Page 1


Poznaj nowe możliwości i pewność jutra


Spis treści 1. Paski menu programu 2. Pulpit 3. Biblioteka 4. Lista dynamiczna 5. Program emisji 6. Statystyki 7. Raporty 8. Cechy BOARD CONNECT 9. Idea powstania 10. Praca w sieci 11. Zyski 12. Oszczędność czasu 13. Techniczne rozwiązania 14. Mobilność 15. Rozwojowość 16. Wyjątkowy klub

str. 4 str. 7 str. 9 str. 11 str. 13 str. 15 str. 17 str. 18 str. 20 str. 21 str. 22 str. 23 str. 24 str. 25 str. 26 str. 27

3


Stała informacja o stanie nośników w sieci

Łatwa nawigacja przy pomocy wygodnego menu nawigacyjnego

4


Dzięki przyjaznym paskom podręcznym uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji programu. Paski zostały tak zaprojektowane i pogrupowane że obsługa programu jest całkowicie intuicyjna.

5


Skorzystaj z wielu udogodnień, które Ci oferujemy jak: filtrowanie wyników tryby wyświetlania ograniczanie w czasie generowanie raportów jak i wiele innych przycisków, dzięki którym uzyskasz dostęp do najbardziej zaawansowanych opcji ustawień.

6


Przeglądaj listę swoich nośników jak i zarządzaj nimi.

Tutaj uzyskasz dostęp do wszystkich opcji, dzięki którym będziesz mógł skonfigurować swój nośnik. Regulacja jasności, korekcja kolorów, czas pracy jak i wiele innych opcji tutaj w dowolny sposób dostosujesz.

7


8


Dodawaj i zarządzaj materiałami które chcesz emitować. Wśród materiałów możesz dodać wideo, obraz, flasha, prezentacje PP, źródło RSS jak i wyświetlić stronę www.

9


10


Twórz playlisty, kreuj kampanie.

Dzięki wielu opcji, które Ci udostępniamy, każdy rodzaj dostosujesz w indywidualny sposób wyświetlania. Tu Cię ogranicza tylko Twoja wyobraźnia nie program.

11


12


Na bieżąco miej podgląd na to, co emitujesz. Sprawdzaj poziom zajętości, planuj kampanie, rób symulacje. Jednym słowem miej wszystko na oku.

13


14


Wyświetlaj wyniki emisji w wybranym przedziale, porównuj efekty jak i dziel się nimi z klientem. Dzięki nim masz łatwy podgląd na wszystko, co było w emisji jak i w jakim stopniu zostało zrealizowane.

15


16


Generuj raporty i czerp zyski z zrealizowanych kampanii a następnie przedstaw je klientowi. Raport w przystępny sposób przedstawia wszystkie najważniejsze szczegóły kampanii. Do wyboru masz dwa rodzaje, ogólny plik PDF jak i szczegółowy plik Excela.

17


dodawaj

zarabiaj

analizuj organizuj porównuj

pobieraj

drukuj oszczędzaj przeglądaj

wysyłaj

kreuj usuwaj

zarządzaj

zapisuj

twórz raportuj

Jeden program wiele możliwości 18


Inteligentne rozwiÄ…zanie odpowiedziÄ… na potrzeby rynkowe 19


Niech ciemność stanie się jasnością a chaos porządkiem – tak można scharakteryzować rynek ledów przed pojawieniem się BOARD CONNECT. Niech niemożliwe stanie się możliwe i ujrzy światło dzienne, doskonale obrazuje powstanie BOARD CONNECT. Chęć szybkiego, łatwego tworzenia i kontrolowania przebiegu kampanii na wielu nośnikach jednocześnie jak i sprawdzania efektów realizacji przyświecała koncepcje na stworzenie tego produktu. Kolejną ważna cechą jest chęć podzielenia się tym dobrodziejstwem z każdym pragnącym tego wspaniałego komfortu. 20


Usiądź wygodnie i zarządzaj wszystkim zdalnie gdziekolwiek jesteś, wystarczy stały dostęp do Internetu. Nawet oprogramowania nie musisz brać z sobą, wszystko masz już w sieci. Nowe możliwości sprawiają, że BOARD CONNECT jest wszędzie, co daje swobodną wygodę pracy podczas podróży czy wakacji, aby mieć stałą kontrole i wgląd w to, co emitujemy czy chciałbyś wyemitować.

21


Abonament? Licencja? Nic z tego. Pierwszych 50 licencji BOARD CONNECT sponsoruje Unia Europejska, więc nic nie musisz płacić, co wiąże się dla Ciebie ze sporymi oszczędnościami. Pomyśl ile zaoszczędzisz? Zamiast poniesionych wydatków na tworzenie oprogramowania i kosztów biurowych związanych z obsługą klienta i administracji, skorzystaj z naszego eleganckiego rozwiązania i ciesz się zyskami, które dzięki niemu będziesz nieprzerwanie czerpać. Czyż taki układ nie jest przyjemny i prosty? 22


Czas to pieniądz, który umyka nieuchwytnie. Im dłużej będziesz zwlekał tym więcej będziesz tracił, dlatego przystąp jak najszybciej i poznaj oszczędności czasu, jakie płyną z pracy na BOARD CONNECT. Szybko zapomnisz o dotychczasowych problemach, a wszystkie operacje będziesz wykonywał w parę chwil. Czas, który zwykle przeznaczałeś na te operacje teraz przeznaczysz na relaks i rodzinę.

23


Aplikacja BOARD CONNECT została oparta o najnowsze technologie działające po stronie serwera. Wszystkie operacje są zapisywane w bazie danych, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić o awarie czy utratę danych. Program posiada wiele nowinek, co powoduje że jest innowacyjnym projektem. Szereg wprowadzonych rozwiązań sprawia, że jest to najbardziej zawansowane technologicznie oprogramowanie w danej branży na rynku. Nasz silnik programu nieustannie pracuj dla Ciebie, po to abyś Ty mógł z tego nieustannie czerpać korzyści.

24


Masz kilka telebimów? Zarządzasz siecią lub planujesz zarządzać. Teraz to nie problem. BOARD CONNECT jest bardzo mobilny. Jednym kliknięciem możesz przeskakiwać między nimi bez ruszania się z miejsca, bez względu na to jak daleko są od siebie oddalone. Przyjazne zakładki, fajne przyciski, łatwo się klika jak i nawiguje, co przekłada się na dużą ergonomie pracy i szybkość w działaniu. Lepiej porzuć stare nawyki, i będąc jednocześnie w pracy zacznij podróżować. 25


Stały rozwój programu sprawia, że możesz spać spokojnie, jeśli chodzi o przyszłość jutra. Aplikacja BOARD CONNECT będzie sukcesywnie rozwijana o kolejne moduły, co sprawi że zawsze będzie na topie z zaimpletowanymi rozwiązaniami, które wymusi potrzeba rynku. Wszystko to, co zostanie uznane za konieczne czy przydatne zostanie z czasem wprowadzone.

26


Nie zwlekaj przyłącz się do ekskluzywnego klubu posiadaczy BOARD CONNECT

27


28


Wspólnymi siłami zdziałamy więcej


Prezentacja Board Connect  

Prezntacja możliwości działania i zdalnego zarządzania siecią telebimów.

Advertisement