Page 1

1

.

s

e

z

o

n

YEMEK PROGRAMI

y e m e k s o h b

et

ı

SI S E L İ N ’ İ N K U M BS aAr Ra yA ş Selİn Acunda

Selin'in Kumbarası, Selin Acundaş Saray'ın sunduğu, Türkiye’de yaşayan Avrupalıların konuk edileceği bir yemekli sohbet programıdır.

Pr o gra m İ ç er İĞİ

S

elin'in Kumbarası,

Selin Acundaş Saray'ın sunduğu, Türkiye’de yaşayan Avrupalıların konuk edileceği bir yemekli sohbet programıdır. Başka mecralarda bulunamayan sohbetler ve içeriğimiz internet izleyicilerimizin yoğun ilgisini toplamaktadır. Programın süresi reklam kuşakları ile toplam 60 dakikadır. Bugüne kadar internette yayınlanan programdan görüntüleri aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz: www.selininkumbarasi.com Internet   günümüzün en önemli mecrası olduğu için program aynı zamanda internetten de yayınına sayfa içeriğini geliştirerek devam edecektir.

ar l a t k o Püf N Baharatlı Tereyağı Bu tereyağı hindiye inanılmaz bir lezzet veriyor. Üstelik tavuk ve kuzu pişirirken de kullanabilirsiniz. Deneyin pişman olmayacaksınız!

Salamura Yılbaşında hindi yapacaksanız salamura edin! Hindinin lezzetine, yumuşaklığına inanamayacaksınız!

Sebze ve meyveler nasıl saklanmalı? Selin’in küçük sırlarının tümü yaşamı kolaylaştırmaya dair.

Sofra Düzeni Çatal sağa mı konuluyordu yoksa sola mı? Çorba kaşığı bıçaktan içe doğru mu dışa doğru mu konuluyordu? Peçeteyi koyacak yer kalmadı!! diyenlerdenseniz, bu program tam size göre!


Program Formatı Program formatı hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse: Değişik tatlar yakalama meraklısı olan AB uzmanı Selin, Türkiye’de yaşayan Avrupalı diplomat, öğretim üyesi, CEO, sporcu, ev hanımı gibi konuklarını mutfağında ağırlar. Konuklarıyla ülkeleri, yaşam şekilleri, kültür,aşk, ilişkiler, yemek ve hayata dair herşeyi konuşur.

Selin konuğuyla beraber Avrupa Mutfağı’ndan günümüz hızlı yaşam tarzına uygun, metropol insanına hitap edecek sağlıklı yemekler pişirir. Program dili konuğun lisan bilgisine göre Türkçe ve İngilizce olarak değişecektir. Programın süresi reklam kuşakları ile toplam 60 dakikadır.

Programda Selin'e yakın bir arkadaşı mutfakta yardım eder.

S e l İ n’ İ n Kumb ar ası n da n;

‘Gün boyu gördüğüm şeyler, karşılaştığım kişiler, aldığım kokular bana değişik bir yemeği anımsatıyor. İnsanları mutlu etmek, onlara keyif vermek için yemek yapıyorum.’

Selin’in mutfağında yapımı kolay, bilinen malzemeler , yepyeni yöntemlerle inanılma z lezzetler ortaya çıkıyor. Yeme k tariflerinin yanısıra püf noktalar ını izleyiciyle paylaşıyor. Renkli ko nuklarıyla ve sıcak sohbetleriyle izleyiciyi ekrana bağlıyor.


SPONSORLUK ve TANITIM Selin'in Kumbarası aracılığı

ile tanıtımınız nasıl yapılır? Sponsor desteğinizin firmanıza katkıları nelerdir? Sponspor desteğiniz, keyifli sohbetler ve değişik yemekler sayesinde markanızı ortak hedef kitlemize duygusal bir bağ kurarak anımsatma olasılığı sağlar ve indirekt olarak HEDEF KİTLENİN SATIN ALMA TERCİHLERİNİ ETKİLEME imkanı tanır. Sponsorluk arayışımız, bir bağış, yardım niteliğinden ziyade iki taraflı ticari sonuçlar hedeflemektedir ve kurumunuza ticari avantaj sağlayacak bir İLETİŞİM ÇALIŞMASIDIR.

Selin’in Kumbarası programı gıda ürünlerinin yanısıra mutfak gereçlerinin tanıtımı için sıcak, estetik bir ortam yaratmaktadır.

S P ON SORLU K

Sundu-Sunar 4000 TL + KDV Sezonluk Sundu-Sunar 45.000 TL + KDV Kartvizit(bölümbaşı) 300 TL + KDV www.selininkumbarasi.com Banner, Site Giydirme, Viral Video, Programda ürün yerleştirme, Sosyal medya mecralarında paylaşılacak set fotoğrafları - set arkası görüntüleri ürün yerleştirme, Tanıtıcı reklam olarak yayınlanacak ürün haberi, www.selininkumbarasi.com videolarında reklam olanakları mevcuttur.


Oniki Yapım

Oniki Yapım, 2010 Yılının Nisan ayında Zafer Yılmaz’ın önderliğinde kurulmuştur. Oniki Yapım ekibi, hem televizyona , hem topluma, hem de markalara yönelik projeler üretmektedir. Yapım ekibinin ilk projesi olarak hayata geçen Akustikhane isimli TV projesi CNNTÜRK’te yayınlanmaktadır. Selin’in Kumbarası isimli yemek programı BloombergHT’de, Nomad isimli ekolojik gezi programı, Beğen ve Paylaş isimli sosyal medya programı, Lylon Haberler ve Sporaktif adlı projeleri ise Skytürk ekranlarındadır. Ayrıca Oniki Yapım faaliyet alanları arasında reklam ve tanıtım filmleri de bulunmaktadır. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. Tunaman Sok. No: 1/1 Burak Apt. Fenerbahçe/ Kadıköy E-mail: kurumsal@akustikhane.com Tel: 0533 737 30 39

Selin'in Kumbarası  

Tv Yemek Programı Tanıtım Dosyası

Selin'in Kumbarası  

Tv Yemek Programı Tanıtım Dosyası

Advertisement