Page 1


-------------------------------------------------------------------------Hlavna Téma:

Určite každý z nás pozná dobre graficky upravený časopis Sims News. Dnes dovŕšil 1. Rok! Týmto chcem vlastne aj zablahoželať Šéfredaktorovi.

Sims News sa hlavne preslávil svojom vynikajúcou grafikou a super rubrikami. Ten časopis už je tu pre nás 1 rok. Počas tohto 1. Roka Sims News vydalo 11. Čísliel “Sims News” a 3 čísla “Mini Sims News”. K tomu pribudlo aj jedno špeciálne číslo, ktoré sa rozdávalo na V.I.P prezentácii dodatku Showtime. Spolu to je 15 čísiel. Najnovšie číslo (11.) vyšlo dnes. Ako inak, grafika nádherná, rubriky super! Toto číslo si budú určite pamätať úplne všetci. Tak to si redaktory a Šéfredaktor dali určite záležať, aby mali dobrú vizitku. Rubriky v čísle boli domáce, žiadne nové sa neukázali.


Nájdeme tam napr. Downloady s nádychom Harryho pottera, čo je nové v Sims 3 Obchode, stare známe modné polície. Ak to nevadí, tak “ukradem” jednú “pasáž” z rozhovoru so Šéfredaktorom, píše že “Ano, zrovna nedávno. Už mě to nebaví, tak jako před tím – pořád je to o tom samém”. Šéfredaktor napísal, že ho to už nebaví. My dúfame, že to bol pokus o dosť opozdený 1. Apríl, a že bude pokračovať ešte ďalší rok. Aj tak, stratiť više 900 fanúšikov na Facebookovje stránke by naozaj bolo trošku čudné. :-D

My dúfame, že sa takto časopis bude ešte ďalšie roky rozvíjať, a že bude mať čo viac a viac fanúšikov!

Rozhovor, a celé 11. číslo nájdete TU!


Druhá téma:

Ako všetci vieme, EA oznámila novú kokelciu, ktorá sa volá Sladké Radosti. Ak mám poveať pravdu, mnohý fanúšikovai neprejavili záujem, a myslia si, že Katy je už dosť! Patrím medzí nich aj ja! Nie je už Katy Perry dosť v Showtime? OK, prejdime k obsahu témi: Kolekcia bude výhradne len o zmrzline, a zmrzlinových strmoch, a o zmrzlinovych šatách. Bude to prosto naladené na vlne Katy Perry. Šaty, ktoré budú v kolekcii sú inšpirované skutočnými šatmi Katy Perry. Kolekcia obsahuje 3 nové lokality: Krčmu, park a bazén. Nájdeme tam lízatkový bicykel, dokonca jedna fanúšička spomenula, že ten bazén vyzerá, ako keby Bol naplnený želatinou. Tak, určite veľa fanúškov sa hlavne teší na módu, ktorá je v tekto kolekcii, nábytok, a hlavne, čo niektorých zaujalo, tá malá krčma…


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako vieme, internetových časopisov a magazínov je už mnoho. (Pravda že my sme len informačný časopis :-D) Každý sa raz rozbehne, a určite skonči. Niektore skončili už skór. Prvé časopisy, ktore sme mali boli SimsListy, a Twinbrook Times. Bohužiaľ, obidve už skončili. Teraz máme nasadené čaospisy Sims News, Deluxe a Newspaper. Fanúšikovia si vytvorili “TOP5” časopisov, do ktorého patrí aj časopis Sims News. Deluxe sa práve dostáva do tejto TOP5-ky, takže sa to možno zmení na “TOP6”. Časopis Newspaper, je skôr dosť o zábavé, plno hier. Žiaľ, grafika pri tomto časopise nie je až taká kvalitná. Napíšeme si niečo o minulích, a prítomných časákov….

Deluxe.. Deluxe Magazine je dosť nový magazin. S grafikou to ide dobre, rubriky sú tiež dobre, ale, prosto tomu niečo chýba aby to oblo ako Sims News. Inak celkovo je to dobrý časopis. Šéfredaktor vyzerá byť priateľský, bohužiaĺ som s ním ešte nepísala..:)

SimsListy.. Kedže som pred niekoľkými mesiacmi prišla na to, že vôbec nejaká hra The Sims existuje, neviem presne očom boli Sims Listy. Ale ako som čítala čísla, bol to celkom magazin. Boli tam rubriky aké su zvičajne v magazínoch pr. Rozhovori, ako sa čo varí atď. Dobrý časopis.

Twinbrook Times.. Tento časopis som si až tak neprečítala..Je skoro to isté ako Sims Listy - Magazín. Tiež dobrý. Škoda že obidve skončili.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Newspaper.. Časopis, ktorý má dobré rubriky, škoda až na tú grafiku. Stráka je dobra, nikdy sa nenudíte, same súťaže a kvízi. Inak chcem zagratulovať ku 600 fanúšikom. Verím, že časopis sa rozrastie.

SimNoviny… Tento časopis nebol až taký dobrý, slabá grafika, dosť opakoval. Pre niektorých bolo len dobré, ked tento časopis skončil.

Prepáčte, ale viacej magazínov a časopisov nepoznám..=)

Nový čas pre Sims…. Ďakujeme že ste si prečítali 1. Číslo. Toto číslo sa malo zamerať na magazíny a časopisy. Ak sa vám tento diel páčil, napíšte to prosím do komentára aby sme vedeli, či máme v tomto pokračovať.:)

Nový Čas Pre Sims  
Nový Čas Pre Sims  

Nový Čas pre Sims