Page 1

LOOKBOOK owskie 2016


POCZĄTEK

Jeśli ćwiczysz, pewnie już o tym wiesz. Jeśli dopiero zamierzasz wziąć się za siebie, mamy dla Ciebie dwie wiadomości, złą i dobrą. Zła jest taka, że początek jest najtrudniejszy. Dobra jest taka, że początek jest najtrudniejszy. Czy dalej będzie tylko lekko, łatwo i przyjemnie? Nie. Będzie jak w życiu. Czasem się nie uda. Czasem nie będzie się chciało. Czasem nie wystarczy sił. Dlatego przyda Ci się wsparcie. Namów siostrę albo koleżankę. Weź łyk Slimonade. Zawiąż sznurówki i dawaj. Nim się obejrzysz, zrozumiesz, że było warto.


RÓWNOWAGA

Znajdź złoty środek: po pracy jest czas na imprezę, po imprezie czas na sen, a po treningu czas na odpoczynek. Zatrzymaj się, weź oddech, złap dystans.


RYWALIZACJA

a Najważniejsze to wyciągać z każdej aktywności maksimum frajdy. Nawet jeśli nie traktujesz rywalizacji śmiertelnie poważnie, czasami dobrze grać przeciw komuś. Nic nie nakręca lepiej niż mała próba sił.


RUCH

Jak Arystoteles, postaw znak równości między życiem a ruchem. Nie musisz codziennie biegać, ćwiczyć na siłowni czy chodzić na pilates. Po prostu weź ze sobą Slimonade, rób to, co lubisz i poczuj, że żyjesz.


EUFORIA

Musimy Cię jednak ostrzec, tego efektu ubocznego ruchu nie da się uniknąć. I to jest najlepsze! Gdy endorfiny zaczynają buzować we krwi, chce się po prostu skakać ze szczęścia.


LUZ

We wszystkim ważny jest umiar. Jeśli trzeba, a bardzo się nie chce, to nie trzeba. Bądź dla siebie dobra. Odpuść, gdy czujesz, że to nie jest Twój dzień.


PŁYNNOŚĆ

Aktywność i regeneracja lubią się płynnie przenikać. Ciało lubi płynną formę Slimonade, z której łatwo przyswaja składniki aktywne. Efekty przychodzą stopniowo i są bardziej trwałe.


RYTM

Kiedy już złapiesz własny rytm, nic nie zdoła wytrącić Cię z równowagi.


WALKA

Nie da się uniknąć gorszych momentów i negatywnych emocji. Ale nawet z nich można zrobić pożytek. Ruch to świetny katalizator ludzkiej psychiki.


SIŁA

Aktywność fizyczna nie tylko sprawia, że ciało wygląda świetnie. Wzmacnia także głowę i dodaje pewności siebie.


WYCISK

Ciśnij, aż problemy spłyną po Tobie razem z potem.


SATYSFAKCJA

Gdyby wszystko przychodziło bez wysiłku, życie stałoby się straszliwie nudne.


BEZTROSKA

Całe szczęście, że nawet nudzić się można aktywnie.


NAGRODA

15%

zniż

ki

nagroda A na końcu zawsze przychodzi najlepsze: nagroda. Zasłużyłaś na nią! Odbierz 15% zniżki na zestawy Slimonade na www.slimonade.pl Aby odebrać zniżkę, przy zakupie wpisz kod rabatowy: „EFEKT”.

LOOKBOOKowskie 2016  

Bądź aktywna. Codziennie!

LOOKBOOKowskie 2016  

Bądź aktywna. Codziennie!

Advertisement