Page 108

ÜRÜNPRODUCT

DAIKIN ISITMADAKİ İDDİASINI HOVAL’İN YENİ KAZANLARI İLE GÜÇLENDİRDİ DAIKIN RAISES ITS CLAIM IN HEATING WITH THE NEW HOVAL BOILERS SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ VE YENİLİKÇİ MARKASI DAIKIN, GENİŞ ÜRÜN GAMI İLE FARKLI MEKANLARIN FARKLI İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR. SON OLARAK ÜRÜN GAMINA EKLEDİĞİ SEGMENTİNİN EN KÜÇÜK HACİMLİ CİHAZI DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ VE DAIKIN ALTHERMA HİBRİT ISI POMPASI İLE ISITMADA ATAĞA GEÇEN DAIKIN, DÜNYANIN ÖNDE GELEN KAZAN ÜRETİCİLERİNDEN HOVAL İLE YÜRÜTTÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE DE VERİMLİLİK DEĞERİ YÜKSEK ALTERNATİFLER SUNUYOR.

S

INDUSTRY LEADER AND INNOVATOR DAIKIN CONTINUES TO MEET VARYING NEEDS OF VARYING SPACES WITH ITS WIDE RANGE OF PRODUCTS. MAKING A CLAIM IN THE HEATING INDUSTRY WITH THE LATEST ADDITIONS IN THE PRODUCT RANGE, THE ULTIMATELY COMPACT PREMIX FULL CONDENSING BOILER AND THE DAIKIN ALTHERMA HYBRID HEAT PUMP, DAIKIN IS OFFERING HIGHLY EFFICIENT ALTERNATIVES THANKS TO THE COLLABORATION WITH HOVAL, THE WORLD’S LEADING BOILER PRODUCER.

ahip olduğu geniş ürün gamı ile bireyselden endüstriyel çözümlere kadar tüm iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan Daikin, işbirliği yaptığı güçlü markalar ile de kullanıcısına yüksek verimlilik ve konfor alternatifleri sunuyor. Isıtma sezonunun başlamasıyla birlikte, segmentinin en küçük hacimli cihazı Daikin Premix Tam Yoğuşmalı Kombi’yi tanıtarak bu pazardaki hedeflerini büyüten, hemen ardından tam yoğuşmalı kombi ile entegre bir şekilde çalışan Daikin Altherma Hibrit Isı Pompası ile ürün gamına yenilikçi ürünler eklemeye devam eden Daikin, işbirliği yaptığı öncü markalar ile de bu iddiasını güçlendiriyor.

SANTİGRAT 2018

A

nswering all climatization needs from individual to industrial with its wide product range, Daikin provides high efficiency and comfort to its users by powerful collaborations. Enhancing the product range with innovative products including the recent additions of Daikin Premix Full Condensing Boiler, the most compact of its segment, followed by the Daikin Altherma Hybrid Heat Pump which works in full integration with the full condensing boiler, Daikin raises its claim by collaborating with innovative brands.

Santigrat Dergisi Sayı 39  
Santigrat Dergisi Sayı 39  

SANTİGRAT DAIKIN TÜRKİYE YAYINIDIR / PUBLISHED BY DAIKIN TURKEY 10 YIL ÖZEL SAYI / 10TH YEAR SPECIAL

Advertisement