Page 1


Плавати раніше, ніж ходити «Немо» – це особлива школа, вихованці якої плавати вчаться раніше, ніж ходити. Рівненська школа раннього плавання не має аналогів в Україні. Заняття у школі проводить кваліфікований інструктор Юлія СОБУЦЬКА, яка працює за унікальними методиками, які використовують у Європі. Свої знання пані Юлія постійно здобуває та вдосконалює на навчанні в Україні та за кордоном. На всю країну Юлія Собуцька стала відома ще й тим, що минулоріч провела перший в Україні чемпіонат з грудничкового плавання «Діти води». Учасниками змагань стали 50 малюків віком від 3 місяців до 1,5 рочку. Зважаючи на значний успіх та інтерес всієї країни, у лютому 2017 року проведуть другі Всеукраїнські змагання з грудничкового плавання, на які з'їдуться малюки з батьками з різних куточків нашої країни.

Корисні властивості раннього плавання Без сумніву можна сказати, що раннє плавання дітей позитивно впливає як на фізичні, так і на інтелектуальні здібності. Завдяки плаванню зміцнюється дихальна система. Глибокі вдихи та видихи під час плавання «провітрюють» легені, завдяки чому виганяються бактерії та усуваються сприятливі умови для їх активізації. Горизонтальне положення під час плавання – це своєрідний стан невагомості, який активізує кровообіг, розвиваючи і зміцнюючи серцево-судинну систему. У воді знімаються статичні навантаження на кісткову мускулатуру, тим самим знижується навантаження на хребет. Плавання сприяє загартовуванню організму, зростає опірність несприятливим факторам зовнішнього середовища, і малюк стає менше схильний до простудних захворювань. При постійних заняттях зміцнюється нервова система, спокійнішим стає сон, підвищується апетит і загальний тонус організму дитини. – Поряд з тим, що існує вплив раннього плавання на фізичний розвиток дитини, відмічу, що завдяки нашим заняттям дитина стає більш дисциплінованою, загартованою та краще розвивається інтелектуально. Перевірено, що раннє плавання розвиває в дітях такі риси особистості, як цілеспрямованість, наполегливість, самовладання, рішучість, сміливість, дисциплінованість, вміння проявляти самостійність, – пояснює пані Юлія.

+38 (068) 001-00-22 +38 (063) 051-15-09

Коли можна починати заняття Заняття з раннього плавання можна починати з двох тижнів (з моменту загоєння пупкової ранки). Акватренування проходять у домашній ванні, де інструктор Юлія Собуцька навчає батьків правильних підтримок у воді, підготовці до пірнання і самому пірнанню. За період домашніх тренувань мама або татко вивчить великий комплекс вправ, статистичну і динамічну гімнастики, які є профілактикою дисплазії кульшових суглобів, кривошиї, гіпер- і гіпотонусів, кольок, а також покращать сон і апетит малюка. З трьох місяців заняття з плавання проводяться в басейні, це можуть бути групові заняття, або ж індивідуальні. З трьох до п'яти років дітки займаються з тренером індивідуально. Заняття з раннього плавання проходять два рази на тиждень. – Мені важливо навчити батьків правильно тримати дитину, пірнати з нею під час занять. Адже моя місія — навчити, а далі бути тільки просто посередником та порадником, між батьками та дитиною, — наголошує тренер Юлія Собуцька.

Подбайте про розвиток вашого малюка, почніть заняття з раннього плавання вже сьогодні! Заняття проводяться у новому басейні з сучасними методами знезараження АкваРай. М. РІВНЕ, ВУЛ. А. МЕЛЬНИКА, 15, 17 VK.COM/NEMORIVNE HTTP://NEMO.RV.UA/ Протипоказання для занять у басейні Протипоказань, які могли б забороняти заняття з раннього плавання, практично немає. Адже недоношені дітки, малюки з вадами розвитку теж можуть займатися. Тільки перед самими заняттями тренер повинен знати всі особливості здоров'я та фізичних можливостей дитини. Єдиними причинами не відвідувати заняття є інфекційні чи бактеріальні захворюваннями або за умови, якщо є серйозні ураження шкіри (запалення, утворення гною).


Як стати моделлю у шість років Вона першокласниця, та попри свій юний вік її без перебільшення можна вважати професійною моделлю, яка не тільки хоче, а й щоденно робить кроки для того, щоб досягнути всеукраїнського та міжнародного рівня. Шестирічна Вікторія Кузьменко – зірка обкладинки нового випуску журналу “Маленькі рівняни”. – Віка, розкажи про себе: в якому класі навчаєшся, яку школу відвідуєш? – Я навчаюся у першому класі Великоолексинського НВК “Школа-сад”. – Добре вчишся? Які предмети любиш? – Думаю, що так. Мені багато предметів подобається – це і читання, і математика, і спів. – У школі в тебе багато друзів? – Багато. І не тільки у школі, а й на нашій вулиці. Ми проводимо разом багато часу, робимо те, що любимо – малювати, танцювати, співати... – А тварин ти любиш? Маєш вдома домашніх улюбленців? – Дуже люблю, і тому у нас вдома є четверо домашніх улюбленців – три собаки та кіт. Я обожнюю з ними гратися! – Знаю, що ти займаєшся у Школі моделей “PANNA”. Які заняття у Школі тобі найбільше подобаються? – Я відвідую “PANNA” вже два роки. Мені там дуже подобається. Мої улюблені заняття – дефіле та пластика. Мама каже, що ці заняття дуже допомогли мені стати більш впевненою в собі. А я можу сказати, що тепер не боюся виступати на сцені. – А що ще вчать у Школі моделей? – Я більше знаю, як спілкуватися з іншими дітьми та дорослими. Ми вивчаємо правила етикету, такого вдома з мамою раніше не вивчала. – Вже отримувала якісь дипломи у “PANNA”? – Так, я пройшла курс підготовки професійної моделі міжнародного рівня у дитячій модельній студії PANNA з присвоєнням кваліфікації “Топ-модель та фотомодель”. Такий диплом у мене вдома вже є!

– А в яких конкурсах брала участь і які місця отримувала? – Брала участь у новорічному показі Fashion weekend 2015, конкурсі “PANNA TOP MODEL STYLE 2016”, здобула перше місце у міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв “Соняшник”. Зараз я готуюся до конкурсу “Міні-міс Рівненщини”, який відбудеться у кінці грудня цього року.


Мене звати Вєста Шабаліна. Мені 10 років. Я навчаюся у 5 класі Школи-Ліцею №2.

Малюнок Вєсти про зиму

Картина Жозефіни Уолл

Новорічні іграшки ручної роботи

Новорічні листівки

Новорічні історії, свята та все, пов'язане з Новим роком, мені дуже близьке – я дуже "новорічна дитина", бо народилася ввечері 31 грудня. І щороку саме новорічні свята справляють на мене та мій внутрішній світ свої найбільші враження. Коли я була зовсім маленькою, то щиро вірила, що саме мій День народження відзначає увесь світ, прикрашаючи все довкола. Я вірила, що Дідусь Мороз вночі прилітає до мене найпершої. І саме моє печиво, яке я старанно розмальовувала цукровими візерунками, йому смакує найбільше. Я завжди залишала на балконі соковиті морквини для коней чи оленів, які мчать по небу, несучи важкі подарунки. Я ніколи не розуміла, чому інші діти так лякаються, боячись гуркоту й вогнів новорічних салютів. Бо сама в несамовитому захваті щороку розглядала ці яскраві "фонтани" і "хризантеми" вгорі, що запалюють неймовірною красою все небо. Пам'ятаю, як колись на Різдво я разом з батьками поїхала у справжнісінький казковий ліс! Напередодні свята випав м'який, лапатий, пухкий сніг. А вночі іній прикрасив дивовижними кристалами всі стовбури й гілки дерев, кущі. Навіть сухі, пониклі рослини стали ошатними і святково вбраними. Я роздивлялася усю цю чаруючу красу і вірила, що неподалік заснула сама Королева Зима. Тому роздивлялася все тихенько, з усіх сил стримуючи той неймовірний шквал захвату, який так хотів вирватися назовні, проголошуючи вереском про всі емоції, що вирують усередині. Одного року під ялинкою я знайшла неймовірний червоний бархатний мішечок, який затягувався шнурівкою зверху. А поряд – 100 золотавих монеток, невеличкий гарний блокнот і лист від самого Діда Мороза! Він писав, що це – справжній чарівний мішечок. І з завтрашнього дня, щоразу, коли в моєму житті буде ставатися щось дійсно надзвичайне, радісне, веселе, таке, що сповнює мене до країв щастям, – я повинна класти в нього одну золотаву монетку. А в останні години року рахувати їх і неодмінно записувати у блокнот, скільки чудових моментів щастя було у тому році. І якщо я буду старанно дотримуватись цих умов, неймовірних моментів у моєму житті, буде щороку ставати дедалі більше. Я старанно перевірила, – і це дійсно так!!!

У нашій сім'ї є безліч новорічних традицій. Але три з них – обов’язкові і не змінюються. Щороку ми разом із мамою придумуємо і робимо своїми руками нову ялинкову новорічну прикрасу. У тому році це був "мішечок Любові", виготовлений із рожевого шовку і сердечок із тоненького дроту. Друга обов’язкова традиція – усім своїм рідним та близьким ми власноруч виготовляємо новорічні листівки, в які вкладаємо усі свої найщиріші почуття і вітання. А третя традиція йде від душі, бо пов'язана з добрими справами. Своїми щирими подарунками ми допомагаємо нужденним дітям відчувати радість новорічних свят. І навіть безхатченки відчувають щедрість Нового року. Бо на гачку сміттєвого бака у новорічну ніч на них завжди чекає яскравий пакет з усілякою їжею і смаколиками. Як виросту, я мрію стати художником. Зараз навчаюся у художній школі. Моїм авторитетом у світі цього мистецтва є Жозефіна Уолл. Захоплююся її картинами, особливо на зимову тематику. Три роки тому я написала свою першу казку "Як Сніговинка повернула зиму". Сподіваюсь, будуть ще. Бо у майбутньому я хочу дізнатися більше про дитячі страхи. І до кожної фобії написати добру казку, намалювавши власноруч ілюстрації. Щоб дітям у дитинстві було не так лячно. Я обожнюю мандрувати. Мрію об’їхати щонайменше 33 країни світу. Незабутні зимові враження у моєму серці, залишили католицьке Різдво у Кракові, Різдво у Львові та канікули у засніжених Карпатах. Напередодні зимових свят я бажаю всім людям чудового настрою і віри у дива! Бо вони трапляються лише з тими, хто на них щиро чекає.


Новорічна казка моєї сім'ї

Привіт! Мене звати Анастасія Власюк. Наближаються новорічні та різдвяні свята, і я хочу побажати усім добра та миру, здійснення усіх мрій та побажань! Щороку я надсилаю листа Святому Миколаю, де розповідаю про своє життя протягом року, про свої досягнення. Я дуже активна дівчинка: займаюся спортивно-бальними танцями, тенісом, відвідую Школу моделей "ART Models", взимку катаюсь на лижах, влітку подорожую зі своїми батьками чудовими містами Європи та України. Але головна подія цього року – я стала ученицею НВК №2 “ШколаЛіцей”. Це стало новим етапом у моєму житті, і я дуже цьому рада. Мені дуже подобається школа, вчителі, з'явилось багато нових друзів. А ще мені дуже подобається здобувати нові знання, адже в майбутньому – це мої нові досягнення. І кожного разу на свої листи я отримую від Святого Миколая відповідь та подарунки. Але, на жаль, самого заповітного подарунка я поки що не отримала. Знаєте, не дуже легко бути ідеальною в усьому дівчинкою протягом цілого року. Але я сподіваюсь, мрію про свою Чарівну паличку. Якщо життя може бути Казкою, то мрія обов'язково може стати Реальністю!

Олександра Магола, 2 В клас НВК №2 Школа-Ліцей Новий рік – це наче казка. Мене завжди охоплює дивне відчуття, передчуття світлого, чарівного. Всі готуються до свята, готують подарунки, купують і прикрашають ялинку. В нашій сім’ї, ще задовго до свята, я разом з мамою, татом і маленькою сестричкою Дашею, збираємось ввечері за столом, де майструємо ялинкові іграшки. А напередодні новорічної ночі на столі, окрім страв, з’являється багато цукерок, мерехтять вогники, пахне мандаринами. Посередині кімнати виблискує ялинка, яку всі разом прикрашали. А на кожному "Кіндері", що висить на ялинці, прикріплені побажання, які кожний повинен обрати. Ми з сестричкою чекаємо на Діда Мороза, який повинен принести нам подарунки. Відкрию вам свій секрет, що Дід Мороз – мій тато. Проте моя сестричка вірить в нього, як і я колись вірила, а ще – в Зубну Фею. Та я продовжую писати листи і віддаю татові, щоб він надіслав їх Діду Морозу. Але найбільше я люблю це свято за його святкову тиху ніч. Веселий настрій і хмаринки любові, що літають в нашій сім’ї! Бажаю всім добра і щастя, миру і здоров’я в Новому році!

Андрій Парфенюк. До нас завітала зима, а з нею у будь-який дім прийдуть такі свята, як Андрія (з варениками), Наума (з книгою), Миколая (із солодощами та ялинкою) і, звичайно, Новий рік. Мабуть, кожній дитині вони подобаються, і я не виняток! Проте не в усіх домівках у ці дні лунають сміх і жарти, тому хочу побажати дітям та дорослим у новому році бути здоровими, щасливими, нехай із новорічною заметіллю в кожний дім прийдуть радість і добробут, а над будь-якою хатинкою в Україні розпросториться мирне УКРАЇНСЬКЕ небо. Я дуже полюбляю на снігу робити ангелів. Обіцяю, якщо снігу цьогоріч буде вдосталь, то зроблю їх стільки, щоб вистачило кожній родині. Нехай оберігають усіх нас!


ВЕРОНІКА ЗІМІНА


Марія Химович

5 рочків. Весела, дружелюбна та щира дівчинка, має бойовий характер і завжди досягає того, чого хоче. Мріє про те, щоб усі дітки, які хворіють, стали здоровими. А ще мріє про телефон. У вільний час відвідує сучасні танці та Школу моделей ARTmodels. А ще дуже любить малювати.


Маленька рівнянка Єва Остапчук щиро вітає усіх з новорічними та різдвяними святами! Нехай у кожен дім прийде радість, мир та щастя, а у ваших серцях панує любов один до одного та віра у краще майбутнє! Гарних свят вам усім!


Весільний і сімейний фотограф Сніжана Никончук допоможе зберегти найцінніші моменти, а також знайде креативний індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сніжана Никончук пропонує широкий спектр послуг фотозйомки: .дитячі .сімейні .весільні .визначних подій .студійні .фотозйомка за різними ціновими пакетами .розробка весільних і сімейних фотокниг .подарункові сертифікати

При замовленні фотопослуг надаються консультації стосовно організації святкування та підбір образів для фотосесій. Instagram: snizhananikonchuk тел. (098) 92-97-794


Мережа магазинів “Дюймовочка” представляє нову колекцію святкового одягу. Хочете одягатися модно, стильно, патріотично - тоді вам точно до нас!

Мережа магазинів "Дюймовочка" пропонує широкий асортимент одягу для дітей до 16 років Фабричний, колекційний одяг від провідних українських виробників, котрі працюють з італійськими тканинами Сертифіковані вироби, які відповідають усім вітчизняним вимогам!


Одяг магазину "Дюймовочка" демонструють моделі агентства "PANNA". Фотограф Юрій Биков.

ТРЦ "Екватор" (вул. Макарова, 23) вул. Шкільна, 33 (ТЦ "Олімп" біля речового ринку)


• модельна, гігієнічна стрижка • шампуні іноземного виробництва • одяг, бантики, парфуми • вичісування • чищення вушок • стрижка кігтиків • миття, сушка

вул.Г.Мазепи, 12/4 тел.: 096-578-89-31

СОБАЧИЙ РАЙ

Як правильно вибрати домашнього улюбленця для дитини? Перед тим, як завести домашнього улюбленця, потрібно зважити всі “за” і “проти” його проживання у вашому будинку, інакше замість позитивних моментів від спілкування з твариною ви отримаєте тільки головний біль. Перед тим, як вибрати домашнього улюбленця для дитини, ретельно проаналізуйте ситуацію, що склалася: • у першу чергу переконайтеся у спільному бажанні всіх членів сім'ї завести улюбленця. Якщо хтось із домашніх категорично проти нового мешканця, присутність його в будинку не принесе особливої радості; • по-друге, виберіть вид вихованця. Тварини різних порід вимагають особливого догляду, спеціального раціону харчування й особливих умов проживання, тому враховуйте свої можливості – не тільки фізичні, а й фінансові; • по-третє, визначтеся з віком улюбленця. Маленькі звірята, зрозуміло, дуже милі й відразу ж привернуть увагу малюка, натомість дорослі особини вимагають набагато менше догляду і з перших хвилин перебування в домі стануть помічниками для маленького господаря; • по-четверте, не зволікайте з пошуком ветеринара. Адже у випадку захворювання тваринки дуже важко знайти відповідного лікаря, а втрата улюбленця для дітей стане справжньою трагедією. Зважте всі “за” і “проти” й виберіть саме того улюбленця, який найбільше підійде вашій дитині. Повірте, для неї це буде істинним щастям! Успіхів у виборі домашніх улюбленців та посмішок на обличчях ваших дітей! 15


Тетяна Блажкова. Дизайнер одягу. тел. (096) 933 67 27

Найсміливіші задуми, створення цікавих образів, індивідуальний підхід, абсолютна неповторність.


Фотограф: Мarina Hudanich


Клуб

ранній розвиток (від 1 року) підготовка до школи англійська для дітей творча студія Baby-аеробіка (від 3-х років)

Садок

Уважні, досвідчені педагоги та вихователі Маленькі групи (до 10 діток)

Вивчення англійської мови

(3 рази на тиждень) Консультації логопеда і психолога

Класичні заняття за розкладом

Baby-спорт Хореографія

Консультації лікаря Відеонагляд Тепла підлога (для найменших) Системи вентиляцій

20


Сучасний світ неможливий без грошей. Знання про гроші дуже важливі, оскільки люди користуються ними майже щодня. За допомогою грошей ми прагнемо реалізувати свої мрії, розраховуємося за покупки та послуги. Але не кожен може впевнено сказати, що добре вміє розпоряджатися грошима, в яке русло їх спрямувати і як змусити їх “працювати” на себе. Тому особливу увагу потрібно приділити фінансовій грамотності дітей. Водночас, чи багато батьків говорять зі своїми дітками про гроші, про те, як витрачати їх розумно? Можна впевнено сказати, що небагато!

Фінансова грамотність дитини – запорука її успішного життя Отож, чого має навчитися п’ятирічна дитина? 1. Впевнено тримати в руках монетки й паперові гроші. 2. Вміти скласти гроші в гаманець, знати призначення різних відділень в гаманці. 3. Розуміти цінність грошей: їх не можна розкидати, м’яти, рвати. 4. Усвідомлювати, що гроші можна обмінювати на бажані предмети. 5. Розуміти, що на паПісля шести років діти вже знаперові гроші можна отри- ють, що гроші потрібні для того, щоб мати більше предметів придбати якийсь товар, розуміють різницю між грошовими одиницями або більший предмет. вже можуть самостійно робити по6. Знати, що гроші по- ікупки в магазині. бували в руках у багатьох Тепер потрібно вчити людей, їх не можна клас- їх наступному: ти до рота, а після того, Гроші не з’являються самі, їх як потримали в руках, заробляють! Дітки розуміють, що у батьків є гроші, але настав час поруки потрібно мити. яснити детальніше, звідки вони беруться. Поясніть, що людям потрібно працювати, щоб заробити гроші. Розкажіть про різні види роботи: комусь платять погодинно, комусь платять фіксовано, а комусь – за проект. Заробіток у всіх різний і він залежить від виду діяльності (професії). А ще можна стати підприємцем і відкрити свою власну справу.

Вартість товару залежить від його якості, потреби в ньому, а також від того, наскільки складно його виробити. Пояснюємо, що ціна – це кількість грошей, які треба віддати, а товар у магазині – це результат праці інших людей, тому він коштує грошей. Люди обмінюють свою працю на працю інших людей, і в цьому ланцюжку гроші – це посередник. Гроші люблять рахунок. Привчаємо рахувати решту і, взагалі, швидко та уважно рахувати гроші. Фінанси потребують планування. Привчаємо вести облік доходів і витрат в короткостроковому періоді.

Твої гроші бувають об’єктом чужого інтересу. Домовляємося про ключові правила фінансової безпеки і про те, до кого потрібно звертатися Спочатку заробляємо – потім в екстрених випадках. витрачаємо. Розповідаємо, що “з тумбочки можна взяти тільки те, що в Не все можна купити. Прищенеї поклали”, – відповідно, чим біль- плюємо розуміння того, що головні ше заробляємо і розумніше витрача- цінності – життя, стосунки, щастя близьких людей – за гроші не купиш. ємо, тим більше можемо купити.

Також у батьків досить часто виникає питання: “Давати чи не давати дітям кишенькові гроші?” Однозначної відповіді тут бути не може. Багато батьків настільки заплутуються у проблемі “кишенькові гроші”, що забувають навіть пояснити дитині, як їм слід діяти з отриманими коштами. Спочатку ваші діти обов’язково повинні отримати поняття про фінансову відповідальність. Кишенькові гроші – це сума, що виділяється на особисті потреби. Важливе значення має величина суми і те, чим пояснюється її вручення. Коли діти вже розуміють, що гроші потрібно заробляти, їм може бути цікаво, а як вони можуть заробити гроші вже зараз. І це абсолютно нормальне бажання. Ви можете запропонувати заробити гроші, виконуючи будь-яку роботу по дому. Дитина, зрозумівши, що може сама заробити гроші, як правило, загорається перспективою заробітку, відкриттям власного бізнесу. Якщо ваша дитина ділиться з вами своїми ідеями відкриття власної справи, яка, на вашу думку, є повною маячнею, ні в якому разі не відмовляйте її, а вислухайте, якою би абсурдною вона вам не здавалась би. Адже він (вона) ж не збирається реалізовувати її сьогодні і у вас ще буде час обговорити всі деталі. А якщо ви будете говорити дитині: “Ти ніколи не зможеш це зробити” або “Це погана ідея”, то можете знищити її підприємницький дух і впевненість в собі. Ще до того, як діти закінчать школу, вони мають розбиратися: що таке кредит, що таке депозит і складний відсоток, що таке інфляція, бюджет, кредитна карта, як можна заощаджувати гроші на пенсію і як – страхувати своє життя. Озброєні такими фінансовими знаннями, ваші діти зможуть краще підготуватись до прийняття на себе серйозної фінансової відповідальності.

Скласти фінансовий план накопичення для вашої дитини вам допоможе регіональний менеджер “ЕУЛАЙФ ГРУП” Алла Тимчишина, тел. (067) 990-61-11 21


Маленькі рівняни – учасники фотоконкурсу “Ми ростемо”

Журнал "Маленькі рівняни" розпочав новий конкурс для малюків та їхніх батьків – "Ми ростемо". Для участі у конкурсі потрібно надіслати два фото, на яких видно, як росте та розвивається ваш малюк. Обмеження для участі у конкурсі – це повинні бути дітки до двох років. Ми знаємо, що багато мамусь нині роблять світлини малюків кожного місяця, а поряд викладають з іграшок чи фруктів цифру, яка відповідає тому, скільки місяців малюку. Такі фото тільки вітаються. А якщо маєте якісь інші – надсилайте їх нам!

А ІК Т 1 Р СЯЦІ І 3М

Марко Ковтун

ЗНАЙОМТЕСЯ З УЧАСНИКАМИ ! Марта Тарасюк

6 МІСЯЦ

ІВ

1 РІК ТА 5 МІСЯЦІВ

Богдана Яковчук

Єва Кулеша

1 РІ ТА 2 М К ІСЯЦІ

Ми хотіли обрати переможця шляхом голосування і опублікувати тільки одне фото на сторінках журналу “Маленькі рівняни”, проте прийняли рішення, що обирати між такими прекрасними малюками — просто нереально!

Злата Фінкевич К 1 РІ СЯЦІ І М ТА 2

22


’аринка

К 1 РІ І 11 ІВ ЯЦ МІС

РО 1„5 КІ В

’арина Стельмах Якщо і ви хочете, щоб фото вашоˆ дитини було опубліковано на сторінках нашого видання — надсилайте фото малюків на електронну адресу info@ogo.ua (‰ темою листа - МИ ŠОСТЕМО). ‹, можливо, вже в наступному номері журналу “Маленькі рівняни” буде фото САМЕ ŒАŽО‘ ’ИТИНИ!

Майже дорослі сукні для маленьких красунь! Неповторні сукні, доповнені чарівними аксесуарами, для дитячих свят, випускного чи фотосесії!

м. Рівне, просп.Миру, 15 (поруч із магазином "Hi-Fi") тел.: (0362) 26-76-62, (050) 339-42-99, (063) 817-79-61, (068) 240-48-14


Відділ "Килими, доріжки" пропонує великий вибір коврового та паласного покриття, доріжок і килимів від перевірених виробників: Туреччини, Білорусі, України, Єгипту

різноманітних дизайнів та кольорів Зокрема, представлений такий асортимент товарів:

• килими з довгим і коротким ворсом різних розмірів та форми (овальні, круглі, квадратні, прямокутні) • дитячі килими • набори у ванну кімнату • доріжки на резиновій, ковровій та войлочній основі • доріжки на відріз Вибравши килимовий виріб, Ви можете скористатися послугами оверлока.

. (050) 375-25-10

м. Рівне, вул. Замкова

(096) 182-65-81

ПрАТ "Речовий ринок" (вхід від стадіону "Авангард")


Be Smart запрошує у гості всіх! "Be Smart" — казкова країна, куди мріяла б потрапити кожна дитина, адже чарівництво дитячих фантазій, передусім, пов'язане з іграшками. Цей магазин має певну філософію, коли мова заходить про вибір іграшок на його полицях: крім того, що вони повинні бути безпечними і якісними, вони також повинні розвивати. "Be Smart" — магазин, де всі іграшки згруповані за віком. У цьому чудовому світі кожна дитина від 0 до 99 років знайде свою улюблену іграшку, над якою попрацювала команда фахівців різного педагогічного профілю: це і психологи, і вчителі, і вихователі, і, звичайно ж, дизайнери. Всі ці фахівці контролюють корисність іграшки, що дозволяє дітям розвивати важливі навички, досліджуючи світ через гру, навчаючись, разом із тим весело проводячи час й отримуючи максимальне враження від ігор.

Всі іграшки в Be Smart розділені КОНСТРУКТОРИ — "LEGO", конструктор-кубики, конструктор за спеціальними рубриками: Bunchems, пластиковий "ZOOB", НАСТІЛЬНІ ІГРИ — сімейні, еко- "Engino", бамбуковий "HAPE", з номічні, пізнавальні, інтелектуальні, м’якого полімеру "Бомік". логічні, стратегії, для вечірок, ігри РОЗВИТОК І ТВОРЧІСТЬ — фардля одного гравця. би, аплікації, печатки, набори для ІГРАШКИ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ — маленьких рукодільниць та ін. корисні, розвиваючі і, головне, безпечТЕМАТИЧНІ ІГРОВІ НАБОРИ - в ні брязкальця, сенсорні кульки, іграшцій рубриці дитину захоплять набоки для веселого купання, мобілі і т.д. ри-конструктори, а також тематичні ДЕРЕВ'ЯНІ ІГРАШКИ — піра- ігри-набори для лікарів, перукарів, мідки, шнурівки, сортери, стукалки, механіків і т.д. лабіринти, вкладки, каталки, муМЕТОДИКИ РОЗВИТКУ — картки зичні інструменти, навчальні ігри, риболовля, мозаїка, кубики, доміно, Домана, кубики Нікітіних, методики Монтессорі, кубики Зайцева. мемо, лото. WOW-ҐАДЖЕТ — роботи, дрони, електротранспорт. ПАЗЛИ І ГОЛОВОЛОМКИ — механічні Ukrainian Gears, 3D-пазли CubicFun, дерев’яні, об’ємні, кубик Рубика, неокуб, дзеркальний кубик, шестерний, мегамінкс, скьюб, сквайр, пірамідка, змійка, 3D-головоломка "Мебіус", гра-головоломка "Back to Back", "Квадрилліон". КНИГИ – книги видавництва "Старого Лева", "Ранок", "А-БАБА-ГА-ЛА-МА-ГА", енциклопедії, книжки-пазли, об’ємні 3D-книги, розмальовки, мозаїка з наліпок, розмальовки-антистрес, водні розмальовки, абетки.

Цей перелік товарів неповний і постійно оновлюється, тому ви завжди знайдете щось новеньке для свого малюка. Іграшки для розвитку дитини, які представлені в мережі магазинів "Be Smart", спрямовані на те, щоб заохотити її використовувати свої природні навички і почуття.


вихідні дані:

ЯК ФОТО ВАШОЇ ДИТИНИ МОЖУТЬ ПОТРАПИТИ У ЖУРНАЛ “МАЛЕНЬКІ РІВНЯНИ”

“Маленькі рівняни” Вкладка до журналу “ВІТАЄМО!” №2 (23), 2016

Багато батьків запитували нас про те, яким чином фото їхніх дітлахів можуть стати частинкою рівненського глянцю “Маленькі рівняни”, саме тому ви вирішили започаткувати проект, в якому даємо можливість кожній дитинці спробувати себе у якості моделі.

НА ОБКЛАДИНЦІ: Вікторія КУЗЬМЕНКО. Модель МА Panna model management

Фотограф: Юрій БИКОВ Стиль та образ: салон-перукарня Angel

Від вас потрібно тільки бажання, а решту ми зробимо за вас. Разом із фотографом журналу “Маленькі рівняни” Ліною Яріш ви обговорите ідею фотосесії та домовитеся про час та місце. Далі відбувається безпосередньо бліц-зйомка, тривалістю півгодини. За результатами фотосесії ви отримуєте 5 найкращих оброблених фото, які і знайдуть своє місце в журналі “Маленькі рівняни”. Якщо ж і ви мрієте побачити свою дитину на сторінках “Маленькі рівняни”, телефонуйте 097 183 13 99 Ліна Яріш. НАД ЖУРНАЛОМ ПРАЦЮВАЛИ: Головний редактор Ольга ЛІРНИК Дизайн та верстка Валентина КОБРІНА Сергій ШАГОФЕРОВ Автори текстів Ольга ЛІРНИК Оксана ФЕДАС Валерія ЦУКАНОВА Олександр ШЕВЧУК Коректор Галина ЦУКАНОВА Фотографи Ліна ЯРІШ Валерія ЦУКАНОВА Рекламний відділ Олена КОПИЦЯ Світлана СТЕПАНЮК Ольга ЛОШКАРЬОВА Яна СТІБИШ Мирослава СТРОЧИНСЬКА Ігор КУЛЬЧИЦЬКИЙ Марина КУШНІРУК Ірина ЛАВРЕНЮК Ольга ПАСІЧНИК

Вже згодом — новорічний випуск журналу “Маленькі рівняни” Редакція рівненського дитячого глянцевого журналу "Маленькі рівняни" вже готує новий випуск видання, який вийде напередодні Нового року. Багато корисних порад для батьків, неймовірні дитячі фотосесії та креативні проекти – це все та ще багато цікавого на сторінках новорічного глянцевого журналу “Маленькі рівняни”.

На обкладинці новорічного журналу ви зможете побачити фото чотирирічної рівнянки Євангеліни Шмід. Попри свій юний вік, Єва є переможницею численних конкурсів краси, останні з яких — “Юна принцеса України — 2016" та "Mini little princess of the Europe”. Також саме Єва була обличчям окладинки журналу "Вітаємо!". Більше дізнатися про Єву можна буде вже у наступному випуску журналу. Також на сторінках рівненського дитячого глянцю — учасники неймовірного фотопроекту до Дня Святого Миколая від фотографа Ліни Яріш.

Засновник, видавець ТОВ "Видавничий дім "ОГО" 33028, м.Рівне, вул. Шкільна, 2 тел. (0362) 433-777 Друкарня ПП “Поліграфінтер” 33024, м. Рівне, вул. Ньютона, 29 тел. (0362) 62-14-39 Свідоцтво про реєстрацію: РВ 632/185-ПР від 27.05.2013 року Тираж відповідно до замовлення. Розповсюджується безкоштовно.

ЄВА ШМІД

Вже наприкінці грудня зустрічайте новий випуск відомого рівненського глянцю "Маленькі рівняни" і пам'ятайте, що наступного разу на сторінках нашого видання може бути САМЕ ВАША ДИТИНА! Щасливих свят усім вам!

Журнал “Маленькі рівняни” розповсюджується у кафе, ресторанах, розважальних закладах Рівного. Придбати видання можна у редакції “ОГО” за адресою: м.Рівне, вул.Шкільна, 2 та в мережі кіосків “ОГОпрес”. 26


Тел.: (03342) 3-80-83, (03342) 3-57-29, (067) 332-40-61, (067) 332-23-74 м.Володимир-Волинський, вул.Завокзальна, 28

МАХРОВІ ВИРОБИ ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА, ПРОСТИРАДЛА, РУШНИКИ, ТКАНИНИ, ПЛЕДИ.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ВИРОБІВ З БАВОВНИ ВСЯ ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА І ГІПОАЛЕРГЕННА

Журнал «Маленькі рівняни», грудень 2016 (1)  

Журнал «Маленькі рівняни», грудень 2016 (1)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you