Page 1


ABOUT US Modernity and classical, design and comfort, sweety and peace in the possession of a “İNCELLİ”, we create different and offers a new venue. Unusual in that manner similar rare fabric and leather upholstery with a choice we offer different alternatives İNCELLİ; needs and taste will be look designs, both quality and durability as well as warmth and elegance to a host. Opinions again until tomorrow, enjoy the comfort offered İNCELLİ!

HAKKIMIZDA Modernizmi ve klasiği, tasarımı ve konforu, rahatlığı ve huzuru bir arada bulunduran “İNCELLİ” , sizlere farklı ve yeni bir mekan oluşturma imkanı sunuyor. Alışılmışın dışında ki tarzlarda benzeri nadir bulunan kumaş ve deri döşeme seçenekleriyle sizlere farklı alternatifler sunan İNCELLİ; ihtiyaçlara ve göz zevkine hitap edecek tasarımlarıyla, hem kalite ve sağlamlığı hem de sıcaklığı ve zarifliği bir arada barındırıyor. Yarın tekrar görüşünceye kadar, İNCELLİ’nin sunduğu konforun keyfini çıkarın!


FAVORİ


ARENA


ARENA


MEGANE


MEGANE


YAPRAK


CEYDA


LOTUS


CARİZMA


STILL


İNCİ


LORD CORNER


CLASS CORNER


Yeni Sanayii 1. Köprülü Sk. No. 20 İnegöl / Bursa / TÜRKİYE Tel / Fax. 00 90 224 712 04 45 www.incelli.com info@incelli.com

incelli collection  

incelli sofa & armchair collection 2010, incelli 2010 koltuk kolleksiyonu

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you