Page 1

2014

.....................................................................

NOVINKY


SBS NOVINKY 2014 PRODUKTY PREMIUM Podarilo sa nám od nášho viac ako 30 ročného partnera a dodávateľa z Británie zohnať takú výnimočnú pečeňovú múčku, s pomocou ktorej konečne mohol uzrieť svetlo sveta produkt s názvom M4. Zvláštnosťou tohoto boilies je, že s použitím pečeňovej múčky najvyžšej kvality žiadny z výrobkov tejto triedy neobsahuje pečeňovú aromu a aj vďaka tepelnému spracovaniu majú veľmi intenzívnu vôňu, ktorá je pre ryby jednoducho neodolateľná. V tomto roku sa trieda„C”rozrastá o ďalšieho plnohodnotného člena C3, ktorá je odvodená a je pretekárskou verziou už tak dobre známej príchute M1. Silne korenistá príchuť dostala v tomto prípade jemný ovocný podtón, čo robí túto nástrahu naozaj jedinečnou a počas testovaní nie raz dokázala svoje schopnosti. Odporúčame jej použitie predovšetkým na jarné a jesenné obdobie, pričom obľúbenosť M1-ky sa stala taká silná, že ju mnohý používajú celoročne.

17,90 EUR / kg

PRODUKTY EUROSTAR Trieda Eurostar bude od roku 2014 bohatšia o dve príchute! Silne korenistý Garlic (cesnak), ktorý s obľubou konzumujú kapre deň čo deň a príchuť Belachan (fermentovaná krevetasilne zapáchajúca), ktorá bude obľúbená hlavne v teplých letných mesiacoch.

11,90 EUR / kg

EUROBASE BOILIES

7,50 EUR / kg

Je pravda, že v zmesi sa nenachádzajú tie najdrahšie zložky z kuchyne SBS, ale napriek tomu sa podarilo vyrobiť takú nástrahu, ktorá je pre kaprov ľahko stráviteľná a zároveň použiteľná aj na viacdňové výpravy, ktorá prichádza do predaja. Treba však poznamenať , že tu použité arómi sú identické s tými, ktoré sa používajú u produktov vyššej cenovej kategórie! Túto nástrahu v prvom rade odporúčame pre také situácie, keď sa chystáme na klasické výpravy a nie na preteky, presnejšie na miesta, kde je opodstatnené masívnejšie zakrmovanie! Pripadajú sem do úvahy veľké vodné plochy, intenzívne zarybňované nádrže, rieky a v podstate všetky zväzové vody. Ak sa chystáš na viac dní, alebo na veľkú prirodzenú vodnú plochu, tak si zober so sebou Eurobase Ready-Made Boilies!

www.sbs-baits.sk


SBS NOVINKY 2014 FLUMINO BOILIES Rád by si vyskúšal takú nástrahu, ktorá je naozaj veľmi účinná ale zároveň si ju môže dovoliť zaplatiť ktorýkoľvek rybár? Ak áno, stojí za pokus vyskúšať najnovšieho člena Flumino produktov! Očakávame, že flumino boiles sa stane obľúbené pre mnohých, veď jeho základom je tak dobre známi Flumino Groundbait, ktorý už mnohokrát dokázal svoje kvality. Do zmesi sa dostali samozrejme aj také prísady, ktoré SBS s obľubou používa aj pri iných nástrahách. Varenú verziu Flumino Boilies je najlepšie využiť na vodách, ktoré sú silno zarybnené. Je veľmi dôležité poznamenať, že s týmito boilies dosiahneme naozaj veľmi rýchleho výsledku, ale môžu sa s ním ryby po čase nasítiť. Flumino Boilies je nástraha určená a bezkonkurenčná na jednodňovú prípadne niekoľko hodinovú výpravu za rybami. Ak chcete dosiahnuť výsledky naozaj rýchlo, zvoľte si produkty Flumino.

7,50 EUR / kg

EUROSTAR GROUNDBAIT Je podobný ako Carp Attract Groundbait, avšak obsahuje viac zložiek a arómi vyššej kategórie. Upozorňuje na seba vysokou kvalitou, ale stále veľmi priaznivou nadobúdacou cenou. Tento produkt kedykoľvek obstojí aj pri pretekoch. Zostavili sme ho z komponentov, ktoré sú ľahko a rýchlo stráviteľné, aby sme dosiahli, že ryby sa budú na kŕmnom mieste dlho zdržiavať. Príchute si vyberajte podľa ročného obdobia, ale kto má chuť experimentovať môže pokojne príchute kombinovať. Eurostar Groundbait si kľudne zober so sebou aj na preteky, lebo určite svoje miesto obstojí všade!

3,50 EUR / kg

CARP ATTRACT GROUNDBAIT Kvalitné krmivo za naozaj výnimočne nízku cenu, ktoré si z istotou obľúbia aj vyznávači jemných techník lovu. Popri cene nie je zanedbateľným faktom aj kvalita. Z rodiny Method Mixov je to najvýhodnejší člen, ale zároveň predstavuje vysokú kvalitu. Vďaka svojim príchutiam Carp Attract Groundbait ponúka alternatívu pre všetky obdobia. Vďaka veľmi prijateľnej cene môžeme s týmto produktom uskutočniť aj zakrmovanie vo väčších množstvách, preto ho odporúčame pre zakrmovanie prakom na veľkých vodných plochách ( nádrže, priehrady) a pri zamiešaní s vhodnými záťažovým materiálom (štrk, hlina) je veľmi vhodný aj do silných tokov našich riek. Je pravda, že táto zmes obsahuje o niečo menej zložiek ako jej drahší príbuzný, avšak použité aromi sú identické! Neváhaj a otestuj zakrmovaciu zmes od SBS najvýhodnejšie cenovej kategórie.

2,90 EUR / kg

www.sbs-baits.sk


NOVINKA! PRODUKTY SBS TACKLE PRO SÚ V PONUKE! Preto v SBS dozrel čas na to, aby sa uviedli na trh kvalitné háčiky, šnúry, obratlíky a doplnky, tak nenahraditeľné pre kaprárov. Produkty v ponuke sú kvalitovo na takej vysokej úrovni, že obstoja svoje miesto aj v ťažkých podmienkach pri pretekoch. Počas testovaní sa podarilo vyvinúť také produkty, s pomedzi ktorých si každý vie vybrať ten produkt, ktorý je vhodný k zvolenej lovnej situácii. Treba počítať aj stým, že v budúcnosti sa sortiment bude rozširovať, ale samozrejme len o produkty, ktoré budú zodpovedať vysokým kvalitovým štandardom čo je u SBS už tradične prioritou. Ak aj u Vás je pri zostavovaní montáží prvoradá kvalita použitých komponentov, tak si zvoľte produkty SBS Tackle Pro!

Slovak Republic: Fishingmania Centrum Slovakia Holding s.r.o. 94639 Iža, Iža 375 E-mail: info@sbs-baits.sk Phone: +421904922444 www.sbs-baits.sk

SBS Novinky 2014 (SK)  

SBS Novinky 2014 (SK)