__MAIN_TEXT__

Page 8

HR

kariera w FMCG

Wielki Finał to stanowisko kierownika i rola lidera!

Mentor dla każdego

USZ KRAWCZYŃSKI

m to, żeby mieć możliwość rozwoju w dużej międzynarodowej firmie yć ciekawe, niestandardowe doświadczenie zawodowe. ”

AplIKUj TUTAj

Na uczestników Ekstraklasy czeka: ciekawy i urozmaicony plan rozwoju zawodowego, w skład którego wchodzą szkolenia przywódcze i specjalistyczne, praca na danym stanowisku w wybranym obszarze biznesu, aktywPROGRAM ROZWOJOWY ny udział w dużym i ambitnym projekcie oraz DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA spotkania z  liderami w  branży. Na każdym etapie wsparciem będą służyć, wybierani bardzo starannie – opiekun i mentor.

Zapraszamy Ekstraklasistów czyli: rozwój spod znaku Tesco!

Lata intensywnej nauki, wymiany doświadczeń, pogłębiania horyzontów i… co dalej? Jak skierować swoją karierę na dobre tory? Wystarczy zaaplikować do Ekstraklasy.

Program Ekstraklasa to 12-miesięczne intensywne szkolenie dla absolwentów, w czasie którego uczestnicy poznają wyzwania stojące przed pracownikami w różnych obszarach biznesu, w jakich działa taka międzynarodowa firma, jak Tesco.

Cel: rozwój kariery Od innych programów rozwojowych dla absolwentów różni się tym, że już od pierwszych dni wyznaczamy ambitne cele operacyjne i skrojony na indywidualną miarę plan rozwoju. Koniec przygody z  Ekstraklasą może stać się początkiem wielkiej przygody zawodowej w Tesco – uczestnicy mogą kontynuować swoją karierę w operacjach sklepowych, dystrybucji lub strukturach Biura Głównego Tesco.

Dla Absolwenta Jak wygląda profil idealnego kandydata do udziału w programie? To osoba, która maksymalnie 2 lata temu skończyła studia licencjackie lub magisterskie, zna język angielski minimum na poziomie B2 i jest gotowa do podjęcia pracy na terenie całego kraju. Co więcej? Ambicja i  odpowiedzialność, łatwość w  nawiązywaniu relacji oraz chęć pracy zespołowej – to cechy, które będą niewątpliwym atutem. Ze względu na rodzaj firmy i specyfikę pracy z pewnością docenione zostaną zaangażowanie w międzynarodowe projekty i pasja do handlu. 8

Od pierwszych dni wyznaczamy ambitne cele i indywidualny plan rozwoju

Międzynarodowe doświadczenia Z pewnością cenne będą też spotkania z uczestnikami programu rozwojowego w  innych krajach, co gwarantujemy naszym Ekstraklasistom. Wielki finał to objęcie stanowiska kierownika i spróbowanie swoich sił w roli lidera. To oczywiście nie koniec, ale dopiero początek wspaniałej przygody z naszą firmą!

Szerokie perspektywy Ekstraklasa to wspaniała szansa na poznanie naszej sieci handlowej od środka. Intensywny rozwój zawodowy i perspektywa awansu na stanowisko kierownicze w ciągu jednego roku to atrakcyjny scenariusz dla świeżo upieczonych absolwentów. Co udział w  naszym programie daje uczestnikom? – Przede wszystkim mogę zdobywać wiedzę praktyczną, moim zdaniem cenniejszą od tej przyswajanej na studiach. Obecnie dyplomem może pochwalić się wiele osób, jednak brak im doświadczenia, które jest w  tej chwili głównym wyznacznikiem konkurencyjności na rynku pracy – mówi Magdalena Bielińska, Ekstraklasistka w  naszym gliwickim Centrum Dystrybucji. Czekamy zatem na kolejnych Ekstraklasistów! (TSC, red.)

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU: > Operacje Sklepowe: www.kariera.tesco.pl/szukaj.aspx?id=9989

> Centrum Dystrybucji: www.kariera.tesco.pl/szukaj.aspx?id=9988 www.semestr.pl

Profile for Magazyn SEMESTR

Magazyn SEMESTR Wydanie Lato 2017  

* Twoja Kariera * Studiuj w Polsce i UE * Studencki Sprzęt * Wakacyjne Wyjazdy *

Magazyn SEMESTR Wydanie Lato 2017  

* Twoja Kariera * Studiuj w Polsce i UE * Studencki Sprzęt * Wakacyjne Wyjazdy *

Profile for semestr