Page 1

Brožura ke speciální expozici s interiérovými trendy pro rok 2016 www.scena-inspirace-trendy.cz


Energetic

Scéna: Inspirace & Trendy 2016 Třetí ročník jediné expozice o interiérových trendech probíhá v rámci veletrhu For Furniture a Design Shaker. Jedná se o kompozice a vzorkovnice tradičních a netradičních materiálů pečlivě vybraných podle daného klíče. V letošním ročníku sem patří:

Trendy 2016/17 Naše nová kolekce Trends 16/17 je dokonalým spojením DŘEVA, KAMENE a KOVU. Doplňuje největší kolekci Kronospanu – Kronodesign s jedenácti novými moderními dekory dřeva, šesti reálnými kovy a deseti dekory pracovních desek. Inspirováni nejnovějšími trendy jsme hrdí, že můžeme uvést 27 nových dekorů ve třech dekorových kombinacích – Nordic, Luxury a Metropolitan.

Energie, život, dynamika a rytmus... to vše jsou přívlastky tohoto směru. Barvy jsou výrazné, syté a může je doplňovat a utlumovat neutrální materiál. Kombinace jsou výrazné a tvoří velký kontrast. Moderní materiály ukazují své přednosti, ať jde o průsvitnost, možnosti ohýbání, či frézování. Hra právě začíná!

Opulent V tomto stylu je vidět radost z konce „ekonomické“ krize, vidina blahobytu, luxusu, ale také nadčasovosti. Zlata barva a zlaté materiály jsou bodem č. 1, které doplňují honosné odstíny, jako je královská modř či rubínová. Nejde však jen o okázalost, kvalita zpracování a dobrá investice jdou ruku v ruce. Originalita a výjimečnost sem jednoznačně patří.

NORDIC Pod vlivem krásy a jednoduchosti severského a skandinávského designu. Tlumené pastelové tóny, elegantní přírodní dřevěné dekory – minimalismus, funkčnost, krása. Severský design znamená přírodní materiály a jasnou, klidnou atmosféru, útulnost a užívání si funkčnosti.

Romantic Pro všechny, kteří se chtějí ve svém domově na chvíli uzavřít jako v ulitě a mít klid od okolního ruchu, je určen tento styl. Nejde však jen o sladké „holčičí interiéry“. Do této palety patří i šedé, béžové a modré odstíny. ny. T Tyto yto t interiéry jsou laskavé, milé, útulné a mají ají vyvolat pohodu a pocit bezpečí, míru. Množství dekorativních vních prvků nemusí být velké, to však již záleží áleží na každém z nás..

Foto: archiv firmy

METROPOLITAN Kvůli rostoucí popularitě černých a šedých dřevěných dekorů jsme se zaměřili na to, jak se žije ve městech a co obnáší pojem metropole. Tmavé jednobarevné dřevěné dekory, broušený hliník a beton – to jsou povrchy, které se dají označit jako mužné, náladové a přitažlivé.

Botanic LUXURY Ve znamení mramoru, bronzu a mědi – luxus ničím nešetří. Elegantní, hřejivé teplo letokruhů, okázalost kůže a vznešenost kamene. Nabízíme komfort, radost, extravaganci, odpočinek, pohodu a život na vysoké noze!

Pro vzorky, další informace o výrobcích či technické specifikace prosím kontaktujte Kronospan CR, spol. s r. o., nebo navštivte naše webové stránky www.kronospan-express.com.

Tento směr oslavuje přírodní materiály a zelené odstíny, které v přírodě panují. Kromě této barvy se zde objevují různé béžové, krémové a další zemité a neutrální barvy. Důraz se klade na obnovitelné zdroje a ochranu naší planety, a tak sem můžeme zařadit i prvky, které vznikly recyklací, nebo dokonce upcyklací. Klid, harmonie a pohoda by měly z takového interiéru jen vyzařovat.

Partneři:

3


OPULENT

4

5


OPULENT

6

y nejsou h c r v o p é t Zla stí jen záležito interiérů. h c ý k c e m zá íře vypaV menší m i v moderle ě v k s jí a d orech. ních prost

7


ENERGETIC

8

9


ENERGETIC ké vzory ic r t e m o e G stíny a zářivé od ě. Oživte patří k sob nudné jimi fádní a interiéry!

10

3


ROMANTIC

2

13


ROMANTIC

interiéry é k ic t n a m Ro řešeny mohou být dstíny jemnými o ón v tónu metodou t m B&W. e t s a r t n o k i

14

15


BOTANIC

16

17


BOTANIC nachází na e s o c , e š V tě, je vlastnaší plane y. Nebojme d o ír ř p z ě n čistě příí c a in b m o se k pravených u a h íc n d o r materiálů!

18

5

Scéna: Inspirace & Trendy 2016  

Brožura ke speciální expozici s interiérovými trendy 2016

Scéna: Inspirace & Trendy 2016  

Brožura ke speciální expozici s interiérovými trendy 2016

Advertisement