Page 1

Українська мова без суржику

Мова – це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування.

Іван Огієнко

Натяжні стелі – сучасне оздоблення оселі Сторінка 2

Пофестивалимо у травні Сторінка 3

Зi святом

Перемоги! 9

травня

Безкоштовна інформаційно-рекламна газета, видається з 1997 року

№ 16 (741) 28 квітня 2012 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 16 (741) 28 квітня 2012 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

ДВЕРІ

БУДМАТЕРІАЛИ

×ÅÐÊÀÑÜʲ ÍÎÂÈÍÈ, ÔÀÊÒÈ, ÏÎIJ¯ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ПАРУСНОГО СПОРТУ ВІДБУДЕТЬСЯ У ЧЕРКАСАХ

З 30 квітня до 5 травня у Черкасах в акваторії Кременчуцького водосховища будуть змагатися понад 70 команд зі всього світу з гонок на розбірних та надувних парусних суднах.

У ЧЕРКАСАХ ВІДКРИТО УНІКАЛЬНИЙ ЗАВОД, ЯКИЙ НЕ МАЄ АНАЛОГІВ В УКРАЇНІ У Черкасах з'явилося унікальне підприємство – завод гарячого цинкування металоконструкцій ТОВ «Компанія «Метал Інвест», який не має аналогів в Україні. Винятковість заводу полягає у розмірах лінії гарячого цинкування та забез-

Черкасці та гості міста матимуть змогу побачити майстерність володіння парусами у складних умовах «великої води». Спортсмени та вболівальники на тиждень пірнуть в атмосферу захопливих змагань та цікавого дружнього спілкування. Програма регати: 30 квітня: 10:00 – відкриття змагань (пляж «Рів'єра») 13:00-19:00 – сигнал «Попередження» першої із серії коротких гонок по трикутнику. 1-4 травня: Ралійна гонка «м. Черкаси – с. Жовнино – с. Васютенці» (130 км). 5 травня: 8:00 – Гонка «с. Васютенці – о. Мурашиний – м. Черкаси» (30 км). 18:00 – Підбиття підсумків. Нагородження переможців і призерів. Офіційне урочисте закриття регати (пляж «Рів'єра»).

печенні не тільки бар'єрного, але й електрохімічного захисту від корозії. Завод має можливість цинкувати металоконструкції довжиною до 15 м та вагою до 8 т. Ця подія свідчить про те, що промислова слава Черкащини відроджується, а реалізація цього та інших заходів щодо створення виробництв на інноваційно-інвестиційній основі дозволить підвищити соціальні стандарти і поліпшить добробут черкащан.

ЄВРОПЕЙСЬКА ПЛОЩА ПОЗЕЛЕНІШАЄ На Європейській площі у Черкассах цього тижня висаджено близько тридцяти срібнолистих кленів біля паркувального майданчика та частину вздовж вулиці Смілянська. Біля кінотеатру «Україна» клени ростимуть у два ряди. Як стало відомо, щоб віднайти справді підходящі породи дерев, котрі легко приживуться, організаторам довелось об'їздити мало не всю Україну. Найкращим варіантом виявився клен, який вважається невибагливим деревом, виростає не досить масивним, а за рахунок щільної та широкої крони створює затінок Дерева привезені із розсадника у Західній Україні. Було закуплено двадцятирічні дерева, висота яких складає близько шести-восьми метрів.

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА, ПРИУРОЧЕНА ТРАГЕДІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС У Черкаському художньому музеї відбудеться виставка, приурочена трагедії на Чорнобильській АЕС. На ній черкасці зможуть побачити 56 плакатів у виконанні дизайнерів-графіків з різних куточків світу. Виставка відкрилася напередодні 16 річниці Чорнобильської катастрофи і пробуде до 9 травня.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Усі роботи з висадки, видалення та закупівлі дерев, ремонту пішохідної зони були здійснені за рахунок власників Будинку Торгівлі. Крім того, надалі планується висадити ще півтисячі кущів різноманітних троянд між тротуаром по вулиці Смілянська та паркувальним майданчиком. А також від бульвару Шевченка до вулиці Хрещатик прокладуть спеціальне замощення у стилі «старого міста».

Організатори виставки – асоціація дизайнерів-графіків «4-й блок», прагне сприяти «вирішенню екологічних проблем засобами мистецтва». Раз на три роки вона проводить виставки-конкурси екологічного плакату. Цьогорічна VIII Міжнародна виставка відбудеться одразу у кількох великих містах – Харкові, Києві, Мінську й Москві. Черкаська виставка покликана пропагувати цю акцію у нашому обласному центрі. У Черкасах така виставка «4-й блок» проходить уперше.

О 7.30 у капличці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулася панахида за загиблими в аварії на ЧАЕС. 8.00 до 8.40 в Академії відбулися урочистості з нагоди вшанування пам'яті жертв Чорнобильської трагедії з покладанням квітів до монументу Героїв Чорнобиля, розташованого на території навчального закладу О 9.30 у Соборному сквері біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбувся молебень, після чого о 10 годині – покладання квітів. Завершило естафету пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим в аварії на ЧАЕС у Південно-Західному районі Черкас.

До Дня Чорнобильської трагедії у четвер, 26 квітня, у Черкасах відбулися урочисті заходи.

Оригінальна стеля може стати «родзинкою» Вашого інтер’єру, але обираючи спосіб оздоблення стелі, варто звертати увагу не лише на естетичні, а й на експлуатаційні властивості. Чудовим поєднанням естетики та практичності можуть похвалитися натяжні стелі. Естетика. Натяжні стелі чудово приховують усі дефекти поверхні. У салонах можна обрати будь-який колір та фактуру. Натяжні стелі бувають глянцевими, матовими, перламутровими, сатиновими, напівпрозорими, з ефектом металу тощо. Також дуже легко експериментувати з формою – конструкції можуть бути навіть ламаними і багатоярусними. Міцність. Натяжна стеля може вберегти приміщення від руйнування у разі затоплення. Під вагою води стеля просто прогинається. Тонка плівка ПВХ, з якої роблять натяжні стелі, здатна витримувати до 100 л води на один квадратний метр. Після того, як відкачати воду, поверхні можна легко повернути початковий вигляд. Інші властивості. Високоеластичний матеріал має хороші тепло-, звуко- та вологоізоляційні якості. Він нетоксичний та екологічно чистий. Вогнетривкий, відповідає вимогам пожежної безпеки. Не вбирає запахів. Експлуатаційна гарантія – приблизно 10 років, але виробники переконують, що такі стелі можуть слугувати і сотню років. Монтаж. Аби встановити конструкцію, достатньо буде лише кількох годин. При цьому не потрібно виносити меблі чи накривати речі – після монтажу майже не залишається будівельного сміття. Експлуатація. На стелі не буде осідати пил, але інколи її можна протирати м’якою ганчіркою. З роками полотна не змінюють своїх технічних характеристик, але якщо кольори трохи потьмяніють, достатньо буде просто протерти стелю спеціальним розчином для скла. Натяжні стелі – недешеве задоволення, але за своїми характеристиками вони вигідно відрізняються від інших видів стель. Тому їх все частіше використовують у найрізноманітніших приміщеннях: квартирах, будинках, офісах тощо. Анна Іваненко

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СЦЕНА ЛЮДСТВА» ЗАПРОШУЄ СВОЇХ ПРИХИЛЬНИКІВ У травні відбудеться традиційний Міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства», на який з'їдуться актори десятьох провідних театрів України, близького та далекого зарубіжжя. Це театральне дійство відбувається уже сьомий рік поспіль. Концепція фестивалю – класика сучасними очима. Брестський театр драми і музики ставитиме «Мрію про Дон Кіхота». Це місце дуже схоже на іспанське, особливо увечері, коли запалюють ліхтарі, переливаються кольорами фонтани. Родзинка цьогорічного фестивалю – показ «Лісової пісні» Львівським театром Л. Курбаса. Вистава не зовсім традиційна. Заради неї приїдуть провідні київські критики.

ОЧЕВИДНІ ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Організатори фестивалю планують розширити географію учасників: цьогоріч нарешті з'явиться очікуваний уже третій рік театр із Грозного, якого чомусь постійно затримували на кордоні. Фестиваль традиційно закриють шевченківською темою, виставою Сергія Проскурні «Тарас. Слова».

Загальна сума сукупного доходу сільського голови с. Хутори у 2011 році становила 52073 грн заробітної плати. Андрій Гуріненко володіє житловим будинком площею 144 кв. м, земельними ділянками площею 5500 кв. м, транспортним засобом марки Москвич М-406 1986 року випуску. Сукупний дохід у 2011 році дружини сільського голови склав 27575 грн. У власності дружини перебуває транспортний засіб марки ВАЗ-21124 2008 року випуску.


С геморроем шутки плохи! Геморрой часто становится излюбленной темой многих шуток и анекдотов на медицинскую тематику, с которыми выступают известные юмористы. Да и сами мы привыкли обозначать этим словом в переносном смысле «проблемы», «лишние заботы» и «трудности». Получается, что большинство из нас относится к проблеме геморроя несерьезно и легкомысленно. Однако в действительности это заболевание никак не ассоциируется с чем-то шуточным и безобидным. Да, возможно те, кто находится на ранних стадиях заболевания, полагают, что совершенно нет необходимости обращаться с подобными пустяками к проктологу. Вы можете думать: примесь крови в каловых массах, небольшой зуд в заднем проходе, боль при дефекации – это не так страшно. Ведь такие симптомы у меня появляются не постоянно, а периодически. Да, но это не значит, что геморрой пройдет как простуда, и вы навсегда забудете о его существовании. Все перечисленные симптомы уже могут свидетельствовать о том, что болезнь перешла в хроническую форму, и со временем она будет возвращаться с новой силой и с новыми мучениями. Кроме того, на фоне геморроя могут возникать и другие серьезные за-

болевания: острая и хроническая трещина заднего прохода, ректальный свищ, анемия, гнойники вокруг прямой кишки, тромбоз и это далеко не весь перечень. А в запущенных случаях развиваются осложнения острого геморроя, такие как: отек анального отверстия, обильные кровотечения, а затем и некроз тканей геморроидальных узлов. В таких случаях самостоятельно вправлять узлы в прямую кишку даже опасно для жизни, так как возникает угроза заражения крови. Такие последствия прогрессирования геморроя вряд ли у кого-то могут вызвать желание пошутить. А если ко всем вышеперечисленным проблемам добавить еще и то, что такие серьезные заболевания, как полипы в кишечнике и злокачественные опухоли имеют похожие с геморроем симптомы, то вывод напрашивается только один – немедленно записываться на прием к проктологу для тщательного обследования. К счастью, на сегодняшний день существуют высокоэффективные и комфортные методы борьбы с таким некомфортным заболеванием, как геморрой. Специалисты медицинского центра «ДОКТОРПРО» очень хорошо понимают чаяния пациентов, которые обращаются к ним за помощью. Здесь все продумано до мелочей, так что,

обратившись сюда за помощью, вы оставляете свои беспокойства за пределами центра. Вы сможете победить геморрой БЕЗ ОПЕРАЦИИ И БЕЗ БОЛИ вместе с высококлассными специалистами медицинского центра. Это основное преимущество лечения геморроя в медицинском центре «ДОКТОРПРО». Разве не об этом вы мечтали все, то время, пока болезнь не давала вам покоя? Обслуживание клиентов проходит по предварительной записи, а позвонить сюда можно в любое удобное для вас время, даже ночью. При необходимости можно связаться с лечащим врачом, а ведь это так важно, знать, что ты находишься не один на один со своей болезнью. Одним из главных преимуществ «ДОКТОРПРО» является также то, что здесь проводится комплексное медицинское обслуживание, т.е. вы проходите диагностику, врач назначает лечение и препараты. Таким образом, вам не требуется обращаться в какието другие медицинские учреждения за дополнительным дорогим обследованием или лечением, потому что все необходимые манипуляции осуществляются в стенах одной клиники.

ПРОКТОЛОГИЯ

г. Черкассы, ул. Кирова, 94

БЕЗОПЕРАЦИОННОЕ ЛЕЧЕНИЕ ГЕМОРРОЯ И ТРЕЩИН ПРЯМОЙ КИШКИ без боли, без госпитализации. Устранение косметических дефектов в области ануса.

Р ДЕРМАТОЛОГИЯ ЛЕЧЕНИЕ ПСОРИАЗА БЕЗ ГОРМОНОВ. Диагностика и лечение грибковых заболеваний кожи, екзем, дерматитов, Удаление кондилом, апилом, бородавок без боли и рубцов.

Ультразвуковая диагностика

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Оголошення

Ïðèâàòí³ îãîëîøåííÿ

Державна податкова інспекція у м. Черкаси Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ÀÂÒÎ ÏÎÑËÓÃÈ

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •Пас/п, Neoplan, Sprinter. Ліц. АВ №382147, ГАТІ від 25.12.07. 0674703059, 0978572109. •В/п, Газель. 38-44-21, 0977127484. •В/п, ЗІЛ-130, борт. 0679700963, 50-25-87. •А/послуги, 0,1-2 т, вантажники. 56-59-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0974866927. •В/п, Газель, до 2 т+2 пас. Гот./безгот. розрах. 56-76-08, 0934882221. •В/п, Газель. 0636738280, 0661030875, 43-30-33. •В/п, Ford Transit, 1,4 т, 9 м3. 0679095349. Перевезення меблів та речей. Газель, до 2 т+2 пас. 0677954383, 56-60-56. •В/п, 5 т, 23 м2. 0962114380. •В/п, Газель. 0975901622, 0931391973. •• ÍÅÐÓÕÎ̲ÑÒÜ

1. Головного державного податкового інспектора відділу адміністрування акцизного збору, на час соціальної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. рацівни иккаа. а. 2. Сттааррш шог ого де д рж жав авн ноого пооддаатткковвоогго ре ревіізо зораа-і -ін іннсппек екттоор ора сееккто тору ру кон он нтр тролю лю за з ппроведенням рроове ов денн нняям нн м готівкових оті тівк ті вкков ових и ррозрахунків озраахуун оз нкків управління правл ввллінн ін ння ня пподаткового одат од дааттков кового ко контролю, онтролю ю, наа час час а соціальсоціальної відпустки по вагітності та пологах основного працівника.

ÇÄÀÌ •В оренду приміщення. 45-52-62. •Подобово, погодинно квартири у будь-якому р-ні. 0933451745, 0965388558. •В оренду землю під город, р-н Пацаєва. 43-27-42. •В оренду торгову площу у магазині на Центр. ринку. 38-87-15, 0961861684. •1-к. кв. Центр, подобово. 0934230644.

Вимоги до кандидатів : Повна вища освіта за фахом фінансово-економічного, юридичного чи технічного спрямування. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 1 місяця. За довідками звертатися м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235, каб. 313, тел. 3772-76 відділ персоналу.

ÍÀÉÌÓ

ЗДОРОВ'Я

ÏÐÎÄÀÌ •Ділянку, 0,4 га, вул. Чехова-Шевченка. Ціна 20000 у.о. Торг. 0674709449. •Сад, 0,12 га у кооп. “Черешня”, с. Гуляйгородок. Ділянка приватизована, підведений електрокабель, криниця, огорожа. Сад починає плодоносити. 0955741199, 0955741194. •1-к. квартиру, центр. Митниця, 3/10/П, 17/9/35, дерев. склопакети, кухня, с/в плитка, нов. сантехніка стяжка підлоги, стін і стелі, балкон заскл., від господаря, 32000 у.о. 0638686386. •Вагончик 2 м х 6 м під дачу або офіс. Ціна договірна. 0932104702.

РОБОТА

• ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÀ ÎÔ²ÑÍÀ ÒÅÕͲÊÀ ÐÅÌÎÍÒ •Ремонт холодильників удома. 38-53-03. •Професійний ремонт телевізорів, DVD, магнітол, муз. центрів. 64-11-52, 64-15-10. Ремонт телевізорів удома. Гарантія. 50-36-85, 71-57-32, 0674732355. •Ремонт холодильників. 66-44-70, 38-38-22. Ремонт холодильників вдома. 56-00-69 •Ремонт НВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •Ремонт пральних машин усіх типів. 56-68-57. •З-д “Ремпобуттехніка”. Рем. холод., пральн. машин, пилос., годин., ел. інстр., двиг. та ін. побут. техніки. Гарантія. 37-62-33, 50-10-70. Арг. сварка, ел. двиг., ток. робіт. 45-35-25. Ремонт пральних машин, ТВ, холодильників. Гарантія. 0972418870, 50-03-71. •Професійний ремонт холодильників удома. Якість. Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Рем. вдома ТV, звичайних та пласких, моніторів пласких, +канал. 38-22-83, 65-80-13. •Ремонт пральних машин-автоматів. 50-01-05. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 56-03-93, 0972914715. •Комп’ютерна допомога, налаштування ПК. Виїзд додому. 0636240409, 0505270495. Ремонт холодильників, гарантія 12 міс. Пральних машин. 0937888954, 56-31-95. •Ремонт пральних машин-автоматів. 38-39-77. Ремонт пральних машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. •Ремонт, налаштування комп’ютерів. 0978878550. Ремонт холодильників удома. Якість, гарантія. 38-28-03, 0674395711, 0638778819.

Сантехніка, заміна водопроводу, опалення. Ванна “під ключ”. Знижки. 50-63-50. •Гіпсок., плитка, малярка. 73-96-50, 0662375733. •Стяж. стелі, стін, відкос., шпал. Рем. кв. 50-64-62. •Плитка, вагонка, гіпс, сантех. 56-17-71. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Відуоси, шпалери, шпаклівка та ін. 76-83-94. •Електрик. 0935518566, 0964058795. •Водопровід, каналізація, опалення, сантехніка. Недорого. 38-25-31, 0963305463. •Дрібний ремонт в будинку. 64-15-09. •Утепл. фасаду. плитка, гіпсок., малярка. 56-96-62. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, лічильники. 56-88-30. •Шпаклівка стелі, стін, шпалери. 71-05-40. •Ремонт стель без пилу. 0633535300. •Електрика, сантехніка. 56-46-50. Сантехніка від А до Я. 56-95-59, 0677379399. •Гіпсок., вагон., відкоси, будь-які стелі. 64-74-85. •Ремонт квартир, сантехніка. 45-27-11. Ремонт квартир, шпаклівка, шпалери від 15 грн. Відкоси. 63-40-60, 0968021930. •Ремонт м’яких покрівель. Недорого. 0679177283. •Відкоси, шпаклівка, шпалери. 64-99-09. •Утеплення будинків. 38-20-66, 0506654219. •Утеп. фасаду, плитка, гіпсок., малярка. 56-49-17. Усі види покрівельних робіт. 0671385124. •Ванна “під ключ”. 0675807875.

ТУРИЗМ

НАВЧАННЯ

ÊÓÏËÞ Ð²ÇÍÅ

•Куплю верстат токарний 16К20, без ремонту у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Ст. годинники, фотоапар., об’єктиви. 63-56-05. •Куплю станок токарний ИЖ-611-ИП, без ремонту, у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Припій, ніхром, бабіт. 0977737929. •Ліс-кругляк для піддонів. 0674701667.

ÏÐÎÄÀÌ Ð²ÇÍÅ

•Щебінь, пісок, відсів, цегла. 56-25-35, 0972501447. •Рекламні щити (розібрані). Ціна прийнятна. 0674734440. •Кондиціонери – продаж, монтаж. 38-22-98. Ракушняк – поставки з кар’єру. 0984956333. •Човен “Крим” у відмінному стані, з документами. 0679439726. •Продам верстати токарні: 1А616К (Середньоволзький з-д) і 1К62Б (з-д “Червоний пролетар”), ціна 16000 грн. кожен. 0972503395, 0632886578. •Шини “Бриджстоун”, 235 х 60, R 18, 4 шт., літні, б/в, 300 грн./шт. 0674736959. •Кондиціонери – продаж, монтаж. 38-66-08. • ²ÍÒÅÐ’ªÐ

ÁÓIJÂÍÈÖÒÂÎ

•Виготовимо з оцинкованого металу і Ранніли відливи, ринви, декоративні елементи для парканів за індивідуальними розмірами. 33-11-12. •Ванна “під ключ”. Знижки на матеріали 10-20%. Гарантія на роботу. 38-28-53. •Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Двері: встановлення, ремонт. 38-45-07. •Сантех., зварюв. роботи. 56-57-73, 0984277804. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Якісно, недорого. 38-28-53. •Свердловини. 56-12-58, 0675803241. •Шпакл. стелі, ствн, шпалери. 63-57-49.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

•Покрівля, євроруберойд. Якість. 73-29-97. Стяжка стелі, стін. Рем. кв-р. 37-55-79. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70. Послуги електрика. Якість. Гарантія. Доступні ціни. 56-98-70, 0978325433. •Сімейна пара виконає якісно ремонт приміщеннь, балкони “під ключ”, відкоси, електрику, сантехніку, плитку, шпалери, ламінат. 0676649356.

•Офіс, ~20м2, на 1 пов. Розгляну будь-які варіанти. 0676632871.

№ 16 (741) 28 квітня 2012 р.

ÐÅÌÎÍÒ ÌÅÁ˲ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перетяж., зміна форм м’як. меблів. 56-70-61. •Рем., перетяж., зміна форм м’як. меблів. 36-86-02.

ÎѲÒÀ, ÍÀÂ×ÀÍÍß

•КУРСИ МАСАЖУ. Центр Євмінова. 56-39-71. •Курси МАСАЖУ. Целюліт. 56-90-57, 0675032919. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920, 0958116731, 0939316448. • ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÕÀÐ×ÓÂÀÍÍß

ÏÐÎÄÀÌ •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 73-43-55. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Цукор, борошно, овочі. Доставка. 55-27-98. •Доставка: цукор, борошно, крупи, сіль, олія у зручний для вас час. 50-76-05, 0980068506, 0939132062. •Доставка: цукор, борошно, сіль, крупи. 38-63-40.

Ô²ÍÀÍÑÈ

•Кредит на б/в авто. 54-41-29.

ÏÐÎÏÎÍÓÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Компанії на постійну роботу потрібні менеджер по роботі з клієнтами та менеджер з продажу (робота в офісі). Вимоги: знання ПК, в/о бажано, можливо без д/р. 50-48-51. •Менеджер, без д/р. 37-50-51. •Бухгалтер, з / п 2200 грн. 0935539692. •Потрібен менеджер по рекламі (газета). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 33-01-41. •Промоутер, від 16 років. 0974504709. •Торг. представник, з/п 3500 грн. 0931137326.

3

•Потрібен керівник відділу ІТ. Вимоги: відмінне знання Windows, FreeBSD, MSSQL, програмування С++, JavaScript, PHP. 33-01-41. •Вантажник, з/п 2000 грн. 37-50-51. •Прибиральниця, з/п 1200 грн. 37-50-51. •Робота за кордоном (набір груп на с/г роботи у Польщу, з/п від 700 дол). Ліц. Серія АВ № 327071 від 02.07.2007 р. Бул. Шевченка, 268/2, оф. 26. 56-86-14, 0969556388. •Різнороби, з/п 120 грн/д. 37-50-51. •Продавець, з/п 1900 грн. 0935539692. •Потрібен менеджер по рекламі (КС). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. Можливість кар’єрного зростання. 33-01-41. •Офіс-менеджер. 0935539692. •Адміністратор. 37-50-51. •Програміст РНР, знання РНР, MySQL, JavaScript. З/п 4000-8000 грн. 0639826007. •Охоронець, з/п 2200 грн. 0974504709. •Водій, з/п за результ. співбесіди. 0935539692. •Кваліфікована швачка – робота на спец. машинах. З/п відрядна. 65-14-38. •Торг. предст., з/п 3500грн. 37-50-51. •Мерчандайзер. 0974504709. •Потр. оббивальник меблів, столяр. 0973602427. •Експедитор, з/п 2200 грн. 0935539692. •Посудомийка. 0974504709. •ТОВ “Черкасиелеватормаш” потрібен шліфувальник 5-6 розряду, кругле та плоске шліфування (металообробка) з д/р, З/п від 3000 грн. 64-22-70. •Укладальник, з/п 1600 грн. 37-50-51. •Офіціант, з/п 1300 грн. 0935539692. •”Біржа праці”. Курси: комп’ютерні. бухгалтер., 1С 7.7;8.0. Працевлаштування. 0935756940. •Агент зі збуту. З/п 4000 грн. 50-61-43. •Кур’єр містом. З/п 200 грн/день. 0931137326. •Додатковий заробіток для підприємців та мережовиків. 0636722668, 0662913744.

ÏÎÑËÓÃÈ Ð²ÇͲ

•Аварійне відкриття квартир, сейфів, автомобілів при втраті ключа. 45-84-58, 0965479659. Аварійне відкриття замків. 50-69-97. •Чищення подушок. 56-39-24, 0638543918. •Рем. та фарбув. взуття, сумок, чемоданів, зонтів, колясок, курток, дублянок. Заточ. манік. наборів, ножів та ножиць. 0931191704. •Учасник Битви екстрасенсів віщує долю по картах Таро. 0674554376. Чищення подушок. 0974196884, 50-54-23. •Скажу, що було вчора, що на серці і що буде. 72-75-05, 0674705262.

ÇÄÎÐÎÂ’ß ÒÀ ÊÐÀÑÀ

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Потр. 50 осіб, які бажають схуднути. 45-14-06. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Безкошт. нарощування вій. 38-38-38. •

ÒÂÀÐÈÍÈ

Виставка собак усіх порід 12.05.12 запрошуємо усіх бажаючих на реєстрацію. 32-77-30, 0667413335. • “ÐÈÍÎÊ” ²ÒÀª ç Äíåì íàðîäæåííÿ 01.05 Черкаський зоопарк, з днем заснування 01.05 ПП Казанджий , з 7-річчям днем заснування 05.05 Ресторан “Алнат”, з 12-річчям 09.05 Фірму “Сучасна сімейна стоматологія “Усмішка”, з днем заснування 12.05 РА “Україна ППН”, з днем заснування компанії 01.05 Кравченко Лідію Кирилівну, заступника директора фірми “Піонер” 02.05 Дойчеву Людмилу Олексіївну, директора Черкаського філіалу ТОВ АрсеналЦентр 04.05 Сюмаченко Наталію Олександрівну, менеджера газети “Ринок-Черкаси” 04.05 Бугая Дмитра Анатолійович, приватного підприємця 06.05 Манько Ірину Володимирівну, менеджера газети “Ринок-Черкаси” 08.05 Кулешу Олексія Володимировича, керуючого ПАТ “Ерсте Банк” 08.05 Єгорову Людмилу Марківну, голову наглядової ради ПАТ “Софот”, з ювілеєм 10.05 Сидоренка Віктора Гавриловича 11.05 Прилипка Євгенія Віталійовича, директора інтернет-магазину “Елітна ділова книга” 12.05 Шевчука Сергія Миколайовича, дизайнера газети “Ринок-Черкаси” 13.05 Старова Олександра Олександровича, директора фірми “Стиль Хаус” • ÑÂßÒÀ ÏÎIJ¯ ÄÀÒÈ 01-02.05 День праці 03.05 Всесвітній день свободи друку 08.05 Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця 09.05 День Перемоги 12.05 Всесвітній день медичних сестер 13.05 День Матері


О компании Магнифлекс Философия отдыха Magniflex

www.magniflex.ua

«Точно так же, как хорошая диета питает тело, отдых питает разум». Это и есть философия и цель, которую преследуют наши технологи, когда создают товары для сна. Мы активно проводим исследования в области сна и отдыха, а также пишем статьи для некоторых журналов по этой теме. Мы постоянно изучаем новые методы и материалы, и на основе этих исследований мы создаем постельные принадлежности, которые улучшают всеобщее благосостояние, усиливая укрепляющее действие сна, как на тело, так и на разум.

ІНТЕР'ЕР

Всемирный патент

www.magniflex.it

В 1986 продукция «Magniflex» начала широко распространятся в мире, после того, как компания получила свой первый патент на технологию вакуумной упаковки. Уменьшив размеры матраса на 70%, «Magniflex» вышла на такие рынки, где оперировали только местные производители. Получив матрас в виде свернутого рулона, вы будете уверены в том, что купили чистое и гигиенически упакованное изделие. Таким образом, уменьшается вероятность повреждения д стен или мебели, когда вы получаете товар. Просто р потяните за петельки, матрас р развернется и восстановит свой оригинальный объем в течение нескольких часов.

н и е е. олже П р о д ем номер ующ в с л ед Матрасы изготовлены из материалов, сертифицированных известными европейскими лабораториями, которые подтверждают то, что их составлющие гипоаллергенны и нетоксичны.

, (063) 780-99-55 Сертификат соответствия №UA1.096.0013055-10 от 24.02.2010 г.

Цена: 450 грн. НОВАЯ ЦЕНА: 390 грн.

Мова – це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування. Іван Огієнко

Настоювати на дотриманні правил

Наполягати на дотриманні правил

Підняти голову

Підвести голову

Робити вигляд

Удавати вигляд

Приймати ліки

Вживати ліки

Одна євро

Один (одне) євро

Повільно проходить час

Повільно спливає час

Дозвольте підняти тост

Дозвольте виголосити тост

Зараз живу в Черкасах

Нині живу в Черкасах

Закрутилося в голові

Запаморочилося в голові

Заключення

Висновок

Предлагаем вашему вниманию ультразвуковую стиральную машинку новейшего поколения «Цунами». В отличие от ультразвуковых машинок прошлого века, в машинке «Цунами» используется принципиально новый излучатель, в котором задействованы более высокие частоты. Это позволяет работать устройству в импульсном режиме и добиваться гораздо большего эффекта при стирке. Импульсный режим по характеру своего действия напоминает выбивание ковра. Ультразвуковые волны идут приливами, «выбивая» грязь из тканевых волокон, при этом бережно относясь к самой ткани и обеспечивая непревзойденное качество стирки. Принципиальное отличие стиральной машинки «Цунами» от других подобных устройств проявляется именно в прерывистой подаче ультразвуковых волн. Остальные виды машинок на это неспособны. Они работают в непрерывном режиме и, в результате, часть грязи просто не отстирывается. Другим неоспоримым преимуществом «Цунами» является округлая форма излучателя, что позволяет распространять ультразвук равномерно во всех направлениях, поэтому нет необходимости переворачивать белье во время стирки. Это значительно повышает удобство стирки и экономит время.

Слуховой аппарат Super Mini Amplifier Слуховой аппарат Super Mini Amplifier - это слуховой усилитель звука, который поможет Вам слышать намного лучше и позволит постоянно наслаждаться окружающими звуками. Лучшее в нем – он настольно мал, что почти не заметен. При этом силен настолько, что позволит Вам заново услышать шепот и тихие разговоры, ведь он усиливает звук до 50 Децибел (dB)! Super Mini Amplifier даст Вам возможность слышать все, что происходит вокруг и свободно общаться с людьми. Super Mini Amplifier прост в использовании, просто вставьте его в ухо - и Вы будете слышать. Вы можете легко подобрать необходимую Вам громкость звука при помощи удобного регулятора. - качественно обрабатывает звук - компенсирует практически любую потерю слуха - подходит для людей разного возраста - компактный, незаметный Сотни тысяч людей по всему миру по достоинству оценили Super Mini Amplifier.

Цена 640 грн. Для пенсионеров и инвалидов цена 320 грн. (скидка 50%) Вы также можете приобрести слуховой аппарат CyberSonic по цене 295 грн.

В результате исследований установлено, что по качеству стирки «Цунами» не уступает громоздким стиральным машинам активаторного типа, именно поэтому она отнесена к классу бытовой техники. С помощью «Цунами» вы можете не только тщательно постирать белье, но и прополоскать его, не прилагая к этому никаких усилий. Порядок стирки невероятно прост: достаточно налить в емкость воды, добавить стиральный порошок, положить белье, поместить излучатель «Цунами» в середину емкости и включить блок питания в сеть. «Цунами» способна отстирать столько же белья, сколько и обычная стиральная машина, но при этом потребляет электроэнергии в 10 раз меньше, чем обычная лампочка, и в 100 раз меньше стиральной машины-автомата. Незаменима при стирке одеял, подушек, верхней одежды. Название «Цунами» было дано этой стиральной машинке благодаря её мощности и высокой эффективности при стирке белья из любых типов ткани. ГАРАНТИЯ 2 ГОДА!!!

Экономичные настенные обогреватели • • • • • • • •

пожаробезопасны; не сжигают кислород в воздухе; весят всего 300 г; удобны для транспортировки (сворачиваются в рулон); потребляемая мощность не более 0,5 кВт (как 2-3 электролампочки); производятся российским заводом; греют не хуже 2-киловаттных.

340 грн. СУПЕР-ЦЕНА: 290 грн. Выставка-продажа “ЦУНАМИ”, слуховых аппаратов и электрообогревателей состоится:

4 мая г. Черкассы, 12:00-13:00, Дом офицеров г. Канев, 9:00-10:00, ГДК, ул. Кошевого, 1 г. Смела, 14:00-15:00, ГДК, ул. Свердлова, 100

Заказы на бесплатную доставку наложенным платежом товаров принимаются по тел.: (044) 491-33-31

Газета "Рынок-Черкассы" №16  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...