{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 32

Salesmanager Vanessa Storm de Grave 020-55 11 239 v.storm@singel262.nl

Verkoop en distributie WPG Uitgevers - België Mechelsesteenweg 203 2018 Antwerpen t +32 3 285 72 00 f +32 3 285 72 99 Verkoop binnendienst griet.verhelst@wpg.be +32 3 285 7257 pascale.smout@wpg.be +32 3 285 7283

Vertegenwoordigers Antoinette Schaub 06-22 23 41 86 a.schaub@singel262.nl Nandi Penning 06-15 23 95 60 n.penning@singel262.nl

Salesmanager katrien.peenen@wpg.be +32 499 94 27 66

Verkoop binnendienst t 020 55 11 200 f 020 42 04 699 verkoop@singel262.nl

Accountmanagers oswald.mollet@wpg.be +32 479 29 1327 walter.daem@wpg.be +32 475 69 7462

Key accountmanager yves.debrauwer@wpg.be +32 479 80 00 10

Publiciteit, aanvragen recensie-exemplaren & beeldmateriaal Janne Colenbrander 020 55 11 249 j.colenbrander@singel262.nl

Marketing Audrey Verhille audrey.verhille@wpg.be +32 3 285 7217

Marketing Miriam Evers 020 55 11 252 m.evers@singel262.nl

Publiciteit Inge Janssens inge.janssens@wpg.be +32 3 285 7346

Promotie Een grote groep trouwe lezers informeren wij regelmatig over onze uitgaven. Zij ontvangen maandelijks een e-mailnieuwsbrief. Op onze website zijn elke maand nieuwe acties en prijsvragen te vinden: www.uitgeverijathenaeum.nl Voor vragen of meer informatie: j.colenbrander@uitgeverijathenaeum.nl

Prijzen en verschijningsdata in deze prospectus zijn onder voorbehoud. De illustraties in deze prospectus zijn voor zover mogelijk opgenomen in overleg met de rechthebbenden; wie verder rechten kan doen gelden wordt verzocht contact op te nemen met de uitgever om alsnog in een regeling te voorzien.

Vormgeving: Marjan Landman Omslagbeeld © Trevillion Images / Kamil Akca

Athenaeum

Athenaeum – Polak & Van Gennep Singel 262 1016 AC Amsterdam Postbus 3879 1001 AR Amsterdam info@uitgeverijathenaeum.nl www.uitgeverijathenaeum.nl

Profile for Singel262

Prospectus Athenaeum zomer 2014  

Prospectus Athenaeum zomer 2014  

Profile for singel262
Advertisement