Page 1

Spustelėkite čia ir įgalinkite „Gmail“ darbalaukio pranešimus. Sužinokite daugiau Slėpti Danute Laurinaviciene Rimute Survilaitė Birutė Jančiauskaitė-Laurinavičienė Vanda Normantienė Aldona Žiliukienė daiva rag Evelina Pipinyte Marija Jančiauskiene Raimondas Laurinavicius Tautvydas Laurinavicius

Daugiau 1 iš 322


Eglės dokumentas Gautieji x

Eglė Šilkūnienė 10:39 (prieš 12 minučių) skirta man Sveiki, siunčiu Jums savo dokumentą:)

Eglė Šilkūnie nė

Rodyti išsamią informaciją Jei norite Atsakyti arba Persiųsti, spustelėkite čia Naudojate 1,12 GB (7 %) iš 15 GB Tvarkykite © „Google“, 2014 m. Sąlygos ir privatumas Naujausia veikla paskyroje: Prieš 46 min. Detaliau

1 puslapis iš 2 Esu Eglė Šilkūnienė. Esu baigusi Vilniaus Universitetą, bibliografijos ir bibliotekininkystės specialybę. Dirbu Vilniaus Antano Vienuolio pagrindinėje mokykloje bibliotekos vedėja. Anksčiau dirbau Vilniaus centrinėje bibliotekoje. Perėjau dirbti į mokyklą, nes norėjau ką nors pakeisti gyvenimeJ Kai gavau kvietimą į mokymus, nudžiugau, nes visada džiaugiuosi galimybe ko nors išmokti. Šį rytą kėliausi nelabai anksti, miegojau gerai, ką sapnavau – neatsimenu. Paskutinysis seminaras, kuriame buvau, tai tęstiniai mokymai apie RSS naujienas, psichologinius technobaimių įveikimo metodus Mykolo Riomerio universitete. Geriausia moku dirbti su Microsoft Word programa, taip pat dirbu su MOBIS, TAMO programomis. Ir vis dėlto Važiavau į seminarą ir galvojau, ko išmoksiu, sužinosiu, su kokiais žmonėmis susitiksiu. Dirbti mokyklos bibliotekoje man patinka nes patinka dirbti ir bendrauti su vaikais. Kaip sako literatūros klasikas A.Čechovas – žmoguje viskas turi būti gražu.


Būsiu patenkinta, jei po penkių mokymosi dienų būsiu kažko išmokusi ir sužinojusi. Seminaro kolegėms linkiu sėkmės. Pirmą seminaro dieną mokiausi, kaip sukurti anketą. Mano anketa atrodo taip Kai pamiršiu, kaip sukurti anketą, susirasiu filmuką čia. Kai norėsiu pasižiūrėti, spausti klavišą ctrl.

2 puslapis iš 2 Savo grupės kolegių atsakymų suvestinė yra tokia 1 iš 2 Apie mane.docx 1 iš 1 Pateikiama: „Apie mane.docx“.

Eglės dokumentas  
Eglės dokumentas  
Advertisement