Page 1


колонка редактора

Вітання від

Свято наближається! Рівняни активно готуються до Нового року, скуповують подарунки, загадують бажання, одним словом, — чекають на диво! А, насправді, його не стільГ ки треба чекати, як творити своїми руками. Саме так, як це роблять чиГ тачі журналу “Вітаємо!”. Вони кожГ ного місяця діляться своїми щиГ рими побажаннями, а, натомість, отримують слова вдячності та гаряГ чі поцілунки від своїх рідних! Вірте у казку — і вона обов’язково до вас прийде! БажайГ те чуда — і воно здійсниться! ЖитГ тя змінюється і дива трапляються, коли ми того не чекаємо. Особливо у передноворічну ніч... З побажаннями гарних святкувань та приємних подарунків долі, Катерина САВИЧ.

2

Свята у грудні Аби нічого не пропустити наступного місяця, пропонуємо перелік грудневих свят. Привітайте своїх друзів, колег чи просто знайомих! Подаруйте для них тепле слово в цей день, а у відповідь отримайте щиру посмішку.

1 ГРУДНЯ День працівників прокуратури України 4 ГРУДНЯ День замовлень подарунків Діду Морозу Введення у храм Пресвятої Богородиці 5 ГРУДНЯ Всесвітній день волонтерів 6 ГРУДНЯ День Збройних Сил України 7 ГРУДНЯ День місцевого самоврядування в Україні Великомучениці Катерини 9 ГРУДНЯ Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення 10 ГРУДНЯ Всесвітній день футболу 10 ГРУДНЯ День прав людини 13 ГРУДНЯ Андрія Первозванного 15 ГРУДНЯ День працівників суду України 19 ГРУДНЯ День адвокатури України Св. Миколая Чудотворця 20 ГРУДНЯ День міліції 25 ГРУДНЯ Католицьке Різдво 31 ГРУДНЯ Новий рік!


гороскоп місяця ТЕРЕЗИ Грудень Терезам необхідно почати з самопізнання і творчого усамітнення. ОбстаВ вини не сприяють прояву активності. Якщо ви до цього часу зарекомендували себе як відпоВ відальний працівник, то зможете повною міВ рою скористатися плодами своєї праці.

ОВЕН На початку зими Овнів переповнює маса планів: комусь захочеться поїздок і розширення активності, хтось буде мріяти про підвищення або дорогу покупку. НайВ кращий період для втілення мрії Вперша деВ када грудня. ТЕЛЕЦЬ Останній місяць року справді може стати для Тельця чарівним. У вас буде можливість переконатися на власВ ному досвіді, що якщо чогось дуже сильВ но захотіти, то це цілком може трапитиВ ся. Дива продовжуються, тільки ви триВ майте свою фортуну міцніше.

СКОРПІОН У грудні шлях до успіху лежить чеВ рез допомогу старих знайомих, що мають авВ торитет і вплив. На роботі постарайтеся зареВ комендувати себе до кінця місяця з найкраВ щого боку, коли керівництво буде оцінювати шанси претендентів на перспективну вакантну посаду. Виховуйте в собі реаліста. СТРІЛЕЦЬ У грудні Стрільцям необхідно поставити нарешті крапку в тих справах, які висять уже довгий час. Постарайтеся не брати участь у реалізації колективних проектів, а також виключіть контакти з високопоставленими особами.

БЛИЗНЮКИ Для Близнюків грудень В час псиВ хологічної та емоційної нестабільності. Весь міВ сяць Близнюки будуть як на вершині вулкану, і цей Везувій, як здасться, може вивергнутися неприємностями у будьВякий момент. РАК Якщо вже вплутуєтеся в авантюру, не заВ бувайте, що це було ваше власне рішення. Тому не псуйте собі настрій безпідставними припущеннями Впросто насолоджуйтеся моВ ментом. Ви можете отримати приз, але лише в результаті копіткої індивідуальної роботи. ЛЕВ Для Левів у грудні періоди активносВ ті змінюватимуться періодами гальмуВ вання. Подбайте про те, щоб виглядати бездоганно. Зірки радять зберігати оптиВ мізм і творчий настрій у будьВякій справі. Вміння йти на компроміс дозволить вреВ гулювати конфлікти. ДІВА Головна ідея грудня для Діви В облаВ штування побуту. Надійний тил Вгарантія соВ ціального успіху. Не виключено, що ви приВ ступите до запланованого ремонту. Почніть зі звільнення будинку від непотрібних речей. А разом з тим і свої плани в думках по поВ личках розкладіть.

КОЗЕРІГ Вам варто підбити підсумки, навести порядок у справах і планах, щоб розставити всі крапки над «i». В цей час краще скоротити спілкування, не витрачаючи тим самим енерВ гію даремно. Цілком імовірний дещо апатичВ ний настрій. ВОДОЛІЙ Початок зими В дуже позитивний для вас час. У ваше життя увірветься вітер змін, чому ви будете раді. Нові знайомства і плани, приємні звістки Ввсього цього буде достатньо у вашому житті. РИБИ У грудні Рибам доведеться не відвоВ йовувати своє місце під сонцем, а утримати його. Тобто зберегти те, чого зуміли досягВ ти. Головне Вваше ставлення до себе і своїх обов’язків. Якщо вам вдасться привести свої бажання і плани у відповідність з можливосВ тями Ввсе піде “як по маслу”.

Погода у грудні За спостереженнями народного синоптика Володимира Лиса, перший місяць зими характеризуватиметься змінаР ми погодних умов, похолоданням, потеплінням, випаданР ня снігу і дощу. Цьогорічна зима буде на 1Р2 градуси теР пліша попередніх років. Снігу, який би лежав всю зиму – не буде. Будуть цієї зими: посилення вітру, хуртовини, снігові замети, ожеледиці. На Новий Рік буде плюсова температуР ра, продовжиться така погода до 11 січня. За весь період спостережень, починаючи з 1944 року, найтепліший Новий рік видався у 1971 році Рблизько 10 градусів тепла. НайсуР воріша новорічна ніч була у 1979 році: 31 грудня – 10 мороР зу, а 1 січня уже 20 морозу. Снігу випало 14 мм.

Прикмети місяця: • Зима по коліна — бути врожаєві • Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже • Якщо грудень сухий, то буде довга суха весна і сухе літо • Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним • Грудень холодний, сніжний та з вітрами — на врожай

3


інтерв’ю місяця

Ігор Мельник:

Важливо мати за правило: будь-які, навіть мізерні справи доводити до завершення Усі ми віримо в дива, незалежно від віку, статі чи соціальної приналежносю ті. Кожному хочеться бути щасливим та успішним завжди і у всьому. Але не кожю ному вдається цього досягти. Для Ігоря Мельника в житті нічого не давалося прою сто так. Цей чоловік вже зумів самостверю дитись, як мінімум, у двох іпостасях. Про роботу, сім’ю, відпочинок та мрії зваженою го керівника та люблячого батька — далі у нашій розмові. — Поділіться секретом успішного кею рівника на роботі та турботливого батька вдома. Як вдається поєднувати? — Якогось особливого секрету немає. Для будьфякого керівника важливо бути поф рядним, відкритим і чесним. Цього нас наф вчали батьки ще з дитинства. Завжди треба прислухатись до людей. А якщо не знаєш чоф гось — попроси поради, дослухайся до думф ки інших. Звичайні люди, як ніхто інший, моф жуть підказати, як краще зробити. Недаремф но кажуть: “Одна голова добре, а дві — краф ще”. Саме так, прислухаючись до людських проблем, останнім часом нам вдалося відреф монтувати багато сільських вулиць, провеф ли освітлення, асфальтували дороги. Важф ливо мати за правило: будьфякі, навіть міф зерні справи доводити до завершення. Тоді і прийде успіх. Ну а щодо поєднання успішф

4

ного керівника й турботливого батька вдома, то саме життя доводить просту істину: якщо вдома надійний тил, то й на роботу завжди йдеш із хорошим настроєм і є бажання праф цювати. — Хто керує у Вашій сім’ї: “голова” чи “шия”? — У будьфякому разі, останнє слово за мною. Але жодного разу не було, щоб я не враховував думку дружини. Ми завжди раф димось й допомагаємо одне одному. Дружиф на у всьому питає моєї думки. Я вислуховую і пропоную свої варіанти. Часто вона й сама подає мені ідеї, а я вже втілюю їх у життя. Так склалось, що багато часу проводжу на робоф ті, тому домашні питання, звісно, вирішує дружина. Але коли буваю вдома, то не цураф юся вирішення побутових питань. Сім’я для мене — це надійний тил, де я завжди знайду спокій, затишок. — Як виховуєте дітей і які надії на них покладаєте? — Найголовнішим питанням у родині, маф буть, як і для більшості людей, є виховання дітей. Дружина в цьому плані більш сувора, а я, в силу своєї зайнятості, бачу дітей рідф


ше, тому й толерантніший. Увесь вільний час намагаюся приділяти дітям, сім’ї. Зі своїми дівчатами розмовляю на всі теми, які їх ціф кавлять. У гарну погоду їздимо до зоопарф ку. Провідуємо “знайомих” тварин, приносиф мо їм гостинці. Такі прогулянки допомагають відновити сили краще за будьфякі масажі. (Сміється – авт.) Як кожен батько, хочу, щоб мої діти зростали добрими, чуйними, відповіф дальними, уважними і люблячими. Вважаю, що своїм життям та вчинками ми повинні заф служити повагу від своїх дітей, заклавши у них, передусім, моральні стандарти. — А як щодо захоплень? На хобі час залишається? — Як більшість сільських хлопчаків, ще з дитинства любив майструвати, щось складаф ти, захоплювався технікою. Працювали батьф ки і нас до цього привчали. З братом ми баф гато допомагали мамі по господарству. Я люблю лагодити техніку, і це вміння допомаф гає мені в житті й до сьогодні. Ну а на хобі, і дійсно, практично часу не залишається. Проф те люблю збирати гриби, ловити рибу, відпоф чивати з друзями на природі. — Знаю, що й подорожувати любите. Де вже побували? Які враження залишию лись? — Подорожі — одне з моїх найбільших захоплень, тому літні відпустки намагаюся проводити разом із сім’єю. В Україні є стільф ки мальовничих місць, хочеться, щоб діти їх побачили. Найулюбленіше місце відпочинку нашої сім’ї — це Крим. М’який і теплий кліф мат, фантастична природа, незабутні пейзаф жі, море і гори. Із задоволенням відпочиваєф мо на наших Поліських озерах (Біле озеро, Шацькі озера). Враження від таких поїздок неймовірні, та ще й для здоров’я корисно. — Чи вірите у дива передноворічної ночі і чого очікуєте від Нового року Чорю ної Водяної Змії? — Мабуть, нікуди не дінешся, треба віриф ти, особливо в передноворічну ніч. (Сміється — авт.) Ми загадуємо бажання на останф ній, дванадцятий удар курантів і віримо, що воно обов’язково здійсниться. Ми бажаємо здоров’я усім своїм рідним і близьким люф дям. Ми хочемо добитися того, чого не встиф гли зробити у поточному році. Ми залишаф ємо все погане в році, що минає. Значить, n

досьє

Посада: голова Березнівської районної державної адміністрації Дата народження: 24 травня 1975 року Сімейний стан: одружений Інтереси: подорожі, автосправа Улюблені фільми: науково-популярні

ми віримо в диво. Так було і буде завжди! Ну а так як Новий рік Чорної Змії несе нам несподівані зміни і мінливість, я вірю, що ці зміни будуть тільки на краще, а заплановаф не обов’язково здійсниться. А оскільки Змія у нас полюбляє розкоші й делікатеси, то неф хай дає Бог, щоб у кожного із нас у наступф ному році було на столі і до столу. Головне — налаштуватися на позитивні емоції, отоф чити себе теплом рідних і близьких людей і подарувати їм свою увагу. І нарешті, згадаф ти, що, крім кар’єри та роботи, є ще люди, які люблять і чекають на вас. — Про що мрієте? До чого прагнете? — Що може відчувати людина до 40 роф ків? Це золотий час для кожного із нас, коли є багато сили, енергії, непереборне бажання жити і рухатись далі. Тому маю багато задуф мів щодо реалізації себе у суспільному житті, зобов’язань перед березнівчанами, які маю виконати. Продовжуватимемо будівництво та ремонт доріг до населених пунктів, освітф люватимемо сільські вулиці та підводитимеф мо газ. Плануємо привести в належний стан комунальні дороги райцентру, міський парк, окультурити урочище “Лучка”. Є і перспектиф ва встановлення додатково двох ліній з вигоф товлення сірників у ТОВ “Українська сірникоф ва фабрика”, залучення інвестиційних коштів Чеської Республіки для будівництва мініфГЕС на річці Случ у селі Губків. Також мрію, щоб усі наші родини були щасливіші, більше поф сміхалися, молодь мала роботу і всі жили в мирі та спокої. Спілкувалась Катерина САВИЧ.

5


Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62- 57- 00, (097) 892 853 7.

9


Студія «Дольче Віта» є незаперечним регіональним лідером в сфері професійного навчання майстрів індустрії краси. • Розгалужена та багатопрофільна система навчальних програм. • Професійний викладацький склад. • Сучасні методики викладання матеріалу. • Індивідуальний підхід до кожного. • Сучасна матеріально-технічна база. • Незалежне тестування майстрів. • Лояльна цінова політика. • Гнучка система знижок для постійних слухачів курсів. • Видача дипломів та сертифікатів. • Консультаційний супровід після закінчення навчання.

метикою та сучасним обладнанням. Разом із викладачами, студенти беруть участь у навчальних семінарах, майстер-класах, працюють з моделями на конкурсах краси, а також отримують безкоштовну допомогу в підготовці до конкурсів та чемпіонатів для перукарів. Школа допомагає випускникам працевлаштуватися у кращі перукарні та салони краси міста та області. Студія «Дольче Віта» співпрацює з відомими в Україні та за кордоном навчальними студіями та школами, такими як: Estel Professional (м. Санкт-Петербург, м. Київ), Стиль Коте (м.Київ), PROF-LINE (м. Дніпропетровськ), На базі Студії функціонує професійна шко- Terra Viva (м. Київ), Школа манікюру Ірини Амла, яка готує перукарів-модельєрів за сучасною росієвої (м. Київ) та ін. методикою навчання. Школа забезпечує стуМи створимо всі умови для вашого комдентів необхідними навчально-методичними фортного навчання та подальшої професійної. матеріалами, професійною перукарською кос- самореалізації.

Дольче-Віта, студія навчання перукарів, перукарня м. Рівне, вул. Чернишова, 10а Тел. (362) 43-54-45, (050) 375-05-40, (067) 363-24-35

11


Тенденції моди

Білизна з GLORIA – це диво, секретна зброя для інтиму Жінки завжди прагнуть вдягатися красиво, модно, елегантно. Для цього потрібно мати деякий життєвий досвід і розвинене почуття прекрасного. А коли мова заходить про білизну, яку на вас побачить лише найближча людина, то, варто зазначити, що такий одяг має бути зручним, сексуальним, вишуканим. Саме такий ви знайдете у магазині «Глорія», де представлена білизна польського та французького виробництва провідних європейських брендів Wonderbra, Kinga, Corin, Kris, Gaia, Ava, Eldar, Emili, Livia Corsetti, Konrad, Vanilla,Gorteks, Sealine, Coemi, DIM. Бюстгальтери, стрінги, бікіні, шорти, пеньюари, майки, класичні топи, корсети, комбіЮ дреси, боді — білизна найрізноманітніших фасонів, матеріалів та забарвлення для тих, хто віддає перевагу колекційним моделям, й для тих, хто полюбляє класику. У кожної жінки є свої “маленькі секрети”. Елегантна коригуюча білизна допоможе наЮ дати вашій фігурі ідеальних пропорцій й гарно виглядати у вечірній сукні, діловому костюЮ мі чи облягаючих штанах. Втягуючі плавки, грації, стрінги з утяжкою, майки, пояси з відтінЮ ком гламуру забезпечать розкішний вигляд у будьЮ якому одязі. При моделюванні статури стануть у пригоді силіконові пушЮ апи різних видів й силіконоЮ ві бюстгальтери Unbra. Юним модницям магазин “Глорія” пропонує підліткові бюстгальтери Key, Atlantic. Функціональність та зручність втілені у бюстгальтерах для годуючих мам виробництва Milavitsa, Mitex.

18


Тенденції моди У магазинах “Глорія” є широкий виЮ бір зручної білизни для активного відЮ починку, терморегулюючої білизни, різЮ ні моделі купальників для басейну, комЮ фортні спортивні велюрові костюми. Почувати себе комфортно й бути привабливою вдома допоможуть доЮ машні костюми, халати, нічні сорочки, піжами. Є літні та зимові піжами, велюЮ рові й махрові халати польського та туЮ рецького виробництва. У магазині великий вибір купальЮ ників (Польща, Франція) суцільних, гімнастичних, для літнього відпочинку, а також різні парео. Легінси, колготки, панчішки, шкарЮ петки, гольфи й гетри підкреслять краЮ су ваших ніжок й зігріють за холодної погоди. На вибір є також аксесуари: силікоЮ нові бретельки (звичайні й з оздобленЮ ням), пояси для панчіх, а для наречеЮ них ще і підв’язки. Для жінки дуже важливо залишаЮ тися бажаною, тож в “Глорії” можна виЮ брати еротичні ігрові комплекти, які не залишать байдужими жодного чоловіЮ ка, адже це Юдуже красива сексуальЮ на нижня білизна, пеньюари, панчохи, колготки та інше. Чоловіча білизна повинна бути стриманою і загадковою водночас. Тож чоловікам магазин “ГлоЮ рія” пропонує білизну Atlantic, Key, Brubeck, Fabio, Cornette, Lama. В асорЮ тименті: шорти, боксери, труси, кальЮ сони, спідня білизна, термобілизна, піЮ жами, халати, домашні костюми, шорЮ ти для плавання. Вже зовсім скоро улюблене сімейЮ не свято – Миколая Чудотворця, і кожен, незалежно від віку, шукатиме під поЮ душкою свого “миколайчика”. Колектив мережі магазинів “Глорія” вітає усіх з ноЮ ворічними святами, і запрошує вибрати подарунки для ваших коханих! У магазині GLORIA акція!!! знижки до 50% на купальники, а також розпродаж білизни (останній розмір) зі знижкою 50%. (акція діє з 01.12.2012 по 31.01.2013).

Мережа торгових магазинів у Рівному: • магазин «Глорія», ТЦ «Злата Плаза» • «Торговий комплекс Центральний» бутик №-№ 43, 55, 65, 86. Тел.: (050)914-41-87. E-mail: tanja.bondarec@mail.ru

19


20

Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62-57-00, (097) 892 853 7.


Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62- 57- 00, (097) 892 853 7.

21


22

Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62-57-00, (097) 892 853 7.


Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62- 57- 00, (097) 892 853 7.

23


24

Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62-57-00, (097) 892 853 7.


Вітання приймаються за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2, редакція “ОГО”. Довідки за тел. (0362) 62- 57- 00, (097) 892 853 7.

25


Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2012  

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2012