Page 1

Brick-Force oyunu ile tanınan Infernum şimdi de Runes Of Magic’in yapımcı firması olan Runewaker ile işbirliği yaparak Dragon’s Prophet adlı oyunu ortaya çıkardı.

Infernum’un Brick-Force’dan sonraki oyunu Dragon’s Prophet’ın Kapalı Beta’ya çıkmasına 1 aydan daha az bir süre kaldı.

Bu oyundaki amaç size ait olan ejderhayı evcilleştirip geliştirerek savaşlara katılmak.

Bu oyun grafik ve oynanış yönünden Runewaker’ın oyunu olan Runes Of Magic’e benziyor. Bu nedenle Dragon’s Prophet, Runes Of Magic hayranlarının büyük ilgisini çekiyor.


Almanya’da basın bültenine açık olan bu oyun çok kısa bir süre içinde Family and Friends ile Kapalı Beta’ya adım atacak.

Hava, Kara, Su, Ateş vs. binlerce ejderha türünün bulunduğu bu oyunda kendi ejderhanızı seçip evcilleştirin. Bütün ejderhaların şekilleri boyları farklıdır. Kendi ejderhanı istediğin gibi şekillendirebilirsin. . Arkadaşlarınızla savaşın, görevler tamamlayın. Kısacası ejderhanız ile ne istiyorsanız onu yapın ! Peki siz nasıl bir ejderha hayal ediyorsunuz ?


Neredeyse bütün oyunlar Kapalı Beta’ya girerken sadece bazı oyuncuları seçerler. Seçtikleri oyunculara da Beta Anahtarı vererek oyuna girmelerini sağlarlar. Bu nedenle herkes Beta Anahtarı kazanmak için elinden ne geliyorsa yapar. Beta Anahtarı kazanmak isteyen yüzlerce oyunsever oyuna kaydoldu ve kendi kayıt linklerini paylaşarak Beta Anahtarı kazanma şanslarını artırdı. Hadi sen ne duruyorsun ? Hemen Kapalı Beta’ya kaydol: https://www.dragonspropheteurope.com/en/register

Şimdilik bu kadar. Nisan ayında görüşmek üzere.

-sitebaz55


Fan Sitesi: http://d-p-turkiye.blogspot.com

Resmî İnternet Sitesi: http://DragonsProphetEurope.Com

https://www.facebook.com/sitebaz.brickforce

https://twitter.com/Drgns_Prpht_Tr

sitebaz55

Dragon's Prophet Türkiye E-Dergi  

Dragon's Prophet Türkiye E-Dergi Mart/ Sayı 1

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you