Page 1

naGORĄCO

GWIAZDA WYBIEGU Twarzą kolekcji Simple CP na wiosnę i lato 2013 została top modelka Daga Ziober. Ta osiemnastolatka spod Wrocławia zdążyła już podbić świat mody!

Okulary przeciwsłoneczne Simple CP, 299,90 zł

Torebka Simple CP, 400 zł

DAGA ZIOBER W NOWEJ KAMPANII SIMPLE CP SOCZYSTE AKCESORIA Nowością w kolekcji Simple CP są okulary przeciwsłoneczne. Nasz ulubiony model? Duże, kolorowe „muchy”.

Moda

na wzór

Zakochałyśmy się, i to od pierwszego wejrzenia! Uwiodły nas wzory i kolory z nowej kolekcji Simple CP. Utrzymana w stylu retro, a jednak nowoczesna… Tak ubrane – najchętniej od stóp do głów – możemy śmiało powitać wiosnę :)

LIDIA KALITA

DYREKTOR KREATYWNA MARKI SIMPLE CP

„W tym sezonie sięgnęłam po lata 60. Oczarowały mnie zdjęcia z książki Susanny Salk „A Privileged Life”, która pokazuje styl amerykańskiej elity tamtych lat. Kobiety wyglądają tu elegancko, ubrane są w kolorowe dopasowane sukienki. Specjalnie na potrzeby kolekcji zaprojektowałam żakardowe tkaniny, z których uszyłam sukienki, spódnice, garniturowe spodnie i marynarki”.

LETNIA SCENERIA Zdjęcia do kampanii powstawały na malowniczej wyspie Kos, którą projektantka Lidia Kalita nazywa „swoim drugim domem”. Ich autorem jest światowej sławy fotograf Maciej Kobielski.

SPÓJNA WIZJA W oko wpadły nam też puzderka wykonane z tej samej tkaniny, co spodnie czy sukienki. Wyglądają świetnie jako element total looku, ale też same – taka torebeczka to kropka nad i każdej stylizacji.

Kolekcja wiosna-lato 2013 by Simple CP  

Kolekcja wiosna-lato 2013 by Simple CP

Advertisement