Page 1


Mağazalarımız 2013 Yılı Denetiminden Başarıyla Çıktı! Altunbilekler’in vitrini, müşterilerimize hizmet verdiğimiz mağazalarımızda eksiklerimizi fark ederek ve aksayan yönlerimizi düzelterek iş kalitemizi artırmak ve daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla yaptığımız denetimlerde mağazalarımız yüzümüzü güldürdü. İşte denetimden beğenilen kareler:

Ayvalı Mağazamız

Elvankent 1 Mağazamız

Çukurambar 2 Mağazamız

Kazan Mağazamız

Tepebaşı Mağazamız

Yaşamkent Mağazamız

Karşıyaka Mağazamız

Çukurambar Mağazamız

Ostim Mağazamız

Cevizlidere 2 Mağazamız


Ayvalı 2 Mağazamız

İncirli Mağazamız

Gazino Mağazamız

Yaşamkent Mağazamız

Dikmen 2 Mağazamız

Ahi Mesut Mağazamız

Pınarbaşı Mağazamız

Şaşmaz Mağazamız

Dikmen 1 Mağazamız


3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Uluslararası Engelliler Derneği’ne Ev Sahipliği Yaptık. Ankara’da engelli istihdamı konusunda Uluslararası

Geçen yıl 3 Aralık’ta Uluslararası Engelliler Derneği

Engelliler Derneği ile sürekli işbirliği içerisinde olan

ile ortaklaşa hayata geçirilen “Benim Çantam Umut

Altunbilekler, bu yıl 3. kez 3 Aralık Dünya Engelliler

Dolu” projesi kapsamında üretilen geri dönüşümlü

Günü’nde dernek etkinliğine ev sahipliği yaptı.

çantaların satışından elde edilen gelirin derneğe

Anıtkabir ziyaretinin ardından Şaşmaz Altunbilek

bağışlandığını açıklayan Mustafa Altunbilek, engelli

Sofrası’nda düzenlenen etkinliğe Uluslararası

istihdamı konusunda şirket imkanlarını geliştirmeye ve

Engelliler Derneği yöneticileri, öğretmenleri, engelli

desteğe devam edeceklerini dile getirdi.

vatandaşlar ve aileleri, Altunbilekler yöneticileri katıldı. Dernek Başkanı İsmet Türker ve Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, yaptıkları konuşmalarda engellilik olgusuna, yapılan çalışmalara ve daha fazla neler yapılabileceğine dikkat çekti.

Altunbilekler, Suzan Mehmet Gönç Lisesi Geleneksel Aşure Gününde Öğrencilerle Buluştu. Altunbilekler, Mamak’ta bulunan Suzan Mehmet Gönç Lisesi Geleneksel Aşure Günü için son 3 senedir aşurelik malzeme temin ediyor. Bu yıl da katkılarını esirgemeyen Altunbilekler’i temsilen Halkla İlişkiler Uzmanı Ezgi Tükel ve Nato Yolu 1 mağazası müdürü Murat Palta 21 Kasım günü okula giderek öğrencilerle birlikte aşure yemenin keyfini yaşadı. Birlik, beraberlik, bolluk ve bereketin simgesi aşure için bir araya gelen öğrenciler, veliler, öğretmenler ve Altunbilekler yetkilileri, bu güzel geleneğin sürmesi gerektiği temennilerini dile getirdiler.


Aralık Ayında Altı Mağazamızın Doğum Gününü Kutladık! Geçmiş yıllarda, Aralık ayında açılan mağazalarımıza ve ekiplerine, daha uzun yıllar birlikte çalışma dileklerimizi iletiyor; hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz.

Ayvalı Mağazamız

Sincan İstasyon Mağazamız

8 Aralık 2006

25 Aralık 2009

Sincan Pazar Mağazamız

Ufuktepe Mağazamız

25 Aralık 2009

18 Aralık 2009

Ayvalı 2 Mağazamız

Hoşdere Mağazamız

3 Aralık 2010

24 Aralık 2010


Kasım Ayının Başarılı İsimleri! Terfi eden arkadaşlarımızı kutluyor, başarılarının devamlı olmasını diliyoruz.

Serkan Özer

Pınar Koç

Yasin Bal

Mağaza Şefi

Kasa Şefi

Reyon Şefi

Uğur Sertkaya

Ferhat Taş

Yakup Özay

Reyon Şefi

Reyon Şefi

Reyon Şefi

Müşterilerimizden Mektup Var! Şentepe 2. Mağazanızdaki personellerin müşteri hizmetlerindeki ilgi alakaları, iletişimleri, ürünler hakkında beni bilgilendirmeleri; ürün sormak ve bilgilendirilmek istediğimde ilgilenmeleri beni çok memnun ediyor. Özellikle kasa şefiniz Zeynep Hanım’a, yeni göreve başlayan sorumlu müdürünüze, şarküteride Nuri Bey’e, Mihrican Hanım’a, kasiyerleriniz Kezban ve Süreyya Hanım’a daimi müşteriniz olarak memnuniyetimi en içten duygularımla bildirir, sizleri tebrik eder, başarılarınızın baki kalmasını dilerim. Metin Utku

1988 senesinden beri Karşıyaka Yeşilevler Mahallesi’nde ikamet etmekteyim. Önceleri burada tek bir market vardı; bırakın kaliteyi, saygı ve hoşgörü de azami seviyedeydi. Bu akşam üstü Yeşilevler’deki mağazanızda bir olaya şahit oldum. Mahalleden de sima olarak bildiğim bir personeliniz, gözleri görmeyen bir ihtiyar ile öyle güzel ilgilendi ki, şaşmamak elde değildi. Adamın elinden tutarak dakikalarca mağazada gezdirdi ve adamın alacaklarını tek tek anlatarak almasını sağladı. Kasada ödemesine yardımcı oldu ve yine elinden tutarak götürdü. 2-3 senedir Altunbilekler’den alışveriş yapmaya başladım ve daha önce başka marketlerde benzeri olaylar görmedim. Gerçekten çok saygılı ve hoşgörülü bir hizmet sunmaktasınız, teşekkürler. İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız. Aydın Yüksel

Sayın Altunbilekler yönetimi, bu teşekkürü sizinle daha önce paylaşmayı çok istedim ama bugüne kısmet oldu. Ben Çukurambar bölgesinde oturan bir müşteriniz olarak verdiğiniz hizmet ve hizmette sunmuş olduğunuz nezaket ve hoşgörü konusunda Çukurambar mağazanıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Müşteriniz olduğum süre içerisinde alışverişimi her zaman sipariş hattınız üzerinden yapmaktayım. Çoğu zaman bir siparişi en az iki defa yinelediğim oluyor, bazen bu sayı daha da artabiliyor. Fakat telefona bakan genç arkadaşlar her seferinde beni anlayışla, son derece nezaketle ve büyük bir sabırla dinliyor ve siparişlerimi ulaştırıyor. Daha yüzlerini bile görmediğim mağaza personelinize bu konudaki özverili davranışlarından ötürü, başta adını yeni öğrendiğim mağaza müdürü Ahmet Bey ve ekibine daha sonra onları kaliteli hizmet konusunda eğiten siz yönetime çok teşekkür ederim. Siz de personelinizle gurur duymalı ve bir teşekkür de siz onlara etmelisiniz bence. Sizinle çalışıyor olmaktan keyif alıyorum. Hayırlı ve bol kazançlar. F. Selma Akyürek


Tarihte Bu Ay 7 Aralık 1941

5 Aralık 1791

Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü. ABD, bu saldırıdan sonra resmen 2. Dünya Savaşı’na girdiğini ilan etti.

Avusturyalı besteci Wolfgang Amadeus Mozart vefat etti. Klasik Batı Müziği’nin, en üretken ve en etkili bestekârlarından biridir. 35 yıllık ömrüne 626 eser sığdırmıştır. Mozart, Avrupalı bestekârların en popülerlerindendir. Günümüzde müzik tarihinin en büyük dehalarından biri olarak kabul edilir.

10 Aralık 1964

4 Aralık 1859

Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınan, yurttaş hakları hareketi önderi Martin Luther King, Nobel Barış Ödülü’nü aldı. King’in en bilinen ve etkili konuşması I Have a Dream (Bir Hayalim Var)’dır.

Mekteb-i Mülkiye kuruldu. Mülkiye, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin tarihsel ismidir. Osmanlı Devleti döneminde sivil yönetici sınıfını yetiştirme amacıyla açılmış olan okul Türkiye’de İktisat, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanlarında eğitim veren en köklü eğitim kurumudur. İstanbul’da Abdülmecit devrinde kurulan Mekteb-i Mülkiye, cumhuriyet devrinde Ankara’ya taşınmıştır ve günümüzde, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne dönüşmüş olarak eğitimini sürdürmektedir.

19 Aralık 1966 Koç Grubu’nca üretilen ilk Türk otomobili Anadol satışa sunuldu. Türkiye’de seri olarak üretilen ilk otomobil markalarındandır. Tasarımı, İngiliz Reliant firmasına aittir.

11 Aralık 1987

1 Aralık 1906 Dünyanın ilk sinema salonu Paris’te açıldı. Omnia Pathe adındaki sinemada ilk film olarak da Louis J. Gasnier’in yönettiği Le Pendu gösterildi.

23 Aralık 1930 İzmir’in Menemen İlçesi’nde askerlik görevini yapan yedek subay öğretmen Mustafa Fehmi Kubilay, Derviş Mehmet’in başında olduğu cumhuriyet rejimi karşıtı şeriatçılar tarafından öldürüldü. Olay, Cumhuriyet rejiminin 1925 yılındaki Şeyh Sait isyanından sonra tanık olduğu ikinci önemli irtica girişimidir, tarihe “Menemen Olayı” ve “Kubilay Olayı” olarak geçmiştir.

Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Adile Naşit İstanbul’da vefat etti. Sinema dünyasında, Rıfat Ilgaz’ın ünlü eseri Hababam Sınıfı’ndan uyarlanan filmlerdeki Hafize Ana rolü ile olduğu kadar, Münir Özkul ile karşılıklı oynadığı filmlerdeki “anne” rolleriyle de ünlenen Adile Naşit; 1980 yılında TRT’de Uykudan Önce isimli çocuk programında anlattığı masal ve öyküleriyle tek kanallı televizyon döneminde çocukların masalcı teyzesi olarak hafızalara kazınmıştır.

10 Aralık 1988 25 Aralık 1932 Çin’in Ganzu bölgesinde meydana gelen 7,6 şiddetindeki depremde 70.000’den fazla insan hayatını kaybetti.

Türkiye’de ilk karaciğer nakli ameliyatı yapıldı. Ameliyatı, Ankara Hacettepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mehmet Haberal gerçekleştirdi.


2013’te Neler Yaptık? 1

ik, Bize yenilik gerek ded ik. mağazalarımızı yeniled Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için mağazalarımızı yeniledik.

3

Büyümenin yanında “Geliştik” de.

İş verimimizin kat kat artması için alt yapımıza SAP yazılım yatırımı yaptık.

• 15 Mart 2013 > Dikmen 1 • 4 Mayıs 2013 > Büyükesat • 24 Mayıs 2013 > Batıkent • 28 Haziran 2013 > Cevizlidere 2 • 12 Temmuz 2013 > Dikmen 2 • 5 Ekim 2013 > G.O.P

4

İçimiz içimize sığmıyor! 15.000 metrekarelik depomuzun yapımına başlandı.

5 Dikmen 2 Mağazamız

2

Sosyal sorumluluklarımızı unutmadık! Benim Çantam Umut Dolu Kampanyası için sattığımız 30.000 adet çantanın gelirini Uluslararası Engelliler Derneğine bağışladık.

Ailemize yeni mağazalar eklendi!

Bu yıl tam 5 tane mağaza açtık ve binlerce insanı Altunbilekler’le tanıştırdık. • 11 Ocak 2013 • 8 Şubat 2013 • 15 Şubat 2013 • 26 Temmuz 2013 • 30 Ağustos 2013

> Şentepe 2 > Çukurambar 2 > Sokullu > İncirli > Kazan İletişim ve Künye Altunbilekler Ltd. Şti. adına sahibi Mustafa Altunbilek. Ayda bir yayınlanır. Para ile satılmaz. Kurum içi yayın. İstanbul Yolu 26. km Saray Mah. Bayraktar Cad. No: 26 Saray, Kazan/Ankara Tel: (312) 815 47 84 / 221 www.altunbilekler.com.tr İncirli Mağazamız

Yayın Kurulu:

Öznur Altunbilek >oznur@altunbilekler.com.tr Ezgi Tükel >ezgi.tukel@altunbilekler.com.tr

Tasarım:

Kazan Mağazamız

RETA Ziaur Rahman Caddesi 285. Sokak 26/19 06700 Çankaya /ANKARA T. 0312 440 2056 F. 0312 440 5369 info@reta.com.tr www.reta.com.tr

Altunbilekler bulten aralik web 241213  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you