Page 52

Я — Олександра Нагорна, творча особистість. На даний момент навчаюся і працюю кореспондентом. Подобається музика, сама ж граю на скрипці і дарбуці; пишу дитячу книжку, яку планую видати найближчим часом.

Підсумки конкурсу “Красуня місяця” Журнал "ВІТАЄМО!" провів конкурс “Красуня місяця”. Фото переможниць можна побачити на сторінках журналу, який ви тримаєте у руках. Для того, щоб взяти участь у конкурсі “Дівчина місяця”, потрібно бути

підписником групи Журнал “ВІТАЄМО!” https://vk.com/club104966799, додати своє якісне фото та короткий опис про себе у відповідний альбом (один учасник — одне фото). Зробити репост повідомлення про конкурс на свою сторінку у соціальній мережі та не видаляти до закінчення

конкурсу. Переможниць ми обираємо за допомогою генератора випадкових чисел. Знайомимо вас з переможницями жовтня та листопада, а вже зовсім скоро — новий конкурс “Красуня місяця”: грудень та січень. Долучайтеся!

Мене звати Оля. Про конкурс “Красуня місяця” я дізналася випадково. Я займаюся моделінгом та мрію бути журналістом. Вірю у свою перемогу!

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015  

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015  

Журнал «Вітаємо!», №8, грудень 2015

Advertisement