Page 14

S an caktepe B ah çeş e hir Ok ulla r ı’ nd a Ö ğre tmen l er Gü n ü kut la nd ı

Sancaktepe’de Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu etkinliklerden bir tanesi de Sancaktepe Bahçeşehir Okullarında gerçekleşti.

Atatürk ve eğitim yolunda ışık olan, saçlarını bu yolda ağartan, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimiz için Saygı Duruşu ve hemen ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti. Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bahçeşehir Koleji’nde gerçekleşen 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programına; İstanbul Vali Yardımcısı Sancaktepe Kaymakam V. Faruk Eraslan, Belediye Başkanı İsmail Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. Günün anlam ve önemine dair konuşmaları, Okul Müdürü Nihan Dinç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Belediye Başkanı İsmail Erdem ve İstanbul Vali Yardımcısı Sancaktepe Kaymakam V. Faruk Eraslan gerçekleştirdi. Program daha sonra konuşmalar, şiir ve emekli öğretmenlere çalışmalarından dolayı plaket ve çiçek takdim edilmesiyle devam etti. 1. Sınıflardan oluşan koronun seslendirdiği şarkının ardından program salonda verilen yemek ikramı ile sona erdi.

Sancaktepe’de Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Bu etkinliklerden bir tanesi de Sancaktepe Bahçeşehir Okullarında gerçekleşti. Etkinlik, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerinin anılması konulu video ile başladı. Cumhuriyetimizin kurucusu, ulusumuzun başöğretmeni

26

Haziran 2017 - Sancaktepe Okul

Haziran 2017 - Sancaktepe Okul

27

Sancaktepe Okul Sayı 1  

Sancaktepe'nin ilk ve tek online eğitim dergisi Sancaktepe Okul'un ilk sayısı.

Sancaktepe Okul Sayı 1  

Sancaktepe'nin ilk ve tek online eğitim dergisi Sancaktepe Okul'un ilk sayısı.

Advertisement