Page 1

r e H 覺n m a Tatil Yas, . . . 覺r d r a V e Rengind


Tatil Yasamın Her Renginde Vardır... Farklı zamanlarda, farklı ruhsal ihtiyaçlarımıza göre tatil arayışına gireriz. Ruhumuzun derinliklerindeki renge uygun tatili bulmak, yaşamak isteriz.

Çünkü... Kimimiz, yoruluruz işten güçten, güzel bir tatil hayal ederiz dinlenmek için... Kimimiz, çılgınca eğlenmek ister, aksiyonu bol bir tatil düşleriz… Kimimiz de yaşadığımız monotonluktan sıkılıp farklı tatlar alacağımız tatile gitmeyi arzularız... İsteklerimiz bazen öylesine tezattır ki; Kimi evlenmiştir şöyle unutulmaz bir tatil! planlar.… Kimileri boşanmıştır, unutmak için bir tatil! hayal eder. Bazıları da ne istediklerini çok iyi bilir örneğin; Tarihi sever, kültürel mirası yüksek, tarihi zengin İtalya’ya gideyim der…. Ya da ben taşlarla, binalarla ilgilenmem, gözlerim bayram etsin doğal güzellikler göreyim Peru’ya gideyim der? Kimi alışveriş ister? New York düşler…Kimi de onlarca ülke görmüştür artık NİRVANAYI düşler...


İnsan tiplemeleri, ruhsal devinimler o kadar çeşitlidir ki! Önemli olan kim ne istiyorsa onun ihtiyacı olan tatil paketini ona sunmaktır. Yoksa hoş bir reklam vardı “pantolon olmadı, gömlek uyduralım” diyerek; insanları hiç de ihtiyaçları olmayan bir yere tatil satmak değildir!. Eğlenmeyi düşleyen bir gruba huzurlu, sakin, dingin bir tatil satmak ne derece mutlu eder???

Evet çok zor değil mi? O halde ne yapacaksınız? Tatilinizi bize bırakın... Biz kim miyiz??

Biz Egzotik Tatiliz, sözlük anlamı Uzak Ülkeler, Yabancı Ülkeler anlamına gelen... E

zaten bu yüzden zordur sizin için gideceğiniz yerden emin olmak! Adı üstünde hem uzak hem de yabancı yerlere gideceksiniz. Bize güvenebilirsiniz bu yüzden, ama önce vizyonumuzu anlatalım size.


...Bağbozumu Şenliklerinin beyaz önlüklü tat ustası, bir çok şarap kadehini sırasıyla önce kokluyor sonra yudumluyor. Ağzında yuvarladığı şarabın burukluk miktarını anımsayıp sonra tükürüyordu… Her bir şarabı bu şekilde bir yudum alıp sonra tükürerek bir dosyaya kaydediyordu. İşin en önemli kısmıydı bu, şarapları içicisine göre renk, burukluk lezzet, sertlik vs vs açısından puanlamak... Şarap Gurmeliği; şaraptan çok iyi anlamak, hangi şarabın hangi yemekle içileceğini, en iyi şekilde tahmin edebilmek, şaraplar hakkında bilgi sahibi olmak demektir diğer adı Degüstator’ dur. Biz de Tatillerimizi böyle yaşayabilir miyiz acaba? Beyaz önlüklü bir degüstatör gibi, birer yudum alıp ağzımızda, damaklarımızda birkaç saniye dolandırır gibi denemeler yaparak yaşayabilir miyiz? En iyisini seçebilir miyiz? Diğerlerini bir kez tadıp tükürdükten sonra istediğimiz kusursuzluğun tadını yaşayabilir miyiz? Ya da şarabın renkleri gibi, gideceğimiz tatiller de arkasını göstermeyen biraz neşe, biraz hayal kırıklığı, bazen de adamakıllı bozguna uğrama tadında sürüp gider mi? O halde ne yapmalıyız? Belki de en iyisi, bizim için bu işlemi bizzat yapan, o görünmez beyaz önlük giymiş Egzotik Tatil Gurmesinin bilgisine ve dahi zevkine güvenmek.

Çünkü Gurmelik bilgi ve birikim gerektirmektedir. Degüstator sadece tadım yapmakla kalmayıp Tarihi ve Kültür hakkında da bilgi sahibi olmalıdır. Egzotik Tatil Kurucuları işte bu kıvama geldiklerini hissetlikleri anda bu şirketi kurmaya karar verdiler…


İşte biz, Sizin hayalinizde canlandırdığınız tatili geçirmeniz için varolduk. Biz Egzotik tatilin renklerini sizler için, sizin yerinize, yılların birikimi ve deneyimine dayalı olarak kurduk.… Ve ilk 1990 yılında rehberlik yaparak başladığımız turizm hayatımızda, birikmiş deneyimlerimizi sizin en iyi tatili geçirmeniz için kullanacağız...

Biz kurucular 20 yıllık dinamik bir tecrübeyle, onlarca tatil yöresini gezerek, misafirler göndererek, orada yaşayarak önerdiğimiz Tatil Paketlerimizi sizin için deneyimledik. Tıpkı bir içecek gurmesi gibi, Tatil gurmeliği yapmak amacıyla kurulduk. Egzotik Tatil olarak hazırladığımız destinasyonlar, Dünyanın çok çeşitli ve farklı özelliklerdeki ülkeleri tanıyarak deneyimlediğimiz paketlerdir. Sokakları tarih kokan bir ülke görmek isteyenlere seçtiğimiz oteller de bu ihtiyaca uygundur, seçtiğimiz rehber de tarih bilgisi yüksek bir rehberdir, seyahat edeceğiniz kafilenin özellikleri de birbirine benzer….. Alışveriş amaçlı tatil yapmak isteyenler için önerdiğimiz pakette ise mutlaka şehrin alışverişe en uygun caddelerini planlamışızdır. İşte bu yüzden, Egzotik Tatil Paketlerimiz bilgi birikimimizle, deneyimlerimizle, size özel özenimiz ve bize özel şıklıklarımızla hazırlanmıştır. Hepsi fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak planlanmıştır.


Türsab üye kuruluşu olan Egzotik Tatil (Belge No.7462) turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını, yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, kongre ve seminer organizasyonları, incoming, ingoing, outgoing, yurt dışı eğitim oluşturmaktadır. Egzotik Tatil 1990 yılından beri turizm sektöründe olan kurucuların deneyimleriyle sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portfoyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün nabzına çok iyi hakim olmayı planlamaktadır. Egzotik Tatil olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, her türlü araç ve tekne kiralama, incoming gibi hizmetleri, satış ofisimiz ve satış temsilcilerimizin yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak www.egzotiktatil.com ve www.kisiyeozeltur. com ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.


İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır. Bu amaçla Harbiye’de kurulmuş olan kurumsal hizmet birimimiz ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerimizi geliştirmekteyiz.

Egzotik Tatil  

egzotik tatil, uzakdoğu, uzakdoğu tatil, maldivler tatil, balayı, balayı turları, uzakdoğu turları, maldivler turu, gemi turu, yurtdışı tati...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you