Page 1

Bridgeport Today - BT – Novinky Obsah: Facebook Súťaže Rozhovor s Míšou Weberovou Statusy The Sims 3 Hrátky Osudu Varíme v Reštaurácii (KALINO) Administrátorka


Facebook Sme aj na známej sieti „Facebook“ .Ak nás chcete nájsť tak si kliknite do vyhladávača The Sims 3/The Sims 2 .Nielen my pridávame fotky,videá,odkazy,názory,komenty ale aj naši fanúšikovia tejto stránky/skupiny.Za to vám ďakujeme.


Súťaže •

Súťaže Práve nám bežia dve súťaže do ktorých sa môžete samozrejme zapojiť.Prvá súťaž je VEĽKONOČNÁ. Podmienky: 1.Fotka nemôže byť upravená vo fotošope môžeš dať len meno tvoje (napr. Jožko Mrkvička) 2.Vo fotke môžu byť stiahnuté rôzne veci (aj simíci tam môžu byť!) 3.Odfoť miestnosť alebo dom 4.Ak odfotíš miestnosť tak musí byť farebná (miestnosť) 5.Ak odfotíš dom tak aj ten dom musí byť farebný

Druhá súťaž o najkrajšiu obývačku. Podmienky: Téma: Súťaž o najkrajšiu obývačku

Stop súťaže: 1.5.2011

Stav: Prebieha Fotky dávajte na facebookovú stránku/skupinu The Sims 3/The Sims 2


Súťaže • Kliknite sem a upravte štýly predlohy textu. – Druhá úroveň – Tretia úroveň • Štvrtá úroveň – Piata úroveň


Rozhovor s Míšou Weberovou • 1.Od kedy hraješ SIMS? • 2.Čo najradšej robíš v SIMS? • 3.Koľko krát za týždeň hraješ SIMS? • 4.Aký je tvoj najoblúbenejší dom a koľko si ho  stavala?


Odpovede: 1.

Sims hrám od svojich 11 rokov.

2. Najradšej staviam,navrhujem interiér a robím špeciálnych simíkov. So simíkmi sa ani velmi nehrám. Dodnes som dosiahla desiatu úroveň len v jednej prác a vytvorila som len 3 generácie. 3. Cez víkend hrám Sims, no stane sa že mám cez týžden viac času, tak si zapnem komp a idem hrať Sims :-) 4. Myslím že Villa Coste, ktorá sa stala asi mojou najznámejšou Vilou. Nebolo  to nič ťažké postaviť ju. Len práve vtedy som bola veľmi zaťažená rôznymi  vecmi (ako napr. škola :D),tak mi to stavanie Villy neulachčilo, a stavala som  ju týždeň. 


Villa Coste by Míša


Statusy •

Podielaj sa aj ty na rôznych komentárov,statusov,videí,fotiek...Aj ty môžeš sa zapájať do rôznych diskusií!Pridávaj fotky,videá,odkazy (the sims 3/the sims 2)... Facebook http://www.facebook.com/pages/The-Sims-3The-Sims-2/181803225189059

Nedávno som napísala príspevok: Kto sa teší na Hrátky Osudu --> nech dá „LIKE“ bolo tam 6 páči sa mi to a pravda že,komu by sa to nepáčilo:D!Informácie budeš ochvíľku vidieť v časopisu.


The Sims 3 Hrátky Osudu •

Nový dodatok The Sims 3 Hrátky osudu (ďalej už len Hry osudu) je odteraz oficiálne potvrdený. Facebooková skupina The Sims 3 CZ/SK k nemu len pred malou chvíľou zverejnila nový siahodlhý trailer a v češtine!

Tento trailer je naozaj vydarený a prekvapujúco aj jeden z najdlhších k doposiaľ  vydaným všetkým trailerom k The Sims, ak nie vôbec najdlhší. Postupne v ňom  jedna dvojica Simov vystrieda všetky životné etapy so všetkým, čo k tomu po  novom bude patriť. V pozadí traileru hrá už nový soundtrack dodatku Time Bomb,  ktorý do simčiny prespievala americká pop-punková kapela All Time Low.Tieto  informácie sme použili s tejto stránky:  http://gamesims.sk/2011/the-sims-3/dodatky/hry-osudu/hratky-osudu-potvrdene-novy-t  


Varíme v reštaurácii (KALINO) •

Novinka pre náš blog (simsblog3/bridgeport today/the sims 3-the sims 2)!Niečo som vymyslela ako kanál alebo reštauráciu.Reštaurácia sa volá KALINO a v nej pracuje moja siminka ktorá má veľký počet schopností vo verení.Nie je to žiadny vtip ale čístá PRAVDA!Zdá sa vám to vtipné?Tak o 2 dni môžete čakať prvé video s varením od mojej siminky.

Varíme v Reštaurácii (KALINO) Táto novinka je na našej stránke NOVÁ,pravda že aj tu v BT – Novinky!Rozhodla som sa urobiť niečo úplne  iné ako majú niektoré stránky!Iné stránky majú: Varíme,The Sims 3 Varíme...ale tento „názov“ je jedinečný  a preto ostane LEN pre Simsblog3 -- The Sims 3/The Sims 2. Je to takto: Mám siminku ktorá má schopnosť 10 vo varení a rada varí,má aj prácu ktorá je zameraná  varením.Siminka vždy túžila ísť do Bridgeportu lebo ona žila v Sunset Valey a pracovala v reštaurácii  Kalino.Jej sen sa splnil.Prišla do Bridgeportu a hneď si išla kúpiť pozemok a postavila nádhernú reštauráciu  s názvom „KALINO“ Začala pracovať a pracovala ako kuchárka. Moja siminka uvarí hocijaké jedlo alebo môžete nám napísať na facebookovú stránku (the sims 3/the sims  2) recept napr. Sýrový sendvič,ovocní pohár.Moja siminka nebude mať žiadny problém lebo má 10 bodov  vo varení.Natočím video „Ako sa to robí?“ a potom pridáme tytulky,zvuk... Snaď to bude skvelé!  


Varíme v reštaurácii (KALINO) Novinky pre náš blog! • Novinka pre náš blog (simsblog3/bridgeport today/the sims 3-the sims 2)!Niečo som vymyslela ako kanál alebo reštauráciu.Reštaurácia sa volá KALINO a v nej pracuje moja siminka ktorá má veľký počet schopností vo verení.Nie je to žiadny vtip ale čístá PRAVDA!Zdá sa vám to vtipné?Tak o 2 dni môžete čakať prvé video s varením od mojej siminky.


Administrátorka • Volám sa Karin Banská.Mám 12 rokov. Rada hrám Sims3,tenis,...Venujem sa Hip-Hopu,Plávaniu.Som administrátorka Simsblog3,The Sims 3/The Sims 2,BT – Novinky,Simsblog3 Magazin.Otázočka pre vás? Čo by ste chceli v ďaľšom čísle BT – Novinky? Odpovede nám píšte na facebookovú stránku/skupinu the sims 3/the sims 2 . Službička pre vás: (NOVINKA) Máme tu niečo pre vás! Odfoťte simíka v niakej zvláštnej pozícii.Ide o to,že v ďaľšom čísle BT - Novinky,budú 3 fotky s niakymi simíkmi.Simíci môžu urobiť zvlášny grymas,postoj...Fotky posielajte tu!! ;) Fotky posielajte do 20.4.2011 :) v tedy ukončujeme HLASOVANIE + Veľkonočnú súťaž + túto službičku! Držím palčeky! ;)


Posledné slovo • Ďakujem vám všetkým že komentujete príspevky,pridávate fotky,videá,... ;) Veľké vďaka!Vaša administrátorka Kajá! ;)

Bt prezentácia  

Bridgeport Today - BT – Novinky Obsah: Facebook Súaže ť Rozhovor s Míšou Weberovou Statusy The Sims 3 Hrátky Osudu Varíme v Reštaurácii (KAL...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you