Page 1

SISEL PRODUKCIJA ROKASGRĀMATA


SISEL kompānijas vēsture SISEL INTERNATIONAL KOMPĀNIJA UN TĀS PRODUKCIJA Kompāniju „SISEL International” 2006.gadā nodibināja Toms Mauers (Tom Mower) un viņa dēls, Toms jaunākais (Tom Jr.), ar mērķi radīt pasaulē visefektīvākās bioloģiski aktīvās piedevas un personīgās higiēnas līdzekļus. Nosaukums SISEL (izrunā kā „sizel”) ir šādu angļu vārdu abreviatūra – Science (zinātne), Innovation (jaunievedumi), Success (panākumi), Energy (enerģija) un Longevity (ilgmūžība). Tie ir mūsu kompānijas pamatprincipi. SISEL pastāvīgi seko zinātniskajiem pētījumiem, meklējot jaunus atklājumus mūsdienu zinātnē, lai piedāvātu tirgū izcilus, nekad iepriekš neredzētus līdzekļus. Mēs izmantojam tikai uzturu bagātinošās sastāvdaļas, kuru iedarbīgums ir apliecināts izmēģinājumu ceļā, bet bioloģiskā vērtība ir zinātniski pierādīta. Mēs cenšamies pielietot tikai vistīrākās, iedarbīgākās, drošākās un efektīvākās dabas sniegtās sastāvdaļas un nelietot potenciāli kaitīgās sastāvdaļas. Mēs ražojam produkciju savā mūsdienīgākajā, tehnoloģiski attīstītajā ražotnē. Tādējādi mēs nodrošinām augstu produkcijas kvalitāti un esam viena no tām kompānijām, kas izmaksā visaugstākās atlīdzības šajā nozarē. Šobrīd SISEL darbojas 10 valstīs visā pasaulē un strauji paplašinās. SISEL kompānija pārspēj daudzas daudzlīmeņu mārketinga kompānijas, jo ražo savu produkciju savā ražošanas kompleksā, tai ir lieliska darbinieku un izplatītāju komanda. Savu programmu un plānu realizācija ļāva Tomam Maueram radīt patiesu daudzlīmeņu mārketinga šedevru – jaunu kompāniju SISEL International. Šodien ir vispiemērotākais laiks, lai sāktu sadarbību ar SISEL! Uzsākt darbu ir pavisam vienkārši, turklāt mēs sniegsim Jums savu atbalstu katrā šī ceļa posmā. Uzsāciet paši savu veiksmīgo biznesu ar SISEL jau šodien!

1


SISEL produkcijas rokasgrāmata SISEL ŠĶIDRĀS UZTURA PIEDEVAS Barojošie SISEL dzērieni tie ir ārkārtīgi piesātināti dzērieni, kas aktivizē vielmaiņu, aizsargā organisma šūnas un audus, papildina enerģijas un barojošo vielu krājumu, kā arī stiprina organismu. Šķidrā forma un maksimāli biopieejamās formulas, ļauj audiem ātrāk asimilēt barojošās vielas un atvieglo to uzņemšanu.

Ātri, garšīgi un maksimāli veselīgi! Piepildiet savu organismu ar VESELĪBU!

ETERNITY

Galvenais SISEL kompānijas produkts, barojošais dzēriens ar augstu resveratrola saturu. Pateicoties nanotehnoloģiju jaunākajiem sasniegumiem, šis dzīves kvalitāti paaugstinošais, ar enerģiju bagātinātais un resveratrolu saturošais dzēriens sniedz Jums enerģiskumu un vitalitāti, nodrošina papildu aizsardzību šūnām un veicina novecošanas palēnināšanos. Eternity satur ļoti lielu resveratrola daudzumu bioloģiski pieejamā, nanomērā šķīdumā (patents uz SISEL formulu pieteikts). Tas ir zinātniskais sasniegums – spēcīgs faktors cīņā par cilvēka veselību un ilgu mūžu. Sastāvdaļas: patentēts maisījums: agaves (lapu) sīrups, granātābolu (augļu) koncentrāts, plūmju (augļu) koncentrāts, aveņu (augļu) koncentrāts, ķiršu (augļu) koncentrāts, vīnogu mizas ekstrakts (resveratrols), dzērveņu (augļu) koncentrāts, Japānas soforas mizas pulveris (kvercetīns), rozmarīna (lapu) ekstrakts. Enerģētiskais maisījums: kordijas lapu ekstrakts (Cha-de-Bugre), guaranas sēklu ekstrakts, zaļās tējas lapu ekstrakts, pomerances augļu ekstrakts (Advantra Z), „zaļo” kafijas pupiņu ekstrakts (polifenoli). Citas sastāvdaļas: ūdens, dabiskās krāsvielas, aromatizators, nātrija benzoāts, želena sveķi, stēvijas lapas ekstrakts, ābolskābe, citronskābe. Kopš seniem laikiem cilvēci ir satraukusi novecošanas problēma. Kā apturēt laiku, kā palīdzēt organismam saglabāt jaunību pēc iespējas ilgāk? Zinātnieki allaž ir meklējuši jaunības eliksīru. Un tagad šāds eliksīrs ir radīts. SISEL piedāvā Eternity – visjaudīgāko potenciāli atjaunojošu formulu. Slavenais fiziologs Ivans Pavlovs 86 gadu vecumā rakstīja: „Mēs paši saīsinām savu dzīvi ar neatturību, nekārtīgumu, nejauku izturēšanos pret savu veselību”. Veselīgs uzturs un dzīvesveids, rūpes par veselību spēj paildzināt jaunību un aktīvu mūžu.

2


SISEL šķidrās uztura piedevas Resveratrola ārstnieciskās īpašības tika atklātas, veicot tā saucamā „franču fenomena” pētījumus. Neskatoties uz to, ka frančiem ir tieksme lietot uzturā bagātīgus un treknus ēdienus, agras mirstības no miokarda infarkta un sirds un asinsvadu slimībām nav tik aktuāls jautājums. Tas notiek pateicoties gadsimtiem vecai tradīcija – vīnogu vīna lietošana maltītes laikā. Pateicoties vīnogu kauliņos esošajam resveratrolam, koronārie (sirds) asinsvadi paliek veseli. Vīnogu kauliņos tika atklāti polifenoli un procianidola oligomēri, kas paaugstina asinsvadu spēju pretoties bojājumiem un iekaisumiem. Polifenoli un procianidola oligomēri uzlabo asinsriti un aizsargā pret kolagēna un elastīna šķiedras novājināšanos. Rezultātā tiek saglabāts ādas skaistums un elastīgums. Resveratrols ir fenomens, kas paildzina mūžu, un tagad tas ir pieejams šķidras, spēcīgas piedevas formā – Eternity, kuras resveratrola asimilēšana organismā ir 250 reizes augstāka nekā jebkurā citā kapsulu formā. Tā nav nejaušība, ka vārds „Eternity” tulkojumā no angļu valodas nozīmē „Mūžība”! Zinātnieki visā pasaulē apgalvo, ka brīvie radikāļi un oksidācijas process ir novecošanas iemesli. SISEL kompānija ir izdarījusi milzīgu lēcienu jaunības saglabāšanas jomā. Šīs inovācijas ir palīdzējušas simtiem cilvēku, kas sapņoja izskatīties jaunāki, tiešām sasniegt šādus rezultātus. Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem, SISEL piedāvā resveratrolu kā iekšēju atbalstu organismam ar spēcīgu antioksidantu aizsardzību, tas palīdz ne tikai iznīcināt brīvos radikāļus, bet arī aktivē gēnu, kas palēnina novecošanas procesu, tādējādi kļūstot par svarīgu aspektu mūža ilguma pagarināšanas jautājumā. Pirms dažiem gadu desmitiem zinātnieki atklāja, ka uzturs ar zemu kaloriju daudzumu aktivē novecošanu palēninošo gēnu, tas, savukārt, piešķir jauneklīgu izskatu un pagarina dzīvi. Vēlāk ar laboratorijās veiktajiem pētījumiem tika pierādīts, ka resveratrola uzņemšana izraisa tādus pat efektus kā tad, ja tiek samazināta produktu enerģētiskā vērtība. Resveratrols palīdz aizsargāt DNS no bojājumiem, vienlaicīgi aktivējot gēnu, kas palēnina novecošanu. Pētījumi rāda, ka tikai diezgan liels resveratrola daudzums patiešām pagarina dzīvi. Pateicoties visjaunākās pretnovecošanas tehnoloģijas izmantošanai, SISEL kompānija ir radījusi Eternity – spēcīgu formulu, kas sniedz jauneklīgu izskatu. Revolucionārais SISEL dzēriens uz resveratrola bāzes ir vienīgais šāda veida produkts. Šī apbrīnojamā ārkārtīgi biopieejamo sastāvdaļu kombinācija savā mijiedarbībā aizsargā resveratrolu, kamēr tas nonāk līdz šūnām caur kuņģa un zarnu traktu. Šīs pastiprinātās sastāvdaļas veido sinerģiju un pastiprina resveratrola radīto spēcīgo efektu. Eternity ir radīts, lai nodrošinātu neticamus rezultātus ikvienā organisma šūnā,

3


SISEL produkcijas rokasgrāmata tai skaitā arī smadzenēs, spēcīgi un enerģiski cīnoties ar neatvairāmām novecošanas izpausmēm. Eternity ir ne tikai patentējams maisījums, kas sniedz organismam ievērojamu resveratrola daudzumu, tas satur arī tādas iedarbīgas sastāvdaļas kā Brazīlijas Cha-de-Bugre („spēka koks”, „meža kafija”), zaļās tējas un zaļo kafijas pupiņu ekstrakts, kas uztur enerģiju. Dabiskie vitamīni, minerāli un mikroelementi sniedz iespēju uzlabot traucētu vielmaiņu, uzlabot ādas stāvokli un justies jaunākiem. Zāļu un augļu bioflavonoīdi pastiprina antioksidācijas iedarbību. Eternity spēj darīt brīnumus. Šī bioloģiski aktīvā piedeva ir viens no visspēcīgākajiem zināmajiem antioksidantiem. Lietošanas veids: pirms lietošanas labi sakratiet. Lietojiet pa 15 ml 1-3 reizes dienā tīrā veidā vai sajaucot ar savu iemīļoto dzērienu. Pēc atvēršanas uzglabājiet ledusskapī. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar kūti. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā. Derīguma termiņš: 1 gads no izgatavošanas datuma. Izlaišanas forma: pudelītes pa 500 ml.

FuCoyDon Intensified UFG – barojošs dzēriens

Organisma reģenerācija šūnu līmenī, pateicoties brūnās jūraszāles limu mui (limu moui) dziednieciskajām īpašībām. FuCoyDon Intensified – inovatīvs dzēriens, ko piedāvā SISEL, sniedz reālas iespējas stiprināt veselību, rast ceļu uz jaunību, skaistumu un ilgu mūžu. Sastāvdaļas: reversās osmozes (RO) ūdens, limu mui (Cladosiphon novaecaledoniae) biezenis, maltitols, marakujas (Passiflora edulis) koncentrāts, zileņu aromatizators (plūmes, vīnogas, melnās jāņogas, zilenes, dabiskie garšas aromatizatori), „Konkords” vīnogu (Vitis labrusca) koncentrāts (resveratrols), dabiskie garšas aromatizatori: aveņu aromatizators, vīnogu aromatizators, oligofruktoze un fruktoze, citronskābe, aveņu koncentrāts, jūras sāls, nātrija karbonāts, nātrija benzoāts, Sičuaņas pipari (Zanthoxylum spp.), melnie pipari (Piper nigrum). FuCoyDon Intensified (Fukoidans pastiprinātais) ir ārkārtīgi spēcīgs atjaunojošais eliksīrs, kas radīts organisma reģenerēšanai šūnu līmenī.

4


SISEL šķidrās uztura piedevas FuCoyDon lielā daudzumā satur barojošu jūras augu limu mui (limu moui), kura dabiskās īpašības šeit ir ievērojami pastiprinātas, pateicoties patentējamajam procesam. FuCoyDon no SISEL satur trīs spēcīgus fukoidanus: F, G un U. Pētījumi rāda, ka fukoidani paaugstina enerģiskumu, pastiprina imunitāti, atbalsta normālu hormonālo, kā arī asinsrites funkciju un glikozes līmeni. ASV Nacionālajā medicīnas bibliotēkā tika veikti vairāk nekā 700 zinātniskie pētījumi, kuros atklāts, ka fukoidans paaugstina enerģijas līmeni un imunitāti, uztur hormonālo funkciju normālā līmenī, kā arī glikozes un asinsrites funkciju. Limu mui ir spēcīga, ar jūras enerģiju pildīta zāle, ko tūkstošiem gadu ir ēduši Tongā, Japānā, un citās piejūras zonās. Tā kā šī auga barojošā vērtība ir tik liela, to izmantoja, lai atjaunotu un uzlabotu pašsajūtu. Tie, kas regulāri lieto šo produktu savā uzturā, izbauda pastāvīgi labu veselības. Šajā ērā, ko pilda pieaugošās bažas par veselību, kas bieži vien saistās ar nepareizu uzturu, ir jēga griezties pie jūras veltēm. Okinavā, Japānā, limu tiek dēvēts par mozuku. Tur jūraszāle tiek novākta viņu pašu piekrastes ūdeņos. Tomēr, lai apmierinātu Japānas milzīgo prasību, augstu vērtē arī Tongas limu. Japānas iedzīvotāji apzinās Tongas jūraszāles neparasto terapeitisko vērtību. Pētījumi rāda, ka limu mui satur ievērojamu aktīvā komponenta, fukoidana, koncentrāciju. Fukoidans ir salikts polisaharīds (cukurs), kuram ir veltīti vairāk nekā 700 zinātniskie pētījumi, kas ir uzskaitīti Nacionālās medicīnas bibliotēkas PubMed datu bāzē. Šie un citi pētījumi atklāj fukoidana apbrīnojamās reģeneratīvās īpašības, kas ietekmē gandrīz ikvienu organisma sistēmu. Taču limu mui nav vienīgā svarīgā sastāvdaļa. Lai padarītu lielisko augu par vēl spēcīgāku, Toms Mauers ir radījis procesu (patents pieteikts), kas pastiprina SISEL limu mui. Tika iegūti neticami rezultāti. SISEL produkts nelīdzinās nevienam citam jūraszāļu dzērienam šajā industrijā. Šī unikālā intensifikācijas procedūra ir tas, kas atšķir šo apbrīnojamo jūras dzērienu – FuCoyDon. Jums patiks SISEL FuCoyDon – garda formula, kas ir bagātināta ar spēcīgām barojošām vielām (kuras sniedz vienīgi jūra). FuCoyDon satur monosaharīdus un polisaharīdus, fukoidanu, aminoskābes, polinepiesātinātās taukskābes, vitamīnus, minerālus ar augstu bioloģisko aktivitāti, algīnskābes, jodu, bromu, kāliju, kalciju, dzelzi, selēnu, sudrabu, magniju utt. Turklāt, jods šajā dzērienā ir pieejams organismam īpaši vērtīgā organiskā formā. Vitamīnu, minerālu un mikroelementu nozīme cilvēka veselībai ir neapšaubāma. Tā vai cita mikroelementa vai vitamīna nelīdzsvarotība vai trūkums noved pie (dažkārt sarežģītu un bīstamu) pataloģiju attīstības. Ar vitamīniem bagātinātais limu mui sastāvs sniedz iespēju papildināt ikdienas uzturu ar maksimāli sabalansētiem savienojumiem, kas

5


SISEL produkcijas rokasgrāmata aktivē un papildina viens otru. Šis spēcīgais dzēriens nodrošina reģenerējošas īpašības, ko piedāvā apbrīnojamais tradicionālais produkts savienojumā ar mūsdienīgu tehnoloģiju. Šis lieliskais produkts kļūs par pazīstamu nosaukumu ikvienā veselīgu dzīvesveidu piekopjošā ģimenē. Baudiet dzērienu, kas kļuva par sākumu visveiksmīgākajai kompānijai daudzlīmeņu mārketinga industrijā. FuCoyDon – garda atbilde Jūsu svarīgajai ikdienas jūraszāļu devai. Lietošanas veids: pirms lietošanas labi sakratiet. Lietojiet pa 15-30 ml atsevišķi vai pievienojiet saviem iemīļotajiem dzērieniem. Pēc atvēršanas uzglabājiet ledusskapī bērniem nepieejamā vietā. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar kūti. Derīguma termiņš: 15 mēneši no izgatavošanas datuma.

SpectraMaxx

SpectraMaxx patentēts maisījums, 5 g kurā: agāves aromatizētājs, granātābolu (Punica granatum) augļu koncentrāts, dažādu augļu koncentrātu maisījums (plūmes, vīnogas, upenes, mellenes), dabisks aromatizētājs, aveņu (Rubus idaeus) ogu koncentrāts, vīnogu (Vitis vinifera) ogu koncentrāts, fruktooligosaharīdi, kakao (Theobroma cacao) pupiņu pulveris, līcijas (Godži ogu) ogu (Lycium barbarum) pulveris, aveņu (Rubus idaeus) ogu ekstrakts, upeņu (Ribes nigrum) ogu pulveris, mikrominerālvielu koncentrāts, ogu (augļu) maisījums (savvaļas melleņu ekstrakts, vīnogu un vīnogu sēklu ekstrakts, aveņu un aveņu sēklu ekstrakts, dzērvenes, plūmes, ķirši, zileņu ekstrakts, zemeņu pulveris), fulvoskābe, laima (Citrus aurantifolia) augļu pulveris, kivi (Actinidia chinensis) augļu pulveris, mango (Mangifera indica) augļu pulveris, zemeņu (Fragaria Virginia) augļu pulveris, granātābolu (Punica granatum) augļu pulveris, mangostānas (Garcinia mangostana) augļu pulveris, dabisks aromatizētājs, dārzeņu maisījums (brokoļi, rožu kāpostu ekstrakts, tomāti, burkāni, spināti, kacenkāposti, Briseles kāpostu pulveris, sīpolu ekstrakts), zaļās tējas (Camelia sinensis) lapu ekstrakts, baltās tējas (Camelia sinensis) lapu ekstrakts, kafijas (Coffea arabica) pupiņu ekstrakts, melleņu (Vaccinium myrtilius) augļu ekstrakts, vīnogu (Vitis vinifera) sēklu ekstrakts, akai (Euterpe oleracea) augļu ekstrakts, vīnogu (Vitis vinifera) augļu miziņu ekstrakts, kurkumas (Curcuma longa) saknes ekstrakts, smiltsērkšķu (Hippophae rhamnoides) augļu biezenis, citronu (Citrus limon) augļu pulveris. Regulāra lauksaimniecības lietojamplatību apstrāde un ekspluatācija rūpnieciskos mērogos izraisa neizbēgamu augsnes noplicināšanas procesu, kā arī uzturam

6


SISEL šķidrās uztura piedevas iegūstamo pārtikas produktu uzturvērtības pazemināšanos. Pētījumi rāda, ka produkti, kurus lieto uzturā mūsdienu cilvēks, satur par 75% mazāk uzturvielu, nekā pirms 50 gadiem! Šādos mūsdienu apstākļos cilvēks piesātina savu kuņģi, nevis organismu. Turklāt mūsdienu ēdiena rūpnieciskās pārstrādes metodes izraisa vēl lielāku uzturvērtības zudumu. Dabiskos pārtikas produktus veikalos mūsdienās sāk aizstāt ar tā saucamajiem izstrādājumiem – produktiem, kas atdarina garšu, nevis uzturvērtību. Cilvēks jau ir ieviesis dabā un mūsdienu sadzīvē vairāk par 100 tūkstošiem dažādu veidu jaunu ķīmisko vielu. Šīs vielas nemanāmi saindē visu dzīvo, arī pašu cilvēku, aktivizējot organisko audu oksidēšanās procesus, t.i. brīvo radikāļu izraisāmos bojājumus. Mūsdienās vairāk nekā 1000 dažādu brīvo radikāļu veidu bojā cilvēka organismu. Antioksidanti – tās ir vielas, kas ir spējīgas neitralizēt brīvos radikāļus. Tā saucamais „superēdiens” – tie ir pārtikas produkti, kam piemīt antioksidantu aktivitāte. Problēma tāda, ka šāds „superēdiens” ietekmē tikai noteiktus brīvo radikāļu veidus, kas ir aktīvi tikai noteiktos audos. Lai aizsargātu visu organismu no brīvo radikāļu uzbrukuma, ir vajadzīgs kas spēcīgāks. SpectraMaxx satur 40 dažādus antioksidantus, kas spēj kompleksā veidā aizsargāt visu organismu! SpectraMaxx satur 74 ārkārtīgi svarīgas minerālvielas, kas nepieciešamas optimālai organisma funkcionēšanai. Zinātnieki ir noteikuši, ka vienas minūtes laikā cilvēka organismā notiek vairāk nekā 2000 ķīmisko reakciju, kurās piedalās minerālvielas. Tādēļ jebkādu minerālvielu deficīts organismā traucē šos procesus. Regulārs minerālvielu deficīts, kas ir raksturīgs mūsdienu cilvēkam, izraisa pāragru organisma novecošanu un ir pirmavots vairumam patoloģisko procesu un slimību vecumā. Vēl viena SpectraMaxx dzēriena īpatnība ir sastāvā ietilpstošās fulvoskābes – tā ir viena no vissvarīgākajām organiskajām vielām visa planētas Zeme pastāvēšanas garumā. Fulvoskābei piemīt izcila spēja sadalīt minerālvielas mikrodaļiņās, tai ir svarīga loma augu uzturā, jo tā piegādā asimilējamas minerālvielas no jebkuras augsnes, pat no akmeņiem. Bez tās augi vienkārši nespēs izdzīvot. Zemkopības zemju rūpnieciska apstrāde izraisa fulvoskābes koncentrācijas samazināšanos augsnē, tas ir vēl viens iemesls, kāpēc samazinās galīgo pārtikas produktu uzturvērtība. Jaunie pētījumi apstiprina to faktu, ka fulvoskābei var būt svarīga loma cilvēka organisma veselībā, kā arī planētas Zeme veselībā. Šī viela spēj ievērojami palielināt minerālvielu biopieejamību cilvēka organismā, kā arī uztur daudzu sistēmu veselību

7


SISEL produkcijas rokasgrāmata un ir spēcīgs antioksidants. Viens no visspilgtākajiem pierādījumiem, kas liecina par mūsdienu cilvēka apkārtējās dzīvojamās vides pasliktināšanos, ir vēža slimību pieauguma statistika. Nesenie Mančestras Universitātes pētījumi rāda, ka no 1000 izpētītajiem Ēģiptes senajiem apbedījumiem tika atklāts tikai viens vēža slimības gadījums! Mūsdienās vēža slimību statistika pārspēj visus rekordus! Praktiski katrs cilvēks savas dzīves laikā iegūst šo slimību! Secinājumi ir vienkārši: vēzis – tā ir cilvēka radīta slimība! Tādējādi iespējams saskatīt ciešu sakarību: līdz ar tehnoloģiju, kas palielina mūsdienu cilvēka komforta līmeni, attīstību pieaug arī cilvēka veselību kaitīgi ietekmējošo faktoru daudzums. Tā ir sava veida maksa par komfortu. Bet! Ņemot vērā to, ka vairumā gadījumu šīs slimības ir cilvēka radītas, mēs esam pārliecināti, ka cilvēks spēj tās arī apturēt. SpectraMaxx – tas ir unikāls, pēc sava satura bagātīgs nepieciešamo minerālvielu, vitamīnu un antioksidantu avots, kas kompensē uzturvielu deficītu mūsdienu cilvēka uzturā, aizsargājot organismu no visa oksidēšanās procesu spektra, un, visbeidzot, saglabā cilvēka veselību uz mūsdienu agresīvās apkārtējās vides fona.

SISEL Splash

Daudziem no mums ir zināms, ka dienas laikā ir jāizdzer liels ūdens daudzums. Turklāt daudziem ir diezgan grūti izdzert dienā 8 glāzes tīra ūdens, īpaši ņemot vērā, ka apkārt tiek pārdots tik daudz „pievilcīgu” atspirdzinošo dzērienu. SISEL piedāvā jaunu produktu – veselīgu alternatīvu mūsdienu vieglajiem dzērieniem, kas satur milzīgu daudzumu cukura un toksisko vielu. SISEL Splash – tas ir viegls atspirdzinošs dzēriens, kas ir stiprināts ar resveratrolu saturošas formulas spēku! Tādējādi, SISEL Splash ir ne tikai vistīrākā ūdens avots, kas nepieciešams organismam ik dienu, katra puslitra pudelīte satur vairāk resveratrola, nekā jebkura dārga vīna pudele! Turklāt lielais elektrolītu daudzums SISEL Splash formulā palīdzēs mūsdienu cilvēkam saglabāt aktivitātes līmeni visas dienas garumā! Tas viss tiek piedāvāts vieglā dzērienā katrai dienai, tam ir ļoti patīkama garša un tas nesatur kalorijas. Nobaudot SISEL Splash, jums vairs negribēsies ūdeni…

8


SISEL bioloģiski aktīvās piedevas

SISEL BIOLOĢISKI AKTĪVĀS PIEDEVAS

Calcium K2 – kaulu sistēmas atbalsts!

Calcium K2 no SISEL satur trīs viegli asimilējamus kalcija veidus, kā arī D3 vitamīnu, K2 vitamīnu un magniju, kuru spēja novadīt kalciju uz kauliem un zobiem, nevis mīkstajiem audiem, jau ir pierādīta. Calcium K2 ir visefektīvākais no pieejamajiem kalcija veidiem. Sastāvdaļas: D3 vitamīns (holekalciferols), K2 vitamīns (menahinons), kalcija laktāts, kalcija glikonāts, kalcija citrāts, magnija sulfāts, kālija citrāts. Citas sastāvdaļas: maltodekstrīns, nātrija algināts, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, hidroksipropilmetilceluloze, triacetīns, silīcija dioksīds, titāna dioksīds. Kalciju saturošās piedevas vienmēr ir bijušas ļoti populāras. Šīs vērtīgās minerālvielas deficīts ir diezgan būtisks jautājums. Ūdens, augsnes un pat gaisa sastāvs mūsdienu pasaulē ir tik ļoti mainījies, ka bioķīmiskās reakcijas cilvēka organismā ir kļuvušas sarežģītākas un ir palēninājušās. Kalcijs ir nepieciešams visās organisma šūnu un sistēmu struktūrās, tomēr pārtikā tas ir pieejams nepietiekamā daudzumā. Kalcijs piedalās kaulu un zobu, matu, nagu un ādas veidošanas un attīstības procesā. Šī minerālviela nosaka asins sarecēšanas spēju un aptur asiņošanu. Tas piedalās nervu sistēmas, muskuļu saraušanās darbā utt. Kaulu atjaunošanās ir nepārtraukts process, tādēļ organismam ir pastāvīgi jāsaņem kalcijs. Galvenie kalcija „patērētāji” ir mūsu kauli un zobi. Arī izskats ir atkarīgs no tā, cik labi āda, mati un nagi ir nodrošināti ar kalciju. Veselīgi zobi, skaisti mati, stipri kauli un tīra āda – to visu nodrošina pietiekams kalcija līmenis organismā. Kalcijs, ko piedāvā SISEL, ir paredzēts tūlītējam kaulu atbalstam. Osteoporoze, kariess un daudzas citas slimības ir tieši saistītas ar kalcija trūkumu. Aktivitātes un laba veselības līmeņa saglabāšanai pieauguša cilvēka organismam ir nepieciešami 800-1000 mg kalcija diennaktī. Nelielu kalcija daudzumu cilvēks saņem racionāla uztura gadījumā. Pārējo ir jāuzņem kalcija preparātu veidā. Tomēr nepietiek tikai iedzert tableti. Kalcija asimilēšana organismā ir atkarīga no daudziem aspektiem: ir svarīgi tas, kāda ķīmiskā savienojuma veidā tiek uzņemta šī minerālviela, kā arī citu minerālvielu daudzums un uztura veids. Piemēram, spināti, rabarberi un šokolāde veido ar kalciju nešķīstošus sāļus. Savukārt šķiedrvielu, kofeīna, gāzētu dzērienu, stipras melnās tējas pārpilnība pazemina kalcija asimilēšanu organismā. SISEL kompānija iepazīstina Jūs ar Calcium K2 – dabisko kalciju, kuru aktivizē citas formulas sastāvdaļas. Tā ir formula, kuru organisms asimilē viegli un pilnā apmērā.

9


SISEL produkcijas rokasgrāmata Novecojot cilvēka organismā samazinās kuņģa skābes izdalīšanās, tas apgrūtina kalcija piedevu sagremošanu. SISEL piedāvātais Calcium K2 – tas ir vairāku lieliski asimilējamu kalcija formu sajaukums. Piena kalcijs un kalcija laktāts, kalcija citrāts un kalcija glikonāts sinerģiski apvienojas, palielinot kalcija uzsūkšanās varbūtību. Galvenais komponents, kas padara SISEL Calcium K2 par īpaši pievilcīgu produktu, tas ir K2 vitamīns. Pētījumi rāda, ka K2 vitamīns ir ārkārtīgi svarīgs normālai kaulu attīstībai. Zinātnieki ir konstatējuši, ka K2 vitamīns ir saistīts ar osteoblastu veidošanu. Osteoblasti ir šūnas, kas izstrādā proteīnu, tā saucamo osteokalcīnu, kas veicina kalcija asimilēšanu kaulos. K2 vitamīns regulē kalcija sastāvu kaulos un artērijās, sniedz skeleta un asinsrites sistēmas atbalstu. Pētījumi rāda, ka K2 vitamīna trūkuma gadījumā kalcijs var izraisīt artēriju un citu mīksto audu kalcinozi. Lai veicinātu kalcija nonākšanu kaulos, K2 vitamīns iniciē procesu, tā saucamo karboksilāciju, pateicoties šim procesam kaulu proteīni spēj noturēt kalciju. Bez K2 kalcijs var izdalīties no kaula un iekļūt asins plūsmā. Turklāt tā pārpalikumi var nogulsnēties artērijās un pārējos mīkstajos audos. K2 vitamīns veicina organisma aizsardzību no kalcinozes. Pat pareizā formā un savienojumā ar K2 vitamīnu kalcijam ir vajadzīgas arī citas sastāvdaļas, lai nodrošinātu maksimālu uzņemšanu. Klīnisko pētījumu gaitā tika konstatēts, ka optimālai kalcija uzņemšanai ir vajadzīgs D3 vitamīns. Magnijs – vēl viena svarīga minerālviela, kas veicina kalcija asimilēšanu. Magnijs ir svarīga paravairogdziedzera hormona ražošanas sastāvdaļa, kas aktivizē caur zarnu trakta sienām iekļūstošā D vitamīna un kalcija uzņemšanu. Magnijs veicina veselīgu kaulu augšanu. Jums ir vajadzīgs SISEL piedāvātais Calcium K2. Iegādājieties tūlīt šo formulu, kas satur unikālu lieliski asimilējamo kalcija veidu savienojumu. Jūsu kauli būs Jums pateicību parādā! Lietošanas veids: lietojiet pa 1 tabletei 2-4 reizes dienā pirms ēšanas. Brīdinājumi: grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti, kā arī personām, kas cieš no hroniskām slimībām, pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Satur sastāvdaļas, kas ir piena produktu atvasinājumi. Ja ir alerģija uz piena produktiem, šo preparātu lietot nav ieteicams. Nelietojiet, ja iepakojums ir acīmredzami bojāts. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

10


SISEL bioloģiski aktīvās piedevas

Energy

Pārvariet nogurumu! Šī formula efektīvi tonizē cilvēka organismu bez kritiskām pārslodzēm. Izbaudiet modrību un muskuļu spēku, sajūtiet spēka un enerģijas pieplūdumu! Sastāvdaļas: patentētais maisījums – 820 mg: guaranas (Paullinia cupana) sēklu ekstrakts, zaļās tējas (Camellia sinensis) ekstrakts, Cha de Bugre (Cordia salicifolia) ekstrakts, pomerances (Citrus aurantium) ekstrakts, zaļo kafijas pupiņu (Coffea arabica) ekstrakts. Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe. Ekskluzīvā SISEL kompānijas formula satur apbrīnojamas Dienvidamerikas zāles, kuru savienojums dāvā enerģiju. Preparāts veicina uzmanību un koncentrāciju, stiprina prāta un fizisko izturību. Šī enerģijas ražošanas formula, kurai ir lemts iemantot vispasaules slavu, ir radusies Dienvidamerikas džungļos. Energy no SISEL satur tikai dabiskās augu izejvielas, uzlabo garastāvokli, tonizē un paaugstina koncentrēšanās spēju. Unikālā formula no rūpīgi izpētītajām sastāvdaļām nodrošina maksimālu enerģijas daudzumu un nesatur cukuru vai tā mākslīgos aizstājējus! Mūsdienās enerģētisko dzērienu jautājums ir ļoti aktuāls. Diemžēl kopā ar enerģiju tie paaugstina arī cukura vai tā mākslīgo aizstājēju patēriņu. Cukurs ir ne tikai kalorijām bagāta viela, pārmērīgs cukura patēriņš var novest pie smagām hroniskām slimībām. Tomēr tagad Jums ir iespēja saņemt šo enerģiju bez negatīviem ar cukuru saistītiem efektiem. Svarīga Energy sastāvdaļa ir botāniskais elements – Cha de Bugre. Šis unikālais augs tiek uzskatīts par ārkārtīgu tīru enerģijas avotu, un daudziem Brazīlijas iedzīvotājiem šis augs ir visiecienītākā uztura piedeva. Neskaitot Cha de Bugre, Energy dzēriens no SISEL satur tādus aktīvus augus kā guarāna, zaļā tēja, rūgtais apelsīns un negrauzdētas kafijas pupiņas. SISEL ir savienojusi visas šīs sastāvdaļas, lai nodrošinātu enerģijas pieplūdi, tomēr tās ir slavenas ar savu pozitīvo ietekmi uz vielmaiņu un ir sastopamas daudzos tievēšanas preparātos. Energy no SISEL nodrošina enerģiju un paaugstina izturību, ieteicams plašam lietotāju lokam. Šis neticamais līdzeklis palīdzēs visiem, sākot no studentiem un beidzot ar mūždien aizņemtajām māmiņām, – visiem, kas izjūt enerģijas trūkumu. Energy no SISEL ir lielisks veids uztura daudzveidībai un papildu stimula iegūšanai, tas palīdzēs tikt cauri pat vissmagākajai dienai. Ja Jūs izjūtat pieaugošu nogurumu vai Jums strauji rodas noguruma sajūta, vai arī Jūs jau sen neesat izjutis prieku no enerģijas pieplūduma un fiziskās aktivitātes, tad Energy formula ir kā radīta Jums.

11


SISEL produkcijas rokasgrāmata Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai 1-2 reizes dienā, aizdzeriet ar ūdeni. Intervāls starp lietošanas reizēm – ne mazāk par 3-4 stundām, lietošanas reižu skaits – ne vairāk par divām reizēm dienā. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti. Cilvēkiem, kas cieš no hroniskām slimībām, pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Nav ieteicams bērniem. Nelietot cilvēkiem, kas ir jutīgi pret kofeīnu. Nepārsniegt ieteicamās devas. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

Heartify CoQ10 – sirds un asinsvadu sistēmas veselība

CoQ10 (koenzīms Q10) sniegs sirdij, galvas smadzenēm un nierēm, kā arī citām organisma šūnām nepieciešamo enerģiju. Ar vecumu un daudzu hronisku slimību rezultātā CoQ10 līmenis pazeminās. Atbalstiet CoQ10 organismā atbilstošā līmenī un saglabājiet sirds veselību daudzu gadu garumā! Sastāvdaļas: D-limolēns, koenzīms Q10, E vitamīns (d-alfa tokoferols), triglicerīds. Citas sastāvdaļas: želatīns, glicerīns, attīrīts ūdens, kurkuma, cinka oksīds. Infarkti tagad notiek pat ar jauniem cilvēkiem. Ārsti un zinātnieki visā pasaulē meklē līdzekļus, kas palīdzēs cīnīties ar sirds slimībām un veikt to profilakses pasākumus. Tika noskaidrots, ka koenzīms CoQ10 sniedz milzīgas iespējas sirds ārstēšanā un atjaunošanā. Koenzīms CoQ10 – tas ir mehānisms, kas palaiž cilvēka visaktīvāko orgānu un sistēmu procesus. Mitohondriji ir enerģijas rūpnīciņas, kas ir rodamas visā ķermenī. Enerģija no produktiem tiek pārveidota speciālā „degvielā”, kas tiek saukta par ATF (adenozīntrifosfāts), kas vajadzīga mūsu šūnu darbam. Vitamīnam līdzīgā viela CoQ10 ir ārkārtīgi svarīga šajā procesā – gandrīz kā „dzirksts”, kas ir vajadzīga enerģijas pārveidošanai. Tā kā CoQ10 ražošana organismā palēninās ap 30 gadiem, mums ir jāpapildina tās krājums. Pieaudzis cilvēks, kas ikdienā uzturā lieto pietiekošu gaļas, sviesta, mencas, pilngraudu izstrādājumu un olu daudzumu, uzņem ar pārtiku lielākais 5 mg CoQ10. Tas nav pietiekoši, lai izstrādātu enerģiju. Īpaši no CoQ10 nepietiekamības cieš sirds. Sirds ātri zaudē skābekli, tiek bojātas sienu artērijas, tās sāk zaudēt savu elastību, sašaurinās un kļūst pakļautas sklerozei. Attīstās sirds un asinsvadu pataloģijas. Formulu Heartify CoQ10 var ieteikt kā līdzekli, kas vairo sirds veselību un visa organisma veselību. Optimālai CoQ10 asimilēšanai formula satur E vitamīnu un citus

12


SISEL bioloģiski aktīvās piedevas CoQ10 asimilēšanas procesa katalizatorus. Viena kapsula dienā nodrošina CoQ10 diennakts devu – 60 mg, tai ir ārkārtīgi augsts biopieejamības līmenis. Daudzas CoQ10 bioloģiski aktīvās piedevas veido kristālus, kurus organisms asimilē ar grūtībām. SISEL piedāvātās CoQ10 formulas, kas nesatur kristālus, bioloģiskās asimilēšanas līmenis ir divas ar pusi reizes augstāks, nekā citu kompāniju bioloģiskajām piedevām. Palīdziet savai sirdij, izmantojot kristālus nesaturošo bioloģiski aktīvo piedevu CoQ10! Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai dienā vai atbilstoši ārsta norādījumiem. Brīdinājumi: grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti, drīkst lietot tikai pēc ārsta norādījumiem. SISEL ir savienojusi visas šīs sastāvdaļas, lai nodrošinātu enerģijas pieplūdi, tomēr tās ir slavenas ar savu pozitīvo ietekmi uz vielmaiņu un ir sastopamas daudzos tievēšanas preparātos. Energy no SISEL nodrošina enerģiju un paaugstina izturību, ieteicams plašam lietotāju lokam. Šis neticamais līdzeklis palīdzēs visiem, sākot no studentiem un beidzot ar mūždien aizņemtajām māmiņām, – visiem, kas izjūt enerģijas trūkumu. Energy no SISEL ir lielisks veids uztura daudzveidībai un papildu stimula iegūšanai, tas palīdzēs tikt cauri pat vissmagākajai dienai. Ja Jūs izjūtat pieaugošu nogurumu vai Jums strauji rodas noguruma sajūta, vai arī Jūs jau sen neesat izjutis prieku no enerģijas pieplūduma un fiziskās aktivitātes, tad Energy formula ir kā radīta Jums. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai 1-2 reizes dienā, aizdzeriet ar ūdeni. Intervāls starp lietošanas reizēm – ne mazāk par 3-4 stundām, lietošanas reižu skaits – ne vairāk par divām reizēm dienā. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti. Cilvēkiem, kas cieš no hroniskām slimībām, pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Nav ieteicams bērniem. Nelietot cilvēkiem, kas ir jutīgi pret kofeīnu. Nepārsniegt ieteicamās devas. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

Influence – imūnsistēmas atbalsts un stiprināšana

Sastāvdaļas: cinka glikonāts (pulveris), plūškoka ziedi (Sambucus nigra), kurkumas (Curcuma longa) saknes ekstrakts, zvaigžņu anīsa (Illicium vera) augļu ekstrakts, vīnogu (Vitis vinifera) mizas ekstrakts, Japānas soforas (Sophora japonica) mizas ekstrakts, D3 vitamīns (holekalciferols), laktoferīns, selēna raugs. okristāliskā celuloze, augu taukskābe, silīcija dioksīds.

13


SISEL produkcijas rokasgrāmata SISEL kompānija ieņem vadošo lomu tādu produktu radīšanā, kas palīdz organismam efektīvi cīnīties ar apkārtējās vides nelabvēlīgajiem faktoriem. SISEL piedāvā InFLUence – unikālu formulu efektīvam imūnsistēmas atbalstam un stiprināšanai. Šīs bioloģiski aktīvās piedevas sastāvs ir svarīgs zinātniskais atklājums. Tas ir bagātināts ar aktīviem, bioloģiski asimilējamiem komponentiem, kas paaugstina imunitāti. Plūškoks satur antocianīnus, antioksidantus flavonoīdus, kam piemīt antibakteriāla iedarbība. Cilvēka organismā laktoferīns palielina juvenilo neitrofilu daudzumu, kas savukārt iznīcina mikroorganismus. Kurkumīns modulē T šūnu, B šūnu un dabisko galētājšūnu (balto asins šūnu veids, tā saucamie limfocīti), makrofāgu („lielie ēdāji”, kas aprij un sagremo šūnu sagrūšanas produktus un patogēnus) un neitrofilu aktivēšanu, detoksicē, attīra un uzlabo vielmaiņu, regulē holesterīna līmeni asinīs, veicina žults noplūdi, uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību. Zvaigžņu anīss ir dabiski bagāts Shikimi skābes avots, un tas tika ilgstoši pielietots daudzās kultūrās zāļu formā. Tas ārstē klepu, sašķidrina krēpas un veicina atkrēpošanu. Resveratrols paaugstina izdzīvošanas spējas. Japānas sofora ir rutīna un kvercetīna avots, kas tiek pielietots hipo- un avitaminozes profilaksē un ārstēšanā. Šis augs ir pazīstams, arī pateicoties tā antibakteriālajām un attīrošajām īpašībām. Kvercetīns – tas ir antioksidants flavonoīds un spēcīgs imūnsistēmas stimulators. Cilvēka organismā cinks paaugstina šūnu pastarpināto imunitāti. Cilvēka organismā selēns izraisa dabisko galētājšūnu sagraušanas palielināšanos. Statistika liecina, ka gripa un ARVI ir visbiežākās infekcijas slimības un tās sastāda 95% no visām infekcijas slimībām. Komplikācijas pēc gripas vai ARVI var būt ļoti bīstamas: pneimonija, arahnoidīts, haimorīts, miokardīts utt. Imunitātes pazemināšanās jautājuma aktualitāte ir novedusi SISEL kompānijas zinātniekus pie lieliskas formulas radīšanas – Influence. Šo formulu var lietot slimības laikā, profilakses nolūkos, rudens un ziemas sezonā, epidemioloģiski bīstamā periodā. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai dienā, aizdzerot ar ūdeni. Brīdinājumi: nav ieteicams grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu. Nelietot, ja ir alerģija uz piena produktiem. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

Supra Omega 3

Sastāvdaļas: jūras lipīdu koncentrāts, patentētais krila eļļas maisījums (laša eļļa, krila eļļa, aļģu eļļa, rozmarīna ēteriskā eļļa), E vitamīns (d-alfa-tokoferols). Citas sastāvdaļas: želatīns, glicerīns, attīrīts ūdens.

14


SISEL bioloģiski aktīvās piedevas Nav iespējams dzīvot bez vissvarīgākajām EPA un DHA omega-3 taukskābēm, taču organisms nav spējīgs ražot tās patstāvīgi, tādēļ tās ir jāiegūst caur ēdienu. Ja nedēļā Jūs lietojat uzturā mazāk par 110 gramu porcijām taukainas zivs (piemēram, lasi, foreli, sardīnes, makreli), tad, droši vien, Jūs nesaņemat ieteicamo omega-3 devu. Omega-3 deficīts ir viens no visnopietnākajiem uztura deficītiem Ziemeļamerikā, un tikai ASV gadā šis deficīts noved pie 96000 nāvju, kuras varētu arī novērst. SISEL piedāvā uztura piedevu, kas sastāv no aļģu, krila un zivju taukiem – Supra Omega 3. Šī piedeva apvieno trīs dažādus EPA un DHA avotus, izmantojot katra šī avota stiprās puses un unikālās ķīmiskās īpašības, lai sasniegtu maksimālu rezultātu. Zivis, krils un aļģes Supra Omega 3 formulai tiek iegūtas aukstajos, neskartajos Arktikas un Antarktīdas ūdeņos, tauki tiek attīrīti un rūpīgi testēti, lai pārbaudītu sārņu esamību. Vairāk nekā 1400 zinātniskie pētījumi, kas tika veikti pēdējo 35 gadu laikā un publicēti prestižos žurnālos, ir pierādījuši, ka EPA un DHA omega-3 ir vitāli svarīgi cilvēka veselībai. EPA un DHA omega-3 iesaka kardiologi, oftalmologi, neiropatologi, psihiatri, gastroenterologi, reimatologi un dermatologi. Pēdējie pētījumi rāda, ka veselīgs uzturs ietver pareizu omega-6 un omega-3 taukskābju līdzsvaru. Veselības aizsardzības jomas eksperti apgalvo, ka ideāla kombinācija ir no 1:1 līdz 4:1 (4 omega-6 daļas uz 1 omega-3 daļu). Vairuma amerikāniešu uzturā šī attiecība parasti ir 10:1 vai pat 20:1 (10-20 omega-6 uz 1 omega-3). Pārmērīgs omega-6 daudzums nāk no produktiem, kas satur augu eļļas vai kas ir pagatavoti no augu eļļām. Mēs saņemam pārāk maz omega-3 no jūras dzīvniekiem vai augiem, piemēram, no linsēklām. Eksperti iesaka samazināt taukainas, ceptas pārtikas lietošanu un lietot uzturā vairāk zivju produktus, lai uzturētu veselīgu attiecību. Tomēr pastāv augstu sārņu satura problēma, jo daudzas zivju populācijas satur tādus sārņus kā dzīvsudrabs, smagie metāli un dioksīni. Tas ir vēl viens aspekts, kas apdraud cilvēka veselību. Vairums ekspertu piekrīt tam, ka pateicoties attīrīšanas procesam, zivju eļļas piedevas vai produkti, kas ir bagātināti ar zivju eļļu, ir daudz drošāks nepieciešamā EPA/DHA omega-3 daudzuma iegūšanas veids, salīdzinot ar zivs lietošanu uzturā 5-7 reizes nedēļā. Pateicoties stingrajām piegādātāju atlases procedūrām, Supra Omega 3 atbilst „SISEL Safe” drošības standartam un nesatur sārņus. Uztura piedeva no aļģu, krila un zivju taukiem Supra Omega 3 sniedz organisma orgāniem daudzus labumus un ir ārkārtīgi nepieciešama veselīga ikdienas uztura sastāvdaļa. Tā ir barības viela, kas nepieciešama ne tikai smadzeņu darbībai, bet arī organisma veselības uzturēšanai kopumā.

15


SISEL produkcijas rokasgrāmata Supra Omega 3 atbalsta veselīgu smadzeņu un nervu sistēmas funkciju, samazina sirds un asinsvadu slimību risku, atbalsta locītavu funkciju un kustīgumu, veicina imunitātes atjaunošanu, normalizē augstu spiedienu. Samazina triglicerīdu un „sliktā” holesterīna līmeni un veicina „labā” holesterīna līmeņa paaugstināšanos. Veicina ādas veselību un skaistumu, sniedz atbalstu acu veselībai. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai 2 reizes dienā vai atbilstoši ārsta norādījumiem. Brīdinājumi: grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti, kā arī cilvēkiem, kas cieš no hroniskām slimībām, pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Esiet uzmanīgi, ja Jums ir alerģija uz jūras veltēm. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā. Vital Vision – saglabājiet acu veselību! Sastāvdaļas: luteīns un zeaksantīns no samteņu (Tagetes erecta) ekstrakta, melleņu (Vaccinium myrtillus) augļu ekstrakts, žibulīša (Euphrasia rostkoviana) ekstrakts, astaksantīns no aļģu (Haematococcus pluvialis) ekstrakta, cinka glikonāts, askorbīnskābe, beta karotīns, d-alfa tokoferola acetāts. Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, silīcija dioksīds, stearīnskābe. Visiem ir zināms, ka ar vecumu redzes asums pazeminās. Acu slimības un redzes asuma pazemināšanās noguruma dēļ un pārciestās gripas komplikāciju rezultātā notiek gan bērnībā, gan skolas vecumā. Tāpat pastāv arī iedzimta ar acs ābola uzbūvi saistīta nosliece uz tuvredzību vai tālredzību. Tomēr visizplatītākais redzes asuma zaudēšanas iemesls ir vecuma aspekts. Ap 40-45 gadiem vairums cilvēku sāk novērot redzes pasliktināšanās simptomus: attēla neskaidrība, aplūkojot to tuvumā, redzamības pasliktināšanās mijkrēslī un tumsā. Lai saglabātu redzes asumu daudzu gadu garumā, ir jāveic veselu acu profilaktiskie pasākumi. Tas palīdzēs saglabāt redzi līdz sirmam vecumam. SISEL kompānija piedāvā ļoti efektīvu formulu Vital Vision, kas sastāv no ārkārtīgi aktīviem antioksidantiem, luteīna un zeaksantīna. Mellenes un žibulīti bieži izmanto redzes traucējumu ārstēšanai. Formula Vital Vision satur arī A un E vitamīnus, Haematococcus Pluvialis – vienšūnu zaļā aļģe ar lielu astaksantīna daudzumu. Šis spēcīgais antioksidants ir lietderīgs sirds un asinsvadu, imūno, iekaisuma un neirodeģenerācijas slimību gadījumā. Iekļūstot caur hematoencefalītisko barjeru, tas kļūst pieejams acīm,

16


SISEL bioloģiski aktīvās piedevas smadzenēm un centrālajai nervu sistēmai. Tas neitralizē brīvos radikāļus, to var lietot glaukomas un Alcheimera slimības profilaksei. Vital Vision formulas labvēlīgā iedarbība uz acīm un visa organisma asinsvadu sistēmu novērš brīvo radikāļu postošo ietekmi un adaptē redzi tumsai. Vēl viens aspekts, kas komplicē acu veselību, ir darbs ar datoru. Tā ir ārkārtīgi smaga slodze acīm, smadzenēm un imūnsistēmai. Vital Vision formulas lietošana profilaktiskos nolūkos ir reāla nepieciešama. Saglabājiet labu redzi uz daudziem gadiem. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai dienā vai atbilstoši ārsta norādījumiem. Brīdinājumi: grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti, kā arī cilvēkiem, kas cieš no hroniskām slimībām, pirms lietošanas ir jākonsultējas ar savu ārstējošo ārstu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

17


SISEL produkcijas rokasgrāmata RŪPES PAR LOCĪTAVĀM: SISEL BIOLOĢISKI AKTĪVĀS PIEDEVAS

Remediate – lokanums un kustību brīvība

Sastāvdaļas: vīraka koka (Boswellia serrata) ekstrakts, kaķa naga (Uncaria tomentosa) ekstrakts, nātres (Urtica dioica) ekstrakts, velna naga (Harpagophytum procumbens) ekstrakts, ingvera (Zingiber officinale) ekstrakts, zaļlūpu gliemji (pulveris), kurkumas (Curcuma longa) ekstrakts. Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, silīcija dioksīds. Kustība – tā ir dzīve! Fiziskā aktivitāte sniedz cilvēkam emocionālo gandarījumu. Cilvēka jaunība bieži vien ir atkarīga nevis no nodzīvotajiem gadiem, bet gan no mugurkaula un locītavu veselības. Sēdošs dzīvesveids, ilgstoša stāvēšana kājās, smagumu celšana, liekais svars, neracionāls uzturs, kaitīgie ieradumi – šie un daudzi citi iemesli sagrauj locītavu veselību, traucē uzturēt dinamisku dzīvesveidu arī brieduma gados. Remediate ir lielisks piemērs tam, kā apvienojas antīkā medicīna un mūsdienu zinātne, lai radītu apbrīnojamu bioloģiski aktīvo piedevu Jūsu locītavu veselībai. Remediate eksotiskā formula ietver vērtīgas sastāvdaļas no visām pasaules malām, tai skaitā arī indiešu vīraku, kurkumīnu un ingveru no ajurvēdiskās medicīnas, kaķa nagu un velna nagu, vītola mizas, nātres un zaļlūpu gliemju ekstraktus. Augi, kas ir ietverti šajā formulā, sniedz pretiekaisuma, pretsāpju, attīrošu, antioksidantu iedarbību, uzlabo mikrocirkulāciju un enerģētisko apmaiņu locītavās. Savukārt zaļlūpu gliemji nodrošina organismu ar glikozamīnu. Glikozamīns ir dabiskas izcelsmes viela, kas lielā daudzumā ir rodamas locītavu matricēs. Glikozamīns ir ļoti svarīga viela kaulu, cīpslu, saišu un sinoviālā šķidruma veidošanā. Taču mums svarīgāk ir tas, ka glikozamīns ir atbildīgs par locītavu atjaunošanai nepieciešamo vielu ražošanas stimulāciju. Novecošanas procesā cilvēka organisms zaudē spēju ražot pietiekamu glikozamīna daudzumu. Tieši šīs spējas zuduma dēļ skrimslis sairst un vairs nespēj pildīt savu amortizējošo funkciju, tādējādi rodas osteoporoze. Remediate veicina skrimšļa audu atjaunošanos un stimulē sava glikozamīna izstrādi. Remediate labvēlīgā iedarbība kļūst vēl acīmredzamāka, lietojot to ilgstošā laika posmā. Protams, tā iedarbību nav iespējams pamanīt uzreiz, atšķirībā no sintētiskiem preparātiem, kas ātri kupē locītavu sāpes. Tomēr ilgstoši lietojot šo līdzekli, Jūs manīsiet tā ievērojamo iedarbību. Remediate formulas lietošana rada apstākļus, kas palīdz novērst kaulu un locītavu struktūru vecuma vai traumatiskus bojājumus. Turklāt, Remediate formulā ir aktīvi savienojumi, kas novērš patoloģiskas mugurkaula un locītavu izmaiņas, kas var rasties paaugstinātas fiziskās slodzes dēļ. Tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi uzsākt Remediate lietošanu tieši profilaktiskā nolūkā, negaidot līdz brīdim, kad Jūs sajutīsiet asas sāpes locītavās.

18


Rūpes par locītavām: SISEL bioloģiski aktīvās piedevas Vai Jums ir bijusi sajūta, ka dažas no Jūsu ķermeņa daļām ir vecā kas par citām? Ikdienas fizisko slodžu dēļ locītavām ir nepieciešama attiecīga aprūpe. Paaugstināts svars vai intensīva fiziskā slodze var radīt vēl lielāku slodzi uz mūsu locītavām. Mēs sagaidām no sava ķermeņa brīvas kustības – plecu, gūžas, ceļu locītavām, plaukstu pamatnēm un pirkstiem ir nepieciešamas Jūsu rūpes. Lietojiet Remediate! Ir pienācis laiks izkustēties! Jūs varat rēķināties ar apbrīnojamu Remediate vērtīgo sastāvdaļu kombināciju, kas palīdzēs atbalstīt Jūsu locītavas un nodrošināt tās ar nepieciešamajām barojošām vielām. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai 2 reizes dienā, aizdzerot ar ūdeni. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtnieces vai sievietes, kas baro ar krūti. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

Renovator – locītavu audu aizsardzība un atjaunošana

Sastāvdaļas: glikozamīna sulfāts, keratīna proteīns, askorbīnskābe, metilsulfonilmetāns, beta karotīns, cinka glikonāts, vara glikonāts, mangāna raugs, selēna raugs. Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, silīcija dioksīds. Renovator palīdz Jūsu organismam nostiprināt, aizsargāt un atjaunot locītavu audus. Renovator ir bagātināts ar tādiem vitamīniem un minerāliem kā glikozamīna sulfāts, cinks, mangāns un cinatīns, tas palīdz Jūsu organismam uzturēt savienotājaudus un amortizējošos audus. Sniedziet atbalstu savām locītavām! Dzīve ir skaista, kad mēs esam kustīgi, lokani un stipri, tomēr vājas vai sāpošas locītavas var atņemt mums šo prieku. SISEL veicina cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanos, sniedzot kustību brīvību. Sāpošas locītavas var liegt tādus priekus kā darbs dārzā, jo ir jāstājas uz ceļiem, rotaļas ar bērniem vai sporta sacīkstes. Mazkustīgas locītavas var sarežģīt pat tādas parastas darbības kā miegs vai pastaigas, mēģinājums apsēsties pie galda vai izslieties kājās. SISEL zinātnieki ir radījuši Renovator – spēcīgo produktu, kas atbalsta ķermeņa kustīgumu. Renovator atbalsta skrimšļu veselību, pateicoties glikozamīna sulfāta un Cynatine FLX™ (cinatīns) savienojumam, jaunajiem iedarbīgajiem polipeptīdiem, kas tiek izdalīti no keratīna. Tāpat šis līdzeklis satur cinku, selēnu un varu, kas baro locītavu audus un veicina to augšanu, kā arī mangānu, beta karotīnu un C vitamīnu, mazinot oksidēšanas radīto kaitējumu.

19


SISEL produkcijas rokasgrāmata Cynatine FLX palīdz mazināt saspringumu locītavu audos, samazināt locītavu bojājumu risku un paaugstināt to pretošanās spēju. Šī jaunā locītavām paredzētā sastāvdaļa uz keratīna bāzes aktivizē svarīgus aizsargfermentus, kas novērš locītavās oksidēšanās procesus – glutationperoksidāzi (GSH-PX) un superoksīddismutāzi (SOD), kas palielina organisma spēju ražot glutationu, kas ir tā aizsargmehānisms pret oksidēšanos. Tāpat tas nodrošina ārkārtīgu tiešu aizsardzību pret oksidēšanos un veicina šūnu atjaunošanās procesu. Keratīns – tas ir polimērus veidojošs proteīns. Locītavām ir vajadzīgi polimēri, lai amortizētu triecienus un atbalstītu iekšējās saites. Visbeidzot, Cynatine FLX™ – tas ir šķiedrains proteīns, kas nodrošina struktūrelementus dažādiem dzīvajiem audiem un stipru matrici saistaudiem. Turklāt Renovator satur vitamīnus un minerālus, kas veicina locītavu veselību. Pētījumi rāda, ka beta karotīns spēj mazināt locītavu slimību attīstības risku. C vitamīns ir nepieciešams kolagēna veidošanai un ir ārkārtīgi svarīgs skrimšļu atjaunošanas un atbalstīšanas procesā, tādējādi mazinot locītavu problēmu rašanās risku. Mangāna trūkums ir būtisks aspekts, kas izraisa osteoporozi un deģeneratīvas locītavu slimības. Epidemioloģiskie pētījumi rāda, ka pastāv sakarība starp zemu selēna līmeni un locītavu stāvokļa pasliktināšanos. Cinks ir nepieciešams kolagēna veidošanai skrimšļos. Varš ir vajadzīgs, lai veidotu efektīvas šķērssaites starp kolagēnu un elastīnu. Lielas fiziskās slodzes, aktīvs dzīvesveids vai liekais svars rada ievērojamu spiedienu uz locītavām. Ņemot vērā locītavu ikdienas nodilumu, tām ir vajadzīga atbilstoša aprūpe. Sāpes kaklā, plecos, elkoņos, plaukstu pamatnēs, pirkstos, mugurkaulā, gurnos, ceļos vai potītēs ir veids, kā organisms norāda uz esošajām locītavu vai savienotājaudu problēmām. Negaidiet, kad sāks parādīties šādi simptomi, lietojiet Renovator līdzekli profilaktiskā nolūkā. Mēs paļaujamies uz savu locītavu atbalstu. Vai ir iespēja palīdzēt organismam arī turpmāk funkcionēt bez traucējumiem? Jā, atbilde ir Renovator. Tā labvēlīgo sastāvdaļu savienojums baro, aizsargā un stiprina locītavas. Lai sasniegtu maksimālu efektu, ir lietderīgi kombinēt Renovator lietošanu ar Remediate formulu un Thermarol Joint Cream krēmu (ārīgai lietošanai). Lietošanas veids: lietojiet pa 1-3 kapsulām vienreiz dienā, aizdzerot ar krūti. Nedrīkst lietot cilvēki, kam ir alerģija uz piena produktiem. Ja rodas nelabvēlīgas reakcijas, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar ārstu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

20


Rūpes par locītavām: SISEL bioloģiski aktīvās piedevas

Thermarol – krēms ar siltuma efektu

Sastāvdaļas: ūdens, butilēnglikols, ziemcietes (Gaultheria procumbens) lapu eļļa, glicerilstearāts, pentaeritritila distearāts, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, cetilmiristoleāts, taukskābju ēteris, vanililbutilēteris, etilheksila stearāts, dikaprililēteris, dimetikons, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, benzila PCA, fenoksietanols, ksantāna sveķi. Thermarol ātras un ilgstošas iedarbības krēms ar siltuma efektu dziļi iekļūst sāpošās locītavās un muskuļos, tas satur divkāršas iedarbības sildošu spēku. Sildošais efekts un ilgstošais siltums ar pretiekaisuma, pretsāpju un pretpietūkuma iedarbību nodrošina patiesu atvieglojumu, lietojot Thermarol krēmu. Iesildiet muskuļus ar Thermarol krēmu pirms aktivitātēm, lai izvairītos no traumu gūšanas, vai arī pēc fiziskās slodzes, lai atslābinātu muskuļus. Thermarol bagātīgā formula ar mitrinošām un mīkstinošām sastāvdaļām garantē ātru un pilnīgu krēma uzsūkšanos, tas sniedz maigu un gludu ādu, nepadarot to taukainu. Sasildiet sūrstošos muskuļus un locītavas! Thermarol ātras un ilgstošas iedarbības siltums iekļūst dziļi sāpošās locītavās un muskuļos, nomierinot tos. Sildošās sastāvdaļas vanililbutilēteris (VBE) un ziemcietes eļļa sasilda divos atšķirīgos veidos. VBE stimulē receptorus nervu galos, lai radītu uztveramu siltuma sajūtu bez reālām temperatūras izmaiņām. VBE sāk iedarboties nekavējoties – siltumu var sajust jau pēc piecām minūtēm un tas saglabājas līdz pat divām stundām. Ziemcietes eļļa cīnās pret uguni ar uguni, tā iedarbojas kā līdzeklis, kas novērš uzmanību no kairinājuma un sāpēm. Tā izraisa kapilāru paplašināšanos un uzlabo asinsriti… un tai ir patīkama smarža. Thermarol darbojas, kad Jūs kaut ko darāt Strādājot darbā vai nodarbojoties ar mājas darbiem, uzklājiet Thermarol uz muguras, pleciem, rokām un ceļiem pirms ķeraties pie darba. Turiet tūbiņu pie rokas, lai lietotu uzreiz no rīta vai lai palīdzētu atslābināties vakarā. Jūs ne tikai jutīsities labāk, Thermarol var palīdzēt atvieglot sasprindzinājumu un mazināt stīvumu. Ja Jums ir darbs, kas prasa fizisku piepūli un vidēju vai pat smagu priekšmetu celšanu vai atkārtotu kustību veikšanu, Jums patiks Thermarol līdzekļa sniegtais sildošais komforts. Ja Jums ir sēdošs darbs, tomēr Jūs izjūtat pastāvīgu spiedienu ciešo termiņu un bezgalīgas lēmumu pieņemšanas dēļ, maziniet saspringumu kakla un plecu zonā, neļaujot vaļu stresa izraisītajām galvassāpēm. Glabājiet tūbiņu savā galdā, lai lietotu šo līdzekli pārtraukuma laikā.

21


SISEL produkcijas rokasgrāmata Atgriezieties spēlē! Thermarol līdzekli var lietot pirms aktivitātes, kā krēmu, kas atbrīvo muskuļus un locītavas, un pēc aktivitātes, kā krēmu, kas atvieglo atgūšanos. Iesmērējiet Thermarol dziļi muskuļos un locītavās 10–30 minūtes pirms aktivitātes, lai sasildītos, palīdzētu muskuļiem atslābināties un padarītu treniņu patīkamāku. Pēc treniņa, ilgstoša vai intensīva stresa vai sasprindzinājuma, sildoša terapeitiska masāža, lai atbrīvotos no stresa. Locītavu veselība SISEL zinātnieki ir radījuši krēmu, kas uzlabo un atvieglo kustīgumu. Thermarol krēms ar sildošu efektu satur 7.5% cetilmiristoleātu (CM). Harijs V. Dīls (Harry W.Diehl), strādājot uz Nacionālajiem veselības aizsardzības institūtiem, izdalīja CM 1960-to gadu sākumā. Viņš atklāja, ka laboratorijas dzīvnieki ar CM guva neparastus labumus. Neskatoties uz to, ka tas nav tik pazīstams kā glikozamīns vai hondroitīns, kļūst aizvien saprotamāk, ka CM ir līdzīgs vai pat pārspēj to devumu locītavu veselībā un dzīves līmenī. Ādas mitrināšana Izsmalcinātie mitrinošie un mīkstinošie līdzekļi – šī eļļa, etilheksilstearāts (ES), kokosriekstu eļļa un palmas kodola eļļa – rada ādai tīkamu sajūtu. Šī eļļa, kas tiek pagatavota no karitē koka (tāpat pazīstams kā dzīves koks) augļiem, gadsimtiem ilgi tiek izmantots kā ziede pret apdegumiem un ziede sausai ādai. ES ir bagātīga un zīdaina smērviela, kas ir zināma, pateicoties vieglai uzklāšanai un šķidrajam sastāvam. Tāpat ES uzlabo ādas spēju saglabāt mitrumu. Kokosriekstu eļļa un palmas kodolu eļļa satur mīkstinošus līdzekļus, kas padara ādu maigu un gludu. Šīs eļļas ātri izplatās, nav taukainas un ātri uzsūcas. Savienojumā ar SISEL Remediate un Renovator formulām Thermarol krēms, kas satur dabiskos salicilātus, ir daļa no kaulu un locītavu sistēmas profilakses un pataloģiju ārstēšanas programmas. Izbaudiet SISEL Thermarol krēma ar siltuma efektu nomierinošo komfortu uz saviem muskuļiem un locītavām. Turpiniet viegli kustēties dzīves līkumiem un pagriezieniem, belzieniem un dunkām cauri. Pat smagas aktivitātes vairs nebiedē, pateicoties šai atjaunojošajai ziedei. Lietošanas veids: uzklājiet biezā kārtā uz sāpošajām ķermeņa daļām, uzmanīgi ierīvējot ādā, līdz tas ir pilnībā uzsūcies. Ja nepieciešams, atkārtojiet. Brīdinājumi: bērni līdz 12 gadu vecumam drīkst lietot tikai pēc konsultēšanās ar ārstu. Tikai ārīgai lietošanai. Nepieļaujiet iekļūšanu acīs. Nepārsieniet pārāk cieši.

22


Svara kontroles programma Nelietojiet savienojumā ar termoforu. Neuzklājiet uz atvērtām rētām. Ja rodas nepatīkamas sajūtas uz ādas, pārtrauciet krēma lietošanu. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

SVARA KONTROLES PROGRAMMA

Accelerator – aktivizē vielmaiņu, sniedz enerģiju

Sastāvdaļas: zaļo lapu ekstrakts, melno piparu (Piper nigrum) augļu ekstrakts, kofeīns, pākšu piparu (Capsimax Capsicumannum) augļu ekstrakts, niacīns (nikotīnskābe). Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, kvarcs. Accelerator ir pilnīgi jauns produkts, kas palīdzēs uzsākt veiksmīgu svara zaudēšanas programmu, aktivizēs vielmaiņu, sadedzinās taukus, veicinās enerģijas patēriņu un sekmēs termoģenēzi. Sāciet SISEL piedāvāto ātrās svara samazināšanas programmu ar Accelerator līdzekli. Šis līdzeklis satur zaļo tēju, kofeīnu, čili piparu ekstraktu, melnos piparus, B3 vitamīnu. Šis dabisko sastāvdaļu maisījums nodrošina organismu ar neticamu termogēnu atbalstu. Termoģenēze – tas ir process, kas uztur kaloriju sadedzināšanu, un tie, kas ietur diētu un velta daudzas stundas fiziskiem vingrinājumiem, zina, ka tas nav tik vienkāršs process. Savukārt Accelerator atvieglo un paātrina šo procesu! Accelerator sastāvdaļas darbojas sinerģiski. Tāpat Accelerator efektīvi darbojas kopā ar ThermoCharge. Tā kā šīs divas formulas ir pavisam atšķirīgas, tās iedarbojas uz tauku sadedzināšanas procesu caur pavisam atšķirīgiem mehānismiem, tādējādi papildinot viena otru. Accelerator satur rūpīgi pārbaudītu dabisko sastāvdaļu kas tiek izmantota svara samazināšanai, kombināciju stingri noregulētos daudzumos, kurus ir noteikusi SISEL zinātniskā padome, lai sasniegtu maksimālu sinerģisku efektu. Tā kā kompānijas tradīcija ir „pētīt jau izpētīto”, SISEL zinātnieki uzskata, ka viņiem ir izdevies īstenot šo labi pazīstamo sastāvdaļu potenciālu labāk, nekā tas bija izdarīts iepriekš jebkurā citā produktā vai izstrādnē. Šis spēcīgo sastāvdaļu maisījums tika radīts, lai nodrošinātu organismu ar neticamu termogēnu atbalstu. Accelerator – tas ir labākais produkts, kas palīdzēs uzsākt svara zaudēšanas programmu, un, pēc iespējas, tam ir jābūt pirmajam no 5 produktiem, kas tiks ietverti SISEL piedāvātajā ātrās svara samazināšanas programmā, kad Jūs sāksiet to lietot. Zaļā tēja. Visā pasaulē tikai ūdens pārspēj tējas lietošanas daudzumus. Zaļā tēja ir pazīstama, pateicoties tās lieliskajām antioksidantu īpašībām, tāpat ir pierādīta tās termogēnās īpašības. Turklāt zaļā tēja spēj kavēt tauku uzkrāšanos. Patiesībā, 90 dienu

23


SISEL produkcijas rokasgrāmata ilga pētījuma laikā eksperimenta dalībnieki, kas lietoja uzturā 150 mg zaļās tējas ekstrakta, zaudēja 14 kg no sava svara, bet kontroles grupas dalībnieki zaudēja tikai 5 kg. Kofeīns. Tas ir dabiskas izcelsmes alkoloīds, ko satur tēja, kakao, kola un daudzi citi augi, tas tiek lietots uzturā ik dienu visās pasaules malās. Kofeīns ir centrālās nervu sistēmas stimulators, kas veicina enerģijas patēriņa paaugstināšanos un veicina termoģenēzi. Pētījuma gaitā tika noskaidrots, ka 200 mg kofeīna lietošana uzturā veicina vielmaiņas paātrināšanos par 7% jau pēc trim stundām. Viena Accelerator deva satur tikpat daudz kofeīna kā viena tase augstākā labuma kafijas. Čili pākšu pipari. Ietekmē simpātisko nervu sistēmu, veicina termoģenēzes palielināšanos. Savienojumā ar zaļo tēju šis efekts var saglabāties ilgstošā laika posmā. Tāpat laboratorijas apstākļos tika pierādīta pākšu pipara efektivitāte, mobilizējot lipīdus no taukaudiem. Melnie pipari. Kā biopieejamības pastiprinātājs melnie pipari var palīdzēt uzsūkt citas sastāvdaļas. Pati par sevi šī sastāvdaļa veicina enerģijas patēriņu, uzturot ATP darbību organisma šūnu mitohondrijos. Tāpat melnie pipari uztur aizkuņģa dziedzera darbību, tādējādi veicinot gremošanas procesu. Turklāt tas ir spēcīgs antioksidants. Nikotīnskābe (B3 vitamīns). Šis ūdenī šķīstošais vitamīns var būt metaboliski aktīva viela, tas ir svarīgi tukliem cilvēkiem, jo viņiem parasti ir palēnināta vielmaiņa. Tāpat organisms izmanto šo vitamīnu enerģijas apmaiņas procesā un šūnas elektronu transporta ķēdes darbībā. Lietošanas veids: lietojiet pa 2 kapsulām vienreiz dienā, no rīta ēšanas laikā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Diminish – nomāc ēstgribu

Sastāvdaļas – safrāna (Crocus sativus) putekšņlapu ekstrakts 6:1. Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, silīcija dioksīds. Ēstgriba – veselības rādītājs. Tomēr tikai tajā gadījumā, ja ēstgriba atbilst enerģijas patēriņam un dzīvesveidam. Bieži vien cilvēki pārslogo savu organismu ar pārmērīgu ēdiena daudzumu, tādēļ rodas liekais svars. Trauksme, stress var izraisīt nepamatota bada sajūtu. Nostiprinājies paradums ēst stresa gadījumā noved pie svara palielināšanās. Aptaukošanās – tā nav tikai kosmētiska rakstura problēma. Visas organisma sistēmas cieš no liekā svara.

24


Svara kontroles programma SISEL kompānijas piedāvā Diminish – bioloģiski aktīvu piedevu, kas palīdzēs ar lieko svaru noslogotajam organismam atgūties, pazeminot ēstgribu un sniedzot sāta sajūtu. Diminish nomāc ēstgribu, veicina iekšēju līdzsvaru un ātru sāta sajūtas rašanos. Lietojot Diminish, Jūs varēsiet noturēties no pārēšanās pie svētku galda un neiesiet pie ledusskapja nakts vidū. Sajūtot izsalkumu, Jūs ātri piesātināsities, ja ieēdīsiet nelielu pārtikas daudzumu. Formulas Diminish pamatā ir safrāns. Safrānu (Crocus sativus) iegūst no krokusa, kas aug Indijā, Turcijā un citās Austrumu valstīs, zieda putekšņlapām. Nosaukums „safrāns” ir radies no arābu vārda za’farān, kas nozīmē „dzeltenā krāsa”. Safrāna zieds ir ļoti skaists, tā maigajām samtainajām putekšņlapām piemīt spēcīgs, nedaudz rūgtens, pikants aromāts. Safrāns zied rudenī, ziedēšanas laiks turpinās tikai vienu nedēļu. Ziedus ievāc ar rokām katru rītu saullēktā. Safrāns ir viena no vissenākajām un, protams, vērtīgākajām garšvielām pasaulē. Lai iegūtu vienu kilogramu safrāna, ir jāapstrādā 300 000 ziedu. Indijā un arābu valstīs safrānu izmantoja kā smaržvielu, vērtīgu ārstniecisku līdzekli un ēdienu piedevu. Safrānā esošā krocina viela tiek augstu vērtēta tās aromātisko un krāsojošo īpašību dēļ. Tāpat safrāns satur glikozīdus, ēterisko eļļu un tauku eļļu, sveķus, flavonoīdus, cukuru, kalcija un fosfora sāli, B1 un B12 vitamīnus, safranālu, karotinoīdo pigmentu. Pievienojot ēdienam nelielu safrāna daudzumu, tas iegūst maigu zeltainu nokrāsu un īpatnēju smaržu. Pievienojot ēdienam safrānu, organisma šūnas labāk asimilē pārtiku. Safrāna aktīvākie komponenti pikrocīns, safranāls, bioflavonoīdi labvēlīgi ietekmē ne tikai gremošanas orgānus, bet arī palīdz dzimumorgānu sistēmas problēmu, tādu kā impotence, neauglība, menstruālās sāpes un menstruālā cikla traucējumi, gadījumā. Tāpat safrāns ir noderīgs nervu sistēmai. Saskaņā ar ajurvēdu safrānam piemīt tonizējošas un barojošas īpašības, tas uzlabo aknu un nieru izdalīšanas funkcijas. Tā attīrīšanas spēja sniedz jauneklīga izskata efektu: āda kļūst gludāka, uzlabojas sejas krāsa, nostiprinās muskuļi un saites. Safrāns palīdzēs tikt vaļā no liekās organismā esošās žults un uzlabos tās sastāvu, tas uzlabo atmiņu, smadzeņu darbību, veicina sajūtu līdzsvaru, atvieglo migrēnas un sniedz enerģiju. Diminish formula palīdzēs tikt galā ar nepārvaramu pārēšanos, tā veicina labu omu, cīnoties ar lieko svaru, samazina ēstgribu, tonizē un sniedz sāta sajūtu. Padariet Diminish par savas svara zaudēšanas programmas daļu un normalizējiet vielmaiņu. Lietošanas veids: lietojiet pa 2 kapsulām dienā, no rīta un vakarā pa vienai kapsulai pusstundu pirms ēšanas. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtnieces vai sievietes, kas baro ar krūti. Konsultējieties ar ārstu, ja Jūs lietojat antidepresantus vai citus medikamentus, hronisku slimību

25


SISEL produkcijas rokasgrāmata gadījumā. Žultsakmeņu un nierakmeņu slimības gadījumā obligāti jākonsultējas ar savu ārstējošo ārstu, šo preparātu drīkst lietot, tikai novērojoties pie sava ārsta. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

ThermoCharge – aktivizē vielmaiņu

Sastāvdaļas: līčes (Litchi chinensis) augļu ekstrakts, parastā rasas krēsliņa (Alchemill vulgaris) lapu ekstrakts, olīvas (Olea europea) lapu ekstrakts, ķimeņu (Cuminum cyminum) sēklu ekstrakts, garlapu piparmētras (Mentha longifolia) lapu ekstrakts, askorbīnskābe. Citas sastāvdaļas: želatīna kapsula, mikrokristāliskā celuloze, augu taukskābe, silīcija dioksīds. ThermoCharge unikālais sastāvs veicina svara zudumu, sadedzinot taukus. Paaugstina vielmaiņas bazālo līmeni un sadedzina kalorijas. Likvidē taukus vēdera iekšējo tauku daļā, kas ir vissarežģītākā tauku sadedzināšanas zona. Satur augsti biopieejamās līču augļu un zaļās tējas ekstraktu, parastā rasas krēsliņa, olīvas lapu, savvaļas piparmētras un ķimeņu formas. Piešķir ādai jauneklīgu izskatu un uzlabo tās tekstūru, samazinot redzamās novecošanas pazīmes. Atbalsta sirds un asinsvadu sistēmas veselību, kā arī asinsriti. Mazina nogurumu pēc fiziskiem vingrinājumiem un paātrina atgūšanās procesu. Neracionāls uzturs ir viens no galvenajiem aptaukošanās iemesliem. Rafinētā, koncentrētā, ceptā vai sintētiskā pārtika, organismam nepieciešamo vielu trūkums šajā pārtikā var izraisīt vielmaiņas traucējumus. Stingras diētas negarantē slaidu figūru un normālu svaru. Šādā veidā zaudētie kilogrami nekavējoties atgriežas. SISEL kompānija piedāvā daudzu gadu pētījumu rezultātu – ThermoCharge unikālo taukus sadedzinošo formulu. Formula uz augu ekstraktu bāzes atgriež organisma spēju pilnvērtīgi uzņemt barību, neuzkrājot taukus, sārņus un toksīnus. Pastāvīgs svara zudums, tai skaitā arī problemātiskajās zonās – vēdera iekšējo tauku daļā, ir pavisam reāls. Augu ekstraktu maisījums paaugstina vielmaiņas bazālo līmeni un sadedzina kalorijas. ThermoCharge satur savienojumus, kas uzvar metabolisko sindromu, kas ir visnopietnākais šķērslis ceļā uz svara samazināšanu. Šī fenomenālā formula atbalsta sirds un asinsvadu sistēmas veselību un uzlabo asinsriti. Saglabā muskuļu un ādas elastību. Uzsākot SISEL tievēšanas un vielmaiņas atjaunošanas programmu, centieties

26


Svara kontroles programma pieturēties pie veselīga dzīvesveida – lietojiet uzturā pilnvērtīgu ēdinu un esiet fiziski aktīvi. Lietošanas veids: lietojiet pa 2 kapsulām dienā, no rīta un vakarā pusstundu pirms ēšanas. Brīdinājumi: nedrīkst lietot grūtnieces vai sievietes, kas baro ar krūti. Tāpat kā lietojot jebkuru citu svara samazināšanas produkciju vai lietojot arteriālā spiediena pazemināšanas preparātus, pirms ThermoCharge lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Kontrindikācijas: alerģiskas reakcijas uz jebkuru no formulas komponentiem. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

TransFigure – iznīcina tauku nogulsnes

Sastāvdaļas: moringas (Moringa oleifera) (lapu) ekstrakts, muraijas (Murraya koeingii) lapu ekstrakts, haidras jeb kurkumas (Curcuma longa) ekstrakts. Citas sastāvdaļas: mikrokristāliskā celuloze, želatīns, augu taukskābe. Transfigure ir unikāla bioloģiski aktīvā piedeva, kas iztraucē taukšūnu dzīves ciklu visās attīstības stadijās. Tā kavē jaunu taukšūnu veidošanos, samazina jauno taukšūnu nobriešanu un sadedzina jau esošās taukšūnas, izraisot spēcīgu svara zudumu. Transfigure labvēlīgi iedarbojas uz organisma endokrīno sistēmu, nodrošinot to ar uzturvielām. Transfigure formula tika izstrādāta ThermoCharge un Diminish sinerģiskai darbībai, paaugstinot svara samazināšanas programmas efektivitāti un rezultātus, īpaši, ja to apvieno ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem. Praktiski katram otrajam jebkuras lielas pilsētas iedzīvotājam ir vielmaiņas problēmas. Aptuveni 70% cieš no liekā svara. Tieši cieš! Pārtika zaudē savas enerģētiskās īpašības, tā kļūst par slimību cēloni. Dabā pastāv ļoti daudz augu, kas palīdz vielmaiņas traucējumu gadījumā. Pastāv arī daudz sintētisku preparātu, kas ātri likvidē slimību simptomus. Tomēr, neskatoties uz tik lielu svara normalizācijas metodiku un piedāvājumu skaitu, tuklu cilvēku procents nesamazinās. Pētot šo problēmu, Toms Mauers ir radījis Transfigure, kura dabiskās sastāvdaļas attīra un atjauno veselīgu vielmaiņu taukšūnās. Iesaistoties jaunu taukšūnu veidošanās procesā, Transfigure izraisa spēcīgu svara zudumu. Turklāt Transfigure formulas lieliskie augi atjauno organisma endokrīno sistēmu, nodrošinot to ar barojošām vielām. Piemēram, moringas augi satur 3 reizes vairāk dzelzs nekā spināti, 4 reizes vairāk kalcija nekā piens, 4 reizes vairāk A vitamīna nekā burkāni, 2 reizes vairāk olbaltumvielu nekā piens, 3

27


SISEL produkcijas rokasgrāmata reizes vairāk E vitamīna nekā mandeles. Kurkuma formulas sastāvā pastiprina gremošanas procesus, kontrolē cukura līmeni asinīs un pazemina holesterīna līmeni. Tāpat Transfigure uztur atbilstošu mazāk pazīstamā, tomēr organismā ārkārtīgi svarīgā hormona, tā saucamā grelīna, līmeni. Grelīna, kas tiek ražots kuņģī un aizkuņģa dziedzerī, primārā funkcija ir stimulēt izsalkumu. Šī hormona aktivitāte pastiprinās dažādu kuņģa un zarnu trakta pataloģiju gadījumā. Transfigure pozitīvi ietekmē gremošanas sistēmu un grelīna līmenis nepaaugstinās. Transfigure (tāpat kā Diminish) veicina ēstgribas samazināšanos un kavē jaunu taukšūnu veidošanos, tādējādi pastiprinās svara zudums. Šīs formulas sastāvdaļas kavē taukšūnu pārveidošanos, kas var izraisīt celulīta parādīšanos un aterosklerozi. Lietošanas veids: lietojiet pa 1 kapsulai trīs reizes dienā, aizdzerot ar ūdeni. Brīdinājumi: grūtniecēm vai sievietēm, kas baro ar krūti, kā arī cilvēkiem ar hroniskām slimībām pirms lietošanas ir jākonsultējas ar ārstu. Nedrīkst lietot čūlas un žultsakmeņu slimības gadījumā. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā. Kontrindikācijas: alerģiskas reakcijas uz formulas komponentiem. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

ReCurve Slimming Cream – pretcelulīta krēms

Notievēšanas krēms uzlabo ādas izskatu, padara to elastīgāku, likvidē celulītu un tauku nogulas problemātiskajās zonās. ReCurve spēcīgās iedarbības komponenti samazina „apelsīna mizas” efektu un izlīdzina ādu, uzbrūkot nevēlamajiem taukaudiem. Palīdz sagraut taukšūnas un kavē jaunu taukšūnu veidošanos, tai pat laikā fantastiski samazinot gurnu apkārtmēru. ReCurve stimulē kolagēna veidošanos, atjauno ādas blīvumu un jaunina to. Sastāvdaļas: ūdens, kaprila/kaprīna triglicerīds, sorbīts, metilsilanols, hidroksiprolīna aspartāts, dipropilēnglikols, cetearilspirts, mango (Mangifera indica) kauliņu eļļa, vīnogu (Vitis Vinifera) kauliņu ekstrakts, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, mežrozītes (Rosa canina) sēklu ekstrakts, glicerila stearāts, dimetikons, stearīnskābe, kofeīns, lecitīns, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, sfacelarijas (Sphacelaria scoparia) ekstrakts, hlorellas (Chlorella vulgaris) ekstrakts, tokoferola acetāts, retinola palmitāts, tokoferola linoleāts/oleāts, baltās akācijas (Ceratonia siliqua) sveķi, dihidromiricetīns, stearila gliciretināts, maltodekstrīns, Delesseria sanguinea ekstrakts, citronskābe, kālija hidroksīds, kazeņu (Rubus fruticosus) lapu ekstrakts.

28


Svara kontroles programma Iepriekšējā gadsimta 70-tajos gados par celulītu sāka runāt kā par zemādas tauku šūnaudu slimību. Parasti tā saucamās „apelsīna mizas” parādīšanos sievietēm saista ar hormonāliem traucējumiem. Aptuveni 12% gadījumu celulīts rodas dzimumbrieduma periodā, 20% gadījumu – pēc grūtniecības, 25% gadījumu – menopauzes iestāšanās periodā. Nelīdzenas ādas vai „apelsīna mizas” attīstību veicina hroniskas slimības, īpaši endokrīnās sistēmas un kuņģa un zarnu trakta slimības. Arī neveselīgs dzīvesveids, pārēšanās, smēķēšana, stress, hipodinamija, liekais svars izraisa celulīta parādīšanos. SISEL kompānija piedāvā ReCurve Slimming Cream – jaunās paaudzes pretcelulīta krēmu. Jaunākās tehnoloģijas, kas pielietotas krēma ražošanas procesā, ļauj īpaši efektīvām sastāvdaļām iekļūt dziļāk bojātajās un ar celulītu „nosprostotajās” šūnās. Jūras brūnaļģes sfacelārijas ekstrakts – tas ir limfātiskais stimulators, kam piemīt urīnu dzenošas īpašības. Tiek izvadīts liekais šķidrums, pāriet šķidruma nosprostošanās audos sindroms, vienlaicīgi tiek stimulēta kolagēna sintēze, paaugstinās muskuļu tonuss. Pateicoties ReCurve Slimming Cream pielietošanai, samazinās uzkrājušos taukaudu daudzums, tas ir īpaši efektīvi hiperplastiska aptaukošanās tipa gadījumā. Turklāt sfacelārijas ekstrakts palēnina jaunu adipocītu veidošanos, aktivizē lipolīzi un paaugstina kolagēna sintēzi. Cita aļģe, Delesseria sanguinea, satur optimālu kalcija un bora koncentrāciju, kas piedalās audu dziedēšanas un dzīšanas procesā, kā arī polisaharīdus, kam piemīt pretstresa iedarbība uz šūnu membrānām. Formulas sastāvā ir antioksidanti, kas attīra limfu un uzlabo asinsriti. ReCurve krēms uzlabo šūnu vielmaiņu, optimizē limfu noplūdi, veicina kolagēna sintēzi, atjauno ādu, piešķirot tai jauneklīgu izskatu un sajūtu. Lietošanas veids: ar masējošām kustībām uzklājiet uz problemātiskajām zonām vienu vai divas reizes dienā. Brīdinājumi: tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no kontakta ar acīm. Ja rodas kairinājums vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā.

29


SISEL produkcijas rokasgrāmata ĀDAS KOPŠANAS PROGRAMMA

Actify 6000 krēms sejai un kaklam – mitrinošs krēms

Actify 6000 no SISEL mitrina un atjauno sejas ādu, izmantojot vismodernākās, revolucionārās sastāvdaļas, kuru iedarbība ir diezgan līdzīga pašas ādas aizsargsistēmas darbībai. Actify 6000 satur spēcīgus antioksidantus un vielas, kas pasargā ādu no saules stariem, pasargā seju no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, padarot to maigu, gludu un tvirtu. Ļaujiet Actify 6000 vairot Jūsu dabisko skaistumu, pateicoties enerģiski mirdzošai un veselai ādai. Sastāvdaļas: ūdens, oktokrilēns, glicerilstearāts, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, pentaeritritildistearāts, butilēnglikols, etilheksilstearāts, etilheksilsalicilāts, dimetikons, hidrolizētu kviešu proteīns, hidrolizētu kviešu ciete, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, kaprila/kaprīna triglicerīds, Salicornia herbacea ekstrakts, viteksa (Vitex agnuscastus) ekstrakts, lecitīns, ciklodekstrīns, nātrija benzoāts, benzila PCA, fenoksietanols, tokoferola acetāts, nātrija poliakrilāts, aromatizators, ergotioneīns, hidrolizēti glikozamīnglikāni, hidrolizēta hialuronskābe, kassijas (Cassia alata) lapu ekstrakts, maltodekstrīns, resveratrols, ksantāna sveķi, keramīds 3, nātrija PCA, citronskābe. Katru dienu Jūsu seja tiek pakļauta apkārtējās vides ietekmei, kas kaitē ādai un izkaltē to. Pastāvīga netīrumu plūsma liek ādai izskatīties nogurušai, un tā zaudē mirdzumu. Turklāt, ņemot vērā plašo tirgū piedāvāto produktu klāstu, ir grūti izdarīt pareizu izvēli. Jums vairs nav jāmeklē! SISEL kompānija ir izmantojusi visjaunākos zinātniskos atklājumus, lai radītu vispilnīgāko un bagātinātāko mitrinošo līdzekli Jūsu sejas hidratēšanai un aizsardzībai. Ādas hidratēšana ir ārkārtīgi svarīga tās veselīguma uzturēšanai. Āda pašaizsardzības nolūkā satur aminoskābes un citus to veidojošus blokus, kas atbild par ādas mitruma un elastīguma saglabāšanu. Kopā šos savienojumus dēvē par dabisko mitrinošo faktoru, un to funkcijās ietilpst ūdens piesaistīšana, uzsūkšana un saglabāšana. Tā kā mūsu formulu sastādītāji vēlējās radīt patiesi fenomenālu mitrinošu krēmu, viņi sāka meklēt sastāvdaļas, kas varētu atbalstīt ādas dabisko mitrinošo faktoru vai darboties līdzīgi kā tas. Veicot vairākus pētījumus, viņiem izdevās rast vishidratējošākās un barojošākās sastāvdaļas, kas vairo dabisko mitrinošo faktoru (Salicornia herbacea ekstrakts, hidrolizēts kviešu proteīns) vai uzvedas kā tāds (nātrija PCA, hialuronskābe un Keramīds III). Salicornia herbacea ekstrakts ir proteīns, kas tiek ievākts no jūras augiem. Šie proteīni ne tikai atbalsta dabisko mitrinošo faktoru, bet arī, kā rāda zinātniskie pētījumi, tie patiešām paaugstinās ūdens saturu par 6,000%. Hidrolizētais kviešu proteīns darbojas sinerģiski ar citām sastāvdaļām, lieliski mitrinot seju. Tam ir unikāls hidratējošs komplekss, kas uzlabo Jūsu sejas mitruma līdzsvaru un kārtas

30


Ādas kopšanas programma veidošanas īpašības, lai saglabātu to gludu un maigu lieliskam mirdzumam. Nātrija PCA ir mitrinātājs, kas dabiski veidojas ādā. Tas tiek iegūts no aminoskābēm un spēj saglabāt optimālu mitruma līmeni. Neskaitot tā nekairinošas īpašības, tam piemīt arī optimāla spēja pievadīt svarīgās aminoskābes. Hialuronskābe ir neparasts komponents, kas mazina smalku līniju un grumbu parādīšanos, atjaunojot ādas audu elastību un padarot to apaļīgu. Gadiem ejot, hialuronskābes ražošana samazinās, tādēļ tā kļūst par vēlamu piedevu, kas palīdz izvairīties no dabiskā novecošanas procesa. Vēl viena hialuronskābes priekšrocība – tā sniedz Jūsu sejai maigu, gludu un zīdainu sajūtu. Keramīds III darbojas otrādi, nostiprinot dabisko lipīdu barjeru ar taukskābēm. Šī barjera aizsargā ādu no ārējās iedarbības un mitruma zaudēšanas. Keramīda III iedarbība ir ārkārtīgi efektīva un optimāla, jo tā molekulārā struktūra ir identiska ādas molekulārajai struktūrai. Neskaitot sejas mitrināšanu, Actify 6000 satur antioksidantus un sastāvdaļas, kas sniedz atbalstu pret saules staru kaitējumu, aizsargājot ādu no apkārtējās vides. Ņemot vērā, ka ik dienu katra šūna tiek pakļauta vairāk nekā 10 000 brīvo radikāļu uzbrukumiem, tādi spēcīgi antioksidanti kā ergotioneīns, E vitamīns un ārkārtīgi spēcīgais resveratrols nodrošina nepārspējamu iedarbību pret šiem uzbrukumiem. Ergotioneīns ir spēcīgs plaša spektra antioksidants un tieši tas, kas ir īpaši vēlams ādai. Tas atbalsta taukskābju paaugstināšanos mitohondrijā, kas savukārt paaugstina skābekļa iedarbīgumu un enerģijas līmeņus šūnā. Tāpat tas ir arī efektīvs ādu bojājošo brīvo radikāļu pārtvērējs. E vitamīns aizsargā šūnu membrānas un citas taukos šķīstošas ķermeņa šūnas. Tā kā tas likvidē un neitralizē brīvos radikāļus, tas mazina arī vides piesārņotāju iedarbību. Resveratrols ir ārkārtīgi spēcīgs ādas antioksidants, kas tika analizēts dažu pēdējo gadu laikā tā unikālo pretnovecošanas īpašību dēļ. Ņemot vērā pieaugošās raizes par fotonovecošanu – saules pārgaismojuma izraisīta priekšlaicīga grumbu parādīšanās, sastāvdaļu, ar kuru palīdzību var atrisināt šo problēmu, meklējumi ir kļuvuši par prioritāti. Resveratrols aizsargā pret vides stresu, tā pretiekaisuma īpašības remdē, atdzīvina un nomierina jutīgo sejas, kakla un roku ādu. Krēma sastāvā esošais oktokrilēns un etilheksilsalicilāts aizsargā pret kaitējumu, ko var nodarīt saules stari, pat ātrāk nekā tie var iekļūt ādā, sniedzot sejai papildu atbalstu pret saules kaitīgo iedarbību. Lai Jūs „dzīvotu ilgi un laimīgi”, Actify 6000 satur neirokosmētiku, fitoendorfīnus, kas burtiski liek Jums izskatīties un justies labi. Ik dienu Jūsu organisms ražo endorfīnus (neiropeptīdus), kas piesaistās noteiktiem receptoriem smadzenēs un izraisa garastāvokļa uzlabošanās aktivitāti. Fitoendorfīni, endorfīniem līdzīgas sastāvdaļas no augiem, darbojas kā Jūsu pašu organisma endorfīni. Veicot pētījumus, rezultāti parādīja, ka 80% sieviešu ir teikušas, ka viņu āda jūtas „mierīga un laimīga”. Tajā pat pētījumā gandrīz 90% pētāmo konstatēja, ka viņu āda kļūst „vienmērīga un līdzena”. Fitoendorfīni ne tikai sniedz Jums labklājības sajūtu, bet arī mitrina ādu.

31


SISEL produkcijas rokasgrāmata Vairojiet savu patieso skaistumu ar maigu, enerģisku veselīgas ādas mirdzumu. Ikvienai sejai ir savs stāsts. Ar Actify 6000 baudiet „dzīvoju ilgi un laimīgi”, ko esat pelnījuši. Lietošanas veids uzklājiet uz iepriekš attīrītas sejas un kakla divas reizes dienā, maigi iemasējot krēmu ādā. Lietojiet pirms kosmētikas uzklāšanas. Brīdinājumi: izvairieties no kontakta ar acīm. Ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Brightening Cream – balinošs krēms

Atgūstiet jaunības mirdzumu, lietojot SISEL balinošo krēmu. Šis unikālais produkts maigi noloba veco ādu un izlīdzina ādas toni. Lieliskais krēms mitrina un atjauno ādu, piešķirot tai mirdzumu un jauneklīgu izskatu. Sastāvdaļas: ūdens, skvalāns, žožobas (Simmondsia chinensis) eļļa, glicerilstearāts, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, cetilbabasuāts, galaktoarabināns, titāna dioksīds, silīcija dioksīds, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, d-gamma tokoferols, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, kukui (Aleurites moluccana) eļļa, Makadamijas (Macadamia ternifolia) eļļa, tokoferola acetāts, metildihidroksibenzoāts, hidrolizēti glikozamīnglikāni, tetraheksildecila askorbāts, ksantāna sveķi, lauka kāpostu (Brassica campestris)/kukui (Aleurites fordi) eļļas kopolimērs, nātrija poliakrilāts, C18-C21 alkāns, tridecets-6, nātrija PCA, kviešu aminoskābes, pantenols, tauksaknes (Symphytum officinale) ekstrakts, nātrija hialuronāts, hidroksiprolīns, nātrija karbonāts, stearila gliciretināts. Ar pigmentiem klātas, sausas un blāvas ādas dēļ Jūs varat izskatīties daudz vecāki, nekā Jūs patiesībā esat. Atgūstiet jaunības mirdzumu! Balinošais krēms no SISEL satur maigi attīrošu vielu, kas var likvidēt atmirušo ādu, izlīdzināt ādas tekstūru un nokrāsu. Krēms bagātina ādu ar drudzenes ziedu ekstraktu, cukura molekulām un C vitamīnu. Kopā visas šīs sastāvdaļas piešķir Jūsu ādai mirdzumu un balina to. Lieliskās mitrinošās un atjaunojošās vielas SISEL krēma sastāvā palīdzēs saglabāt jaunības mirdzumu. Žožobas, šī koka, Makadamijas riekstu, kukuli un skvalāna (sastāvs no olīvām) mitrinošās eļļas atjauno ādu, piešķirot tai maigumu un gludumu. Lai uzlabotu blāvas ādas ārējo izskatu, balinātu vecuma plankumus, saules apdegumu pēdas, aknu pigmentāciju un izlīdzinātu nevienmērīgu pigmentāciju, ir jāuzklāj krēmu uz tīras ādas divas reizes dienā – rītā un vakarā. Tāpat to var lietot kakla un roku ādai. Uz visproblemātiskākajām ādas daļām ir jāuzklāj lielāku krēma daudzumu.

32


Ādas kopšanas programma Krēms var arī uzlabot ādas, ko klāj pusaudžu pūtīšu pēdas, stāvokli. Sasniedzot vēlamo rezultātu, lietojiet krēmu periodiski, lai uzturētu ādas tīrību un vienmērīgu nokrāsu. Balinošais krēms Brightening Cream no SISEL – ir ādas jaunības atjaunošanas kompleksās programmas pērle! Lietošanas veids: uzklājiet divas reizes dienā uz iepriekš attīrītas sejas un kakla, maigi iemasējot to ādā. Brīdinājumi: neuzklājiet uz bojātas ādas. Tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no kontakta ar acīm. Nelietot līdz 18 gadu vecumam. Ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Firming Facial Cleanser – attīrošais līdzeklis sejai ar liftinga efektu Losjons satur bagātīgu mitrinošo vielu kombināciju, kas saudzīgi notīra netīrumus, taukus un atlikušo kosmētiku no sejas, piešķirot tai svaigu, tīru mirdzumu. Nesatur cietas attīrošas vielas, tādas kā nātrija lauretsulfāts, vai citas kairinošas sastāvdaļas, kas var atstāt poras nosprostojošos ziepju nogulumus. Ne tikai attīra, bet arī atjauno, pievelk ādu. Sastāvdaļas: ūdens, butilēnglikols, kviešu kliju cetearilglikozīdi, cetearilspirts, rīsa kliju (Oryza sativa) eļļa, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, babasū (Orbignya oleifera) eļļa, pantenila hidroksipropila steardimonija hlorīds, benzila PCA, fenkosietanols, butilēnglikols, aromatizators, sklerocija sveķi, tokoferola acetāts, kālija hidroksīds. Jūsu seja ir pakļauta skarbo vides piesārņojumu, kosmētiskas, pārmērīga taukainuma un sviedru ietekmei. Vismazāk tai ir vajadzīgs spēcīgs attīrošs līdzeklis dienas beigās. SISEL attīrošais līdzeklis sejai ar liftinga efektu ir ārkārtīgi iedarbīgs attīrošs līdzeklis, kas sniedz bagātīgu, seju stiprinošu veselības uzturēšanas līdzekļu labumus. Patiesi mirdzošai un tīrai sejas ādai lietojiet SISEL attīrošo līdzekli ar liftinga efektu katru dienu. Attīrošais līdzeklis satur plašu dabisko antioksidantu klāstu, tie drošā veidā neitralizē brīvos radikāļus, uzlabojot ādas izskatu un veselību. Losjona sastāvā esošā babasū eļļa, kas tiek iegūta no orbīnijas palmas augļiem, satur lielāku polinepiesātināto taukskābju daudzumu nekā kokosriekstu eļļa un ir viena no labākajām mitrinošajām vielām. Attīrošā līdzekļa maigā formula nesatur putojošos sārmu līdzekļus, tomēr tā efektīvi

33


SISEL produkcijas rokasgrāmata likvidē no sejas virsmas visus netīrumus. Šis losjons saglabā ādas mitrinošo slāni. Šis losjons ir piemērots jebkuram ādas tipam, tai skaitā arī jutīgai, sausai, raupjai ādai. Losjons ir efektīvs arī pusaudžu sakairinātajai un taukainajai ādai. Mīkstina un nomierina ādu pēc sauļošanās. Tāpat losjons ir ideāli piemērots nobriedušai ādai, efektīvi pievelk un tonizē to. Kavē grumbu parādīšanos, Piešķir ādai mīkstumu un elastīgumu. Losjons satur klijas, kas saudzīgi notīra atmirušās ādas šūnas, vienlaicīgi barojot to. Lietošanas veids: samitriniet ādu ar siltu ūdeni. Berzējiet attīrošo līdzekli, līdz parādās maigas putas, maigi iesmērējiet ādā ar apļveida kustībām. Pilnībā nomazgājiet putas un noslaukiet ādu ar mīkstu salveti. Brīdinājumi: ja iekļūst acīs, rūpīgi izskalojiet tās ar ūdeni. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Hand and Body Lotion – roku un ķermeņa losjons

SISEL losjons rokām un ķermenim mitrina, aizsargā un atjaunina nogurdināto, sauso vai problemātisko ādu. Bagātīgās sastāvdaļas piešķir ādai zīdainu maigumu un padara to neatvairāmu. SISEL roku un ķermeņa losjons nodrošina aizsardzību pret nelabvēlīgo vidi un mitrina tādas sausumam pakļautās zonas kā elkoņi, ceļi un raupjas pēdas. Sastāvdaļas: ūdens, glicerilstearāts, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, ciklopentaziloksāns, dimetikons, begenilspirts, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, mango (Mangifera Indica) sēklu eļļa, lauka kāpostu (Brassica campestris)/ kukui (Aleurites s.Vernicia fordii) eļļas kopolimērs, cetilbabasuāts, hidrolizēts miežu proteīns, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, sklerocija sveķi, tokoferola acetāts, nātrija hialuronāts, nātrija PCA, kviešu aminoskābes, tauksaknes (Symphytum officinale) ekstrakts, pantenols, hidroksiprolīns, aromatizators, kālija sorbāts. SISEL losjons rokām un ķermenim mitrina, aizsargā un atjaunina nogurdināto, sauso vai problemātisko ādu. Bagātīgās sastāvdaļas, piemēram, šī eļļa, eļļa no babasū palmas serdes un mango sēklu eļļa, piešķir ādai zīdainu maigumu un padara to neatvairāmu. Tam piemīt patīkams aromāts. SISEL roku un ķermeņa losjons sniedz palīdzību un aizsardzību pret nelabvēlīgo vidi un mitrina tādas sausumam pakļautās zonas kā elkoņi, ceļi un raupjas pēdas. Nomierina, izlīdzina, dziļi mitrina ādu un uzlabo tās tekstūru, izlīdzina sīkus skrāpējumus un iegriezumus. Šo losjonu var ieteikt arī nobriedušai ādai, jo tā ar

34


Ādas kopšanas programma antioksidantiem bagātinātais sastāvs labvēlīgi ietekmē ādu, padarot to maigu un gludu. Šis līdzeklis satur vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju kompleksu un citas noderīgas vielas. Šis apbrīnojami spēcīgais mitrinošais līdzeklis ir pietiekami viegls, lai to varētu lietot katru dienu. Lietošanas veids: uzklājiet losjonu uz rokām, izsmērējot ādas virsmā, uzklājiet lielākā daudzumā sausajās daļās. Lietojiet katru dienu. Ja rokas tiek bieži pakļautas ūdens iedarbībai, lietojiet losjonu vairākas reizes dienā. Brīdinājumi: Ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Intensive Wrinkle Lotion – intensīvs pretgrumbu losjons

Sastāvdaļas: ūdens, etilheksila palmitāts, rīsa (Oryza Sativa) kliju eļļa, butilēnglikols, glicerilstearāts, mikorīzes un Senegālas akācijas hidrolizētie sveķi, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, acetila oktapeptīds-3, kaprililglikols,galaktoarabināts, silīcija dioksīds, benzila PCA, fenoksietanols, butilēns, tribegenīns, sorbināta izostearāts, palmitoila oligopeptīds, kaprila/kaprīna triglicerīds, Spānijas lavandas (Lavandula stoechas) ēteriskā eļļa, cetilspirts, ksantāna sveķi, aromatizators. Rūpējoties par savu izskatu tagad jaunībā, Jūs varat noteikt, ko Jūs redzēsiet spogulī, kad Jums būs ap 50 gadiem! Intensīvais pretgrumbu losjons no SISEL satur apbrīnojamas sastāvdaļas, kas mazina sīku līniju un grumbu izpausmi, kas, iespējams, jau sāk parādīties. Bagātiniet un barojiet savu ādu tagad, saglabājot savas sejas skaistumu nākotnē. Ja Jūs sāksiet hidratēt un kondicionēt savu ādu jau šodien un darīsiet to turpmāk, Jūs varēsiet mazināt turpmāku novecošanās pazīmju parādīšanos. Intensīvais pretgrumbu losjons satur apbrīnojamas sastāvdaļas, kas mazina sīku līniju un grumbu izpausmi, kas, iespējams, jau sāk parādīties. Jums ne tikai jāapzinās, ka šo speciālo ādas kopšanu ir jāuzsāk agrāk, sievietēm ir jāuzklāj šo losjonu uz lielāka ādas laukuma. Gadiem ejot, kakla un dekoltē zonā var parādīties novecošanas pazīmes, liekot Jums izskatīties vecākiem, neskatoties uz to, ka pēc sejas Jūs izskatāties jaunāki. Lietojot šo bagātīgo losjonu sejas, kakla un dekoltē zonā no šodienas un turpmāk, Jūs varat saglabāt starojošu, jauneklīgu izskatu ilgāku laiku. Pēc izskata jauna āda nozīmē pietiekami hidratētu ādu. Kondicionējot un mitrinot savu ādu, balvā Jūs iegūsiet svaigu un dzīvespriecīgu izskatu. SISEL intensīvais pretgrumbu losjons bagātinās un baros Jūsu ādu jau šodien, nodrošinot Jūsu skaistumu arī nākotnē!

35


SISEL produkcijas rokasgrāmata Intensive Wrinkle Lotion līdzeklis satur peptīdu kompleksu, kas atjauno ārējo faktoru bojātās vai novājinātās šūnas, stimulē nepieciešamās enerģijas izstrādi, baro ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem un mikroelementiem. Intensive Wrinkle Lotion ir bagātināts ar mitrinošām vielām un antioksidantiem, kam piemīt aizsargfunkcija. Lietošanas veids: uzklāt nelielu Intensive Wrinkle Lotion daudzumu 2 reizes dienā uz iepriekš attīrītas ādas; maigi iemasējiet pa masāžas līnijām, līdz tas ir pilnībā iesūcies. Lietojiet pirms kosmētikas uzklāšanas. Brīdinājumi: Ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Sisel Lip Plumper – mitrinošs līdzeklis lūpām

Ja Jūsu lūpas sāk zaudēt savu sulīgumu un izteiksmīgumu, kļūst plānākas un zaudē elastību, kas izraisa grumbiņu parādīšanos, tā ir zīme, ka jaunība aizslīd no Jums projām. SISEL mitrinošs līdzeklis lūpām ir izstrādāts, lai no jauna atgūtu sulīgu un pievilcīgu lūpu izskatu, nepiemērojot nekādas sāpīgās injekcijas un bez jebkāda ādu kairinošā iekaisuma. Sastāvdaļas: ūdens, hidratēts poliizobutēns, etilheksila palmitāts, kanola eļļa, silīcija dioksīds, kukurūzas (Zea mays) ciete, etilēna/propilēna/stirēna kopolimērs, butilēna/ etilēna/stirēna kopolimērs, tribegenīns, tridecila neopentanoāts, izostearila izostearāts, PPG-51/SMDI kopolimērs, oktildodekanols, lecitīns, arahidila propionāts, tokoferola acetāts, retinila palmitāts, etila linoleāts, etila oleāts, sorbitāna izostearāts, palmitoila oligopeptīds, piparmētras garšas aromatizators, benzila nikotināts, vizla, titāta dioksīds, fenoksietanols, kaprililglikols, sorbīnskābe, dzelzs un vizlas oksīds, acetila oktapeptīds-3. Kompānija SISEL piedāvā jaunumu, unikālo SISEL līdzekli Lip Plumper, kas liek lūpām izskatīties pilnīgākām un jauneklīgākām. Izmantojiet šo iespēju, lai atgūtu savu lūpu skaistumu un jauneklīgo burvību. SISEL Lip Plumper līdzeklis satur spēcīgu peptīdu kompleksu, kas bagātina šūnas ar enerģiju. Tā sastāvā ir mitrinošas vielas, svarīgas taukskābes, fosfolipīdi un vitamīni. Saule, vējš un pat mājas apstākļi var padarīt Jūsu lūpas sausas, izraisot to sprēgāšanu un lobīšanos. Bagātīgās kondicionējošās sastāvdaļas un mīkstinošie līdzekļi, ko satur SISEL mitrinošais līdzeklis lūpām, baros Jūsu lūpas, padarot tās mīkstas un gludas. Lietošanas veids: labākam efektam uzklājiet katru dienu pa 3-4 reizēm līdz pat Jūsu lūpu kontūram. Mitrinošo līdzekli lūpām var lietot, uzklājot to virsū uz lūpu krāsas

36


Ādas kopšanas programma vai atsevišķi kā lūpu spīdumu. Brīdinājumi: tikai ārīgai lietošanai. Neuzklājiet uz bojātas ādas. Vieglas tirpas ir standarta efekts. Izvairieties no tieša kontakta ar acīm. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā istabas temperatūrā. Ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

SkinDu Moisturizing Mist – mitrinošs aerosols

SISEL SkinDu ir viegls, valgumu saistošs un Jūsu ādu hidratējošs aerosols ar jaunību uzsverošām sastāvdaļām, tādām kā NaPCA un hialuronskābe. Tik vien kā dažas lāses ļaus samazināt smalku līniju un grumbu izpausmi, piešķirot ādai svaigu un dabisku mirdzumu. Tas ir radīts pārējo SISEL pretnovecošanas produktu iedarbības pastiprināšanai, tāpat ir ieteicams lietot to kopā ar Timeless Minerals sēriju. Ir vajadzīgas tikai dažas lāses, lai nofiksētu Jūsu kosmētiku un lai tā ilgstoši izskatītos kā tikko uzklāta. Sastāvdaļas: ūdens, pomerances (Citrus aurantium amara) ziedu distilāts, kokosriekstu (Cocos nucifera) distilāts, nātrija PCA, butilēnglikols, hidrolizēts kviešu proteīns, hidrolizēta kviešu ciete, fenoksietanols, kālija sorbāts, hidrolizēti glikozamīnglikāni, ksilitilglikozīds, anhidroksilīts, ksilīts, hidralizēta hialuronskābe. SISEL kompānija piedāvā ekskluzīvu mitrinošo SkinDu Moisturizing Mist aerosolu. Ar enerģiju un spirdzinošu mitrumu bagātais SkinDu Moisturizing Mist aerosols ir speciāli izstrādāts efektīvākai ādas mitrināšanai. Bagātināts ar dabiskiem komponentiem, atjauno ādas tonusu, tvirtumu un elastīgumu. Izraisa noturīgu ādas poru sašaurināšanos. Vienlaicīgi baro un mitrina ādu, saglabājot tai nepieciešamo mitruma līmeni visas dienas garumā. Neatkarīgi no aukstuma vai karstuma, āda saglabā savu ārējo aizsargbarjeru un atjauno šķidruma zudumu. Lietošanas veids: izsmidziniet lielā daudzumā uz tīras sejas. Lai veicinātu iekļūšanu, maigi iemasējiet līdzekli ādā, līdz tas ir pilnīgi uzsūcies. Lietojiet vairākas reizes dienā pēc mazgāšanās. Var lietot pēc kosmētikas uzklāšanas vai losjona. Brīdinājumi: tikai ārīgai lietošanai. Izvairīties no iekļūšanas acīs. Neuzklājiet uz bojātas ādas. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

37


SISEL produkcijas rokasgrāmata Ultra Intensive Wrinkle Complex – īpaši intensīvs pretgrumbu komplekss Atgrieziet savu jauneklīgo izskatu, izmantojot šo neparasto, nepārspēto un mūsdienīgo kompleksu. Unikālie un iedarbīgie peptīdi aktivizē kolagēna ražošanu, sniedzot Jūsu ādai jauneklīgu mirdzumu. Izcila atjaunojošu un mitrinošu vielu kombinācija ievērojami mazina smalku līniju un grumbu parādīšanos. Sastāvdaļas: ūdens, glicerilstearāts, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, acetila oktapeptīds-3, kaprililglikols, perfluorodekalīns, mikorīzes un Senegālas akācijas hidrolizēti sveķi, hidrolizēts kolagēns, argināna/lizīna polipeptīds, butilēnglikols, fenoksietanols, naktssveces (Oenothera biennis) eļļa, galaktoarabināns, etilēna/ akrila skābes kopolimērs, benzila PCA, etilheksila palmitāts, tribegenīns, sorbitāna izostearāts, palminoila oligopeptīds, kaprila/kaprīna triglicerīds, Spānijas lavanda (Lavandula stoechas), Itālijas salmenes (Helichrysum italicum) ekstrakts, lecitīns, planktona ekstrakts, cetilspirts, ksantāna sveķi, aromatizators, nātrija hialuronāts. Vai smalkās līnijas nodod Jūsu vecumu? SISEL īpaši intensīvais pretgrumbu komplekss satur mūsdienīgu sinerģisku sastāvdaļu formula, kas atsvaidzinās Jūsu izskatu un palīdzēs mazināt smalku līniju un grumbu parādīšanos. Šī novatoriskā formula piemēro novecošanās pazīmēm dažādas iedarbības mehānismu pieeju. SISEL īpaši intensīvais pretgrumbu komplekss satur spēcīgas peptīdu sastāvdaļas. Peptīdi ir aminoskābju ķēdes, kas darbojas organismā kā informācijas nesēji. Peptīdi spēlē zīmīgu lomu kolagēna ražošanas uzsākšanā. Savukārt pietiekams kolagēna daudzums ir svarīgs jauneklīgam izskatam, jo nozīmīga ādas daļa sastāv no kolagēna. Novecošanu izraisa kolagēna daudzuma samazināšanās ādā. SISEL pētījumus veicošie zinātnieki ir savākuši peptīdu kombinācijas, kas vēl arī mitrina ādu, piešķirot vēl jauneklīgāku izskatu. Īpaši intensīvais pretgrumbu komplekss satur daudzas barojošās sastāvdaļas. Cetearilspirts un naktssveces eļļa ir bagātīgas mitrinošās vielas, kas kondicionē Jūsu ādu. Jūs varat atgūt jauneklīgu seju un izskatu ar īpaši intensīvo pretgrumbu kompleksu! Pievelciet sejas ādu, aizmirstiet par grumbām un bailēm no plastiskajiem ķirurgiem. Reģenerācija jeb atjaunošana – tas ir galvenais veids, kā sasniegt neticamus panākumus sava izskata pārvērtībām. Lietojot Ultra Intensive Wrinkle Complex līdzekli (ādas kopšanai un barošanai) katru dienu, Jūs varēsiet risināt ādas novecošanas problēmu augstā līmenī. Uzklājot Ultra Intensive Wrinkle Complex līdzekli uz jutīgas ādas, var rasties neliela velkoša sajūta. Tā ir normāla reakcija uz peptīdu kompleksa spēcīgo iedarbību. Ja šī sajūta rada nepatīkamu sasprindzinājumu, pievienojiet Ultra Intensive Wrinkle Complex nelielu Actify 6000 līdzekļa daudzumu. Ultra Intesive Wrinkle Complex – ir efektīvs līdzeklis intensīvai ādas atjaunošanai,

38


Ādas kopšanas programma tas novērš ādas priekšlaicīgu novecošanu, atjauno bojāto un laika izmaiņām un vides nelabvēlīgajiem apstākļiem pakļauto ādu. Ultra Intensive Wrinkle Complex ir piemērots visiem ādas tipiem, tai skaitā arī īpaši jutīgai ādai un maigajai ādai ap acīm, to var uzklāt uz kakla un dekoltē zonas. Lietošanas veids: uzklājiet rīta un vakarā uz tīras sejas. Spiežot uz dozatora, turiet pudelīti pirkstu tuvumā. Ar maigām kustībām uzklājiet krēmu uz sejas un viegli paplikšķiniet, it sevišķi uzklājiet tajās zonās, kas ir vairāk pakļautas grumbu veidošanās procesam. Peptīdu savienojumi var izraisīt velkošas sajūtas. Šajā gadījumā var uzklāt mitrinošu krēmu. Brīdinājumi: ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabāšanas noteikumi: uzglabājiet istabas temperatūrā.

Ultra Intensive Wrinkle Pen – īpaši intensīvs pretgrumbu zīmulis

SISEL piedāvātajā ērtajā un īpaši intensīvajā pretgrumbu zīmulī ir izmantota tā pati spēcīgā formula, kas ir izmantota īpaši intensīvajā pretgrumbu kompleksā. Aplikators ir tik mazs, ka to var noslēpt pat Jūsu rokassomiņā. Vienkārši nospiediet aplikatoru un uzklājiet šo nomierinošo un jauninošo sastāvu tieši uz grumbām klātajām sejas zonām. Sastāvdaļas: ūdens, glicerilstearāts, cetearilspirts, nātrija stearoillaktilāts, acetila oktapeptīds-3, kaprililglikols, perfluorodekalīns, mikorīzes un Senegālas akācijas hidrolizēti sveķi, hidrolizēts kolagēns, argināna/lizīna polipeptīds, butilēnglikols, fenoksietanols, naktssveces (Oenothera biennis) eļļa, galaktoarabināns, etilēna/ akrila skābes kopolimērs, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, etilheksila palmitāts, tribegenīns, sorbitāna izostearāts, palminoila oligopeptīds, kaprila/kaprīna triglicerīds, Spānijas lavandas (Lavandula stoechas) ēteriskā eļļa, Itālijas salmenes (Helichrysum italicum) ekstrakts, lecitīns, planktona ekstrakts, cetilspirts, ksantāna sveķi, aromatizators, nātrija hialuronāts. Ja Jūs kāda iemesla dēļ atrodaties tālu no mājām, SISEL īpaši intensīvais pretgrumbu zīmulis ļaus Jums turpināt skaistumkopšanas procedūras. Zīmulis satur tādu pat spēcīgu formulu, kā īpaši intensīvais pretgrumbu komplekss, kas ietverta maciņa izmēra aplikatorā. Vienkārši nospiediet aplikatoru un uzklājiet šo nomierinošo un jauninošo formulu tieši uz problemātiskajām zonām. Šo ērto īpaši intensīvo pretgrumbu zīmuli var lietot pat taksometrā pa ceļam uz lidostu! Jūs neizlaidīsiet nevienu lietošanas reizi pat visaizņemtākajā dienā!

39


SISEL produkcijas rokasgrāmata Lietošanas veids: nospiediet vairākas reizes, lai izspiestu līdzekli. Ja Jums nav iespējas nomazgāt rokas pirms lietošanas, pielieciet aplikatoru tieši pie ādas ap acīm vai uz mīmiskajām grumbiņām un maigi iemasējiet sastāvu ādā. Negrieziet, vienkārši nospiediet, lai izspiestu formulu. Brīdinājumi: ja rodas nieze vai apsārtums, pārtrauciet lietošanu.

40


Personīgās higiēnas sistēma PERSONĪGĀS HIGIĒNAS LĪDZEKĻI Absolve Liquid Hand Cleanser – šķidrs attīrošs līdzeklis rokām Patentētā ēterisko eļļu un dabisko komponentu kompozīcija, kas veido Absolve attīrošo līdzekli, garantē lieliskas putojošas īpašības, svaigu aromātu un kaitīgo baktēriju iznīcināšanu. Tā kā mēs esam apņēmušies ieviest tirgū tikai drošus produktus, mēs esam radījuši efektīvu, bioloģiskai sadalīšanai pakļautu un ekoloģiski tīru formulu, kas ir iedarbīga cīņa pret mikrobiem un ādas tīrīšanas procesā. Sastāvdaļas: ūdens, decilglikozīds, akrilātu kopolimērs, nātrija kokoilglikonāts, butilēnglikols, kālija sorbāts, lavandas (Lavandula angustifolia) ziedu ekstrakts, rozmarīna (Rosmarinus officinalis) lapu ekstrakts, zaļās tējas (Camellia oleifera) lapu ekstrakts, kumelītes (Chamomilla recutita) ziedu ekstrakts, bergamotes (Citrus aurantium bergamia) lapu ekstrakts, kliņģerītes (Calendula officinalis) ziedu ekstrakts, fenoksietanols, decilēnglikols, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, rīsi, hlorfenezīns, timols, kālija hidroksīds. Saskaņā ar Slimību kontroles un profilakses centra datiem četras no piecām slimībām izplatās, pieskaroties pie inficētās virsmas. Uz mūsu pirkstiem ir aptuveni 150 dažādu veidu baktērijas (tas pārspēj zarnu traktā un mutes dobumā esošo baktēriju daudzumu). Eksperti un daudzie zinātniskie pētījumu liecina, ka vienīgais un vislabākais veids, kā saglabāt savu veselību, ir uzturēt rokas tīras – tik vienkārši! Absolve antibakteriālais šķidrais attīrošais līdzeklis rokām ir vienkāršs un iedarbīgs produkts, kas garantē Jūsu roku tīrību. Absolve attīrošais līdzeklis satur decilēnglikolu, kas cīnās ar mikrobiem, un dabiskās attīrošās vielas, kas palīdz likvidēt uz ādas esošos netīrumus. Dabiskas izcelsmes ēterisko eļļu kompozīcija no SISEL, kuras sastāvā ietilpst lavanda, rozmarīns un kliņģerīte, dabiskā veidā sagrauj mikrobus, turklāt, unikālais šo ēterisko eļļu sastāvs novērš baktērijas rezistences attīstību. Tāpat Absolve satur aromātisko spirtu, kas tiek iegūts no timiāna ēteriskās eļļas. Neskatoties uz visām spēcīgajām īpašībām, kas ir vērstas cīņai pret baktērijām, Absolve mitrina un kopj ādu, nodrošinot tās mīkstumu un elastīgumu, neatkarīgi no roku mazgāšanas biežuma un ilguma. Īsāk sakot, Absolve attīrošais līdzeklis rokām piedāvā Jums visu nepieciešamo vienā iepakojumā: ādas attīrīšanu un mitrināšanu (Jums un apkārtējai videi) drošākajā veidā. Samaziniet infekciju un slimību risku, izmantojot Absolve attīrošo līdzekli rokām. Lietošanas veids: uzklājiet lielu Absolve Liquid Hand Cleanser daudzumu uz mitrām

41


SISEL produkcijas rokasgrāmata rokām un pievienojiet ūdeni. Rūpīgi paberzējiet rokas un noskalojiet ar ūdeni. Brīdinājumi: tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no kontakta ar acīm. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā istabas temperatūrā. Kontrindikācijas: alerģiska reakcija uz komponentiem. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Supra Shave Shaving Gel – skūšanās gēls

Sastāvdaļas: ūdens, nātrija lauroilsarkozināts, butilēnglikols, nātrija PCA, punarnavas (Boerhavia diffusa) saknes ekstrakts, polikvaternijs-10, mentila laktāts, benzila PCA, aromatizators, alvejas (Aloe barbadensis) lapu ekstrakts, kumelītes (Chamomilla recutita) lapu ekstrakts, salvijas (Salvia officinalis) lapu ekstrakts, nātres (Urtica dioica) ekstrakts, rozmarīna (Rosemarinus officinalis) lapu ekstrakts, fenoksietanols, kaprila/kaprīna triglicerīds, tribegenīns, sorbināta laurāts, neilons-12, palmatīns, citronskābe. Skūšanās gēls SUPRA SHAVE sagatavo ādu un matu folikulus, nodrošinot gludu skūšanos, kas neizraisa matu ieaugšanu un kairinājumu no skuvekļa. Gēls ir bagātinātas ar nanovielu, kas nodrošina gludu skuvekļa slīdēšanu, tas praktiski novērš berzi starp asmeni un ādu. Vairs nebūs jāraizējas par ādas atvilkšanu ar skuvekli! Tāpat šīs sastāvdaļas palēnina matu augšanu, tādēļ rugāji, kas parasti parādās jau ap plkst. 5 rītā, ir manāmi tikai ap pusnakti. Šis ēterisko eļļu unikālais maisījums ļauj ādai sajust mīkstinošu un nomierinošu ideālas skūšanās efektu, ko sniedz Supra Shave. Punarnavas saknes, alvejas lapu, kumelītes lapu ekstrakts nomierina un mīkstina ādu, barojot to un sniedzot pretiekaisuma efektu. Nātres un punarnavas savienojums nodrošina ātru asinis apturošu iedarbību, tas ir ļoti svarīgi sīku iegriezumu gadījumā. Lietošanas veids: nomazgājiet seju ar siltu ūdeni, atstājiet ādu mitru. Sakratiet pudelīti un uzklājiet nelielu gēla daudzumu uz rokām un rūpīgi berzējiet, līdz parādās putas, tad uzklājiet uz ādas. Noskujieties un nomazgājiet atlikušās putas ar ūdeni. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā istabas temperatūrā.

Terminator – mutes dobuma skalošanas līdzeklis

Sastāvdaļas: ūdens, ksilīts, stabilizētais hlora dioksīds (nātrija hlorīds), kālija fosfāta buferis, garšas aromatizators. SISEL piedāvātais mutes dobuma skalošanas līdzeklis nelīdzinās nevienam citam tirgū pieejamajam līdzeklim. SISEL mutes dobuma skalošanas līdzeklis nemaskē un

42


Personīgās higiēnas sistēma nenomāc smaržu, tas likvidē smaržas, kas izraisa sliktu elpu. Mūsu svaigais mutes dobuma skalošanas līdzeklis ir nežēlīgs pret baktērijām, tomēr saudzīgs pret mutes dobuma audiem. Atšķirībā no parastajām zobu pastām, kas ir saldinātas ar cukuru vai mākslīgajiem saldinātājiem, SISEL mutes dobuma skalošanas līdzeklis ir saldināts ar ksilītu, dabisko saldinātāju, kas nedod zobus bojājošajām baktērijām barību. Atvadieties no sliktās elpas, nepielietojot nekādas spēcīgas ķimikālijas vai spirtu. Terminator – tas ir visjaunāko sastāvdaļu savienojums, kas atsvaidzina elpu, uztur mutes dobuma veselību, attīra zobus un dāvā Jums veselīgu un apburošu smaidu. Terminator mutes dobuma skalošanas līdzeklis ir augstākā labuma produkts. Tas likvidē nepatīkamas elpas cēloņus, nesatur spēcīgas ķīmikālijas un spirtu. Šis līdzeklis efektīvi cīnās ar mikrobiem, tai pat laikā saudzīgi iedarbojoties uz maigajiem mutes dobuma audiem. Stabilizētais hlora dioksīds nodrošina antiseptisku iedarbību. Terminator dezinficē mutes dobumu, likvidējot baktērijas, izšķīdina ēdienu atliekas starp zobiem un novērš nepatīkamo smaržu. Svaigas elpas efekts saglabājas 2-4 stundas pēc apstrādes. Novērš smaganu iekaisuma un asiņošanas simptomus. Ieteicams lietot pēc stomatologa apmeklēšanas, lai sadziedētu rētas, trauku higiēniskai apstrādei pēc ARVI slimniekiem, nepatīkamu smaržu neitralizācijai uz dažādām virsmām. Terminator līdzekli var lietot daudzos veidos – gan veselības uzturēšanas, gan sadzīves mērķiem. Lietošanas veids: skalot mutes dobumu ar 10 ml vairākas reizes dienā pēc ēšanas vai elpas atsvaidzināšanai. Brīdinājums: nedrīkst norīt. Bērni drīkst lietot šo līdzekli pieaugušo uzraudzībā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Supra Shine Toothpaste – zobu pasta Saudzīgi attīra un aizsargā

Sastāvdaļas: ūdens, sorbīts, glicerīns, silīcija dioksīda hidrāts, cinka citrāts, kokamidopropila betaīns, nātrija hlorīts, ksilīts, piparmētras (Mentha piperita) eļļa, celulozes sveķi, titāna dioksīds, garšas aromatizators, hidrolizēts kazeīns, zaļās tējas (Camellia sinensis) lapu pulveris. Pareiza zobu higiēna ir svarīga ilgstošai zobu un smaganu veselībai un labam izskatam. SISEL zobu pasta nelīdzinās nevienai citai. Tā ir ārkārtīgi iedarbīga, tomēr pavisam nesatur fluorīdu. Tās galvenā sastāvdaļa ir stabilizēts hlora dioksīds, kas ne tikai likvidē nepatīkamo smaržu mutē, bet arī agresīvi darbojas pretī kaitīgajiem kariesu izraisošajiem mikrobiem. SISEL zobu pastai piemīt spēja cīnīties ar nevēlamiem plankumiem un smaržu, pateicoties spēcīgām attīrošām vielām. Tas ir vislabākais produkts veselīgiem zobiem un smaganām.

43


SISEL produkcijas rokasgrāmata Jūsu smaids ir vērtīga dāvana, kas ļauj apkārtējiem redzēt Jūs vislabākajā formā. Smaids var uzlabot garastāvokli, atvērt Jūsu priekšā jaunas durvis un palīdzēt iemantot jaunus draugus. Tagad Jūs varat rūpēties par šo dāvanu, pateicoties SISEL neticamajiem Supra Shine zobu kopšanas produktiem. Tas viss sākas ar SISEL zobu pastu. SISEL atvieglo zobu kopšanu, sniedzot drošus, efektīvus produktus, kas ir viegli lietojami un patīkami pēc garšas. Pateicoties bagātīgajam sastāvdaļu, kas zināmas mutes dobuma kopšanai sniegto labumu dēļ, klāstam, SISEL zobu pasta nelīdzinās nevienai citai. SISEL zobu pasta nesatur fluorīdu! Šī ķimikālija bieži vien tiek pievienota zobu pastām, lai cīnītos pret caurumiem zobos un uzlabotu mutes elpu, taču pētījumi rāda, ka pārmērīgs fluorīda daudzums var novest pie zobu krāsas izzušanas un pat bojāt zobus. SISEL kompānija ir apņēmusies sniegt tikai visdrošākos, iedarbīgākos produktus, tādēļ mūsu zobu pasta izceļas pārējo vidū. Viena no SISEL zobu pastas galvenajām sastāvdaļām ir stabilizētais hlora dioksīds. Šī sastāvdaļa ne tikai likvidē nepatīkamo elpu, bet arī ir agresīva pret kaitējošajiem mikrobiem. Stabilizētais hlora dioksīds ir nežēlīgs pret baktērijām, tomēr maigs pret jutīgajiem mutes dobuma audiem, tādējādi kļūstot par ideālu SISEL zobu pastas komponentu. Vēl viena svarīga SISEL zobu pastas sastāvdaļa ir hidratēts silīcija dioksīds. Šī svarīgā sastāvdaļa palīdz saglabāt zobus baltus, mehāniski notīrot no zobiem netīrumu plēves. 40 zobu pastu pētījums parādīja, ka tās zobu pastas, kuras satur hidratēto silīcija dioksīdu, ir daudz efektīvākas par to nesaturošajām zobu pastām. SISEL zobu pastai piemīt spēja cīnīties ar nevēlamiem plankumiem un smaržu, pateicoties spēcīgām attīrošām vielām. Tas ir produkts, kuru ikviens vēlētos savā vannas istabā, lai cīnītos ar mutes dobuma problēmām. Attīrošo un aizsargājošo atbalstu, ko piedāvā SISEL zobu pasta, paaugstina ksilīts, dabiskais saldinātājs, kas nedod barību zobu bojājumus izraisošajām baktērijām. Tāpat tas satur piparmētru ēterisko eļļu, kas piešķir svaigu mētru garšu. Jums patiks gludā, vēsā sajūta mutē un uz zobiem pēc to tīrīšanas ar SISEL zobu pastu. Smaidiet pārliecinoši ar SISEL neticamajiem Supra Shine zobu kopšanas produktiem. Padariet SISEL zobu pastu par Jūsu zobu tīrīšanas procedūras sastāvdaļu jau šodien, un Jūs atklāsiet jaunu iemeslu uzsmaidīt. Aizmirstiet par asiņojošām smaganām, zobakmeni: jau pēc divām Supra Shine zobu pastas lietošanas nedēļām ievērojami uzlabosies mutes dobuma veselība. Ieteicams lietot kopā ar Terminator mutes dobuma skalošanas līdzekli. Lietošanas veids: tīriet zobus katru dienu rītā un vakarā. Pēc zobu tīrīšanas lietojiet mutes dobuma skalošanas līdzekli. Bērni līdz 6 gadu vecumam drīkst lietot zobu pastu

44


Personīgās higiēnas sistēma pieaugušo uzraudzībā. Derīguma termiņš: 1 gads no izgatavošanas datuma.

Mild Shampoo – maigs šampūns

SISEL maigais šampūns nesatur sulfātus, tādēļ Jūs varat neraizēties par ādas kairinājumu un daudzām citām nopietnām problēmām, kas saistās ar dažādām ķimikālijām. SISEL maigais šampūns ir bagātināts ar kvalitatīvām sastāvdaļām, kas saudzīgi attīra matu, padarot tos svaigus, mīkstus, spīdīgus un paklausīgus. Šo šampūnu var lietot katru dienu. Pēc tam lietojiet SISEL mitrinošo kondicionieri. SISEL maigais šampūns ir jauks sākums lieliskai dienai. Sastāvdaļas: ūdens, nātrija lauroilsarkozināts, nātrija laurilglikozīda hidroksipropilsulfonāts, kokamidopropila betaīns, kokamidopropila hidroksisultaīns, dinātrija laurilsulfosukcināts, nātrija lauroamfoacetāts, PEG-150 distearāts, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, amonija hlorīds, citronskābe, pantenols, pantenila hidroksipropila steardimonija hlorīds, hidrolizēts rīsu proteīns, diždadža (Arctium lappa) saknes ekstrakts, efejas (Hedera helix) ekstrakts, siera amoliņa (Trigonella foenum-graecum) pupu ekstrakts, saldo citrusaugļu ēterisko eļļu maisījums, hidrolizēts kviešu proteīns, hidrolizēts zīds. Visgrūtākais jauna šampūna izveidē ir tas, ka ir jārada efektīvs attīrošs līdzeklis, nepielietojot spēcīgas tīrošas sastāvdaļas, tādas kā amonija laurilsulfāts vai nātrija laurilsulfāts. SISEL iet uz priekšu ar mūsu unikālo SISEL drošo formulu. SISEL maigais šampūns nesatur sulfātus! Sulfāti bieži vien ir rodami parastajos šampūnos, ziepēs un mazgāšanas līdzekļos, lai radītu lielāku putu daudzumu. Nātrija lauretsulfāts un nātrija larilsulfāts ir ārkārtīgi kairinošas ķimikālijas. Šo ķimikāliju pielietošana šampūnā var izraisīt matu bojāšanos un var sakairināt galvas ādu un acis. Šīs pašas ķimikālijas tiek izmantotas arī, lai tīrītu un attaukotu mašīnu dzinējus! Sulfātus nesaturošs šampūns ir liels sasniegums šampūnu ķīmijā – milzīgs notikums šampūnu tehnoloģijas vēsturē. SISEL maigais šampūns ir standarts, kuram sekos arī citas kompānijas šai nozarē! SISEL maigā šampūna krāšņās attīrošās putas veidojas, pateicoties dažiem saudzīgiem komponentiem, kas tiek dēvēti par virsmas aktīvajām vielām. Nātrija lauroīlsarkozīns ir pakļauts bioloģiskās sadalīšanās procesam un tiek iegūts no taukskābēm un aminoskābēm, savukārt kokamidopropilbetaīns tiek izgatavots no kokosriekstu eļļas.

45


SISEL produkcijas rokasgrāmata Cita putojošā viela ir nātrija lauroamfoacetāts, kas tiek iegūts no kokosriekstu un dārzeņu eļļām. Pateicoties šīm īpašajām sastāvdaļām, maigā šampūna bagātīgās putas padara Jūsu matus burvīgi tīrus. Tāpat mūsu maigais šampūns ir drošs krāsotiem matiem. Neskaitot saudzīgās, bet iedarbīgās attīrošās vielas, SISEL maigajā šampūnā tiek pielietots arī bagātinošs botāniskais komplekss: Arctium lappa (diždadzis), Hedera helix (efeja), Trigonella foenum-graecum (siera amoliņš), Pantenols – B3 vitamīna forma. Sastāvdaļas šajā kompleksā ir apvienotas ar hidrolizētu zīdu un kviešiem, lai sniegtu Jūsu matiem papildu barojošās vielas. SISEL šampūnā ir lieliski sabalansētas attīrošās un bagātinošās sastāvdaļas, lai Jūsu mati kļūtu mīksti, spīdīgi un viegli ieveidojami. Jūsu mati būs ne tikai tīri un spīdīgi, SISEL šampūns piešķirs tiem burvīgu aromātu, jo tam piemīt smalka un atsvaidzinoša dabisko saldo citrusu ēterisko eļļu smarža. Kvalitatīvs šampūns – tā ir viena no jaukākajām lietām, ko Jūs varat sniegt saviem matiem. SISEL jaunais maigais šampūns ienāk tirgū ar augsti kvalitatīvām sastāvdaļām, kas sniedz Jūsu matiem svaigumu un tīrību, padarot tos mirdzošus, spīdīgus un brīvi plīvojošus. Lietošanas veids: ielejiet nelielu līdzekļa daudzumu mitrās plaukstās, saputojiet un maigi iemasējiet matos, rūpīgi izskalojiet. Atkārtojiet, pielietojot divreiz mazāku šampūna daudzumu. Var lietot katru dienu. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Derīguma termiņš: 2 gadi pēc izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Moisturizing Conditioner – mitrinošs kondicionieris

SISEL kondicionieris matiem satur vislabākās sastāvdaļas, kas atjauno bojātos un pārmērīgi apstrādātos matus. SISEL bagātīgās sastāvdaļas stiprina matus un aizsargā tos no kaitīgā siltuma, krāsām un pārmērīgas ieveidošanas sekām. Antistatiskās un kondicionējošās vielas nomierina nepaklausīgus matus, padarot tos līdzenus, mīkstus un spīdīgus. Jums patiks Jūsu matu izskats un sajūta, tiem pieskaroties. Turklāt saldais citrusu aromāts atmodinās Jūsu sajūtas un ļaus Jūsu matiem izskatīties lieliski katru dienu. Sastāvdaļas: ūdens, cetrimonija hlorīds, kviešu kliju cetearilglikozīds, cetearilspirts, polikvaternijs-11, ciklopentaziloksāns, dimetikons, cetilspirts, pantenila hidroksipropila, steardimonija hlorīds, lauka kāpostu (Brassica campestris)/kukui (Aleurites fordi) eļļas kopolimērs, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, apelsīna ēteriskā eļļa, sklerocija sveķi.

46


Personīgās higiēnas sistēma Mūsu mati stāsta par mūsu personību. Mēs veltām daudz laika, uzlabojot tos, veidojot lokas, iztaisnojot, krāsojot un griežot tos. Mūsu mati nosaka, kāda būs mūsu diena (Jums kādreiz ir bijusi slikta diena, nejauka matu sakārtojuma dēļ?). Mūsu vēlmē iegūt apjomīgāku, labāku un seksīgāku frizūru, mēs bieži vien panākam gluži pretēju rezultātu. Pārmērīgs karstums no lokšķērēm un matu žāvētājiem, spēcīgi balinātāji un krāsas, pat mūsu mājokļu vide sausina mūsu matus, padara tos blāvus un izraisa šķelšanos. Sasniegt tik ideālu izskatu, nebojājot matus, kļūst aizvien sarežģītāk. SISEL matu kondicionieris ir vienkāršs. Tas ir izgatavots no tīrām, kvalitatīvām sastāvdaļām, tas atjauno bojātos un pārmērīgi apstrādātos matus. Tas ir viegls. Padara Jūsu matus spīdīgu un mīkstus, piešķirot jauku smaržu. Lietojot kopā ar SISEL matu šampūnu, Jūsu mati ir tīri, izturīgāki un stiprāki, neatkarīgi no tā, vai Jums ir taukainu, normālu vai sausu matu tips. SISEL bagātīgais kondicioniera maisījums satur tikai labākās no testētajām sastāvdaļām, izvairoties no nevēlajām pildvielām. SISEL matu kondicionieris ir SISEL drošs – tas nozīmē, ka tas nesatur taukus vai citus dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus, kurus satur parastie kondicionieri. Nedrošām piedevām nav vietas SISEL drošajā matu kondicionierī. Daudzām SISEL matu kondicioniera sastāvdaļām ir dabiska izcelsme un tālāk ir apvienotas ar jaunākajām zinātniskajām tehnoloģijām. SISEL filozofija radīt visdrošāko produkciju ar visuzticamākajām sastāvdaļām ir vadošais aspekts jaunu, inovatīvu produktu izveidē. Mūsdienu tehnoloģija garantē daudz efektīvāku kondicionieri. Antistatiskais un kondicionējošais līdzeklis padara matus gludus un mīkstus, piešķirot tiem lielisku spīdumu. Ķemme bez grūtībām slīd pār matiem, kad tie ir mitri, tāpat arī, kad tie jau ir sausi. Nespodriem, nepaklausīgiem, statiskiem matiem tiek piešķirts papildu apjoms vieglākai ieveidošanai. SISEL matu kondicionieris atjauno bojātos matus, palīdz samazināt matu galu šķelšanos, to ir viegli izskalot. Jūsu mati tiek kondicionēti bez nevēlamās koncentrācijas, kas velk lejup Jūsu moderno frizūru. Vienkāršs, svaigs, tīrs, SISEL drošs, lielisks kondicionieris bez jebkādām nežēlībām – ideāls skalošanas līdzeklis ikdienas lietošanai. Jums patiks Jūsu mati pēc izskata un taustes. Un, ja Jūsu mati izskatās labi, arī Jūs jūtaties labi. Turklāt SISEL mitrinošajam kondicionierim ir patīkams citrusu aromāts, kas atmodina Jūsu sajūtas un uzlabo ikvienu dienu, pateicoties lieliskam matu sakārtojumam. Lietošanas veids: pēc šampūna pielietošanas uzklājiet uz mitriem matiem visā to garumā. Lai dziļi kondicionētu matus, paturiet trīs minūtes. Rūpīgi izskalojiet un izžāvējiet matus. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

47


SISEL produkcijas rokasgrāmata laka

SISEL Hair Spray – stipras un vidēji stipras fiksācijas matu

SISEL matu lakai ir unikāls sastāvs, kas ļauj saglabāt matu sakārtojumu pat aktīva dzīvesveida piekritējiem. Nearosola iepakojums ar īpaši tievu izsmidzinātāju nav kaitīgs apkārtējai videi. Matu laka palīdzēs ieveidot Jūsu matus skaistās lokās, novēršot šķipsnu salipšanu. Turklāt SISEL matu lakai ir burvīgs ūdenslilijas un jasmīna aromāts, Jūsu mati kļūs zīdaini un iegūs vieglu ziedu aromātu. Ir pieejama stipras un vidēji stipras fiksācijas laka. SISEL matu lakai ir unikāls sastāvs, kas ļauj saglabāt matu sakārtojumu pat aktīva dzīvesveida piekritējiem. SISEL piedāvā vidēji stipras fiksācijas matu laku ikdienas lietošanai un stipras fiksācijas matu laku – sevišķiem gadījumiem. Divi fiksācijas stiprumi ir radīti, lai pielāgotu šo līdzekli Jūsu individuālajam stilam. Neskatoties uz atšķirīgu fiksācijas veidu, abām matu lakām ir vienādas īpašības. Gan stiprās, gan vidēji stipras fiksācijas lakas formula satur speciālus polimērus, kas nodrošina apbrīnojamu matu sakārtojumu un pilnīgu kontroli. Polimēri ir savienojumi ar garu ķēžu molekulām, kas saista viens otru vairāku matu krustošanās vietā. Tie saglabās Jūsu stilīgā matu sakārtojuma formu, neierobežojot brīvu matu kustību. Šiem unikālajiem polimēriem piemīt antistatiskas īpašības, kas ļauj saglabāt matu sakārtojuma līdzenumu, tie padarīs lokas paklausīgas un saglabās matu sakārtojumu pat mitros apstākļos. Dažkārt ir tik nepatīkami, ja matu sakārtojumu sabojā lietus, neskatoties uz to, ka Jūs paslēpāties zem lietussarga. Nearosola iepakojums ar īpaši tievo izsmidzinātāju palīdzēs uzklāt laku uz matu saknēm, lai piešķirtu matu sakārtojumam papildu apjomu vai lai nofiksētu matu sakārtojumu, uzklājot laku tieši uz vajadzīgās zonas. Vienalga, kādā veidā Jūs uzklājat matu laku uz matiem, Jūs varat būt pārliecināti, ka tie tiks lieliski nofiksēti, neveidojot lipīgu plēvi. Atvadieties no salipušām matu šķipsnām uz visiem laikiem. Lai uzlabotu matu izskatu, mūsu zinātnieki ir iekļāvuši lakas sastāvā sastāvdaļu uz polisaharīda bāzes, kas piešķirs matiem unikālu un greznu zīdainu sajūtu. Turklāt SISEL matu lakai ir burvīgs ūdenslilijas un jasmīna aromāts. Izsmidzinot nelielu lakas daudzumu, mati iegūs vieglu ziedu aromātu. Mūsu vidēji stipras un stipras fiksācijas matu laka padarīs Jūsu matus pakļāvīgākus, spīdīgākus un piešķirs patīkamu aromātu. Vairs nevajag tērēt savu dārgo laiku, lai ieveidotu matus, ideālam

48


Personīgās higiēnas sistēma matu sakārtojumam pietiks tikai ar dažām minūtēm!

Hair Gel Firm Hold – stipras fiksācija matu želeja

SISEL matu želejai piemīt unikālas fiksējošas spējas, tā piešķir matiem formu, ļaujot veidot dažādus stilus un frizūras. SISEL matu želeja satur polimērus, kas nožūst uz Jūsu matiem, saistot atsevišķas matu šķipsnas kopā un sniedzot vēlamo fiksāciju. Turklāt SISEL matu želeja satur sastāvdaļas, kas novērš matu elektrizēšanos un padara tos paklausīgus. Lietojot SISEL matu želeju, Jūs padarīsiet matus spīdīgākus, paklausīgākus un veselīgākus, pateicoties tās kondicionējošajām īpašībām. Matu kopšana kļūst vienkāršāka, un matu sakārtojums saglabāsies visas dienas garumā. Sastāvdaļas: ūdens, etilmetakriloīls, betaīna/akrilātu kopolimērs, sorbitols, izopentildiols, amonija akriloildimetiltaurāts/VP kopolimērs, fenoksietanols, kaprililglikols, aromatizators, etilheksilglicerīns, heksilēnglikols. Pārvērtiet ikvienu dienu labā dienā, pateicoties glītam matu sakārtojumam. Lai iegūtu ideālu matu sakārtojumu, kas paliek nemainīgs visas dienas garumā, ir vajadzīgas laba stilista iemaņas un augstākās kvalitātes matu līdzekļu kolekcija. Kādreiz pievilcīgs matu sakārtojums, veselīgi mati rūpēja tikai sievietēm, bet tagad šīs rūpes ir kļuvušas vienlīdz svarīgas arī vīriešiem. SISEL piedāvā vislabāko daudzpusīgo matu kopšanas līdzekli. SISEL matu želeja ieveido matus un piešķir tiem formu, ļaujot Jums radīt dažādus matu sakārtojumus un stilus. Matu želeja satur polimērus, kas nožūst uz Jūsu matiem, saistot atsevišķas matu šķipsnas kopā un sniedzot vēlamo fiksāciju. Polimērus veido pozitīvi lādētas molekulas, kas sasaistās ar negatīvi lādētām aminoskābēm matos. Polimēra saite ļauj matiem kustēties, nodrošinot lielisku matu sakārtojumu. Matiem ir tieksme elektrizēties un kļūt nepaklausīgiem, kad gaiss ir pārāk sauss vai kad tos sedz cepures. SISEL matu želeja satur sastāvdaļas, kas novērš matu elektrizēšanos un padara tos paklausīgus. Lietojot SISEL fantastisko želeju, Jūs varat atvadīties no sprogainiem, nepaklausīgiem matiem. Mūsu želeja piešķirs Jūsu matiem spīdīgu un teksturētu izskatu. Neskaitot papildu spīdumu un vieglāku ieveidošanu, SISEL matu želeja satur arī kondicionējošas sastāvdaļas, kas mitrina matus, padarot tos mīkstus un paklausīgus. Šīs sastāvdaļas saglabā Jūsu matu kustības brīvību. SISEL matu želeja ir izgatavota no mūsdienīgām sastāvdaļām ar svaigu, tīru smaržu. Mūsu želeju var lietot uz mitriem vai sausiem matiem, saglabājot spīdīgu tekstūru. SISEL matu želeju var viegli nomazgāt ar SISEL šampūnu. Ilgstoša fiksācija, maiga pret ādu. Laba diena ar glītu matu sakārtojumu sākas ar SISEL. Pārvērtiet ikvienu dienu jaukā dienā ar lielisku matu sakārtojumu, izmantojot SISEL matu želeju. Mīkstai fiksācijai – uz sausiem matiem. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs.

49


SISEL produkcijas rokasgrāmata Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

50


Dekoratīvā kosmētika DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA SISEL kompānija piedāvā ekskluzīvas dekoratīvās kosmētikas līniju „Timeless Minerals” (Mūžīgie minerāli). Tā ir vienīgā kosmētikas līnija pasaulē, kas kā krāsvielas izmanto tikai dabiskos minerālus. Ja Jūs rūpējaties par savu ādu, izmantojot kvalitatīvus un ādai nekaitīgus kopšanas līdzekļus, tad arī dekoratīvajai kosmētikai, kuru Jūs uzklājat ik dienu, ir jābūt ne tikai efektīvai, bet arī Jūsu ādai nekaitīgai.

Burvīgā krāsu maģija

Timeless Minerals kosmētikas sērija atbilst visaugstākajiem drošības standartiem, tā nesatur lētas un kaitīgas vielas, piemēram, konservantus, uztura un ķīmiskās krāsvielas, smaržas, saistvielas, talku, parabēnus, bismuta oksihlorīdu, propilēnglikolu, minerāleļļas.

Mineral Blush – minerālais vaigu sārtums

Vilinošais vaigu sārtums uzsvērs Jūsu skaistumu! Piešķiriet savai sejai rožainu mirdzumu, pateicoties krāšņajiem toņiem, kas sniegs nedaudz siltuma un veselīguma Jūsu vaigiem. Sastāvdaļas: vizla, etilheksila palmitāts, cinka oksīds, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, tokoferols (E vitamīns). Var saturēt: titāna dioksīds, dimetikons, dzelzs oksīdi, karmīns. Vaigu sārtums parasti asociējas ar veselīgumu. Skaists vaigu sārtuma tonis un uzsvērta vaigu forma piešķirs Jums nevainojamu izskatu. Lieliskais SISEL vaigu sārtums neizraisa alerģisku ādas kairinājumu, tas mitrina un baro ādu. Četri dabiski toņi un pilnīgi hipoalerģēns līdzeklis. Vaigu sārtums viegli un vienmērīgi klājas uz vaigiem, to ir viegli iztušēt, tas ir ļoti ekonomisks. Mineral Blush krāsu gamma saderas ar visu SISEL dekoratīvo kosmētiku. Vaigu sārtuma palete ir piemērota ikvienam ādas tipam un krāsai. Maigās krāsas piešķirs sejai veselīgu sārtumu, kas nenobirs un nenosmērēs drēbes. Lietošanas veids: uztriepiet nedaudz sārtuma uz Sisel otiņas. Uzklājiet sārtumu uz vaigiem tā, lai vislabāk akcentētu Jūsu sejas kontūru. Brīdinājums: izvairieties no tieša kontakta ar acīm. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

51


SISEL produkcijas rokasgrāmata

Mineral Bronzer – minerālais iedeguma imitētājs

Sastāvdaļas: vizla, etilheksila palmitāts, cinka oksīds, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, tokoferols (E vitamīns). Var saturēt: titāna dioksīds, dimetikons, dzelzs oksīdi, karmīns. Atspoguļojiet vasaras dienu visa gada garumā! Mineral Bronzer ir pēdējais SSEL nevainojama grima vilciens! Zeltaini sārtie punktiņi izstaros veselīgumu, jo izsmalcinātais mikronizēto minerālu maisījums vienlaicīgi veido aizsargbarjeru un ļauj ādai elpot. Izmantojiet mūsu iedeguma imitētāju, lai piešķirtu ādai saules mirdzumu, nepakļaujot savu ādu riskam, gan dienā, gan naktī. Lietošanas veids: uzklājiet nelielu Mineral Bronzer daudzumu ar otu uz sagatavotas sekas un dekoltē zonas, lai piešķirtu iedeguma efektu. Pirms lietošanas sakratiet kārbiņu. Brīdinājumi: izvairieties no kontakta ar acīm. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Mineral Eye Pencil – minerālais acu zīmulis

Sastāvdaļas: dimetikons, bišu vasks, rīsu (Oryza sativa) klijas, arahidila begenāts (begenskābe), dzelzs oksīdi, hektorīts, mikrokristāliskais vasks, žožobas (Simmondsia chinensis) eļļa, retinila palmitāts. Brīnišķīgo sieviešu acu noslēpumainā burvība kļūst vēl pievilcīgāka, ja sieviete prasmīgi lieto kvalitatīvo SISEL kosmētiku. Dabiskie komponenti rada komforta un miera sajūtu. Šie zīmuļi ir tik labi, ka tos var lietot pastāvīgi, mainot un uzlabojot savu imidžu. Melnais un brūnais acu zīmulis rada neatvairāmu izteiksmīgu skatienu. Zīmulis ar izbīdāmu serdi ir ļoti ērts. To nevajag asināt. No vienas puses tam ir šaurs konisks gals, ar kuru var ērti novilkt kontūru, no otras – mīkstāks galiņš, ar kuru ir ērti krāsot uzacis vai iztušēt toņus uz augšējiem plakstiņiem. Lietošanas veids: uzklājiet līnijas pie augšējo un apakšējo skropstu pamatnes. Brīdinājums: izvairieties no tieša kontakta ar acīm. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

52


Dekoratīvā kosmētika

Mineral Eye Shadow – minerālās acu ēnas

Mineral Primer – minerālais bāzes krēms

Sastāvdaļas: vizla, etilheksila palmitāts, cinka oksīds, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, tokoferols (E vitamīns). Var saturēt: titāna dioksīds, dimetikons, dzelzs oksīdi, karmīns. Jūsu acu skaistumu uzsvērs SISEL acu ēnas, kas radītas pēc jaunākajām tehnoloģijām. To sastāvā ir vielas, kas mitrina un baro maigo plakstiņu ādu, piemēram, tokoferols, dimetikons, karnaubas vasks, un komponenti, kas darbojas kā filtri, aizsargājot no kaitīgās ultravioleto staru iedarbības. Mineral Eye Shadow piešķirs Jūsu acīm neatkārtojamu burvību, vienlaicīgi rūpējoties par Jūsu ādu. Lietošana: uzklājiet ēnu pamattoni uz visas plakstiņa virsmas. Izmantojot SISEL leņķa otiņu, uzklājiet aiz acs kontūras tumšāko ēnu toni. Brīdinājums: izvairieties no iekļūšanas acīs. Uzglabājiet bērniem nepieejamā vietā istabas temperatūrā. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma.

Sastāvdaļas: ūdens, Virdžīnijas burvjlazdas (Hamamelis virginiana) lapu ekstrakts, sorbitāna seskvioletāts, acetila heksapeptīds-8, vizla, dzelzs oksīdi, retinols, ksantāna sveķi, benzila PCA, butilēnglikols, fenoksietanols, lavandas (Lavandula angustifolia) ekstrakts, greipfrūta (Citrus grandis) augļu ekstrakts, piparmētras (Mentha piperita) ekstrakts, mandarīna (Citrus reticulata) augļu ekstrakts. SISEL kompānija ir izstrādājusi Mineral Primer, lai palīdzētu Jums sabalansēt un optimizēt ādas mitruma līmeni. Šīs formulas sastāvā ietilpst filtrs, kas aizsargā no saules staru iedarbības, un ekskluzīvs aizsargkomplekss. Mineral Primer koriģē nelīdzenu ādas toni, izlīdzina ādas tekstūru. Maigā samtainā formula, kas ir radīta uz ekskluzīvu sastāvdaļu bāzes, pielietojot visjaunākās zinātniskās izstrādnes, maskē ādas porainību un vizuāli samazina grumbiņu dziļumu. Lietošanas veids: uzklājiet nelielu daudzumu uz sejas. Sākot no ādas ap acīm, ar vieglām kustībām uzklājiet uz visas sejas virzienā uz ārējām sejas kontūrām. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

53


SISEL produkcijas rokasgrāmata Mineral Liquid Foundation – šķidrs minerālais tonālais krēms Sastāvdaļas: ūdens, etilheksila palmitāts, izopropilstearāts, želena sveķi, acetila heksapeptīds-8, vara cukurmicētu ferments, Virdžīnijas burvjlazdas (Hamamelis virginiana) lapu ekstrakts, žožobas (Simmondsia chinensis) eļļa, skvalāns (olīvas), alvejas (Aloe barbadensis) lapu ekstrakts, benzila PCA, fenoksietanols, butilēnglikols, nātrija hialuronāts, nātrija askorbāts, vīnogu (Vitis vinifera) kauliņu ekstrakts, zaļās tējas (Camellia oleifera) lapu ekstrakts. Šķidrais tonālais krēms satur mitrinošas, ādas tekstūras uzlabošanos veicinošas un grumbas izlīdzinošas sastāvdaļas, tas aizsargā ādu no ultravioletajiem stariem, nenosprosto poras, ļauj ādai elpot, lieliski saderas ar citiem ādas kopšanas līdzekļiem, to var lietot kā bāzi grimam. Toņi no gaišā līdz vidēji gaišam ļauj akcentēt dabisko ādas krāsu. Tā šķidrā konsistence nodrošina nevainojamu klājumu un āda izskatās dabiski. Lietošanas veids: uzklājiet uz sejas vajadzīgo daudzumu. Uzklājiet sākot no sejas vidusdaļas un virzoties uz malām. Ja nepieciešama biezāka kārta, atkārtojiet. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Ja iekļūst acīs, rūpīgi skalojiet ar ūdeni. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Mineral Pressed Foundation – kompaktais minerālais tonālais krēms

Sastāvdaļas: vizla, cinka oksīds, etilheksila palmitāts, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, tokoferols (E vitamīns). Mineral Pressed Foundation kompaktais tonālais krēms satur bezsvara gaismu izkliedējošās daļiņas un nodrošina gludu klājumu, piešķirot ādai matētu izskatu, saglabājot dabisko mirdzumu un nevainojamu izskatu. Nesatur talku, nenosprosto poras. Zīdaino kompakto tonālo krēmu var uzklāt vienu pašu vai virsū uz mitrinošā šķidrā bāzes krēma. Izlīdzina ādas toni, lieliski izskatās gan dabiskā, gan mākslīgā apgaismojumā. Lietošanas veids: uzklājiet ar otu uz sejas ādas. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas termiņa. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

54


Dekoratīvā kosmētika

Mineral Lip Gloss – minerālais lūpu spīdums

Sastāvdaļas: polibutēns, saulespuķu (Helianthus annuus) eļļa, vizla, bišu vasks, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, piparmētras (Menta piperita) ēteriskā eļļa, tokoferols (E vitamīns), raudenes (Origanum vulgare) lapu ekstrakts, timiāna (Thymus Vulgaris) ekstrakts, kanēļkoka (Cinnamomum Zeylanicum) mizas ekstrakts, rozmarīna (Rosmarinum officinalis) lapu ekstrakts, lavandas (Lavandula angustifolia) ekstrakts, Kanādas dzeltenās saknes (Hydrastis Canadensis) saknes ekstrakts. Speciāli atlasīto augu ekstraktu komplekss, dabiskie minerāli un barojošās vielas, kas ietilpst SISEL minerālā lūpu spīduma sastāvā, padara lūpas pilnīgākas un pievilcīgākas, vienlaicīgi barojot, mitrinot un aizsargājot tās. Piešķiriet savām lūpām īpašu burvību, izmantojot Mineral Lip Gloss līdzekli. Lietošanas veids: izmantojot aplikatoru, uzklājiet spīdumu uz lūpām. Valdzinošākam efektam, uzklājiet vairākās kārtās. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Mineral Lip Pencil – minerālais lūpu zīmulis

Sastāvdaļas: dimetikons, bišu vasks, rīsu (Oryza sativa) klijas, arahidila begenāts (begenskābe), dzelzs oksīdi, hektorīts, mikrokristāliskais vasks, žožobas (Simmondsia chinensis) eļļa, retinila palmitāts. SISEL lūpu zīmulis nesatur kaitīgas vielas, tas viegli slīd pa lūpām, veidojot precīzu un noturīgu lūpu kontūru, vizuāli palielinot to apjomu. Lietojot Mineral Lip Pencil kopā ar lūpu krāsu un lūpu spīdumu, Jūs sasniegsiet brīnišķīgu rezultātu. Lietošanas veids: apvelciet dabisko lūpu kontūru. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Mineral Lipstick – minerālā lūpu krāsa

Sastāvdaļas: ricīneļļa (Ricinus communis), saulespuķu (Helianthus annuus) eļļa, kokosriekstu (Cocos nucifera) eļļa, sezama (Sesamum indicum) sēklu eļļa, šī koka (Butyrospermum Parkii) eļļa, kandelila (Euphorbia Cerifera) vasks, bišu vasks, kakao (Theobroma cacao) sviests, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, piparmētras (Mentha piperita) ēteriskā eļļa, tokoferols (E vitamīns), raudenes (Origanum vulgare) lapu ekstrakts, timiāna (Thymus Vulgaris) ekstrakts, kanēļkoka (Cinnamomum Zeylanicum)

55


SISEL produkcijas rokasgrāmata mizas ekstrakts, rozmarīna (Rosmarinum officinalis) lapu ekstrakts, lavandas (Lavandula angustifolia) ekstrakts, Kanādas dzeltenās saknes (Hydrastis Canadensis) saknes ekstrakts. Dažādie SISEL lūpu krāsu toņi ļauj viegli piemeklēt vajadzīgo toni, kas ir piemērots Jūsu ādas krāsai un iemīļotajām apģērba krāsām. Mineral Lipstick piešķir Jūsu lūpām skaistu, piesātinātu krāsu, vienlaicīgi barojot, mitrinot un aizsargājot tās. Pilnīgi droša lūpu krāsa. Lietošanas veids: uzklājiet uz lūpām, līdz tiek sasniegts vajadzīgais krāsas piesātinājums. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā. Mineral Mascara Totally Black – skropstu tuša (dziļi melna) Sastāvdaļas: destilēts ūdens, izododekāns, ciklopentaziloksāns, dzelzs oksīds, ciklometikons, disteardimonija hektorīts, propilēna karbonāts, karnauba (Copernicia Cerifera) vasks, cerezīns, bišu vasks, etilheksila palmitāts, trimetilsiloksisilikāts, magnija karbonāts, glikonolaktons, nātrija benzoāts, kalcija glikonāts, pantenols. SISEL Mineral Mascara (Totally Black) skropstu tuša garantē piesātinātu krāsu un apbrīnojamu samtainu skropstu efektu. Lietošanas veids: uzklājiet uz skropstām no skropstu pamatnes, lai piešķirtu lielāku apjomu. Derīguma termiņš: 2 gadi no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

Mineral Shimmer Powder – minerālais mirdzošais pūderis

Sastāvdaļas: vizla, dzelzs oksīdi, silīcija oksīds, titāna dioksīds. Viegls, samtains, maigs Mineral Shimmer Powder pūderis sniedz ādai nevainojami līdzenu un tīru nokrāsu ar matētu toni. Speciālas vissīkākās daļiņas atstaro gaismu, ietverot ādu maigā mirdzumā, tādēļ grumbiņas kļūst mazāk pamanāmas. Lietošanas veids: caurduriet aizsargkārtu četrās vai piecās vietās, lai pārbaudītu produkta pārbēršanu. Sakratiet kārbiņu. Atveriet vāku un uztriepiet pūderi uz otas. Nokratiet lieko. Ar vieglām kustībām uzklājiet uz sejas, kakla un dekoltē zonas. Brīdinājumi: izvairieties no iekļūšanas acīs. Derīguma termiņš: 2 gadi no no izgatavošanas datuma. Uzglabājiet istabas temperatūrā.

56


Nagu kopšanas sistēma

Elegance Basic Nail Kit

Unikālā nagu kopšanas sistēma Elegance Basic Nail Kit – tas ir pamata komplekts, kas ietver visu nepieciešamo, lai mājas apstākļos veidotu manikīru skaistumkopšanas salonam līdzvērtīgā kvalitātē! Dažādas nokrāsas var pievienot kā atsevišķus komponentus. Komponenti:

UV Color Gel

Nail Kit Bag

UV White Gel

UV Clear Base Builder Gel

UV Pink Gel

Elegance UV Lamp

Soaking Tray

Finishing Wipe

No visaugstvērtīgākajiem pigmentiem radītie krāsainie gēli garantē nevainojamus krāsu risinājumus jūsu manikīram! Turklāt gēli veicina nagu uzlabošanos, tas pats par sevi ir unikāls gadījums, salīdzinot ar līdzīgiem pasaules tirgū pieejamajiem, parasti pašiem nagiem kaitīgajiem izstrādājumiem. Pēc uzklāšanas gēli saglabā krāsu un naga konstrukciju 6 nedēļu garumā bez papildu apstrādes!

Eleganta soma ar SISEL zīmolu visai sistēmai.

Baltais gēls, kas tradicionāli tiek izmantots naga kontūru izcelšanai.

Bezkrāsainu gēlu izmanto kā pamatslāni citu sistēmas komponentu uzklāšanai, kā arī franču manikīram vai arī atsevišķi, lai veidotu naga papildu aizsardzību.

Rozā krāsa bieži tiek izmantota franču manikīram. Rozā gēlu var izmantot atsevišķi, kā elegantu un skaistu naga aizsargslāni.

Speciāla UV lampa, kas nepieciešama gēla nostiprināšanai uz naga.

Paliktnis nagu iemērkšanai un attīrīšanai, katram pirkstam atsevišķi.

Šķidrums, lai notīrītu pārpalikumus pēc gēla uzklāšanas un pirms augšējā slāņa uzklāšanas.

57


SISEL produkcijas rokasgrāmata

Nail Glue

Natural Tips Revelation / White Tips Deep Smile

Semi-Permanent Polish Sealer Top Coat

Professional Nail Clippers

Black File

Yellow Teflon File

White Buffer Block

Extension Foil Nail Forms

Natural Silk

Lint-Free Nail Wipes

Oval Gel Brush

Cuticle Stick

Speciāla profesionālas kvalitātes līme mākslīgo nagu fiksācijai.

Mākslīgie nagi, kuru izmantošana ļauj pārveidot jūsu pašu nagu izskatu, pārvēršot tos patiesā šedevrā.

Nagu laka nobeigumam, kas piešķir tiem īpašu spīdumu un aizsardzību.

Profesionālas knaibles nagu kontūru izlīdzināšanai un kutikulām.

Rupjā vīlīte darbam ar plastmasas nagiem.

Vidēji smalka vīlīte nagu sagatavošanai pirms gēlu uzklāšanas.

Bloks nagu beidzamai apstrādei un nelīdzenumu likvidēšanai pirms krāsaino gēlu uzklāšanas.

Speciālas veidnes vajadzīgās nagu formas veidošanai.

Dabisks zīdains materiāls bojātu nagu atjaunošanai un stiprināšanai.

Speciāls materiāls bez plūksnas gatavu nagu apslaucīšanai, to var izmantot arī otiņu tīrīšanai.

Nevainojama otiņa krāsaino gēlu līdzenam klājumam.

Speciāls kociņš kutikulu atbīdīšanai pirms gēla pamatslāņa Clear Base gel uzklāšanas.

58


Vairāk informācijas jautājiet tam, kas iedeva jums šo produkcijas rokasgrāmatu, vai aplūkojiet www.siselinternational.com. Sisel formulas un produkcija netiek testēta uz dzīvniekiem.

SISEL PRODUKCIJA ROKASGRĀMATA 2011 SISEL-Latvija

SISEL Produkcija Rokasgrāmata  

SISEL Produkcija Rokasgrāmata

SISEL Produkcija Rokasgrāmata  

SISEL Produkcija Rokasgrāmata

Advertisement