Page 95

95 DOĞAYI, HAVAYI, KOKULARI VE IŞIĞI DOĞRU, DENGELİ KULLANAN EVLER, SAHİPLERİNE HUZUR VE MUTLULUK GETİRİYOR. KAH DEKORASYONDAKİ İSABETLİ DÜZENLEMELER, KAH ZİHİN VE BEDENİ RAHATLATAN DOĞRU SEÇİMLER, İÇİNDE YAŞAYANLAR İÇİN POZİTİF ENERJİLİ EVLER YARATMANIN İPUÇLARI. ÇÜNKÜ İYİ HİSSETTİREN HER ŞEY, İYİ ENERJİSİ OLAN BİR EVİN İÇİNDE YAŞAYANLARA İYİ GELİYOR.

İ

letişim araçları, sosyal medya, televizyon, reklamlar, gizli reklamlar derken, şimdi hayatlar içinde yapılması gereken pek çok şey olan bir karmaşaya benziyor. Birçoğu kirliliğe dönüşen bilgi bombardımanı herkesin kendini evinde iyi hissetme ihtiyacını daha çok güçlendiriyor. Bu yüzden doğadan gelen malzemelerin, renklerin, kokuların, ışığın dengeli kullanıldığı evler, pozitif bir enerji yayıyor. Pozitif enerjili evlerin içinde hayata pozitif bakan insanlar yaşıyor. Temelde yapılması gereken şey evde gerçekçi, günlük hayata uygun bir dekorasyon ve düzenleme. Çünkü herkes kendini evinde rahat hissedeceği bir düzene ihtiyaç duyuyor ve o oranda mutlu oluyor. Dayatılan stil kurallarını unutmak evde mutluluk veren bir atmosfer yaratmak için önemli bir adım. Kim, hangi kanepede ve hangi köşede rahat ediyorsa favorileri onlar olmalı. Dairesel formlar, aydınlık, pastel renkler gibi iddiasız ve iyi hissettiren her şey pozitif enerjili bir evin parçaları.

HOUSES WHICH MAKE A CORRECT AND BALANCED USE OF NATURE, AIR, SCENTS AND LIGHT BRING THEIR HOSTS PEACE AND HAPPINESS. WELL-ORGANIZED DECORATIONS, RIGHTFUL CHOICES TO EASE BODY AND MIND ARE THE SECRETS FOR POSITIVE VIBES IN THE HOUSE. ANYTHING THAT MAKES YOU FEEL GOOD, A.K.A. BEARING POSITIVE ENERGY, IS GOOD FOR THE HOUSEHOLD MEMBERS.

T

ools of communication, social media, advertisements and hidden advertisements collectively contribute to a chaotic lifestyle. This info pollution enhances our need to feel even more at ease at home. Consequently, houses using natural materials, colors, scents and light in balance eminate positive vibes. And houses emitting positive energy guarantee peaceful owners with a positive attitude againts life. Basicly, it all starts with a realistic, down-to-earth decorative approach. After all, everyone needs a comforting order at home, on which their happiness depends. Letting go of imposed style trends is the place to start to create a peaceful household ambiance. The favorite sofas or corners should be those that bring maximum comfort. Round shapes and anything subtle and soothing such as bright and pastel colors are the basic elements of a positive household environment.

Santigrat Dergisi Sayı 37  

SANTİGRAT DAIKIN TÜRKİYE YAYINIDIR / PUBLISHED BY DAIKIN TURKEY TEMMUZ/JULY AĞUSTOS/AUGUST EYLÜL/SEPTEMBER 2017 SAYI ISSUE: 37

Advertisement