Page 1

AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas. MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

VEDA Incarnate JA suur Yogi Shriram SHARMA ACHARYA

Koostanud ja avaldanud Internetis

BY MR. ASHOK N. Rawal C / O Gayatri PRAGNA säsi OFF Visnagar ROAD


OPP. GEB MEHSANA - 384 001

TEL NR: +91-02762-251160

E-post: ashokrawal@shriramsharma.com

T천lgitud gud탑arati inglise

BY

Ms Heena A. Kapadia, M.Sc., M.Phil.

E-post:

heenakapadia@shriramsharma.com

SISUKORD


CHP. NO. JAOTIS

1.

KALLIS teadlike Lugejale

2.

lühitutvustuse VEDA Incarnate JA SUUR YOGI Shriram SHARMA ACHARYA

3.

Jumala Sõnumitooja EKKM - Epäonnistuimme MÕISTAVAD HIM

4.

DIVINE Seer ROMAIN Rolland

5.

Pärast esimest Mahabharat, uus Mahabharat Komplektil

6.

OLULINE OSA ANANDACHARYA'S Ennusta

7.

Jumala Sõnumitooja sündinud maaelu Pere

8.

kogu maailm aastal 1999 AD on täiesti ERI

9.

ettekuulutus Indiat Olles juht NEO CREATION

10.

SUUNAS UNITED PLANETARY rahvas UNITED NATION organisatsioon


11.

aastal 2000 AD kuni 30 aastat enne seda

12.

WORLD POST 2000 AD

13.

taintless kehastus Jumal, - puhkuse Religiooni ja kultuuri

14.

agitations, h채vitamine, suur segadus ja SIIS k체nnisel uue ajastu

15.

m채rk valitsevast jumalik v채gi, mis Muuta see ERA


VEDA Incarnate JA suur Yogi Shriram SHARMA ACHARYA

1. PEATÜKK - Dear teadlike Lugejale

"Kes on Ram see, kes Krishna on täna kehastunud nagu Shri Ramkrishna." See on see, mida ütlesid austusväärne Shri Ramkrishna Paramhans ja "Kes on Shri Ramkrishna Paramhans on Shriram Sharma Acharya", mis on see, mida meie väga lugupeetud Yuga Rishi Shriram Sharma Acharya öelda on. "Igal ajastul peavad I manifest et uuesti mille olemasolu õiglus maailmas." Nagu iga selle väljakuulutamist Bhagwad Geeta Shri Krishna Ta (Jumal) on taas kehastunud meie keskel.

(Täna mees vaatamata kajastavad ikka ja jälle põhimõtete ja ettekirjutused eespool kipub kahelda ja seega ekslikult tema usk Jumalasse. Selle tulemusena ta küllastab ennast põgus tunne naudingut maailma ja käitub nagu elajas.)

Meie esivanemad ka välja vaimne teadmatuse tõttu materialistlik vaatenurk alongwith teiste vanemate viimaste põlvkondade sunnitud Issanda Jeesuse Kristuse kandma kibuvitsapärga ja hiljem poos teda risti. Lord Mahavir kõrvad olid kikkis teravate rauast küüned. Socrates, Laotse, Meera Narsinh Mehta ahistasid palju. Alles pärast nende lahkumist see surelik maailm ei mõistame meie rumalus ja me seega heita ohter pisarad meeleparandus.

Selline suur kehastus Jumal, kaastundlik nagu Issand Jeesus, tolerantne nagu Mahavir Swami ja kes oli kehastunud varem kui Saint Kabeer, Samarth Guru Ramdas ja Shri Ramkrishna Paramhans oli kehastunud inimese keha kui:


Vedmurti Tapnishth Yuga Rishi Shri Shriram Sharma Acharyaji. Ta teatas, et aasta lõpuks 2000 AD ta konverteerib maailm "Prajna Yuga" kaudu oma geniaalne jumalik mõistus.

Yuga Rishi Shriram Sharma Acharyaji hing põlenud valu. Ta oli möödunud mitu ööd nutt valjusti. Paljud korda hüüdis nagu väike laps. Kes teab, see kõik? Inimesed arvavad, et ta oli suur pühak ja nägija. Mõned arvavad, et ta oleks maailma liider, viljakas kirjanik ja õpetlane. Aga kes suudab avada tema rinnapartii ja märkida selle sisu? Ainult siis, kui keegi ei näinud, siis ta oleks näinud hing täis valus ahastus on maailma tsivilisatsiooni. Väikses inimkeha elasid hiiglaslik hing täis valu, nähes alandlik elu maailma inimkonnale. See ei ole õige, et me jääda passiivseks, kui nii suur pühak on pisaraid valu meile kõigile. Ajad on rasked täis kohutavaid olukordi. Enne süütu Issand võtab kohutav kujul Mahakal (mis võib hävitada maailma) Võtkem kokku ja töötavad maailma ühtsuse, rahu ja vendluse.

Maharshi HH Yuga Rishi Shriram Sharma Acharyaji kes on levitada sõnumit India kultuuri ja religiooni üle kogu maailma, tuleb kindlaks teha, mõista inimesi üle kogu maailma. Inimesed peaksid kajastama üle meie Yuga Rishi on vaga olemus ja siis Juua kõik need pühad omadusi oma elus. See on meie eesmärk.

Kogumise suured inimesed / nägijate maailmas on tehtud, mis tutvustab suure prohvet maailma selle ajastu.

Lugejad peaksid lugema kõik selle väga hoolikalt kontsentratsioon, et teha kindlaks selle suure prohvet. Seega nad ei austa oma elu levib sõnum selle suure prohveti (Yuga Rishi Shriram Sharma Acharyaji) iga pelgupaik ja nurka sellest maailmast.

2. peatükk - lühitutvustuse VEDA Incarnate JA suur Yogi Shriram SHARMA ACHARYA


1)

SÜNNIKUUPÄEV: 21/9/1911 AD SAMVAT: Aaso VAD 13/1968

2)

KOHT: ANVALKHEDA (Agra UP, India)

3)

Isa: Pandit ROOPRAMKISHORE SHARMA

4)

EMA: DHANKUNVARI ALIAS TAEEJEE

5)

noorim 4 BROTHERS ÜHENDUS - SANNADAY braahmin

6)

isa surma: 1924 AD

7)

ema surma: 1971/12/02 (vanuses 90 aastat) Naise - austusväärne EMA BHAGWATI DEVI SHARMA 2 SONS - Omprakash SHARMA MRITYUNJAY SHARMA 2 DAUGHTERS - JAYA SHAILBALA

8)

Haridus - ACHARYA sanskriti MA 2 isikul


9)

PEALKIRI VEDA Incarnate JA suur Yogi - andnud paarikümne TAGASI Harjus PRESIDENT (India) SARVAPALLI Radhakrishnan

Religioosne kogumine toimus, kus osales suur Pandits, teadlased ja Vedic Acharyas of India. Meie austusväärne Gurudeva (Shrirama Sharma) liiga kutsuti. India tolleaegse presidendi dr Sarvapalli Radhakrishnan eulogoized austusväärne Shriram Sharma Acharyaji väga osavalt, millega kehtestatakse tõeline olemus vaimsuse mainitud 4 Vedas, Upanishads, Puranas, pühakirja ja kõik ettekirjutused erinevad religioonid. Seega Dr Radhakrishnan andis meie austusväärne Gurudeva pealkiri "Veda lihaks ja suur Yogi."

10) vaimset teejuhti Shriram Sharma Acharya on austusväärne Gurudeva Shri Sarveshwaranandji elab Mahendragiri Mountain Himaalaja kõrgusel 22000 jalga Parashuram koobas on viimase 651 aasta jooksul (võibolla rohkem). See Mahayogi elab alasti selles koopas ka täna ja see piirkond on tugevat lumesadu aastaringselt. Niikaua Shriram Sharma Acharya oli elus, ta oli sellest juhinduda Mahayogi.

11) MANTRA ALUSTAMISE GURU: Pandit Madan Mohan Malviya algatatud lapse Shriram Sharma aastaselt 7, kui ta sai Yajnopaveet (püha teemat tseremoonia).

12) väga noores eas, Gurudeva Shriram Sharma loovutada kogu oma olemuse jalge omal Gurudeva - Sarveshwaranandji Maharaj.

Tavaliselt laps on täis rõõmu ja naeru lapsepõlves kuid Shriram Sharma Acharya kui laps oli väga kindel suunas oma vaimseid praktikaid. Ta oleks öelda kõigile "Minu kodu on Himaalaja mägedes." Mitte ainult seda, kuid eluaastast 8 aastat, ilma et keegi teaks, see jumalik laps lahkus oma kodust. Pärast intensiivset otsing sugulased leidsid ta. Shriram väga süütult kuid kindlalt ütles: "Mis kasu on see mulle, et ma tulen koju? Minu kodu on Himaalaja ja soovin seal elada. "Tol ajal ei tema pereliikmed, vanemad või küla mehed isegi ette kujutada, et see kalliskivi kes eraldati Himaalaja ühel päeval sinna minna ja puutunud oma vaimset teejuhti (Gurudeva).


13) In Samvat 1983 Shriram Sharmaji oli mõtiskledes, jumalik aura valguse ümbritseb teda. See tuli siis asus tahke inimese kuju, mis oli see, et tema vaimset teejuhti HH Shri Sarveshwaranandji. Ta juhendas noor Shriram kummardama Gayatri järgmise 24 aasta jooksul ja pärast seda öeldes ta kadus.

14) At vanus 15 aastat on ta alustanud sarja Gayatri Purascharanas. Järgmistel 24 aastat, ilma pausi, ta hukati 24 Purascharanas 24. lakh Gayatri mantraid. Koos sellega ta põlema leek lamp ja Yajna tulekahju pidevalt. Ta oleks sööta lehmadele Jowar seemned ja ta koguks seemned eritub lehmad oma väljaheide. Nende seemnete ta teeks India Rotis (leib) ja süüa. Ta sööks midagi.

15) Aastal 1959 AD austusväärne Shriram Sharmaji lahkus Himaalaja ihuüksi. Seal ta läbi intensiivse austerities eri lumi kaetud piirkondades. Aastal 1962 AD ta uuesti elanud üksinda väga paksu metsa Himaalaja 3 kuud. Seal oli palju taimtoiduliste ja lihasööjate loomade poolt. Juuresolekul meie austusväärne Gurudeva need lihasööjad loomad ei söönud liha ja tantsis umbes teiste taimtoiduliste loomade puhul. See oli tõepoolest suur jumalik episood.

16) Aastatel 1970-1972 ta otsustas minna Himaalaja pärast loobuda oma majapidamine eluviisi. Ta tuli kokku tema Gurudeva Sarveshwaranandji ja elas temaga 1 aasta. Hiljem Sarveshwanandji käskis tema jünger Shriram Sharmaji levitada jumalik tarkus ta oli saavutanud kõigile inimestele maailmas.

17) pärast naasmist Himaalaja Shriram Sharmaji otsustas, et ta ei ela Mathura. Ta asemel otsustanud elada piirkonnas, kus 7 Rishis iidse India oli läbi austerities.

Aadress: Shantikunj, Gayatri TEERTH, SAPTARSHI,


Haridwar - 249 411 Uttaranchal INDIA KODULEHT: www.awgp.org

18) Aastal 1979 alustas ta luuakse Gayatri Shaktipeethas ja Prajna Peethas kogu maailmas. Ja aastal 1982 - 1985 asutas ta rohkem kui 6000 väike / suur teenus orienteeritud keskused, et vaimselt äratada maailma inimkonnale. 84 maailma rahvad, Shriram Sharma Acharya alustas teadus-ja vaimne uurimiskeskuste Gayatri Mantra. Teadus saadud teadmisi levis Kõikjal maailmas.

19) vaimne ettevalmistus Suur pühendunu Kundalini (Divine Serpent Toide) ja Panchagni (5 tulekahjud) Science. See on harv saavutus pärast mida Lord Buddha saavutatud. Tõend Gurudeva saavutusest väliselt on see, et juuksed peas alati ülespoole tõusma. Isegi kui abiga kamm jne tema juuksed surutakse alla, see veel on jätkuvalt kõrge ja kasvanud.

20) SPIRITUAL Trennid OF SUBTILIZATION VEERBHADRA loomine: Enne Gurudeva Shriramji suri ta läbi vaimne austerities subtilization - või Sookshmeekaran. Aatompommi koosneb väga mikro üksused, mis võib hävitada hiiglaslik maailm. Subtilization tähendab teisendada kasutamise bruto keha funktsioone nagu magamine, söömine, joomine jne kõrgemaid eesmärke. Bruto keha ümber peene keha ja seega oma abi, et kõnealune isik võib saavutada palju peen organid. Need peen organid siis luua soovitud liikumise peent maailmas, mis omakorda täidab imeline ülesandeid. Üks selline ülesanne Shri Gurudeva oli muuta väga psüühika maailmas inimlikkus paremaks ja seega luua uus maailm ja uus ajastu.

21) Via see subtilization patukahetsus, helge tulevik 450 crores inimesi luuakse. Keha on 5 Koshas (5 kestad) nimelt: 1) toit 2) elujõust 3) Vaimne 4) Intellectual 5) Bliss. Neist 5 kestad, Shriram Sharmaji loodud 5 Veerbhadras


kes oma peent kohalolekut loob liikumise bruto maailmas. Sel moel positiivne ümberkujundamine psüühika maailmas inimlikkus viiakse ja seega uus särav ajastu saab juhatas sisse kõik olendid maailmas eetilise iseloomuga, elab elu puhtuse ja selle ajastu saab nimeks Great Era.

22) Loomine, REFLECTION JA KIRJASTAMINE vaimuliku tekstid: Gurudeva tõlgitud 4 Vedas, 108 Upanishads, 20 Smritis, 6 Darshans, Yog Vashishtha, 24 Geetas, 18 Puranas, Brahmanadest, Aranyaka ja Sutra tekstid lihtsateks Hindi. AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas. MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

Venemaal, Kolkata ja Lucknow ülikoolid, need tõlgitakse tekstid on kantud oma õppekava. Šveits ja USA, loominguline uuringud viiakse läbi nende 4 Vedas.

23) Gurudeva Shriramji avaldatud 1976 raamatut, mis sisaldasid tema kirjutised puudutavad ületamiseks sotsiaalsete probleemide tähtsust ühendav religioon ja kultuur, Gayatri Super Science, jooga Mantra laulmine, austerities, Pranayam, Kundalini ärkamine jne Kõik need teemad on kirjutatud teaduslikult . Ta muutis seisukohalt inimkonna abiga raamatuid, mis hõlmas suurt mõtlemist Lord Parshuram muinasajast ja tänapäeva suured mehed nagu Karl Marx, Herithesto, Budha, Gandhi jne Samamoodi


meie Gurudeva oleks kirjutada oma sügavad mõtted igapäevaelu . Totally ta kirjutas 1651 kaustad.

24) Tavalised mehed on kaotanud usu tõttu alandlik mõtlemine ja ebaeetiline tegevus vile mehed. Selleks, et ära hoida selle puudumine usus, filosoofia Ritambhara Mahapragna (jumalik mõistus) ja selle rakendamine võib töötada nagu jumalik relv. Originaal loomine kujul raamatu "Prajna Purana" aitas veenda inimesi, et uue loomine on silmapiiril. See tegi ta läbi näiteid minevikust ja tõend suurte religioossete tekstide maailma. See Prajna Purana on avaldatud 3 mahud ja on tulevikus täiesti katta 18 köidet.

HH austusväärne Shri Shriram Sharma Acharya on liitumiskoht sära kõik Rishis iidse India ja seega on antud pealkiri Yugadevata ja Yuga Rishi.

1)

sümbolina Lord Parshuram on kirves, Gurudeva juhatas loominguline revolutsiooni uue ajastu. Sellele on kaasa aidanud tema vägev pliiatsi ja sõnavõtud Shantikunj (Haridwar, India)

2)

Bhagirath iidsetel aegadel olid väljendanud jõe Ganges Maal kaudu intensiivne austerities. Sarnaselt meie Gurudeva avaldub Ganges jumaliku tarkuse (Gayatri) kaudu austerities 24. Purashcharanas 24. lakh Gayatri Mantra laulmine.

3)

Iidsetel aegadel Charak oli avastanud palju metsa maitsetaimi, andnud hea tervise ja uue elu. See ülesanne on praegu hukatakse Shantikunj, et noorendada oma iidse meditsiini nimetatakse Ayurveda.

4)

Maharshi Vyas oli kirjutanud palju Puranas (India mütoloogia) Lord Ganesha õnnistusi. Samamoodi Gurudeva Shriram Sharma liiga avaldatud 4 Vedas, 108 Upanishads, Darshans, Smritis, Geeta, Prajna Purana 18 mahu alongwith muid raamatuid sotsiaalse revolutsiooni maailma tasandil.


5)

Maharshi Patanjali andis meile 8-kordne meetod jooga nimetatakse Asthangyoga. Täna Shantikunj kaasaegsed arstid viivad läbi uuringuid Jooga ja julgustav igaüks praktiseerida sama.

6)

Yajnavalkya oli tuntud läbiviimiseks Yajnas (tulekahju ohvreid). Brahmavarchas Keskuse asutasid Gurudeva kasutab metsa ürdid Yajnas ja see omakorda ravib kehaliste / vaimuhaiguste võidab vaimse koormab, tõstab meie elujõudu (for Kundalini ärkamine) ja tasakaalustab meie atmosfääri tõrjumisel reostust.

7)

Vishwamitra kes näeb, Gayatri Mantra lõid uue universumi. Gayatri Teerth, Shantikunj on üles ehitatud, et väga maal, kus Vishwamitraji mõistis Adi Shakti (ürgalgne jumalik jõud). See maa peene vaga omadused, on üha rohkem sära tõttu Japa, kultuse ja Yajnas hukati tuhandeid inimesi siia. Teadusuuringud on läbi helivõimsuse ja Savitri Science.

8)

Jamadagni Rishi varem rajatud Gurukul (kool), kus nii lastele ja pensionäridele anti apt haridus. Täna Shantikunj pühendunute on koolitatud teenima maailma inimkonnale. Pered on inspireeritud Juua püha ideaale elus.

9)

Naradji vaimselt ärganud maailma inimkonna reisivad üle kogu maailma. Shantikunja on õppeasutus on koolitatud palju pühendunud, kes liiguvad maailmas ja levitada sõnumit meie austusväärne Gurudeva.

10)

Vashishtha oli vilunud nii valdkondades vaimsuse ja poliitika. Gurudeva Shriram Sharma võidelnud India iseseisvuse aastatel 1930-1947 AD Hiljem kaudu raamatuid põhineb revolutsiooniline mõtlemine, ta kaudselt püüdnud täiendada religioon ja hea valitsemistava.

11)

Adi Shankaracharya asutas 4 Mathas (hermitages) 4 nurka India. Vastavalt Shantikunja juhtimisel peale 4000 Pragna Peethas, Shaktipeethas ja 24000 iseõppimise keskuse loomine.


12)

Rishi Pipplad uuritud ja kontrollitud meelt süües puu-ja lehed. Meie Gurudeva sõid jahu Jowar roti (India leib) ja pett 24 pikka aastat. Till päeval ta suri ta sõi ainult keedetud teravilja-ja köögivilju.

13)

Kanad pärija Atharveda traditsioon ajama aatomi teooria ja teooria teadusliku vaimsuse. Brahmavarchas Instituut, vaimsuse on uurinud teaduslikult.

14)

Aaryabhatta uuritud mõju planeedid Päikesesüsteemis maa peal ja andis teatud matemaatiliste põhimõtete sama. In Shantikunja, astroloogiline uuringud on käimas.

15)

Tuhanded Bhikshus (mendicants) sõitis üle kogu maailma levida Lord Budha sõnum. Samamoodi tuhandeid algatatud jüngrid Shantikunja levib sõnum jumaliku kultuuri Kõikjal maailmas.

16)

Polar keskus-Himalays - Gayatri Teerth - jumalik õhkkond on loodud siia tõttu peent kohalolekut Rishis ja demi-jumalad. Vaimsed otsijad ja liikmed Gayatri Parivar peaks kulutama aega vähemalt üks kord aastas Shantikunja mis on vaimne kultiveeritud sanatoorium. Nii nad saavad oma püha vibratsiooni.

17)

sügavat import eelneva kolme inkarnaatioihin GURUDEVA Shriram SHARMAJI -

1)

Esimene kehastus oli kujul Saint Kabir (1398-1518 AD). Ta elas koos oma naise Banaras. Kõik elu Kabirji ründas metsikusi läbi usu nimel. Ta rääkis vaimsuse otsekohene viisil.


2)

teine kehastus oli kujul Samarth Ramdas (1608-1682 AD). Tänu tema pühendunu Shivaji ta sidumata väiksemaid riike Lõuna-India. Ta on loonud õhkkonna sõltumatus ja väljakujunenud keha hoone keskused kõikjal. Ta julgustas inimesi osalema vaimne diskursused, et ligunema jumalikkust elu.

3)

kolmas kehastus oli kujul Shri Ramakrishna Paramhans (1836-1886 AD). Ta elas koos oma naise Shardamani in Kolkatta. Jällegi juhtivad majapidamine elu, ta vormitud tema suur jünger Swami Vivekananda. Ta tegi Vivekananda keskmise, et äratada püha põhimõtteid mõtetes maailma inimkonnale.

HH Shriram SHARMA loodud ja hallatud PALJU INSITUTIONAL keskused

1)

Yuga NIRMA Yojana, Gayatri TAPOBHUMI, Mathura, UP - 281 003, India. See institutsioon loodi meie austusväärne Gurudeva pärast müüa kõik oma esivanemate vara, ehted jne Isegi täna see instituut on) Gayatri Temple b) pidev valgustatud leek viimase 6 aastakümneid. c) taastamiseks, püha vesi ja muda 2400 palverändurite laigud. d) Rohkem kui 2400 crore käsitsi kirjutatud mantrat e) Sidha Peeth f) Yuga Nirman School g) avaldamine 1636 raamatut 7 keeles h) ilmunud arenenud press korvata masin i) igakuine ajakiri, kus on rohkem kui 3 lakh tellijatele j) eraldi postkontor ja pank. k) peakorterist, mis annab juhiseid, et üle 7000 filiaalid üle kogu maailma suhtes harida maailma inimkond l) Prajna Nagar ehitatud külastajatele ja liikmetele Gayatri Parivar.

2)

SHANTIKUNJA, Gayatri TEERTH, Haridwar, Uttaranchal 249411, India. www.awgp.org

HH Shriram Sharma Acharyaji ja HHBhagwatidevi Sharma, tema Consort, elas selles piirkonnas, kus 7 Rishis endine aeg (Saptarshis) oli läbi patukahetsus. See on lähedal püha Gangese jõe ja lobus Himaalaja mägedes. Shantikunja on pidev leek lamp, Gayatri tempel, Yajnashala 9. tuleriitadel, auditoorium, teater, tasuta korda, et anda 16 Sanskaras, Ayurveda kliinikus, keha hoone keskel, üle 150 täiskohaga töötaja, elukoht korda rohkem


kui 1000 laagris osalejad, kooli lastele, Vedic kooli astroloogia / Panchanga jne, slaidiprogrammi iseõppimist, usuline diskursused, pühendunud muusika jne, audio / video kassetid ja 400 Prajna Peethas, Shakti Peethas ja üle 24000 iseõppimise ühendused vaimse ja materiaalse tõusta maailma inimkonnale.

Iga isik (ükskõik millisest riigist), kes soovib tuua loominguline elu nii materiaalses kui ka vaimses tõusta maailma inimkonna saavad liituda "Yuga Shilpi Camp" 1 kuu, mis algab alates 1 silmus pärast iga kuu aastas upto selle kuu lõpuni. Edasine iga kuu 1-10, 11-20,21-30, "Kalpa Sadhana Camp" korraldatakse 10 päeva kehaline transformatsioon ja 4 päeva palverännak.

3)

Brahmavarchas Uurimisinstituudi SAPTARSHI, Haridwar - 249411, Uttaranchal, India www.awgp.org

See instituut on 3 korrust. Esimesel korrusel on 24 ebajumalaid, mis esindavad 24 energia voolu Gayatri (12 Vaam Margis / Tantrik ja 12 Dakshin Margis / Vedic). See instituut on tõestanud koos vajalike tõenditega, et 24 tähte Gayatri Mantra on 24 inkarnatsiooni Jumala 24 demi-jumalad, 24 Rishis, 24 jooga tavasid, 24 austerities, 24 Gurus lord Dattatreya, 24 Ridhi-Sidhiss ja jumalikku hiilgust. Esimesel korrusel on laboris. See maja erinevate tehnoloogiliste seadmete ja täiustatud masinad, mis jälgib mehe psüühika ja keha. See uuring viiakse läbi tuntud teadlased ja arstid.

Just nagu Allopaatias ja Homöopaatia, Rishis endine aeg leiutas Yajnopathy kus püha suitsu Yajna tulekahju palatites off meie haigused. Patsient palus istuda suletud laboratooriumi klaasist ja on avatud erinevat tüüpi Yajna suits. Meil on hea meel teavitada kõiki lugejaid, et see ravi kaudu Yajna suits on käes tuhanded inimesed, kes kannatasid erinevate haiguste puhul.

Üle ja üle selle, Gurudeva ägedalt vastu pime uskumused, vile traditsioonide fundamentalism, kaasavara, jne Ta julgustas suhtumine võrdõiguslikkuse poole kõigis religioonides. Ta alati rääkis üks usk, üks tegevus ja üks eesmärk. Ta ütles, et seal peaks olema ainult üks vorm religioon kogu maailmas. Edasine ta rääkis tähtsust otsin peale kogu maailmas, nagu meie ema (Vishwamata). Ta kavandatud programme upliftment naiste ja


tervishoid kõigile. Ta innustas kogu oma järgijatele kannatlikult taluda kõik takistused, mis ta oli ennustanud, et oleks tulnud oma viis aastatel 19852000 AD Ta edasine ennustas, et pärast aastat 2000 AD aeglaselt, kuid kindlalt atmosfääri pühaduse tahe ümbrikus kogu maailma.

3. peatükk - Jumala Sõnumitooja EKKM - Epäonnistuimme MÕISTAVAD teda.

Püha koidikul GOLDEN ERA - tekkis uus ERA.

"Täna maailma probleemid on muutunud nii keeruliseks, et neid ei saa lahendada inimese mõistus või jõud. On märke, mis ütlevad, et Jumal on kehastunud maa peal ja abiga Tema aides on ta vankumatult kallal programm neo-loomist. "

-

JOHN MELARD.

"See Jumal, kellele riigi Iisrael kodanikele ootavad, on juba kehastunud maa peal. Kui raskused iisraellaste lõpeb, et kogu maailma liiga lõpeb. "

-

ORAYCHARD

"India koitu on silmapiiril. India jälle saada krediiti levib sõnum õigluse ja püha kultuuri kogu maailmas. "

-

Maharshi Aurobindo


"Conjunctional aja uus ajastu on alanud alates 26. detsember 1924 AD st Samvat 1981 Posh Vad Amaas, reede."

-

GOPINATH SHASTRI CHULATE

"Jumala sõnumitooja saabub kes muudab kogu maailma palet, õhutades vapruse kõik võhikud."

- BORISCO

Kõik teadlased, astroloogid ja suur nägijate maailmas opine et on tulnud aeg Era Transformation. Täna, maailm on neelatud ülekohtust, vähene rahu, juhtimisvead, ebaõigluse ja illegaalse tegevusega. Seega inimesed kaotavad lootuse ja ütlevad: "Kus on Jumal?". Kõikvõimas Issand ei luba enam tema kaunis maailm jääda põrgu nagu seisukorras. Ammusest ajast, Issand on ikka ja jälle kehastunud maa peal, et ületada ülekohtust maailmas. Seega miks kas ta mitte kehastuda täna jälle sellise üritab korda? Kõik futurists maailmas on öelnud üks hääl, et aeg maailmas / Era Transformation on saabunud. Looja (Jumal) neo loomine on juba avaldunud keset meid kõiki ja on alanud see hiiglaslik ülesanne.

Paljud konservatiivsed õpetlased ütlevad, et üks ajastu on võrdne 4 lakh 32 tuhat aastat. Tema üks jalg (üks neljas osa) on samaväärne 1 lakh, 8000 aastat. Seega vastavalt nende Pundits praegune ajastu on esimene jalg Kaliyuga (Dark Age). Seega nad ütlevad, et me peame ootama 3 lakh, 24 tuhat aastat rohkem uue ajastu seada sisse See eksitada seisukohalt on tingitud langus maailma inimkonna vaimse seisukohast. Need Pundits "petetud seista, sunnib süütu India pühendunute arvan valesti. Need Pundits sisendama hirmu mõtetes need indiaanlased, kes usuvad raske töö ja ettevõtlus ning nagu joovastav ravimid, nagu süütu mehed teisendatakse intellektuaalne orjad. Pühakirjas ettekirjutused on alati eriline tähendus põhineb aeg ja asjaolud. Need ettekirjutused anti vale tõlgendused kuiv teadlased (Pundits) ja seega pime uskumused valitsevad India. Peame mõistma, et originaal pühakirjade ei ole vale, kuid et need olid kohutavalt valesti tõlgendanud nn teadlased. Need pühakirjade tuleb õppis sügavalt ja tõlgendada vastavalt.


Ajavahemiku kohta on igal ajastul (Satyuga, Dwaparayuga jne) erineb paralleelselt erinevate liikumiste tähed, planeedid jne ja selle mõju Maa. In Vajas Samhita, väga selget piiritlemist on tehtud vahel Human Era ja Demi-jumal Era (12/111). Ajastu on määratletud ka Taitariya Samhita. In Rigveda on astroloogiline peatükis Prajapati on Brahma ajastu on kirjeldatud kui Samvatsar järgmiselt -

"Kui Brihaspati (Jupiter) läbib 12 Zodiac märgid, üks ajastu on lõppenud. Üks Zodiac Sign võrdub 1 aasta. Seega ajastu 12 Zodiac Signs on võrdne 12 aastat. Seega, kui ajastu mõõdetakse põhjal päike või Kuu liikumine, arvutus on väga erinevad. Kaasaegsed teadlased on avastanud, et 11 aasta jooksul sisemine seisund päike muutub. Need 11 aastat vastab 1 ajastu päike.

Arvutamisel ühe ajastu, mis vastab 4 lakh 32 tuhat aastat on valesti tehtud lähtudes päikese circumbalution oma universum, mis võtab 2 crore aastat. Need 2 crore aasta on liigitatud 4 osa ehk 4 ajastute ja iga ajastu seega vastab 4 lakh 32 tuhat aastat. Et pidada sammu levinud ajastu arvutamise väiksem ajastut nimetatakse Antardashas. Seega saavad inimesed segaduses, püüdes neid uurida.

Manu Smriti (1/68-70) väga selgelt ütleb -

"Ajastu, mis vastavad Brahmaji luua maailma 1 päev ja hävitab selle 1 öö on järgmine: 4000 aasta ja 4000 sajandeid tähendab 400 aastat Poorva Sandhya ja 400 aastat Uttar Sandhya mis võrdub 4800 aastat Satyuga . Samamoodi 3600 aastat Tretayuga, 2400 aastat Dwaparyuga ja 1200 aastat Kaliyuga saab arvutada.

In Bhavishya Khand of Harivanshpurana need ajastud on liiga arvutati 4800, 3600, 2400 ja 1200 aastatel. Alongwith see conjunctional aja kõik need 4 ajastute kui on antud 800, 600, 400 ja 200 aastat. Ajastu ajavahemiku arvutamisel Lingapurana ja Shrimad Bhagwat on väga sarnane antud Manu Smriti.

Tuginedes ülaltoodud arvutuse ja pidades silmas meetme Samvatsaras ja kalpadest, praegu (2005 AD) on see, et koit kus Kaliyuga (Dark Age) saab muutuda Satyuga (Golden Age). Meie muistsed tekstid meie ajalugu on liigendatud 5 kalpadest 1) Mahat Kalpa - 109800 aastat enne Vikram Samvat kuni 85800 aastat


enne Vikram Samvat 2) kuldtemplit Kalpa - 85800 aastat enne Vikram Samvat kuni 61 8000 aastat enne Vikram Samvat. 3) Bahya Kalpa - 618000 aastat enne Vikram Samvat kuni 37800 aastat enne Vikram Samvat 4) Padma Kalpa -37800 aastat enne Vikram Samvat kuni 138.000 aastat enne Vikram Samvat 5) Varah Kalpa - 13800 aastat enne Vikram Samvat ta alustas ja jätkab ka praegu .

Uptil nüüd Manvantaras (reegel Manus) kohta Svambhu Manu, Svarochish Manu, Uttam Manu, Tamas Manu, Raivat Manu, Chakhush Manu ja Vaivaswat Manu on Varah Kalpa on juba vastu võetud. Täna Antardasha of Vaivaswat ja Savarni Manus toimub. Kalki Purana ütleb, et pärast Manvantaras kohta Savarni Manus nimelt. Daksha, Brahya, Dharma, Rudradeva ja Indra, Savarnis kohta Varah Kalpa mööda, Kalki kehastus Jumala ilmutada maa peal. Pärast Kalki videvik möödub, koit Satyuga ilmutada. Savarni Manu ilmus 5737 aastat enne Vikram Samvat alustanud. Alles pärast Indra Svarni on manvantara möödub et Kalki ilmutada. Seega Kalki Samvat võidab. See algab Kalki sünnist üks maa, mis on öelnud, et umbes Vikram Samvat 1970. Et rohkem teada Kalki Samvat kuningas Pulakeshin küsis tuntud astroloogid seda arvutada. Alates etsauksia nikerdatud kivid piirkonnas nimega Ahol Lõuna India, Kalki Samvat on öelnud, et vahel 1969-1970. See tõestab, et Kalki juba kehastunud vahel Samvat 1969-1970 ületamiseks India Budhist mõju. Viidates sellele, Mathura ajalooline uurimisinstituut (Puratan Itihas Shodh Sansthan) on väga oluline. Tema teadusuuringute direktor nõustus esitatud asjaolude üle ja tema kaebuse peatükis rääkides astroloogiline arvutused, on tunnistanud, et "Täna on aeg ehk umbes 2000 AD on tume conjunctional aja Brahya õhtul."

Sel moel jumalik jõud või volitused Neo loomine üldiselt manifesti conjunctional üleminekuperioodil, sest tänu ümbrik pimeduse aegadel, intensiivne füüsiline turbulents tekib. Näited on maavärinad, pakase lained, näljahädad, tormid, üleujutused, toidupuudus, üle elanikkond jne Seega mehe hing kogeb valu ja kurbust. Selleks et ületada kurbus, luues head, Brahya avaldub ajal conjunctional jooksul. Seega taas uus juhtimine, uus distsipliin ja uued mõtted on loodud maailmas. Lord kehastub alongwith oma jumaliku aides selles maailmas. Sellistel aegadel ühelt poolt seal valitseb ülekohus, ebaõiglus, rõhumine, jne ja teiselt poolt nad luua õiglus, kultuur, püha tegevust, hea iseloomu ja hea tahe maailma inimkonnale. Seega maailmarahu uksehoidjad sisse

In Vana Parva of Mahabharat see riik oli kirjeldatud tuhandeid aastaid tagasi -


"Kui üks ajastu lõpeb, uus tugev ärevus ja turbulents on näha kogu maailmas. Kui Kuu, Päike, Posh (3 rd Kuu Vikram Samvat) ja Jupiter siseneb üks eriti Tähtkuju Satyuga või kuldne ajastu hakkab koitma.

Pärast seda püha galaktikad dušši oma armust. Suurenemine materiaalse heaolu tekitab rõõmu kõigile. Inimesed taastada hea tervise ja õnne. See astroloogiline liitumiskoht (Graha jooga) on äsja toimunud väga lähiminevikus.

Kaks raamatut nimega "Alkshak Valktmafi Marfat" ja "Malabud Kablut Kayamat" leitud Hamidiya Raamatukogu Meka ütleb, et ulatuslik revolutsioon, turbulentsi ja Era Transformation toimub 14 th sajandil (pKr) Ühes salm oma, Surdasji koos tema Extra Sensory Potentsiaalne kirjutab -

"Pärast Samvat 1900, muutused leiavad aset selles maailmas. Pärast seda Super Revolution pugeja õigluse kasvab kogu maailmas ja tuhandeid aastaid Satyuga (Golden Era) on olemas. "

"In conjunctional aja Era Transformation, inimesed küljes püha ideaale viib ülendatud elu ja Lord jälle rahu, rõõmu jne kogu maailmas."

Tuntud keiser Bundelkhand, Chatrasal on Guru, Mahatma Premanathji tema luule ütleb, et selle ajastu, ümberkujundamine toimub ja Issand kehastuda üks maa.

In Odiya raamatu "Malika" Greta Yogi Achyutanand räägib Golden Era avaldub -

"Niipea, kui levinud Balmukund Samvat in Orissas otsad, Kaliyuga liiga lõpeb. Kõik pühendunud mõistavad seda omal käel. "Kõik need arvutused tõendavad, et Satyuga on juba väljendanud ja et keegi ei saa takistada seda.


Ajakirja "Healing Life", isa John Melard on ka kokku, et Era Transformation toimub -

"Täna maailma probleemid on muutunud nii keeruliseks, et põdurate inimeste mõistus ei lahenda neid. Maailma rahu on väljaspool ken ja võimsus inimestega. Hoolimata sellest keegi peaks meeleheidet, sest on märke, et Jumal Almighty on juba kehastunud maa peal ja alongwith Tema aides on umbes luua uue ajastu rahu maa peal. Tema intellektuaalse osavus ja hing jõud tõestada, et ta on tõepoolest kehastus Jumal, st Avatar. See uplifter et maailm ei varjata taga loor kaua. "

WB Orchard liiga nõustub selle -

"See Lord kelle iisraellased ootavad laskuda maa peal, on seda juba teinud. Nii ei vähene mitte üksnes kurbuse iisraellaste tuleb warded maha, kuid maailmarahu seab sisse Lord kunagi võimaldab haige saatus, ebaõigluse ja rõhumise olemast tema loomingus. Täna negativities on jõudnud oma haripunkti ja seega Issand sunnil kehastuda maa peal. "

Swami Aseemanand ütleb -

"Praegu ma selgelt kogeda Issanda kohalolek kõikjal. See päev ei ole kaugel, kui armastus, võrdsuse ja vendluse kogu maailm hakkab õitsema. Kaliyuga (Dark Age) lõpeb ja uus ajastu sära avaldub. "

Peame mõistma, et Satyuga, Tretayuga, Dwaparyuga ja Kaliyuga ei ole iseseisev olemasolu. Kõik see on inimese vaimse arvutamise kord. Kui head, vaimsuse,


puuviljad meetmeid, muu maailm uuesti sündi, usk, pühendumus, enese au, armastus, kaastunne, suuremeelsus, koostöö jne ja püha inimlikke omadusi intensiivsus meie psüühika, et ajastu nimetatakse Satyuga (Golden Age ). Kui Rajo Guna avaldub psüühika nagu distsipliin, armastan õiglust jne nimetatakse Tretayuga. Kui Rajoguna koos natuke Tamo Guna (vaimne pimedus) engulfs psüühika seda nimetatakse Dwaparyuga. Kui psüühika maailmas inimlikkus ujutatud Tamoguna kui alatu tegevus, vaimne teadmatus, pattu, ülekohus, ebaõiglus jne nimetatakse Kaliyuga. Kõik need Yugas (ajastutest) sõltuvad Millised omadused on ülekaalus psüühika maailmas inimlikkus. Else isegi kuldajastu oli palju deemonlik mehed (Asuras). Tegelikult see on ajal suur ajastute nagu Satyuga ja Tretayuga et kohutav deemonid nagu Shumbha, Nishumbha, Sahasrabahu, Kirat, Ravana, Banasura, Koda, Aghasura, Duryodhan, Dushasan, Tripurasura jne sündisid. Seega, miks olid need ajastute kutsutud Satyuga jne asemel Kaliyuga (Dark Age)? Vastus on lihtne, et kuigi need deemonid olid olemas, need ajastute ülekaalus koos püha omadused maailma inimkonnale. Seega, kui me kõik oleme nõus, et meil on Dark Age, see saab kindlasti ümber kuldajastu kui psüühika maailmas inimlikkus enam sadamates vile omadusi ja selle asemel asendab sama püha ideaale, vaga mõtted, hea tahe jne Tegelikult Aitereya Brahman nõustub täielikult selle usk -

"Kaliyuga tähendab mees alongwith kogu maailma leotatud vaimne teadmatus või" Sleep ". Kui ta hakkab haigutamine on Dwaparayuga. Kui ta istub voodis on Tretayuga. Kui ta püsti oma voodis ja algab jalgsi ehk siis aktiveerub, hakkab mõtlema tabavalt, ja täidab ülesandeid heaolu maailma inimkond on Satyuga või Golden Age.

Ülaltoodud märkused tõendavad, et Yugas (ajastutest) ei ole seotud aeg. Seega, kui inimesed fanaatiliselt usuvad, et Kaliyuga on ajavahemiku kohta on 4 lakh 32 tuhat aastat, on vale usk. Üks ajastu saab konverteerida teise ajastusse igal ajal, kui vaimne omadused on muutunud. Lord seega incarnates selles maailmas muuta kogu ajastu. Jumal loob Golden Age, õhutades psüühika maailmas inimlikkus Juua head, püha ideaale, puhtusele jne

Great Yogi India, kes kogu oma elu põlema leek vaimsuse ehk Maharshi Aurobindo, oli suur nägija. Ta on alati väitnud, et imesid kujul ennustavad tulevasi sündmusi oli kahjulik kuivõrd vaimne edenemine oli mures. Seega ta ei ole kunagi teinud tarbetu prognoose ja selle asemel ta rääkis ainult neid tulevasi sündmusi, mis sisendas usku ja kannatlikkust kõik pühendunud. Sellised ennustused Shri Aurobindo oli senti protsenti tõsi. Aastal 1938 AD ta ennustanud, et umbes 8


aastat, India suureneks poliitiline vabadus. Ta edasine ennustas, et pärast seda kohe, India oleks liigendatud.

Tema ennustused Era Transformation on väga oluline -

"Mu süda õõtsub jumaliku inspiratsiooni. Helge tulevik India on väga lähedal. Paljud inimesed püüavad Länsimaalaistaa India, kuid ma olen kindel, et liikumine algab Indias, mis hävitab oma värvuse ja annab uue suuna vaimsus. See liikumine juhatab sisse Golden Era täis rahu ja õndsus kogu maailmas. "

Saint Vishwaranjan Brahmachari kes samas ennustades, et Shri Lal Bahadur Shastri muutub järgmise India peaminister oli ka murelikult ütles -

"Shastriji muutub peaministrile lühikese aja jooksul ja et ta sureb välisriigis. Pärast tema naine saab peaminister. Lähiajal India silmitsi paljude tõusud ja mõõnad ja selle keskel, suur vaimne revolutsioon toimub. Kuigi see revolutsioon on koondunud Kesk India, see mõjutab Kõikjal India. Direktor revolutsiooni antakse krediiti liitumist Põhja-ja Lõuna-India kultuuriliselt. Mõne aasta India aktsepteerib uusi ideaale ja neid imbibed poolt mujal maailmas ka. Inimesed loobuvad vile harjumusi vile mõtlemine jne vabatahtlikult ja asendada need head iseloomu. Tulevikus mehed ei vie raha, staatus jne vaid võistlevad üksteisega Juua püha ideaale, vaga meetmeid ja kõrge mõtlemine. "

Lugejad peavad meeles pidama, et Shri Brahmachari oli ennustanud, et Pakistan oleks silmitsi suurte üleujutustega. Tema teised ennustused -

"India liiga kujuneda üleujutused ja maavärinad. India võib-olla sõdimine nii Hiina ja Pakistan. Vaatamata kõigile selle India edeneb ja pärast 1992 AD India saavad suurema au nii NSV Liidu ja USA India vastutab säästa maailma ähvardava maailmasõda. "


Suur teadlane cum astroloog of Baran nimelt. Shri Jyotishbhushan Shastri Chuletey, ühel päeval tema jumalik silm nägi, et direktor uus ajastu on juba avaldub maa peal ja et Era Transformation toimub väga kiiresti. Shastriji isa suur õpetlane Shrimad Bhagwat ka kuulnud seda jumalikku häält. Nii isa ja poeg kirjutas kirja üksteist üheaegselt seoses selle jumalik visioon. Nad olid üllatunud, et nende jumalik nägemused kattusid täielikult. AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas. MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

Shri Shastriji ennustus, et India oleks iseseisvuda aastatel 1945 AD 1950 AD oli osutunud õigeks. Kümme aastat enne Gandhiji suri Shastriji oli ennustanud seda sündmust. Ta ütles ka, et aastal 1970 AD mees Ameerikas suunduda moon. In Kalimvarjya peatükk kritiseeris ta neid, kes leidsid, et keegi peaks circumambulate maa. Shastriji ütles, et iidsetest aegadest, India taevalik sõidukid circumambulated mitte ainult meie maa, kuid teised planeedid liiga. Kui aastal 1970 AD American maandub moon, inimesed nõus minu eespool toodud tähelepanekud. Seega me indialased liiga peaks osalema uuringute tähtedevahelise ruumi. Ta oli ka ennustanud, et Hiina ründavad India. Ta tegi horoskoop kuupäevaga 1926/05/09 kell 12:00 on järgmine -

st

1)

Lagna (1

maja) - Kaalud - Saturn

2)

2 nd maja - Skorpion

3)

3 rd maja - Ambur - Ketu


4)

4 th maja - Capricon - Jupiter

5)

5 th maja - Veevalaja

6)

6 th maja - Kalad

7)

7 th maja - Jäär - Mars

8)

8 th maja - Sõnn

9)

9 th maja - Rahu

10) 10

th

maja - Kuu-Veenus

11) 11

th

maja - Leo - Sun - Mercury

12) 12

th

maja - Virgo

Esimene maja Kaalud olnud ülendatud Saturn. Kolmas maja ettevõttel on ülendatud Ketu või Dragon saba. Neljas maja õnne oli Jupiter. 7 th maja oli mars oma Tähtkuju. 9 th maja oli ülendatud Rahu või draakoni pea. 10 th maja tegudel olid Moon oma Sign ja Venus. See näitas, et teadus-ja uue religiooni luuakse maailmas. In 11 th maja kasu oli Sun oma Sign alongwith Mercury. See näitas, et India rikkuse ja au suurendaks oluliselt. See horoskoop samasugune nagu Lord Rama ja Lord Krishna. See näitas, et jumalik jõud on juba kehastunud maa peal ja et inimesed tunneksid teda alles hiljem.

Niipea, kui see mõte koitis meelt, Shastriji kirjutas raamatu nimega "Era Transformation" in Akola (Maharashtra - India). Tuginedes astroloogiline arvutused, ta ütles, et Kaliyuga (Dark Age) lõpeb Posh Vad Amas Samvat 1981. Täna oleme ajastu junctional perioodil ja hiljem Era Transformation seab sisse Nii pime sünge päeva varem lõppeb ja helge tulevik manifest. See periood ajastu ristmikul loob turbulentsi maailma esialgu vaid pärast India saavutab au, mujal maailmas ka eksisteerib rahulikult nagu üks pere. Lähiajal India viib maailma nii palju kui teaduse ja vaimsuse suhtes.

Ülaltoodud raamat eulogoized kõik juhtivad astroloogid, kuna ajastute arvutati tabavalt kaudu astroloogiline põhimõtetest. See raamat ühelt poolt hävitab pime astroloogiline uskumused ja teiselt poolt viskab valgust peatset tarkus revolutsiooni pühkima kogu maailmas.


India näed hiiglaslik mõte revolutsioon. Selle tulemusena -

1)

Haridus-meetodid muutuvad paremaks. Täna inimesed õpivad, et saada tööd. Tulevikus haritud inimesed ei vaja töökohti, vaid töötajaid.

2)

pühendumine Jumalale ei piirdu pealiskaudne Mantra laulmine. Pühendunute seega edasi ka alustada püha teenistuses maailma olendid.

3)

Inimesed ei ole enam eesmärk päästeks kuid palvetan Jumala teenimiseks ja tema olendid.

4)

Inimesed ei meeldi juristid ja advokaadid. India viib valdkondades geoloogia, keemia, Yantra Science Kaevandamine, Magnetic Forces jne ja Modern Science.

5)

6)

inimesed võtavad sügav huvi religiooni ja Spiritual Science.

Täna maailma inimkond on liigendatud julmalt sektideks ja sub-sektid. Tulevikus on ainult 4 klassi, mis põhineb vaimne omadusi ja vastavaid tegevusi. Kitsarinnalise communalism hävitatakse ja seega see muudab meie söömine, magamine, uskumuste, harjumuste jne, seda parem.

7)

Vedic tarkust levib kogu maailmas.

8)

Manu ja Yajnavalkya Smritis on aluseks tulevaste valitsemine.


9)

Widow re-abielu ei ole enam vaadelda kui anti-usku.

10) Inimesed panevad rõhku koguduse võimu.

11) Selle asemel, et ehitada uusi templid, mošeed, kirikud jne inimesed uuesti ehitada olemasolevate, mis on väga lagunenud seisukorras. Templid, mošeed, kirikud jne muutub keskused ärkamine maailma inimkonnale.

12) Pered üksteist armastame palju.

13) indialast leiutada lennukeid, mis on suitsuvaba. Fire, vihm, tuul, päike jne töötab ühe mehe soov.

14) teadus ühendust surnud olendid saavad rohkem tähelepanu.

15) iga pelgupaik ja maailma nurgas, teadusinstituutide ja tööstusharude areneda.

See on vähemalt hämmastav kui Era Transformation satub olemasolu sellel sajandil. Paljud kõrge statured hingede maailmas on aktsepteeritud, et mõte revolutsioon on umbes startida ja et liiga alusel kollektiivne jõud. Järgnevad leheküljed selles raamatus kirjeldatakse erinevate selline ennustused, mis tõendavad, et koidikul sellise ajastu ei ole kaugel, mis juhatab sisse armastus, võrdsus ja inimõiguste väärtusi kogu maailmas.

4. peatükk - DIVINE Seer ROMAIN Rolland


Romain Rolland ütleb - ma olen kindel, et suur osa valge kultuur (Lääne) hävitatakse nii oma head ja halvad omadused. Hiljem uus kultuur, sünnivad maailmas. (Ta on selgelt tunnistanud, et see uus kultuur on India kultuur. Tema sõnul on India kultuur ja filosoofia jaoks luuakse maailma religioon ja maailmakultuuri). Uus ühiskond luua. Olen vähemalt mures, et elu halveneb.

Lääneriigid ei ole nõus, et meie hing on surematu - aga ma kindlalt kinnitada seda usku. Need hinged sündinud lääneriikide ja neid mõjutanud Lääne kultuuri, siis on suuri raskusi.

Kuulus astrolger prof Cheiro oli ennustanud, et valge rass lõpeb ja et moslemi kultuuri liiga hävitatakse. Selle asemel, et uue kultuuri ja uue religiooni saada tugev suu kinni maailma. Cheiro kirjutab - Kui päike siseneb Veevalaja paljud intensiivne mõju tajub. Seda seetõttu, et tema planeedid on Uraan ja Saturn. Ancient nägijad saladus teadused usun, et see on hiilgav algab uus ajastu. Saturn on põhjus hävitamine. Uraan muudab vana norme ja seadusi oma juurteni. Kui Päike siseneb Veevalaja, intensiivne agitations muutus ja hiiglaslik revolutsioonid on tunnistajaks. Looja see uus ajastu on planeete. Nad mõjutavad naisi manifesti uue vormi.

Kõik eespool nimetatud märkused on selgelt tajutav täna. Konservatiivne riigid nagu Iraan, Türgi, Araabia ja Jordaania on nüüd võimaldab mosleminaiste elada vabana mis sarnaneks elanud meestel. Sun on juba sisenenud Veevalaja. Kuna apt planeetide üleminekud on toimunud, uus ajastu ei ole kaugel. Vana maailma kultuuri on asendatud jumaliku kultuuri.

"India hiilguse koitma kujul Supreme Power, vaid see, et ta on läbi palju agitations. Pealtnäha see olukord on valus, kuid jumalik Jumala sõnumitooja sünnib Indias, kes kogunevad võhikud. See kogudus on vapralt vastu võitlemiseks karme materialistlik inimesed maailmas. Seda tõestas, et pelgalt materiaalse heaolu võib viia ainult meie langusesse. Selle asemel, et materialism ja spiritism peavad töötama käsikäes üldise edu ja rahu maailmas. Pärast seda lihtne ja eetiline mehed on ülekaalus kogu maailmas. Rõõm ja rahu levib kõikides suundades. In conjunctional perioodi cunningness, mõrv, rüüstamine jne veelgi. Seega pärast intensiivse turbulentsi, püha inimese omadused üle võtta helm asjade. See edu on kauakestev ja 21 st sajandist, siis on näha selgemalt. Maailma õitsevad omadused nagu armastus, kaastunne, ausus, heategevus ja vendlus. "Ungari kuulus naine astroloog, Boriska Silvigar, tegi see ennustus.


Boriska oli see isik, kellega inglane pani bet et Inglismaa ei Tasuta India poliitiliselt. Boriska naeratas ja ütles: "Pärast 1944 AD ei jõud maailmas võib takistada India alates iseseisvuse saavutamisest. India saatus särab eredalt ja selle religioosse kodanikud sillutada teed maailma rahu ja vendluse. "

Sellised tähelepanekud on seal piibel liiga. Kuulus nägija ja pühak Isa Baxter, kirjutamise ajal kommentaaris Mathew 24 ja Ilmutuse (6. peatükk) ütleb -

"Tähenduses ratsutamine mees mõõgaga käes on see, et selline suurepärane inimene on sündinud, kes revolutsioonilisel kogu maailma. Maailma inimkond Juua vaimsete väärtuste mõju tõttu on võimas mõte vibratsioonid see suurepärane inimene. Just enne seda, toit muutub kallimaks ja inimesed läbi patuse tegevuse. Jumal surma hävitab üle asustatud piirkondades kaudu sõjad, katk, tsunamid jne Loodusõnnetuste näitan oma raev. Liikumise päike, kuu ja planeedid on väga kohutavad maailma inimkonnale. Tol ajal jumalik jõud on kehastuda. See loob rahu ja inimlikud väärtused maailmas. "

On peaaegu mingit vahet niipalju kui tänapäeva tingimustes ja et antud Piiblis on mures. Seega ei ole mingit põhjust kahelda, et jumalik jõud on juba kehastunud maa peal selleks, et luua uus ajastu. Täna keset agitatsioon ja turbulentsi, päike neo-looming on kõik kasvama. Keegi ei saa takistada seda igavest paigutus Mahakal (Great Time).

Era Transformation on põhiline vajadus tund ja on hädavajalik. Vana ajastu kindlasti hävitatakse ja asendatakse see särav uus ajastu. Me peame ootama ja vaatama, et kes hakkab muljuda oma agitative tegevus ja seega muutunud partner halva kuulsuse. Teisalt saame näha, kes läheb saavutada hea sisulise osaledes see hiiglaslik ülesanne neo loomist.

5. PEATÜKK - pärast esimest Mahabharat, uus Mahabharat telerit

"Kakskümmend neli aastat pärast India saab vabadusel, võimas vaimne organisatsioon hakkab keskpunktis ja see tõusu kogu maailmas nii materiaalselt kui ka vaimselt. See uplifter on nii asutaja ja direktor selle organisatsiooni. Kui kõik oma mõtted oma eluajal


on avaldatud üks raamat, see kaalub üle 1000 kilo. Kogu maailm Juua oma käitumise eetika. India muutub kroonijuveeli maa peal. "

-

ANANDACHARYA

In kuu detsember 1962 AD ja jaanuar 1963 AD, räägiti maailmasõda. Viidates 8-planeet jooga mitte ainult astroloogide India, kuid need on kogu maailmas kuulutatud et maailmasõda toimuvad 1962 AD Vaatamata sellele tuginedes Acharya Varah Mihir on astroloogiline arvutuste september 1961 küsimust kohta Akhand Jyoti ajakiri eespool ennustamiseks maailmasõda oli vaidlustanud. Meie seisukohast on veelgi tugevdanud arvamust Norra kuulus Yogi Anandacharya. Ta ütles, et

"Pole kahtlust, et 3 rd maailmasõda toimub, kuid mitte enne 1995 AD uptil siis India muutub 6 th Super Power maailmas. Just nagu Mahabharat sõda oli võidelnud India, pärast teaduslike edusammude, kusjuures kõik maailma rahvad olid kaasatud, kes kasutasid jumalik relvi tulekahju jne, samamoodi tulevikku 3 rd maailmasõja mitte ainult ei näe kasutamise kohutav keemiline ja tuumarelvi, vaid ka teistele äsja leiutanud need, mis keegi on teadlik täna. See tähendab, et abiga relvad on saadud muude jumalike maailmade sõda on võidelnud. Tuumarelvade maa on kahvatu ees ülalmainitud jumalik relvi. Pärast neid jumalik relvi kasutatakse, nad ei jäta jälg maha võtta teadlased maa läbi uuringud. Isegi naiste osaleb selles sõjas. "

"See sõda saab võideldud peamiselt Aasias, kuid selle kõige räämas mõju võib näha Euroopa ja moslemi rahvastele. Rolli India on saanud lõpliku otsuse. Esialgu India püüan selle lõpetada, kuid kuna Hiina hoiakut, inimesed ei nõustu. Sissepoole tulekahju sõja hoitakse leegitsemas Hiina ja veel üks riik saab süüdistada seda. Leegid hävitamine tõttu seda sõda laiali nii kaugele ja lai, et kõik maailma riigid, nõuab India sekkuda ja ennekuulmatut hävitamine. Alles seejärel saab rahu valitsema. Pärast sõda, inimkultuuri muutub täielikult. Kõik see toimub alles pärast 1995 AD "

See Yogi karu prognoose, mis on esitatud rida eespool ja järgnevatel lehekülgedel, oli India sündinud Lääne-Bengali aastal 1883 AD Ta kutsuti Surendranath Baral. Selle tulemusena sügav uuringus Calcutta ülikooli hõlmab teemasid nagu India ja Vedic filosoofia, suur vaimne ärkamine toimus tema psüühika. Mõnda aega õpetas teatud teemasid Calcutta ülikoolis. Ta mõistis, müts materialistlik meeste omas väga vähe inimlikke väärtusi. Tema suhe oli nagu sinepiivakese ja mägi. Mere materjali ajaviidet ei saa igavene rahu ja rõõmu.


On ainult igavene jumalik jõud jooksul iga, mis võib juhatada igavese rahu ja rõõmu maailmas. Alles siis, kui me mõistame, teaduse teadvuse, mis läbistab kõik olendid kosmosest, milline on kontroller maailma ja enese teadmisi ja teadmised selle maailma ja järgmise, võib inimene muutuda ise täita. Riigis puudub mees ei saa kunagi saavutada rõõm kas praegu või tulevikus.

Seega saavutamist eneseteostus on ainult tasakaalustatud eesmärk, mis annab igavese rahu. Mõeldes seega see Yogi alustas harjutamiseks jooga. Ta sügavalt uurinud Astroloogiline Sciences, Samadhi (meditatiivset trance) jne Hiljem Yogi kutsus end Anandacharya. Ta sündis India ja teostada vaimseid praktikaid (Sadhana) Norras. Ta levib tarkust India filosoofia kogu maailmas. Peamiselt oli ta nägija, filosoof, mõtleja ja messenger inimese usku. Seega on ta käinud Inglismaal, Ameerikas jne ta saavutas kuulsust kui suurepärane inimene, kes võiks ennustada tulevikku tabavalt. Ta oli rohkem tuntud kui teiste juhtivate futurists kogu maailma nagu Jean Dixon, Cheiro, Clark, Harare jne Anandacharya ennustuste saavutanud palju kuulsust Euroopas ja Aafrikas. Ta alati hoidutud nime ja kuulsust ja veel tema ennustused olid nii õige, et kuulsus järgneb talle nagu teener. Raamatuid kirjutatud Anandacharya nagu "Brahma Darshanam" ja "tattva Jeevanam" (avaldatud New York ja London) osutus võlvid India filosoofia. Paljud aastakümmet tagasi oli ta kirjutanud raamatu - "Kaalu-Chakram", mis kirjeldas India sotsiaalne seisund sel ajal. Ta ennustas, et suur ümberkujundamine toimub India majanduslikult, sotsiaalselt jne Täna asjaolu, et India on saamas suur jõud arvestama rahvusvahelisel areenil on tõend Anandacharya ennustuste.

Anandacharya oli esimene inimene, kes ütles, tee tagasi aastal 1910 - "Inimesed peavad mõnitama oma selja jaoks 1 silmus maailmasõda. Aasta juuli viimasel nädalal, väga väike üritus sillutada teed sõda. Hiljem kõik need riigid, kes on pingeline suhetes üksteisega osaleb sõjas. See sõda kestab kuni november 1918 AD ja kui see lõpeb, maailmapoliitikas saavad tsentraliseeritud üks punkt. Organisatsioon moodustatakse mis on juhtiv maailma rahvad on selle liikmed. See organisatsioon kasutama salakaval Taktikointi asemel tõde ja ausus ja seega maailma inimkond ei tunnista nende suunas.

Sel ajal inimesed ei maksa palju tähelepanu Anandacharya ennustuste. Aastal 1914 AD noorte Serbia tulistas kuuli Arch Duke Ferdinand, kes oli pärija Austria troonile. Sellest hoolimata ei esinenud ühelgi isegi aimdus, et maailmasõda seab sisse ühe kuu jooksul Austraalia rünnanud Ungari. Sõbralikud rahvad mõlemalt poolt liiga sekkus selles sõjas. Need rahvad olid Saksamaa, Türgi, Bulgaaria, Prantsusmaa, Suurbritannia, Venemaa, Belgia, Itaalia, Jaapan jne See oli klassikaline maailmasõda. Lahingud Mans, Saani ja Verdun oli nii kohutav, et inimesed vihkasin iga hetke sellest. Hiljem Rahvasteliidu moodustati. Seega mõlemad ennustused Anandacharya täitus.


Nüüd inimesed Norra ja Inglismaa makstakse rohkem tähelepanu Anandacharya. Eriline Association of British ajakirjanikud kohtusid temaga ja palus teda sirutasid oma seisukohti tuleviku kohta. Anandacharya vastas - "Nüüd saan valmis 2 nd maailmasõda. Selles sõjas Saksamaa Hitler ja Venemaa Stalin võitleme nii raevukalt, et sõda lõpeb veelgi karmilt. In august 1945 AD kohutav plahvatus toimub esmakordselt maailmas ja flash, miljonid inimesed surevad. Ainult siis on mingisugune rahu maailmas tajutav. "

Paar aastat pärast seda prognoosi 1939 AD, Saksamaa ründas Poolat. Pärast seda lahingut oma leegid olid uuesti põlema ja veel ühe maailmasõja seada sisse 6. th august Hiroshima ja Nagasaki (2 linnades Jaapan) rünnati koos aatompommi. Selle tulemusena miljonid inimesed surid.

Anandacharya ennustuste kohta Mussolini surma ja Eisenhower ja Hruðtðovi juhtkond ka täitus. Tema ennustus seisundi kohta maailmas pärast 2 nd maailmasõda liiga täitus. Pärast seda tuli Ashtagrahi Jooga (astroloogiline ühinemiskohta 8 planeedid). Kõik Aandacharya ennustuste kohta see jooga on toodud eelmise lehekülgi selles raamatus. Kuid kõige olulisem osa on selles osas, mida ta ütles New Yorgis. Kõik tema hinnapakkumisi avaldati New York, Pariis, Belgia, Inglismaa ja Norra jne

Ta ütles - "Ühelt poolt maailma teadlased edeneb nii palju materjaliteaduse et nad maandub Kuu ja Marsi. Poliitiline tehakse jõupingutusi, et takistada tuumarelvade teadus, kuid väiksemate riikide liiga püüan ja toota tuumarelvi. Lühikese aja jooksul isegi kaugelt maalt hakkab tootma hävitava masinad ja pomme. Hindud elavad teiste rahvaste ees oht. Paljud rahvad solvama hindud ja viska nad välja oma riik. Sri Lanka ja India, naiste viib poliitikas. Fast muutused toimuvad Inglismaal poliitikas. "Tema ennustused Kennedy ja Martin Luther Kingi surma liiga osutus tõsi.

6. peatükk - OLULINE OSA ANANDACHARYA ennustuste

"Kakskümmend neli aastat enne 3 rd maailmasõja ja 24 aastat pärast selle lõppemist on täis turbulentsi India. Viimase 24 aasta jooksul on näha, asjaolud on sarnased näinud pärast Mahabharat sõda. Viimane 24 aastat on nagu koit enne päikesetõusu uue ajastu. Ma annan mu keha mõne päeva pärast ma näen oma kodumaa (India) iseseisvuse saavutamist. Teised


inimesed näevad erakorraliste toimuvate muutuste pärast Indiale saavutab poliitilise vabaduse. "

"Kodumaal religioon astub koguduse vorm, et saada uuesti ärganud. See võtab sündi kiiresti vabadus saavutatakse. Pärast 24 aastat aastal 1971 AD siis tulevad rambivalgusesse kui võimas organisatsioon. Ühelt poolt palju muutusi toimub maailmapoliitikas. Jooksul see India poliitikas on kõige aktiivsem. Eespool nimetatud organisatsioon, mis võtab enda kohustuseks usuliste upliftment, kavandab uue kaardi maailma heaolu aegadel. Asutaja ja direktor selle organisatsiooni on majapidamine ja saavutab kuulsust kui silmapaistvaima mõtleja aegade. Ta kavandab käitumis eetika seoses üksikisiku sotsiaalne vastutus ja kuidas ühiselt kõik maailma rahvad saavad elada rahumeelselt. Kui kõik tema elu mõtted on kirjutatud raamat, raamat kaalub üle 100 kilo. Toona inimesed küsivad imestunult, et mida vaja teha, on neil selline idealistlik mõtlemine materjal vanus? Aga kõik raskused seisavad pärast 1995 AD alongwith maailmasõda, annab uue suuna materialism. Tol ajal need käitumis eetika, siis kummardasid nagu Piibel ja ingel. Täna inimesed on kastetud saavutada materjali eesmärgid, kuid pärast 1995 AD inimesed mõtlema Jumala hing, pääste ja teiste vaimsete põhimõtetega. See seisund Indiast enne Mahabharat sõda edu veelgi pärast seda 3 rd maailmasõda ja ta saab kontrollida selle uue vaimne organisatsioon. "

"Tol ajal rikaste kodanike välismaalase riiki vie üksteisega oma lapsi India kõrgema uuringud. Tähtsust, Euroopas ja Ameerikas nii palju kui kõrgema uuringud on mures väheneb palju. Erakorralise tõusu on näha, aastatel 1975 AD 1995 AD, on hulk inimesi õppe sanskriti keeles. India Science liiga pööratakse äärmiselt tähtis rahvusvaheliselt. India teeb relvad metall, mida pole kunagi varem kasutanud. Air ja ruumi käsitöö kavandatakse ilma metall ja nad suudavad kavatse kaugel tähtedevahelise ruumi ja saada olulist teavet selle. India ei ole mitte ainult juht niipalju kui meedias on mures, kuid ka eelnevalt hüppeliselt teistes tööstusharudes. Nii India ei ole mitte ainult maailma juhtiv kuivõrd vaimsus on mures, kuid toob kaasa ka Euroopa majanduslikku, tööstus-, sotsiaal-, poliitika ja teaduse ees, just nagu ta tegi enne Mahabharat sõda. "

Shri Anandacharya lahkus surelik coil pärast 2 nd maailmasõda kui India saavutanud poliitilist vabadust. Täna tema ennustused on osutunud õigeks. Puudub tuleks wonderstruck kui 3 rd maailmasõda telerit ja tema teiste ennustused postitada 1995 AD teoks.

7. peatükk - Jumala Sõnumitooja sündinud maaelu Pere


"Suur hing on juba sünnist alandlik, maaelu pere. Ta alustab, juhtida ja kontrollida hiiglaslik revolutsiooni maailma. Ta on võimu oma aides liiga, kes vastutavad muutes tänapäeva moonutatud seisund maailmas. "

-

Jean Dixon

9-aastane ameerika tüdruk kutsus teda ema ja teiste pereliikmetega ja küsis - "Tule, ütle mulle, mis on isa teha temaga, kui ta koju tuleb?" Kuna pereliikmed ei olnud vastust, siis küsis see tüdruk anda õige vastus. Tüdruk nimega Jean Dixon ütles - "ilus valge koer." Tol ajal igaüks võttis see vastus nagu nali. Kes oleks teada, mida Jean Dixon isa ostis kohas, mis oli 10.000 miili kaugusel?

Kui Jean Dixon isa koju, kõik olid üllatunud, et näha teda tooma valge koer. Just sel ajal, kui Jean Dixon rääkis valge koer, just selsamal tunnil, 1000 miili kaugusel, tema isa oli osta see valge koer. Tema isa nõustus mida Jean oli öelnud ja seega igaüks oli üllatunud, kuidas Jean teadis õnnetusjuhtumi 1000 miili kaugusel. Seal on nii palju fakte ja ettekirjutused selles maailmas, mis hoolimata sellest, et peenem kui peent olemust kogu materjali esemeid, mis võivad olla nii lihtne on raske tase, mis areneb see edasi mees suudab tõestada end olevat elu ime. Nad palusid Jean sellest. Jean Dixon ütles - "Jah, nad on olemas ja miks mitte? Meie hing on see, et väga põhimõttega. See on kõik levinud ja võib "näha" ja "kuulda" kõike maailmas. Kuna meie psüühika on räämas me ei suuda tajuda jumalikku valgust meie hinge. Kui need koormab hävitatakse mees näen ja tean ise ja tulevikus justkui matemaatiline arvutus. "

See tüdruk nimega Jean Dixon, kes jõudis kuulsust Ameerikas ja kogu maailmas, mis on tehtud teiste ennustamise olulisi sündmusi, mis leiab aset maailmas. Tõestades oma ennustusi, et olla tõsi, Jean Dixon ka tahtnud panna rõhku sellele, et mees lihtsalt ei ole, mis koosneb lihast, verest, biochemicals jne aga et tal jumalik hiilgust, mis on tõend selle vaimne identiteet.


Jean Dixon oli hämmastav oskusi ennustavad tulevasi sündmusi meditatiivse seisundi. Paar päeva hiljem Gypsy naine andis Jean kristallkuul. Jean Dixon edaspidi kasutatakse seda kristallkuul teha apt prognoose.

Kell väga noorelt, Jean Dixon saavutada kuulsust ja au. Ühel päeval filminäitleja täielik ebaõnnestumine ja meeleheide, lähenes Jean Dixon ja ütles - "Kas ma peaksin jätkama oma näitlejakarjääri või avada koolis? Mida rohkem kasu mind? "Jean naeratas ja ütles -" Õde, mees võib vabalt tegutseda, kuidas ta tahab. Raske töö saab muuta ridade saatust oma kätega. Kui teete intensiivsemaid, saad õnnestub oma näitlejakarjääri. "See näitleja nimega Mary Drosup muljet Jean soovituseta. Seega ta töötas väga kõvasti tema näitlejakarjääri ja saavutanud palju edu. See päev koitis kui Mary Drosup sai Ameerika peaosatäitja.

Paar päeva hiljem teine näitleja nimega Miss Lombard külastas Jean Dixon. Jean nähes seda näitleja ütles - "Miss Lombard! Kui soovite säästa oma elu, ei reisi lennukiga, 7 nädala. Kui asjaolud sunnivad sind reisida, teha, auto või rongiga. "Pärast 3 nädalat, Miss Lombard reisis lennukiga. Kuigi kõrge õhku, lennuk süttis ja maandus crash maapinnale. Miss Lombard liiga suri selles lennuõnnetuses. "

Jean Dixon abielus 21aastaseks. Ühel päeval ta lõpetas oma abikaasa alates reisides lennuk ja selle asemel palus tal reisida rongiga. Tema abikaasa oli teadlik Jean oskusi ennustavad tulevasi sündmusi. Nii nagu andunud jünger tegutseb kohta salvei nõu oma kirikuõpetaja, nii ka Jean abikaasa järgija oma naise poole ja seega sõitis rongiga. Õhtul, uudised levivad nagu loodusliku tulekahju, et lennuk, mille Jean abikaasa oli sõita, oli õnnetus. Seega kõik olid üllatunud, Jean ettenägelikkust. Jean abikaasa kogu südamest tänas oma armastatud naise päästmiseks tema elu.

Jean Dixon oli kunagi kutsutud heategevus pidu Selgrave. President Truman oli sel ajal asepresident Ameerikas. Heas tujus, Truman küsis Jean Dixon - "Sa oled suur pühendunu Jumala. Kas sa ennustada oma tulevikku? "Jean Dixon naeratusega ütles -" Väga varsti siis muutub president of America. "Mõne päeva Truman ei saanud president Ameerika ja ta nõustus -" Ei ole muud võimalust, kui nõustuda, et vaimne volitused on tugevam ja võimekam kui materjal volitusi. "Kogu Ameerikas oli wonderstruck Jean võimet ette näha tulevasi sündmusi. Üks päev aastas 1944 AD, President Roosevelt kutsus Jean Dixon et Valge Maja ja ütles - "Öelge Jean! Kui kaua see aega võtab minu jaoks, et täita oma ülesandeid? "In tõsine toon Jean ütles -" Härra President! Mul on kahju öelda, et sa ei ela väga kaua. "Roosevelt oli vaimustunud, et kuulda seda vastust, kuid paari päeva pärast ta suri. Nagu iga Jean ennustus Roosevelt suri tõttu tromb rebend ajus.


Jean Dixon kindlalt veendunud, et vaimselt arenenud inimesed mitte ainult saada teavet üksikisiku, vaid ka see, et kõik maailma liikumisi, sündmusi ja tegevusi. Sellised inimesed ei uhkeldama seda võimu ise kellelegi ja kõigile. Nagu päeva mööda nad eelnevalt rohkem ja rohkem vaimselt ja nad koguda nii palju hinge jõud, et kõiki tulevasi sündmusi neile teatavaks saanud. Peale selle selline suur ka mehed võivad muuta kuju oma tuleviku ja et maailma sündmuste. Kõik see on võimalik teha tuginedes, kui palju hingejõudu on kogutud individuaalne.

Ülaltoodud märkuste nõustus kohtumisel diplomaadid. India General Agent, Shri Girijashankar Bajpai korraldatud lõuna pool. Kolonel Nawabzada Sherali liiga osales pool koos Jean Dixon. Sherali küsis Jean Dixon - "Proua! Kas sa ennustada oma tulevikku? "Pärast hetkelist pausi Dixon ütles -" Oh jah! 2. nd juuni 1947, India saab tükeldada 2 riiki. Jõuate et rahvas, kus moslemid elada. "

2. nd juuni 1947, varahommikul, Col Sherali helistas Jean Dixon ja ütles: "Teie ennustus oli vale." Jean Dixon enesekindlalt vastas: "Issand! Juhul võib tekkida välk teine. Kogu päev veel veel mööda. Nii et palun oodake.! "Tõesti on 3 rd juuni 1947, mis viib Ameerika ajalehed kirjutasid trükitähtedega - "India on liigendatud India ja Pakistan." Alongwith see armeed liiga jaotati. See veerg Sherali kanti Pakistan.

Õhtul aastal 1947 AD, oli arutelu Politics in Jean Dixon majas. Isegi Gandhiji nimi oli kantud. Järsku Jean Dixon hoiatas kõigile, "Tundub, nagu oleks Gandhiji tapetakse, 6 kuu jooksul." Tõesti, 30. nda jaanuari 1948 AD Gandhiji mõrvati. Samamoodi Jean Dixon oli mures, et president John Kennedy oleks mõrvati 1963 AD Ühel päeval külastas ta Kennedy sõber Heloni ja ütles - "Palun veenda Kennedy tühistada kõik oma reisiplaane jaoks järgmise paari päeva jooksul." Varem tema ennustus, et Kennedy muutuks President of America 1956 AD oli teoks. Kuigi ennustavad Kennedy surma Jean Dixon ütles ka, et assassinator nimi algaks "O" ja lõpus "D". Hiljem igaüks nägi, et Kennedy mõrvati reisides Texas ja assassinator nimi oli Oswald.

Ravi tulevikusündmuste tähendab, et me oleme kokku puutunud jumalik jõud. Jumal on kõikjal ja kõiketeadev. Rohkem individuaalne hing on ühte kosmiline hing (Jumal), seda rohkem võib näha minevikku ja tulevikku sündmustest. Üldiselt inimesed on tugev usk vaimne volitused, mis aitavad saavutada suutlikkust prognoosida tulevikku. Seega üks peab mõistma, sügavalt, et kui võim on väärkasutatud, võib see luua oma materiaalse ja vaimse kokkuvarisemiseni. Kui keegi kasutab võimu ennustavad tulevasi sündmusi


materjali nime ja kuulsust, siis kahandavad hinge jõud ja luua seega meie langusesse. Seetõttu India jooga pühakirja rangelt keelaks meil uhkeldama meie vaimne volitused saavutanud kaudu jooga või muu vaimne tegevus. Imesid mõnikord ei tõeliselt kasu inimesed, kuid kui see augments meie ego, tean kindlalt, et meie langus on ümber nurga. Esialgu Jean Dixon prognoose üldiselt täitus kuid aasta teisel poolel oma elust, tema ennustused olid valed. Ruth Montgomery, kirjanik ajaloost Jean Dixon ennustused kiidab oma raamatus "prohvetianne", et 30% Dixon tehtud prognoose hiljem osutunud valeks.

Vaatamata sellele, Jean Dixon, mida tuleviku ennustamine tõestanud, et mees ei ole pelgalt materjali olend. Tegelikult inimene on peamiselt vaimne ja nende vaimne volitused saab kasutada oluliselt maailma heaolu. Paljud ennustused tehtud varem, nagu Venemaa kosmoselaevu ilma astronaut jõuda tähtedevahelise ruumi, Eisenhower võita valimised, Hruštšovi vihmavaling, Hiina muutub kommunistlik riik ja Shastriji muutumas peaminister pärast Nehru, olid õiged. See tõestab, et tõesti selline vaimne võim eksisteerib kõikidel inimestel, kes on kõiketeadev. Hiljuti sündmused ennustatud Jean Dixon varem, nagu Vabariikliku Partei võita valimised USA ja Hiina ründab Venemaa, täitus.

Jean Dixon on ka ennustanud, et muutused toimuvad kogu maailmas. Red Hiina hakkab mikroobe sõda ja loob dire olukordades maailmas. Skeemid tapmises juhtivad poliitikud paljude rahvaste kavandatakse. Tähtedevahelise reisi osutub suur edu. Inimesed on rohkem usku religioon ja Jumal. Selle tulemusena oma materjali usk läbivad muutus. Teine ennustus on - "teatud riigis Aasias (võib India), suur hing on sündinud maaelu pere. Ta hakkab, juhtida ja kontrollida Super Spiritual Revolution. Ta on aidanud tema aides kes muudab praeguse moonutatud olukorda maailmas. "

8. peatükk - kogu maailma 1999 reklaam täiesti erinev

"Selline inimene on võtnud sündi, kelle hinge jõud, loodud ise omal, on samaväärne jõudu väga võimas rahvas. Ta kavandab käitumis eetika kohta maailmas, mis hõlmab üks keel, üks kultuur ja üks religioon. "

- ANDERSON


"Täna keegi ei pööra tähelepanu kohutav mõju tuumarelvade kuid 3 aasta jooksul edaspidi, kas Hiina või Venemaa katsetada tuumarelva Siberis. Selle tulemusena, et maa see plahvatab. (Tuleb märkida, et Siberis on see piirkond, mis kiirgab palju kiirgust). Täna maa on nagu maakera, kuid kuna plahvatused selle mõju oma tähtedevahelise tee revolutsioon on nagu rebenenud kummipall. Meri tõuseb kõrge, soojus tõsta maailmas ja kuigi maa ei ole katki tükkideks, laialt levinud maavärinad, tormid, üleujutused ja epideemiate tapab miljoneid inimesi. "

"America seisund muutub dire. Kuni 1980 AD Hiina ründavad 2 suuremates linnades USA tuumarelvaga, mis kutsub esile kohutav viha Ameerikas. Venemaa ja Ameerika ühendab nii rünnata Hiina ja hävitada täielikult. Väga vähesed inimesed Hiina jääb ellu ja nad kaitsevad India. Seda nimetatakse 3 rd maailmasõda ja on viimane sõda maa peal. See sõda hävitab kõik terrorist riikides, üksikisikud ja jõud ja seega maailmaorganisatsiooni luuakse midagi liinidele UNO. "

Eespool ennustused on teinud suure Ameerika futuristlikku kelle ainult 3% ennustused olid valed. Ülejäänud 97% ennustused olid senti protsenti tõsi. Pr Jean Dixon ja prof Cheiro on kõige tuntud isiksused-Ameerikas ja Euroopas, kes võiks tabavalt tulevikku ennustada abiga oma Extra Sensory Võimsus (ESP). Luuletaja Tennyson Victoria ajastu oli ka suur nägija. Sel ajastul, kui keegi ei teadnud lennukite reis Moon ja tuumarelva Tennyson kirjutas oma luule - "See maailm on nii laialt levinud, et ainult aeg saab mõõta. Minu silmad on ületades piire kosmiline aega ja võib seega näha kaugele viskas tulevikus. Ma näen, et sotsiaalne areenil maailmas on levinud ja materjale veetakse ühest kohast teise kaudu taevas. Mees reisib tähtedevahelise ruumi ja on saavutanud teised planeedid. Need ruumi käsitöö veavad suuri ümmargusi tulirelvadele. Need relvad rünnak maa, mille tulemuseks on sinine pilv suitsu Engulfing taevas. Kuumuse lõunast avaldub nagu pilved ja levib üle kogu maailma. Need leegid põletab kõik lipud maailma tuhaks. Vaherahu on tunnistatud püsivalt ja seega maailma inimkond elab rahu ja sõprust. "

Täna Tennyson ennustuste mida osutus tõeks. Me kõik oleme reisivad lennukeid. Inimene on juba rändas Moon. Mees alustas uurides tähtedevahelise ruumi. Üks tuumapomm juba on kasutatud ja selle suitsu oli tumesinist värvi. Ajal, mil Tennyson teinud neid prognoose ei olnud sellised tõendid olemas. Seega kohe inimesed ei uskunud teda. Pole siis ime, et inimeste elu tol ajal ei muutnud paremaks.

Ennustused 2 salmi enne artiklis, anti selline ettenägelik inimene, mis olid rohkem õige kui antud Jean Dixon, Cheiro ja Tennyson. Inimesed on tunnistajaks tema ennustused tõeks lugematuid kordi, mis tehti vähemalt 1-2 aastat ette. See astroloog sündinud Iowa


(Ameerika) aastal 1910 AD Ta kutsuti Anderson. Tegelikult Anderson oli varem tuntud oma kehalist jõudu ja hämmastav näitusi erinevaid harjutusi. Hoolimata tema jumalik silm oli võimsam kui tema keha. Väga harva ei tema ennustus omakorda vale. Selle tulemusena ei ole ainult ameeriklased, vaid ka ärimehed, film stars, poliitikute ja töösturite teiste rahvaste liiga kahtluse Anderson tuleviku osas.

Ühel päeval vanuses 8 aastat, Anderson mängis elutuba oma maja. Tol ajal 1 silmus maailmasõda oli. Anderson vend Nelson ühines Kanada sõjaväe kapten. Nelsoni foto pandi seina. Anderson püütud oma ema käe ja juhtis teda võtta elutuba ja ütles - "Vaata ema, vend Nelsoni nägu haiget kuuli ja on surnuna maha langeb maapinnale." Anderson ema vihaselt ütles - "O rumal laps, kunagi lausuma selliseid halbu asju. "Vaatamata sellele, Anderson jätkas sama öelda. Kaks päeva hiljem said nad telegrammi Kanada, mis ütles, et 1. st november 1918 AD Nelson tõttu surnud kuulihaava. Kogu pere oli täis kurbust ja veel olid hämmastunud selle imelise esiplaanile silmist Anderson.

Pärast seda Anderson ennustada tulevasi sündmusi elus oma naabritega, kes olid täiesti tõsi. Sellest ajast inimesed teadsid, et ta oleks suur nägija tulevikus. Andersoni pere saatis ta Maagikaevandus et asuda tööle seal. Tema pereliikmed tegi seda nii, et inimesed ei maksa palju tähelepanu Andersoni hämmastav volitused tuleviku ennustamine. Kuid see töö ei kesta kaua. Anderson lahkus töö öeldes - "Ma olen vabanenud hing. Mul on jooga omadused. Ma ei saa kunagi olla seotud lures materialismi, rikkuse, raha jne "Hiljem sõitis üle kogu maailma kaubalaevastiku laev.

Tol ajal oli ta ehitas oma keha nii võimsalt, et inimesed ütlesid - "Anderson on tõepoolest suur Yogi eelmise elu. Kõik võimu jooga kogutud tema eelmistes eludes on näinud selles elus. "Anderson ei pööranud tähelepanu sellele aukartust inimeste ja veel ta nõustus, et igal inimesel on tohutu vaimse väe oma sisemine on, kuigi varjatud riik. Kui mees imbibes enesekontroll, raske töö, harjutused ja jooga tavasid, hämmastav volitused avaldub tema keha. Kui üks puhastab oma Extra Sensory potentsiaal (ESP), hiiglaslik ülesanded, mis on imesid võhikud, võib täita oma igapäevast elu.

Kuna noormees, Anderson edukalt eksponeeritud tema kehalist jõudu. Ta oleks paigutatud raud plank tema laiad õlad ja küsida 15-20 inimest kinni hoidma seda, ilma et jalad puudutavad maapinda. Ta võiks tõsta raske auto oma kätega. Paljud korda ta lõpetas kiiresti liikuvate auto oma kätega ja auto ei koliks isegi tolline edasi. Ta oli suur eksponent jaapani Martial Arts nimega Judo. Kui ta kogunud palju pulli oma rantšo ja teatas, et ta oleks maadelda need pullid. Tuhanded pealtvaatajad kogunesid sinna, et see maadlus bout.


Paljud neist kindlalt öelda, et Anderson sureb. Niipea, kui nad nägid, Anderson viskamine vihane, vihane pullide kohapeal kergust, inimesed mõistsid tema õige kehaline võiks.

At vanus 60 aastat liiga, ta sirgeks painutatud toru rauast paljaste kätega. Inimesed ei tea, kuidas Hanumanji (India eepiline Ramayan) läbi tohutu mägi õlal. Täna Anderson on tõestanud, et enesekontrolli, puhas toitumisharjumusi, seksuaalse continence ja jooga tavasid saab äratada kõik varjatud jõude oma keha. Ta on alati igatsenud reisida India ja õppida jooga ja astroloogia. Kuna asjaolud ei soodustanud, ta ei saa kunagi täita see tulihingeline soov oma. Hoolimata sellest Anderson huvi India filosoofia ja religiooni kunagi kahanenud. Ta täitis selle soovi ka mitmel muul moel.

Seoses 2 nd maailmasõda Anderson kuulutas: "Venemaa ja Ameerika ühendab selles sõjas, kuid hiljem vaen siis tulema nende vahel 2 rahvaid." Kui see ennustus oli tehtud, Venemaa ja Saksamaa on juba välja töötanud sõprussidemeid. Seega keegi ei makstud tähelepanu Andersoni ettekuulutus. Kuid ajalugu ütleb meile, et Venemaa ja Ameerika unitedly võidelnud 2 nd maailmasõda. "President Roosevelt enam uuesti võita nii president Ameerikas. Enne kuu mai 1945 AD, ta sureb. "Tõesti Roosevelt haigestus ja suri varsti tulemusena. "Pärast Roosevelti surma armeekindral of America muutub President of America." Tõesti, Eisenhower, kes oli peasekretär liitlaste armee sai president of America. "Aastal 1947 AD, on oluline rahva Aasia saavad vabaks Briti reegel." Tõesti, India iseseisvumist 1947 AD

Pärast noorte Andersoni kuulsust kui suur prophesizer vahatatud rohkem ja rohkem. Kui mai 1945 AD ta ise külastanud toimetaja American ajaleht nimega "Walker Riik Messenger" ja ütles: "8 th august kohutav juhtum toimub, mis täielikult muuta riigi sõja tasustatud Jaapaniga. 18 th august sõda on kuulutatud lõpetatuks. "toimetaja tegi märkuse alla see ettekuulutus, kuid ta ei uskunud, et see väga palju. AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas. MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP


Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

Kaheksas august oli kohutav päev, mil Hiroshima rünnati tuumapomm. Selle tulemusena tuhanded inimesed surid ja paljud olid puudega tõsiselt. Seega Andersoni ettekuulutus oli absoluutselt õige. See piksenool nagu rünnak purunes Jaapan väga inetult. Jaapan loobutud ja seega on 18 th august sõja lõppu.

Pärast seda, Anderson andis ennustusi Negro juht, Martin Luther King ja surma Robert Kennedy. See ettekuulutus oli ka tõestanud, et olla tõsi. Ta andis kuldne võimalus press reporter nimega Warren Smith kirjutada ettekuulutus seoses Martin Luther Kingi mõrv. Kõnealuses artiklis nime kinni ja mitte inimene oli kirjeldatud kui Negro liider. See selgelt osutas Martin Luther. Samamoodi, kui hiljem, Anderson taas ennustas, et veel üks Negro juht saab mõrvatud, kõik ütlesid, et see oli mõttetu ettekuulutus. Aga kui 22. nd juuli 1969 AD, Martin Luther King vend Rev William King surnukeha leiti ujuvad järves, inimesed mõistsid, et eespool ettekuulutus oli täiesti tõsi.

Anderson täielikult saab krediidi nõustamine America olla ettevaatlik, samas tegeleb hiinlased. Anderson ütles - "Hiina kodanikud hajutada ilma cunningness kogu maailmas. In metroo viisil nad salasepitsema vastu Ameerika ja kui Keskbüroo uurib, siis leiti, et on olemas Hiina elanikkonna Ameerikas ei ole riskivaba. "

Paar päeva hiljem, Ameerika Ühendriikide valitsuse määratud uuritavate komitee, sest nad olid väsinud rahutused toimuvad Ameerikas. Selle direktor oli hr Hoover ja ta kirjutas aruande 1969 AD Selle tähelepanekud olid väga palju kooskõlas Andersoni ettekuulutus.

Kuna palju aega on möödunud sellest ajast üle intsidente toimus, enam ei ole liiga palju tähelepanu. Nüüd viskavad valgust ettekuulutusi teinud seoses sündmustega, mis toimusid upto 2000 AD, mis on väärt lugemist ja kaalub pärast.

Ühes oma suurte ettekuulutused Anderson oli hoiatanud, et aastatel 1970, 1971, 1972 AD oleks hukatuslik kogu maailmas. Aasia kõige tihedamini asustatud riik (Hiina) loob ohu ja


seega Ameerika ja Venemaa liitub käed ületamiseks Hiina. Moslemi orienteeritud rahvaste, sealhulgas Araabia riike, intra pööret toimub ja palju verd shed on tunnistajaks. Sellised lahingud jätkab upto 1980 AD Nendel aegadel elu kõigi poliitiliste valitsejate (kõik riigid) on ohus ja nende juhtkond kahanema. Tavaline inimene annab rohkem tähelepanu õige, aus ja vaimsed juhid, isegi kui nad on väga väikesed materjali väärikus. Teatud riikides on võimalust imevõimete avaldub hävitamise paha kodanikele. Nendel aegadel religioosne mõju inimese sündinud väikeses külas India mitte ainult ei tõsta Indias, vaid ka kogu maailmas. See isik saab suurim Jumala sõnumitooja maailma ajaloos. Ta saab olema nii palju kollektiivset võimu, see kõik kogutud omal, mida ükski maailma valitsus olema. Ta saab kogu poliitiline põhiseadustes maailm maailma inimeste põhiseadus, mis määrab ühtse keele, üks rahvas, üks Riigikohtu ja üks lipp kogu maailmas. Selle tulemuseks on mehed võistlevad üksteisega enesekontroll, vaga käitumine, õiglus, eetika, ohverduse ja suuremeelsus. Peamine lehti kõik ajalehed trükib artikleid teenust kõik olendid, loobumine, julge ja suuremeelsus. Lugedes seda maailma inimkond Juua elu püha ideaale. Mõrv, rahutused, röövimine, terrorism, puudub eetika jne saab warded maha oma juurteni. Aastaks 1999 AD kogu nägu muutub maailm ja tuhandeid aastaid hiljem, inimesed elada rahus ja harmoonias. "

Anderson edasi ütles - "et religioon ja kultuur, mis ei suuda isegi ette kujutada, mida denizens tänapäeva maailmas, tulevikus saada kehtestatud kogu maailmas. See religioon ja kultuur on see, et India ja selle Jumala Ingel, liiga on India. Praegu on ta vundamendi kivid peatset maailma revolutsiooni.

Jean Dixon liiga teinud sarnase ettekuulutus, mis on välja selgitatud käesolevas raamatus. Sel moel sama ennustuse teinud 3 juhtivad nägijate maailmas ütleb meile, et Era Transformation meile Kõigevägevama Jumala püha soov. Keegi ei saa selle vastu. See ajastu on kindlasti muuta paremaks ning ühtegi neist ei tohiks kahelda.

9. peatükk - ettekuulutus Indiat Olles juht NEO CREATION

"Valguses tõuseb kõrgele üles. See puhastab atmosfääri ja hävitama vaimse koormab ja pattude maailma inimkonnale. Maailm on ühendatud ühtse rahva ja rõõmu ja rahu rajatakse igavesti kogu maailmas. "


-

Gerard CHRISEY

"Teie huvi uhkeldavad imesid on vähenemas ja usute, et Extra Sensory Powers (ESP) ja jumalikku energiat tuleks kasutada ainult maailma heaolu. Seega saate kindlasti öelda, kas mõni transformatsioon on võimalik materialistlik suhtumist maailma, mis levib ohtlikult kogu maailmaga? Millal poliitilised pettused surema igavest surma? Kas on võimalik, et kõik riigid on nõus koos desarmeerimise kohta? Kas maailma ühendama ühe rahvas? Kas kommunismi levitada kogu maailmas? Kas kõik need muutused toimuvad väga lühikese aja jooksul? "

Suur poliitiline liider Holland kord palus kuulsa nägija oma riigi, Gerard Chrisey, et vastata eespool esitatud küsimustele. Indias on üsna tavaline, et inimesed usuvad ettekuulutusi, kuid Holland on võimalik, et haruldased maailma riigis, mis võtab abiga kinni nägijad / futurists oma riigi nõustada neid puudutavad seotud ülesanded, politseijaoskonnad, parlamentide ja teiste valitsusasutuste tegevust. Meie riigis (India) võib igaüks saavutada Extra Sensory potentsiaal (ESP) kaudu kõrge tasandada austerities ja vaimne tegevus. See meetod ei ole leitud muid rahvas maailmas. Vaatamata sellele, tänu Jumala armu, nagu hinged kehastavad eri riikidest, kelle ettekuulutusi üldiselt teoks. Sel sajandil (20 tuh ), mitte ainult Hollandis, vaid praktiliselt kogu Euroopas, Gerard Chrisey väidetavalt oli suurim ettekuulutaja tulevikus. Väga harva on tema ettekuulutused eksinud. Gerard Chrisey sündis juudi perekonnas Holland.

Kui ameerika professor telephonically kahtluse Chrisey - "Mu tütar on äkki kadunud. Sa väga hästi teame, et lapsed on õuna oma vanemate silmis. Minu mõistus on pingul, sest mu tütar ei ole minu kõrval. Tema haridus liiga on mõjutanud. Kas te palun öelge mulle, milline on tema asukoht? "

"Paljud korda meie mõistus muutub üleannetu ja ärritunud. Seega on raske mõista, isegi ühise olukordades. Teie probleem nõuab, et ma keskenduda kogu mu tundeid ühel hetkel ja sukelduda sügavale minu psüühika. Alles siis, et mu hing võtke peen vibratsiooni. Praegu ma ise kaasatud üks problemaatiline olukord. Homme kell see väga palju aega ma teie küsimusele vastata. "Pärast vastamist seega Chrisey lahti telefon.


Järgmisel päeval kell selsamal tunnil, Ameerika professor istub 5000 miili kaugusel Holland kiirenenud telefoni ja ta mõistis, et ta oli Gerard Chrisey helina teda Hollandist. Gerard ütles - "Sinu tütar oli kliinikus ja sealt ta tuli serva oja. See vool peab olema lähedal kliinikus. Ta istus paati ja jõudis teise otsa oja. Seal ta nägi suur punane auto. Teie tütar istus autosse ja läks ära. Ärge muretsege, teie tütar on peen ja 6 päeva jooksul ta naaseb koju. "

Isegi pärast 6 päeva Professor tütre tagasi ei tulnud. Professor sisenes ruumi, kus tema telefon pandi ja mõtlesin helistades Chrisey. Nagu ta tõstis telefonitoru ja samal ajal tõstis pea, nägi ta oma tütar istub diivanil tema ees. Ta küsis tema tütar, kuidas tal õnnestus kaovad? Tema tütar vastus täpselt sobitatud prohvetlik esitatud kirjeldusele Chrisey varem. Ameerika professor hämmastavalt mõelnud, kas inimene võib näha ja kuulda asju toimub igal maailma nurgas ilma abita teaduslik aparatuur? Kui vaid ta oli lugenud India filosoofia, oleks ta teada, et igal inimesel on varjatud hinge jõud tema olemuses. Issand on compassionately andnud meile inimestele, mitmekülgne masin ehk meie keha, mis kui tabavalt kasutada, aitab meil näha, mitte ainult kaugel objektid, vaid ka peent maailmas. Tegelikult inimesest võib saada Jumal liiga, mis on tõeline eesmärk inimelu.

Chrisey on tõend sellest. Lugematu korda andis ettekuulutusi, mis olid osutunud tõsi hiljem. Kui teatud härrasmees poeg oli puudu. Ta näitas oma poja foto Chrisey. Chrisey ütles - "Ma näen, vesi ümbritsevate see poeg sinu kõigis suundades. Tundub, nagu oleks teie poeg on uppumist vesi. "Chrisey tõestas õigus, sest järgmisel päeval härrasmeeste poja surnukeha leiti ujuvad jõe asub lähedal.

Ühel päeval daam küsis Chrisey - "Räägi mulle midagi väga kauges minevikus sündmus minu elus, kui sa olid lihtsalt väike poiss." Chrisey vastas - "Üks päev varem sa olid läinud valdkondades oma sõpradega. Kõndides, siis leidsin taime, mis olid okkad. Üks sinu sõber lükatud ja te langes see taim. Üks okkaline vars torgata kõhtu. See haav kõhu jäänud märk, mida saab näha ka täna. "

See daam kokku leppinud, et eespool intsident leidis aset 27 aastat tagasi. Tol ajal oli ta 12aastane tüdruk. 13. th september 1960 AD oluline vahejuhtum toimus Gerard Chrisey elu. Preester tuli täita Chrisey ja küsisin kadunud poiss. Seal oli midagi uut see veel Chrisey ütles: "See poiss jalgrattaga kiiresti džunglis." Kohe pärast seda öeldes Chrisey vaikinud. Tundus, et ta oli sügavalt mõttesse ja seega vaimulik küsis - "Miks sa ettelugemise lõpetada? Ära ütle mulle veel see poiss. "


Pärast hingamine sügavalt, Chrisey ütles - "Ei ole midagi lisada. Pikk, tugev mees on death see poiss. Tema juuksed on mustad. Kell on lühikese jalutuskäigu kaugusel, et ala ta on mõrvatud poiss ja on maetud poisi surnukeha sinna ise. "Chrisey andis täpse kirjelduse kohast, kus poiss maeti. Kui inimesed külastanud seda paika, nad nägid, et Chrisey ettekuulutus oli õige senti protsenti. Isegi tapajärgse aruanne kokkulepitud Chrisey ja ütles, et tõepoolest poiss mõrvati.

Dr Tanfay, teadlane valdkonnas parapsühholoogia, oli neil päevil põhjuste uurimine Extra Sensory Võimsus (ESP). Ta kutsus Chrisey ühel päeval ja viis ta koht, kus kohtumine pidi toimuma järgmisel päeval. Etapp oli loodud ja toolid paigutatud kenasti publiku jaoks istuda. Dr Tanfay seisis üks tool ja küsis - "Chrisey, võite mulle öelda, kes saab istub tooli homsel istungil?"

Chrisey vastas - "daam istub tooli." Siis ta kirjeldas, et daam oli samaaegselt registreeritud makki. Järgmine päev juhtus nii, et daam ei istu, et juhatusel. Kui daam küsiti mida Chrisey oli varem öelnud, ta nõustus täielikult sellega. Dr Tanfay oli sügavalt mõjutanud see esinemissagedust. Tegelikkuses Dr Tanfay oli suuresti vastutav nime ja kuulsust Chrisey saavutada kogu maailmas.

Chrisey nüüd hakkas lahendada palju keerulisi poliitilisi, sotsiaalseid ja haridusalaseid probleeme. Sel määral, mil Arheoloogilised osakonna liiga küsis Gerard abi. Dr Walcot Utecher, geoloog Johannesburgi ülikooli leitud tükk luu koobas Lõuna-Aafrika nimega Cannibal. Luu tundus väga vana, kuid ükski teadlased võiks dešifreerida, millise ajastu / vanus see kuulus. Dr Tanfay soovitatakse need uurijad võtta Chrisey abi. Chrisey pärast liigutav, et tükk luu kirjeldatud ajastu ja tribal organisatsioon Lõuna-Aafrika, mis ohverdatakse inimeste kui pakutakse kummardama nende jumalus. Chrisey ütles, et see konkreetne luu oli ta surnud inimene, kes ohverdati tema hõim minevikus. Nimi hõim andnud talle sobitatud suurepäraselt järelduste Arheoloogilised osakond.

Päevast päeva Chrisey saavutanud rohkem kuulsust ja au. Vaatamata sellele sai ta aru, et kirjeldades mineviku ja tuleviku keegi ja kõigile, et ta kaotada oma Extra Sensory Võimsus (ESP). Chrisey küsis ise, miks ta kogesin rahulolematuse pärast kirjeldab kellegi minevikus või tulevikus! Vastus ta sai oli see, et Extra Sensory Võimsus tohib kasutada kosmilise heaolu ja mitte kunagi omakasupüüdlikel tõus, nimi, kuulsus jne


Esimeses lõigus Selle artikli Chrisey küsiti küsimus seoses poliitikas. Tema vastus oli "Mul on selgelt näha, särav valgus väljuvas väga vana riik Aasias (India), kus targad ja maod kummardatakse, kelle naised on väga puhas ja kes kunagi lahutada oma mehest ja kelle kodanikud on arusaadav, lihtne ja aus . Üle siin nii suur pühak on võtnud sündi, kes kavandab programme maailmas rahu, heaolu ja ühtsuse. Nendel aegadel maailma kogevad palju turbulentsi, kohutavaid sõdu on võidelnud ja mõned riigid hävitatakse täielikult. Nii palju lennuőnnetused toimub, et inimesed reisivad vähem õhku. See suur pühak on lugematu järgijaid kus naised ülekaalus. Need järgijad on elanike eri piirkondade riigis. Nad süttib tuleriitadel ja pakkuda lõhnavate ainetega et hirmunud tulekahju (Yajnas). Eralduv suits tulemusena puhastab ja pühitseb atmosfääri. Maailma inimkond maksab rohkem ja rohkem tähelepanu eespool järgijaid. Kui kõik maailma poliitilised juhid mõistavad, kui tähtis on targalt nõu käesoleva pühak, peavad nad ühinema ja anna üksteisega ühel estraad. Tõendina minu ettekuulutus on tunnistajaks lõpus 20 th sajandil. Tol ajal maailm on ühendatud ühtse rahva ja ainult rahu ja heaolu valitseb maailmas. Ei toimu koht vägivald, terrorism, ülestõus, valetamine jne Surmanuhtlus tuleb meted välja vile mehed ja need, kes ahistada naisi seksuaalselt või muul viisil. Inimesed joovad rohkem piima. Maailm on ilusti õitsema nagu lõhnavad lilled. "

10. peatükk - SUUNAS UNITED PLANETARY rahvas ÜRO organisatsioon

"See on aeg, kui diskrimineerimine viitega kogukondade sotsiaalse seisundi, soo ja rahvaste tulevad lõpuks. Kogu maailm inimkond elab nagu vennad ja õed. "

-

ARTHUR CHARLES CLARK

"Kui konkreetses riigis, kui üks või kaks kohtuasja on võidelnud inimesed on üllatunud, et kas on olemas isik, kes on täis vihkamist, cunningness ja vaen. Tol ajal ei toimu rassiline erinevus ega soolist diskrimineerimist. Inimese religioon rajatakse kogu maailmas. Täna kõik riigid on liitunud käed, et luua Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni Ameerikas. Saabub aeg, tulevikus, kui Ameerika Planeetide rahvas tekke. Tema kapital võib olla ükskõik planeetide nagu Maa, Jupiter, Merkuur jne või teises piirkonnas väljaspool meie päikesesüsteemi. Olles seda öelnud, kindlasti inimlikud väärtused saavad tugeva pidepunkti tulevikus. See päev on väga lähedal, kui kõik planeedid, galaktikad jne kosmoses liidab üheks rahvaks. See on sarnane sellele, mida me täna näeme, milles meie maa on rohkem


kui 100 riiki. Kõik need planeedid, galaktikad jne elavad nagu koostöövalmis, sõbralik naabritega. "

Ülaltoodud tsitaat ei ole mingi väljamõeldud lugu Panchtantra või väljamõeldud juhtum teekond Ashwamedha hobused. Tegelikult see ennustus oli tehtud suur prophesizer of America nimega Arthur Charles Clark, kui ta sai rahvusvahelise auhinna kutsus Kaling preemia. Varem liiga ta andis palju ettekuulutusi ja enamuse ajast olid nad tõestanud senti protsenti tõsi.

Ettekuulutusi Arthur Clark erinevad mõnevõrra ettekuulutusi, mida muud nägijad. Clark oli teadlane ja kirjanik. Seega tema ettekuulutusi oli teadusliku varjundiga, mis puudutas südamed oma lugejatele. Tema ettekuulutused olid osutunud nii tõsi, et hiljem teadlased põhineb nende uuringute kohta ettekuulutusi teinud Clark.

Kui aastal 1959 samal ajal käivad lõuna pool, Clark ütles tema sõber - "30 1969 AD on parim päev maailma ajaloos. Mul on selgelt näha elanik maa maandumine Moon ".

th

juuni

Uptil päeval kui Clark tegi selle ettekuulutus, isegi mitte ühte ruumi käsitöö oli läkitanud tähtedevahelise ruumi. Alles 2 aastat hiljem, aastal 1961 AD, et Venemaa saatis ühe oma astronaut, Juri Gagarin, et kosmoseaparaat et circumbulate meie planeedil Maa. Seega aastal 1959 AD, kui Clark teinud eespool ettekuulutus, ükski tema sõbrad uskunud. Vaatamata sellele, et maailma inimkond näinud Clarki ettekuulutus tõeks, isegi kui see oli vahe 20 päeva kuivõrd ajastus ettekuulutus oli mures. Tegelikult, kui aastal 1966 AD Apollo kosmoselaev ei olnud põlenud tuhaks Kennedy kosmosekeskuse, seal ei oleks olnud seda 20 päevase hilinemisega ettekuulutus on osutunud õigeks.

Isegi kui väike poiss, Arthur Clark vallanud see kummaline Extra Sensory Võimsus (ESP) ja võime ennustada tulevasi sündmusi. Ta alati ütles - "Inimene ei ole pelgalt see füüsiline keha. Ta on see, et võimsus, mis on jumalik valgus täis sära. Kõik Divine Powers Jumala olemasolu iga ehkki varjatud kujul. Praegu need Divine Powers on "magavaid" inimese psüühika.


"Ma näen, et lühikese aja jooksul intensiivset mõtterevolutsiooni tõuseb riigis Aasias (India). Uptil 1971 selles riigis ja 10 aasta jooksul kogu maailmas, see revolutsioon on nii intensiivne, et karm psüühika inimesed on ärgata. See energia otsitakse ja kogevad kõik maailma inimkond, mis täna on nad praktiliselt teadmatusse. Science võtab uue pöörde, milles vaimne põhimõtted ülekaalus. Need vaimsed saavutused ja potentsiaali on alus, mille maailm on ühendatud ühe pere.

Inimesed väidavad, et elu Maa peal eksisteerib ainult. Isegi teadlased ütlevad, et teistel planeetidel on elutu. Tol ajal Clark ütles - "ütlesin 1945 AD, et puudub vajadus sätestada elektrijuhtmeid / juhtmed kas ookeanile või kogu maailmas. Kui kunstlik satelliidi kiirus 17.000 miili on läkitanud tähtedevahelise ruumi, mis keerleb meie Maa, siis täida kõiki nõudeid saates telegraafisaadetise. Toona inimesed pilkasid mind. Olin olnud õigus, kui aastal 1962 AD, Bell Telephone Company saatis satelliit nimega "Telstar" tähtedevahelise ruumi. Täna teiste satelliitide nagu "Early Bird" ja "Tolras" liiga on leiutatud, mis saab saata sõnumeid ühest kohast Maal teise koha. 1 minut need sõnumid Meetme 17. lehti saab saata.

Kui ma oleks öelnud, et inimene on võimeline tootma nii palju energiat väga väike aatom, mis võib hävitada maailma paari minutiga. Jällegi keegi ei uskunud, mida ma ütlesin. Alles siis, kui Hiroshima ja Nagasaki hävisid et inimesed aru, mul oli täiesti õigus. Olen teinud kõik need ettekuulutused vankumatule ja usaldust. Selle sama usaldus ma ütlen, et see maailm ei ole tekkinud ilma Creator. Seal on igavesti olemas salapärane jõud, mis on väljaspool ken inimese intelligentsust ja võimeid. See hiiglaslik loodi maailma ühe soovi see salapärane jõud. Kui see jõud loodud elu Maal, miks ta ei loo elu teistel planeetidel? Kui ühel päeval elu avastatakse teistel planeetidel, see on kindlasti, et elanikkonna eri planeetidel tulevad lähemale ja kavandab kosmilise seadused, mis lahendaks nende probleeme. "

Just nagu Arthur Clarki eelmine ettekuulutused on tõeks, nii ka see päev on väga lähedal, kui tema üle ettekuulutus ka tõeks protsenti protsenti. Via meediatest Pulsar ja Quasar raid, teatud raadiosaade on täheldatud, mis sunnivad teadlasi uskuda, et elu on olemas teistel planeetidel liiga. Teadlased ütlevad, et tsivilisatsioonide teistel planeetidel võiks olla rohkem arenenud kui Maa peal ja et nad soovivad võtta ühendust Maa elanikud. Tõde Clarki ettekuulutusi võib täheldada olemasolu pilved, mis asuvad miljardi valgusaasta kaugusel ja punane planeete. Seega isegi kõige konservatiivsemad teadlased on hakanud vastu, et elu võib eksisteerida teistel planeetidel.


Kaua aega tagasi Arthur Clark ütles - "paar päeva ma maandub Moon veeta oma puhkust." Ilmselt inimesed pilkasid teda. Aga täna on selge, et see päev ei ole kaugel, kui inimesed broneerida piletid reisida ühest planeedi teise. Dr Fernand Gabiz direktor Prantsusmaa "Institute of Higher kaitseväe Studies" ütleb, et edaspidi, kui vesinikupommi on leiutatud, siis toimib abiga laserid. Seda nimetatakse Mini-H-Laser pomm. Selle võimsus on lõpmatult rohkem kui elektriline pomm ja selle hind on mitte rohkem kui paar dollarit. See tehnoloogia on suureks abiks kulude minimeerimine reisil ühest planeedi teise st tähtedevahelise ruumi. Nii lugejad selle raamatu kindlasti reisida kosmoses lähiajal.

Arthur Clark elades Colombo (Sri Lanka) koos abikaasaga Dod teinud mõningaid ennustusi India edu. See ühtib prohveteeringud antud Jean Dixon, Cheiro, Anderson jne Nad kõik ütlesid - "Iidsetel aegadel India kuulus mitte ainult vaimselt, vaid ka suur teaduslik rahvas. Olen kuulnud, et minevikus, India leiutasid tule ja vee baasil relvi ja ka lennukeid. Ka tulevikus, India laiendavad veelgi nendes valdkondades ning on tähtsaim maailmas. Vaatamata sellele, et India on valdavalt kajastatud suur vaimne rahvas. India vaimsuse ja kultuur muutub World Religioon. "

Clark oli suur usk inimeste arenguga. Ta oli teinud ka filme. Tema film "Zool Space Odyssey" pälvinud rahvusvahelise tunnustuse. Selles Clark üritab öelda, et tänapäeva inimene on palju rohkem arenenud kui et mees minevikust, kes elas nagu asjatundmatu loom metsas. Täna mees on vaimselt arenenud palju ja tema abi, ta mitte ainult ei reisida kogu kosmose kuid ka sukelduda sügavale süvendite oma piiritu hinge. Mees tulevikus kampaania elu maailmas vendluse, ühtsus hinge ja armastust üksteise. Seda eesmärki saab kindlasti saavutada lähitulevikus.

Clarki ettekuulutused India vabadust, Hiina ja Pakistani sõprus, sõda Hiina ja Venemaa vahel on tõeks, kuigi ajastus sündmuste võis paar päeva enne või paar päeva hiljem. Seega ükski peaks kahtlema tema ettekuulutus mõtterevolutsiooni ja Era Transformation toimuvad tulevikus maailmas. Seda seetõttu, et täna kõik märgid seda ettekuulutus katsutakse tõsi tulevikus on tunnistajaks Kõikjal maailmas.


11. peatükk - 2000 AD kuni 30 aastat enne seda

"Jumalik olend on juba sünnist. Ta põhjustab rõõm mõtetes kõik ja ennekuulmatut raskused maailma inimkonnale. Ta vapralt võidelda ebaeetiline ja alatu mehed. "

-

PROFESSOR HARARE

"Esimene kvartal öö - kui ma olen sügav uni, ma näen jumalik mees minu unistus. Laup selle Yogi istub lähedal jõgi, on poolkuu vahel kulme. Tema juuksed on valged, ta kannab valge rüü, tema nahk on valge ja ta kannab jalatsid kas puudub nahast või mis on valmistatud puidust. Ta on kogu aeg ümbritseb teised suured mehed ja aides. Keskmes see kogumine põletada väikestes leekides. Need jumalakartlikud inimesed kirikulaul midagi ja seejärel lisage püha materjalide tulekahju. Selle suitsu engulfs taevas. Nende hulgas on palju väga kurb, puuetega ja vaeste inimeste. See jumalik Saint annab vaimne diskursust, mis palatites off valu kogenud oma publikule. Inimesed on loobuda oma viha üksteise vastu ja on segamine rõõmsalt. Taevane õndsus on duši neile. Aeglaselt see valgus on reisil põhja ja algab särav nagu jumalik päike kohta mägi. Valguskiired tekivad selles piirkonnas ja nagu vihmavesi, nad valada alla maa peale. Praegugi, minu unistus lõpeb. "

Ülaltoodud sõnadega on need maailmakuulsa prophesizer prof Harare, samas kõneles kogumine, mis hõlmab teema "New Era ilmutada". Tema kõne üksikasjad avaldati "Westminister" toimetuses. Prof Harare sündis väga religioosne juudi pere Iisrael. Ta oli tuntud kui Anderson, Dixon, Euroopas ja Põhja-Aafrikas oma ettekuulutusi, mis täitus senti protsenti. Üks Shah Mohmad of Arabia on


tasaarvestus reisile. Tema plaanid olid eetris aegsasti. Vaatamata sellele Prof Harare ennustanud, et Shah ei saa sõita. Keegi ei uskunud, Harare esialgu vaid üks päev enne oma teekonna kui Shah kukkus hobuse seljast maha, mis olude sunnil ära oma reisiplaane, inimesed uskusid Harare ettekuulutus. Kui Shah taas hea tervise juures, ta plaanis veel üks reis täpselt 1 kuu hiljem. Jällegi Harare ennustanud, et Shah oleks tühistada oma reisi. Päeval Shah oli sõita, maavärin toimus, mis tekitas kaose kõikidele teid. Seega Shah jälle tühistatud oma reisiplaane. Taas aasta hiljem, Shah otsustanud maha reisile kolmandat korda. Prof Harare ütles, et Shah ei oleks võimalik täita oma plaani. Shah algas teekond, kuid väga lühikese ajaga oma salaagendid ütlesin talle, et naaberriigi oli umbes rünnata šahhi maa. Seega Shah tuli tagasi oma lossi ja oma reisiplaane taas tühistada. Shah oli tugevasti mõjutanud Harare ettekuulutustes. Ta auga Harare ja nimetab teda oma erinõunik.

Selleks, et vastata küsimustele, teised, mis puudutab eespool nimetatud riisis, Prof Harare ütles - "Need unenäod, et ma näen varahommikul tõeks enamik korda, väga lühikese aja jooksul. Need näha kesköö paiku teoks 1 aasta jooksul. On mõned unistused, et ma saan enne keskööd, mis võtab paar aastat teoks. Unistus, et te inimesed tahavad mind rääkida, on järgmine -

Jumalik Saint võtnud sünnist Indias. Uptil aastal 1970 AD, ta külvata seemned vaimset revolutsiooni kogu maailmas, ilma et isegi pisiasi soov nime ja kuulsust. Hiljem tema kuulsus levis Aasias ja kogu maailmas. Tema mõtted on nii inim-ja ettenägelik, et kogu maailm sunnil on tema jälgedes. Kui teadus hävitab religiooni ja kultuuri kogu maailmas, see jumalik Saint hakkab vaimne revolutsioon. Seega edasi nagu ajastu enne Kristuse sündi, inimesed mõistavad, kui tähtis on kummardamas emake loodus so elemendid tuli, vesi jne "

Harares "üle ettekuulutus vastab nende poolt tehtud Dixon, Anderson jne Üks nädal enne Gandhiji suri, Harare oli ennustanud Gandhiji mõrva. Kui dr Sukarno oli tipus oma elu, Harare ütles: "Täna inimesed kipuvad ignoreerima koormab inimese, kuid lühikese aja jooksul, igaüks näha Sukarno kokkuvarisemine." Tõesti, aasta hiljem, Sukarno pudenes tema ülbe olek. Harare oli ennustanud sõda araablaste ja iisraellaste vahel aegsasti. Ta oli öelnud - "alguses heitlus on raske. Tänu Saturni viha, araablased kaotavad olulise osa oma maast. Hiljem isegi kui Jordaania, Süüria, Egiptus ühendab, nad ei taastada kaotatud maa. Aasta esimene kohtumine, Iisrael võidab kergust. Pärast seda laiali võitleb kaasne ning aastal 1979 AD taas suur sõda toimub nende vahel. Selles sõjas araablaste kogunevad teiste moslemi rahvaste maailma usu nimel. Esialgu Venemaa araablaste poolel, kuid hiljem see sõprus langusse. Tegelikult hiljem Venemaa liitub käed Iisrael,


Ameerika Ühendriigid, Kanada, Suurbritannia jne ja võidelda araablased. Pärast sõda muslimid väheneb ja on väga vähem arv võrreldes teiste kogukondadega. Isegi emake loodus aitab Iisrael õhutades maavärinad, plahvatus naftavarud jne sellistes riikides nagu Türgi, Süüria, Liibanon jne Kodanikud moslemi rahvad vihkavad üksteist nii palju, et nad ei üksteisega koostööd ja seega moslemi kultuuri tulen kuni lõpuni. "

"Aastatel 1970 AD 2000 AD tihendab poliitilisi muutusi on näha kogu maailmas. Aastal ootamatult, valitsused muutuvad Suurbritannias, Sri Lanka, Venemaa, Prantsusmaa ja India. Astroloogiliselt, Iisrael, Araabia ja India on üks ühine tase ja seega nende seisundi liiga on väga sarnased. India liiga näed sõdu. Nn sõbralike riikide ründavad India muidu kui keegi ründab India, endine jätkab stoiline vaikus. Enamus neist pool India vaenlane. Kuigi India on demokraatlik riik, presidendi Reegel võtab üle enamuse oma riiki. Pärast 1972 AD India reguleerib selliseid juhte, mis keegi oli ette kujutanud varem. Need juhid on vapper, vaimne ja õiged. India viib maailma majanduslikult, tööstuslikult kasutatav ja teaduslikult. "

Enamus Prof Harare ettekuulutustes on tõeks sobival tund. Täna on olukord, mis meie ees seisavad, ei tõenda, et Harare ettekuulutustes tulevikus ka tõestanud senti protsenti tõsi.

Vastavalt Prof Harare, Venemaa ja Hiina on suuresti vastu üksteist küsimuses Mongoolia ja Siberi. Selleks, et pääseda 2 kordne rünnak, Hiina teesklema sõprus India. Lisaks Hiina mitte ainult palga tuumasõda Venemaa vastu, vaid ka palga keemiline sõda (keemia sõjapidamises mikroobe laager haigused levivad vaenlane rahvas ja seega, kui inimesed on haiged, nad ei saa võidelda sõda). Sellest hoolimata Venemaa annab paigaldamise vastuse Hiina ja hävitab kõik teaduse arengut saavutada Hiina. Tol ajal Tiibetis saavad vabaks Hiina sidurid ja loovad sõprussidemeid Indiaga.

Uptil 1980 AD maailm on sõjas nagu olukord. Selle tulemusena enamus väikerahvaste muutuvad osad suuremad rahvad. India on liider kõik rahvad. UNO murdub eemal USA ja luuakse Indias. Siia UNO on ümberehitatud. Sest väga kaua India on majakas Uno. Kommunaal võitleb lõpeb täielikult. Kuigi valitsused juhib eri inimesed, nad liituvad ühte religioosne organisatsioon.


India hakkab tootma erakordne relvi. Saladuslik rikkuse ja hindamatu kultuuriline tarkus on avastatud Himaalaja mägedes India. Rahvastik Himaalajas suurendab palju ja on suur turistide kohapeal. Iisrael ja India ehitab tugev sõprussidemeid. India saavutab, et teadus-ja kosmosetehnoloogia mis täna on kollektiivselt saavutada Venemaa, Ameerika, Suurbritannia, Prantsusmaa ja Saksamaa. Aastatel 1980-2000 AD, India edeneb fenomenaalselt. See hämmastab kõik teised maailma rahvad. Nad on ka wonderstruck et India majanduskasv saavutatakse juhid vaimne ja eetiline painutatud südamega. Maailma inimkond jälgedes India ja muutuvad taimetoitlased. See keel on moes kogu maailmas (tulevikus), mis täna on rääkinud ja lugenud väga säästlikult. "

Prof Harare on vaadelda kui suur pühak. Tema ettekuulutused ei ole kunagi olnud vale. Mida iganes ta on öelnud umbes aasta pärast 1990 AD on tähtsam kui ettekuulutused kohta tehtud aastakümneid enne seda. Üsna vähesed tema ettekuulutused olid seotud India ja seega indiaanlased peaksid lugema aplalt. Hoiame neid ettekuulutusi meeles peaksime sammuma ettevaatlikult kõigis eluvaldkondades.

GRUPP 12 - maailma POST 2000 AD

"Kõige võimsam inimene maailmas ajalugu on juba sünnist. Ta muutub kogu maailma nägu väga kiiresti. Teadmised revolutsioon on silmapiiril ja haarab endasse kogu maailma. "

- Jules BERN

Kui Venemaa loodud alus Kuuba, luues tuumaraketid sinna intensiivne reaktsioon peeti Ameerikas 1962 AD Oli aeg, mil mõlemad riigid said valmis palkade sõda. Ühelt poolt Venemaa armee, merevägi jne suundub Kuuba ja teises otsas, Ameerikas oli saada valmis sõda abiga hävitusrelvade, aatomipommide jne Mis jäi oli see, et lüliti sõda tuli vajutata sõda alustada.


Tol ajal Prantsuse juhid palusid kuulsa prantsuse prophesizer Jules Berne - "Kes võidab selle sõja?" Berni vastas - "Keegi sest Venemaa tõmbab välja ja seega ei sõda kaasne."

Nagu tavaliselt keegi ei uskunud Berni sel ajal, aga kui hiljem raadiojaam teatas, et - "Venemaa on tõmmatud ja et ei ole sõda," kõik olid üllatunud. Seega nad kokku ja kiitis Bernes ennustust.

Dr Jules Berne oli kuulus kirjanik. Sellest hoolimata ta kuulsust peamiselt prophesizer. Ta anti rahvusvahelise tunnustuse koos teiste stalwarts nagu Dixon, Anderson, Cheiro jne Mõned tema ettekuulutusi oli nii õige, et tundus, nagu oleks ta ise oli mõeldud neid sündmusi, mis tuli tõsi! Kümme aastat varem, Jules Berni ennustanud, et ruumi käsitöö mehitatud inimene maandub Moon 1969 AD Täna me teame, et tema ennustus oli senti protsenti tõsi. Lisaks ütles ta, et Jaapan võtab üle Mandžuuria ja Itaalia võtab üle Albaania ja Etioopia. Keegi ei uskunud, Bernes. Kui vahel 1939-1942 AD kõik eespool nimetatud sündmused ei esine, inimesed olid sunnitud teda uskuda. Pärast Hitleri armee oli võtnud üle Taani, Belgia ja Luksemburg, et inimesed palusid Bernes - "Kas Hitler võita Prantsusmaa liiga?" Jules Bernes vastas - "On 20. juuni 1940 AD, Prantsusmaa aktsepteerib lüüasaamist." Noh Bernes "Prophecy ei tõeks kuigi 2 päeva hiljem st 22. juuni 1940.

"Hiina teeb aatompommi. Tulen turbulents manifest Lähis-Idas ja suurem osa Araabia riigid on üle võtnud Iisraeli. "See ettekuulutus Bernes liiga täitus. Need prohveteeringud toonud olulisi tegid Prantsusmaa ja Euroopa võtmata riskantne otsuseid kuni nad said astroloogiline juhiseid tuntud astroloogid. Lord Mountbatten oli nõus, et nähtamatu kosmiline jõud on arukalt töötavad kosmoses. Inimene ei saa aru plaanid selle võimu. Ainult harva mehed peen intuitsioon võib mõista Jumala plaani. Seal on kosmiliste sündmuste, mis hävitavad inimese ülbus ja suunata teda kõndima poole tõde.

On väga huvitav kett Jules Bernes "ettekuulutusi. Paljud neist täitus ja paljud olid peagi osutus õige. Sest näiteks Jules Bernes ütles - "raames aastal 1990 AD, suitsu väljuv tehased ja linnapiirkonnad kogu maailm on nii intensiivne, et 80% õhusaastest tuleb registreerida. Inimese keha seotakse hapniku masin, mis kaalub natuke vähem kui inimese kehakaalu. See ei ole nii, nagu maailm inimkond sureb õhusaaste, kuid tema seisund on sarnane poolhull inimene. Haigused on tõusuteel, ettevõte alaneb, viha ja vihkamine suunatakse tehnoloogiline kultuur ja võistlused Euroopa jne omakorda suunas vaimne riigid nagu India tõelist juhiseid. Inimesed riietuvad, söövad ja elavad nagu indiaanlased. Valge rassi (lääneriigid) saab nii võlutud India vaimsuse ja kultuuri, et aastaks 2000 AD, suured maailma riigid näevad templid Hindu jumalad ja jumalannad ehitatakse oma maad. Maailma inimkond külastab need templid ja kogeda rõõmu jumalateenistuse ja laulmine palved Jumalale, mis põhineb India kultuuri. Näen fotod India jumalad jne kodudes eurooplased. " "Isegi kui Hiina teeb tuumapomm, siis ei saanud juhtiv rahvas Aasias. Pikka aega see varjaks vaenulikkust India. India taastub osa oma maa vorm Hiinas. Tiibeti liiga muutub tasuta ja on võimalik, et ta ühineb India. Osa Pakistan võetakse üle Afganistanis ja natuke on


tehtud Indias. "

"Pärast mees maandub moon, ta hakkab otsima teisi planeete ka. Aastaks 1985 AD kõik andmed, mis on seotud päikese, sealhulgas Pluuto saab. Space käsitöö veavad inimesed jõuavad kas Venus või Mars või nii ja ohutult tagasi pöörduda maa. Inimene kapten raskusastme ja energia võimsam kui tuumaenergia on avastanud. Teatud materjalid, raamatud, kuldmüntide jne on maandamata alates kõige vana mägi Maa (ehk Himaalaja India), mis muudab ajalugu eelnevad Kristuse ajastu. Mitte ainult seda, kuid et see lumi kaetud mäestike ala muutub nii võimas, et isegi juhul, kui Venemaa, Ameerika, Suurbritannia jne ühendada ja vastata sellele mägipiirkonnas, nad ei vaeselt. Alates teatud piirkonnas selle piirkonna ilmutada salapärane isik. Ta muutub kõige võimsam isik Annals of igavene maailma ajaloos. Kõik tema ettekirjutused järgneb maailma inimkonnale. Aasta jooksul 2050 AD need ettekirjutused aitab ühendada kõik maailma rahvad ühe lipu ehk ühe universaalse rahvas tekkima. "

"Aastatel 1970-1980 AD suur loodusõnnetuste toimub nagu üleujutused, lennuk jookseb, maavärinad, näljahädad jne suur osa Türgi hävitatakse tõttu maavärinad. Tekib võitluses seas araablased ja seega Iisrael võidavad. Sea tormid on tõusuteel ja ookean hävingut võib tekkida. Sea rannaalade ja saarte hävitatakse. Mõned uued saartel võib tekkida koos võimas sõit. Võlvid ehted leitakse neil saartel, mis võimendab rahandus selle võistluse. "

"Uptil 2000 AD maailma elanikkonnast umbes 640 crores. Suur osa sellest on elada Ameerikas, Aasias. Kindlasti tuumasõjas ei toimu veel ühiskondlik vägivald võib üle võtta. Ühelt poolt tekib agitations ja teiselt poolt, uut vaimset revolutsiooni tekib mis avaldub uus Jumala saladuste ja hing. Teadus osutuvad need saladused, et olla tõsi. Seega ateism ja Vaam tee hävitatakse. See asendatakse usk, õiglus, eetika, distsipliini ja tunde kohusetundlikkus. Need muudatused muutuvad nurgakivid World Peace.

Kui Jules Berni küsiti, kust see muutumine on pärit ja et kes suunab see, vastas ta - "Mul on aimdus, et see vaimne revolutsioon pärit India ja selle kohta, kes suunab seda, ma erineda Jean Dixon. See inimene on juba sünnist ehk enne 1962 AD Praegu on ta seotud peamine ülesanne Indias. Ta võib isegi osaleda vabadusliikumine India ja tema järgijad on palju. Tema järgijad moodustavad võimas organisatsioon ja lühikese aja jooksul mõjutavad kogu maailma. Tänu oma


hinge jõud nad lihtsalt õnnestub täidesaatva ülesandeid, mis olid muidu võimatu täita.

Bernes "eespool filosoofia avaldati 4. th aprill Nav Bharat Times ajalehes. Ta kuulutab, et soov teada tulevikus on tõend surematu hinge olemusest. On tõsiasi, sest keha kunagi arvab, et on surematu. Keha on riknevad, kuid hing on surematu. Siit ka meie soov teada tulevikus on mitmekesised, võrreldes meie soov teada varem. Kui mees conjoins tema arukus, mõistmine ja vaeva, et need prohveteeringud, ta saab muuta mitte ainult oma tulevikku, vaid et kogu maailma, et manifest sära. Kui need ülesanded ei ole täidetud tavalised inimesed, suured hinged koos oma aides ilmuvad maa ja luua maailma ühe Jumala soov. Jules Bernes usub, et ajalugu hakkab korduma ning seega ei saa keegi takistada Era Transformation.

GRUPP 13 - taintless Jumala kehastus - puhkeala religiooni ja kultuuri

"Issand Kalki võtab sünnist Sambhal küla pere Vishnu Yash Sharma. Ta kummardama Savitri ja Lord Parshuram, elanik Mahendra Mountain saab olema tema kirikuõpetaja. Pärast üleandmist kuningriiki Mathura et Suryaketu ta siis elab Haridwar (India) koos abikaasaga. Pärast võidelda koos budistid, siis ta taastada tõeline usk maailmas. "

-Kalki Puran

"Pärast Kali Yuga lõpeb, usutunnistuse väheneb, edevus on kasvamas ja sel ajal, et soodustada tõelist Brahminhood, taintless kehastus Jumala ilmutada."

-Kalki Puran

"Taas Mathura saavad krediiti sundida religioosse revolutsiooni maailma ja anda sellele uus nägemus."


-PARAMHANS RAJNARYAAN PATSHASTRI

"Organisatsioon hävitab vile mõtlemine kogu maailmas ning asendada see mõte revolutsioon."

-

KEDAR DATTA Joshi

"Võim, mis annab uut valgust maailma, on juba kehastab maailma."

-GEORGE Babri

"Arjun! Minu sünni ei ole õnnetus. "

-Lord Krishna

"Kui õiglus keeldub maa peal ja ülekohtust võtab üle, ma kehastuda maa peal upliftment õiguseks ja kultuuri."

-BHAGWAD Geeta

Lord Krishna oli kehastunud maa peal kui ebaõiglus, ülekohus, terrorism jne välistada maailmas. Brothers tapaks üksteist, või vend tappis oma vennapoja häbitult jne Seega oli valu ja kurbust kõikjal. Mõned väga rikkad mehed elasid toredusega ja ahistatakse valdavalt muserdatud meeste ühiskonda. Inimesed unustasid tõeline usk ja usk Jumalasse. Lord Krishna oli kehastunud maa peal sel ajal, et asendada see dire olukord maailmas rahu ja heaolu. Isegi teised kehastused Jumala enne Lord Krishna asendatakse dire


olukordades puhkeala hinge. Nad päästis maailma inimkonna uppumine pimedas sünge hästi materialismi ja seega uplifted neid. Kõik see on kirjeldanud Bheeshma of Mahabharat kuulsus. Pärast kirjeldab Krishna kehastus, Bheeshma ütles - "lõpus Kaliyuga (Dark Era), kui õiglus väheneb, kui edevus on tõsta, Krishna taas lihastama maa peal nii, et taastada õiglus ja tõsi Brahminhood. Ta on "Vishnu Yasha", st olema Jumala au. Isegi demi-jumalad koos nende individuaalse pädevuse avaldub maa peal Jumala kehastus, sest tema aides. Seda on kirjeldatud Puranas. "

Tänane olukorras on kõige kohasem, et Jumal kehastuda maa peal. Esimeses peatükis Kalki Purana (13-14), on öelnud, et kui Krishna sisestatud Tema elukoht pärast viimistlus Tema ülesanne maa peal, õiglus, rõõmu ja rahu valitses maa peal. Seega üks ajastu lõppes ja uus algas. Kell pede lõpuks eelmise ajastu (lõpuks Kaliyuga), mis on tingitud vaimse koormab maailma inimkonna pattude olid tõusuteel. Ülekohus ei ole uus või üksikute nimi. Selle asemel, see vihjab pattude pahatahtlikel, unruliness ja sotsiaalne kaos. Ülekohtune naise, Mithiya st vasta patune soove on tingitud valetamine. Ülekohtust ja valetamine manifest edevus. Nende tütar on egoistlik eputamine, vale kulud, pimedad mood, ilma soove jne Vanity ja soovmõtlemine isa lapsed kutsus ahnus ja kõlvatust. Kui nad on takistatud, viha tõstab oma kapuuts. See omakorda julgustab vägivalda. Seega Kaliyuga on liitumiskoht valetamine, edevus, ahnus, iha, vägivald jne Mehed süüa asju, mida nad ei peaks nende psüühika on alatu, nende kõne on vale, oma keha kiirgab ebameeldiva lõhna alkoholi, narkootikumide jms, nad spekuleerima palju, nad juhivad pärast kuld ja raha aplalt ja seega nad kaotavad oma noorusliku laadi. Kui haigused on tõusuteel, kui Yajna, heategevus, ranguse ignoreeritakse, kui kastisüsteemi moonutatakse, kui vennad lõigata üksteise kõri, kui poeg armastab oma õemees üle tema vend, kui kirikuõpetaja- jünger võlakiri on katki, kui nn pühakute anduma iha, saamahimu jms, kui meeste ja naiste abielluda oma, kui puudub armastus kaob üks vanemad, kui ainult üks kleit režiim on antud weightage, kui tõsi pühakud "jalad ei austanud ning kui kõik religioosse programme maailmas muutunud kaootiline, see tähendab, et Kaliyuga on jõudnud haripunkti. Tol ajal soos Kaliyuga hakkab õitsema lootose kutsus Nishkalank Avatar või taintless kehastus.

Seal ei ole palju vahet, kui võrrelda tänast olukorda ja nende prognoositud varem. Kui analüüsida tänapäeva nn edu, me ei tea, kuidas suur pühade möödunud nagu Shukadevaji ja Sutaji ennustatud paha koormab tänase tänapäevaga. Kõik öeldud ja tehtud, olukorrad on juba söövitatud jaoks neo loomine tõeline usk. Pühakiri väidavad, et täna taintless kehastus kindlasti manifest neo loomise eesmärgil, muidu pühakirju ja jumalik tahe on osutunud valeks.

See Maharshi (suur pühak), kes on mõistnud Jumala avaldub intellektuaalse volitusi, mis on ülimuslikud intellektuaalse osavus kõik teadlased maailm kokku. Sellised pühakud on peen nägemispuudega, akadeemiline ja ettenägelik nägijad. Mida iganes nad ennustada,


alati saab tõeks. Hea inkarnaatioihin Jumal on väljendanud ka varem maa peal ja tulevikus nad seda ka edaspidi teha. Isegi, kui maailm ei tunnista kehastus jumal, kui ta saab tunnustatud tema õige tollimaksude, hiiglaslik ülesanded ja jumaliku jõuga.

Teatavad ärganud hinge võtma sündi koos kehastus jumal, et täita oma maailma missiooni. Selleks, et need aides ei uputavad ookean pattude koormab jne pühakirjad on hästi ette kirjutatud ajalugu neo loomist. Kuigi stiil virtuaalne tekstid on sümboolne, isegi siis võib mõista abiga peent vaatepilt. Nad on delikaatselt välja töötatud tegevuse taintless kehastus ja seda nad on teinud abiga sümbolid, lood jne Kui Kalki Purana on lugeda terav, peen mõistus, saame aru, et kuigi see taintless kehastus on sündinud inimene, tema klass, sugupuu, tegevusi, mõtteid, tundeid, elukutse, loodus jne on täiesti taintless. Sin saa kunagi puudutage seda kehastus, ülekohtust ja valetamine ei tule kunagi oma läheduses, saab ta aru, tark pühak ja süütu ja puhas nagu laps.

Teises peatükis (7 th salm) Kalki Purana on öelnud, et Kalki kehastus (Avatar) avaldub külas. Tema isa on tuntud (Vishnu Yash) ja tema ema saab olema püha mõistus. Paljud demi-jumalad on sündinud maa peal hästi ette, et aidata see taintless kehastus. Nad sündida otsustavust avaldub Satyuga (Golden Age) jälle maa peal. Taintless kehastus meenutavad need aides nende otsusekindlust. Seega teevad nad kõvasti tööd, et taastada õiglus maa peal.

Ganges st jõe tarkuse pesta Kalki kehast identifitseerimise kuna kehastus oli asunud inimese keha. Seega Kalki on psüühika sai puhtam. Savitri pestud Jumala keha st Savitri indutseeritud jumalikkuse ja oluline jõud (Kalki Purana 16/02). Enne Kalki sünnist, tema 3 venda oli juba sünnist (salm 31). Tal oli 2 poega (8/36). Nähes oma poja ülevus, isa ütles; "Poeg, nüüd ma saan oma teemat tseremoonia (Yajnopaveet) teha. Ma annan sulle teada Savitri st emake loodus. Pärast jumalateenistustel Gayatri peate õppima Vedas (salm 35). "

40. salmis kirjeldus on esitatud umbes Kalki olemuse. Lisaks tõsi Brahminhood on kirjeldatud. Kalki küsis oma isa - "Mis on Vedas? Mis on Savitri? Kuidas saab inimene muutuda tõsi Braahman? "Tema isa vastas -" Poeg, Vedas on Vishnu fraasid ja see kirjeldab Jumala teadvustamiseks. Savitri on ema Vedas. Need, kes kummardavad Savitri, saavutab Jumala ilma muu suuniseid. Brahman (Cosmic hinge) on Jumala Algusetu, hävimatu, igavene ja vormitu laadi. Kui inimene ühendab oma hinge Jumalaga, siis saab inimene ise Jumal, mis on nagu pott veega (mees) kes sisenevad ookeani (Jumal). Kuni inimene ei ühendama tema psüühika koos Jumalaga, et ta ei saa olla tõsi Braahman. Selleks, et täita selle lubaduse, Braahman sümboolselt kannab püha teemat (Yajnopaveet). Seega mees pääseb köitesse soove, koormab, patud jms ning marsib edasi suunas tema


vaimset eesmärki. Ta lubadusi täita austerities, Mantra laulmine, iseõppimist, enesekontroll jne Niikaua kui selline tõsi Brahmins olemas selles maailmas, see tahe overflow rõõmu, rikkust ja õndsust. Päev nagu Brahmins "number kahanenud, mees omaks ülekohtust. Poeg! Sul peab saama tõeline Braahman ja tõusu kogu maailmas. "Kalki oli väga hea meel ja ta anti püha teemat (Yajnopaveet). Ta oli siis õppima Vedas.

Braahman laps (kes saab inkarnatsiooni hiljem) saab valmis sisenema Gurukul (kirikuõpetaja kooli). Sel ajal tuleb Parshuram, kes täidab austerities kohta Himaalaja mägedes kutsus Mahendra. Ta annab Darshan et Kalki ja võtab tal Himaalaja Jumala realiseerimine põhineb patukahetsus. Üksikasjalik sümboolne kirjeldus kõik see on antud 3 rd peatükis (1-11 salmid). On tähtis mõista seda lugu Lord Parshuram õpetamise Kalki, Ayurveda, Dhanurveda, Samveda, eneseteostus jne annab selle Kalki, jumalik painutatud südamega.

In sõda teadmiste, ärganud hinge juhendamisel Kalki näitas erksust taseme sõda. Sel moel ületades inimeste mõtetes, kes olid lihtsalt materjali väljavaade, nad külvas seemned tõeline usk ja vaimsus. Nad jätkavad muuta maailma oma armastuse, kaastunde jne Lisaks nad warded off raskuste kõigile, kes juhindusid kurbust. Need kurblik inimesed anti rikkuse, lapsed, pika eluea ja pere heaolu.

Kalki tarkuse baasil Vajpeya Yajnas tehakse pikka aega. Suunas elu maailma inimkond suhtub positiivselt omakorda. Tol ajal ta käed üle vastutuse nende Yajnas tema Braahman aides ja määrab ära intensiivsete austerities. Pärast üleandmist Mathura on organisatsiooni Surya-Ketu hakkas ta elab Haridwar kohta Gangese kallastel koos Shukra (Aide) ja tema abikaasa. (2 nd osa, 1 silmus peatükk, salm 46). Üle siin hingi kes avaldunud Rishis nagu Vamdev, Atri, vasishtha, Galav, Bhrigu, Parashar, Narad, Ashwatthama, Kripacharya, Trit, Durvāsā, Deval, Kanva, Devpramiti, Angira jne maha lasta püha Jumala nägemine (4 7 salm). Need tagastatakse võimas tahe on muuta maailma kuulanud, mida Issand Kalki ütles. Lord koos abikaasaga euologize Gangaji ja hulkuma vabalt Himaalaja mägedes. In Urnavish peatükis 3 rd osa (33-34 salmi) on öelnud - ajal Kalki eeskiri, ei olnud ülekohtune. Vaesus, lühike eluiga, edevus, kavalus, kadedus jne olid täielikult hävinud. Igaühel saavutada rõõmu sarnaneb demi-jumalad.

Kui varem, Jumal on igal ajastul, Ta ei tunnustatud kehastus (Avatar). Alles siis, kui Jumal vasakul Maa Tema jumalik peatuspaika, et inimesed uskusid Ta oli tõepoolest kehastus. See võiks olla, et jumalik jõud on olemas selle ajastu liiga. See võiks olla, et ta tegutseb ja käitub nagu eespool mainitud ja et me ei ole suutnud Teda tunnistama.


Asjaolud, mille Jumal incarnates maa peal, on juba täna. Isegi astroloogiline graafikud on väga soodusta Teda kehastuda. Hoides seda meeles, 1939 AD koosolekul joogid, pühakud, õpetlased jne toimus Uttar Pradesh. Üksikasjalik arutelu taintless kehastus toimus ja kõik kokku, et Lord Kalki juba kehastunud maa peal. Probleem oli, et paljud joogid, targad jne kuulutasid, et nad olid Issandat Kalki. Seega kuidas peaks tõsi Kalki kindlaks määrata? Kohtumisel kuulutanud, et ainult siis, kui teatud tunnuste leidus inimene, oleks ta nimeks Lord Kalki. Pühakud Selle kohtumise kirjutas raamatu "Kalki Avatar" ja jagatakse see kogu riigis. Nende eesmärk oli ületada soovmõtlemine jüngrite kes uskus keegi ja igaüks oleks Lord Kalki. Sel moel asjakohane Lord Kalki võimalik kindlaks teha ja igaüks võiks aidata teda tema missiooni maailmas neo-loomist. Üks osa raamatust ütles - "Issand Kalki saab liider võimas organisatsioon. Ta kavandab käitumis eetika otse vaimsuse ühiskondlikus elus ning see järgneb kogu maailmas. Ta on teadlase kõik teadlased ja paljastama sisemine saladused hinge. " AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas. MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

"Aastatel kulmud käesoleva Divine Saint eksisteerib Moon (V-kujuline). Tema kõri on 2vooderdatud Kuu märk. Ta kandma kogu India kleit. Tema iseloom on sama süütu nagu laps. Ta on nii julge nagu vapper sõdalane, nagu nooruslik nagu Ashwini Kumaras ja suur õpetlane Vedas. Tema isa on julgustada teda järgima jooga. 24 tähte on väga tuntud oma elus. At vanus 24, ta tõusta kõrgema piigid jooga. Ta teeb seda laulu Mantra 24. tähtedega. Sest 24 aastat ta täidab patukahetsus, mis sisaldab 24000, 24 lakhs, 24 crores Mantra laulmine jne astub 2400 Yajnas "


Vastavalt Kedardatta Joshi-"materjal staatuse India tõusevad kiiresti. Võimsus avaldub mis hävitab vile mõtlemine oma juurteni. See võim avaldub väikese organisatsiooni ja hiljem, loob see mõte revolutsiooni kogu maailmas. "

Peen taevalik suunas ning eespool veendumusi Astroloogiline Teaduste ütleb meile, et volitused maailma neo loomist ja soodustab atmosfääri juba tekkinud. Mehe tilluke mõistus ja jõud ei suuda vaeselt takistavad seda.

Paranhans Shri Rajnarayan Shastri, tuginedes astroloogiline arvutused ütleb, et - "Jälle Mathura saavad krediiti sundida vaimne revolutsioon maailmas nii, et muuta praegune uskumused viitega materialism. Horoskoop jõe Yamunaji näitab, et 1970-1980 AD siis antakse ilusamaks vormi vahel Delhi ja Agra. Meeldib Haridwar, Mathura ja Vrindavan muutub maailm palverändurite laigud. Satyuga on palverändurite keskus saab Yamuna. Nagu Mahabharat jälle Delhi ja Mathura puudutada harjale tõusta.

Suur pühendunu Swami Jagdishanand, samas ennustades, et Mathura on kesklinnas neo loomine, ütleb - "Mahagauri oli sügavas meditatiivset trance (kuulus pühendunu Bengali). Tema hinge jõudnud Mathura. Seal ta nägi 10 th Jumala inkarnatsiooni ehk Lord Kalki õpib väga vana hoone India kleit. Mitu korda Mahagauri nägin Kalki oma unistused magav asend.

Kui George Babri, suur teadlane Egiptuse Secret Teaduste ütles - "hing on sündinud India kes annab valguses Golden Era maailmale. Tema tegevus on tõsta sõltumatult umbes 1930 AD 14 th september, 1936 on esimene päev uue ajastu. Sel päeval see hing loobuma rõivastus on inimene ja avaldub tema jumalik olemus. Hoolimata tugevast vastuseisust asjatundmatu inimesed, ta manifesti jumaliku võimu ja seega raputus meie vana uskumusi. Pärast 1965 AD, inimesed hakkavad aru oma jumaliku olemuse ja alates 1970 AD ta täielikult väljendada oma identiteeti Jumala kehastus. Nendel aegadel oht maailma sõda kudumismasin suur kogu maailmas. See kohutav sõda väljastab leegid hävitamine. Selle tulemusena tänapäeva juhtivaid tsivilisatsioon maailmas hävitatakse nii halvasti, nagu nad ei olnud kunagi varem kasutatud. Hiljem India õnnestub maailma tegevust. See toob kaasa maailma rahu suunas ja vendluse. "

Patna on Khudabaksha Oriental Raamatukogu on raamatu pärsia luule kirjutatud Bukhara on suur pühak Shah Niyamatullah Valli-Sahib. Tema kuulsust kui suur prophesier oli isegi suurem kui suureks Saint-ja jumalale pühendunu. Kui mõistuse


muutub puhas, see on nagu kino ekraanil, mis mineviku ja tuleviku sündmused on näha väga selgelt. Seda on selgelt näha Shah Valli elu ka kunagi väljendanud viha, ei kahjusta ühtegi olend ja oleks kiire päeval, kui ta isegi lihtsalt nägin alkohol, liha jne Ta palvetama Jumala - "Issand! Palun kõrvaldada sellised objektid maailmas nii, et inimesed ei sattuda neile. "Ta elas elu tõe ja kõrge ideaale. See tegi tema arvates väga puhas ja selle tulemusena võib ta kergesti näha minevikku ja tulevikku sündmustest.

Selles raamatus kirjutab ta, et "Jaapan ja Venemaa palkade sõda. (See sõda ei toimu 1904 AD) intensiivne maa värisema toimub Jaapanis. (See toimus 1932 AD) In 1 silmus maailmasõja Alfa (Inglismaa) võitlevad koos Jeen (Saksamaa). Inglismaa võidab veel, 1 crore, 31 lakh inimesed surevad selles sõjas. "See surm näitaja hiljem kinnitas Briti komisjoni aruanne. "Kaks Jeens (Saksamaa 2 eraldi pooleks) kogevad pingeline suhe." Tema prognoosi aatomi plahvatuse 2 nd maailmasõda liiga täitus. Seega kõik ettekuulutused Shah Valli täitus.

Seoses India Shah Valli Sahib ütleb-"See maa on üle võetud välismaalased moslemite kätes. Siis Hindu - moslemid ühendab ja võidelda nende välismaalased ning viimane kavatseb sunnil lahkuma. India saab tükeldada 2 rahvaste ja nende 2 võitleme nii palju, et sõjaohu on kudumismasin suur. See jätkub seni, kuni päev Pakistan re-osakute Indiaga. Victor moslemite poole (Pakistan) on India General moslemi päritolu. Hiljem nii hindud ja moslemid elavad rahumeelselt "(eespool ennustama on avaldatud Akhand Jyoti ajakiri aegsasti)

"3 rd maailmasõda on kohutav. Ameerikas on ülekaalus mängija ta. Pärast sõda, inglise rahvas on täiesti pühkida. India kerkib esile Super Power of the World. Selle saavutamiseks staatus, India läbivad paljud üritavad korda. Pealtnäha see olukord on valus, kuid selline Divine Messenger Jumala sünnib Indias, kes kohtuvad laymen ja teevad need vaprad. Need vaprad võhikud väljakutse veendumusi kirglike materialistlik meeste ja väljuda võitjana. Nii püha, idealistlik inimesed õitseda maailmas ja nad omakorda luua igavene rahu ja õndsus kogu maailmas.

Kalki Purana, Mahabharat ja muud püha kirjandust on kirjeldatud, millistel tingimustel Lord Kalki ilmutada. Need asjaolud on olemas täna. American spiritualists võtnud huvi seoses Lord Kalki on kehastus. Seega nad luua teadusuuringute komitee, et uurida Kalki kehastus Jumal. Üks Ameerika tudeng on seda tema teemat uurida. Tuginedes koopiad Hindu religioossed tekstid leiti Inglismaal, et eespool nimetatud komitees on veendunud, et Issand Kalki on juba sünnist. Vastavalt Ameerika Reporter 8 th oktoober, selle komitee viib läbi üksikasjalik uuring Kalki kehastus Indias.


Arvamust South India suur Saint ja Seer, Raman Swami Iyer, teemal "taintless kehastus ja Divine Messenger käesoleva ajastu", on kõige selgem, võrreldes kõikide teiste ettekuulutusi teinud siiani. Ta kirjutab - "Kalki ei tule hobune ja et ta ei kanna mõõka. Tegelikult on need sümbolid kus hobune esindab energiat. Tähenduses Kalki on ratsutamine on see, et jumalik kehastus on nii võimas, et kosmiline energia töötab nagu inimese oma tahe. Lord Rama tapnud kohutav deemon Ravan tema jumalik jõud. Lord Krishna liiga oli kehastus, sest tema jumalik jõud loodud värinaid psüühika Kauravas ja Pandavas. Ta oli nii võimas, et kõik targad maailm kokku loovutada oma lootosjalgade. Hobune sümboliseerib asjaolu, et see suur kehastus on kõige võimsam olles maailma ajaloos.

Mõõk tähendab artikli Lõiketerad. Üle siin mõõk tähendab lõikamine vile mõtteid psüühika maailmas inimlikkus ja mitte tükeldamine maha oma füüsilise pead. Kalki Purana selgelt ütleb, et Lord Kalki esitab väljakutse kõigile neile inimestele üle maailma, kes võib kõrgelt haritud, kuid kes arvavad, ainult materjali kasu olla võimalik kõiki ja lõpuks on kõik elus. Materialism on kindlasti võimalik vahendeid, kuid mitte igavene lõpuni. Kes hävitab soovimatute mõelda vaid materialism, ateism, plankaed jne saab Lord Kalki. "

Shri Iyer edasi ütleb-"Kalki sünnib lähedal Mathura. Sõna Sambhal tähendab küla kaldal Chambal River. Kalki töö areenil on Mathura. Tema aides tulevad teistest piirkondadest. Ta on suur pühendunu Gayatri ja teadja Savitri põhimõttega. Ta osavalt lõigatud vile mõtteid häid mõtteid. See on ainult see, kes saab õnnestub luua nende mõelnud, mis on paugu vastupidine tänapäeva trend mõtlemist. Paljud teised nimetavad end Jumala inkarnatsiooni (avatārat). Nad võivad isegi näidata mõned imet, veel neo maailma loomisest on ka jõukohased. Nii nad manifest nagu maa usside monsoons ja sureb lühikese aja jooksul. Nagu selle vastu Lord Kalki (kujul Sint) ei ole mitte ainult Päästja Vedas vaid ka disain püha eetika kellegi igapäevatööst. Hiljem inimesi jälgib tema mõtlemine usuliselt. See jumalik Saint saab majapidamine. Hoolimata sellest, et väga rikkad, siis ta elab elu "lihtsat elu ja kõrge mõtlemine". Tema rikkus on kasutatav maailma heaolu. Need ideaalid tema saab imbibed tema järgijaid kõikjal ja loob selline organisatsioon, mis levib oma hindamatu sõnum kogu maailmas. Naised on ülekaalus seas tema aides. See erakordne pühak muutub elamise teisel poolel oma elust. Tol ajal tema Raudra (kohutav) vorm manifest. Kui inimesed värisema tingitud tema kohutav mõtteid, tema vaga naine võtab teatepulga üle. Hiljem see vaga naine tema on armastades tagasi tuua tema järgijad, kes olid eksinud eemal vaimsel teel. India edeneb hüppeliselt ja see mõjutab ka Venemaa ja USA. Mõlemad rahvad kahvatu ees särav aura India. "


"Kes saavad austus on Kalki" Jäta see vastus asjaolud ja aega. Paljud kehastused Jumal on kindlaks tehtud, kui nad veel elasid maailma. Seega ei tule mingit probleemi, kuid samas märgitakse tõsi Lord Kalki. Tulevikus Kalki võib järjekindlalt raske varjata oma jumaliku identiteedi, kuid see saab olema mõttetu. On kindel, et jumalik jõud on juba kehastunud muuta käesoleva ajastu. Kuidas on võimalik, et Issand ei täida oma lubadust "kõikjal ülekohtust engulfs maailmas, ma lihastama et taastada õiglus maailmas. Maailma inimkond PERFORCE kõndida tee tõe kas vabatahtlikult või muul viisil. "

Hea prophesizers nagu Celsus, Daniel, Nostradamus, Vegilatin ja Isa Welter Ben öelda, et Era Transformation saab kokkuvõttes ja kõige erilisemaks korral käesoleva sajandi. Keegi ei saa takistada seda. Paljud ettekuulutusi need suured nägijad on väga olulised.

(1) 1999 AD suur armee kindral Ida rahvas maa Euroopas pärast reisivad õhu. Tol ajal sõda on võidelnud. Õhusõidukit käesoleva üldise kaetakse mõned nähtamatu võim ja seega ka selge, rakett ei hävita. Tol ajal Pariisis kogevad vihmavaling koos teiste võimas lääneriikides, kes üksnes tähtsustatakse materialism. - Nostradamus

(2) Kogu maailm on reguleeritud ühe maailma valitsus asub konkreetses piirkonnas maailmas. Üks keel ja üks kultuur on olemas. Urban elanikkond väheneb palju. Teatis tehnoloogia edendab nii palju, et inimesed saadavad oma mõtteid teistega kaugel nagu raadio ei. - Daniel

(3) The Golden Era (Satyuga) alustab inimestega vanuses alla 25 aasta. Eakad inimesed keelduvad loobuma oma vanuse vanad uskumused. Tol ajal suur pühak on Indias sündinud, kes revolutsioonilisel kogu maailma oma püha mõtlemist. Ta on lugematu järgijaid. Nende hulgas teatud inimesi, kes saak vanu tõekspidamisi ei õnnestu Juua see


pühaku õpetusi. Vaatamata sellele uue põlvkonna maailma inimkond kergesti Juua kõik, et see suur pühaku ütle neile ning seega kõvasti tööd neo loomist. Inimesed on täis lootust ja ülekohus, cunningness, petmine, pettus jms asendatakse universaalne armastus, kaastunne, suuremeelsus jne Õiglus rajatakse maailma ja ebaausalt saab välja juuritud. Aastaks 2000 AD Selle pildi muutub selgeks. "

(4) Vastavalt "Imamey Akhikajjana" Divine Messenger saabub 14 th sajandil. Ta viib inimesed suunas teele tõde, õiglus ja õigus. Seega kogu maailm on kergitanud.

Tuginedes Bhrigu Samhita, Shri Swami Aseemandji kirjutab - "Veelkord, nagu Lord Ram ja Krishna minevikus, Great kehastus Jumala ilmutada selles maailmas. Ta on pühendunu Savitri ja nagu Lord Budha, saab Mahayogi kes äratab kõik oma tšakrad (plexuses). Oma võimu austerities, ta ennekuulmatut haiguste levinud kogu maailmas. Ta tõusu vaesed ja muserdatud. Inimesed ise kindlaks tema ja teenib teda devotionally. Tema aides tulevad kõikidest piirkondadest pärit India ja ta tie India niit ühe püha kultuuri. "

Kui sellised Revolutsioon manifest, maailma inimkonna saavad meelitas India ja uue ajastu hakkab tekkima. Kuni käesoleva Golden Era manifestid, mees läbib suur kitsikusse. On võimalus osa maailma elanikkonnast väheneb tingitud looduslikest katastroofe, riidu, in võitlus jne

Samamoodi Mehhiko juhtiva prophesizer hr Aharo Amaya ennustab, et neo loomine kindlasti tekkida. Ta kirjutab - "aastate 1970-2000 AD on täis kohutavaid olukordi, kogu maailmas. Nendel aegadel asjaolud osutavad 3 rd maailmasõda võib alla neelama maailmas. Hoolimata sellest, sest täna poliitilised liidrid on teadlikud kohutav tulemusi tuumasõjas hiiglaslik sõda ei pruugi olla võidelnud. Muidugi! Maailma inimkond seisab silmitsi kohutava olukordades. Uptil 2000 AD mees nägu maavärinad, nälg, näljahädad, üleujutused jne Pärast seda Divine Võimsus avaldub maailma ja põhjustab inimkond elada elu püha ideaale. "

Kuigi hoiatus President nädal varem, hr Amaya soovitas tal mitte reisida paar päeva. See hoiatus oli toimetatud President Kennedy kuid ta nimetas seda pimedat usku. Nädala jooksul Kennedy mõrvati reisides Texas, USA Samamoodi, Amaya oli ennustanud, et Johnson ei oleks uuesti presidendiks valitud. Hr Amaya ennustus umbes India edu ja juhtimise liiga on nagu eespool mainitud.


Kõik juhtivad nägijate maailmas on prognoositud ühel häälel, et laialt levinud turbulentsi näeme kogu maailmas. See on revolutsioon ja muuta maailma. See hävitab patune, ebaeetiline suhtumine tänapäeva inimesele ja loob uue religiooni põhineb püha ideaale. Siis maailm inimkond elab nagu armastav vennad. Seega maailm peaks püüdma raske Usher maailma ümberkujundamise ja seega rahu.

Täna ebaseadusliku tegevuse on oma kõrgpunkti maailmas. Selleks, et täita poliitilised eesmärgid, nn haritud inimesed ei mõtle kaks korda enne kasutamist ebaseaduslikuks ja ebaeetiline vahenditega. Ülbus on laialt levinud ning on häbitult ületanud piire distsipliin, mis Indias oli tuntud ka varem. In the past naised olid vaadelda kui pärleid sünnitusega, kuid täna neid koheldakse siivutult. Cosmic Võimsus (Jumal) ei ole enam seda taluda olukorda. Teatud mõttes neo loomine on Jumala püha soov. Üks peaks sügavalt uurida, kas eespool ennustused on niikuinii seotud Jumala plaane. Kui isegi väike osa see on tõsi, tarku inimesi peaks kogu südamest ühineda selle püha püüab neo loomist.

14. peatükk - agitations, hävitamine, suur segadus ja seejärel künnisel NEW ERA

In 20 th Century, emake loodus on nii vihane kui kunagi varem. Hävitav riik kehtestada kus vesi siseneb maa ja maa siseneb vesi. Ainult siis mõned vagad mehed maailmas tõusu maailma inimkonnale.

"Energia, mis muudab selle ajastu ei või olla poliitiline või mis tahes" ism ". See energia on sentimentaalne ja muudab mehe psüühika ". -

Nostradamus

See on seotud intsident Milano linna. Aastal 1515 AD mõned preestrid olid reisil selles linnas. 12-aastane poiss lähenes neile. Igaühel oli kummardasid liider seas see grupp preestreid aga see 12-aastane poiss kummardasid jalge noor preester selle grupiga. Igaüks mõelnud, miks see poiss kummardasid tavaline noor preester. Üks inimene küsis see poiss "Poeg! Mis eriline kvaliteet sa tajuda selle noore, tundmatu preester mis ajendas teid


kummardagu teda ja mitte teiste tuntud preestrid? "Poiss tõsiselt vastas -" Te kõik ei tea, et see noor preester täna saab paavst Vatikani kirik tulevikus. "

Igaüks pahvatas naerma. See oli, sest noor preester ei ole ühtegi erilist omadused, mis võiksid teda paavst. Kui aastal 1585 AD see noor preester nimega Feli Peretti tõepoolest sai paavst, inimesed olid üllatunud ja mõelnud, kuidas 12-aastane poiss võiks ette seda sündmust ka ette?

Aga see poiss ei olnud tavaline laps. See laps oli ei keegi muu kui Nostradamus kes sai suur nägija Prantsusmaal. In 16 th Century tegi ta 1000 ettekuulutusi seotud isegi kuni 20 th sajandil. Viimase 500 aasta jooksul on kogu maailmas on üllatunud tema ettekuulutusi. Isegi täna pärast sisenemist 21 st Century ja pärast läbib 20 th sajandi inimesed on õhinal cogitating üle Nostradamus "ettekuulutusi. Järgmistes punktides me-heita valgust tema Extra Sensory Võimsus (ESP).

Nostradamus sündis 13 th detsember, 1503 AD Prantsuse piirkonnas nimega Saint Remi. Kahtlemata on teatud inimesed, kes teevad oma vaimne volitused eelmises elus oma järgmise sündi. Hoolimata sellest isegi neil aktiveerida need vaimne volitused nende hilisemas sündi. Nostradamus oli andekas laps, kes ei näe, mineviku ja tuleviku sündmusi. Oma lapsepõlve ta jumalakartliku ja seega puhastatud meelt. Ta täiendada oma vaimse võimu kaudu austerities, pühakirjade uuringute ja muude vaimsete praktikatega. Ta õppis astroloogia ja filosoofia. Ta on õppinud ka maailma sündmusi, et lihvida oma oskusi. Sel sajandil öeldi, et ta on suur astroloog ja nägija pühak.

Nostradamus ennustas, et 20 th Century, diktaator võtab üle Saksamaa ja terroriseerida kogu Euroopas. Ta nimetas selle diktaator "Hister", mis oli vale pelgalt tähestik. Nagu ennustatud Hitler valitses Saksamaad karm diktaator. Teine ennustuse Nostradamus oli seoses vapper sõdur Prantsusmaal. Ta ütles: "See sõdur on saanud suur ajaloolane maailmas. Alates sõdur, ta muutub keiser aastaselt 25 aastat. Tema vaprus põhjustab terror inglise laagris. Kuid paraku! Ühel päeval saab ta vangistati ja seega lähevad unustusse. "Nostradamus oli isegi ennustatud nimi selle sõduri" Napoleon ". See osutus tõeks hiljem kui Napoleon Bonaparte, sõdur tõusis suur poliitiline kõrgused. Nostradamus "ettekuulutusi on kirjutatud raamatu" Sajandeid ja Kuulutus Michael D. Nostradamus ". Ikka ja jälle ajaleht nimega "News Review" avaldab need ettekuulutused, kui need teoks.


See suur nägija valdavalt ennustanud sündmusi 20 th sajandil ja ta kirjutab - "lõpus 20 th Century, Modern Science on muutunud nii arenenud, et enamik inimkonna muutub ateistid. Sotsiaalne käitumine saad räämas koos mehe iseloomu. Inimesed kõrge kihtides ühiskonnas anduma mood ja edevus. Inimesed söövad rohkem hotelle kui oma kodu. Tol ajal suur hing maailmas sünnib usklik rahvas Idas (võiks olla India). See suur pühak abiga oma aides, loob hea mõte turbulentsi maailmas. See ajalooline Saint loob selline tugev erutus, et sisemise riidu avaldub kõikjal. See sisemine võitlus toimub lõpust osa 20 th Century ja varasem osa 21 st Century. Hiljem inimlikud väärtused ja eetika on imbibed kõikjal. Maailma inimkond heita ettekäändeid koormab ja seega Usher taevast maa peal ".

Ülaltoodud ennustuse Nostradamus tõesti teoks. Selle tõestus on järgmine-

1)

Kui ta oli ennustanud, et pärast 3 kuud, kohutav katk levib Prantsusmaal kus lakhs inimesed surevad. 3 kuud ei katk nähti. On 91 st päeval, uudised üksikud juhtumid katk tuli Pariisist. Hiljem see epideemia katk sai nii vastik, et kogu Prantsusmaa värises hirmust. Seega edasi Nostradamus sai kuulsaks kogu maailmas oma ettekuulutusi.

2)

Kui katkuepideemia lõppenud, küsiti Nostradamus, millise muu tähtis sündmus toimub tulevikus? Ta ütles - "Meie kuningas sureb". Kuningas Louis oli troonile ainult 3 aastat tagasi ja oli väga hea tervis. Ühe kuu jooksul käesoleva ettekuulutus kuningas Louis suri tõttu ootamatu rünnaku diabeeti. Mitte üks inimene oli isegi ette kujutada, et nende energiline kuningas Louis äkki sureb seega.

3)

Hiljem tema ennustus, et Prantsusmaa Maginot Line hävitatakse ka täitus.

4)

tema ennustus, et Saksamaa saab tükeldada 2 eraldi rahvad, ka täitus. Nostradamus oli aegsasti hoiatada tapmiste mõned presidendid Ameerikas.

Seoses 20 th Century ütles - "lõpus 20 th Century emake loodus näitab tema raev kui kunagi varem. Destruktiivne faas on näha kus vesi siseneb maa ja maa siseneb vesi. Mõned kohad kogevad üleujutused ja mujal seal on kohutav põud. Paljud vulkaanid purskama ja armee revolutsioon on näha paljudes riikides.


Tol ajal jumalik jõud avaldub, et muuta maailma. See võimsus on kumbki olla rahva potentsiaali mõjuvõimu ega "ism". See jumalik jõud avaldub sellisena suur pühak, kes juba ainuüksi jõudu oma laitmatu, vaga iseloom põhjustab World Peace and Unity. Nii maailma kogevad sellist õndsust, mis ei ole kunagi varem kogenud. "

Nostradamus liiga on andnud oma arvamuse üle suur pühak maailmas. Ta ütleb, et see püha on Moon peas ja lootose jalule. Ta kleit väga lihtsal viisil. Ta abiellub kaks korda ja eostada 2 poega ja 2 tütart. Kaks korda kas see pühak vahetanud elukohta. Mõlemad korda ta liigub põhja poole.

Once in 1566 (juuli), selle suure prophesizer-nägija istus oma toas õhtul ja mõtlesin sügavalt. Järsku, kui eriti mõelnud väljendub meelt, ta kutsus oma pereliikmete ja ütles "Täna on viimane öö mu elus. Ma ei ela, et näha homme. Seega keegi teist peaks pisaraid valama, kui ma suren. Lahkun see surelik coil, et aidata Jumala oma ülesanne. Hiljem ma sündida maa peal. Tol ajal te kõik võib olla või mitte olla minu sugulased, aides jne tea veel kindlalt, et kogu maailm on Jumala kodu. Kuna ma aitame Jumalat peate otsima pärast minu surma festival ".

Kui Nostradamus rääkis seega need tema ümber ei usu seda, mida ta ütles, sest tervise tark ta oli hale ja rõõmsameelne. Nagu oli tema praktikas Nostradamus läksin magama. Kuidas saab ettekuulutus inimene valesti minna umbes ise kui ettekuulutusi teised alati täitus? Sel ööl, kui ta magas, jätkas ta magab ja kunagi ärkasin. See künnisel uue ajastu visualiseeritud Nostradamus on nüüd meie keskel täna. Me ei tea, millises ulatuses, Nostradamus on nähtamatult töötab muuta see maailm.

Revolutsioon WORLDWIDE ning on intellektuaal NATURE


Pärast Teist maailmasõda toimus. Tol ajal Saturn liigub Sõnn ja Kaksikud Zodiac märke. Jupiter oli Sõnn ja Jäär. Planeedid olid mõjutades inimese elu. Saturn tekitab sõjad, verevalamine, kommunism jne Kuna Saturn oli Sõnn ja Kaksikud, sõda Euroopas oli tõenäoline. Jupiter sümboliseerib tarkust ja teadmisi. Kuna Saturn oli koos Jupiter, sõda oleks intellektuaalne alus. See on täpselt see, mis juhtus 2 nd maailmasõda. Koos sõda, uus tehnoloogia, et võidelda seda liiga suurendatud. Kommunism oli omane paljudele. Nii palju vägivalda oli näha, et isegi täna on meie kõigi ees oma dire tagajärjed.

"Praegusel hetkel Saturn liigub Sõnn ja nii on ka Jupiter. Vaatamata sellele Jupiter liigub tahapoole ja seega vahel 1971-1973 AD jumalik revolutsioon toimub sõda nagu alustel. Teine kohutav sõjalise olukorra manifest. Destruction võib näha paljudes piirkondades. Lühikest aega sõda, mis murrab inimeste südameid võib toimuda. Kuna Jupiter liigub tahapoole seda sõda ei kesta kaua. Selle asemel, et intellektuaalse sõda intellektuaalse mehi jätkub. Jupiteri retrograadne liikumine avaldub intellektuaalset revolutsiooni, mis India viib ".

Ülaltoodud ettekuulutus ilmus "Tankaar" ajakirja (november, 1968 teema), mida rahvusvaheliselt tunnustatud India astroloog, hr Radheyshyam Rawalji. Hr Rawalji elanud Saurashtra, India, tehtud ettekuulutusi, mis avaldati Kanpur ajakirjad nimega "Dainik Jagran" ja "Dainik Vishwamitra". Avaldati ka Lucknow ajakiri "Jnan Bharati". Nii mehed terav mõistus tõmbas hr Rawalji ettekuulutustes.

In "Jnan Bharti" (veebruar 1963, Vol. 210, lk 52) Mr Rawalji ettekuulutus ütles "Järgnevatel päevadel teiste osalisriikide valitsused kujuneb paljudes riikides. Aasta lõpuks 1965 AD India-Pakistani sõda toimub. India on seega tagasi osa selle maa, mis oli varem üle võtnud Pakistan. Hiljem kahepoolne dialoog probleemi lahendada. " Me kõik nägime seda ettekuulutus tõeks. Pärast Taškendis lepingu inimesed igatses rohkem teada tulevikku. Seega Rawalji ütles 1966 küsimust Tankaar ajakiri - "Pakistan ei kuulda Taškendis lepingu. Vägivald tõuseb Bengali ja kommunism liiga marsime edasi. Kisklema toimub vahel kapitalistid ja kommunistid ja viimane võidab. Pankadel on riigistatud täiesti õpilased planeerida erinevaid liikumisi, ülikoolid sulgeda, ühiskondlik vägivald süvendab kongress jagatakse 2 isikutega ja rahandusminister hr Morarjee Desai lahkub ". Tol ajal see ettekuulutus tundus uskumatu, kuid hiljem oli osutunud senti protsenti tõsi.

Neil päevil Mauroos Woodruf ettekuulutustes liiga olid avaldatud. Aastal 1968 on televisiooni, ta oli ennustanud Indira kokkuvarisemine. Hr Rawalji loe see ettekuulutus ja kirjutas Kanpur ajakiri "Tankaar" et - "Indira Gandhi ei koge vihmavaling ja et ta saab


hästi toetatud oma järgijaid." Rawalji sõnul Mauroos ennustust ei teoks. Rawalji oli õigus, sest 1971 AD valimised, Indira Gandhi võitnud.

Muud ettekuulutused Rawalji mis on tõeks on - "East Bengal (East Pakistan) ees loodusõnnetuste ja sisemised võitlused. Nii oma kodanike ees vaesus ja tülisid. Aastal 1970 AD Nasser surevad ja Johnson ei saa neisse kui Ameerika president. Vaatamata Venemaa poliitiline manööver, Iisrael ei loobu maa see on võitnud. Ayub Khan surevad ja pingeline poliitiline võitlus on näha Sri Lanka. Kõik need ettekuulutused tõeks.

Viidates planeetide mõjutusi 1971 AD aastast, hr Rawalji kirjutab - "Kuna pööret toimub juhtivate õppeasutuste haridus iseenesest saavad muutnud. India suhted Nepal ja Venemaa halveneb. Ühelt poolt casteism tihendab ja teisalt ühiskondlik vägivald väljastab mürk. Täna paljud erakonnad on kerkinud nagu konnad vihmaperiood. Need väikesed erakonnad lähevad unustusse ja selle asemel 4 juhtivad erakonnad areneda. Sellest hoolimata paljud riigid jäävad tasakaalustamata ja seega ikka ja jälle Presidendi Reegel üle võtta. Naxalites on terroriseerida inimesi. Re-valimiste Vahekokkuvõte võib toimuda. Tavalised muudatused tehakse põhiseaduses kuid midagi suurt. Käimla Purse lõpeb. Kokku normeerimine võiks jõustuda. Suurenenud maksuvõla loob probleeme kodanikele ja äriklass. Urban rikkuse on piiratud ja materiaalsete muutuvad kulukaks. Inimesed teenindussektor on anduma altkäemaksu, võltsimine jne Crimes võimendab ja India kardavad kokkupõrge kohta Põhja piiri. Looduslikud ja ookeanilise katastroofe kasvab kogu maailmas.

Kui see kõik toimub, maailma inimkond on hirmunud. Tol ajal India edeneb väga kuivõrd põllumajandus-ja teadus on seotud. India teeb teaduslikke avastusi, mis hämmastab kogu maailma. India kaitsevõimet (relvad) võimsus on jõudu arvestama ja vaimsuse mängivad suurt rolli poliitikas. Naised saavad tänu au. Maailmasõda sõditakse mis terroriseerida maailma inimkonnale. Siis inimesed kõik rahvad näevad suunas India nii materjali ja vaimset juhatust. India jõupingutused võivad ennekuulmatut sõda, kuid ükski on õigus ennekuulmatut sisemine revolutsioon. UNO nurjub, kuid seemned, inimeste väärtushinnangute ja vendlus on külvatud üle kogu maailma. Maailma inimkond sunnil luua ühtne religioon, üks kultuur ja ühine seisukoht. "

Koit igavene KULTUUR on väga lähedal


"Lääne kultuur on täna oma haripunkti. Hoolimata sellest, ta on ka oma vanaduspõlve. Nende hävitamine on väga kiiresti. " -

Oswald SPANGULAR

"Uus kultuur on umbes tõusma nagu päike, mis viib maailma inimlikkus inimlikke väärtusi vendlus, armastus, ühtsus jne Seega inimesed unustavad erinevused usutunnistuse, rahvuse, nahavärvi jne" -

prof. CHEIRO

"Ma olen täiesti kindel, et India annab valgust kogu maailmas." -

ROMMAIN ROLAND

"Väga kiiresti sõda on võidelnud ja pärast, et uus maailm, mis põhineb tõde, õiglus, eetika ja moraal on sündinud". -

Isa WALTERBEN

(Lähtudes Egiptuse Carving)

"Kui õhk on saastatud, loodusõnnetused näitab oma viha. Nii ainulaadne maailma kultuuri koitma mis puhastab nii, maailma atmosfääri ja et igaühe psüühika ". -


-

G. VELGILATIN

Kuulus saksa filosoof Oswald Spangular raamatu "Vähenemine West" oli loodud turbulentsi lääneriikides. Tema ettekuulutus "Lääne kultuur on nüüd oma vanas eas. Nad on loonud etapp sellise poliitilise eetika ja sõda maailmas, mis on nagu kaldal jõe ei saa kunagi taluma revolutsioon. 3 rd maailmasõda kindlasti toimub ja siis lääne kultuuri hävitatakse oma juurteni ", on peavalu Lääne diplomaadid. Spangular andnud argumente tema ettekuulutusi eespool raamat ja nad on täiesti õige. See on see, mida Lääne mõtlejad usuvad.

Spangular argumendid põhinevad üksikasjalikku uurimist kõigi elusolendite. Teises otsas, Romain Roland ettekuulutus "Ma usun kindlalt, et veel kord India annab tarkust kogu maailma - nii kiiresti kui lääne kultuuri lõpp, Ida kultuur valitseb kogu maailmas", põhineb eelneval kogemusel puhas hinge. Tol ajal veel prophesier tehtud teatud ettekuulutusi, mis on oluliselt mõjutanud kogu maailma. Seda seetõttu, et need põhinevad astroloogiline arvutused. Need prohveteeringud tehti prof Cheiro kes nimetatakse mustkunstnik astroloogia lääneriikides.

Prof Cheiro teinud selliseid tähelepanekuid üksikisikute, kogukondade ja riigid, kes tol ajal tundus võimatu ja vale. Sellest hoolimata on asjakohane tunnis Cheiro ettekuulutustes olid osutus tõeks. Inimesed olid üllatunud, et näha Cheiro ettekuulutustes, nagu Lõuna-Aafrika sõda, surm Great Victoria, täpne päev ja kuu, 7. th Edwardi surm jne teoks. Tema muid ettekuulutusi nagu mõrva Itaalia valitseja Herbert, vihmavaling Venemaa tsaar ja mõrva tema sugulased, täpne Saksamaa esimene sõda jne liiga täitus. Tol ajal esialgu inimesed kahtlesid Cheiro ettekuulutus, kuid kui nad tulid tõsi, kõik kokku, et Cheiro vallanud suur vaimne jõud. Tema ettekuulutus seoses Lord Kitchner oli ka väga oluline. Kui aastal 1887 armee oli ta kolonel prof Cheiro ütlesin talle, et suur sõda 1914 AD, ta antakse suur vastutus. At vanus 66 a. ta sureb mitte lahinguväljal, kuid ookeani õnnetus. See ettekuulutus ei täitunud ja kui Issand Kitchner sõitis meritsi Ameerika konsultatsioonideks, ta oli uppunud Saksa laeva. Cheiro teinud olulisi prognoose Iisraeli araablased ja India.

Cheiro oli ennustanud - "Euroopa kristlased taas aidata iisraellasi elada Palestiinas mis viha Araabia riigid ja moslemitest sõpru. Viimane on ikka ja jälle rünnata Inglismaa, Ameerika jne eri viisidel. Moslemid võitlevad koos iisraellaste ja veel iisraellaste saavad rohkem võimu. Iisraeli hoolimata väike number tapab Iisraeli araablaste tõttu Jumala armu ja võtab üle suurema osa araabia maad. Pärast 1970 AD veel üks hiiglaslik võitlus


kaasne mis puruneb araablased. Pärast seda hävitamine, uus igavene kultuur sünnib mis levib kogu maailmas 2000 AD "

Keegi ei uskunud, et see ettekuulutus Iisraeli suhtes saab tõeks. Paar päeva hiljem kõik iisraellased maailma sisenenud Palestiina ja nad aitasid Palestiinas. Nii Iisrael hoolimata tilluke väljenduv suhtumine pakk lõvid. Ühe rünnaku need purunesid Jordaania ja võttis üle Egiptuse Siinai piirkonnas. Prof Cheiro ütles - "Niiluse jõe araablased maandub kätes Israel". Ka see oli, osutus tõeks. Nähes kahju riigi araablased on selge, et kui Iisrael võitleb araablaste, viimane kindlasti kaotada halvasti.

Kui keegi soovib, et võrrelda kas Cheiro ettekuulutustes on tõeks, siis peaks ta lugema Akhand Jyoti ajakiri (1943 jaanuar) leheküljel 23. Seal on kirjutatud - "Inglismaal vaba India, kuid kuna ühiskondlik võitleb, India on liigendatud. Nii hindud - moslemid Budhists jagatakse ". Tol ajal see ennustus oli tehtud, Inglismaa oli oma haripunkti kõigis eluvaldkondades.

Keegi isegi ei uskunud, et India oleks saada vabadus. Vaatamata sellele prof Cheiro ütles "India Päike on võimas ja on Veevalaja märk. Keegi ei saa takistada selle ülespoole reis nii materiaalselt kui ka vaimselt. " Seega tema ennustus täitus 1947 kui India sai tasuta. Jällegi nagu tavaliselt inimesed ei uskunud Cheiro ettekuulutus India kui jaotati. Hiljem kogu maailm nägi India jaguneb Pakistan ja India. Paljud Budhists piirkondades liiga eraldatud sel ajal.

Cheiro on suur usk, et India oli väga helge tulevik. Ta ennustas, et väga võimas, vaimne ja idealistlik inimene sünnib Indias. Ta äratab hing kogu India ja tema vaimne jõud on isegi tugevam kui kollektiivse materiaalse jõud kogu maailmas. Kuna India, Jupiter särab, teadmiste revolutsiooni on võimalik. See hiljem mõjutada iga pelgupaik ja nurka maailmas.

Väga sarnane Cheiro ettekuulutus on veel üks kirjutatud vana nikerdamist Egiptuses. Ta ütleb, et suur hävitamine toimub (Quyamat) ja seejärel uue ajastu koidikul. Tõde on oma usk ja õiglus on tema õigus. Kogu maailm elab nagu perekond ja viha hävitatakse oma juurteni. Rahu ja õitseng on reeglina üle kogu maailma. Aga enne seda taevalik riik, maailm seisab silmitsi loodusõnnetuste, sõdade ja surma suur patakas maailma inimkonnale. Rühm väga vähesed inimesed aitavad manifest uue maailma ja uue, muutub ajastu.


Selline artikkel on ka kirjutada G. Vegelatin aastal 1926 küsimust hispaania ajakirja "Science Westminister". Ta ütles, et pärast 56 aastat, õhkkond muutub mürgised ja seega emake loodus muutub raevukas. See Viha võimendab 1971-1981 AD Man kunagi näinud seda metsik nägu laadi. See sisaldab üleujutused, näljahädad, vulkaanipursked, magnetilised tormid jne Teatud kohtades maa peal saab repi. Uus saartel tekivad meres. Nn sõbralike riikide ründavad üksteist. Aeg võib tulla, kui see tundub, nagu oleks see maailm hävitatakse (Pralay). Tõenäoliselt seda ei juhtu ja selle asemel uus tsivilisatsioon ja kultuur sünnib. India vastutab puhastamise atmosfääri tõrjumisel haiguste ja avaldumisvorme maailma rahu ja vend kapuuts. Maailmas elab nagu õnnelik pere, sest ilus, piirideta maailmas ilmutada ".

Nagu kõik teised prophesizers hr Vegelatin liiga avaldab arvamust, et vahel 1930-2000 AD, uus uplifter kogu maailma täidab tema hiiglaslik ülesanne neo loomist. Tema mõtte energia on nii tugev, et tema eluajal ise, ta hävitab ateistlik hoiak suur patakas maailma inimkonnale. Tema aides tulevad mitte ainult oma sünnimaal, vaid üle kogu maailma. Inimesed ignoreerib nende kehalist, rikkust jne vajadusi ja jälgida selle suure pühaku suu samme. Tema revolutsioon, mis lauk oma väga sügav, kannatama kõik kriitilised rünnakute intellektuaalne kihtide. Seega tema revolutsioon võidukalt.

Kiiresti muutuvate oludega tänapäeva maailmas näitavad, et on tulnud aeg suur maailm murrang esialgu ja siis ümberkujundamine maailma (nagu ennustatud suur nägijate maailmas). Peame seega mõnitama up meie selja tervitades südamest, uus igavene maailma kultuuri, mis põhineb maailma rahu, vendluse ja ühtsuse.

GRUPP 15 - märk valitsevast jumalik jõud, mis muudab selle ajastu

In oktoober 1970 küsimust ajakirja "Rashtra Dharma" ilmus artikkel nimega "Aimdus puutub maailma tulevik". See sisaldas palju ettekuulutusi, nagu osalise hävimise East Pakistan (Bangladesh) (See ettekuulutus tehti jaanuar 1971 küsimust Rashtra Dharma ajakiri) Sel ajal ei ole selliseid märke võib näha Ida-Pakistan. Pärast 2 kuud ookeani torm ründas Bangladesh ja 20 lakh inimesed kaotasid oma elu. See ennustus ütles, et pärast silmitsi selline hirmus esinemissagedus, Bangladesh saavad rahu ja stabiilsus. Sarnane ettekuulutus tehti Bihar (India) liiga ja ta oli tunnistajaks kõik kui suur osa Bihari osariigis


oli lõksus selles ookeani torm. Peame meeles, et see ennustus on tehtud 11 kuud enne sündmuse aset.

See ettekuulutus tegi tuntud Yogi of Shahjahanpur nimega Saint Ramchandra. Ta on tõend sellest, et läbi jooga tavasid, võib tegelikult "näha" tulevasi sündmusi maailmas, 50 aastaks ette ühe puhastatud keskendunud psüühika / meelt. Tegelikult vastavalt Saint Ramachandra, vilunud Yogi saab ette sündmusi 50 aastat ette nii, nagu nad juhtuvad selsamal hetkel. Ilm teadlased teavad, et need pilved, mis vihma konkreetsel päeval tegelikult hõljuma umbes 5 päeva ette taevas. Mõned pilved moodustuvad auru, mis on readied paar kuud varem tänu suvise st vee ookean tõuseb üles taevasse nagu aur, moodustades pilved. Mida me tahame öelda, et sündmused käesoleval hetked on alustatud varem ehkki delikaatselt. Sündmused täna võtta peent kuju varakult ja need avalduvad äärmiselt etteteatatud tund.

See on täpselt, mis juhtub umbes tulevikus. Kui Cosmic Võimsus (Jumal) soovib täita juhul 50 aasta pärast, peen kuju sellisel juhul kujuneb kohe. Siis pärast nõuetekohast konsulteerimist oma aides (väiksemad volitused), täielik ümberkujundamine toimub välismaailmaga etteteatatud tund. Näiteks kui teatud valitsusväliste skeemid on tehtud, on nad esimest korda arutatakse põhjalikult ja seejärel tegevuskava eesmärk. See tegevuskava on esimene teada ainult mõned vastutavad ametnikud ja on ülisalajane niipalju kui võhikud puhul. See on vaid, et kui see kava läheb tegudeks kujul kava (mõne kuu pärast), et kogu maailm teab seda. Samamoodi kui kosmilise jumalik jõud (Jumal) kujundab kava näiteks maailma ümberkujundamine, peen teekaardi kohe tõmmatud. See kava on teada ainult mõned puhas südamega, vaga maailma mehed ette ja kui see põhineb see tarkus suur pühade teeb ettekuulutused tulevikusündmuste esialgu inimesed ei usu neid. Alles siis, kui kuu / aasta jne hiljem so etteteatatud tunnis, kui et nimetatud sündmuse ettekuulutus tegelikult ei toimu, et inimesed usuvad, et need pühakud "ettekuulutusi. Seega joogid, pühakud jne saab "näha" tulevasi sündmusi ning eelnevalt selge kiltkivi oma puhta mõistuse. Puudub peaks kunagi kahelda.

Kui Divine Messenger või Jumala inkarnatsiooni ilmus maa, emake loodus aitas nende hiiglaslik ülesanne neo loomist luues esiteks turbulentsi maailma kaudu loodusõnnetused, sõjad jne lõpuks 20 th Century ilmselt see faas turbulentsi lõpeb ja see asendatakse maailm / Era Transformation. Divine Power inimeste rõivastus on juba maale laskus. Ta on võtnud sündi India ja on juba alustanud oma jumalik ülesanne. Kui maailm on tegelikult näha tema hiiglaslik ülesanded fructifying, siis nad parandaksid meelt, et Jumala inkarnatsiooni sarnaneb Ram Krishna, Kristus, Budha jne tuli nende keskel, kuid mitte ainult ei nad ei tundnud teda ära, nad ei ole kunagi isegi mõelnud aidata teda tema püha ülesanne ".


Ülaltoodud sõnadega liiga olid Saint Ramchandra kelle ettekuulutused on antud selles raamatus. See jumalik Saint puudub soove kuulsust, rikkust jne on kastetud ülesannete maailma heaolu nagu tõeline Yogi. Ta rääkis nõnda, et ärganud hingede maailma tunnustada eespool Jumala inkarnatsiooni ja nagu suured pühendunud Jumala (Hanumanji jne) aitab teda tema jumalik ettevõtmine.

Mõned kahelda Thomases nagu Arya Samaj järgijaid küsis Ramchandraji - "Kui olete nõus, et Jumal on kõik levinud ja ei ole midagi muud kui kosmiline hing, siis kuidas saab ta asuda inimese kujul?" Ta vastas, et iga olend on alateadvus ja teadlik pidades. See teadvus võtab inimkuju. Alateadvus on aluspind ning ekstra meele maailma.

Ühelt poolt Saint Ramchandra ennustanud, et Cosmic jumalik jõud (Jumal) kehastuda maa peal ja ta andis ka teatud omadused, mille kaudu inimesed võiksid tulevikus tunnustada selle kehastus. Väärib kajastavad üle need sõnad tema - "Päike muutub vähem kuum mõne aja pärast. Teadlased ei tea, miks päike lagunevate seega? Kui Päike kaob ühel päeval, elu Maal lakkab eksisteerimast. Seega tänapäeva teadlased on kahju, kuidas üks võib põgeneda selle kohutava olukorra ".

Yogi Ramchandra rääkides päikese lagunemine ütleb, et see jumalik jõud kujul inimene kasutab kuni päikese soojust. Enne emake loodus muutub, Päike muutub esimene. Seda seetõttu, et hing bruto / nähtav maailm on Päike. Solar lagunemine tähendab ümberkujundamine on silmapiiril. Nii, et suurendada selle kiirus ümberkujundamine, Jumala kehastus nagu eespool mainitud, on kasutades päikeseenergia, mida me tajume päikese lagunemine. Niipea kui Divine inkarnatsiooni missioon on lõpule maa peal, emakese looduse ümberkujundamine liiga valmib täielikult. Seega Sun taastub algne soojus st päike lagunemine ei tühistata. Soovime meelde Akhand Jyoti lugejatele, et Gayatri pühendunute on tugevalt seotud Päikese. Paljud korda on kirjutatud Akhand Jyoti et ei ole vahet, kuivõrd Gayatri pühendunu (kes on mõistnud Jumala kosmiline hing) ja Päike. Selline Gayatri Saint ja Sun on sisimas ühendatud ühe üksusena. Seega on tõendatud väljaspool kahtlust, et see uus kehastus Jumal on ait Savitri Energia (Gayatri põhimõtet või päikeseenergia). See on selge tunnus selgitada uue kehastus.

On palju muid olulisi ettekuulutused Yogi Ramchandraji. Ta ütleb-"Mis minu jooga Extra Sensory Power, ma olen näinud, et suur Inferno manifest Londoni kesklinnas. Lõuna pool Inglismaal sukelduda merre. Inglismaa kogemus väga külm. Täna Venemaal, Ameerikas ja Euroopas on tipus materjal, poliitiline ja sotsiaalne edu. Vaatamata sellele tulevikus nad silmitsi pimedus ja pimedus nii materiaalselt kui ka vaimselt. Täna marksism on levinud üle kogu maailma, kuid päev, kui see on maetud null. Ameerika rikkusest on purunenud


tulevikus. India tulevikus jõuab haripunkti vaimsuse, kultuuri-, majandus-, tööstus-, rikkust jne, seega muutub juhtiv Super Power maailmas. See toob kaasa ka ülejäänud maailma ees rahu, heaolu ja vendluse. Seega kaua India jääb maailma juhtiv ".

Kuulus prophesizer hr Ramchandraji nõus, et tänane levinud ateism tõttu kõrge intellektuaalsus, tulevikus asendada usk Jumalasse ja Spiritual Science. See ülesanne viiakse läbi eespool nimetatud kehastus Jumal, kes on puudu piiratud, petetud egoistlik kõrgusel "I" ja "Mine". Vaatamata asumist inimkeha see kehastus tegelikult olema ookeani jumaliku armastuse ja püha tundeid. Tähendus meelt on jumalik ja ei inertne. Ta ennekuulmatut kurbus maailmas inimlikkus ja seega muudab selle ajastu.

Tema peamine ettevõtmine saab suunas suur võitlus. Sel tema arvas energia töötavad täistööajaga. Tema nähtamatu hinge jõud põhjustab mõte revolutsiooni kogu maailmas ja ka hiiglaslik turbulentsi emake loodus. See kehastus avaldub tema Raudra (kohutav) vorm kaudu katastroofe nagu maavärinad, sõjad, epideemiad, näljahädad jne Kuigi nägu see kõik see tundub ohtlik veel see juurida kurja elemendid maailmas (See on nagu puhastamine oma maja luud - jääda või meeldib arst eemaldamist kasvaja, mis on väga valus esialgu vaid on väga kasulik pikas perspektiivis). Pärast hävitamist paha elemente, vaga iseloomuga inimesed maailmas kogevad uue ajastu täis taevalikku õndsust.

Tol ajal India vaimsuse saab imbibed aplalt kogu maailmas. Inimesed loobuvad erinevusi nagu sugu, kogukonna, rahvuse, rassi, kultuuri jne ja elab elu, mis löga koos püha ideaale ja inimlikud väärtused. Täna, et jumalik jõud töötab vankumatult selle eesmärgi saavutamiseks on Era Transformation.

Ülaltoodud ettekuulutus ei ole mõeldud pelgalt idle uudishimu. Me peame mõistma, eesmärgiga, et Extra Sensory Võim ja kui me nõustume, et jumalik jõud on olemas, me kõik peame lahendama vankumatult aitavad teda selle ülesande täitmisel Maailma Transformation. AUTOR: Shriram Sharma Acharya asutaja International Gayatri Pere oli suur Yogi nägija ja kehastus Jumal, kes kirjutas mahud teaduskirjanduse peamiselt vaimne teemad maailma heaolu ja rahu. Rohkem teaduslikku e kirjanduse pls külastada http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org ja http://www.awgp.org/ KIRJELDUS: Tasuta e-raamatuid Chakra Meditation-ESP, Nirvikalpa Samadhi või Thought Tasuta Trance, saavutamine Ridhi-Sidhis või Divine Energies, Future Teaduslikud Religion, Super Energy Gayatri Science & kundalini jooga korrelatsioonis neuroteadused-ESP, endokrinoloogia, anatoomia, psühholoogia ja sotsioloogia 1) materjali ja vaimne heaolu ja 2) ühendav maailma rahumeelselt nagu perekond. Meil on rangelt mittekaubanduslikku veebisaidi, mille eesmärk on realiseerida vanus vana unistus suured juhid ja mõtlejad maailmas: ilus piirideta maailmas.


MÄRKSÕNAD: Kundalini Yoga Gayatri e-raamatuid ultra heli telepaatia parapsühholoogia metafüüsika Nirvikalpa Samadhi reostuse jooga tantra filme internet hüpnotiseerija ökoloogia astroloogia ayurveda Kalki bioelektri kirurgia laserid osooni radar stress loovus arheoloogia Induse oru tsivilisatsiooni kütusekriisi toidunappus tsunamid elulugu Guru maailma rahu meeles psüühika jumala närvi peen teadvuse hinge jumaliku trance sisesekretsiooni näärmete ESP Tšakrad põimik meditatsiooni kontsentratsioon intellekt ettekuulutus arvasin mõtlemine Cheiro Nostradamus Aurobindo õndsus aju Vedas päikeseenergia päikese energia püha puhas meeleorganite Prana Avatar Upanishad valgust raku hüpotalamuse hüpofüüsi ümberkujundamise futuristlikku ennustus madu võimu elu inimese eetika terviklikkust iseloomu uitnärvi Tantra Mooladhar aatom neutron prooton

PALVETAGEM igavese maailma rahu, heaolu ja BROTHERHOOD.

Estonian book biography veda incarnate ashok rawal 22nd may 2013  
Estonian book biography veda incarnate ashok rawal 22nd may 2013  

THE TAINTLESS INCARNATION OF GOD – RECREATION OF RELIGION AND CULTURE “Lord Kalki will take birth in Sambhal village in the family of...

Advertisement