a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 30

30

www.senkvice.org

ADT – TANEC / ZÁBAVA / RODINA L

ásku jedného k druhému treba oslavovať celý rok. Napriek tomu v kalendári je 14. február dňom svätého Valentína. Valentínska párty sa konala v CAFE MODUR v Modre, dňa 16. 02. 2019. Skvelý žúr a romantické posedenie vo dvojici spestrili svojim programom dievčatá s ADT crew. Do rytmu tanca zahral DJ VIX hity 90´rokov.

Dňa 24. februára 2019 sa zúčastnili niektoré dievčatá workshopu INTERNATIONAL dance weekend, Litefeet workshop s Johnom Bushidom (Francúzsko) v Akadémia tanca v Nitre. Pre všetkých bol takýto deň TOP. Skvelé a užitočné prednášky o hip hop a jeho kultúre predniesli Martina Lieskovská a Michal Krištof. Za krásne fotografie a videá nie len z tréningov ďakujeme najlepšej Magdalena Reporter (viď. foto č. 2 a 4.). Slovenský spevák Lukáš Adamec bol „zatvorený“ v nahrávacom štúdiu, kde usilovne pracoval na novom albume. Na albume bude asi desať skladieb. Koncerty s názvom TANCUJ MI spustí na jar tohto roka. Pracoval aj na novom videoklipe, ktorý uzrel svetlo sveta v polovici mesiaca marec a zatancovali si v ňom aj šenkvické dievčatá s ADT crew. ADT crew s novinkou v IDO STO D IDO je najúspešnejší tanečný zväz na Slovensku, o čom svedčia výsledky slovenských tanečníkov na medzinárodných súťažiach. Od roku 2017 sú disciplíny IDO na Slovensku súčasťou Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) ako samostatná sekcia IDO. Dňa 30. marca 2019 sa ADT crew zúčastnili po prvý krát na 17. ročníku celoslovenskej tanečnej súťaže GRIMMY DANCE CUP v Prešove. Organizátormi boli Tanečný klub GRIMMY a SZUŠ GRIMMY v spolupráci s FABIO PRODUCTION. Súťaž bola tento krát nielen o natrénovanom choreo a hudbe, ktorú tanečníčky poznajú. Hudbu totiž nepoznali, bola pre nich doslova prekvapením, pretože ju vyberá organizátor. Dĺžka ukážky bola 2 minúty. Tanečníci každej skupiny tancujú a sú posudzovaní spolu ako celok, tím (celá "prešovská výprava" na foto č. 3.).

28. apríl 2019

IDO súťaž DEEP MARTIN v Martine

11. máj 2019

TANEČNÝ KUBÍN v Dolnom Kubíne

18. máj 2019

SENECKÁ DÚHA vo Viničnom

19. máj 2019

PRIBINOV POHÁR v Nitre

1. jún 2019

SALTARE ORBIS v Malackách

Všetko o ADT si môžete pozrieť na facebooku: ADT crew, alebo môžete ich prísť pozrieť a podporiť na niektoré z uvedených plánovaných podujatí. Monika Lichancová foto: Magdalena Reporter, Marek Eštočin, archív ADT crew

1

2

3

Decká si z východu Slovenska priniesli krásne 3. miesto s choreografiou „východ na západe“. (viď. foto č. 1)

4

30

Profile for Obec Šenkvice

Šenkvičan 01/2019  

Šenkvičan 01/2019  

Advertisement