Page 1

Óâàãà! Розпочався набір реклами до каталогу т.: 330-141

Ñïîæèâà÷

Ñïîæèâà÷

Заміське будівництво: обираємо покрівельні матеріали

Весняно-польові роботи: готуємося до нового сезону

Сторінка 2

Сторінка 3

Ви обов'язково витратите дуже багато, якщо за-и хочете заощадит і. на хорошій реклам Це подібно покупці квитка на три чверті шляху до иЄвропи: ви витрат ли гроші, але туди не доїхали. Ч. Монтімер.

Безкоштовна інформаційно-рекламна газета, видається з 1997 року

№ 5 (781) 9 лютого 2013 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 5 (781) 9 лютого 2013 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

ДВЕРІ

×ÅÐÊÀÑÜʲ ÍÎÂÈÍÈ, ÔÀÊÒÈ, ÏÎIJ¯ МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ДИВО-ПТАХА ВІДБУВСЯ У ЧЕРКАСАХ У Черкасах відбувся майстер-клас «Зустріч з птахами» з розпису черкаської скульптури диво-птаха. Захід відбувся 6 лютого у спеціалізованій школі №3. Найкраща робота стала основою для створення величезного диво-птаха, який представлятиме Черкаси у столиці на День незалежності у «Параді

ВЕЛИКІ ШАХИ, МУЗЕЙ ПІД СКЛОМ ТА МІНІ-МАКЕТИ ПАМ’ЯТОК АРХІТЕКТУРИ З’ЯВЛЯТЬСЯ У ЧЕРКАСАХ Уже цього року у Черкасах можуть з’явитись велика шахівниця і міні-макети деяких черкаських пам’яток архітектури. Це передбачено у Програмі соціальноекономічного і культурного розвитку. Метою розміщення шахівниці є зацікавлення жителів грою у шахи. Передбачили у Програмі і пункт про створення музею під склом на розі вул. Дашкевича та бул. Шевченка. При прокладанні труб ремонтники виявили

У ЧЕРКАСАХ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ ШКОЛА ФУТБОЛЬНОГО АРБІТРА

У Черкасах відтепер можна відвідати заняття школи футбольного арбітра. На перше заняття регіональної школи футбольного арбітра прийшло близько 20 слухачів. Викладачами арбітражної школи є арбітр ФІФА, координатор школи Олександр Білорус, помічник арбітра ФІФА Се-

ЖІНОЧІ ПРИКРАСИ ТА РОЗПИСИ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА ВИСТАВЦІ В ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ Уже за кілька днів черкасців та гостей міста запросять помилуватися намистом, браслетами, сережками та іншими прикрасами ручної роботи заслуженої художниці України Тамари Гордової. Загалом тут можна побачити понад 80 виробів з каміння. Як розповідає сама майстриня, виготовленням прикрас вона зайнялася років

вишиванок". До цього диво-птах радуватиме черкасців на одній із центральних вулиць міста. Провела майстер-клас Ольга Отнякіна (Бертнік) – член Спілки майстрів народного мистецтва, Заслужений майстер народної творчості України. Майстриня працює у жанрі керамічної іграшки. Її роботи об’єднані у всесвітньо відомі серії «Древні звірі», «Пташині весілля», «Леви наших лісів», «Пори року» тощо.

залишки старого аптечного складу. Мерія планує облаштувати тут музей, накривши підвал скляним куполом. Такі музеї дуже популярні у багатьох містах Європи та світу. У самому ж підвалі можуть розмітити предмети вжитку 100-річної давнини чи якісь інші експонати, котрі могли б викликати цікавість у містян. Наразі ведуться дискусії щодо того, що там можна розмітити. Черкаси – це те місто, де залишилося не так багато пам’яток архітектури. Окрім того, у планах мерії створити міні-макети головних пам’яток архітектури міста: Палацу одруження, Художнього музею, Свято-Михайлівського собору та інше. Поки що визначають, де саме розташують ці міні-макети.

мен Шлончак та арбітр, фахівець із фізичної підготовки Іван Салівончик. Заняття школи проходять тричі на тиждень: двічі – теоретичні заняття та одного разу – заняття з фізичної підготовки. Навчання у школі проходитиме у кілька модулів. У першому модулі можуть брати участь всі, хто зацікавлений футбольним арбітражем, як вболівальники, так і досвідчені любителі футболу. У рамках першого модуля слухачів будуть ознайомлювати з правилами футболу. По закінченні першого модуля слухачі школи напишуть тестування. Ті, хто успішно його складуть, потраплять до другого модуля. Другий модуль передбачає уже серйознішу та більш детальну підготовку арбітрів. Навчання черкаської школи футбольного арбітра проходитиме два роки. Заняття проводять безкоштовно. По закінченні школи випускники отримають свідоцтво Федерації футболу України, після чого особи до 28 років зможуть стати професійними футбольними арбітрами.

3-4 тому. Хоча певні вироби робила уже давно: має театральну освіту, тож не раз доводилося виготовляти намиста до спектаклів. Придумувала оригінальні прикраси й для себе. Тривалий час вона займалася розписом, а потім зрозуміла, що треба братися за щось нове. Перше намисто з каміння зробила зі старого бабусиного. Розплела його і намистина до намистини склала зовсім неповторну і сучасну прикрасу На виставці можна побачити прикраси з коралів, оніксу, рожевого кварцу, яшми та інших каменів. Триватиме вона у музеї протягом місяця.

ВОГНИЩЕ КОХАННЯ ЗАПАЛАЄ У ЧЕРКАСАХ 14 ЛЮТОГО 14 лютого, у день Святого Валентина, о 16.00 у Долині троянд відбудеться вже другий фестиваль кохання «BigLoveFest». Організаторами заходу є КП «Дирекція парків» спільно з агенцією свят «Вам і не снилось». Головна ідея заходу – щоб у цей день закохані отримали додаткові знання про інститут кохання, пройшли певні випробування та звернули увагу на те, що не варто приховувати свої почуття та завжди знаходити час для своєї «половинки». Цього дня учасники «BigLoveFest» запустять небесні ліхтарики та спалять у вогнищі кохання свої заповітні бажання, написані на паперових сердечках. Таким чином, буде влаштоване масове спалювання бажань.

«ВЕЛИКА КИШЕНЯ» ЛІДЕР ЗА ЯКІСТЮ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Відповідно до досліджень компанії Marketing Lab мережа супермаркетів «Велика Кишеня» була визнана лідером за якістю обслуговування. Таємні Покупці дослідницької компанії Marketing Lab вирішили з'ясувати

БУДМАТЕРІАЛИ

ЗАМІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО:

ОБИРАЄМО ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ Дах – це один з найважливіших елементів конструкції будинку, що забезпечує захист від дій довкілля і багато у чому впливає на зовнішній вигляд будівлі. Важливо розрізняти поняття дах та покрівля. Отже, дах – це верхня конструкція будівлі, що виконує захисну, гідроізолюючу та теплоізолюючу функції. Покрівля ж – це верхній елемент даху (покриття), що оберігає будівлю від усіх видів атмосферних дій. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує різноманіття покрівельних матеріалів. Роблячи вибір, доводиться враховувати багато нюансів: і естетику будинку, і надійність, і довговічність та зручність в експлуатації покрівлі. Останнім часом великою популярністю стала користуватися м'яка бітумна черепиця – імітація черепиці, виготовлена з гумобітумних пластин. Згори такі пластини оформлюються мінеральною або кам'яною крихтою, що надає м'якій черепиці вишукану декоративність. Термін служби – більше 60 років. Бітумна черепиця має широку колірну гамму і різноманіття форм. Вона може мати форму хвилі, шестигранника, що нагадує бджолині соти, тощо. Щодо переваг, то він є гарним звукоізолятором, не іржавіє, водонепроникний, гарно витримує сильний вітер. Ще один вид кровельних матеріалів – це безасбестний шифер (єврошифер, ондулін). Ондулін може бути різних кольорів, крім того, листи покриваються полімером і захисно-декоративним барвистим шаром. Мінусом є те, що гарантований термін служби цього покрівельного матеріалу – лише 15 років. Тож краще вибирати щось більш довготривале.

Найактивнішій та найкреативнішій парі дістанеться головний приз фестивалю – романтична вечеря у черкаському кафе. Будуть розігруватись також квитки до кінотеатру та інші романтичні подарунки. Крім того, учасники фестивалю стануть свідками освідчення в коханні. «BigLoveFest» – захід не лише для закоханих, адже організатори свята знайдуть для кожного свого Валентина чи Валентину.

куди краще ходити за продуктами, де вони свіжі і якісні, та відвідали такі супермаркети як «Еко-маркет», «Фуршет», «Мегамаркет», «Перехрестя», «Novus», «Сільпо», «Край», «Велика Кишеня». У ході хвилі моніторингу було зроблено 24 оцінки з 3 візитів у кожен супермаркет, які були обрані для дослідження. Візити відбувалися у різні дні тижня, у різний час. У цілому виконання загальноприйнятих стандартів у супермаркетах міста Києва знаходиться на «задовільному» рівні, що залишає резерви для суттєвого поліпшення. Лідером за якістю обслуговування Покупців за результатами хвилі моніторингу виступає мережа супермаркетів «Велика Кишеня». Як повідомляє Marketing Media Revie, подібне дослідження продуктових супермаркетів проводили не вперше.

Нова звітність з консолідованого податку на прибуток Державна податкова інспекція у місті Черкаси доводить до відома платників податків на прибуток, що Державна податкова служба України рекомендує платникам податку подавати податкову звітність з консолідованого податку на прибуток за 2012 рік за формою Розрахунку податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку на прибуток, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28 січня 2013 №39. Довідки за телефоном: 15-07 або 35-91-58 ДПІ у м. Черкаси

Таким матеріалом є натуральна черепиця. Це – класика покрівельних покриттів. Цей матеріал морозостійкий, пожежобезпечний, термостійкий, має високий рівень шумопоглинання, не накопичує статичну електрику, простий у монтажі. Крім того, за натуральною черепицею дуже просто доглядати – вона легко очищається та не потребує фарбування. А термін служби – більше століття. Надійними вважаються покрівельні покриття з металу. Найбільш якісною з металевих покрівель на сьогодні вважається мідна. У мідної покрівлі є цікава особливість – за рахунок утворення окисної плівки покрівля поступово змінює свій колір від червонястого до малахітового. Не варто забувати, що для покриття даху недостатньо придбання одного тільки покрівельного матеріалу. Професійний монтаж покрівлі вимагає використання додаткових аксесуарів і матеріалів: ущільнювачів, кріплення, елементів вентиляції, теплоізоляції і гідроізоляції, пристосувань для обслуговування покрівлі (болти, цвяхи). При будівництві будинків завжди постає питання, який варіант облицювання фасаду будинку вибрати. Сьогодні ринок пропонує величезну кількість різноманітних варіантів, але про це ми розкажемо у наступному номері.

Олена Кириченко

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ сторінка 39-40 29-31

За участі податкової погашено понад 8,8 млн грн заборгованої зарплати Протягом 2012 року завдяки зусиллям податківців вдалося погасити заборгованість із заробітної плати на загальну суму понад 8,8 млн грн. Бюджет отримав додаткових 2,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Таких результатів вдалося досягти за рахунок заслуховування керівників підприємств-боржників на спеціальних комісіях за участі податківців та представників місцевих органів самоврядування. Крім того, після співбесід з податківцями понад 920 суб’єктів господарювання підвищили своїм працівникам заробітну плату, яка була нижча від встановленого державою мінімального рівня. Ефект від такого підвищення відчули не лише наймані працівники, а й бюджет, до якого додатково надійшло 4 163 тис. гривень. ДПІ у м. Черкаси


ЧЕМ ОПАСНА АНАЛЬНАЯ ТРЕЩИНА…

Все мы знаем, что каждое заболевание имеет свои отличительные симптомы. Но бывают случаи, когда одни и те же симптомы могут относиться к совершенно разным болезням, и поставить точный диагноз может только врач. Самостоятельная«диагностика» серьезного заболевания, а тем более самолечение, может обернуться непоправимыми последствиями для нашего здоровья. Бывает, что человек испытывает дискомфорт, болезненные ощущения в области ануса, кровянистые выделения, ошибочно полагая, что у него развился геморрой. Однако перечисленные признаки могут свидетельствовать о наличии других заболеваний, таких как, например, анальная трещина, полип или даже опухоль. Соответственно, специфика ле-

чения будет отличаться в каждом конкретном случае. Ведущий проктолог медицинского центра «ДокторПРО Черкассы» Зарудняк С.В. делится информацией об основных отличительных особенностях анальной трещины, об осложнениях и методах ее лечения: «Анальная трещина (фиссура) представляет собой линейный или эллипсовидный дефект, который возникает на слизистой оболочке анального канала. В острой форме трещина имеет ровные и гладкие края, но со временем они могут обрастать грануляциями. Если и дальше не лечить данное заболевание, то соединительная ткань постепенно уплотняется и разрастается, происходят трофические нарушения, появление избыточной ткани, бахромки. Как результат – образование фиброзного полипа. Лечение фиссур в острой форме должно проводиться незамедлительно, так как заболевание быстро прогрессирует и переходит в хроническую фазу (в течение месяца). Для хронического течения болезни характерна сильная боль уже не только после дефекации, но и в случае длительного вынужденного положения. У паци-

г. Черкассы, ул. Кирова, 94

ЗДОРОВ'Я

ентов наблюдается страх перед дефекацией. Они прибегают к использованию слабительных, клизм, появляется бессонница, повышенная раздражительность. Именно в начальной стадии консервативное лечение является наиболее эффективным. Если вы обратитесь в «ДокторПРО», квалифицированные специалисты при первом же посещении установят точный диагноз при помощи визуального и пальпаторного исследования, а также видеоректоскопа (прибор для осмотра прямой кишки), назначат уникальные действенные мази с противовоспалительным и ранозаживляющим эффектом, специальную диету и необходимые гигиенические процедуры. Но даже если у пациента уже успела развиться хроническая форма анальной трещины, в медицинском центре отлично справляются и с этой проблемой без операции! А главное, курс лечения будет проходить для пациента максимально комфортно, без страха и боли, а также без послеоперационного периода и нарушения привычного ритма жизни».

ÀÂÒÎ ÏÎÑËÓÃÈ

ÏÐÎÄÀÌ •Причепи до легк. авто. за цінами заводу, від 3500 грн. 0957424448, 0985920165. •• ÍÅÐÓÕÎ̲ÑÒÜ

ÇÄÀÌ

•Квартири подобово. 43-03-22. 0638976209, 0679912807, 0990003839. •1 к. кв. під офіс або ПРОДАМ. 0677128872. •В оренду приміщення. 45-52-62. •В оренду торгову площу на Центральному ринку. 32-87-15, 0961861684

ДЕРМАТОЛОГИЯ

БЕЗОПЕРАЦИОННОЕ ЛЕЧЕНИЕ ГЕМОРРОЯ И ТРЕЩИН ПРЯМОЙ КИШКИ без боли, без госпитализации. Устранение косметических дефектов в области ануса.

ЛЕЧЕНИЕ ПСОРИАЗА БЕЗ ГОРМОНОВ.

Ремонт холодильників. 0991565642, 56-03-93. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 5634-78, 0972914715. •Ремонт, налаштування комп’ютерів. 0978878550. Рем. пральн. машин. 50-03-54, 0965056363.

.

РОБОТА

Весняно-польові роботи: готуємося до нового сезону

Лілія Миколаївна Спасібко, директор роздрібної мережі НВКПФ "Захист рослин 2000" Розсада, вирощена в умовах квартирного підвіконня, слабка, бо їй не вистачає освітлення і вологи. Порушується процес природного загартовування розсади. Дуже важливим є і вибір насіння. У цьому році ми будемо продавати у роздрібних торгових точках компанії і запропонували партнерам якісний насіннєвий матеріал під логотипом нашої компанії. І наостанок, використовуйте добрива натурального походження, у складі яких гумінові кислоти, що допомагають рослині не тільки вирости сильною, а й здоровою. Багатого вам урожаю.

лютий-березень-квітень КУЛЬТУРА

ЛЮТИЙ

КВІТИ ЦИБУЛИННІ

23-24

КВІТИ З НАСІННЯ

14-15

БЕРЕЗЕНЬ 21-23, 25-26 13-15, 17-18

КВІТЕНЬ 17-19, 22-24 9-11, 15-17

БАКЛАЖАНИ, КАБАЧКИ, ГАРБУЗ

14-16

13-15

15-17

БРУКВА, РІПА

19-23

20-23, 25-26

19-20, 22-24

ГОРОХ, КВАСОЛЯ,

15-17

21-24

13-15

16-17

5-7, 10-12

8-10

5-7, 1012

21-24

20-26

19-24

6-9 21-26

– 19-24

20-23

19-20

9-11

13-15

ПОЛУНИЦЯ, РЕВІНЬ КАПУСТА (В Т.Ч. КОЛЬОРОВА), СПАРЖА

КАРТОПЛЯ, ТОПІНАМБУР, АРАХІС

ЦИБУЛЯ НА ПЕРО 6-9 ЦИБУЛЯ НА РІПКУ 21-24 МОРКВА, ПАСТЕРНАК (НА 19-24 КОРІНЬ) ОГІРКИ, КАВУНИ, 5-7 ДИНЯ, КУКУРУДЗА ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ 13-15 ПЕТРУШКА НА 5-6, 8-10 ЗЕЛЕНЬ 20-24

20-24

СОНЯШНИК

5-7, 15-17

15-17

– 5-6, 1012 19, 2224 11-13, 15-17

РЕДИСКА, РЕДЬКА,

20-24

20-25

19-24

5-10

6-10

5-6, 9-11

БУРЯК

1-2, 20-24, 27-29

20-23, 25-27

СЕЛЕРА

5-7, 9-11

8-10, 30-31

1, 19, 22-24, 27-30 1, 6-7, 9-11, 28

ТОМАТИ

4-6, 1315

13-15

КРІП, КМИН, КІНДЗА, ГІРЧИЦЯ

11-16

ХРІН

20-24

ЧАСНИК

21-24

10-15, 17-18 20-23, 26 22-25

7-11, 13-15 19-20, 23-24 19-21

ПЕТРУШКА НА КОРІНЬ

ДАЙКОН

САЛАТ, ШПИНАТ, МАНГОЛЬД

Далі буде...

ÏÐÎÄÀÌ

•Місце під гараж (12 вантаж. 4 легк.), 72 м2. Заплачені усі внески, послуги. 0679140789.

ІНТЕР`ЄР

БОБИ

Ремонт холодильників вдома, встановлення кондиціонерів. Якість, гарантія. 38-28-03, 0674395711, 0638778819. Рем. TV, DVD, НВЧ. 50-03-71, 0965056363.

Ремонт пральних машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979.

Ліц. сер. АГ №601724 вид. МОЗ України від 02.06.11 р.

не запливають при намоканні; низька теплопровідність стінок; стінки мають бути непрозорими; контейнер повинен бути жорстким (це виключає рухливість ґрунту та травму коренів). В останні роки все більше зростає інтерес до вирощування овочевих, плодових і декоративних рослин на індивідуальних садових ділянках. Теплиця на дачі є серйозним помічником для садівника-городника. Зимові теплиці дозволяють мати впродовж цілого року свіжі овочі, отримувати розсаду овочевих та квіткових культур для подальшого їх вирощування у відкритому ґрунті. Популярний матеріал у садівників – плівка. З нею і працювати легше, і кожен може вибрати собі відповідну за якістю та ціною. Плівки для теплиць випускаються найрізноманітніші: від поліетиленових до складних за складом сополімерних плівок. Такі довговічні плівки завойовують все більші симпатії у дачників і садівників. Купивши подібну плівку, садівник позбавлений від багатьох проблем. Перш за все, це економічно виправдано, адже плівка буде служити не один рік. Ще одним матеріалом для обладнання теплиць є листи стільникового і монолітного полікарбонату. У таких конструкціях можна вирощувати садово-городні культури весь рік. Вирощування розсади, живців, зміцнення їх кореневої системи і пересадка у ґрунт теж вимагає певних навичок і знань. Щоб виростити хорошу, міцну розсаду, стійку до нестабільних кліматичних умов і різних хвороб, потрібно правильно підібрати добрива і стимулятори росту, які вносяться у різний періодд зростання рослин. р р р

Ремонт телевізорів удома. Гарантія. Куплю неробочий LCD, LED телевізор. 50-36-85, 71-57-32, 0674732355. •Рем. хол-ків. 66-44-70, 38-38-22, 0674704445. Ремонт холодильників удома. 56-00-69. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-81-56. Ремонт холодил. 56-31-95, 0972418870. •Ремонт СВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт TV звичайних і пласких удома, моніторів пласких, + канали. 38-22-83, 65-80-13. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-27-30. •Рем. пральн. машин, холодильників, пилососів, НВЧ та ін. Запчастини. 56-82-63, 0977656082. •Ремонт пральних машин-автоматів. 50-01-05. Ремонт пральних машин. Гарантія. 50-03-71. •Рем. теле-, відеоапаратури, телефонів, АОН, фото-, відеокамер, магнітол, НВЧ-печей, DVD, прасок. 56-98-24, 0964581054, 0931433950. Ремонт пральних машин. 50-71-72. •Професійний ремонт холодильників удома. Якість. Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678.

Ремонт холодильників. 56-21-55, 0972914715.

Диагностика и лечение грибковых заболеваний кожи, екзем, дерматитов, Удаление кондилом, апилом, бородавок без боли и рубцов.

Купуємо насіння: як не помилитися у виборі?

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

З-д “Ремпобуттехніка”. Рем. холод., пральн. машин, пилос., годин., ел. інстр., двиг. та ін. побут. техніки. Гарантія. Якість. 37-62-33, 50-10-70, 45-35-25, 45-02-27.

Р

ПРОКТОЛОГИЯ

№ 5 (781) 9 лютого 2013 р.

•Ремонт холодильників удома. 38-53-03. •Професійний ремонт телевізорів, DVD, магнітол, сабвуферів. Гарантія. 64-11-52, 64-15-10.

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •Пас/п, Neoplan, Sprinter. Ліц. АВ №382147, ГАТІ від 25.12.07. 0674703059, 0978572109. •Автопослуги. 0,1т-3т. 56-58-98. •А/послуги, 0,1 т, 2 т, 3 т, 4 т, 5 т, вантажники. 5659-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •Автопослуги до 5 т, вантажники. Вивіз сміття. 56-70-83, 0978894005, 0631258182. •В/п, Газель, до 2 т. 0674702823, 56-04-60. •В/п, 5 т, 23 м3. 0962114380, 0637387540. •В/п, ЗІЛ 130, с/скид, борт. 50-25-87, 0679700963. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0975072502. •Вантажоперевезення, 3 т-5 т. 56-84-31.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Купівля насіння – це приємна та відповідальна подія ддля садівника. Але зробити правильний вибір при такій кількості асортименту вкрай непросто. Тому, готуючись до посівної, потрібно заздалегідь подумати, які овочі вам потрібні. Наприклад, помідори бувають ранньо-, середньо-та пізньостиглі, а також великі – для сирого споживання, дрібні і міцні – для засолювання. Вони розрізняються і за кольором та формою. При покупці неодмінно звертайте увагу на упаковку насіння. На ній обов'язково має бути вказано: назва культури і сорту, позначення стандарту, номер партії, схожість і кількість насіння, термін їх реалізації, а також фірма-виробник і її координати. Кожному по горщику. Насіння краще висівати у ящики, а після пікіровки розсаду можна ростити і в ящиках, і в окремих горщиках. Найкращі контейнери – це дерев'яні або пластмасові шухлядки з непрозорими стінками. Перевага цих контейнерів у тому, що швидко зростаюча ч коренева с система моллодих сіянців ц довго не зустрічає перешкод для зростання на св своєму шляПотрібні також ху. Пот дренажні отвори, др р , які

Ïðèâàòí³ îãîëîøåííÿ

8-10

Леся Бойко

ÁÓIJÂÍÈÖÒÂÎ

•Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Гіпсок., плитка, малярка. 73-96-50, 0662375733. •Послуги електрика. 64-39-92, 0979311104. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Низькі ціни, Гарантія, Якість. 38-28-53. •Комплекс. рем. квартир. 38-20-66, 0506654219. •Сантех., зварюв. роб. 56-57-73, 0984277804. •Уся сантехніка + ремонт. 45-58-84, 0679662018. •Утеп. фасаду, плитка, гіпсок., малярка. 56-49-17. Опалення, вода, лічильники, каналізація. Недорого. Великий досвід. 56-85-24. •Встан. лічильн. води. 38-20-66, 0506654219. •Електрика, ванна “під ключ”. 0934332560. Сантехнічні роботи, водопровід, каналізація, опалення. Якісно. 38-44-81. •Стеля, стіни, відкоси. 56-30-49 •Шпакл. стелі, стін, шпалери. Недорого. 71-05-40. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Дрібний ремонт. 50-79-72, 0633531111. •Облицювання плиткою. 0508624482, 32-38-61. •Ванна, встан. сантех,. мет., пласт., звар., рем. квартир. 32-47-07, 0966257384. •Сантех., опал., лічильн., зварюв. 50-21-49. Сантехніка від А до Я. 0677379399, 56-95-59. •Відкоси, штукатурка, шпаклівка. 64-99-09. •Ванна кімната “під ключ“. 38-20-66, 0506654219. Сантехнік. 0677443172, 50-08-83. •Двері: встановлення, ремонт. 38-45-07. •Ремонт квартир. Недорого. 56-72-01. •Облицювання плиткою. Якість. 76-87-67. •Підлога наливна від промислової до ексклюзивної. 56-36-96, 0977937981. •Шпаклювання стелі, шпалери. 55-50-23. •Стяж. стелі, стін, відк., шпал. Рем. кв. 50-64-62. Реставрація ванн проф. метод. Швидко, якісно. 38-61-58, 0501870053. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70. •Сантехнічні роботи. 50-01-05. •Утепл. фасаду. плитка, гіпсок., малярка. 56-96-62. •Відкоси, шпаклівка, шпалери та ін. 50-85-63. Водопров., каналізац., опалення, сантехніка. Гарантія. 38-25-31. 0963305463.

• ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÀ ÎÔ²ÑÍÀ ÒÅÕͲÊÀ ÐÅÌÎÍÒ

•Рем. пральн. посудомийних, сушильних машин, кондиціонерів, бойлерів, кулерів, ел. плит, торгового холодильн. обладнання. Продаж запчастин. 50-70-48, 0975840346. Ремонт пральн. машин вдома. 56-42-16.

ÏÎÑËÓÃÈ •Комп’ютерна допомога, настроювання ПК. Виїзд додому. 0636240409, 0505270495.

ÏÐÎÄÀÌ Ð²ÇÍÅ

•Дитяча коляска Tako Flash, у хорошому стані, 700 грн. 0987701192. З/част. для пральн. машин, холодильн., НВЧ та ін. Опт та роздріб. 56-82-63, 0939712655. •Рекламні щити (розібрані). Ціна прийнятна. 0674734440. Ракушняк – поставки з кар’єру. 0984956333. •Човен “Крим” у відмін. стані, з документами. 0679439726. • ²ÍÒÅÐ’ªÐ

ÐÅÌÎÍÒ ÌÅÁ˲ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перет. м’як. меблів, зміна форм. 36-86-02. •Перет. рем. м’як. меблів, зміна форм. 56-70-61. •Ремонт, перетяжка м’яких меблів. 38-25-72.

ÎѲÒÀ, ÍÀÂ×ÀÍÍß

•Курси манікюру (акріл, гель). 38-38-38. •Курси перукарів, візажу. 38-38-38. •Обласний центр навчально-трудової реабілітації інвалідів запрошує бажаючих інвалідів на навчання за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору; секретардрукарка; кухар; перукар; кравець. Ліц. МОН Укр. АБ №395055, 05.08.11. Документи приймаються за адресою: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 28 (зуп. “Тролейбусний парк”), з 9:00 до 17:00. 64-11-73. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920, 0958116731, 0939316448. • ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÕÀÐ×ÓÂÀÍÍß

ÏÐÎÄÀÌ •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 73-43-55. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Доставка: цукор та ін. продукти. 38-63-40.

ÏÐÎÏÎÍÓÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Спокійна та стабільна робота в офісі, 5-денний робочий тиждень. Вимоги: знання ПК, можливо без д/р. 56-88-70. •Потрібен менеджер по роботі з клієнтами та трейдер фондового ринку, можливо без д/р.

Á³çíåñ-ðÿäîê Шановні громадяни! Ситуація, що склалася в області, примушує мене звернутися до вас. Щодоби пожежно-рятувальні підрозділи до 10 разів виїжджають на гасіння пожеж, ліквідацію інших надзвичайних подій. Вогонь знищує будинки, квартири, транспорт. Завдаються величезні матеріальні збитки. Але найстрашніше те, що на пожежах почастішали випадки загибелі людей. У Державі значно збільшилась як кількість пожеж, так і негативних наслідків від них. Так, за два тижні нового року в Україні виникло 1 703 пожежі, що на 15% більше у порівнянні із минулим роком. На пожежах загинуло 167 людей (+23,7%) та 76 (+62%) отримали травми. Більшість пожеж 1195 виникло в житловому секторі. На жаль, не менш напружена ситуація із пожежами та загибеллю на них людей склалася і у Черкаській області. Станом на 20 січня, під час 63 пожеж загинуло 9 громадян, 4 було травмовано. Сьогодні майже щодня одна людина отримує опіки, травмується чи навіть гине…

Проблема гарантування пожежної безпеки завжди залишається актуальною, а в осінньо-зимовий період, коли у населення виникає потреба у користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, набуває особливої гостроти. Рятувальники намагаються робити усе можливе, аби захистити громадян від вогненної стихії. Проте виставити рятувальні пости поряд із кожною оселею чи житловим будинком, ми не в змозі. Тому, звертаючись до вас, нагадуємо, що 7 пожеж з 10 виникають саме через людську необережність чи безпечність. Відтак ми просимо кожного громадянина переглянути своє ставлення до вогняної безпеки. Подбайте про захист власних осель, додатково перевірте справність приладів опалення як у себе вдома, так і в будинках, де мешкають ваші батьки. На жаль, статистика свідчить, що саме літні люди і діти залишаються найбільш вразливою для вогню категорією населення. Начальник Територіального управління МНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь.

3

50-56-68, 0935241209. Робота за кордоном, шенген-візи. Ліц. Серія АВ № 327071 від 02.07.2007 р. Бул. Шевченка, 268/2, оф. 26. 56-86-14, 0976462517. •Робітники для збирання овочів у теплиці потрібні київському торговому дому. Робота в Києві. Без д/р. ГР: 7/7, 14/14. З/п. 4100 грн/2 тижні. Оплата щотижня. Робота в опалюваному приміщенні. Надаємо житло. (044) -383-15-31 0961575345. •Менеждер з персоналу, в/о, хороші знання ПК, 1С. Г/р з 9:00 до 15:00 (неповна зайнятість). 0935756940. • Потрібен двірник. Офіційне працевлаштування. 39-33-99, 0931540820. •ТОВ “Черкасиелеватормаш” запрошує на роботу маляра по металу 5-6 розряду з д/р. З/п 3000 грн. 64-22-70. •Бухгалтер, д/р. З/п 2500 грн. 56-92-09. •На пост. роботу потр. робітники у варильний цех морозива. 71-01-65, 0939710777. •Потрібен менеджер-консультант у офіс. Бажано д/р у мережевому бізнесі. 0662913744. •Секретар, оператор ПК. 50-53-90. •Фасувальники макаронних виробів у м. Київ. Без д/р. ГР: вахтовий (7/7, 14/14), позмінний (2/2, 4/4, 5/2). Надаємо житло. З/п 430 грн/день. Оплата щодня+ харчування. Робота в опалюваному приміщенні (044)383-17-91, 0964043244. •Продавець у м-н одягу. 0935756940. •Потрібен менеджер з реклами (газета). Обов’язки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 0662913744. •Охоронці на вахту у Київ (контрольно-пропускні пункти). Робота в опалюв. приміщ. Без д/р. З/п 3000 грн/тиждень (графік 7/7, 14/14). Виплата щотижня або 450 грн/зміна (щодня). Житло+харчування. Тел.: (044)383-06-02 0989631102. •НЦ ”Освіта”. Курси: 1С:Бухгалтерія 7.7, 8.2; бухгалтер, оператор ПК, офіс-менеджер, кадровик, менеджер з продажу, туризму. Вироб. практика. 50-53-90, 0935756940. •Пакувальники київських тортів у коробки у м. Київ, без д/р. ГР: 7/7, 15/15. Оплата щотижня: 3000 грн/тижд. Житло+харчування. 044-362-99-86, 0979491963.

ØÓÊÀÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Няня, доглядальниця. Можливо у передмісті. 0662375733.

ÏÎÑËÓÃÈ Ð²ÇͲ

•Ремонт зонтів, чемоданів, колясок. 0931191704. •Аварійне відкриття авто, сейфів, квартир. Виготовлення автоключів з чіпом. 0965479659, 45-84-58. •Ремонт та фарбування взуття, сумок, курток, дублянок. 0931191704. Аварійне відкриття та врізка замків. Оббивка дверей. 56-19-95, 0974462378. •Скажу, що було вчора, що на серці і що буде. 72-75-05, 0674705262. Аварійне відкриття замків. 50-69-97.

ÇÄÎÐÎÂ’ß ÒÀ ÊÐÀÑÀ

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Безкошт. нарощування вій. 38-38-38. •Знижуємо вагу – школа правильного харчування. 0636722668.

вÇÍÅ

•Втрачені документи на ім’я Міхеєва Віталія Миколайовича прошу повернути за винагороду. 43-11-73, після 19:00, 0930511809. • “ÐÈÍÎÊ” ²ÒÀª ç Äíåì íàðîäæåííÿ 11.02 Фірму “Таксі 15-58” з днем заснування 14.02 Автошколу “Фегра”, з 12 річницею з дня заснування 13.02 Тамурова Геннадія Вікторовича, приватного підприємця 14.02 Волицьку Надію Євгенівну, приватного підприємця 15.02 Рекун Ольгу Олександрівну, виконавчого директора Черкаського БізнесЦентру 16.02 Семенова Олександра Валерійовича, керуючого ПП Захарченко 17.02 Саленка Олександра Вікторовича, директора ТОВ “Метал Будінвест” • 11.02 12.02 14.02 15.02 15.02

ÑÂßÒÀ ÏÎIJ¯ ÄÀÒÈ Всесвітній день хворого День Аерофлоту День Святого Валентина День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Стрітення Господнє
Пред’явнику реклами додаткова знижка *%

 31-33-43 РОЗСТРОЧКА

АКЦІЯ!

Кожному покупцеві ЗИМОВЕ ПРОВІТРЮВАННЯ

в подарунок *з 26.01 до 28.02.2013р. за детальною інформацією звертайтесь до консультантів

бул. Шевченка, 352

Для тих, хто любить сон Виготовлено та упаковано в Італії Сучасний матрац - це не просто антураж або доповнення ліжка, сучасний матрац – це СИСТЕМА КОМФОРТНОГО СНУ, яка завдяки взаємодії багатьох параметрів здатна забезпечити відмінний сон і повноцінний відпочинок. Ортопедичний, анатомічний ефекти. Вибираючи матрац, зверніть увагу на здатність матраца забезпечити правильне положення хребта (з урахуванням природніх, фізіологічних вигинів), особливо у поперековому відділі. Лише безпружинний матеріал, завдяки своїй дрібнопористій губчастій структурі, дозволяє рівномірно розподілити вагу тіла людини по поверхні матраца, тим самим, забезпечуючи нашому хребту правильне ортопедичне положення. Анатомічний ефект – здатність матраца максимально точно набувати форму тіла сплячої людини, а також знижувати тиск з боку матраца на тіло людини, тим самим не порушуючи кровообіг, циркуляцію лімфи і іннервацію м’язів, суглобів і внутрішніх органів. Часткове або повне зняття тиску запобігає затіканню і онімінню м’язів, покращує циркуляцію крові, сприяє комфортному і повноцінному відпочинку (сну). У пружинних матрацах практично відсутній анатомічний ефект, оскільки шари безпружинного матеріалу заввишки 3-4см не забезпечують повноцінного комфорту, а пружина завжди прагнутиме протидіяти виниклому навантаженню. Повітропроникність. Внутрішній блок матраца повинен володіти високою повітропроникністю. Людина під час сну виділяє від 200 до 400 мл вологи. Матрац за рахунок високої циркуляції повітря усередині блоку, повинен швидко випарювати, а не накопичувати рідину. Із-за низької повітропроникності внутрішнього блоку, волога всередині матраца скупчуватиметься і застоюватиметься, що призведе до появи неприємних запахів, алергічних реакцій, поширенню бактерій і грибка. Запатентована фабрикою Magniflex технологія Airform®, забеззпечує високу повітропроникність і вентиляцію ю Асортимент продукції Magniflex внутрішнього блока матраца, а також забезпее- представлений моделями: Pratico, Merinos, Waterlattex, Naturcomfort, Duoform, чує ергономічну підтримку тілу людини.

www.magniflex.ck.ua

Dualcomfort.

Продукція Magniflex виготовлена з матеріалів, сертифікованих відомими європейськими лабораторіями, які підтверджують те, що їх складові гіпоалергенні і нетоксичні.

Продукція “Магніфлекс” представлена у Черкасах за адресою: вул. Сумгаїтська, 17/2, “Комфорт плаза”, 1 поверх тел.: (093) 744-49-01, (063) 780-99-55

11 лютого закінчується термін подання податкової звітності за ІV квартал та 2012 рік Відповідно до Податкового кодексу така звітність подається протягом 40 календарних днів після закінчення кварталу. У цьому році останній день звітності припадає на вихідний день – суботу 9 лютого. У зв’язку з цим граничний термін подання звітності переноситься на перший робочий день – 11 лютого 2013 року. Для зручності платників податків звітність прийматиметься у Центрі обслуговування платників податків ДПІ у м. Черкаси: у робочі дні – з 9:00 до 20:00 год., у суботу – з 9:00 до 16:00 год. Суб‘єкти господарювання також можуть подати звітність у електронному вигляді. Для цього у Акредитованому центрі сертифікації ключів (каб.108-109) потрібно отримати ключі електронного підпису, які видаються безкоштовно. Шановні платники податків, просимо своєчасно подати звітність у встановлені законодавством терміни! ДПІ у м. Черкаси

Газета "Рынок-Черкассы" №05  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you