Page 1

™ Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirici | Kolajen yenileyici

Yeni

Genç görünümlü bir cilt?

Dâhice.

© 2007 Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Bağdat Cd. No:24/1-2-3 Kızıltoprak-İstanbul Tüm Hakları Saklıdır. Belçika'da basılmıştır. Turkish 6426‑00. Ağustos 2007


™ Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirici | Kolajen yenileyici

Yeni

Genç görünümlü bir cilt?

Dâhice.

Distribütör Rehberi


Ciltle ilgili gerçekler Cilt vücuttaki en karmaşık organlardan biridir. Cildimiz, sadece vücut ağırlığının %16’sı boyutundaki en geniş organ olduğu için değil, aynı zamanda bizim koruyucu kalkanımız olduğu için de önemlidir. • Cildin en dış tabakası epidermis, bir alt tabakası ise dermis olarak adlandırılır. Bu iki katmanın altında ise deri altı denilen yağ bezlerinin, ter bezlerinin, damarların ve sinirlerin bulunduğu bölüm vardır. • Cilt ağırlıklı olarak kolajenden meydana gelmiştir. Sağlıklı cilt için önemli olan kolajen, bir tür proteindir. • Gözler, dudak, boyun, göğüs ve dekolte bölgesindeki cildin dokusu ve nem içeriği farklılık göstermektedir.

Cildin yaşlanması ile ilgili gerçekler Gerçek şu ki, kadınlar da erkekler de mümkün olduğunca uzun süre genç görünümünü korumak ister. 20’lerinde insanlar, ciltlerine daha fazla özen göstermek isterler. 30’ların sonuna doğru ise artık bu bir gereklilik haline gelmiştir.

Cilt ile ilgili gerçekler • Yaşımız ilerledikçe, cildin doğal hücresel aktivitesi belirgin bir şekilde azalır ve bu durum cildin nem tutma, sıkılık özelliklerinde eksilmeye sebep olur. Ciltte ince çizgi ve kırışıklıkların görülmesinin nedenlerinden biri de budur. • 25 yaşından itibaren, vücuttaki doğal kolajen ortalama olarak yılda %1,5 oranında azalma göstererek cildin elastikiyetinin kaybolmasına ve kırışıklık gibi yaşlanma etkilerinin görülmesine sebep olabilir. • Cildin eksilen kolajen miktarını geri kazanmasına yardımcı olmak, cilt elastikiyetinin artmasına ve dolayısıyla ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünde azalmaya da yardımcı olabilir. • Gözler, ağız, boyun, göğüs ve dekolte bölgesinde yaşlanma etkileri daha kolay gözlemlenebilir. Cildin bu bölgeleri yoğun günlük yaşamımızda cilt bakımında gözden kaçabilen yerlerdir. • Günlük temizleme ve canlandırma işlemleri, cilt sağlığını korumak için sağlıklı beslenme, gerekli miktarda su içme, ve yeterli düzeyde egzersiz yapma kadar önem taşır.

2


Daha genç görünün Cildinizin genç olduğunuz dönemlerdeki gibi göründüğünü düşünün. Zamanın cilt üzerinde bıraktığı etkiyi yavaşlatmak istemez misiniz? Sizce de dâhice değil mi? Skin Activator™ pek çok açıdan dâhice hazırlanmış cilt bakım serisidir. Kolajen üretimine yardımcı olan glukosamin kompleksi ile formüle edilmiştir. Skin Activator™ teknolojisi cilt yenilenmesine yeni bakış açıları kazandırır. Bu özel karışım cildin doğal kolajen üretimini destekleyerek yenilenmesine destek olur. Aynı zamanda cildinizi yeniden nemlendirir, besler, sıkılaştırır ve korur. İnce çizgi ve kırışıklıklar, cildin yumuşaklığı, pürüzsüzlüğü ve parlaklığı sadece birkaç hafta içinde gelişme gösterecektir.

Cildin dokusu, hassaslığı ve kalınlığı değiştikçe, bazı bölgeler özel bakım gerektirebilir. Skin Activator™ ürün serisi sunduğu 5 yeni ürünle bu bölgelerdeki yaşlanma belirtileri ile savaşmanıza yardımcı olur. Her bir ürün tamamen bu bölgeler için özel olarak tasarlanmıştır.

Peki, sizce de yaşlanma etkilerini geciktirici Skin Activator™ Kolajen Yenileyici DÂHİCE değil mi? Kesinlikle. Artık müşterileriniz gerçekten daha genç görünen bir cilde sahip olabilirler.

3


™ Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirici | Kolajen yenileyici

– Glukosamin Kompleksi Gündüz Losyonu SPF 15

Dekolte Kremi

— Her Sabah

— Gündüz ve Gece

Bu hafif, kolay emilen nemlendirici losyon ile cildinizin daha genç, pürüzsüz ve yumuşak görünüm kazanmasına yardımcı olun. Cildinizi derinlemesine nemlendirirken 15 faktörlü güneşten koruma sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına ve cildinizin parlaklığı ve sıkılığının artmasına yardımcı olmak için her sabah kullanın.

Boyun, göğüs ve dekolte bölgesindeki hassas cilt, yaşın ilerlemesiyle birlikte incelebilir. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmak ve cildinizin ipek gibi bir yumuşaklık kazanması için cildinize bu yağlı olmayan, nemlendirici ve yenileyici krem ile bakın.

Genç görünümünüzü yeniden kazanın #0864

Genç görünümünüzü açığa çıkarır #0862

Dudak Kremi SPF 15 — Her Zaman 15 koruma faktörü içeren bu dudak kremi içerdiği nane özüyle dudaklarınızı nemlendirirken korur. Dudak çevresindeki ince çizgilerin azalmasına, dudaklarınızın daha yumuşak hissedilmesine ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Zevkle gülümseyin

Göz Kremi — Sabah ve Akşam Göz altı ve çevresindeki cilt çok az yağ bezi içerdiğinden özellikle çok hassastır ve yaşlanma etkilerine daha açıktır. Salatalık özü içeren bu hafif krem cildi rahatlatır. Cildi nemlendirip beslerken genç bir görüntü kazandırır.

Daha genç görünen gözler sağlar #0863

#0866

Temel Faydalar: • Tüm Skin Activator™ cilt bakım ürünleri kolajen üretimine yardımcı olan glukosamin kompleksi ile formüle edilmiştir.

Yenileyici Gece Kremi — Her Gece

• İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur

Özel formülüyle geceleri siz uyurken bile cildiniz yenilensin. Kolajen üretimini destekler, cildi besler ve nemlendirir. Düzenli kullanıldığında, cildin parlaklığının ve sıkılığının gelişmesine yardımcı olur.

• Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve daha sıkı görünmesine yardımcı olur

Genç görünümünüzü yeniden yakalayın

• Cildin nem dengesini düzenlemeye ve doğal yapısını korumasına yardımcı olur

#0865

• Her bir ürün yüzün belirli bir bölgesi içindir; yüz, göz çevresi, dudak çevresi, boyun dekolte ya da göğüs. • Yaşlanmanın ilk belirtileriyle (25 yaş ve üzeri) ve mevcut kırışıklarla (40 yaş ve üzeri) müdehale etmeye yardımcı olur. • Özel formülü hassas ciltler için de uygundur

Limitli Stok! Orijinal Skin Activator Yenileyici Bakım Kremi hala

• Tüm ciltlerde en iyi sonucu elde edebilirsiniz

satışta - Satış süresi stoklarla sınırlıdır. Siparişinizi

• Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabilir.

hemen verin! #0307

4


Skin Activator™ Daha genç görünün: Şaşırtıcı Sonuçlar. Skin Activator ürün serisinin düzenli kullanımı belirgin sonuçlar elde etmeye yardımcı olabilir:

57%

ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde azalma*

55%

kırışıklıkların derinliğinde azalma*

51%

cildin nem dengesinin iyileşmesi*

45%

cilt parlaklığının artması*

40%

cildin pürüzsüzleşmesinde artış**

Ürün Hedefleri

Yenileyici Gece Kremi

Göz Kremi

Gündüz Losyonu

23%

cilt sıkılığında artış**

Dudak Kremi

Dekolte Kremi Aktif glukosamin kompleksi kullanımı test sonuçları. * 3 aylık düzenli kullanım sonucu ** 4 aylık düzenli kullanım sonucu Uyarı: Burada belirtilen sonuçlar kişisel kullanım sonuçlarını garanti etmez. Çalışmalardan elde edilmiş potansiyel sonuçlar Skin ActivatorTM ürününün bileşenleri arasındaki bir maddenin test sonuçlarıdır; fiili olarak Skin ActivatorTM ürününün sonucu değildir. Skin ActivatorTM formülü, test edilen madde dışında farklı maddeler de içermektedir. Elde edilecek sonuçlar kişilere ve koşullara göre farklılık gösterebilir.

5

Skin Activator katalog  

Skin Activator katalog