a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 34

34

www.senkvice.org

Halová sezóna ukončená Hráči U14 sa stali MAJSTRAMI SLOVENSKA Halová sezóna 2018/19

je úspešne za nami a tak sme ju aj patrične oslávili. Na počesť našich mladých majstrov Slovenska v kategórii U14, ale aj ako poďakovanie všetkým deťom, sme sa neformálne stretli pri chutnej večeri a v príjemnej priateľskej atmosfére odovzdali hráčom medaile. Na prvom mieste a teda aktuálnym Majstrom Slovenska sa stal tím Šenkvice 1 v zložení: Lenka Horáčková, Matúš Dugovič, Andrej Hojko, Jozef Horáček ml., Patrik Horáček, Tomáš Krásny, Peter Preverčík, Adam Štrofek, Matej Žák, Timotej Žák. Striebornú medailu si v tejto kategórii vybojovali Šenkvice 2 (Hanka Havránková, Julianka Kratochvíľová, Venesska Kročková, Ivo Hlatký, Vladko Hlatký, Ľubor Krajčír, Ivo Kratochvíľa, Gabriel Mikulášik, Ján Mikulášik, Dominik Mišovič, Dávid Nižňanský a Tomáš Poustecký).

Tretie miesto obsadili hráči z Piros-Fehér HC.

Ďakujeme našim trénerom, Jozefovi Horáčkovi a Jurajovi Štrofekovi za vedenie tímu, motiváciu a neustále napredovanie. Ďakujeme tiež vedeniu Oddielu pozemného hokeja za organizáciu a podporu a v neposlednom rade aj Caffebar Milka za tento pekný večer. Našim víťazom gratulujeme! V kategórii do 12 rokov sa šenkvické družstvo umiestnilo na krásnom 2. mieste. Úroveň našich súperov z roka na rok stúpa, o čom sme sa presvedčili mnohými kvalitnými a ťažkými zápasmi, v ktorých sa rozhodovalo často až v posledných minútach. O to viac si ceníme úspech našich mladších hráčov. Tešíme sa, čo nám prinesie jarná časť súťaže na vonkajšom ihrisku.

Celkové poradie U12: 1. 2. 3. 4. 5.

miesto KPH Rača 1 miesto ŠK Šenkvice miesto HOKO Zlaté Moravce miesto HC Nová Dubnica miesto KPH Rača 2

Naše najmladšie deti, teda hráči do 10 rokov, odohrali v tejto sezóne spolu 6 turnajov a podarilo sa nám zložiť až 3 detské družstvá – Levy, Tigre a Rysy. Aj to je veľký krok vpred pre náš hokej. Sme radi, že stále viac a viac detí obľubuje tento krásny šport. Hoci nie sú vyhodnocovaní na turnajoch tak, ako starší hráči a medaila v záverečnom kole bola symbolická a pre každého rovnaká, musíme konštatovať, že aj v tejto kategórii patria naše deti medzi tie naj! Veríme, že aj v nadchádzajúcej sezóne vonku sa nám bude dariť a deti budú aj stále rovnako nadšené pre hokej. Kedy a kde ich môžete prísť povzbudiť sa dozviete na našej facebookovej stránke ŠK Šenkvice – oddiel pozemného hokeja alebo z našich plagátov na obecných nástenkách.

FOTO č. 1: U10 FOTO č. 2: U12 FOTO č. 3: U14 FOTO č. 4 + FOTO č. 5: odovzdávanie ocenení po skončení halovej sezóny Zuzana Krajčírová foto: Z. Krajčírová a archív Oddielu pozemného hokeja

5

1

2

3

4

34

Profile for Obec Šenkvice

Šenkvičan 01/2019  

Šenkvičan 01/2019  

Advertisement