Page 1

Óâàãà!

Ñïîæèâà÷

Ñïîæèâà÷

Триває набір реклами до каталогу «Інфоринок»-2013!

Вода – основа життя: обираємо фільтри для води

Похід до стоматолога: ми за здорові зуби!

т.: 330-141

Сторінка 2

Сторінка 3

Люди будуть реклаи мувати свої товар завжди - і у хороші часи, і у погані. У хорші вони хочуть рекламувати, у важкі вони повинні рекламувати. Брюс Бартон Безкоштовна інформаційно-рекламна газета, видається з 1997 року

№ 39 (765) 13 жовтня 2012 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 39 (765) 13 жовтня 2012 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

ДВЕРІ

×ÅÐÊÀÑÜʲ ÍÎÂÈÍÈ, ÔÀÊÒÈ, ÏÎIJ¯ ЧЕРКАСЬКА ДОЛИНА ТРОЯНД НАСТУПНОГО РОКУ ВИПРАВДАЄ СВОЮ НАЗВУ Найближчим часом у Долині троянд з’явиться величезна трояндова клумба, яка оточить кільцем нещодавно встановлений тут сонячний годинник. У Долині вже впорядковано висадку – барбарис та кизильник пересаджено під ялинки, а навколо сонячного годинника буде створено розарій на півтори тисячі троянд. Підготовчі роботи уже проводяться, 20 сортів троянд у Долині буде висаджено уже наступного тижня. До кінця ж цього тижня 220 трояндових кущів буде висаджено по вул. Гагаріна, 45-47 і на узвозі по вул. Леніна, а також у парку Перемоги де, крім 500 кущів

У ЧЕРКАСЬКИХ ДВОРАХ «ОЖИВАЮТЬ» ГЕРОЇ РАДЯНСЬКОГО МУЛЬТИКУ Незабаром на будівлі підкачувальної насосної станції в одному із черкаських дворів по вулиці Горького «оселяться» герої радянського мультфільму Вінні Пух, П’ятачок, Сова та Ослик. Нині художники-дизайнери завершують роботи з розмальовування стіни приміщення. Цей розпис є першачком міського проекту зі стріт-арту «Прикрасимо наше

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ОСІННІ БАРВИ»

9 жовтня у м. Черкаси відбувся фестиваль «Осінні барви». Організаторами фестивалю виступили Черкаська обласна та міська організації Всеукраїнської екологічної ліги, Черкаська обласна та міська

троянд, буде висаджено ще 600 кущів вічнозеленого самшиту. Усі трояндові клумби буде замульчовано дерев’яною стружкою – для кращого утримання вологи та недопущення росту на клумбах бур’янів.

місто». Ініціатором акції виступила команда Вільних демократів. Ідейним натхненником проекту стрітарт «Прикрасимо наше місто» виступив керуючий справами міськвиконкому Микола Кудрявцев. Він говорить, що ідея не нова. У країнах Європи це мистецтво є популярним. Нині фінансування проекту відбувається за кошти спонсорів, меценатів та ініціаторів розписів. Ще один стріт-артівський об’єкт з’явився на залізних воротах клубу юних моряків. У планах ініціатора розпису Володимира Осичнюка розмалювати ще цегляний паркан поряд.

організації Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». Відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи», на який було подано 146 робіт і 46 з них отримали подарунки у відповідності до зайнятих місць. Також відбулася презентація книги «Подорож в Еколандію» у вигляді виступу екологічних театрів за темами присвяченими вирішенню екологічних проблем. Крім того, підбито підсумки щорічного конкурсу «Міжнародний день Дніпра», який відбувся 7 липня цього року за дорученням Черкаської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу було залучення усіх верств громадянського суспільства до практичної діяльності, спрямованої на екологічне оздоровлення у басейні Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм, підвищення екологічної і правової обізнаності населення, розвитку громадських ініціатив всіляко сприяти формуванню у свідомості людей пошани величі і значення Дніпра в екологічному, соціальному і духовному відродженню українців. Переможцям конкурсу вручено подяки, книги та грошові винагороди.

ВОДА – ОСНОВА ЖИТТЯ: ОБИРАЄМО ФІЛЬТР ДЛЯ ВОДИ ЧЕРКАСАХ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ МУЗЕЙ НАУКИ, ДО ЯКОГО БУДУТЬ ЇХАТИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ Незабаром у Черкасах планують відкрити музей науки, де кожен відвідувач зможе на власні очі і в ігровій формі пізнавати світ. Це буде таке місце, де можна торкатися експонатів руками, самостійно проводити експерименти з хімії чи фізики. Найсучасніший музей науки два роки тому

ЧЕРКАЩАНИ ПОСІЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ НА КУБКУ УКРАЇНИ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ У місті Севастополі відбулися відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі). У змаганнях взяли участь команди з 9 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Черкаської, міста Києва та Автономної Республіки Крим (2 команди).

відкрили у Варшаві (Польша), подібні діють і в інших країнах світу. Музей науки створять на базі Міського центру розвитку – колишньої тютюнової фабрики. Його планують відкрити уже за рік. До Польщі на відвідини музею науки поїдуть деякі черкаські вчителі та викладачі, які перейматимуть досвід. У планах створити у Черкасах такий музей, щоб з усієї України їхали люди його відвідати. Він повинен зацікавити настільки, щоб гості залишалися у місті мінімум на два дні.

Черкаську область представляла команда вихованців автомодельних гуртків Черкаського обласного Центру науковотехнічної творчості учнівської молоді у складі: Шаповалова Бориса, Полосухіна Владислава, Юнаша Павла, Баса Олександра, Магра Романа (керівники гуртків Олександр Ткаченко, Костянтин Полосухін). За результатами змагань команда Черкаської області посіла ІІІ місце. В особистій першості Полосухін Владислав посів призові місця у чотирьох класах моделей.

У наш час ні для кого не секрет, що велика частина захворювань людей пов'язана із вживанням неякісної питної води. Водопровідна вода часом не відповідає нормам за такими показниками, як зміст заліза, жорсткості, загальному солевмісту. Існує багато способів очистити воду, але не всі вони є ефективними. Кип'ятіння усуває жорсткість води лише частково. Відстоювання, механічна фільтрація, сорбція – кожен з цих методів очищення води нездатний до кінця вирішити питання підготовки питної води. Визначити стан води та її якість можна за зовнішніми ознаками: смаком, запахом, кольором, каламутністю або прозорістю. Можна поцікавитися складом води в організації, що поставляє її у ваш будинок. Найчастіше це водоканалізаційні господарства, що регулярно беруть проби води і роблять її хімічний аналіз. А краще всього зробити аналіз води саме з вашого крану, тому що водопровідні труби, прокладені ще у минулому столітті, бувають носіями вірусів і бактерій. У тому, що фільтр для води у будинку річ першої необхідності, вжее ніхто не сумнівається. Вода з кранівв у неочищеному вигляді практично непридатна для приготування їжі,, особливо для малюків. Як вибрати фільтр, який підійде саме вашій сім'ї?

Системи зворотного осмосу (3) – унікальні за своїми характеристиками системи. Забезпечують 99,8% видалення усіх розчинених у воді шкідливих хімічних сполук і надають воді природного смаку та запаху. Система зворотного осмосу встановлюється під кухонну мийку. Вода накопичується і зберігається у резервуарі під тиском, звідти поступає до крану.

Ультрафіолетові установки (4)) – призначені для видалення ві-

(1)

Фільтраційні системи очищення під мийку (1) – багатоступінчасте очищення води забезпечує видалення практично усіх забруднень: механічних, важких металів, пестицидів, хлорних з'єднань. Легко уміщається під краном або в кухонній тумбочці.

(2)

Побутові фільтри настільного типу (2) – розташовуються на кухонних раковинах або поблизу джерела води. Очищають воду у три етапи: первинна фільтрація – забруднення механічного типу; другий етап – дрібні частки піску та іржі; третій – хлор, неприємний запах, колір.

(4)

русів руус і бактерій. Принцип роботи ґрунтується на ультрафіолетовому опроміненні води, внаслідок чого гинуть усі бактерії та віруси. Основою такої системи (3) очищення є ультрафіолетова лампа. Часто ультрафільтрація є частиною комплексної системи очищення оч води для будинку. В усіх во водоочисних о системах використовуую вуються картриджі, що фільтрують елементи, еле лампи, аксесуари. Устаткування для очищення води випускають десятки виробників. Вони розрізняються ресурсом, продуктивністю, ефективністю очищення, місцем установки, вартістю. Тож перш, ніж зробити вибір, треба точно знати, від чого необхідно чистити воду. А результатом у буде корисна для здоров'я оч очи очищена вода, яка потрібна людині щодня. Від неї залежить наше здоров’я і саме життя. Олена Кириченко


ГЕМОРОЙ ПОВИНЕН ЛІКУВАТИСЯ КОМПЛЕКСНО!

Геморой – це хвороба хвороба, яка виникає у людини вродженно, спадково, а також як наслідок порушення роботи внутрішніх органів. Наприклад, велике значення у виникненні геморою мають порушення роботи шлунково-кишкового тракту, хвороби печінки, які викликають труднощі кровообігу в області ворітної вени. Запори і геморой взаємопов'язані – одне може стати причиною появи іншого. У прямій кишці поступово скупчуються калові маси і починають тиснути не тільки на її стінки, але і на венозні судини. Це викликає застій крові та їх розширення. У вагітних жінок під час виношування плоду відбувається тиск матки на пряму кишку, і на судини у тазовій області (а саме на нижню порожнисту вену), у результаті чого розвивається геморой. Ось що говорить про поширені причини геморою провідний проктолог медичного центру «ДокторПРО» Зарудняк С.В. «На думку фахівців, основною причиною геморою є надмірна напруга в області варикозних гемороїдальних вен. Що може стати причиною цієї напруги?

Як правило, такі захворювання внутрішніх органів, як звуження сечовипускального каналу, гіпертонічна хвороба, аденома передміхурової залози при напруженні призводять до того, що внутрішньочеревний тиск підвищується, а гемороїдальні вени розширюються. Провокувати розвиток геморою можуть також пухлини у малому тазу, хронічний алкоголізм та інші фактори». Як бачимо, геморой - це досить складне захворювання і його лікування обов ’ язково має бути комплексним. Медичний центр «ДОКТОРПРО» спеціалізується на високоефективних БЕЗОПЕРАЦІЙНИХ та БЕЗБОЛІСНИХ методах лікування. Ці методи лікування допомогли багатьом пацієнтам забути про те, що таке геморой. Уже при першому відвідуванні лікаря-проктолога, який триває 30 хвилин, встановлюється точний діагноз: стадія розвитку геморою, основна причина його появи, які системи і внутрішні органи задіяні. У процесі огляду спеціаліст використовує спеціальне відеообладнання, за допомогою якого проводиться обстеження прямої кишки на глибину 30 см. Результати дослідження виводяться на екран монітора, а сам пацієнт може бачити свої проблемні зони. У медичному центрі пацієнтів приваблюють комфортні умови лікування: високий рівень обслуговування, використання одноразової білизни, використання при необхідності знеболюючих засобів, відеоконтроль на всіх етапах лікування, збереження працездатності. Запис на прийом здійснюється за телефоном і, головне – цілодобово. Вас завжди чекають в Медичному центрі «ДОКТОРПРО», щоб надати якісне і високоефективне лікування!

Ïðèâàòí³ îãîëîøåííÿ

ІНТЕР'ЕР

ÀÂÒÎ ÏÎÑËÓÃÈ

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •Пас/п, Neoplan, Sprinter. Ліц. АВ №382147, ГАТІ від 25.12.07. 0674703059, 0978572109. •В/перевезення, 0,1 т-4,5 т. 56-58-98. •Пас/п, Neoplan. Ліц. АВ №544034 від 23.06.10. 0962135066, 0975300757. •В/п, Газель. 0975901622, 0931391973. •А/послуги, 0,1-2 т, вантажники. 56-59-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •В/п, Газель, до 2 т. 0932141817, 51-04-30. •А/перевезення. 56-84-31. •В/п, “Богдан”, вантажники. Вивіз сміття. 56-70-83, 0978894005, 0631258182. •В/п, Газель, до 2 т. 0631888099, 51-04-30. В/п, Газель, 2т, 20м3, 4,2 м, 2,35. 0975434813. •В/п, 5 т, 23 м3. 0962114380, 0637387540. •В/п, Газель, до 2 т. 0674702823, 56-04-60. •В/п, Газель, 1,5 т, 9 м3. 0679095349, 56-46-84. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0974866927. •В/п, Газель. 38-44-21, 0977127484.

ÏÐÎÄÀÌ •Причепи до легк. авто. 3500 грн. 0957424448. •• ÍÅÐÓÕÎ̲ÑÒÜ

ÇÄÀÌ

•Квартири подобово, погодинно. Цілодобово 56-66-36, 0939451745, 0965388558. •Квартири подобово. 43-03-22. 0638976209, 0679912807, 0990003839. •В оренду приміщення. 45-52-62. •В оренду сімейній парі будинок (р-н з-ду “Строммаш”, Хімселище), 4 кімнати, кухня, ванна, туалет, веранда, капітальний гараж, міська каналізація, водопровід, бойлер. Ділянка 0,6 га. оплата за домовленістю. 0677903353.

Р

ÁÓIJÂÍÈÖÒÂÎ

•Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Гіпсок., плитка, малярка. 73-96-50, 0662375733. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Низькі ціни, Гарантія, Якість. 38-28-53. •Облицювання плиткою. Недорого. 72-00-88. •Облиц. плиткою та ін. роб. 0676070854. •Утеп. фасаду, плитка, гіпсок., малярка. 56-49-17. Опалення, вода, лічильники, каналізація. Недорого. Великий досвід. 56-85-24. •Встановлення дверей. Ремонт 38-45-07. •Стяж. стелі, стін, відк. шпал. Рем. кв. 50-64-62. •Плиточні, сантехнічні роботи. Якість. 63-77-85. •Сантех., опал., лічильн., зварюв. 50-21-49. Рем. кв. Стяжка стелі, відкоси. 37-55-79. •Ванна кімната, кухня “під ключ” та ін. 63-15-90. •Послуги електрика. 32-67-21. 0979311104. •Абсолютно усі види ремонтних робіт. Послуги відбійного молотка. 0637395033, 50-54-85. •Дрібний ремонт. 50-79-72, 0633531111. •Шпаклівка стелі, стін, шпалери. Недор. 71-05-40. Прибудови. Фасади. Дахи. Ремонт квартир, дач. Сантех., відкоси, малярка, штукатурка, вагонка, кладка та ін. роботи. 0674731321. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Утепл. фасаду. плитка, гіпсок., малярка. 56-96-62. •Сантехнічні роботи. 50-01-05. •Водопров., каналізац., опалення, сантехніка. Гарантія. 38-25-31. 0963305463. •Сантех. опалення, лічильн. Гарантія. 56-60-66. •Сантех., зварюв. роб. 56-57-73, 0984277804. •Ванна, туалет “під ключ”, робочі фото на ceramic.fo.ru. 0679872444.

м. Черкаси, вул. Кірова, 94

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я Ліц. сер. АГ №601724 вид. МОЗ України від 02.06.11 р.

Розгляд звернень громадян ДПІ у м. Черкаси у січні-жовтні 2012 року

Право на звернення є одним з найбільш важливих прав громадян, спрямоване на їх консультаційний захист та зміцнення законності і правопорядку. Гарантують право на звернення: Конституція та Закон України «Про звернення громадян». За 9 місяців поточного року до державної податкової інспекції у місті Черкаси надійшло від громадян 94 письмових звернення. На особистий прийом до керівництва інспекції звернулося 8 громадян. У 74% від усіх звернень громадяни повідомляли про порушення суб’єктами господарювання фінансово-господарської діяльності. Проведено 12 документальних позапланових виїзних перевірок, у 8 випадках виявлено порушення податкового законодавства за результатами перевірки притягнуто до відповідальності 8 суб’єктів господарювання. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті та звернення осіб визнаних судом недієздатними. Стосовно роз’яснень положень Закону України «Про звернення громадян» звертатися до співробітників сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПІ у м. Черкаси, кабінет № 336, тел. 35-33 -37. ДПІ у м. Черкасах

ЗДОРОВ'Я

• ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÀ ÎÔ²ÑÍÀ ÒÅÕͲÊÀ ÐÅÌÎÍÒ •Ремонт холодильників удома. 38-53-03. •Професійний ремонт телевізорів, DVD, магнітол, сабвуферів. 64-11-52, 64-15-10. Ремонт телевізорів удома. Гарантія. Куплю неробочий плазмовий телевізор. 50-36-85, 71-57-32, 0674732355. •Ремонт холодильників. 66-44-70, 38-38-22. Ремонт TV звичайних і пласких удома, моніторів пласких, + канали. 38-22-83, 65-80-13. Ремонт холодил. 56-31-95, 0972418870. •Ремонт НВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт холодильників удома. 56-00-69.

ПОХІД ДО СТОМАТОЛОГА: МИ ЗА ЗДОРОВІ ЗУБИ!

•Рем. пральн. машин, холодильників, пилососів, НВЧ та ін. Запчастини. 56-82-63, 0977656082.

Усім нам відомо, що здоров'я наших зубів залежить від того, як ми піклуємося про них. Сьогодні існує безліч стоматологічних процедур, які допоможуть привести у належний стан ваші зуби та ротову порожнину. Пломбування зубів вважається найдешевшим способом стоматологічного лікування, на відміну від протезування та імплантації зубів. Якісна пломба повинна щільно заповнювати внутрішню порожнину зуба і тим самим відновлювати його цілісність.

Ремонт пральних машин. Гарантія. 50-03-71. Ремонт пральних машин. 50-71-72. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •Професійний ремонт холодильників удома. Якість. Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Рем. TV, DVD, НВЧ. 50-03-71, 0965056363. •Ремонт пральних машин-автомат. 50-01-05. З-д “Ремпобуттехніка”. Рем. холод., пральн. машин, пилос., годин., ел. інстр., двиг. та ін. побут. техніки. Гарантія. Якість. 37-62-33, 50-10-70, 45-35-25, 45-02-27.

№ 39 (765) 13 жовтня 2012 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

Ремонт холодильників. 56-21-55, 0972914715. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-81-56. Ремонт холодильників вдома. 38-68-03. Ремонт пральних машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. •Ремонт пральних машин-автоматів. 38-39-77. Ремонт холодильників. 0991565642, 56-03-93. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 56-34-78, 0972914715. •Ремонт комп’ютерів. 56-68-58, 37-56-23. •Ремонт, налаштування комп’ютерів. 0978878550. Рем. пральн. машин. 50-03-54, 0965056363. •Рем. пральн. посудомийних, сушильних машин, кондиціонерів, бойлерів, кулерів, ел. плит, торгового холодильн. обладнання. Продаж запчастин. 50-70-48, 0975840346. Ремонт пральн. машин вдома. 56-42-16.

ÏÎÑËÓÃÈ •Відео-, фотозйомка HD FULL HD. 56-60-66. •Комп’ютерна допомога, настройка ПК. Виїзд додому. 0636240409, 0505270495. •Комп’ютерна допомога. 0930932611.

ÊÓÏËÞ Ð²ÇÍÅ

•Нагороди, монети, ікони, картини, 43-43-98. •Книги, марки, монети, картини. 50-81-42.

ÏÐÎÄÀÌ Ð²ÇÍÅ

•Дитячу коляску Tako Flash, у хорошому стані, 700 грн. 0987701192. З/част. для пральн. машин, холодильн., НВЧ та ін. Опт та роздріб. 56-82-63, 0939712655. •Рекламні щити (розібрані). Ціна прийнятна. 0674734440. Ракушняк – поставки з кар’єру. 0984956333. •Човен “Крим” у відмінному стані, з документами. 0679439726. • ²ÍÒÅÐ’ªÐ

ÐÅÌÎÍÒ ÌÅÁ˲ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перет. м’як. меблів, зміна форм. 36-86-02. •Перет. м’як. меблів, зміна форм. 56-70-61. •Перет. м’як. меблів. Якісно. 56-63-93. •Перетяжка і ремонт м’яких меблів, зміна форм. 0975535663, 50-75-32.

ÎѲÒÀ, ÍÀÂ×ÀÍÍß

•КУРСИ МАСАЖУ. Центр Євмінова. 56-39-71. •Обласний центр навчально-трудової реабілітації інвалідів запрошує бажаючих інвалідів на навчання за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору; секретардрукарка; кухар; перукар; кравець. Ліц. МОН Укр. АБ №395055, 05.08.11. Документи приймаються за адресою: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 28 (зуп. “Тролейбусний парк”), з 9:00 до 17:00. 64-11-73. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920, 0958116731, 0939316448. •Курси манікюру (акріл, гель). 38-38-38. •Курси перукарів, візажу. 38-38-38. •

ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÕÀÐ×ÓÂÀÍÍß ÏÐÎÄÀÌ

•Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 73-43-55. •Достав.: цукор, борошно, крупи, сіль. 55-27-98. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Доставка: цукор та ін. продукти. 38-63-40.

ÏÐÎÏÎÍÓÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Спокійна та стабільна робота в офісі, 5-денний робочий тиждень. Вимоги: знання ПК, можливо без д/р. 56-88-70. •Оббивальник м’яких меблів, учні. 0973602427. •Потрібен менеджер по роботі з клієнтами та трейдер фондового ринку, можливо без д/р. 50-56-68, 0935241209. •Продавці, жін./чол., 25-60 р. Вахта у м. Києві. Оплата 1000 грн.+% щотижня, титлом забезпечуємо, офіційне працевлаштування. 0977356866, 0639824032. •Прибиральники у торг. центри м. Києва. Офіц. працевлашт. 0631456380, 0673090899. •Робота у банку – менеджер. 0938791546. •Мебл. підпр. потріб. оббивальники м’як. меблів з д/р. 0936544078. •Перекладачі у міжнародне агентство. Вимоги: знання англ. мови, ПК, бажання працювати. З/п висока. 37-15-22, 0633329853. •Продавець жін. одяуг. з/п 2000грн. 0935756940. Потр. вантажники та жінки для биття горіхів і сортування ядра горіха. Р-н бази ОСС. 56-97-90, 56-46-48. •Фасувальники-пакувальники цукерок у подарункові упаковки у м. Київ. чол./жін., без д/р, ГР: 7/7, 14/14. Оплата щодня 380 грн/день. Надаємо житло. (044) 383-17-91, 0964043244. •”Гарячі” вакансії, офіс. 0999282688. • Оператор ПК, з/п 2000 грн. 50-53-90. •Потрібен менеджер-консультант у офіс. Бажано д/р у мережевому бізнесі. 0662913744. •Бухгалтер, д/р, з/п 3000 грн. 50-53-90. •Фірмі на постійну роботу потр. кваліфіковані швачки. Вул. Одеська, 42, 0674738212. •Пакувальники рулонів туалетного паперу та серветок у м. Київ, чол./жін., Без д/р. ГР: вахта. Оплата 390 грн/день. Виплата щодня. Надаємо житло + харчування. 0988910538, 044-360-92-31.

ТУРИЗМ

Звичайно, хочеться, щоб пломплом пл мби були надійними та міцними ни ими і слугували якнайдовше. Усі ціі вл власласстивості залежать від матеріалу, алу лу, із із якого виготовлена пломба. Одним із найбільш поширених ширен нихх матеріалів для пломбування сього сьогодні одні є композит. Композитні пломби мби – це це хімічна суміш різноманітних их компокомп по-нентів: штучної смоли, дрібно бно подр подрібрібіб б неного скла або пластмаси,, наповнювач наповнювачем ачем ем частіше всього є фарфор. Такі кі види пломб є мен менш енш ш токсичтокс то ксич ич-ними і значно повільніше стираються. ираються Суттєвим недоліком цього матеріалу є те, що з часом він темніє і відбілити ці пломби неможливо, тому його також використовують для пломбування задніх зубів. Керамічні пломби виготовляються із природного нешкідливого матеріалу, що має найбільш схожі властивості до зубної тканини. Цей матеріал зберігає свій первинний колір протягом усього часу користування. Найчастіше сьогодні стоматологи використовують пломби, виготовлені із фотополімерів. Фотополімери – це найбільш сучасний стоматматеріал, який є пластичним, міцним і з часом не змінює свій колір. Його використовують для ліку-

вання карієсу навіть на віть і на передніх зубах, адже адж ад же він має здатність підлаштовуватися што шт овуватися під природній колір ззубної зубн убної емалі. Вибілювання найбільш Виб Ви білювання - одна із на н йбільш поширених стоматологічних процедур. Це процес, при якому не лише вибілюють поверхневі плями на зубах, але й освітлюють сам зуб. Існують два основні види вибілювання зубів: хімічне і механічне. Щоб повернути зубам їх природний світлий відтінок, досить провести професійне вибілювання лазером. У сучасних клініках використовують спеціальну плазмову установку, що посилює відбілювальний ефект. Але головними способами зберегти зуби здоровими та красивими залишається елементарна гігієна: не забувайте чистити зуби два рази на день, користуватися зубною ниткою і відвідувати свого стоматолога не рідше одного разу на півроку. Олена Кириченко

СПОЖИВАЧ

НАВЧАННЯ

РОБОТА

3

•Охоронці на вахту у м. Київ, чол./жін., 18-55 років. Без д/р. З/п+ 3000 грн/тиждень (графік 7/7, 14/14). Виплата щотижня або 450 грн/ зміна (оплата щодня). Житло надаємо. 0989631102, (044)-383-06-02. •Робота для жінок “бальзаківського” віку. 0936332156. •Потрібен менеджер з реклами (газета). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 0974824220. •Пакувальники київських тортів у коробки у м. Київ, чол./жін., до 55 р., без д/р. ГР: 7/7, 15/15. Оплата щотижня: 3000 грн за тиждень. Житло надаємо. 044-362-99-86, 0979491963. •Робота для чоловіків, жінок та сімейних пар за кордоном. Ліц. АВ №585178, від 02.07.12. Вул. Г.Сталінграда, 22-А. Бізнес-Центр “Митниця” 50-62-63, 0984619688, 0937000435. •Робітники на тарне виробництво, чол. 18-45 р. 0936573005. •Робота в офісі. Вакансії. 0999282619. •”Біржа праці” Курси: комп’ютер, оператор ПК, 1С Бухгалтерія, 7.7:8.1., секретар, менеджер офісу, продажу, з туризму, кадровик. Безкоштовне працевлаштування. 50-53-90, 0935756940. •Потрібні кредитні консультанти. 50-12-42, 0675008304. •Робота за кордоном, шенген-візи. Ліц. Серія АВ № 327071 від 02.07.2007 р. Бул. Шевченка, 268/2, оф. 26. 56-86-14, 0976462517. •Помічник керівника. 0999282619.

ØÓÊÀÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Няня, доглядальниця. Можливо у передмісті. 0662375733.

ÏÎÑËÓÃÈ Ð²ÇͲ

•Дизайн та пошиття штор. Рулонні, римські штори. 0974477247, 0633530128. •Рем. та фарбув. взуття, сумок, чемоданів, зонтів, колясок, курток, дублянок. Заточ. манік. наборів, ножів та ножиць. 0931191704. Аварійне відкриття та врізка замків. Оббивка дверей. 56-19-95, 0974462378. •Скажу, що було вчора, що на серці і що буде. 72-75-05, 0674705262.

ÇÄÎÐÎÂ’ß ÒÀ ÊÐÀÑÀ

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Потр. 50 осіб, які бажають схуднути. 55-07-55. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Безкошт. нарощування вій. 38-38-38. •Знижуємо вагу – школа правильного харчування. 0636722668.

вÇÍÅ

•Потрібна готівка – звертайся. Св. ІК №53РН1602309, від 12.02.09, вид. ДКзРРФПУ. 50-21-42, 0675008304. •Атестат про середню освіту ЕРІБ 787697 №46/1 на ім’я Мороза Олександра Миколайовича, вид. 24.06.2001 р. Черкаською ЗОШ №4, вважати недійсним. • “ÐÈÍÎÊ” ²ÒÀª ç Äíåì íàðîäæåííÿ 15.10 Фірму “Сокол”, з днем заснування 15.10 Фірму “Телетрейд”, з днем заснування 15.10 Інтернет-магазин “Бембі”, з днем заснування 17.10 Фірму “Круг”, з днем заснування 19.10 фірму “Еста-Дент”, з днем заснування 20.10 ЧФ ПАТ “Банк “Київська Русь”, з днем заснування 20.10 Фірму “Охрана СПТО”, з днем заснування 13.10 Шульгіну Ірину Миколаївну, адміністратора клініки “Братья Лепские” 15.10 Гайдук Тетяну Михайлівну, бухгалтера фірми “Лотос 2” 15.10 Клименка Андрія Анатолійовича, заступника директора з виробничих питань ТОВ “Вторметал” 16.10 Палійчук Ольгу Володимирівну, директора фірми “Андромеда” 17.10 Чеменцову Наталію Анатоліївну, заступника директора фірми “Укрстройматериалы” 17.10 Мельник Аллу Анатоліївну, директора Центру розвитку “Мелок” 18.10 Кропиву Ольгу Василівну, викладача Центру розвитку “Мелок” 18.10 Казначеєва Сергія Миколайовича, директора фірми “Таксі плюс” 19.10 Красюк Галину Леонідівну, заступника директора ПП Красюк 20.10 Коваленка Віктора Івановича, директора фірми “Квант-електро” 20.10 Затулівєтрова Олександра, спеціаліста магазину “Марс” 21.10 Ольшевську Олену Леонідівну, артдиректора проекту “Article” 21.10 Петрову Світлану Федорівну, директора магазину “ОКО” 21.10 Скалька Олега Івановича, директора АН “Тріумф” • 15.10 16.10 16.10 16.10 18.10 20.10

ÑÂßÒÀ ÏÎIJ¯ ÄÀÒÈ

Всесвітній день сільських жінок Всесвітній день продовольства Всесвітній день анестезіолога День шефа (День Боса) Міжнародний день кредитних спілок Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози 20.10 Всесвітній день статистики 21.10 День працівників харчової промисловості


з 29.09 до 31.10.12 р.

Магніфлекс у світі матраців - це Мерседес у світі машин. Довіртеся бренду! Виробник. Компанія Magniflex має величезний досвід у виробництві комфортних високоякісних матраців. Фабрика з 50-річним досвідом у виробництві матраців проводить дослідження в області відпочинку та сну, тестування матраців проходить спільно з лікарями-ортопедами, невропатологами і кардіологами. Матраци Magniflex продаються в 50 країнах світу, 70 млн. людей довіряють свій сон і благополуччя гополуччя ополуччя матрацам Magniflex. Безпружинний Ортопедичний ртопедичний матрац Pratico (Пратіко) (П Пратікко)) -

та щільний беcпружиннийй лено в о т матрац найбільш реко-о Виг аковано мендується для людей з уп талії анатомічними порушен-вІ нями у хребті. Виготов-лений з латексної пінии високої якості. д Не деформується і додеаль еальзволяє тілу приймати ідеальАсортимент продукції представлений не для відпочинку положення, моделями: Pratico, Merinos, Waterlattex, яке радять фахівці-ортопеди. Саме тому він рекомендований тим, комуу Naturcomfort, Duoform, Dualcomfort. потрібна корекція при пошкодженнях хребта, а, викликаних травмами і хронічними захворюваннями, у тому числі остеохондрозом. Тривалі випробування по жорстким міжнародним стандартам довели, що технології і матеріали, які використовуються компанією Magniflex, не мають токсичних або алергенних елементів. Не містить пружин. У матраці немає металевих деталей - тому він не чинить на організм шкідливого магнітного і електростатичного впливу. www.magniflex.ck.ua www.magniflex.ua www.magniflex.it

Продукція виготовлена з матеріалів, сертифікованих відомими європейськими лабораторіями, які підтверджують те, що їх складові гіпоалергенні і нетоксичні.

Продукція “Магніфлекс” представлена у Черкасах за адресою: вул. Сумгаїтська, 17/2, “Комфорт плаза”, 1 поверх тел.: (093) 744-49-01, (063) 780-99-55

Завітайте до нового відділу у гіпермаркеті "Епіцентр" Немає нічого кращого, ніж радісна дитяча усмішка! Саме тому у гіпермаркеті “Епіцентр” м. Черкаси для Вас та Ваших діточок створено новий відділ “Епік” – товари для дітей. Тут є все, що може знадобитись для дитини будьякого віку та що максимально полегшить турботу батьків: великий вибір візків, стільців для годування, необхідних речей для догляду за дитиною, дитячий транспорт, іграшки та ігрові комплекси, товари для розвитку, одяг та взуття, а також дитяче харчування, косметика та засоби гігієни. Всього понад 10000 найменувань! Нагадуємо, що нещодавно гіпермаркет “Епіцентр” порадував черкащан відкриттям нової секції – “Побутова техніка”, де представлено асортимент товарів, який постійно оновлюється та розширюється: холодильники, морозильні камери, телевізори, ПК та комп'ютерна техніка, планшети, фотоапарати, пилосмоки, різноманітна дрібна побутова техніка та інше. Представлена техніка найвищої якості та забезпечується гарантійними зобов'язаннями від виробників. До того ж діє безпрецедентна кредитна програма від декількох банків – 120 днів кредиту без жодних переплат! Персонал відділів не залишить Вас наодинці зі своїми пошуками необхідної речі та врахує кожну дрібницю. Таким асортиментом не зможе похвалитися жоден магазин нашого міста. Вся продукція сертифікована та відповідає найвищим європейським стандартам якості. Ми впевнені, що вам сподобається асортимент товарів, приємні ціни та доброзичливе обслуговування, і вже після першого відвідування ви станете нашим постійним покупцем!

Чекаємо Вас за адресою; м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 29, тел./ф.: (0472)339-288, гіпермаркет “Епіцентр”

БЫСТРЫЙ СПОСОБ ПОЛУЧИТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ПРОДАЖИ! Многие предприниматели и руководители задаются вопросом: «Как получить дополнительные продажи?». Один из самых малозатратных и наиболее быстрых способов получить дополнительные продажи – это система cross-sell (или допродажа). Что это такое? Суть данной системы очень проста! Человек принимает решение сделать первый шаг (купить или нет) намного тяжелее, чем второй (купить чтото еще). А это значит, что продать что-то «в довесок» человеку, который только что совершил покупку, на порядок проще, чем новому клиенту. И этим можно и нужно пользоваться. Сделать это очень просто! Каждый раз, когда Ваш клиент уже принял решение о покупке, предлагайте ему вместе с основной покупкой чтото еще из своих товаров или услуг. Конечно, покупать будут не все, но обязательно будут люди, которые захотят приобрести дополнительные товары или услуги, которые вы им предложите! Очень хорошо работает, если делать это с дополнительной скидкой или бонусами. Если хотите посмотреть, как на практике

работает эта система, просто зайдите в один из популярных ресторанов быстрого питания. Закажите напиток, и вам к нему обязательно предложат картошку фри или десерт. Вы думаете, что туда на работу берут только заботливых и вежливых людей? На самом деле - это четко выстроенная система cross-sell по всей сети во всем мире. И кассиры делают это всегда, так как знают, что за ними следит менеджер в белой рубашке, и лишние штрафы им не нужны. Если вы до сих пор этого не делаете, обязательно начните использовать систему cross-sell в своем бизнесе! Подумайте, что с чем лучше всего предлагать клиентам, и дайте задачу своим продавцам или менеджерам обязательно это делать. Когда клиент делает заказ вашего товара или услуги, предложите ему хорошо дополняющий продукт за 30-50% цены основной покупки, и 20-25% клиентов его с удовольствием купят - это средняя статистика. Такая система (именно система, а не хаотичные предложения) принесет вам существенный рост прибыли, тем более, что для вас она, скорее всего, не потребует никаких дополнительных Продолжение следует… вложений.

Вячеслав Варченко Консультант по развитию малого и среднего бизнеса

Первая консультация по увелчению продаж в Вашем бизнесе – БЕСПЛАТНО (только в октябре). Звоните по тел.: (063) 306 99 82

Газета "Рынок-Черкассы" №39  
Газета "Рынок-Черкассы" №39  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Advertisement