Page 1

Jednoduchá elegance: Návod k použití


Příprava Čas strávený úpravou nehtů bude mít za následek silnější pouto k produktům Elegance a Vašim přírodním nehtům. Zajistí Vám profesionální výsledky. Dříve než začnete: Instalujte UV-zářivky do své UVlampy. Umyjte a osušte si ruce. Zasuňte nehtovou kůžičku pečlivě a opatrně odstraňovačem nehtové kůžičky, protože zbytky kůže mohou vést k předčasnému uvolnění gelu elegance. Odstraňte přebytečnou nehtovou kůžičku pilníkem nebo brusnou kostkou. Připravte si štětec, pilník a ostatní potřebné nástroje pro rychlé a snadné použití. Otevřené gely nesmí stát v blízkosti UV lampy, aby nevyschly. Smíchejte pečlivě barevné gely ve vybrané mističce odstraňovačem nehtové kůžičky, abyste dosáhli rovnoměrného rozložení barev.

2


1 krok: brusná kostka nebo pilník

2 krok: očištění

3 krok: podkladový gel

Odstraňte přirozený lesk svých nehtů brusnou kostkou nebo jemnou stranou svého pilníku. Netlačte příliš. Výsledkem by měl být matný povrch, na kterém Clear Base Builder Gel (CBBG) snadno drží a dokonale splyne s přírodním nehtem.

Odstraňte nehtový prach, který vznikl při pilování a broušení hadříkem navlhčeným do Finishing Wipe roztoku.

Naberte oválným štětcem malé množství CBBG gelu z kelímku a krouživými pohyby proti směru hodinových ručiček rovnoměrně naneste na nehet. Ujistěte se, že je gel nanesen na celé ploše nehtového lůžka, ale ne na pokožce a kůži v okolí nehtového lůžka. Nechejte gel 30 sekund vytvrdit v UV lampě. Užitečný tip: Chcete-li opravit chyby, použijte k tomu Finishing Wipe roztok. Ponořte štětec do roztoku a poté můžete štětcem odstranit přebytečný gel z kůže a okolí nehtů.

3

Poznámka: Před použijtím barevný ch gelů očistěte štětec Finishing Wipe roztokem.


Použití barev Vyberte si odstín a vytvořte si vzhled, který oslní. Dříve než začnete, postupujte podle pokynů uvedených v návodu na stránkách 2-3, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

4


1 krok: barevný gel

2 krok: druhá gelová vrstva

3 krok: vrchní lak

Naneste tenkou vrstvu požadované barvy gelu na nehet tak, jako byste nanášeli jakýkoli jiný lak na nehty. Nechte nanesený gel tři minuty vytvrdit v UV lampě.

Naneste druhou vrstvu a opět ji nechte vytvrdit pod UV lampou tři minuty. Tmavý odstín gelu může vyžadovat několik vrstev, než dosáhnete požadované barvy.

Užitečný tip: pokud první vrstva trochu ustoupí, upravte vrstvu opět mírným nanesením gelu do správné polohy namísto toho, abyste nanášeli více gelu.

Užitečný tip: Druhá vrstva nebude od okraje nehtu ustupovat. Příliš silně aplikovaná vrstva může způsobit, že ji nebude možné dostatečně vytvrdit. Chyby, které vznikly při nanášení, můžete opravit štětcem namočeným do Finishing Wipe roztoku. Můžete odstranit přebytečný gel, který se dostal na kůži v okolí nehtu.

Navlhčete hadřík Finishing Wipe roztokem a opatrně odstraňte lepkavý povlak (výpotek), který zůstal po vytvrzování. Stírejte nehty hadříkem jemně shora dolů. Použijte na každý nehet čistý hadřík. Nyní rovnoměrně naneste tenkou vrstvu vrchního laku a nechte lak 6090 sekund na vzduchu zaschnout.

Poznámka: UV gely mohou vytvrdit pouze s pomocí UV lampy.

5

Užitečný tip: Čistým hadříkem pro každý nehet budete moci výpotky snadno odstranit. Pokud použijete na všechny nehty jen jeden hadřík, může se stát, že zůstanou zbytky pigmentu na hadříku a budou přeneseny na další nehty, které tím ztratí svůj lesk.


Francouzská manikúra Jednoduchá elegance francouzské manikúry zprostředkovává klasickou noblesu a krásu pro dokonale nadčasový vzhled. Dříve než začnete, postupujete podle přípravných kroků 1-3 k dosažení nejlepších výsledků.

6


7

1 krok: růžový lak

2 krok: bílý okraj nehtů

3 krok: průhledný gel a vrchní lak

Naneste vrstvu růžového gelu a nechte ji tři minuty vytvrdit pod UV lampou. Očistěte štětec Finishing Wipe roztokem.

Naneste bílý gel na špičku nehtu, vytvarujte linku a nechte gel tři minuty vytvrdit pod UV lampou. Abyste dosáhli úhledné linie, použijte čistý štětec namočený do Finishing Wipe roztoku.

Naneste vrstvu CBBG gelu na celý nehet, abyste překryli francouzskou manikúru. Vytvrďte vrstvu pod UV lampou tři minuty. Dokončete krok 2 aplikační techniky základové barvy.(Chcete-li francouzskou manikúru aplikovat na přírodní nehty, postupujte v krocích: růžový gel, bílá linka, průhledná gelová vrstva.) Chcete-li francouzskou manikúru aplikovat na již gelové nebo prodloužené nehty, musíte nanést dvě vrstvy průhledného gelu na růžový gel a bílou linku, poté zmatnit pilníkem a nanést třetí vrstvu gelu.)

Užitečný tip: jakmile nehet poroste, můžete francouzskou manikúru doplnit na nově narostlou část nehtu. Nejprve zatlačte zpět nehtovou kůžičku a jemně pilníkem zmatněte lesk nového nehtu. Opilujte také stávající barevnou vrstvu, aby byla poněkud tenčí. Naneste CBBG pouze na nový nehet a nechejte gel 30 sekund vytvrdit. Také růžový gel naneste pouze na nový nehet. Nechejte tři minuty vytvrdit. Naneste vrstvu CBBG na celou plochu nehtu a opět vložte na tři minuty do UV-lampy. Dále následujte přesně pokynů kroku dvě - aplikace základní barvy.

Užitečný tip: Před vytvrzením můžete bílou linku, pokud je to zapotřebí, opravit čistým štětcem, který namočíte do Finishing Wipe roztoku, nepoškodíte tak růžovou vrstvu gelu.


Vylepšená aplikace Nehtové tipy pro prodloužení nehtů Formujte a prodlužujte své nehty podle potřeby. Měňte vzhled svých nehtů tak často, jak chcete. Můžete si vždy vytvořit nejnovější trendy.

8


9

1 krok: velikost tipu a lepidlo

2 krok: zkrácení délky

3 krok: očištění a podkladový gel

Najděte si pro každý nehet odpovídající velikost nehtového tipu. Správnou velikost zjistíte přiložením konce spodní strany tipu na vlastní nehet. Je-li velikost správná, rozprostírá se tip po obou stranách špičky nehtu. Jakmile jste našli všechny správné velikosti, naneste malé množství lepidla na spodní část nehtového tipu. Přikládejte tip pomalu v úhlu 90 ° na správné místo špičky nehtu a přidržte podlepenou část po dobu 5-10 sekund.

Použijte profesionální nehtové kleštičky a zkraťte tip na požadovanou délku. Jemný pilník použijte k úpravě přechodu mezi tipem a přírodním nehtem.

Zopakujte základní kroky 2-3 ze začátku prezentace, poté nechte 3 minuty vytvrdit pod UV lampou. Užitečný tip: Vyhněte se pilování přírodních nehtů. Zaměřte se na úpravu konců nehtových tipů do přirozené podoby nehtových lůžek.

(Pokračování na další straně)


Vylepšená aplikace Nehtové tipy pro prodloužení nehtů (Pokračování)

10


4 krok: formování a ochrana

5 krok: Očištění a tvarování

6 krok: dokončení

Naneste tenkou vrstvu CBBG gelu na celou plochu přírodního nehtu a plochu tipu. Nechte gel tři minuty vytvrdit. Pokud objevíte nějaké nerovnosti, můžete je nyní opravit.

Odstraňte lepkavou vrstvu (výpotek) hadříkem, který navlhčíte do Finishing Wipe roztoku. Jemně opilujte poslední nerovnosti, vyvarujte se však silnému tlaku. Odstraňte prach hadříkem navlhčeným do Finishing Wipe roztoku.

Naneste vrstvu CBBG gelu (základový gel) a nechte ji tři minuty vytvrdit. Dále nanášejte další barevné vrstvy podle potřeby, a nechte každou vrstvu na tři minuty vytvrdit. Poznámka: UV gely lze vytvrdit pouze s UV lampou. Upozornění: UV gely mohou být vytvrzeny jen pomocí UV lampy.

11


POKROČILÉ APLIKACE Tvarované nehtové tipy Udělejte z Vašich nehtů umělecké dílo; a vytvořte si look, který je jedinečně krásný a nepochybně Váš.

12


Krok 1: Tvarování

Krok 2: Posílení

Krok 3: Tvarování

Umístěte nehtové formy těsně pod okraj přírodního nehtu. To umožní přístup k nehtovému lůžku otvorem ve formě. Použijte základový gel CBBG na celé nehty a na fólii až na na požadovanou délku. Vytvrďte 3 minuty.

Naneste štětcem malé množství CBBG základového gelu na štětec a použijte ke zvednutí malého kousku hedvábí. Umístěte hedvábí přes linku, kde je přírodní nehet poškozen. Jemně přetřete hedvábí dokud nepřilne k nehtu a naneste tenkou vrstvu základového gelu CBBG nebo růžového gelu. Vytvrďte 3 minuty.

Odstraňte fólii z nehtů. Upravte nehet pilníkem do požadovaného tvaru. Postupujte podle kroků 1 (volitelně) a 2 návodu pro aplikaci barevných gelů na straně 5.

Užitečný tip: Pro dosažení ideální tloušťky a tvaru budete muset aplikovat více vrstev. Nezapomeňte každou vrstvu vytvrdit po dobu 3 minut. Pokud jste nehty ještě nikdy netvarovali, netrapte se, pokud budete potřebovat trochu praxe, než dosáhnete požadovaného výsledku.

13

Užitečný tip: Náplast z hedvábí snadněji přilne pomocí štětce namočeného do CBBG gelu, snadno se ze štětce uvolní, když přijde do kontaktu s nehtem..


Odstranění gelu z nehtů Nehtové aplikace během několika minut Gelové produkty elegance vám umožní mít krásné, elastické nehty, které jsou snadněji odstranitelné než akrylové nehty a jsou k vašim nehtům šetrnější. Dříve než začnete odstraňovat gel, ujistěte se, zda máte následující potřeby: • odstraňovač nehtové kůžičky • pilník • změkčující roztok • alobalové pásky* * Fóliové pásky lze zakoupit v místním obchodě.

14


1 krok: zdrsnění & pilování

2 krok: namáčení

3 krok: zabalení nehtů do fólií

Jemně pilujte povrch nehtu pilníkem, abyste odstranili vrchní vrstvu laku. To umožní proniknutí změkčovacího roztoku přes všechny vrstvy gelu.

Namočte hadříky do změkčovacího roztoku. Složte mokré hadříky a přiložte je na nehtová lůžka.

Pečlivě obtočte pruhy fólie kolem prstu a konce fólie založte za prsty. Nechte vaše nehty na 10 minut zabalené v roztoku.

Užitečný tip: Nevyvíjejte při pilování příliš silný tlak. Tlačte jen tolik, abyste pilníkem odstranili vrchní lak.

15

(Pokračování na další straně)


Odstranění gelu z nehtů (Pokračování)

4 krok: odstranění

5 krok: čištění

Sejměte z prstů fólie a odstraňte gel. Vyžaduje-li odstranění gelu další namáčení, opakujte změkčovací proces. Pokud zjistíte, že se gel zmenšuje a skládá do záhybů, pak jste nehty namočili dostatečně. Nyní můžete gelové barvy jednoduše z nehtu stáhnout, gel nemusí být zcela rozpuštěný.

K odstranění zbývajícího gelu použijte odstraňovač nehtové kůžičky a jemně gel z nehtů odstraňte. Očistěte si ruce a nakrémujte je krémem na ruce Sisel. Užitečný tip: Netlačte při odstraňování gelu příliš silně. Udělejte si čas pro nakrémování rukou, protože hydratace je pro jemnou, zdravě vypadající pokožku v okolí nehtů velice důležitá.

Užitečný tip: Pokud jste použili silnější vrstvy gelu, je možné, že bude zapotřebí nehty namáčet o několik minut déle.

16


KOMPONENTY Naše nehtová produktová řada obsahuje následující součásti: Extension Foil Nail Forms

Bílá brusná kostka

17

Žlutý teflonový pilník

Černý pilník

Namáčecí nádoba

Oválný štětec

Tyčinka na nehtovou kůžičku

Profesionální kleště

UV lampa Elegance

(Pokračování na další straně)


KOMPONENTY (Pokračování) Nehtové hadříky

Přírodní hedvábí

Přírodní tipy

Dokončovací roztok

Bílé tipy pro francouzskou manikúru

Roztok na odstranění gelu

Lepidlo na nehty

Taška na nehtovou sadu

Semi-Permanent Polish Sealer Top Coat

18


Barevné UV gely (viz výběr vpravo)*

Diamond Glitter

Midnight Sky

Dusty Rose

Soft Pink Coral

Pink Iridescence

Violet Shimmer

Hot Sisel Red

Deep Purple

Pink Mauve

Chili Red

Dark Plum

Red Velvet

Passion Pink

Rose Bouquet

Plum Crazy

Bronze Glimmer

Oyster Pearl

Hot Lava

Orange Tart

Frosty Snow

Růžový UV gel* (2 velikosti)

Čirý základový gel* (2 velikosti)

19

Red Wine

* UV gely mohou být vytvrzeny pouze použitím UV lampy.


Imported by: / Dovozce: SISEL EU, s.r.o. | Južná trieda č. 48 | 04001 Košice, Slovensko Manufactured for: / Vyrobeno pro: Sisel International, AG | Grundacher 5 | 6060 Sarnen, Switzerland www.siselinternational.com F130537-19-01 ©2011 Sisel International, LLC. All Rights Reserved.

Nail kit Guide CZ  

Jednoduchá elegance: návod k použití Čas strávený úpravou nehtů bude mít za následek silnější pouto k produktům Elegance a Vašim přírodním n...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you