Page 1

Ексклюзивний подарунок від душі

Ідемо до лазні за здоров'ям!

Сторінка 2

Сторінка 2

Подарунки від Святого Миколая Сторінка 3

16ня

груд

Ультразвукова пральна машинка

у Черкасах Див. сторинка 4

Безкоштовна інформаційнорекламна газета, видається з 1997 року

№ 47 (723) 10 грудня 2011 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 47 (723) 10 грудня 2011 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

двері

ЧЕРКАСЬКІ НОВИНИ, ФАКТИ, ПОДІЇ «Ноу-хау» для новорічних ялинок Цієї зими придбати новорічну красуню-ялинку буде можливо лише з використанням електронного обліку деревини. Електронний чіп прикріплений до дерева так, що зняти його без ушкодження неможливо. Саме там міститиметься уся інформація про походження хвойного насадження: відомості про лісгосп і лісництво, які відпустили дерево, його сорт та якість.

COMFY відкриває новий магазин у Черкасах

16 грудня відкриється новий магазин COMFY у Черкасах за адресою вул. Сумгаїтська, 10. У результаті нового відкриття мережа COMFY розшириться до 78 магазинів у 37 містах України. Загальна торговельна площа мережі становить більше 128 тис. м.

З 1 грудня 2011 року усі лісгоспи Черкащини забезпечили бірками, кожна з яких має свій номер і штрих-код. Такі заходи безпеки покликані запобігати незаконним вирубуванням і забезпечувати оперативний контроль за продажем усіх без виключення новорічних дерев. Важливо, що впровадження електронного обліку деревини при реалізації новорічних ялинок не вплине на вартість самого дерева, оскільки один такий електронний чіп коштує всього 1,35 грн.

У 2011 році мережа COMFY збільшилась на 10 форматних магазинів. Протягом року були реформовані 50 вже існуючих магазинів мережі згідно з вимогами єдиного формату: збільшена торговельна площа, розширений асортиментний ряд, модернізоване викладання товару, удосконалена навігація всередині магазину. Єдиний формат є запорукою ефективності мережі з точки зору бізнес-процесів. Покупцеві єдиний формат забезпечує комфортні умови для вибору та придбання техніки. Ігор Хіжняк, директор з роздрібного продажу та регіонального розвитку, повідомив: «У наступному році COMFY планує відкрити близько 10 нових магазинів. Помірні плани з експансії зумовлені високими вимогами COMFY до якості торговельних площин, у яких ринок відчуває потребу. Головним фокусом компанії у 2012 році є підвищення якості обслуговування покупців у мережі магазинів COMFY».

інтер'єр Таксі для людей з обмеженими можливостями Нарешті у недалекому майбутньому у Черкасах з'являться таксі для людей з обмеженими фізичними здібностями на інвалідних візках. За кошти міського бюджету вже придбано мікроавтобус «Газель». Зараз вирішується питання про його оснащення спецпідйомником для транспортування інвалідів-візочників.

Користь таких таксі очевидна. Найголовніше це те, що воно реалізує не лише транспортні, але й ряд соціальних проектів. Зокрема, дозволяє людям з обмеженими можливостями краще адаптуватися до сучасного життя: бувати у кіно, відвідувати виставки та інші культурні і розважальні заходи, частіше зустрічатися з друзями. У Черкасах ще не було нічого подібного, тому планується передбачити у міському бюджеті наступного року кошти для того, щоб послуги інва-таксі були безкоштовними.

У здоровому тілі – здоровий дух: йдемо до лазні!

Усі ми чули і знаємо про користь лазні. Адже це, у першу чергу, чистота, душевна рівновага, міцне здоров’я, емоційний відпочинок. Після лазні людина перебуває у прекрасному настрої, з ясними та світлими думками, які позитивно впливають на повсякденні справи та турботи. Хтось віддає перевагу російській лазні, інший полюбляє фінську сауну. Розібратися в усіх тонкощах цієї справи допоможе наша стаття.

Російська лазня

Фінська сауна

Ексклюзивні сувеніри відображення душі

Турецька лазня

Для кожної людини річ, яку їй подарували, дорога як пам'ять, як знак уваги і турботи. А що робити, якщо Ви хочете не лише обрадувати людину, а й здивувати незвичністю Вашого подарунка? Ексклюзивний сувенір – ось що стане Вам у нагоді!

Японська лазня

Головне у російській лазні – це парна, яка повинна бути правильно та ретельно підготовлена. Підтримка пари у парній – справа не із легких і вимагає особливої майстерності та вміння. Після кожної відвідини парної рекомендується прийняти холодний душ або скупатися у басейні, адже контрастні процедури дуже корисні для шкіри та для загального тонусу організму. У першу чергу, російська лазня діє на серцевосудинну систему: прискорюється серцебиття, підвищується артеріальний тиск, як під час фізичних навантажень. Також ця лазня інтенсивно впливає на обмін речовин у організмі людини. Ну а якщо Ви відчули перші симптоми грипу чи ОРВІ, ефективний метод боротьби з небажаною хворобою – відвідування саме російської лазні. Фінська сауна – це суха лазня з сухим гарячим повітрям. Температура повітря може досягати до 140 градусів. Але навіть така висока температура переноситься досить добре за рахунок сухого повітря. Справжня фінська сауна наповнена ароматом цілющих трав, запашного меду і ароматами натурального дерева. Після парної можна зануритися у басейн з крижаною водою і тоді Ви відчуєте легкість тіла і бадьорість духу. Фінська сауна допомагає позбавитися від повсякденного стресу, дарує сили і гарний настрій та є кращим місцем відпочинку та релаксації.

Турецька лазня (хамам). Сьогодні все більше зростає популярність саме турецьких лазень. Основною відмінністю цієї лазні є особливий режим температури. Вона не жарка і тому ідеально підходить для людей, які не переносять високу температуру. Хамам має свою специфіку – тут відвідувачі зігріваються на лежаку з гарячого мармуру, покритого рушником, потім їм роблять інтенсивний масаж, миють мильною піною за допомогою жорсткої волосяної рукавиці і насамкінець обливають холодною водою. Ця лазня є профілактикою від багатьох хвороб: простудних, серцево-судинних, хвороб опорно-рухового апарату і багато інших. Японська лазня (фурако чи офуро) Фурако – це традиційна лазня, процедури якої проводяться у великій кедровій або дубовій купелі (бочці), заповненій водою, яка має автоматичну систему підігрівання. Іншим різновидом японської лазні є офуро – це суха лазня, яка має вигляд дерев'яного ящика, виготовленого із кедру або дуба з автоматичною системою підігрівання. Ящик заповнюється тирсою або річковою галькою (для масажного ефекту), і розігрівається до температури 45 градусів. Японська лазня дуже корисна при серцево-судинних, частих простудних захворюваннях, вона знімає біль при ревматизмі і сприяє нормалізації обміну речовин. Завдяки досить високій температурі під час процедур з організму виводяться шлаки і токсини, шкіра стає більш гладкою та пружною. Олена Кобець

Ексклюзивний сувенір – подарунок в одиничному екземплярі, а це значно підвищує його цінність. Адже даруючи такий сувенір, Ви показуєте особливе ставлення до того, кому його даруєте. При виборі такого сувеніра єдиною перешкодою стане Ваша уява. На які ж парамет-ри необхідно орієнтуватися, щоб подарунок вийшов по-справжньому оригінальним? Звичайно – на привід або подію, до якої він дарується, та на сферу діяльності того, кому цей подарунок призначається.

робота

На сучасному рекламному ринку з’являється все більше й більше агентств та крамниць, які спеціалізуються на виготовленні та продажу саме такої ексклюзивної продукції. Головне, що тут Ви знайдете подарунок на будь-який смак і у будь-якій ціновій категорії. Різноманіття сувенірів вражає – це чашки та футболки із різними зображеннями та фотографіями або унікальне письмове приладдя із гравіюванням. Фотопазли – ще один різновид ексклюзивного сувеніру. Усі знають що пазл – це зображення, що складається з великої кількості елементів досить складної форми. Якщо правильно визначити місце розташування цих частин, зображення перетвориться на цілісну картинку. Все, що Вам потрібно, – це фотографія людини, якій призначається подарунок. Також зображення можна нанести на посуд, офісні речі, запальнички або брелоки. Також популярні сувеніри у вигляді статуеток – наприклад, статуетка-підсвічник чи статуетка-підставка для ручок і паперу. За допомогою цих подарунків Ви надасте красивому ексклюзивному сувеніру функціональних можливостей і з елементу дизайну він перетвориться на необхідну у кожному домі та офісі річ. А ще можна здивувати своїх родичів і відіслати їм оригінальні листівки з привітанням, замовивши їх невеликим накладом. Ексклюзивні сувеніри – це не лише можливість для Вас показати фантазію та смак, але й найкращий спосіб проявити увагу до близької Вам людини. Кобець Олена

Відвідування лазні – це незрівняне задоволення, яке неможливо описати словами. Приємні відчуття і емоції не залишать байдужими, саме тому у багатьох людей похід у сауну чи лазню стає традицією. З 1 грудня змінено розмір мінімальної заробітної плати! Державна податкова інспекція у місті Черкаси повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» з 1 грудня 2011 року розмір мінімальної заробітної плати в розрахунку на місяць становить 1004 гривні. До уваги роботодавців! Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може проводитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт). Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб.

ритуальні послуги


Геморой

не щадить молодих…

У молодості ми бажаємо один одному перемог , кохан ня, кар'єрних вражаючих успі хів, подорожей, і вкрай рідко – здоров'я. Це природно, адже моло дий організм стійко переносить все, чим йому намагається на шкодити господар, і виникає відчуття, що «здоров'я» - нескін ченне і тому - нічого не варте. Але саме у дитинстві і мо лодості закладається потен ціал нашого організму, його опірність хворобам і старінню. І якщо у цьому віці ігнорувати прості правила харчування та гігієни, спорт і режим дня, то

надолужити згаяне після 30-35 років буде практично неможли во. Спиртне, сигарети, фаст-фуд, відмова від спорту, постійний стрес - не найкращі супутники здорового організму. На жаль, саме ці фактори відіграють основну роль у ранньому роз витку проблем з судинами, серед яких - одне з найбільш неприємних захворювань люд ства - геморой. Геморой являє собою над мірне розширення вен кінце вого відділу прямої кишки з утворенням вузлів, заповне них кров'ю. Це захворювання супроводжується появою різ

них неприємних відчуттів при спробі спорожнити кишківник і розвитком важких і навіть не безпечних ускладнень. Для геморою характерні два основні симптоми - крово теча і випадання вузлів з аналь ного каналу. Крім того, можуть з'являтися анальний свербіж, відчуття дискомфорту в аналь ному каналі, виділення слизу. Багато хто не поспішає відвіда ти лікаря, помилково вважаю чи, особливо на ранніх стадіях розвитку хвороби, що геморой нешкідливий. Але це зовсім не так! Запущений, не лікований геморой може викликати ане мію (зниження кількості гемо глобіну), запори, захворювання травної системи, шкіри (різні висипи, у тому числі і вугровий, і т.д.). Під маскою геморою, осо бливо при виділенні крові з прямої кишки, нерідко вияв ляються такі захворювання, як поліпи і рак прямої кишки. Тому при будь-яких проявах кишко вого дискомфорту і особливо при виділеннях крові з прямої кишки необхідно проведення комплексного проктологічного обстеження. В медичному центрі «ДокторПро», що діє у місті Черкаси, створені всі умови для проходження пацієнтами кваліфікованої проктологічної діагностики і лікування за між народними стандартами.

Для комплексного об стеження, без якого немож лива постановка діагнозу, у «ДокторПро» застосову ється сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє ви водити на екран монітора стан слизової прямої кишки, завдяки чому і лікар, і пацієнт зможуть детально розгледіти будь-яке запалення чи ново утворення. У розвинутих європей ських країнах лише 11% хво рих гемороєм лягають під ніж хірурга. А 89% - повністю вилі ковуються завдяки малоін вазивним методиками (без операції). В Україні, на жаль, зворотна ситуація. Пацієнти, які звернулися по допомо гу, не вірять, що хворобу, яка мучить їх протягом багатьох років, можливо вилікувати за кілька сеансів. Лікарі медично го центру «ДокторПро» до водять на практиці - можливо! Без болю, без наркозу, без госпіталізації, без відриву від звичного способу життя - з допомогою легування латексними кільцями або інфрачер воного припікання - пацієнти назавжди позбуваються від геморою, незалежно від віку. Бережіть здоров'я змоло ду. Чим раніше звернутися до лікаря з проблемою геморою, тим легше і простіше буде її вирішити. Р

здоров'я

Приватні оголошення ••

АВТО ПОСЛУГИ

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •Квартирні та офісні переїзди по місту, області та Україні. 0934465393, 0968379791. •В/п, Газель. 43-30-33, 0636738280, 0661030875. •В/п, ЗІЛ 130, борт. 50-25-87, 0679700963. •В/п, Газель. 38-38-88, 0938383888, 0504641717. В/п, Газель, до 2 т. 56-60-56, 0677954383. •В/п, Газель, до 2 т. 0674702823, 56-04-60. •В/п, Газель, 1,8 т. 38-36-51, 0975706360. •В/п, Ford. 56-01-91, 0934545877. •В/п, Богдан, вантажники. Вивіз сміття. 56-70-83, 0978894005, 0631258182. •А/послуги, 0,1-2 т. 56-59-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •А/послуги. 56-58-98. •В/п, FAW, 5 т. 0962114380, 0637387540. •В/п, Газель, 2т, 4м. Усі завантаження. 0975731344. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0974866927. •• НЕРУХОМІСТЬ

ЗДАМ

•В оренду приміщення. 45-52-62. •В оренду офісні приміщення, вул. Хрещатик, 195, буд. ТСОУ (ДТСААФ), пл. Слави. 45-82-38, 0674742128, з 8.00 до 17.00. •Здається офіс, 52 м2. Центр. 0963649701.

НАЙМУ •Квартиру. 50-72-50. •Нац. аптечна мережа, орендує приміщення від 50 до 300 м2. Цікаві тільки прохідні місця, червона лінія. Співпрацюємо з АН. Розглянемо можливість купівлі приміщення. 0675700730 Борис, 0675773747 Олексій. Farm.apteka@mail.ru

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я! туризм ПРОДАМ •Земельну ділянку, 2-пов. будинок, 0,4 га, р-н вул. Зелена, “Підстанція”, погріб, фрукт. дерева. 73-98-02, 0992788772. •Великий вибір квартир за доступними цінами. 56-06-00, 0932364626. АН Citi. •Магазин №89 на базі “Бакалія”, 33 м2. 30000 грн. 45-64-12, 0972614826.

КУПЛЮ •1-2 к. квартиру у р-ні “Митниця”. 72-72-03.

БУДІВНИЦТВО

•Виготовимо з оцинкованого металу і Ранніли відливи, ринви, декоративні елементи для парканів за індивідуальними розмірами. 33-11-12. •Ванна “під ключ”. Знижки на матеріали 1020%. Гарантія на роботу. 38-28-53. •Двері - встановлення, рем., проф. 38-45-07. •Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Гіпсок., вагон., відкоси, будь-які стелі. 64-74-85. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Якісно, недорого. 38-28-53. •Стяжка стелі, стін, відкоси. Ремонт кв. 0937888002, 0962623645, 37-55-79. •Сантех., опален., лічильн., зварюван. 66-91-34. Сантехніка від А до Я. 56-95-59, 0677379399. •Шпаклівка, штукатурка, шпалери, гіпсокартон. 73-96-50, 0662375733. Сантехніка, заміна водопроводу, опалення. Ванна “під ключ”. Знижки. 50-63-50. •Покрівля, євроруберойд. Якість. 73-29-97. •Водопровід, каналізація, опалення, сантехніка. Гарантія. 38-25-31, 0963305463. •Сантехніка, водопровід, каналізація. 50-01-05. Ремонтні роботи: штукатурка, малярка, вагонка, сантехніка, відкоси та ін. 0674731321. •Дрібний ремонт. 38-36-66, 0633531111. •Шпаклівка стелі, стін, шпалери. 71-05-40. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Ремонт квартир, сантехніки. 45-27-11. •Плиточні роботи, від 60 грн./м2. 0971158094. Ремонт квартир: дах, штукатурка, вагонка, гіпсокартон, плитка і т.п. 0930720034. •Професійний ремонт квартир, Якість. 56-49-17. •Установлення стояків води. 0635922772, 56-62-53. •Проф. ремонт кв-р. 0974126144, 72-32-03. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70.

День святого Миколая:

подарунки для дітей, дива для дорослих

Незабаром ми будемо святкувати День Святого Миколая – стародавнє християнське свято, яке святкували ще на Русі. В Україні на це свято зазвичай дарують подарунки ді тям. Але чому б не порадувати також своїх близь ких, коханих та друзів увагою? Адже отримувати і робити подарунки – це так приємно!

Усі ми постійно стикаємося із проблемою вибору подарунків. Перебравши безліч варіантів, часто ми так і не знаходимо нічого оригінального і даруємо непотрібні речі. Як зробити так, щоб подарунок був доречним та сподобався своєму адресатові, розповість ця стаття.

За традицією, у День Святого Миколая подарунки отримували лише слухняні діти, які гарно себе поводили протягом року. Варіантів пода рунків для Вашої дитини на це свято можна знайти безліч. Наприклад, згадаємо себе у дитинстві, як ми любили солодощі: цукерки, шоколадки, шоколадні фігурки, пе чиво, мармеладки, халву – чому б не побалувати дитину і у це чудове свято. Інший чудовий подарунок – це, звичайно, книга. Любов до читання треба прищеплювати з дитинства. Найменшим діткам підійде розмальовка з яскравою обкладин кою або ж дитячі вірші для розвитку пам'яті, казки вітчизняних та зару біжних письменників. Ну і як же без іграшок, різноманіття яких сьогодні радує око чи не у кожному дитячому магазині! Якщо ж Ви бажаєте по єднати оригінальність з функціональністю – подаруйте своїй дитині спортивний інвентар, адже здоров'я – це найголовніше у житті. Лижі, фігурні ковзани, м'ячі, футбольний інвентар, набір для гри у теніс, спортивна форма – вибір тільки за Вами. А от обрати подарунок на це свято близькій людині – справа не із легких, адже, крім своєї оригінальності та індивідуальності, подарунок повинен також нести при ховане послання, яке Ви бажаєте донести. Обирайте подарунок своїй другій половинці залежно від уподобань та рис характеру. Спробуйте зрозуміти, до чого більше схильний Ваш обра нець. Полюбляє завжди знаходитися у центрі уваги? Тоді напевно сподоба ється подарунок, який підкреслить індивідуальність і стиль. По даруйте парфум, стильні запонки, годинник або ж оригінальне письмове приладдя. Мужній чоловік, який має певні захоплен ня, обов'язково оцінить подарунок, який близький до його хобі.

З прекрасною половиною людства кло поту завжди менше. Жінка, побачивши річ, яка їй сподобалась, відразу повідомить про це свого коханого, у надії коли-небудь отримати її у подарунок. Вам залишається лише запам’ятовувати, а ще краще – запи сувати. Жінка не залишиться байдужою до парфуму з останньої колекції ароматів чи різноманітних косметичних новинок. Довгоочікувана побутова техніка також може виявитися чудовим варіантом для подарунку. Ну і, звичайно, не забувай те, що «найкращі друзі дівчини – це діа манти». Ну яка жінка не мріє про гарне намисто або шикарний браслет, кольє або сережки із дорогоцін ним камінням… Тож вмикайте фантазію і не бійтеся експериментувати! Го ловне – не забувайте, що пода рунок має бути доказом того, що Ви підійшли серйозно до його вибору і що він призначений саме для цієї людини. Олена Кобець

№ 47 (723) 10 грудня 2011 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

Заміна водопроводу, каналізації, опалення, лічильники. 56-88-30. •Сантех., зварюв. роб. 56-57-73, 0984277804. •Ванна кімната “під ключ” 0674984906. •Відкоси, буль-які стелі. 0674984906. •Відкоси, стелі, стіни, шпалери. 64-99-09. •Всі внутрішні роботи. Якість. 56-96-26. Ремонт холодильників вдома. Встановлення кондиціонерів. Якість, гарантія. 38-28-03, 0674395711, 0638778819. •Кріпл. карнизів, полиць, шафок та ін. 56-25-26. •Рем.-оздобл. роботи. 56-79-03, 0679198095. •Електрика, сантехніка. 56-46-50. •Євроремонт квартир. Всі види робіт. Якісно. 50-29-86, 0973944953.

• ПОБУТОВА ТА ОФІСНА ТЕХНІКА ремонт •Ремонт холодильників вдома. 38-53-03. •Телемайстерня. Ремонт телевізорів, DVD, магнітол, музцентрів. 64-11-52, 64-15-10. Ремонт телевізорів вдома. Гаратнія. 5036-85, 71-57-32, 0674732355. •Ремонт холодильників. 66-44-70, 38-38-22. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-81-56. •Ремонт СВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •З-д “Ремпобуттехніка” Ремонт холодильн., пральн. машин, пилососів, годинників, елек. інструментів, двигунів та ін. побут. техніки. Гарантія. Якість. 50-10-70, 37-62-33, 45-02-27. Ремонт пральних машин, СВЧ, холодильників. Гарантія 12 міс. 0979444841, 56-21-55. •Професійний ремонт холодильників вдома. Якість, Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Ремонт пральних машин, електроплит та ін. побуттехніки. Гарантія. 51-03-46, 0975840346. •Ремонт швейних машин, оверлок. 56-93-44. •Ремонт будь-яких телевізорів. 56-27-30. •Ремонт пральних машин-автоматів. 50-01-05. Ремонт пральних машин, ТВ, гарантія. Холодильників. 0939332451, 50-03-71. •Ремонт холодильників вдома. 56-31-20. Рем. вдома ТV, звичайних та пласких, моніторів пласких, +канал. 38-22-83, 65-80-13. •Телевізори. Ремонт. 51-01-97. 0984233264. Ремонт холодильників. Гар. 12 міс. 5634-78, 0937888954. •Ремонт пральних машин-автоматів. 38-39-77. •Ремонт автоматичних пральних машин. Ремонт холодильників. Запчастини на крупну і дрібну побутову техніку. 56-82-63, 0977656082. Проф. ремонт TV, DVD, монітори, аудіо, відео, СВЧ-печей. 43-53-89, 56-56-21. •Комп’ютерна допомога. 0633071998. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 5603-93, 0972914715. •Комп’ютерна допомога, настроювання ПК, модернізація. 0636240409, 0505270495. Ремонт холодильників, гар. 12 міс., Пральних машин. 0937888954, 56-31-95. •Ремонт комп’ютерів, ноутбуків. Виклик додому. 56-68-58, 0969997894. Ремонт машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. •Ремонт, настроювання комп’ютерів. 0978878550.

послуги •Комп’ютерний сервіс “Device”: продаж, настроювання, діагностика, ремонт, сервіс. Виклик майстра додому. Вул. Г. Сталінграда, 22-А, оф. 108. 50-05-11.

КУПЛЮ РІЗНЕ

•Ст. годинники, фотоапар., об’єктиви. 63-60-82. •Куплю верстат токарний 16К20, без ремонту у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Нагороди, монети, ікони, картини. 43-43-98.

ПРОДАМ РІЗНЕ

•Шини “Бриджстоун”, 235 х 60, R 18, 4 шт., літня, б/в, 300 грн./шт. 0674736959. •Дошка соснова, обрізна в асортименті, 4м/32мм/48мм (30 куб.). 1000 грн./куб. 0633656547, 32-14-45, 0674707509. •Ракушняк кримський з кар’єру, безкоштовна доставка. Суперціна!!! www.rakushnyk.com. 0965073606 •Продам дрова (зв’язані стрічкою), тирсу з бункера. 38-47-44. Ракушняк – поставки з кар’єру. 0984956333. •Реклам. щити - 3 шт. Ціна договір. 0674734440. •Продам верстати токарні: 1А616К (Середньоволзький з-д) і 1К62Б (з-д Червоний пролетар) ціна 16000 грн. кожен. 0972503395, 0632886578. •Продам човен “Крим”. 0679439726. • ІНТЕР’ЄР

ремонт меблів •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл.38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перет., зміна форм м’як. меб. 36-86-02. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 56-70-61. •Ремонт, перет., м’як. мебл. 38-25-72.

ОСВІТА, НАВЧАННЯ

•КУРСИ МАСАЖУ. Центр Євмінова. 56-39-71. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920. •Курси МАСАЖУ. Кращі. 0675032919, 56-90-57. •Нарощування вій. 38-38-38. •Курси манікюру (акрил, гель). 38-38-38. •Курси перукарів і візажу. 38-38-38.

3

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ продам

•Цукор, борошно, крупи, сіль. Дост. 73-43-55. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Цукор, борошно, овочі. Доставка. 55-27-98. •Доставка: цукор, борошно, сіль, крупи. 38-63-40.

Пропоную роботу

•Спокійна та стабільна робота в офісі, 5-денний робочий тиждень. Вимоги: знання ПК, можливо без д/р. 56-88-70. •Потрібен дизайнер у рекламну газету. Вимоги: створення оригінал-макетів реклами у газету. Досвід володіння програмами: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Indesign. Наявність портфоліо. 0674726939, з 9.00 до 18.00. •Кур’єр по місту. З/п 150 грн./день. 50-61-43. •Мерчандайзер. З/п 3000 грн. 50-61-43. •СТО потрібні автослюсарі. З/п висока 55% та учні. 0965467615. •Продавці на склад канцтоварів. З/п. 1500 грн. +%. 0931137326. •Потр. менеджер в службу доставки. Вимоги: знання Exel, Word, бути комунікабельним, відповідальним, мати бажання працювати. 33-0141, 9.00-18.00. •Оббивальник м’яких меблів, складальник ламінату. 0973602427. •Потрібен менеджер. Додатковий заробіток, вільний графік. Вимоги: в/о, н/в/о.0958116731, 0939316448. •Потрібен менеджер по роботі з клієнтами (газета). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатись, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 33-01-41, з 16.00 до 18.00. •Продавець дит. м-н. 0935756940. •Торговий представник. З/п 3800 грн. 0931137326. •Оператор ПК. З/п 2600 грн. 0931137326. •Оператор ПК, секретар, з/п 1800 грн. 50-53-90. •Потрібен керівник відділу продажів (реклама). Вимоги: жін., 25-35 р., в/о, д/р керівником, комунікабельність, орієнтування на результат. 0674726939. •”Біржа праці”. Курси: оператор ПК в 1С, ПК з “0”, обслуговування та ремонт ПК, бухгалтерські, 1С:7.7; 8.0; секретар, офіс-менеджер, менеджер з продажу, туризму. Безкоштовне працев. 50-53-90, 0935756940. На постійну роботу потрібен зварювальникслюсар. Висока і своєчасна оплата. 0676006969, 0679436625. •Додатковий заробіток для підприємців та мережовиків. 0636722668, 0662913744.

ПОСЛУГИ РІЗНІ

Аварійне відкриття замків. 0677439847. •Прокат новорічних костюмів, від 50 грн. 0505337679, 0674470832. •Рем. та фарбув. взуття, сумок, чемоданів, зонтів, колясок, курток, дублянок. Заточ. манік. наборів, ножів та ножиць. 0931191704. •Юридичні послуги. Адвокат. 50-15-36. Відкриття і врізка замків, оббивка і утеплення дверей. 56-19-95, 0974462378. •Пошиття та ремонт одягу. Швидко, якісно. Помірні ціни. 0980599072, 73-55-11. •Учасник Битви екстрасенсів ворожить на картах Таро. 0674554376. •Надаємо послуги з відповідального збереження, складського оперування. Видача вантажу. 50-10-02. •Послуги ворожки. 72-75-05, 0674705262.

ЗДОРОВ’Я ТА КРАСА

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Потр. 50 осіб, які бажають схуднути. 45-14-06. •Схудн. Целюліт. Масаж. 56-90-57, 0675032919. •Нарощування нігтів. Акція. 0634544970. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Безкоштовні молодіжні стрижки. 33-06-21. •Гелеві нігті. Професійно. 33-06-34.

РІЗНЕ

•Свідоцтво про спадщину №1-1631, вид. на ім’я Сокирко Валентини Олексіївни та Лимаря Олександра Олексійовича вважати недійсним •18.12.2011 р. о 14:00 у приміщенні ЗОШ №2 відбудеться конференція по обранню КСН м-р “Хімселище”. •18.12.11 у актовій залі приміщення по вул. Хоменка, 14/2 о 16:30 відбудеться звітновиборна конференція КСН привокзальним і мікрорайону №5. • “РИНОК” ВІТАЄ з Днем народження 12.12 Діденка Леоніда Івановича, директора автошколи ЧДТУ 13.12 Голуб Віру Павлівну, сестру-господиню медичної фірми “Славутич-Ч” 13.12 Питель Людмилу Павлівну, приватного підприємця 14.12 Толочного Олександра Володимировича, приватного підприємця 16.12 Платонову Олену Григорівну, головного бухгалтера торгової фірми “Піонер” 17.12 Курку Володимира Степановича, приватного підприємця • СВЯТА ПОДІЇ ДАТИ 12.12 День сухопутних військ України 13.12 Апостола Андрія Первозванного 14.12 День ліквідатора 14.12 Пророка Наума. 15.12 День працівників суду 17.12 День працівника державної виконавчої служби 17.12 Великомучениці Варвари і мучениці Іуліанії.


авто

Свід. А01 №482084 від 07.02.2011 р.

Сертификат соответствия №UA1.096.0013055-10 от 24.02.2010 г.

Цена: 450 грн. НОВАЯ ЦЕНА: 390 грн. АКЦІЯ

Предлагаем вашему вниманию ультразвуковую стиральную машинку новей­шего поколения «Цунами». В отличие от ультразвуковых машинок прошлого века, в машинке «Цунами» ис­поль­зуется принци­пиально новый излучатель, в котором задействованы более вы­сокие час­тоты. Это позволяет работать устройству в импульсном режиме и добиваться гораздо большего эффекта при стирке. Импульсный режим по характеру своего действия напоминает выбивание ковра. Ультразвуковые волны идут приливами, «выбивая» грязь из тканевых волокон, при этом бережно относясь к самой ткани и обес­пе­чивая непрев­ зойден­ное качество стирки. Принципиальное отличие стиральной машинки «Цунами» от других подобных устройств проявляется именно в прерывистой подаче ультразвуковых волн. Остальные виды машинок на это неспособны. Они работают в непрерывном режиме и, в результате, часть грязи просто не отстирывается. Другим неоспоримым преимуществом «Цунами» является округлая форма излучателя, что позволяет распространять ультразвук равномерно во всех направлениях, поэтому нет необходимости пере­ворачивать белье во время стирки. Это значительно повышает удобство стирки и эко­номит время.

Слуховой аппарат CYBER SONIC (усилитель звука)

Друзья! Поврежденный слух преодолен, теперь вы можете наслаждаться ясно очерченным, живым звуком не только в беседах с родными и знакомыми, но и в путешествиях с ними, теле- и радиопере­да­чам даже с очень малой громкостью, никому не досаж­ дая просьбами сделать звук или говорить погромче. • • • • • • • • • •

Усиливает звуки до 50 децибел Без проводов Питается от одной батарейки Вес не более 30 грамм Усилитель имеет переключатель вкл./выкл. Удобный регулятор громкости Шумопонижение ANR-Auto Супер чувствительное устройство Оригинальная упаковка В комплекте 3 батарейки и 3 съемных уплотнителя

Экономичные настенные обогреватели • • • •

пожаробезопасны; не сжигают кислород в воздухе; весят всего 300 г; удобны для транспортировки (сворачиваются в рулон); • потребляемая мощность не более 0,5 кВт • (как 2-3 электролампочки); • производятся российским заводом; • греют не хуже 2-киловатных.

ЦЕНА: 340 грн.

только один день 16 декабря с 9 до 11 часов в Доме офицеров в Черкассах (ул. Ильина, 228)

состоится выставка-продажа 100% натуральных средств для восстановления и поддержания здоровья ЗОЛОТОЙ АКТИВ – СИНИЕ ОЧИ (таблетки)

предотвратит возрастное снижение зрения, снизит риск образования дистрофии сетчатки глаза и возрастной дегенерации макулы, затормозит развитие катаракты и глаукомы

ЗАХАР ЗЕМНИЙ Відомий в Україні та далеко за її межами народний спаситель Люди мене часто запитують: «Чому все життя вони тяжко працювали, підняли дітей на ноги та ніколи не робили людям зле - а сьогодні, просто віку доживають?». «Як так виходить, що донька або син роботящі, гарні та розумні - а щасливої долі не мають?». «Що робити, якщо лихі люди зі світу зводять?». «Як захистити свою родину від розлучень, алкогольної напасті та інших негараздів?». Відповідь є! Якщо прийшла біда у ваш дім від недобрих людей – знайте, Господь Бог направить вас до того, хто зруйнує все погане і чорне та поставить надійний захист на щасливе майбутнє! Результат моєї роботи – це тисячі вдячних відгуків та добрий людський поголос. ЗАХАР ЗЕМНИЙ чекає на Вас із 9-00 до 13-00

19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 грудня

за адресою: м. Черкаси, БК «УТОГ» (Глухих), вул. Фрунзе, 73, (зуп. «Дружба Народів») Консультація – безкоштовно! Реалізуються обереги, талісмани, фотографії.

Запис тільки за телефоном: 0 (97) 348-07-01

повысит потенцию, поможет при простатите, уменьшит проявления аденомы

предотвратит возрастное снижение зрения, защитит хрусталик от ультрафиолета и улучшит функции сетчатки Уникально мощное природное средство для восстановления и сохранения зрения! Капсулы содержат экстракт плодов черники (улучшит чувствительность сетчатки глаза), лютеин и зеаксантин (защитят хрусталик и сетчатку от дегенерации), бетакаротин (поможет выработке зрительных пигментов), кверцетин (снимет воспаление и отеки глаз), цинк (защитит от повреждения ультрафиолетом), таурин восстановит при дистрофических нарушениях. Рекомендации к применению: - для предупреждения возрастной дегенерации в сетчатке; - при куриной слепоте; - при катаракте, глаукоме, миопии; - при диабетической ретинопатии; - для защиты глаз от окислительного стресса; - для улучшения кровоснабжения тканей глаза; - при работе с компьютером - после офтальмологических операций - для профилактики утомления глаз; Курс- 2-4 фл. ВЫ БУДЕТЕ ВИДЕТЬ! 1 флакон (30 таблеток) – 50 грн. рекомендуемый курс – 2-4 флакона. ТУ У 15.8-32897121-001-2004

МОЛОДОСТЬ МОЗГА (таблетки)

улучшит мозговое кровообращение, укрепит память, предотвратит головокружение и шум в ушах.

- поможет при болях в сердце, снизит давление, предупредит приступы стенокардии, успокоит нервную систему

Сладкий крик любимойженщины результат вашей мужской силы, которую даст вам Рецепт султана!

г. Черкассы, 12:00-13:00, Дом офицеров

г. Канев, 9:00-10:00, ГДК, ул. Кошевого, 1 г. Смела, 14:00-15:00, ГДК, ул. Свердлова, 100

РЕЦЕПТ СУЛТАНА (таблетки для мужчин)

ЗОЛОТОЙ АКТИВ – КАРДИОЛОГ (капли)

16 декабря

Заказы на бесплатную доставку наложенным платежом товаров принимаются по тел.: (044) 491-33-31

Діяльність проводиться згідно ГК України, ст.ст. 42-46. Свідоцтво В02 №908028

НЕ СДАВАЙСЯ В ПЛЕН ГОДАМ!

Выставка-продажа “ЦУНАМИ”, слуховых аппаратов и электро­обогревателей состоится:

СУПЕР-ЦЕНА 295 грн. Висновок ДС-ЕЕ №05.03.02-03/38575 від 19.04.11 р.

В результате исследований установлено, что по качеству стирки «Цунами» не уступает громоздким стиральным машинам акти­ваторного типа, именно поэтому она отнесена к классу бытовой техники. С помощью «Цунами» вы можете не только тщательно постирать белье, но и прополоскать его, не прилагая к этому никаких усилий. Порядок стирки невероятно прост: достаточно налить в емкость воды, добавить стиральный порошок, положить белье, поместить излучатель «Цунами» в середину емкости и включить блок питания в сеть. «Цунами» способна отстирать столько же белья, сколько и обычная стиральная машина, но при этом потребляет электроэнергии в 10 раз меньше, чем обычная лампочка, и в 100 раз меньше стиральной машины-автомата. Незаменима при стирке одеял, подушек, верх­ ней одежды. Название «Цунами» было дано этой стиральной машинке благодаря её мощности и высокой эф­ фективности при стирке белья из любых типов ткани. ГАРАНТИЯ 2 ГОДА!!!

три причины принимать препарат нормализует сердечный ритм, снизит давление, предупредит приступы стенокардии Фитопрепарат нового поколения. Содержит экстракты боярышника, пустырника, пиона, валерианы, мяты, хмеля, ромашки и душицы. При регулярном (курсовом) при еме, надежно поможет при ослаблен ной деятельности сердца, потому что содержит сбалансированный набор экстрактов основных кардиологических трав! Рекомендуется при: - аритмии, стенокардии - миокардите - кардиосклерозе - гипертонии - одышке - пороках сердца - тахикардии - неврастении, неврозах, бессоннице. Препарат оказывает сосудорасширяющее и спазмолитическое действие, усилит кровообращение в коронарных сосудах сердца и их снабжение кисло родом. Рекомендуется также при сер дечных болях сжимающего, давящего характера. Благодаря высокой концентрации ак тивных веществ и экономичной упа ковке одного флакона достаточно для регулярного приема как минимум в течение месяца. 1 флакон – 50 грн. Противопоказания: Индивидуальная непереносимость компонентов, гипотония, беремен ность, лактация, дети до 12 лет. ТУ У 15.8-32197328-001:2010

Cосудистые причины нарушения эрекции устранит экстракт каштана, по тому что он одержит гликозиды, эскулин и эсцин. Они повысят тонус венозных сосудов и понизят вязкость крови. Усиленную выработку мужских гормонов обеспечит лещина – настоящий сексуальный допинг и кладовая при родного цинка. Она также способствует уменьшению гипертрофии предстатель ной железы. Снимет воспаление предстательной железы и очистит ее от токсинов можжевельник (можжевеловый кофе один из самых популярных мужских афродизиаков на Ближнем Востоке) Мягко очистит мочеполовые пути от микробов и усилит секрецию половых желез фенхель, так как содержит кумарин и флавониды. Предупредит преждевременное семяизвержение и поможет убрать гипертрофию простаты пустырник. Усиление сексуального тонуса обеспечит корень аира. Застарелые воспаления простаты уберет тысячелистник – настоящая “антимикробная щетка”, что обеспечит вам дополнительную сексуальную энергию! Препарат действует очень эффективно, потому что гармонично объединяет рецепты традиционной восточной медицины и ультрасовременные технологии (вакуумно-конденсационный метод таблетирования сохраняет до 95% активных веществ растений). Висновок МОЗ Украины 05.03.02-04/19121

1 флакон (90 таблеток) – 75 грн. АКЦИЯ ДЕКАБРЯ - каждый покупатель препарата РЕЦЕПТ СУЛТАНА получает в подарок 1 флакон препарата ПРОСТО ПОТЕНЦИЯ. Содержит активный цинк и др. ”мужские” микроэлементы для укрепления потенции и стимуляции выработки тестостерона. Его можно применять вместе с РЕЦЕПТОМ СУЛТАНА или в качестве монопрепарата. Заключение МОЗ 05.03.04/48558

ПРИХОДИТЕ ЗА ЗДОРОВЬЕМ! В регионы высылаем почтой (наложенным платежом) – мин. заказ – курс приема

курсовой прием препарата улучшит память и настроение, предупредит скачки давления при метеозависимости и в жаркую погоду Действует очень эффективно, потому что содержит цепочку основных микроэлементов и минералов для мозга – ниа цин, биотин, магний, витамин Е, витамины группы В и автолизат пивных дрожжей. Ниацин сдержит избыточное сгущение крови, предотвращая тем самым инсульты и инфаркты, расширит кровеносные сосу ды, устраняя задержки кровообращения, поможет отсрочить старческое слабоумие. Тиамин - улучшит циркуляцию крови, предотвратит онемение конечностей, обе спечит мозг необходимой для умственной деятельности энергией, оптимизирует по знавательную активность и функции мозга. Пиридоксин - поможет усвоению мозгом аминокислот. Кроме этого, укрепит нервную систему, улучшит настроение, увели чит сократимость миокарда. Рибофлавин – обеспечит клетки мозга кислородом, предотвращая тем самым го ловокружение и общую слабость. Биотин - обеспечит клетки мозга всей нервной системы глюкозой, устраняя раз дражительность и усталость. Витамин Е - улучшит циркуляцию кро ви, снизит кровяное давление и замедлит старение. Фолиевая кислота – затормозит раз витие атеросклероза, усилит память, обе спечит профилактику глубоких венозных тромбозов. Магний-3 – снимет стресс, профилакти рует головную боль и бессонницу. Автолизат пивных дрожжей – обеспе чит легкоусвояемым белком (52%), кото рый содержит восемнадцать аминокислот, восемь из которых незаменимые. Препарат МОЛОДОСТЬ МОЗГА рекомен дуется при: - атеросклерозе; - возрастном снижении памяти; - головокружении и шуме в ушах; - повышенных нервных и умственных на грузках; - депрессии и стрессах. 1 флакон(100 табл.) – 25 грн. Рекомендуемый курс – три флакона Заключение МОЗ 05.03.04/48558

АКЦИЯ ДЕКАБРЯ 3+1 (при покупке 3 флаконов МОЛОДОСТЬ МОЗГА четвертый – бесплатно)

096 619-37-57 095 253-06-46 www.nesdavaisya.org.ua

Газета "Рынок-Черкассы" №47 2011  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...