Page 9

ту юристом-реєстратором ОБТІ. Крім того, вона дуже творча людина, яка має різні цікаві захоплення. Часто бачу, як вона щось клеїть-ліпить, майструє власними руками. Це називають модними словами — займається дизайном та декупажем. Я вам зовсім ще нічого не розказала про свого татка. Я думаю, ви розумієте, що він у мене теж найкращий. Мого тата звати Віталій, йому 38 років. Він має чимало цікавих хобі, а працює адвокатом. Ще один член нашої родини — це братик Дмитро. Йому 12 років, навчається у Рівненській гімназії "Гармонія". Дмитрик захоплюється футболом, вивчає іноземні мови й отримує від цього задоволення. А мрія мого братика — стати лікарем, тому на перспективу — кому потрібна буде медична допомога, то Дмитро вилікує всіх! З моєю маленькою родиною ви вже познайомилися. А тепер ще трошки розкажу про свої захоплення. Якщо ви зайдете в мою дитячу кімнату, то побачите там багато поні. Це моя маленька колекція, яка поповнюється після кожного свята. Бо мої рідні та близькі добре знають, що Євангеліна просто обожнює поні. Моя любов до коників виражається не тільки в любові до іграшок, я обожнюю і живих тваринок. Тому ми з мамою їздимо за місто займатися кінним спортом, і це теж мені дуже подобається. А тільки коли вмикається музика, мені важко стримати своє бажання потанцювати під ритми музики... Завжди люблю потанцювати перед телевізором, маю навіть найулюбленіші композиції для моїх виступів. А ще моя мама каже, що я просто молодець, бо не боюся брати участь у різних конкурсах. Займаюся у Школі мо-

делей “Панна”, 20 вересня цього року виграла в інтернетконкурсі" Маленька красуня літа — 2015”. Також брала участь у передачі "Вустами дітей", яку можна було побачити на телеканалі “Рівне 1”, а разом з мамою ми надсилали фото на конкурс "Випікаємо разом". Одне з останніх моїх фото зроблено у костюмі янгола. Таке святкове вбрання підготувала мені мама для участі у фотопроекті “Різдвяне диво”, який організовує Олександр Харват. Мама казала, що потім моє фото можна буде побачити ще й на виставці у Ляльковому театрі.

— Ми вирішили, що Євангеліна повинна бути саме в образі янгола, бо в неї таке світле волоссячко і вона сама наче з тієї картинки, як ми бачимо, малюють янголів. Зараз так хочеться, щоб янголи небесні принесли мир нашій країні і ми, батьки, знаємо, що мирне небо потрібне для щасливого майбутнього наших дітей, — ділиться Наталія Шмід. Діти — це подарунок неба, це маленькі промінчики світла, які наповнюють світ позитивними емоціями щастя, радості та безмежної любові. Зарди їх посмішок можна здолати усі перешкоди, в їх маленьких долоньках так багато тепла і в очах — безмежна щирість та віра у краще. А хіба щасливе майбутнє підростаючого покоління — це не свята мета, навколо якої треба зараз об© єднатися нам усім?!

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015  

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015  

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015

Advertisement