Page 218

A K T Ü E L

İndiriminizi de güzel alın, uykunuzu da.

Çeşit çeşit kanepeler Enza Home’larda... Evlerin olmazsa olmazı kanepelerin en iddialıları, tabii ki Enza’da. Yatak olabilen kanepeniz için çeşitli desen alternatiflerinden dilediğinizi seçin ve arkanıza yaslanıp rahat bir nefes alın.

Puffy ile sağlıklı ve güzel uyku... PUFFY ÜRÜNLERİNDE

%25 İNDİRİM

YATAK ALIŞVERİŞLERİNDE

BAZA %50 İNDİRİMLİ

19 Ocak-31 Mart 2013 tarihleri arasında Yataş Bedding'de büyük bir fırsat var! Blue Star, Visco Alora Pure, Majesty, Athletic, Viloft, Prestige, Prestige Prime, Five Z, Sleep to Live Seri ve Visco Fresh yatak alışverişlerinde Conform Baza %50 indirimli! Deep, Conform, City ve Point başlıklarda ise %20 indirim, Yataş Grup mağazalarında.

Temmuz 2013’te ödemeye başla! Yatak örtülerinden nevresimlere, pikelerden örtülere kadar her türlü ev tekstili ürününü bulabileceğiniz Puffy’de fırsatlar devam ediyor. Tüm Puffy yatak örtüleri ve nevresim takımları şimdi %25 indirim avantajıyla sizin oluyor, odalar yenilenmeye devam ediyor. Birbirinden güzel Puffy’ler tüm Yataş Grup mağazalarında.

’e özel 12 taksit ve Temmuz’da ödemeye başla World sahipleri, Enza'da ödeme kolaylıklarının tadını çıkarıyor. Tüm alışverişler 12 taksit fırsatı ve ödemeye Temmuz’da başlama kolaylığıyla gerçekleşiyor. Detaylı bilgi için: worldcard.com.tr

Enza Mobilya-Demo  

Demo Enza Mobilya Katalog

Advertisement