Page 1

SECO HABERLERİ YENİ ÜRÜNLERİN ÖZETİ  MACHINING NAVIGATOR 2012

1


SECO HABERLERİ YENİ ÜRÜNLER: FREZELEME

SAYFA

Minimaster® Plus

3

Turbo 10

4

Square 6™-04

5

Highfeed2

6

TORNALAMA TK1001 ve TK2001

7

M5 Talaş kırıcı

8

FF2 Talaş kırıcı

9

SECOMAX™ CBN500

10

Small IC

11

Jabro™ - solid JS530-serisi

12

Jabro™ JPD890

15

DELİK İŞLEME Crownloc® Plus

13

Seco Feedmax™ PCD matkaplar

15

Precimaster

16

SERVİS ÇÖZÜMLERİ

2

ABEX26 UÇLU R220.90 ÇEŞİTLERİ

CBN060K

Çok ağır uygulamalar için frezeleme takımları ve uç çeşitleri. Sabit uçlu freze çapları, kesme kenarı uzunluğu 26 mm (ABEX2606…) olan uçla birlikte Ø63 – 160 mm arasındadır.

Genişletilmiş seri. Sert çelikte (ap <0,5 mm) sürekli orta darbeli kesmeler için ilk tercih.

SQUARE608 İÇİN SİLİCİ UÇ En iyi yüzey kalitesinin gerektiği yerlerde Square6-08 frezeler için silici uç (XNEX080608ZZR-M11). SQUARE608 İÇİN KOLAY KESME GEOMETRİSİ

SOLİD KARBÜR PARMAK FREZELER 2

YENİ İLAVELER:

Seco Guide

17

Müşteri Alanı

18

Diş açma Sihirbazı

19

Keskin kenar gereken (XNEX080608R-M08) egzotik malzemeler için geliştirilmiş geometriye yeni ilave.

AĞIR TORNALAMA SOLİD TAKIM TUTUCULARI Ağır tornalama için 18 yeni takım tutucusu sunuyoruz. Kare ve yuvarlak şekillerle ilgili hem pozitif, hem de negatif uçlar için tutucular içerir. AĞIR TORNALAMA UÇLARI RCMX için 3, SCMT 25 ve 38 için de 2 yeni geometriyi içeren ağır tornalamada 25 farklı uç ekliyoruz.


MINIMASTER® PLUS

MINIMASTER® PLUS MÜKEMMELLİĞİN VE ÜRETKENLİĞİN EN ÜST SEVİYESİNE ULAŞIYOR. BAŞARI DEVAM EDİYOR Seco, yeni nesil ürünlerini piyasaya sürerek Minimaster'ın başarısını devam ettiriyor. Bir kez daha, değiştirilebilir uçlu parmak frezelerin gelecek yönünü gösteriyor. HIZ MI? ELBETTE! Kullanılmış bir Minimaster Plus ucu yeni bir uçla değiştirildiğinde, en yüksek hassasiyet için eksenel ve radyal konum aynı kalır. İşlemi önemli ölçüde hızlandıran. tutucudan veya makineden sapı çıkarmadan ve montajın bütününü bir kez daha ölçmeden de uç değiştirilebilir. MALİYET DÜŞÜRME Mİ? DÜŞÜRDÜNÜZ. Uç yıprandığında, takımın tamamını değil (örneğin, HSS veya solid karbür parmak freze) yalnızca ucu değiştirmek için ödeme yaparsınız. Farklı saplar için değiştirilebilir uçlar daha yüksük kesme verisi sağlar; bu nedenle tekrar bilemeden kaçınılır ve tutarlı takım ömrü sağlanır.

3


TURBO 10

DİK KENAR FREZELEMEDE EN YÜKSEK PERFORMANS

YÜKSEK PERFORMANSLI DİK KENAR FREZELEME TAKIMLARI Turbo10, geliştirilmiş takım ömrü ve hassasiyetle, dik kenar frezeleme için yüksek performanslı yeni freze takımıdır. Bu da, ısı oluşumunu ve kesme gücünü düşüren en iyi kesme özellikleriyle elde edilir; köşe açılarını 90 derece olarak frezeleyen yeni bir geometri de eklenmiştir. Turbo10 çok esnek olup kaba işleme, yarı finiş işleme, kanal açmayla finiş işleme, çevresel frezeleme, helisel enterpolasyon ve yokuş frezeleme gibi çoğu frezeleme işlemine uygundur. Başlangıçta, 0,4 ve 0,8 mm uç radyüslere sahip 16 - 100 mm arası çapta, iki geometri ve sekiz uç çeşidiyle bulunacaktır. Turbo10, Weldon, Arbor ve Combimaster ile kullanılabilir.

4


SQUARE 604

SQUARE 6 BAŞARISI KÜÇÜK KARDEŞİYLE BİRLİKTE DEVAM EDİYOR. SQUARE 6 BAŞARISI KÜÇÜK KARDEŞİYLE BİRLİKTE DEVAM EDİYOR. Dik kenar frezeleme için Square 6 ürününden daha küçüğü burada; Seco, en çok 4 mm derinlikte kesmenin ana işleme derinliğini kapsayan Square 6-04 ürününü ekliyor. Square 6-04 küçük ve orta büyüklükte frezeleme tezgahları için uygundur. Uçlarda altı kesme kenarı vardır; her freze boyutunda en yüksek uç sayısıyla birleştirildiğinde artan en uygun maliyetle ve artan üretkenlikle sonuçlanır. SQUARE604 İLE YÜKSEK PERFORMANS İki farklı ağız aralığı ile (aynı çap, farklı ağız sayısı), Square 6 malzemelerin, işlemelerin ve işleme koşullarının geniş bir yelpazesinde aynı yüksek performansı sağlar. 90° açısı, değerli üretim süresini koruyarak tek işlemede gerçek 90° köşe sağlar.

Square 6-08

Square 6-04

5


HIGHFEED2

ÜSTÜN PERFORMANS VE GÜVENİLİRLİKLE YÜKSEK İLERLEME UYGULAMALARI İÇİN YENİ NESİL ÇÖZÜMLERİN İLK ADIMI

BU YENİ NESİLLE DAHA DA HIZLI Highfeed2, küçük çaplı yüksek ilerleme frezelerinin yeni çeşididir; modern CNC tezgahlarında yüksek üretkenlik için tasarlanmıştır. Highfeed2, en yüksek talaş kaldırma oranı için çapa karşı gücün ve ağız sayısının birlikteliğini etkinleştirir. Yakın ağız aralığı, çok darbeli kesmede bile üstün ilerleme hızları ve dengeli kesme performansı sağlar. Hem gövdenin, hem de uçların "çok dengeli tasarımı", boşluklarda kopya frezeleme yapıldığında, özellikle de uzun kullanım boyuyla takım tutucuları kullanıldığında serbest talaş akışı sağlar. Düşük kesme derinliğiyle çok yüksek ilerleme hızı için tasarlanan Highfeed2 16 - 35 mm çaplar arasında bulunup İnç ölçülerine de uygundur; süper alaşımlar da dahil geniş bir malzeme yelpazesini kapsayan kapsamlı uç çeşitlerine sahiptir.

6


TK1001 VE TK2001

DÖKME DEMİR İÇİN DURATOMIC® KALİTELERİ

HER ŞEY HAYATI KOLAYLAŞTIRMA ADINA İç lojistik maliyetleri, stok işleme maliyetleri, iş gücü maliyetleri vb. gibi maliyetleri düşürmek ister miydiniz? Yeni TK kaliteleriyle bunu başarabilirsiniz. Genel uygulama dökme demir kalitesi, dökme demir uygulamalarında gereken kalite sayısını ciddi oranda azaltarak farklı CI 'larda uzun takım ömrü için tasarlanmıştır. DURATOMIC YİNE BAŞARDI Parça başına maliyeti, Duratomic kaplama sayesinde daha uzun takım ömrüyle düşürün. Kar etmenizi ve üretkenliğini artırmanızı sağlayan üstün aşınma direnci sunar.

7


M5 TALAŞ KIRICI EN ÜST DERECEDE VERİM İÇİN SAĞLAM TALAŞ KIRICI

YÜKSEK TALAŞ KALDIRMA İÇİN GÜÇLÜ GEOMETRİ Üretkenlik ve güç sorun olduğunda sağlam merkezden sıkma geometrisi M5 doğru tercih olacaktır. Yüksek korumalı talaş kanallı bu sağlam uç en çok istenen işlemlerde, ağır darbelerde ve kaba yüzeylerde başarılı bir şekilde kullanılır. Çok uyumlu kesme açılarına sahip açık talaş kanalı, verimli işleme ve en iyi tasarruf için yüksek işleme hızı ve büyük kesimler sağlar. Duktil malzemeler, hassas ayarlı talaş kanalı tasarımıyla, tam kontrolle kolayca işlenebilir. Farklı malzemelerde en iyi takım ömrü elde etmek için dengeli boşluk yüzeyi uca aktarılan ısıyı en düşük düzeyde tutar. Çelik, paslanmaz çelik, dökme demir ve sorunlu süper alaşımlar gibi iş parçası malzemelerinin çok sayıda çeşidi için M5 aşılamaz geometridir. Merkezden sıkmalı pozitif uçlar çok sayıda talaş kırıcı çeşidinde bulunur; böylece, çoğu malzemeyi ve F1, MF2, F2 ve M3 temelinde uygulamaları kapsar. Yeni M5, en çok test edilen ortamlar ve en zorlu uygulamalar için en güçlü geometri olarak bunları tamamlar.

8


FF2 TALAŞ KIRICI KESİN TALAŞ KONTROLÜNÜN ÖNCELİK OLDUĞU FİNİŞ İŞLEME GEOMETRİSİ

DUKTİL MALZEMELERDE ÜSTÜN PERFORMANS İÇİN TALAŞ OLUŞTURUCU İnsansız üretimin yaygın olduğu modern tesislerde talaş kontrolü çok önemlidir. Negatif uç tipinde FF2 geometrisinin seçilmesi, atmanın zor olduğu kırılmamış talaşların neden olduğu tezgah durmalarını önler. Takımın aşınmasına veya yetersiz parça kalitesine neden olan, kontrolsüz talaşın takıma ya da parçaya yapışması daha da istenmeyen bir durumdur. FF2'nin çok dar talaş kanalı uç veya parçanın önünde talaşları eğer ve kolay işlenebilir ölçüde küçük parçalara ayırır. Talaşların mekanik manevrası çok yoğun olsa bile talaş kanalının iyi dengelenmiş tasarımı kesme gücünü azaltıp uca aktarılan ısıyı düşürür. Isı aktarımı ne kadar az olursa takım ömrü de o kadar uzar. Ucun oluşturduğu düşük kesme gücü dengesiz yapılarda ve ince duvarlı parçalarda gerçekleştirilecek çalışmalar sağlar. FF2 var olan FF1'in harika bir tamamlayıcısı olup duktil malzemede, çelikte ve paslanmaz çelikte inanılmaz finiş işleme sağlar.

9


SECOMAX CBN500

ÖZELLİKLE BEYAZ DÖKME DEMİR İŞLEMİ İÇİN OLUŞTURULMUŞTUR YÜKSEK KROMLU SERT DEMİR  TEZGAHIN ZORLU UĞRAŞI Beyaz dökme demirin işlenmesiyle ilgili bugünün standart çözümleriyle karşılaştırıldığında CBN500 daha fazlasını sunar. Çok daha fazlasını. Takımınızın ömrünü uzatırken, bir yandan da tekrarlanabilirliği de iyileştirirsiniz; aksama süresini ve uç tüketimini azaltan uzun takım ömrü öngörebilirsiniz. Artan kesme süresi düşük maliyet sağlar. Dahası da var; CBN500 her zamankinden daha sağlam; daha az takım değişikliği gerekirken aksama sürelerini azaltıp tasarruf sağlıyor.

10


KÜÇÜK IC KÜÇÜK UÇLAR İÇİN YENİ VE DÜŞÜK MALİYETLİ ÇÖZÜMLER KÜÇÜK AMA SAĞLAM

MÜKEMMEL DENGE

Küçük IC ucunun tam yüz formatıyla lehim kırma riski yok; üretimde en yüksek güveni sağlar. Lehimli tek uç veya çok köşeli uçlara göre de kenar başına maliyet normal olarak düşüktür. Kenar başına maliyeti düşürmenin yanı sıra takım ömrünüzü de uzatabiliriz. Modern alt tabaka ve kaplamanın en son teknolojilerini kullanarak küçük IC uçlara üstün kenar sağlamlığı ve aşınma direnci verdik. Bu da, uzun ve tahmin edilebilir takım ömrü, daha az arıza süresi, daha az çap ayarı anlamına gelir.

Küçük IC 'lerde, en iyi kenar honlamaya sahip pahsız kenarlar vardır; diğer bir deyişle, düşük titreşim riski sayesinde reddedilen parça azalır. Radyal ve eksenel kesme güçleri dengelidir; böylece, zayıf bir yapıya sahip karmaşık parçalar bile başarılı bir şekilde işlenebilir. Tutucuları ve uçları tek tedarikçiden edinebilirsiniz; böylece en basit şekilde sipariş kolaylaşır, uçların ve yedek parçaların karışma riski de azalır.

İŞLEME SÜRESİNDEN %50 KAZANMA İşleme stratejinizi değiştirmek için yeterince cesaretiniz varsa işleme süresinden %50 daha fazla kazanmanız için size yardım edebiliriz. İlgilendiniz mi? Uç boyutunda hiçbir sınır olmaması size kesme kenarı uzunluğunun tam kullanımını ve farklı işleme stratejilerini (dalma tornalama gibi) kullanma olasılığı sağlıyor. Konvansiyonel tornalamayla karşılaştırıldığında, işleme süresini %50 üzerinde azaltabilirsiniz. İlginizi çekti mi?

11


JABRO™ SOLİD2 JS530 SERİSİ

VERİMLİ TAMAMI YUVARLAK SOLİD KARBÜR FREZELERİN TÜM ÇEŞİTLERİ

JABRO™ SOLİD2 TAMAMI YUVARLAK FREZELER

ÖZELLİKLER VE AVANTAJLAR

Jabro™-Solid2

• Radyal boşluk o - Sağlam kesme kenarına neden olur

tamamı yuvarlak (JS530 serisi), esneklik, hız ve verimlilikle genel ilerleme için Solid2 çeşitlerinde tam radyüs geometrisidir. JS530 serisi kanal açma ve kenar frezeleme kadar kopya ve profil frezeleme için de tasarlanmıştır.

• Parlak Siron-A kaplama o - Sürtünme ve ısı oluşumunu azaltma • Bir dizi ağızla bağlantılı artan çekirdek çapı o - Denge katar, sapmayı azaltır, talaş kanalı alanını talaşın doldurma riskini azaltır • Kenar Hazırlama o - Kontrollü aşınma modeli sonucu

12


CROWNLOC® PLUS DEĞİŞTİRİLEBİLİR KAFALI MATKAPLAR CROWNLOC® PLUS

ÖZELLİKLER

Crownloc® Plus, değiştirilebilir kafalara sahip yeni nesil Seco matkaplarıdır. Yeni geometri, kaplama ve sıkma yüzeylerinden oluşan Crownloc Plus talaş boşaltmayı ve farklı malzemelerdeki aşınma direncini iyileştirmiştir. Üstelik, yeniden bilenmesi ve ayarlanması da gerekmez.

Güçlü matkap gövdesi tasarımı

CROWNLOC® PLUS İLE MALİYETİ DÜŞÜRME

En ideal yeni geometri - Geliştirilmiş talaş oluşumu - Güçlü giriş kabiliyeti - Artırılmış aşınma direnci

Crownloc Plus kullanarak uzun takım ömrüyle delik başı maliyetinizi azaltın. Delik kalitesinin yanı sıra üstün aşınma direnci de sunuyor; parça çıktısını artırıp tasarruf etmenizi sağlıyor.

- Çok güçlü sıkıştırma arayüzü - Derin ve geniş talaş kanalları - Parlatılmış gövde

- TiAlN kaplama

KAFA

PGEOMETRİSİ – Üniversal geometri

13


KOMPOZİT İŞLEME İÇİN PCD ÇÖZÜMLERİ

PCD ÇÖZÜMLERİ PCD ÖZELLİKLERİ

KESKİN KESME

Isı ile sertleşen plastik ve ısı ile yumuşayan plastik için PCD takımları beş önemli özellikle tanınır. Bunlar;

CVD Dura kaplamalı takıma göre çok keskin kesme kenarlı PCD takımının tutarlı ve güvenli iş görmesini sağlar. İş parçasının, tabakayı hiç göstermeyen veya çok az gösteren eşit yüzey finiş işlemeye sahip olduğu anlaşılır. Dar üretim toleransları işlemeyi dengeli, tahmin edilir ve tekrarlanır yapar.

1. Polikristalin elmasın keskinliği gelişmiş yüzey finiş işleme, iyi fiber kesme ve düşük ısı üretimi sağlar. Bu faydalar kesilmemiş fiberleri ve deleminasyonu azaltır, üretkenliği artırır ve işlem güvenliğini iyileştirir 2. Polikristalin elmasın sertliği takımın aşınmaya karşı daha dayanıklı olmasını sağlar ve takım ömrünü uzatır 3. PCD takımların doğruluğu yakın çap toleransları sağlarken güveni artırır ve finiş işleme işlemlerini azaltmanızı sağlar 4. Polikristalin malzemenin termal iletkenliği, ürün dengesini ve daha yüksek kesme hızı sağlayan işlem sıcaklıklarını düşürür. 5. Satış sonrası servisler: yenileme, takım ömrünü uzatır ve takım maliyetini azaltır.

14


KOMPOZİT İŞLEME İÇİN PCD ÇÖZÜMLERİ

PCD ÇÖZÜMLERİ

JABRO™ COMPOSITES JPD890 SERİSİ

SECO FEEDMAX PCD MATKAPLAR

ESNEKLİK

ESNEKLİK

Kompozit malzemeler için en iyi PCD frezeleme geometrisi Jabro PCD frezelerin tüm çeşitlerinde, termal aşınma direncini artıran özel bir PCD uç tasarımı vardır. Bu tasarım, kesme gücü etkilerine karşı direnci yüzünden yüksek ilerleme hızı sağlar. Kesme açısının 3 çeşidiyle, rehber yönde kesme güçleri seçilebilir.

PCD matkapların yeni çeşitlerinde, farklı uygulamalarda kullanılabilen özel 120° matkap ucu tasarımı vardır. Ek olarak, istek üzerine özelleştirilmiş takımlar da temin edilebilir. Örneğin: pah matkapları, çift uç...

PERFORMANS ARTIŞI

Tool picture

Konvansiyonel

İçten soğutma sıvısı kanalları Tüm standart PCD frezeleme takımlarında iki geçişli soğutucu kanalı vardır. Soğutucu emülsiyonu kullanılarak kesme sıcaklığı düşürülebilir. Düşük işlem sıcaklığı reçinenin erime riskini azaltır ve geçişli soğutucu kanalı olmayan PCD takımlarına göre kesme hızını yükseltir.

PERFORMANS ARTIŞI PCD matkapların en büyük faydası değiştirme gerekmeden uzun süre kesebilmesidir. Stoklu standart PCD matkaplarda soğutma sıvısı delikleri yoktur. Standart 30° helis açı talaş/ toz tahliyesinin güvenliğini sağlar. PCD matkabın keskinliği ve muhteşem çap toleransı yüzey finişi ve delik toleransı anlamında iş parçası kalitesini artırır. Uzun takım ömrü ve artan verim elde edilir. PCD matkapların konvensiyonel matkapların üzerindeki tüm potansiyeli ve değeri güçlü üretkenliği ve takım ömrüyle görülebilir. PCD takımları kullanıldığında tam düşük maliyet söz konusu olduğunda, tüm Seco PCD takımları için yenileme servisi vardır.

15


PRECIMASTER PRECIMASTER İÇİN RX2000 VE RX1500 YÜKSEK PERFORMANS KALİTELERİ RAYBALAMA MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRME Raybalama maliyetlerini düşürmeniz ne kadar önemli? Maliyetleri düşürmenize yardımcı olabiliriz. Yeni RX2000 sertliği var olan CP20 'ye göre %30 artmıştır. Bu da, artan takım ömrüne ve performansına, gelişmiş aşınma direncine neden olur. Raybalama maliyetlerini düşürmek ister misiniz? Yardım edebiliriz. ISKARTAYI AZALTMA RX1500 kaliteleri ıskarta maliyetinizi de düşürür. Gelişmiş uygulamaları güvenle veren gelişmiş talaş kontrolüyle sorunlu talaş tahliyesinden kurtulunabilir.

KALİTELER RX2000

Çelik ve döküm demir için yüksek performanslı kaplamalı karbür kalite

RX1500

Çelik ve dökme demirde performans optimizasyonu için aşınma dirençli kaplamaya sahip sermet kalite

GEOMETRİ SEÇİMİ

EB45: Talaş kontrolü +++ Yüzey finişi: Ra 0,8 - 1,2 İlk Tercih

16

EB845: Talaş kontrolü ++ Yüzey finişi: Ra 0,2 - 0,8

EB25: İlerleme +++ Talaş kontrolü + Yüzey finişi: Ra 0,4 - 0,8


SECO GUIDE

HEMEN KENARDA KESME • Seco Guide, kullanıcının Ürün Grubu aracılığıyla ürün aramasını sağlar • Bununla ne eşleşir? Takım Kombinasyonları sekmesini kullanarak bunu arayabilirsiniz • Seco Guide, kullanıcının Seco Malzeme Grubu aracılığıyla ürün aramasını sağlar • Sık kullanılanlar listenizi oluşturup sık kullanılan ürünleri ekleyin • Ürününüzü Seco Cut 'a aktarıp kesme verilerini hesaplayın

• Ürünümü hızlı bir şekilde arayabilir miyim? Elbette, Hızlı Arama'yı kullanıp yazmaya başlamanız yeterlidir; arananlar listesi sizin için bulacaktır • Ürünümüzde hangi özelliklerin olduğunu bulun • Uygulamada bulunan resimlerle ürünlerimize farklı yollardan bakın • Seco Guide, kullanıcıya Seco Takımları 'nın tüm standart ürünlerini (yaklaşık 33.000 ürün) arama fırsatı verir • Tam da aradığınız ürünü bulmak için kullanıcıya birden fazla arama metodunu birleştirme olasılığı sağlar

• Diş açma ürününüzü Diş açma Sihirbazı 'na transfer edin • Seco Guide, kullanıcının Kesme Metodu aracılığıyla ürün aramasını sağlar • Bana hangi yedek parçalar veya aksesuarlar gerekiyor? Yedek Parçalar/ Aksesuarlar sekmesinin yardımıyla bunu kontrol edin • Ürününüzün fiyatını ve önerilen stok durumunu görmek için uygulamanın kendisinde veya Müşteri Alanı aracılığıyla oturum açın

17


MÜŞTERİ ALANI TÜM SECO UYGULAMALARI TEK YERDE TOPLANDI

MÜŞTERİ ALANI Şirketin web sitesindeki yeni Müşteri alanı 'ında, Seco Takımları etkili parça üretimi için gerekli tüm etkileşimli uygulamaları birleştirmiştir. Aynı anda, uygulamalar da işlevselliği artırarak güncellenir ve yükseltilir. Daha önce, Seco uygulamalarını bulmak bu kadar kolay değildi; bilgisayarınıza yüklemeniz gerekirdi. Artık tüm programlar kapsamlı bir ortamda birleştirildi; web tarayıcısından kolayca çalıştırılabilir hale getirildi. GÜNCEL KAL En büyük farklardan biri, uygulamayı çevreleyen verilerin her zaman, uygulama ne olursa olsun güncel olmasıdır. Kişisel oturum açma özelliği kullanıcıların, on-line erişime gerek duymadan tüm standart ürünlerin ve uygulamaların fiyatlarını görmesini sağlar; kullanıcılar oturum açmak gerekmeden off-line kullanabilir; diğer bir deyişle dizüstü bilgisayarlarını atölyenin tezgahın yanına getirip programı burada kullanabilirler.

18


DİŞ AÇMA SİHİRBAZI

KENDİ CNC DİŞ AÇMA PROGRAMINIZI OLUŞTURMA

HIZLI VE KOLAY KULLANIM

Yeni Seco Diş açma Sihirbazı, ürün ve kesme verileri için global çekirdek sistemlerimizi kullanır; bu nedenle, yeni ürünler sürekli güncellenebilir, size hızlı ve güvenilir bilgiler verir. İster frezeleme, ister tornalama işi olsun diş açma uygulamanız için sizi CNC programı oluşturacak işlemlerde adım adım gezdirir. Uygulama diş açma biçimi ve iş parçası hakkında bazı temel bilgilerle başlar; ardından, sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş CNC çıktısı oluşturacak takım seçimlerinde ve makine takım parametrelerinde sizi gezdirir. Son olarak, kodunuzu kaydedebilir, yazdırabilir ya da doğrudan CNC kontrolünüze aktarabilirsiniz.

• Aşağıdaki diş açma formlarını destekler - ISO - UN - UNJ - MJ - BSW Whitworth - Yuvarlak DIN 405 - Trapez DIN 103 - ACME-G - Uç ACME - BSPT - Rc - NPT - NPTF

- aşağıdaki CNC kontrollerini destekler • Fanuc G32 • Fanuc G33 • Hidenhaim • Mazatrol ISO/EIA • Siemens - Seco’nun benzersiz diş açma uygulamaları deneyimlerinden faydalanın - En son ürünler için kesme verileri - Çok dilli destek - İhtiyaçlarınıza göre oluşturulan CNC programı

19


#4)'06+0#5GEQ6QQNU#TIGPVKPC5#6GN 

 (CZ 

#7564#.+#5GEQ6QQNU#WUVTCNKC2V[.VF6GN   NQECNVGN

 (CZ   NQECNHCZ

 #7564+#5GEQ6QQNU)GUOD*6GN   (CZ  $'.)+7/5GEQ6QQNU$GPGNWZ085#6GN  

 (CZ  

 $150+#5GG5QNXGPKC$4#<+. 5GEQ6QQNU+PFG%QO.VFC6GN  

(CZ  $7.)#4+#5GG5YGFGP%#0#&#5GEQ6QQNU%CPCFC+PE6GN 

 (CZ

 %*+0#5GEQ6QQNU5JCPIJCK%Q.VF6GN  

(CZ   %1.1/$+# 4GZEQ6QQNU6GN  (CZ

%41#6+#5GG5NQXGPKC%<'%*4'27$.+%5GEQ6QQNU%<UTQ6GN 

 (CZ 

 &'0/#4-5GEQ6QQNU#56GN

(CZ (+0.#0&5GEQ6QQNU1;6GN 

 

 (CZ 

 (4#0%'5GEQ6QQNU(TCPEG5#6GN   (CZ   5GEQ'2$6GN  (CZ  5GEQ'VU2NCPEJG5#6GN (CZ  )'4/#0;5GEQ6QQNU)OD*6GN   (CZ   )4''%'#VJGPU/GEJCPKEC6GN   (CZ   *70)#4;5GEQ6QQNU-(66GN   (CZ  +0&+#5GEQ6QQNU+PFKC2.VF6GN  

(CZ  +0&10'5+#265GEQ6QQNU +PFQPGUKC6GN   (CZ   +6#.;5GEQ6QQNU+VCNKC5R#6GN  (CZ   NQECNHCZ 

 ,#2#05GEQ6QQNU,CRCP--6GN (CZ  /#%'&10+#5GG5NQXGPKC/#.#;5+#5GEQ6QQNU /CNC[UKC5&0$*&6GN 

 (CZ 

 /':+%15GEQ6QQNUFG/GZKEQ6GN(CZ   /106'0')41 5GG5NQXGPKC0'6*'4.#0&55GEQ6QQNU$GPGNWZ086GN  

(CZ  5GEQ,CDTQ6QQNUDX6GN (CZ 0'9<'#.#0&5GEQ6QQNU0GY<GCNCPF.VF6GN  (CZ  0149#;5GEQ6QQNU #56GN 

(CZ  2*+.+22+0'55GG5KPICRQTG21.#0&5GEQ6QQNU2QNCPF5R\QQ6GN   (CZ  21467)#.5GEQ6QQNU2QTVWICN.FC6GN  (CZ  41/#0+#5GEQ6QQNU4QOCPKC 54.6GN  (CZ  4755+#5GEQ6QQNU4WUUKC6GN  (CZ  5'4$+#5GEQ 6QQNU54$FQQ6GN  (CZ  

5+0)#214'5GEQ6QQNU5'#2VG.VF6GN  (CZ  

5.18#-+#5GEQ6QQNU5-UTQ6GN (CZ 5.18'0+#5GEQ6QQNU5+FQQ6GN   (CZ   5176*#(4+%#5GEQ6QQNU5QWVJ#HTKEC2V[.VF6GN  (CZ  5176*-14'#5GEQ6QQNU -QTGC.VF6GN  (CZ 

52#+05GEQ6QQNU'URCÌC5#6GN (CZ 59'&'0 5GEQ6QQNU#$6GN (CZ  59+6<'4.#0&5GEQ6QQNU#)6GN  (CZ  6#+9#0 5GEQ6QQNU5'#6CKYCP6GN   (CZ   6*#+.#0&5GEQ6QQNU6JCKNCPF%Q.VF6GN   (CZ  674-';5GEQ6QQNU#56GN

  

(CZ

  7-4#+0'5GEQ6QQNU7MTCKPG6GN  

 (CZ  

 70+6'&-+0)&1/5GEQ6QQNU7-.VF6GN (CZ  75#5GEQ6QQNU +PE6GN  

(CZ   8+'60#/5GEQ6QQNU5'#2VG.VF6GN   (CZ  

5GEQ6QQNU#$ (CIGTUVC5YGFGP6GN  YYYUGEQVQQNUEQO

 56  645'%1611.5#$$CUMÆ'NCPFGTU 

TR Seco News Summary 2011 #2  
TR Seco News Summary 2011 #2  

SECO HABERLERİ YENİ ÜRÜNLERİN ÖZETİ  MACHINING NAVIGATOR 2012 1 YENİ ÜRÜNLER: YENİ İLAVELER: SOLİD KARBÜR PARMAK FREZELER Jabro™ - solid 2...

Advertisement