Page 1

Ñïîæèâà÷

Комфорт та затишок Вашої оселі: обираємо опалювальний котел Сторінка 2

28.09

День туризму Безкоштовна інформаційно-рекламна газета, видається з 1997 року

№ 35 (811) 21 вересня 2013 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 35 (811) 21 вересня 2013 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

ДВЕРІ

×ÅÐÊÀÑÜʲ ÍÎÂÈÍÈ, ÔÀÊÒÈ, ÏÎIJ¯

ЧЕРКАСИ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО НЕЗВИЧНОГО АРТ-ПРОЕКТУ

Нещодавно Черкаси приєдналися до унікального арт-проекту, який передбачає встановлення жартівливого «знаку, поруч із яким усі у фотографуються». Ініціатором цього проекту т стала російська дизайнерська студія, очолювана в Артемієм Лебєдєвим На відміну від більшості знаків у інших містах, т черкаський знак прикрашено візерунком. Знак З установлено перед будівлею готельно-ресторанного т комплексу «Апельсин», який відомий тим, т що тут часто гостюють зірки шоу-бізнесу та політики, п які завітали на Черкащину. Усього проектом передбачено встановлення н близько 40 таких знаків у різних містах Росії та т України.

БУДМАТЕРІАЛИ

ЧЕРКАСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО 17 вересня черкаські рятувальники у торговельно-розважальному центрі «Любава» відзначили своє професійне свято запальним флешмобом. День рятувальника – це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які безпосередньо беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Організатори свята хотіли відзначити його якось нестандартно, а також привернути увагу суспільства до професії рятувальника. У проведенні флешмобу рятувальникам допомагала професійна хореографічна група. У планах рятувальників також проведення у суботу, 21 вересня, ще одного заходу – автопробігу вулицями міста. А у парку «Ювілейний» усіх бажаючих приго-

щатимуть «рятувальною» кашею та розважатимуть цікавими конкурсами.

Êîìôîðò òà çàòèøîê Âàøî¿ îñåë³: îáèðàºìî îïàëþâàëüíèé êîòåë

У ЧЕРКАСАХ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ВИСТАВКУ, ПРИСВЯЧЕНУ 60-РІЧЧЮ УТВОРЕННЯ ОБЛАСТІ

25 вересня о 16.00 у Черкаському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки кращих робіт обласного конкурсу дитячих та юнацьких художніх творів на тему «Мій рідний край, моя маленька Батьківщина», яка присвячена 60-річчю утворення Черкаської області. Конкурсні роботи створять образ рідного краю, відобразять куточки природи, історико-культурні та інші привабливі місця нашої країни. Мета конкурсу – виховання любові до своєї малої Батьківщини, усвідомлення величі і неповторності Черкаського краю, створення художніх творів. До участі у конкурсі були запрошені учні художніх і мистецьких шкіл області, студентська молодь. Переможці конкурсу І, ІІ, ІІІ ступенів відзначаються дипломами управління культури Черкаської обласної державної адміністрації. Журі конкурсу додатково відзначає дипломами «Учасника» кращі роботи, які не увійшли до складу переможців.

З настанням осені, а з нею й дощів, мряки та холодів, нам хочеться, щоб у нашій оселі панував затишок та тепло. Сьогодні існує безліч способів зробити своє житло більш комфортним та теплим, і один із них – встановити опалювальний котел, адже це головна ланка водної системи опалення. Вибираючи котел, передусім, необхідно визначитися з видом палива. Це може бути газ, електрика або дизельне паливо (солярка). За типом теплоносія усі опалювальні котли поділяються на водогрійні та парові. Парові котли виробляють насичену або перегріту пару, яка й обігріває приміщення. Теплова потужність опалювального котла має бути достатньою для відшкодування теплових втрат у холодну пору року. Для розрахунку приблизної потужності котла, достатньої для опалення вашого будинку або квартири, можна скористатися нескладною формулою: для опалення 10 кв. м потрібний 1 кВт потужності. Існує декілька видів котлів опалення. Залежно від джерела тепла вони поділяються на рідкопаливні, твердопаливні, газові, конденсаційні газові, електричні. е

Електричний котел.

ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД «LUCKY STRIKE» Боулінг клуб «Lucky Strike» піклується про правильне дозвілля підростаючого покоління міста Черкаси! Для цього з 1 вересня працівниками клубу розроблений спеціальний тариф «Школяр» і «Студент», завдяки якому підростаюче покоління усього за 50 грн може влаштувати веселу розвагу, яка корисна для здоров'я. Ця гра дарує яскраві враження, дух суперництва і загальну радість перемоги! Проведення змагань не залежить від погодних примх – безхмарне небо у будь-який час року! Боулінг – це виняткова можливість за допомогою гри підняти командний дух колективу. Боулінг – це одночасно і спорт, і

й відпочинок, і активний і прекрасна можливість весело провести час у компанії друзів, колег і сім'ї.

Є ЩО СКАЗАТИ? ПИШІТЬ! rynok@rynok.ck.ua РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

ЕЕлектричне опалення є н найбільш вигідним у пор рівнянні з іншими систтемами опалення. Значн ною перевагою є їхня ккомпактність та легкоккерованість, також вони н найбільш безпечні, і при їхньому використанні не вимагається додатково встановлювати димарі. Крім того, вони не роблять шкідливих викидів, а тому їх установка можлива у будь-яких приміщеннях і місцях, де будь-яка інша опалювальна система заборонена. Істотним недоліком такої системи опалення є висока ціна електроенергії. Газовий котел. Газ – це найбільш поширене джерело тепла, він має невисоку ціну та велику тепловіддачу. Газові котли не лише легкі та прості в обслуговуванні, але й екологічно безпечні. Вони бувають одноконтурними (розраховані тільки на опалювання) і двоконтурними (окрім опалення, мають також функцію підігрівання води).

Дизельні або рідкопаливні котли. Котли опалення на дизельному паливі використовуються в умовах відсутності подання природного газу. Для опалювання житла вони не застосовуються. Працюють рідкопаливні котли на дизельному паливі. Вони досить зручні при частих перебоях у газопостачанні. Найбільший недолік рідкопаливних котлів – це стійкий запах палива, тому такі котли завжди розміщуються у спеціаально відведених місцях.

Конденсаційні газові котли відбирають з продуктів згорання "приховану" теплоту, що отримується у результаті конденсації водяної пари, що міститься в них. Переваги конденсаційних котлів досить суттєві: вони потребують д невелику площу для встановлення системи опалення. На одному квадратному метрі можна розташувати декілька котлів, які забезпечать теплом величезний заміський будинок. Потужність, яку виробляє котел є достатньою не лише для самого опалення, але і для забезпечення будинку гарячою водою та для обігріву вентиляційної системи. Також для використання конденсаційних котлів не треба купувати дорогі металеві труби для системи димовиводу.

Опалювальні котли на твердому паливі уже практично не використовуються у приватних будинках та квартирах, адже сьогодні важко уявити сучасну квартиру, що обігрівається дровами або вугіллям. Проте, як не дивно, усе частіше і частіше починають з'являтися на ринку пропозиції з сучасними опалювальними котлами на твердому паливі.

Пам’ятайте, що правильний вибір системи обігріву забезпечить тепло та безпеку Вашої оселі. Олена Кириченко


КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ГЕМОРРОЯ КОРМЯЩИМ МАМАМ?

Ч Чаще всего женщины сталкиваются с геморроем во время беременности или сразу после родов. И поскольку в этот сложный период будущие и новоиспеченные мамы с опаской относятся к лекарствам и любым назначениям врачей, то в ход идут все известные народные рецепты лечения геморроя – ромашковый отвар, облепиховые свечи, замороженная морковка и даже свечи из картофеля… Но это никак нельзя назвать лечением. Подобные методы лишь уменьшают боль, облегчают состояние. В любой момент болезнь может вернуться и, если откладывать визит к

проктологу, без оперативного вмешательства решить проблему уже будет невозможно. А ведь на ранней стадии, когда болезнь только-только дала о себе знать, геморрой можно вылечить в амбулаторных условиях – быстро и безболезненно. И если беременным доктора советуют исключить из рациона питания острое, соленое, жаренное, но обязательно употреблять клетчатку, инжир, чернослив, отварную свеклу и ежедневно выполнять несложные упражнения, чтобы не дать болезни прогрессировать, то после родов в любом случае новоиспеченной маме нужно показаться проктологу. Это не так страшно, как может показаться на первый взгляд – осмотр не причинит боли или дискомфорта, но зато поможет избежать осложнений и операционного вмешательства в дальнейшем. А это очень важно, ведь лечь под скальпель – не значит, избавиться от проблемы окончательно. Во-первых, за этим следует сложнейший послеоперационный период с пребыванием в стационаре,

г. Черкассы, ул. Кирова, 94

ЗДОРОВ'Я

а во-вторых, даже после таких испытаний геморрой может вернуться, если Вы не измените стиль жизни. Высококвалифицированные специалисты сети медицинских центров «ДОКТОРПРО» лечат геморрой и трещины прямой кишки без боли и операций. В частности, применяется метод лигирования геморроидальных узлов. Его можно использовать даже для лечения запущенного геморроя. На узел надевается латексное колечко, и через 4-5 дней он отпадает и выходит естественным путем – совершенно незаметно для пациента. Причем такое лечение можно проводить и кормящим мамам. Обращаться за помощью проктологи рекомендуют через три месяца после родов. Поэтому не стоит откладывать лечение на потом – лучше избавиться от геморроя сейчас, чтобы в дальнейшем ничто не мешало Вам наслаждаться общением с малышом. Помните, что ребенку нужна здоровая и счастливая мама!

ÀÂÒÎ ÏÎÑËÓÃÈ

НАВЧАННЯ

•ЛТ 35, фургон, 1,5 т. 0662435308, 63-82-53. •В/п, до 2 т. 0974484524, 38-63-40. •В/перевезення, 3-5 т. 56-58-98. •А/послуги, 0,1 т, 2 т, 3 т, 4 т, 5 т, вантажники. 56-59-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •А/п, до 5т, вантажники, вивіз сміття. 56-70-83, 0978894005, 0631258182. •В/п. Газель, 1,8 т+2 пас. 0975706360, 38-36-51. Автофарбування, рихтувальні роботи. Швидко та якісно. 0964516730. •А/послуги, від 0,1 т до 5 т. 56-84-31. •В/п, Газель, до 2 т. 0674702823, 56-04-60. Вантажне таксі, 70 грн. 0632284228. •В/п, газель, 2 т. 0975901622, 0931391973. •В/п, Газель. 0636738280, 0661030875, 31-46-56. Послуги автовишки (22 метри). Працюємо з ПДВ. 0504641478, 0675884207, 36-22-29. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0975072502. •Послуги автокрана, в/п 10 т. 0503134100.

ÏÐÎÄÀÌ •Причепи до легк. авто. за цінами заводу, від 3500 грн. 0957424448, 0985920165. •• ÍÅÐÓÕÎ̲ÑÒÜ

ÇÄÀÌ •Квартири подобово. 43-03-22, 0638976209, 0679912807, 0990003839.

Р

ПРОКТОЛОГИЯ

ДЕРМАТОЛОГИЯ

БЕЗОПЕРАЦИОННОЕ ЛЕЧЕНИЕ ГЕМОРРОЯ И ТРЕЩИН ПРЯМОЙ КИШКИ без боли, без госпитализации. Устранение косметических дефектов в области ануса.

ЛЕЧЕНИЕ ПСОРИАЗА БЕЗ ГОРМОНОВ. Диагностика и лечение грибковых заболеваний кожи, екзем, дерматитов, Удаление кондилом, апилом, бородавок без боли и рубцов.

№ 35 (811) 21 вересня 2013 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

•Рем. пральн. посудомийних, сушильних машин, кондиціонерів, бойлерів, кулерів, ел. плит, торгового холодильн. обладнання. Продаж запчастин. 50-70-48, 0975840346. •Рем. хол-ков. 66-44-70, 38-38-22, 0674704445. •Ремонт пральних машин-автоматів. 50-01-05. Ремонт пральних машин вдома. 50-71-72. Ремонт пральних машин вдома. 56-42-16. •Терміновий ремонт пральних машин. Якість, гарантія. 0633182707, 0967456689. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •Ремонт телевізорів вдома у замовника. Ціни доступні. Гарантія. 56-30-18, 0987237368. Ремонт TV, DVD, НВЧ, пилосмоків та ін. Гарантія. 0965056363, 56-42-16. Рем. холод-ків, мороз. камер, можл. обслуг. вдома. Гарантія. 0949843079, 56-20-79. Рем. TV, DVD, НВЧ. 50-03-71, 0965056363. Рем. пральн. машин, холодильн., НВЧ-печей, м’ясорубок, сокодавильниць, хлібопічок, комп’ютерної та ін. побуттехніки і запчастини до неї. 56-82-63, 0939712655, 0977656082. Ремонт холодильників, морозильних камер. 0949843079, 56-20-79. Рем. холодильників. 56-21-55, 0972914715. Ремонт пральних машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. Рем. холодильників. 0991565642, 56-03-93. Ремонт пральних машин, холодильників, ел. плит. 56-20-79, 0949843079. З-д “Ремпобуттехніка” Рем. холодильн., пральних машин, пилососів, годинників, ел. інструм., двигунів та ін. побуттехніки. Зварюв., токарні роботи. Гарантія. Якість. 37-62-33, 50-10-70, 45-02-27, 45-35-25. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 56-34-78, 0972914715. Ремонт LCР телевізорів, 0949843079, 56-20-79.

моніторів.

Рем. пральн. машин. 50-03-54, 0965056363. •Ремонт, налаштування комп’ютерів. 0978878550. Продаж, установка кондиціонерів. 0965056363, 56-42-16.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Ліц. сер. АГ №601724 вид. МОЗ України від 02.06.11 р.

СПОЖИВАЧ

ІНТЕР`ЄР

Ïðèâàòí³ îãîëîøåííÿ

ÁÓIJÂÍÈÖÒÂÎ

•Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Ремонт стелі, стін, шпалери, багет, відкоси. 0983745406. •Гіпсок., плитка, малярка. 73-96-50, 0662375733. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Низькі ціни. Гарантія, Якість. 38-28-53. •Дрібний ремонт у будинку. 64-15-09. •Облицювання плиткою. 0508624482. •Послуги маляра-штукатура. 0983745406. •Сантех., зварюв. роб. 56-57-73, 0984277804. Вода, каналізація, опалення, лічильники. Недорого. Великий досвід. 56-85-24. •Покрівля, євроруберойд. Якість. 72-44-10. •М’яка покрівля. Гараж, балкон. 30-43-84. •Посл. електрика. Якісний монтаж. 0637785630. •Ремонт квартир. Недорого. 56-72-01. •Ремонт квартир. Якість. 0965781243. •Балкони “під ключ”, зварювальні роботи, вікна VEKA, обшивка. 0936598287, 50-59-16. Реставрація ванн проф. метод. Швидко, якісно. 38-61-58, 0501870053. •Стяж. стелі, стін, відк., шпал. Рем. кв. 50-64-62. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70. •Утеп. фасаду, плитка, гіпсок., малярка. 56-49-17. Сантехнічні роботи, водопровід, каналізація, опалення, лічильники води. Якісно, недорого. 38-44-81. •Уст. дверей. Рем. кв-тир. 0675981173, 38-45-07. •Утепл. фасаду. плитка, гіпсок., малярка. 56-96-62.

• ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÀ ÎÔ²ÑÍÀ ÒÅÕͲÊÀ ÐÅÌÎÍÒ •Ремонт холодильників удома. 38-53-03. Ремонт телевізорів удома, якісно, з гарантією. Куплю неробочий LCD, LED телевізор. 50-36-85, 71-57-32, 0674732355. •Професійний ремонт телевізорів, DVD, магнітол, сабвуферів. Гарантія. 64-11-52, 64-15-10. •Професійний ремонт холодильників удома. Якість. Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Ремонт холодил. 56-31-95, 0972418870. •Ремонт СВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-81-56. Рем. TV вдома, звичайн. і пласк., моніторів пласких, +канали. 38-22-83, 65-80-13. Ремонт холодильників удома, встановлення кондиціонерів. Якість, гарантія. Кондиціонери. 38-28-03, 0674395711, 0638778819.

ÏÎÑËÓÃÈ •Комп’ютерна допомога, настроювання ПК. Виїзд додому. 0636240409, 0505270495. •Комп’ютери. Ремонт, налаштування. Виїзд до клієнта. 0636379570, 0996690967.

ÏÐÎÄÀÌ Ð²ÇÍÅ

•Рекламні щити (розібрані). Ціна прийнятна. 0674734440. • ÌÅÁ˲

ÐÅÌÎÍÒ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перет. м’як. меблів, зміна форм. 36-86-02. •Перет. рем. м’як. меблів, зміна форм. 56-70-61. Ремонт, перетяж. м’яких меблів, зміна форм. 50-75-32, 0975535663. •Ремонт, перет. м’яких меблів. 38-25-72. •Рем., перет., м’як. меблів. Якісно. 56-63-93.

ÎѲÒÀ, ÍÀÂ×ÀÍÍß

•Курси перукарів, візажу. 38-38-38. •Курси манікюру та дизайну. 38-38-38. •Курси нарощування нігтів. 38-38-38. •Обласний центр навчально-трудової реабілітації інвалідів запрошує бажаючих інвалідів на навчання за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору; секретардрукарка; кухар; перукар; кравець. Ліц. МОН Укр. АБ №395055, 05.08.11. Документи приймаються за адресою: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 28 (зуп. “Тролейбусний парк”), з 9:00 до 17:00. 64-11-73. • ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÕÀÐ×ÓÂÀÍÍß

ÏÐÎÄÀÌ •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 73-43-55. •Картопля, овочі. Достав. цукор, борошно 38-27-50. •Доставка: цукор, борошно, сіль. 58-65-77. •Доставка: цукор та ін. продукти. 38-63-40.

ÊÓÏËÞ •Горіх грецький, цілий, битий. 56-32-83.

ÏÐÎÏÎÍÓÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Спокійна та стабільна робота в офісі, 5-денний робочий тиждень. Вимоги: знання ПК, можливо без д/р. 56-88-70. •Потрібен менеджер по роботі з клієнтами та трейдер фондового ринку, можливо без д/р. 50-56-68, 0935241209. •Бухгалтер, оператор ПК, з/п 2300 грн. 50-53-90. •Пропоную роботу – коління горіха на базу ТЗБ, склад 99, вул. Р. Люксембург, 177. 64-80-11. •Продавець одягу, з/п 2000 грн. 0935756940.

3

•НЦ ”Освіта”. Курси: ПК, бухгоблік 1С:Бухгалтерія 7.7, 8.2; оператор ПК, секретар, менеджер офісу, персоналу, продажу, логіст; 3DMax, CorelDraw, Photoshop, кошторис, ABK, Web-дизайн. Працевлаштування. 0935756940. •Потр. конструктор жіночого одягу з досвідом роботи. 65-14-38, 0679118861. •На постійну роботу потрібні фахівці з продажу, з досвідом та без досвіду роботи. З/п 2700 грн. +%. т. 0680730281, 0635312326, 0664612962 •Потрібні розклеювачі оголошень і промоутери на повну і часткову зайнятість. 32-21-99, 0961705899. •Пакувальники рулонів туалетного паперу і серветок у м. Київ, чол./жін., без д/р. ГР: вахта. Оплата 390 грн/день. Виплата щодня. Надаємо житло+харчування (044)-361-87-63; 0671957927. Робота за кордоном, шенген-візи. Ліц. Серія АВ № 327071 від 02.07.2007 р. Бул. Шевченка, 268/2, оф. 26. 56-86-14, 0976462517. •Робота за кордоном – Польща, Японія. Легальне працевлаштування. Великий вибір вакансій. Візова підтримка, шенгенські мультивізи. ПП “Олді-2008”. Ліц. №585299 від 10.12.2012р. 0977238373, 0930755769, 50-54-72. •Фасувальники-пакувальники цукерок у подарункові упаковки до Києва, чол./жін. Без д/р, ГР: 7/7, 14/14. Оплата щодня 380 грн/день. Надаємо житло (044)-362-63-37; 0964871890. •Пакувальники київських тортів у коробки Київ, чол./жін., без д/р. ГР 7 / 7, 15/15. Оплата щотижня: 3000 грн/тижд. Гуртожиток надаємо (044) -362-12-48; 0677407186. •Перукарі, д/р значення не має. 56-35-35, 0930171313. •Потр. автомийники з д/р – дівчата і хлопці. З/п 100-200 грн/день. 50-35-04, 0988833038. •Охоронці на вахту у м. Київ, чол./жін. Без д/р. З/п. 3000 грн/тижд. ГР 7/7, 14/14. Виплата щотижня або 450 грн/зміна (оплата щодня). Житло надаємо. (044) -383-12-40; 0679298798. •Потрібен менеджер з реклами (газета). Обов’язки: бажання працювати, навчатися; вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 33-01-41.

ØÓÊÀÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Няні, доглядальниці. Можливо в передмісті. 0662375733.

ÏÎÑËÓÃÈ Ð²ÇͲ

•Рем. сучасних чемоданів на коліщатах, зонтів, колясок. 0677009498. •Аварійне відкриття замків. 50-69-97. •Аварійне відкриття автомобілів, сейфів, квартир. 0965479658. •Ремонт та фарбування взуття, сумок, курток, дублянок. 0931191704. •Підскажу, що на серці, яке життя вас чекає. 0674705262, 64-92-40.

ÇÄÎÐÎÂ’ß ÒÀ ÊÐÀÑÀ

•Потр. 50 осіб, бажаючих СХУДНУТИ. 38-27-22. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Запрошуються моделі на безкоштовні стрижки та фарбування. 56-39-88, 0633329949.

ÏβÄÎÌËÅÍÍß

•Втрачені права, техпаспорт на ім’я Мартиненка Дмитра Юрійовича прошу повернути за винагороду. 0978443080. • “ÐÈÍÎÊ” ²ÒÀª ç Äíåì íàðîäæåííÿ 27.09 Фірму “Флора-Пресс” з днем заснування 28.09 Фірму “АНТ” з днем заснування 24.09 Онищенко Валентину Василівну, начальника філії Черкаського обласного управління ВАТ “Ощадбанк” 25.09 Шулежка Євгенія Івановича, директора фірми “Едем” 27.09 Рубана Олександра Олександровича, директора фірми “Алекс-Дент” 28.09 Клименка Артема Юрійовича, приватного підприємця • ÑÂßÒÀ ÏÎIJ¯ ÄÀÒÈ 26.09 Європейський день мов 27.09 Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього 28.09 День туризму 27.09 Всесвітній день моря 27.09 День вихователя і всіх дошкільних працівників 29.09 Міжнародний день глухих 29.09 День машинобудівника


ЮРИДИЧНІ ПОРАДИ ВІД Сьогодні ми продовжуємо знайомити наших читачів з основними аспектами трудового договору.

Як сплачувати екоподаток за транспортний засіб, придбаний після 1 вересня 2013 року у особи, яка його купила і зареєструвала до 1 вересня З 1 вересня 2013 року перелік об’єктів оподаткування екологічним податком доповнено новим – за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Так, до платників екологічного податку віднесено суб’єктів господарювання, юридичних осіб, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюється ввезення, виробництво, придбавання транспортних засобів та кузовів до них, що у подальшому підлягають утилізації. Платниками податку за транспортні засоби є особи, які: - ввозять на митну територію України транспортні засоби та/або кузови до них (за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10 згідно з УКТ ЗЕД) у митному режимі імпорту; - здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України; - придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку згідно з підпунктом 240.6.1 Кодексу, а саме у осіб, які ввезли на митну територію України транспортні засоби, що належать дипломатичним представництвам або консульським установам іноземних держав, міжнародним організаціям, що користуються привілеями та імунітетом згідно із загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, а також працівникам таких представництв, установ, організацій та членам їх сімей. Згідно з підпунктом 240.6.6 пункту 240.6 статті 240 Податкового кодексу України не є платниками податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів особи, які, зокрема, придбавають на території України транспортні засоби, що в установленому порядку були вперше зареєстровані та/або перереєстровані до 1 вересня 2013 року, у власників транспортних засобів. Таким чином, у разі, якщо особа придбала транспортний засіб після 1 вересня 2013 року у особи, що купила цей транспортний засіб та в установленому порядку зареєструвала його до 1 вересня 2013 року, то екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів не сплачується. Детальну інформацію щодо справляння екологічного податку за транспортні засоби платники можуть отримати, звернувшись до найближчого сервісного центру, який працює при ДПІ ГУ Міндоходів в області; в он-лайн режимі – на Черкаському інформаційно-діловому порталі за адресою www.city.ck.ua. За наявності проблемних питань щодо оподаткування слід звернутися за номером сервісної лінії Головного управління Міндоходів в області 33-91-34.

Незалежно від того, у якій формі укладено трудовий договір – в усній чи письмовій, роботодавець зобов'язаний оформити факт укладення трудового договору своїм наказом чи розпорядженням. Якщо під час перевірки державний інспектор праці виявить на робочих місцях працівників, трудові договори з якими не оформлено відповідно до встановленого порядку, роботодавця буде притягнено до адміністративної відповідальності на підставі частини першої статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення та внесено йому припис про усунення порушення частини третьої статті 24 КЗпП. Крім того, навіть якщо роботодавець не оформить факт укладення трудового договору своїм наказом

чи розпорядженням, трудовий договір вважатиметься укладеним, якщо працівника з відома роботодавця або уповноваженої ним посадової особи фактично було допущено до виконання трудових обов'язків. При цьому вважатиметься, що допуск до роботи було проведено з відома роботодавця або уповноваженої ним особи у разі, коли факт роботи такого працівника став відомим чи мав стати відомим роботодавцеві (посадовій особі, до обов'язків якої належить відповідальність за унеможливлення допуску на територію підприємства чи іншого об'єкта, на якому виконуються роботи, сторонніх осіб, забезпечення правильної організації праці працівників і виконання інших обов'язків роботодавця, встановлених ст. 141 КЗпП).

Ваші запитання надсилайте за адресою: 18005, м. Черкаси, вул. П.Комуни, 37 чи на E-mail: rynok@rynok.ck.ua

Факт перебування працівника у трудових відносинах із роботодавцем може бути встановлено також судом у порядку вирішення трудового спору. При цьому у ході судового засідання для підтвердження факту виконання трудових обов'язків з відома роботодавця або уповноваженої ним посадової особи працівник може використати будьякі документи, включаючи й ті, ведення яких не передбачено трудовим законодавством, а також показання свідків. Трудовий договір складається у трьох примірниках: по одному для працівника, роботодавця та центру зайнятості. Юрій Тищенко

КУПУЄМО ФОТОАПАРАТ: ДОПОМОГА ПРИ ВИБОРІ РІ

понеділок з 15-00 до 16-00

Перший заступник начальника РВ – начальник слідчого відділу Гусаченко Дмитро Володимирович п'ятниця з 12-00 до 13-00

Заступник начальника РВ – начальник кримінальної міліції Петраківський Анатолій Анатолійович Заступник начальника РВ –начальник міліції громадської безпеки Горшевіков Юрій Дмитрович четвер з 10-00 до 12-00

Заступник начальника РВ Дерманчук Валерій Миколайович

ле е може дозволити зробити більш якісний знімок, аале ван ни ий й не завжди. Деякі фахівці вважають, що вбудований спалах тільки спотворює знімок. Також свою увагу ва варто звернути на формат, у якому зберігазнім ються отримані знімки. Наприклад, при збереженні знімків у JPEG якість зображення буде краща, але якщо форматі JPEG, фотографію трохи стиснути, то буде помітно погіршення На якості. Найкращий формат для знімків – це формат TIFF. Так як цифрова техніка споживає багато енергії, обов обов’язково поцікавтеся від чого живиться ваш цифро цифровий фотоапарат. Ідеальний варіант – це живлення від акумулятора і звичайних пальчикових бат батарейок. У випадку, якщо акумулятор розряд дився, купити пальчикові батарейки можна у будь-якій крамниці. Поцікавтеся комплектністю фотоапарата, який плануєте придбати. У більшості випадків у цифрових "мильниць" у комплект йде упаковка самого апарату, акумуі лятор чи інший зарядний пристрій, USB-кабель для підключенн до комп'ютеру, карта пам’яті. Деякі фотопідключення мож камери можуть містити у комплекті також і відеокабель, оскільки маю мають функцію відеозйомки. Необхідно пам'ятати, що неквапливий підхід – основа правильного прави вибору. А правильний вибір – защ ви залишитеся задоволені купівлею і порука того, що вона принесе вам багато позитивних емоцій, оскільки фотографія – це можливість зберегти мить навіки. Олена Кириченко

С использованием фонограммы

Начальник Придніпровского РВ УМВС Ідес Олександр Юхимович

понеділок з 10-00 до 11-00

Фотоапарати, як і запити людей, які їх купують, бувають різними. Для когось важливо, щоб фотоапарат був максимально легким і компактним, а хтось хоче професійний пристрій з високою швидкістю зйомки та великим оптичним зумом. Тож підбирати фотокамеру треба, опираючись на свої індивідуальні запити, орієнтуватися на тип пристрою, його дизайн, параметри та вартість. Перш за все необхідно визначитися, для чого вам потрібний фотоапарат. Вирішіть для себе питання – будете ви робити фото на побутовому рівні або збираєтеся займатися цим професійно. Якщо фотоого, апарат вам потрібний для щоденного користування та для того, йде щоб зафіксувати важливі події з вашого життя, то цілком підійде ати компактний і недорогий апарат. Ці моделі прийнято називати "мильниці". Якщо ж ви хочете зайнятися фотографією більш, ніж ожна любительському рівні, часто їздите у турпоїздки, цілком можливо, вам знадобиться професійна фотокамера. трій Так що ж треба знати при виборі фотоапарата, щоб пристрій уване виявився прикрим розчаруванням? Найголовніше – купувам саме ти марку популярного бренду, який займається випуском теся у цифрової фототехніки. У цьому випадку ви легше розберетеся функціях і у разі чого без проблем зможете пройти сервісне обслуговування. Кількість мегапікселів у сучасних моделях фотоапаратів варіюється від 2 до 12МП, але також їх кількість може бути і більшою. Є поширена помилка, що якість фотографії залежить від кількості мегапікселів, але насправді це не так. Мео гапікселі впливають лише на розмір фото при роздруківці або ж при перегляді. раТакож зверніть свою увагу і на оптику, адже якість фотограпуйфії багато у чому залежить саме від неї. У жодному разі не купуйте оптику з пластиковими лінзами. Функція "zoom" потрібнаа для ратне знімків далеких об'єктів. Зазвичай фотоапарати мають 3-кратне збільшення, але деякі моделі можуть збільшувати зображенняя навіть до 10 разів. ває Функція спалаху є практично в усіх моделях, але вона буває ах не лише зовнішньою, але й внутрішньою. Внутрішній спалах

Графік прийому громадян керівництвом Придніпровського РВ у м. Черкаси УМВС

середа з 10-00 до 11-00

Начальник сектору кадрового забезпечення Давиденко Іван Анатолійович четвер з 12-00 до 13-00

Прийом громадян здійснюється за адресою:

м. Черкаси, вул. Грибоєдова, 61 Телефон чергової частини Придніпровського РВ у м. Черкаси: 39-30-01

тел.: 45-05-46

ЖИВОЙ ЗВУК

Газета "Рынок-Черкассы" №35  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you