Page 1

Споживач РЕКЛАМА, ЯКА ПРАЦЮЄ ВЕСЬ РІК,

ВСЬОГО 90 ГРН!

Як обирати та доглядати шкіру і хутро Сторінка 2

Здоров'я

Як зміцнити імунитет восени? Сторінка 3

Нова рубрика:

Українська мова без суржику див. сторінка 3

Безкоштовна інформаційнорекламна газета, видається з 1997 року

№ 40 (716) 22 жовтня 2011 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 40 (716) 22 жовтня 2011 р.

ДВЕРІ

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

БУДМАТЕРІАЛИ

ЧЕРКАСЬКІ НОВИНИ, ФАКТИ, ПОДІЇ ВПЕРШЕ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ УНІКАЛЬНЕ АВТО-МОТО ШОУ

22 жовтня у Черкасах о 15:00 на Центральному стадіоні вперше відбудеться унікальне авто-мотошоу. Організаторами спортивного дійства виступають обласна

БУТИ ПОДОРОЖЧАННЮ ЧИ НЕ БУТИ? У цьому році різкого подорожчання чи дефіциту продуктів не очікується. Так як цьогорічний врожай деяких овочів більше, ніж достатній, навіть може виникнути проблема з їх реалізацією та збутом. Тому ціна на картоплю та цибулю залишиться стабільною. Та й минулорічна проблема

федерація «Драг-стрит Рейсінг» за підтримки багаторазового чемпіона України з авто-мотоспорту Володимира Понєдельника. Програма шоу обіцяє бути насиченою: парад автомобілів та байків, дріфтінгвиступи (високотехнічний вид спорту, у якому водій повинен правильно виконати особливу техніку повороту), стантрайдинг (трюкова їзда на мототехніці), а родзинкою шоу буде виконання вальсу на капоті автомобіля під музику Вівальді. Прикрасою шоу-програми стане команда «Hooligan Streetetunt» – неодноразові переможці Європейських чемпіонатів. Унікальність спортшоу полягає не лише у тому, що захід такого рівня та масштабу вперше проводиться у Черкаській області, але й у тому, що організатори шоу ризикнули провести дрифтинг-виступи, які можуть проводитися лише на великих територіях.

дефіциту круп українському споживачу цього року не загрожує. А от ціна на більшість овочів буде зростати. Пов'язано це із грошовими витратами на їхнє вирощування та зберігання. Ціни на кондитерські вироби, чай та каву також будуть збільшуватися, так як у цей перелік входять імпортовані продукти. Але ціна буде зростати об'єктивно, зважаючи на контроль з боку держави.

ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ЧАС ПОВЕРНЕНО! 18 жовтня Верховна Рада України відмінила свою постанову «Про зміну порядку числення часу на території України», яке передбачало скасування переходу на зимовий час. Таким чином, 30 жовтня українці усе ж переведуть стрілки годинників на одну годину назад. Як установили шведські вчені, перехід на зимовий час корисний для організму людини, особливо для людей, які страждають на сердечно-судинні захворювання. Тож перевід стрілок годинника на годину назад знижує ризик виникнення інфаркту.

НЕБЕЗПЕКА ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ! Кожному відомо, якого лиха може накоїти навіть один-однісінький отруйний гриб, що випадково опинився серед сотень їстівних. При його вживанні в організмі людини можуть виникнути такі ускладнення, проти яких і сучасна медицина безсила. Тому кожен повинен пам’ятати, що збирати гриби можна тільки у тому випадку, коли добре знаєш їх характерні особливості: зовнішній вигляд, колір, запах. Якщо виникає навіть незначний сумнів, ліпше залишити гриб у лісі. Запам’ятайте декілька загальних правил: не збирайте грибів м’яких, червивих, окремих частин грибів; не їжте гриби у сирому вигляді.

жовтень

30 При отруєнні грибами з’являються нудота, сильні болі у животі та голови, нестримне блювання, пронос, можуть бути судоми, наростає загальна слабкість, людина може знепритомніти. Потерпілому потрібно дати блювотні, проносні засоби, зігріти ноги та живіт і якнайшвидше доправити до лікарні. Залишки їжі і блювотиння потрібно зберегти, щоб передати їх лікареві для аналізу. В жодному разі не дозволяється давати хворому спиртні напої, бо від них посилюється всмоктування грибної отрути із кишечника в кров. Ніколи не давайте грибів дітям. А якщо у вас виникає найменший сумнів щодо їх їстівності, ліпше взагалі відмовитись від вживання.

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Свiт хутра та шкiри: як правильно обирати та доглядати

Спочатку хутро потрібно погладити – за напрямком ворсу і назад. На руках не повинно залишатися відчуття жирності, а хутро має легко повернутися у первинний стан. Воно не мусить сипатися, кришитися, заламуватися і залишати на ру ках фарбу. Бажано стиснути поділ виробу – шуба не повинна хрустіти або шарудіти. Потім потрібно оцінити якість хутра: голок і підшерстка. У якісних шубах підкладка за звичай пришита не повністю, і є можливість поглянути на якість мездри – виворіт хутра. Таким чином виробник дає зрозуміти, що його виріб вищої якості. Експерти радять вибирати шиті, а не клеєні вироби. Також слід звернути увагу на той факт, що взимку хутро тварин щільніше, ніж влітку, коли вони линяють. Відповідно, краще зігріє хутро, «вироблене» взимку. І варто ненав'язливо з'ясувати у продавця, якої статі була тварина, із якої виготовлена шуба, адже хутро самок м'якше, а хутро самців краще гріє.

Хутро не може існувати без уваги. Воно любить висіти у шафі на всю довжину, не торкаючись іншого одягу, щоб ворс не заминався. Розмір вішалки повинен відповідати розміру одягу, інакше він деформується. Краще хутро зберігати у спеціальних чохлах. Якщо чохлів немає, обгорніть хутро бавовняною тканиною. Також варто пам’ятати, що при високій температурі зберігання (+25-30) хутро пере сихає, тому краще всього його зберігати у найбільш прохолодних місцях квартири, при відносній вологості повітря 60-70%. Для чищення хутря них виробів у домашніх умовах застосовують різні тверді і порошкопо дібні матеріали, а також спеціальні органічні розчинники. Періодично оглядайте шубу, щоб вчасно виявити можливі пошкодження: витерті місця, місцеві розриви шкіряної тканини і швів, втрату блиску волоса, появу жовтизни.

Надточій Олена, черкаський модельєр, власниця ательє «Шкіра-хутро»: Рецепт виготовлення чохла для зберігання хутряних виробів. З бязі виготовити чохол для хутряного виробу на 10-15 см ширший самого виробу. Заварити рапу (1 кг солі на 0,5 л води). Замочити чохол у гарячому розчині, прокип'ятити 5 хв. і висушити на свіжому повітрі. Такий чохол захищає від молі – міль не відкладає личинок, – хутряний виріб не пріє, так як сіль адсорбує вологу, і в той же час хутро дихає.

Тепле, м'яке, затишне і, головне, розкішне вбрання, що дозволяє відчувати себе королем або королевою у будь-яку погоду – ось що таке одяг із хутра та шкіри. Перед покупкою шуби чи шкіряного виробу важливо вирішити для себе, скільки грошей Ви можете витратити, якого ефекту хочеться досягти і для якої саме мети купується той чи інший вид верхнього одягу. Вкрай важливо правильно обрати якісне хутро чи натуральну шкіру. На що ж потрібно звернути увагу?

При виборі одежі зі шкіри, переконайтеся, що шкіра добре профарбована. На овчині та велюровій шкірі пере вірте, чи добре вона зафарбована на зрізі – зафарбовані мають бути усі шари, а не лише поверхня. На шкірі закріплення покриття перевіряється вологою ваткою – якщо вона забарвлюється, то закріплення слабке і може легко порушитися, наприклад, піти плямами при попаданні во логи. При хорошому закріпленні покриття на шкірі не за лишиться слідів від дощу або мокрого снігу. Натуральну шкіру завжди можна відрізнити від підробки. У справж ньої шкіри зрізи більш округлені, а основа ворсиста. При згинанні на виробах з натуральної шкіри утворюються «зморшки», які при розгинанні швидко повертаються у по чатковий гладкий стан. Крім того, до виробів з натуральної шкіри повинен додаватися відповідний зразок, що повто рює у мініатюрі шкіру тварини та сертифікат, що підтвер джує справжність виробу.

Шкіряні вироби теж потребують певного догляду. Сушіть вироби зі шкіри лише у розпрям леному вигляді при кімнатній температурі і по далі від джерел тепла. Якщо шкіра все ж заду біла, не намагайтеся відновити її еластичність касторовою олією або іншими «народними» засобами, а краще довіртеся досвіду фахівців. Темно-коричневу і чорну шкіру можна очища ти від бруду та пилу вологою тканиною, але на світлій шкірі з аніліновим покриттям від води залишаться патьоки.

Леся Савчук, комерційний директор хімчистки «Donini» «Купуючи шкіряну чи хутряну річ, ви можете звернутись на консультацію до хімчистки. Фахівець зі шкіри огляне виріб та розповість, наскільки він якісний, як довго зможе вам служити, які нюанси можуть виникнути. Подібна консультація надається у хімчистці безкоштовно. Протягом усієї зими хутряний одяг вбирає у себе вологу снігу, дощу, а також пил, піт, бруд, піддається руйнації світлом та деформації у міському транспорті. Тому корисно, щоб кожен зимовий сезон для хутрового та шкіряного одягу закінчувався хімчисткою. Якщо цього не зробити, забруднення за літо закріпляться у структурі шкіри і на осінь позбутися їх бути набагато складніше, а інколи і неможливо. Чим довше забруднення перебуває на шкірі, тим швидше і більше руйнується її структура. Крім того, брудний виріб – це смачна їжа для молі, і якщо не почистити річ навесні, то восени можна знайти у шафі лише її залишок. Чиста ж річ для молі нецікава і несмачна».

Читайте на сайті: http://rynok.ck.ua/new/?cat=9статья мех

Олена Кобець


Приватні оголошення •

Осінь без хвороб: як зміцнити свій імунітет?

У кожної пори року є своя, притаманна тільки їй, краса та чарівність. Скільки радості дарує нам щедра золота осінь: кружляння різнокольорового листя, прогулянки у парку, різноманіття фруктів та овочів і останні теплі дні – бабине літо. Але попри все це існує й інший бік медалі – це щорічне загострення респіраторних захворювань та грипу. Всім відомо, що попередити захворювання легше, ніж його вилікувати. Для того, щоб осінь дарувала лише приємні спогади та емоції, варто знати, як захистити свій організм та зміцнити імунітет у цей період. Імунна система людини захищає організм від різних вірусів та бактерій, тому зміцнюючи імунітет, ми не лише захищаємо себе від інфекцій, а й покращуємо наше самопочуття. Усе більшої популярності набуває спосіб специфічної імунізації, тобто вакцинації, який полягає у тому, що в організм вводять білкові з'єднання, на які і виробляється імунітет проти інфекцій. Але якщо Ви не встигли заздалегідь зробити щеплення або ж з якоїсь причини не довіряєте цьому виду профілактики, завжди є гідна альтернатива протистояти захворюванню.

АВТО ПОСЛУГИ

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •В/п, Газель. 38-38-88, 0938383888, 0504641717. •В/п, газель до 2 т+2 пас. Гот./безгот. розрах. 56-76-08, 0934882221, 0675371599. •В/п, Газель, до 2 т. 0674702823, 56-04-60. •А/послуги. 56-58-98. Перевезення меблів та речей. 56-60-56, 0677954383. •В/п, Газель, до 1,8 т. 38-36-51, 0975706360. •В/п, Газель. 38-44-21, 0977127484. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0974866927. • • НЕРУХОМІСТЬ

ЗДАМ •Квартири подобово, погодинно, будь-який р-н, 30-350 грн. 0965388558, 0939451745. •Великий вибір квартир за доступними цінами. 56-06-00, 0932364626.

Як зазначає Галина Володимирівна Гревцова, сімейний лікар, терапевт, герудотерапевт, – осінньо-зимовий період завжди характеризується загальним зниженням захисних функцій організму, тому саме у цей час нам необхідно звернути особливу увагу на зміцнення імунітету. Насамперед, не варто займатися самолікуванням та профілактикою – необхідно звернутися до лікаря та здати усі необхідні аналізи, щоб виявити можливі проблеми та хронічні хвороби. Вживати якнайбільше вітамінів, фруктів, овочів та натуральних соків, частіше бувати на свіжому повітрі. Також намагайтеся притримуватися збалансованого висококалорійного харчування. В осінньо-зимовий період краще відмовитися від дотримання дієт і вживати різноманітну їжу. Споживайте більше жирної риби, білого м'яса курки. Особливу увагу варто приділити кисломолочним продуктам, тому що у них містяться корисні речовини, які цілюще впливають на шлунково-кишковий тракт. Вживайте якомога більше рідини. Ароматний чай з лимоном та улюбленим варенням – що може бути смачніше та приємніше у боротьбі із небажаною хворобою! Не варто також забувати про цибулю та часник, адже саме у цих продуктах містяться речовини фітонциди, які, потрапляючи у слину людини, вбивають хвороботворні віруси. Щоденне вживання цибулі та часнику – ще один спосіб зміцнення імунітету у сезон зниження захисних функцій організму.

НАВЧАННЯ

Ремонт квартир, дач: вагонка, штукатурка, шпаклівка, малярка, сантехніка, відкоси. Фасади. Прибудови. 0674731321. •Професійний ремонт квартир. 56-49-17. •Шпаклівка стелі, стін, шпалери. 71-05-40. •Плитка, вагонка, гіпс, сантехніка. 56-17-71. Послуги електрика. Якість. Гарантія. Доступні ціни. 56-98-70, 0978325433. •Проф. ремонт, оздоблення квартир. 56-96-26. •Євроремонт квартир. Всі види робіт. Якісно. 50-29-86, 0973944953. Водопров., каналіз., лічильн. води. Недорого, великий досвід. 56-85-24. •Ремонт квартир. 56-07-72, 0938184697. •Ремонт квартир та будинків “під ключ”. Якість, помірні ціни. 0674706325. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, лічильники. 56-88-30. •Відкоси, штукатурка, шпаклівка. 64-99-09. •Покрівля, євроруберойд. Якість. 73-29-97. •Гіпсок., вагон., відкоси, будь-які стелі. 64-74-85. Залив підлоги з мармурової крихти. Ціна договірна. 0950111797.

• ПОБУТОВА ТА ОФІСНА ТЕХНІКА РЕМОНТ •Ремонт холодильників удома. 38-53-03. •Телемайстерня. Ремонт телевізорів, DVD, магнітол, музцентрів. 64-11-52, 64-15-10.

Ремонт холодильників. Гар. 12 міс. 56-34-78, 0937888954. •Ремонт пральних машин-автоматів. 38-39-77. Проф. ремонт TV, DVD, монітори, аудіо, відео, СВЧ-печей. 43-53-89, 56-56-21. •Професійний ремонт холодильників вдома. Якість, Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Телемайстерня. Вул. Сумгаїтська, 17/1 (навпроти маг. “Фуршет”). 65-70-62. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 56-0393, 0972914715. •Комп’ютерна допомога, настроювання ПК, модернізація. 0636240409, 0505270495. Ремонт холодильників вдома. Встановлення кондиціонерів. Якість, гарантія. 38-28-03, 0674395711, 0638778819.

Поради для батьків:

Кобець Олена

•Плиткові роботи, від 60 грн. 0971158094. •Стяжка стелі, відкоси. Ремонт. 0937888002.

Ремонт пральних машин, СВЧ, холодильників. Гарантія 12 міс. 0979444841, 56-21-55. •Ремонт пральних машин-автом. 56-54-40. Ремонт пральних машин, ТВ, гарантія. Холодильників. 0939332451, 50-03-71. •Ремонт ТВ. 56-63-15, 73-95-18, 0964576334. Рем. пральн. машин. 51-03-46, 0975840346. •Ремонт швейних машин, оверлок. 56-93-44. Рем. вдома ТV, звичайних та пласких, моніторів пласких, +канал. 38-22-83, 65-80-13.

Також, намагайтеся не переохолоджуватися і одягатися по погоді. Для того, щоб не підчепити вірус, кожен раз перед виходом на вулицю змащуйте оксоліновою маззю носову порожнину, а повернувшись додому – привчіть себе промивати її мильним розчином. Ще одне важливе правило, яке повинно ввійти у звичку – це щоденне провітрювання приміщення та вологе прибирання. Не останню роль у зміцнені нашого імунітету відіграють відчуття захищеності, спокою. Любов, теплий затишний будинок, у який хочеться повертатися після важкого робочого дня – все це є запорукою нашого психологічного спокою. Нехай Вашим девізом стане: осінь без хвороб! Дотримуючись цих нескладних правил, Ви зможете насолоджуватися усією красою та чарівністю цієї чудової пори року без щорічних побоювань захворіти. Будьте здорові!

Читайте на сайті: http://tinyurl.com/62l3nqu

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

Ремонт телевізорів вдома. Гаратнія. 50-3685, 71-57-32, 0674732355. •Ремонт холодильників. 66-44-70, 38-38-22. •Ремонт СВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •Ремонт пральних машин. Безкоштовний виїзд. Без вихідних. Ремонт холодильників. Запчастини. 56-82-63, 0977656082.

Правила здорової та щасливої осені прості

Валентина Михайлівна Гамяніна, вчитель-практик загальноосвітньої школи № 34, член благодійної школи здоров'я «Здоровий спосіб життя та загартовування організму є невід'ємною частиною зміцнення нашого імунітету. За допомогою своєї програми по оздоровленню дітей, яку я практикую уже другий рік, намагаюсь змінити дитяче ставлення до природи та надати кожній дитині право робити те, що їй подобається. Я впевнена, що сила та здоров'я – у нашій підсвідомості та мисленні. Кожний день після занять ми з учнями загартовуємо організм: обливаємося холодною водою, взимку на Водохреща купаємося в ополонці разом з батьками дітей, ходимо босими по землі, щоб відчувати життєдайну силу природи. Тому мої учні із радістю та блиском в очах чекають на прогулянку після уроків.»

№ 40 (716) 22 жовтня 2011 р.

Ремонт холодильників, гар. 12 міс., Пральних машин. 0937888954, 56-31-95. •Ремонт комп’ютерів, ноутбуків. Виклик додому. 56-68-58, 0969997894. Ремонт машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. •Ремонт, настроювання комп’ютерів. 0978878550. Ремонт пральних машин, холодильників. . Запчастини. 0939712655.

ПРОДАМ •Гаражі. metgar.com.ua.0973285233. 4-к. кв., 62 м2, 5/П, без ремонту, вул. Толстого, 46. 35000 у.о., торг. 0950111797, Сергій (власник). •Торг. приміщ. у р-ні “Митниця” під аптеку, м-н. 2 окр. входи. 8500 грн./м2. 0673597978. •Павільйон на Криваліївському ринку. 56-64-22. •Гаражі металеві. 0976476234. •Склад, виробництво, 800 м2, ПЗР, 2 поверхи. 59000 у.о. або здам. 0673597978.

БУДІВНИЦТВО

•Виготовимо з оцинкованого металу і Ранніли відливи, ринви, декоративні елементи для парканів за індивідуальними розмірами. 33-11-12. •Ванна “під ключ”. Знижки на матеріали 10-20%. Гарантія на роботу. 38-28-53. •Двері - встановлення, рем., проф. 38-45-07. •Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Якісно, недорого. 38-28-53. •Відкоси, стеля, стіни, шпал. 63-51-75, 0676973833. •М’яка покрівля. 0975223890.56-78-99. •Дрібний ремонт. 38-36-66, 0633531111. Сантехніка, заміна водопроводу, опалення. Ванна “під ключ”. Знижки. 50-63-50. •Сантех., опал., лічильн., зварюв. 50-21-49. •Шпалери. Якість. 0971886671. •Водопровід, каналізація, опалення, сантехніка. Гарантія. 38-25-31, 0963305463. •Шпаклівка, штукатурка, шпалери, гіпсокартон. 73-96-50, 0662375733. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Сантех., зварюв. роб. 56-57-73, 0984277804.

ПОСЛУГИ •Комп’ютерна допомога. 0633071998.

КУПЛЮ РІЗНЕ

•Ст. годинники, фотоапар., об’єктиви. 63-60-82. •Куплю верстат токарний 16К20, без ремонту у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Нагороди, монети, ікони, картини. 43-43-98. •Куплю книги будь-які, марки та ін. 56-16-08.

ПРОДАМ РІЗНЕ

•Шини “Бриджстоун”, 235 х 60, R 18, 4 шт., літня, б/в, 300 грн./шт. 0674736959. Ракушняк. Поставки з кар’єру. 0984956333. •Реклам. щити - 3 шт. Ціна договір. 0674734440. •Продам човен “Крим”. 0679439726. Міні-байки із-за кордону на замовлення. Великий асортимент. 0950111797. •Металошукач імпульсний “Tracker-D”, селективний “Кощей-20 м” Доставка по Україні. 0975110382, 0506315660. http://tracker-d.com.ua/ • ІНТЕР’ЄР

РЕМОНТ МЕБЛІВ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл.38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Ремонт, перет., м’як. мебл. 38-25-72. Рем., перет., зм. форм м’як. меб. 36-86-02. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 56-70-61. •Ремонт, перетяжка м’як. меблів. 50-49-07. •Шафи-купе на замовлення. 56-14-49, 0677675664.

ОСВІТА, НАВЧАННЯ

•КУРСИ МАСАЖУ. Центр Євмінова. 56-39-71. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920.

3

•Курси МАСАЖУ. Кращі. 56-90-57, 0675032919. •Нарощування вій. 38-38-38. •Курси манікюру (акрил, гель). 38-38-38. •Курси перукарів і візажу. 38-38-38. • ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

ПРОДАМ •Цукор, борошно, крупи, сіль. Дост. 73-43-55. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Цукор, борошно, овочі. Доставка. 55-27-98. •Доставка: цукор, борошно, сіль. 58-65-77. •Доставка: цукор, борошно, сіль, крупи. 38-63-40.

ПРОПОНУЮ РОБОТУ

•Спокійна та стабільна робота в офісі, 5-денний робочий тиждень. Вимоги: знання ПК, можливо без д/р. 56-88-70. •Потрібен дизайнер у рекламну газету. Вимоги: створення оригінал-макетів реклами у газету. Досвід володіння програмами: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Indesign. Наявність портфоліо. 0674726939, з 9.00 до 18.00. •Потрібні охоронці, вік 25-45 р. 37-73-46. •Столяр, учень столяра. 0973602427. •Потр. менеджер в службу доставки. Вимоги: знання Exel, Word, бути комунікабельним, відповідальним, мати бажання працювати. 33-0141, 9.00-18.00. •Потрібен менеджер. Додатковий заробіток, вільний графік. Вимоги: в/о, н/в/о.0958116731, 0939316448. •Потрібен менеджер по роботі з клієнтами (газета). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатись, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 33-01-41, з 16.00 до 18.00. •Затяжчик м’яких меблів. 0973602427. •Потр. різноробочі (чоловіки). 38-41-67. •Потрібен керівник відділу продажів (реклама). Вимоги: жін., 25-35 р., в/о, д/р керівником, комунікабельність, орієнтування на результат. 0674726939. •СТО: маляр, підготовник зал. з д/р. 0955500142. •”Біржа праці”. Оголошує набір на термінові курси: комп’ютерні, бухгалтерські, 1С:7.7;8.0; оператор ПК, секретар, менеджер. Гарантоване працевлаштування. 50-53-90, 0935756940. На постійну роботу потрібні зварювальник, слюсар, електрик. 0679436625. •Адміністратор, секретар, з/п 1800 грн. 50-53-90. •Оператор ПК, з/п 1800 грн. 50-53-90. •Потр. столяр. З/п відрядна, пост. 0677590699. •Продавець у дит. м-н. 0935756940. •На роботу потрібні відповідальні приймальники склотари. 50-32-26. •Додатковий заробіток для підприємців та мережовиків. 0636722668, 0662913744.

ПОСЛУГИ РІЗНІ

Аварійне відкриття замків. 0677439847. •Рем. та фарбув. взуття, сумок, чемоданів, зонтів, колясок, курток, дублянок. Заточ. манік. наборів, ножів та ножиць. 0931191704. •Фарбування шкіри. Хімчистка хутра та дублянок. 56-08-43. •Реставрація подушок, ковдр. 56-39-24. Відкриття і врізка замків, оббивка і утеплення дверей. 56-19-95, 0974462378. •Послуги ворожки. 72-75-05, 0674705262. •Адвокатські послуги. 0638673199. •Бензопилка: зрізання дерев, розпил дров. Якісно. 0638898989, 0986663527.

РІЗНЕ

•04.10.11 р. о 19:00 сталося ДТП по вул. Руставі. Хто був свідком – прохання повідомити. Сім’я потерпілого. Подяка гарантована. 56-25-77, 0679234151. •Договір купівлі-продажу та Витяг про реєстр. права власності на домоволодіння за адресою м. Черкаси, вул.Гоголя, 322, вид. на ТОВ Корпорації “Райагробуд”, вважати недійсним. •Клуб спілкування, знайомств. 64-76-01

ЗДОРОВ’Я ТА КРАСА

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Потр. 50 осіб, які бажають схуднути. 45-14-06. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. •Безкоштовні молодіжні стрижки. 33-06-21. • “РИНОК” ВІТАЄ з Днем народження 31.10 ПАТ “Енергобанк” з 20-річчям від Дня заснування 27.10 Давиденка Руслана Михайловича, приватного підприємця 28.10 Єфіменко Юлію Анатоліївну, менеджера по рекламі ТОВ “Круг-Акватерм” 28.10 Ющенко Ірину Яківну, директора фірми “Регул” • СВЯТА ПОДІЇ ДАТИ 24.10 День Організації Об’єднаних націй 25.10 День маркетолога 29.10 День працівників служби позавідомчої охорони 30.10 День автомобіліста і шляховика 30.10 День податкової служби України


ІНТЕР'ЄР

Діяльність проводиться згідно ГК України, ст.ст. 42-46. Свідоцтво В02 №908028

Відомий в Україні та далеко за її межами спадковий знахар, цілитель і ясновидець ЗАХАР ЗЕМНИЙ

 «Дочці вже скоро 40 років, а вона ніяк не могла владнати особисте життя. Коли йшли на прийом до Захара Земного, думали, що він, як усі, почне роз повідати про «вінок безшлюбності», але я помили лась. Знахар побачив зовсім іншу, саме дійсну при чину самотності дочки, тому і зняти її зміг. У нашої дівчини з’явились нові знайомі, серед яких і був її коханий. Тепер я обов’язково онуків поняньчу!» Д-р, Черкаська обл.

 «Мені так зробили, що відробити це могла, тільки сильна людина�������������������� і������������������� обов’язково чоловік. Довго я шукала такого і таки знайшла. Мій спаситель Захар Земний не тільки цікавий і гар ний чоловік, але і дуже сильний енергетично. Я йому дуже вдячна за порятунок, тому прошу: «До помагайте і надалі людям, шановний наш Захаре Земний!» Ганна Степанівна  «Після розлучення із чоловіком почала повільно спиватись. Дякувати подрузі, що при вела до Захара Земного. Він – дивовижна люди на! Коли я вдома провела обряд із його контактними предметами, протягом 3 місяців повернутись до тверезого життя і тепер до спиртного ні за що не доторкнусь. Скажу біль ше, нещодавно я познайомилась із гарним чоло віком, який подобається мені і дітям..» Валентина, м. Черкаси  «До Захара Земного прийшла з останньою надією повернути чоловіка у сім’ю. Чула про нього давно������������������������������������� ������������������������������������ і багато хорошого, але т������������ е����������� , що розпо вів ясновидець, мене просто вразило! Побачив він таке особисте нашої родини, наче не сторон ня він людина, а чоловік мій. Без сумніву зробила все, що призначив Захар Земний і результат очевидний: у домі затишок і достаток, а з чоловіком у нас знову медовий місяць.» Марія, Київська обл.  «Захар Земний допоміг нам позбутись при чини та дурного впливу сусідів. Нарешті з городу пішов прибуток, кури добре несуться і корова стала більше давати молока. Мій чоловік окріп по-чоловічому та і мене перестали турбувати хво роби жіночі. Тепер хай сусідів покрутить!» Родина К-л

ЗАХАР ЗЕМНИЙ чекає на Вас із 10-00 до 14-00

28, 29, 30, 31 жовтня та 1, 2, 3 листопада

Р

за адресою: м. Черкаси, БК «УТОГ» (Глухих), вул. Фрунзе, 73, (зуп. «Дружба Народів»)

Первинна консультація – БЕЗКОШТОВНО!

Реалізуються заговорені обереги, талісмани, фотографії.

Попередній запис по телефону: 0 (97) 348-07-01

Р

Газета "Рынок-Черкассы" №40 2011  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Газета "Рынок-Черкассы" №40 2011  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Advertisement