Page 1

Каталог 2012-2013

Набір реклами продовжено на 6 днів. Поспішайте! т.: 330-141

Віртуальний шопінг: поради для покупців Сторінка 3

Які металопластикові вікна краще вибрати? Сторінка 4

Âñå, ùî òðåáà Â á çíàòè ïðî ìàòðàöè Сторінка 4

Безкоштовна інформаційно-рекламна газета, видається з 1997 року

№ 15 (740) 21 квітня 2012 р.

Тираж 80 000 екз.

www.rynok.ck.ua


2

№ 15 (740) 21 квітня 2012 р.

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

ДВЕРІ

×ÅÐÊÀÑÜʲ ÍÎÂÈÍÈ, ÔÀÊÒÈ, ÏÎIJ¯ У ЧЕРКАСАХ СТАРТУВАЛА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» VII акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» стартувала 17 квітня на Європейській площі (біля Будинку Торгівлі). Вона проходить в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах із широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів та батьків. Учні шкіл та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які є зареєстрованими волонтерами та мають ідентифікатори, активно збиратимуть кошти на закупівлю інсулінових помп для дітей Черкас і Черкаської області. Акція проходить кожного

ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ БУДЕ УВІКОВІЧНЕНА СПОРУДЖЕННЯМ СТЕЛИ До 9 Травня на площі Слави у Черкасах увіковічнять пам’ять воїнів, де встановлять стелу, на якій будуть викарбувані імена Героїв Радянського Союзу, котрі народилися чи проживали у Черкасах, а також обороняли та звільняли місто.

ЧЕРКАСЬКИЙ ЗООПАРК ВІДКРИВ НОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ

У Черкаському міському зоопарку стартував новий сезон. Цього разу черкасці та гості міста мали змогу потрапити до нового приміщення – павільйону змінних експозицій. У павільйоні представлено одну з найбагатших колекцій безхребетних в Україні. На спорудження нового павільйону витратили близько 600 тисяч гривень.

ЧЕРКАСЬКИМ МУЗЕЯМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ УНІКАЛЬНІ ПИСАНКИ Напередодні Великодня черкаські обласні краєзнавчий та художній музеї отримали чудовий подарунок. Відомий канадський колекціонер та художник українського походження Мирослав (Честер) Куць презентував музеям по 20 унікальних писанок зі своєї колекції.

дня на вулицях міста і у навчальних закладах міста. Торік у Черкаській області було зібрано понад 67 тисяч гривень, на які придбали дві інсулінові помпи для дітей з Черкас та Звенигородки.

Уже розпочалися роботи – облаштовують майданчик під стелою, заливають фундамент. Як відомо, стела буде гранітною, матеріал із Капустянського родовища, що на Кіровоградщині. Розміри – 2х8 метрів. Планується, що вночі стела підсвічуватиметься, а навколо буде облаштована клумба з калиною. Фінансування проекту взяв на себе як міський, так і обласний бюджети.

Першими на виставку, яка постійно змінюватиметься, у новий павільйон змінних експозицій потрапили 30 видів безхребетних, серед яких різноманітні таргани, скорпіони, чорниші перуанські, паличники, ківсяки, павуки, клопи, сарана тощо. Більшість тварин відвідувачі зоопарку мають змогу побачити вперше, адже вони знаходяться переважно у закритих приміщеннях. За останній рік черкаський зоопарк значно змінився. У зоопарку збудовано тераріум, вольєр для птахів, крокодильник тощо. Поступово реконструюються старі приміщення. А найближчим часом адміністрація зоопарку планує створити вольєри для ведмедів та вовків, подібних за площею не має жоден зоопарк України. Для найменших відвідувачів у зоопарку створено контактний зоопарк, який відкрили торік, а цього року планується розширити вдвічі. Там уже проживають кролики, носуха, морські свинки, кури, маленькі вівці. Невдовзі дітки зможуть погратися із мікротваринами, серед яких мікрокорова. А на дереві у зоні контактного зоопарку спорудять чайний будиночок. З 1 травня у павільйоні змінних експозицій на черкасців чекає виставка «Світ під мікроскопом», до якої увійдуть найпростіші організми.

Черкаський обласний художній музей у подарунок отримав частину колекції писанок, яка репрезентує різні регіони України і налічує близько 3 тисяч зразків. У цій колекції поряд із безцінними зразками українського народного одягу та прикрас, рушників і килимів, різьблення та кераміки, чільне місце займає колекція писанок, виготовлених самим паном Мирославом.

ЧЕРКАСЬКА МОЛОДЬ РОЗМАЛЬОВУВАЛА СУПЕРПИСАНКУ 12 квітня 2012 року 15 команд змагалися у Черкаському міському конкурсі писанок «Великодні барви». Завдання команд було розмалювати дерев’яний макет яйця за годину. Молодь підійшла до конкурсу творчо і створювала не лише писанки, а й мальованки. Після години роботи учасників журі визначило переможців у чотирьох номінаціях. «Приз глядацьких симпатій» отримала команда ЗОШ №26, суперписанку створили студенти Черкаського державного художньо-технологічного коледжу, у номінації «Творча фантазія» перемогу отримала ко-

ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО ОПТОВО-РОЗДРІБНОГО МАГАЗИНУ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН

манда ГО «Міська студентська рада», а команду міської спеціалізованої школи №28 відзначили у номінації «Майстерність виконання».

20 квітня у Черкасах, за адресою Смілянська, 130, відбулося урочисте відкриття першого оптово-роздрібного магазину засобів захисту рослин компанії "Захист Рослин 2000". У магазині представлено понад 500 найменувань товарів для саду та городу і понад 50 сортів високоякісного пакетованого насіння від українських та світових виробників. Вражає широкий асортимент засобів захисту рослин для фермерів, садового інвентарю та садової техніки. Тут Ви маєте унікальну можливість отримати консультацію провідного спеціаліста-агронома. Саме в день відкриття на всіх покупців чекали гарантовані святкові знижки, вручення дисконтів та розіграш подарунків. "Захист Рослин 2000" – це справедливі ціни, висока якість пропонованої продукції і величезний асортимент!

Є ЩО СКАЗАТИ? ПИШІТЬ!

kor@rynok.ck.ua

ДПІ у м. Черкаси ркаси зап запрошує пр ро ошуує отрим отримати Свідоцтво платникаа єд єдиного ди ин ног огго оп по податку ода даттк ку нового нов зразка Згідно з пп. «а» пункту 5 розділу ділуу ІІ ІІ ««Прикінцевих Пр П рик икіін інце цеви их та та п перехідних е ер положень» Закону України від 04.11.2011 р. №4014 Свідоцтва іддо оц цттвва про пр п ро ро сплату спла сп л ту т єдиного єдди ин но ог податку і патенти про сплату фіксованого податку видані на 2011 01 11 1р рік ік є ддійсними ік ійсн ій сни им ми до оо отримання ттр ри нового Свідоцтва, передбаченого цим Законом, але не пізніше, зн нііш шее, ні н ніж ж до до 1 ччервня ервня 2 ер 20 2012 012 12 року. З урахуванням зазначеного ДПІ ПІ у м. м. Ч Черкаси ер рккааси си ззапрошує апро ро ошу шує п платників податків отримати Свідоцтво платника єдиного податку ку нового но н овво ово ого ого го зразка зра р зк з а згідно зггііддн но о з поданими п заявами про застосування спрощеної системи оподаткування. куваан нн няя.. ЗЗазначаємо, азнача аз нача на чаємо чаєм ємо, щ єм що о Св Свідоцтво видається безстроково, виключно субєкту господарювання ня або уп уповноваженій пов овно но н о ова вааже важе женій ним особі та не може передаватися для провадження господарської діяльності іншим особам.

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

БУДМАТЕРІАЛИ


Геморрой. Выбираем лечение.

Вы не задумывались, почему сегодня звучит так много разной информации о таком заболевании, как геморрой, о профилактике и о методах его лечения? У вас может промелькнуть мысль: "Да, надоело слышать об этом! Разве можно назвать это заболевание серьезным, если с ним вполне можно уживаться". Специалисты в один голос парируют, что с геморроем можно жить мирно до определенного момента – пока не разовьется ярко выраженный

процесс, где обязательно появятся мучительные боли в периоды обострений, кровотечения, постоянный дискомфорт и многое другое. Поэтому не нужно думать, что опасность и риск этой болезни слишком преувеличены и не требуют особого внимания. Как раз факты говорят совсем об обратном. Во-первых, геморрой является лидером по распространенности среди других проктологических заболеваний – более 38%. Причем геморрой

не очень-то перебирает с возрастом и полом своего хозяина. Во-вторых, затягивание с лечением болезни только усугубляет ситуацию, а иногда приводит к еще более серьезным заболеваниям (полипы, гнойные воспаления, парапроктит, рак прямой кишки). Теперь становится понятным, почему тема геморроя настолько популярна в печатных изданиях, по телевидению, в Интернете. На самом деле, к геморрою нельзя относиться легкомысленно. Несомненно, у каждого человека, страдающего геморроем, всегда есть выбор – какой метод лечения лучше – безоперационный и безболезненный, но на ранней стадии или хирургическое вмешательство со многими неприятными последствиями, но когда уже другого выхода нет. Медицинский центр «ДОКТОРПРО» предлагаПРОКТОЛОГИЯ

г. Черкассы, ул. Кирова, 94

ет высокоэффективные малоинвазивные методы лечения геморроя: легирование геморроидальных узлов и инфракрасная фотокоагуляция узла. Обе этих процедуры абсолютно безболезненны, проводятся без анестезии и не влияют на привычный ритм жизни. Эффективность этих методик более 90%! Уже при первом посещении клиники пациент проходит комплексное проктологическое видео-обследование, в результате которого ставится точный диагноз и назначается индивидуальная схема лечения. Обследование и лечение проводят черкасские практикующие хирурги-проктологи. Опыт работы специалистов центра – более 15 лет! Доктора имеют высшую категорию! Так что Вы спокойно можете доверить им свою проблему.

Р ДЕРМАТОЛОГИЯ

БЕЗОПЕРАЦИОННОЕ ЛЕЧЕНИЕ ГЕМОРРОЯ И ТРЕЩИН ПРЯМОЙ КИШКИ без боли, без госпитализации. Устранение косметических дефектов в области ануса.

ЛЕЧЕНИЕ ПСОРИАЗА БЕЗ ГОРМОНОВ. Диагностика и лечение грибковых заболеваний кожи, екзем, дерматитов, Удаление кондилом, апилом, бородавок без боли и рубцов.

Ультразвуковая диагностика

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ІНТЕР'ЕР

Ïðèâàòí³ îãîëîøåííÿ •

ÀÂÒÎ ÏÎÑËÓÃÈ

•В/п, 6т. Ліц. АА №837767 Мінтранс. Укр. від 03.08.04. 0679058965, 30-69-84. •Пас/п, Neoplan, Sprinter. Ліц. АВ №382147, ГАТІ від 25.12.07. 0674703059, 0978572109. •В/п, Газель. 38-44-21, 0977127484. •В/п, ЗІЛ-130, борт. 0679700963, 50-25-87. •А/послуги, 0,1-2 т, вантажники. 56-59-95, 0638545741, 0987717702, Роман. •Послуги екскаватора-навантажувача АТЕК 999. Асфальтування + тротуарна плитка. Ціна договірна. 0506565382, 0974866927. •В/п, Газель, до 2 т+2 пас. Гот./безгот. розрах. 56-76-08, 0934882221. •В/п, Газель. 0636738280, 0661030875, 43-30-33. •В/п, Ford Transit, 1,4 т, 9 м3. 0679095349. Перевезення меблів та речей. Газель, до 2 т+2 пас. 0677954383, 56-60-56. •В/п, Газель, 1,8 т+2 пас. 38-36-51. 0975706360. •В/п, 5 т, 23 м2. 0962114380. •В/п, Газель. 0975901322, 0931391973. •• ÍÅÐÓÕÎ̲ÑÒÜ

Платники задово-лені автоматичним відшкодуванням ПДВ ÇÄÀÌ

Заступник начальникаа Державної податкової інспекції у м. Черкаси Семиз Микола Іванович запевнив, що бізнес вже переконався у зручності та сучасності сервісу, який дозволяє отримувати відшкодування податку на додану вартість оперативно, прозоро, без перешкод – в автоматичному режимі і докладають багато зусиль, аби увійти до числа тих, хто має ає на це пр право. равво. о. Піід ччаас ссппілку Під іллку кува в нняя представник ред еддст стааввни ник бізнесу ник бізн бі знес зн есу ес су – генегене ге неральний аль льний ний ди ни ддиректор ире рект ктор ор ТТОВ ОВ В ««РаРааР зек ек Черкаси» Чеерк Ч еркас асси»» М Марк арк Са ар Сандре анд ндре ре відзначив, ідддззна начи ч в, щ щоо ав автомати автоматичне в ти ичн чне чне бюджетне юддж жееттне же ввідшкодування іддшкоддув уваан ння нн ПДВ ДВ В відіграє вііді дігр грааєє ззначне наачн н ч е мі м місце ісц сце у діяльності іяльнос ості ос сті ті ттовариства, ооввар ари арис исств тва, а яке постачає остачає тор торговельне орргоове вель л не обладнання для гіперсупермаркетів. Найбільш проблемний критерій, якого було важко дотриматися, – здійснення операції, до яких застосовується нульова ставка (питома вага яких протягом попередніх дванадцяти послідовних звітних податкових періодів (місяців) сукупно становить не менше 40 відсотків загального обсягу поставок). Отримавши автоматичне відшкодування ПДВ у лютому-березні 2012 року товариство змогло поповнити обігові кошти та закупити сировину. ДПІ у м. Черкаси

•В оренду приміщення. 45-52-62. •Подобово, погодинно квартири у будь-якому р-ні. 0933451745, 0965388558. •В оренду землю під город, р-н Пацаєва. 43-27-42.

Найважливіша порада, яку можна дати сучасним покупцям інтернет-магазинів, – користуватися відомими і перевіреними сайтами. Загалом же корисно довідатися якомога більше інформації про електронний магазин і почитати про нього відгуки. Бажано також дізнатися про реєстрацію продавця та місце найближчого сервіср центру, адже його може просто росто не виявитися у нашому місті. ті.

На надійних сайтах точно зазначено мобільні та стаціонарні телефони, юридичні дані, номер банківського рахунку, електронну адресу. Зверніть увагу на дизайн, домен, оновлення новин. Обов’язково запитайте щось в онлайн-консультанта, а ще краще – зателефонуйте та поспілкуйтеся особисто. На хорошому сайті є книга відгуків, форум, графік роботи персоналу та інша уточнювальна інформація. Варр то озн ознайомитися з усіма правилами та умовами поку покупок. Почитайте гарантійні зобов’язання та політику конфіденційності.

Не радимо купувати товар, якщо ціна на нього аж занадто низька, порівняно з іншимии магазинами. Не бажано платити тити заздалегідь. Отримавши покупку, перевірте гарантію, чек та документ про доставку. Варто знати, що на інтернет-покупки розповсюджуються положення Закону України «Про захист прав споживачів». Тому зберігайте упаковку, адже Ви маєте право обміняти неякісний товар або повернути його та отримати гроші протягом 14 днів.

Якщо Ви наважилися придбати серйозну річ з нового для Вас сайту, досв свідчені споживачі радять купити спочатку якусь дрібницю. А вже потім, якщо Вас задовольнить сервіс, Ви знатимете що й до чого. Фахівці радять бути обережними з номерами банківських карток і не вводити номер кредитки безпосередньо на сайті магазину. Аби убезпечити себе, оберіть платіжний шлюз для оплати, приміром PayPal. Приємного Вам інтернет-шопінгу! Анна Іваненко

330-141, rynok@rynok.ck.ua, www.rynok.ck.ua

Ремонт ванної кімнати. Якість. 56-10-85. •Ремонт м’яких покрівель. Недорого. 0679177283. •Утеп. фасаду, плитка, гіпсок., малярка. 56-49-17. Усі види покрівельних робіт. 0671385124. •Ванна “під ключ”. 0675807875. •Прибудови, фасади. Ремонт квартир, відкоси, вагонка та ін. 0674731321. •Покрівля, євроруберойд. Якість. 73-29-97. Стяжка стелі, стін. Рем. кв-р. 37-55-79. •Гіпсокартон, шпалери, шпаклівка, штукатурка, стяжка підлоги. 50-52-70. Послуги електрика. Якість. Гарантія. Доступні ціни. 56-98-70, 0978325433. •Сімейна пара виконає якісно ремонт приміщеннь, балкони “під ключ”, відкоси, електрику, сантехніку, плитку, шпалери, ламінат. 0676649356. Утеплення будинків. 56-25-26, 0674709890. •Утеплення будинків. 32-06-88, 0506654219. •Кріплення карнизів, шафок, бра та ін. 56-25-26. Послуги електрика. 0637138187, 63-93-87. •Відкоси, шпаклівка, шпалери. 64-99-09.

• ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÀ ÎÔ²ÑÍÀ ÒÅÕͲÊÀ ÐÅÌÎÍÒ •Ремонт холодильників удома. 38-53-03. •Професійний ремонт телевізорів, DVD, магнітол, муз. центрів. 64-11-52, 64-15-10. Ремонт телевізорів удома. Гарантія. 50-36-85, 71-57-32, 0674732355. •Ремонт холодильників. 66-44-70, 38-38-22. Ремонт холодильників вдома. 56-00-69 •Ремонт НВЧ-печей. Виклик додому. 63-34-39. Ремонт телевізорів, ДУ, відео-вх. Вдома. Гарантія. 56-87-72, 0674949678. •Ремонт пральних машин усіх типів. 56-68-57. •З-д “Ремпобуттехніка”. Рем. холод., пральн. машин, пилос., годин., ел. інстр., двиг. та ін. побут. техніки. Гарантія. 37-62-33, 50-10-70. Арг. сварка, ел. двиг., ток. робіт. 45-35-25. Ремонт пральних машин, ТВ, холодильників. Гарантія. 0972418870, 50-03-71. •Професійний ремонт холодильників удома. Якість. Гарантія. 38-26-56, 71-29-90. Рем. вдома ТV, звичайних та пласких, моніторів пласких, +канал. 38-22-83, 65-80-13. •Ремонт пральних машин-автоматів. 50-01-05. Ремонт холодильників. Гарантія 12 міс. 56-03-93, 0972914715. •Комп’ютерна допомога, налаштування ПК. Виїзд додому. 0636240409, 0505270495. Ремонт холодильників, гарантія 12 міс. Пральних машин. 0937888954, 56-31-95. •Ремонт пральних машин-автоматів. 38-39-77. Ремонт пральних машин-автоматів та холодильників. 56-62-20, 0679700979. •Ремонт, налаштування комп’ютерів. 0978878550. Ремонт холодильників удома. Якість, гарантія. 38-28-03, 0674395711, 0638778819.

ÍÀÉÌÓ •Офіс, ~20м2, на 1 пов. Розгляну будь-які варіанти. 0676632871.

ÏÐÎÄÀÌ •4-кім. квартиру, вул. Червоноармійська, 1/10/К, 80/46/7. 59000 у.о. 56-02-00, 0674709227. •3-кім. кв-ру, вул. Чехова, 4/5/П, 65/45/6, у хорошому стані. 36900 у.о. 56-02-00, 0931110090. •4-кім. квартиру, вул. Толстого, 1/9/П, 62 м2, хороший ремонт. 45000 у.о. 56-02-00. •1-кім. квартиру, вул. Я.Галана, 8/9/К, 32/18/7, гостинка, перепланована. 22000 у.о. 56-02-00.

ÁÓIJÂÍÈÖÒÂÎ

•Виготовимо з оцинкованого металу і Ранніли відливи, ринви, декоративні елементи для парканів за індивідуальними розмірами. 33-11-12. •Ванна “під ключ”. Знижки на матеріали 10-20%. Гарантія на роботу. 38-28-53. •Арки, відкоси. Ремонт квартир. 32-76-04. •Двері: встановлення, ремонт. 38-45-07. •Сантех., зварюв. роботи. 56-57-73, 0984277804. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, сантехніки. Лічильники води. Якісно, недорого. 38-28-53. •Свердловини. 56-12-58, 0675803241. •Гіпс, малярка, декоратив. 0938633895. Сантехніка, заміна водопроводу, опалення. Ванна “під ключ”. Знижки. 50-63-50. •Гіпсок., плитка, малярка. 73-96-50, 0662375733. •Стяж. стелі, стін, відкос., шпал. Рем. кв. 50-64-62. •Плитка, вагонка, гіпс, сантех. 56-17-71. Послуги електрика. Професійно, якісно, недорого. 56-95-47, 0675954239. •Ремонт “під ключ” 0938633895. •Водопровід, каналізація, опалення, сантехніка. Гарантія. 38-25-31, 0963305463. •Сантех., плитка, електрика. 0938633895. •Утепл. фасаду. плитка, гіпсок., малярка. 56-96-62. Заміна водопроводу, каналізації, опалення, лічильники. 56-88-30. •Сантех., опал., лічильн., зварюв. 50-21-49. •Ремонтно-будівельні роботи. 0679791002. Сантехніка від А до Я. 56-95-59, 0677379399. •Електрик. 0935518566, 0964058795. •Ремонт квартир, сантехніка. 45-27-11.

ВІРТУАЛЬНИЙ ШОПІНГ: поради для покупців

№ 15 (740) 21 квітня 2012 р.

ÊÓÏËÞ Ð²ÇÍÅ

•Куплю верстат токарний 16К20, без ремонту у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Ст. годинники, фотоапар., об’єктиви. 63-56-05. Нагороди, ікони, срібло, монети та інше. 56-12-10, 0637314174, 0972377742. •Куплю станок токарний ИЖ-611-ИП, без ремонту, у повній комплектації. 0972503395, 0632886578. •Припій, ніхром, бабіт. 0977737929. •Ліс-кругляк для піддонів. 0674701667.

ÏÐÎÄÀÌ Ð²ÇÍÅ

•Щебінь, пісок, відсів, цегла. 56-25-35, 0972501447. •Рекламні щити (розібрані). Ціна прийнятна. 0674734440. Ракушняк – поставки з кар’єру. 0984956333. •Човен “Крим” у відмінному стані, з документами. 0679439726. •Продам верстати токарні: 1А616К (Середньоволзький з-д) і 1К62Б (з-д “Червоний пролетар”), ціна 16000 грн. кожен. 0972503395, 0632886578. •Шини “Бриджстоун”, 235 х 60, R 18, 4 шт., літні, б/в, 300 грн./шт. 0674736959. •Профнастил-10, профнастил-12, металочерепиця – різні кольори. 35-92-85. 0677089795, 0957659814. • ²ÍÒÅÐ’ªÐ

ÐÅÌÎÍÒ ÌÅÁ˲ •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 38-57-46. •Рем. перет. м’як. меблів, зміна форм. 51-02-92. •Рем., перет., зміна форм м’як. мебл. 65-15-48. •Рем., перетяж., зміна форм м’як. меблів. 56-70-61. •Рем., перетяж., зміна форм м’як. меблів. 36-86-02. •Перетяж. м’як. меблів. Якісно. 56-63-93. •Ремонт. перетяж. м’як. меблів. 50-49-07.

ÎѲÒÀ, ÍÀÂ×ÀÍÍß

•КУРСИ МАСАЖУ. Центр Євмінова. 56-39-71. •Курси МАСАЖУ. Целюліт. 56-90-57, 0675032919. •Курси перукарів, візажу. 38-38-38. •Для тих, хто хоче стати сильним, успішним, відкрито набір на курс “Формування особистості”. www.courses.mianie-system.org. 0984296920, 0958116731, 0939316448. •Курси манікюру (акрил, гель). 38-38-38. • ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÕÀÐ×ÓÂÀÍÍß

ÏÐÎÄÀÌ •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 73-43-55. •Цукор, борошно, крупи, сіль. Достав. 38-27-50. •Цукор, борошно, овочі. Доставка. 55-27-98. •Доставка: цукор, борошно, крупи, сіль, олія у зручний для вас час. 50-76-05, 0980068506, 0939132062.

3

•Доставка: цукор, борошно, сіль, крупи. 38-63-40.

Ô²ÍÀÍÑÈ

•Кредит на б/в авто. 54-41-29.

ÏÐÎÏÎÍÓÞ ÐÎÁÎÒÓ

•Компанії на постійну роботу потрібні менеджер по роботі з клієнтами та менеджер з продажу (робота в офісі). Вимоги: знання ПК, в/о бажано, можливо без д/р. 50-48-51. •Потрібен менеджер по рекламі (газета). Жінка 25-40 років. Обов’язки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. 33-01-41. •Спеціаліст зі встанов. кондиціонерів. 56-74-34. •Потрібні охоронці, вік 25-45 р. 37-73-46. •Потрібен керівник відділу ІТ. Вимоги: відмінне знання Windows, FreeBSD, MSSQL, програмування С++, JavaScript, PHP. 33-01-41. •Робота за кордоном (набір груп на с/г роботи у Польщу, з/п від 700 дол). Ліц. Серія АВ № 327071 від 02.07.2007 р. Бул. Шевченка, 268/2, оф. 26. 56-86-14, 0969556388. • Потрібен менеджер по рекламі (КС). Жінка 25-40 років. Обовязки: бажання працювати, навчатися, вміння вести переговори з клієнтами, націленість на результат, відповідальність. Вимоги: вища освіта (бажано), хороші комунікативні навички, впевнене володіння ПК. Умови: графік роботи Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00. Можливість кар'єрного зростання. 0674700677. •Торг. представник, з/п 3500 грн. 0931137326. •Продавець одягу. 0935756940. •Програміст РНР, знання РНР, MySQL, JavaScript. З/п 4000-8000 грн. 0639826007. •Потр. монолітники у м. Ялта, 300 грн/м3. Оплата своєчасно гарантується. 0509640882, Ємір. •Кваліфікована швачка – робота на спец. машинах. З/п відрядна. 65-14-38. •Оператор ПК, з/п 2000 грн. 50-53-90. •Потр. оббивальник меблів, столяр. 0973602427. Терміново потрібні перекладачі англійської мови. Зручний графік, робота в офісі та вдома. Можливий підробіток. 0472-56-39-65, 0672183006, 0634094214. •ТОВ “Черкасиелеватормаш” потрібен шліфувальник 5-6 розряду, кругле та плоске шліфування (металообробка) з д/р, З/п від 3000 грн. 64-22-70. •”Біржа праці”. Курси: комп’ютерні. бухгалтер., 1С 7.7;8.0, секретар. 0935756940. •Агент зі збуту. З/п 4000 грн. 50-61-43. •Кур’єр містом. З/п 200 грн/день. 0931137326. •Додатковий заробіток для підприємців та мережовиків. 0636722668, 0662913744.

ÏÎÑËÓÃÈ Ð²ÇͲ

•Аварійне відкриття квартир, сейфів, автомобілів при втраті ключа. 45-84-58, 0965479659. Аварійне відкриття замків. 50-69-97. •Чищення подушок. 56-39-24, 0638543918. •Рем. та фарбув. взуття, сумок, чемоданів, зонтів, колясок, курток, дублянок. Заточ. манік. наборів, ножів та ножиць. 0931191704. Відкриття і врізка замків. 56-19-95. •Манікюр, педикюр. 0631942435. Чищення подушок. 0974196884, 50-54-23. •Скажу, що було вчора, що на серці і що буде. 72-75-05, 0674705262.

ÇÄÎÐÎÂ’ß ÒÀ ÊÐÀÑÀ

•”ГЕРБАЛАЙФ” професійно. 38-27-22. •Потр. 50 осіб, які бажають схуднути. 45-14-06. •Безкошт. манікюр, нарощування. 33-06-21. • вÇÍÅ •Свідоцтво про загальну середню освіту ЕР №21767980, видане 19.06.2003 Черкаською ЗОШ ІІ-ІІІ ступеня №5 на ім’я Волошина Руслана Івановича, вважати недійсним. •

ÒÂÀÐÈÍÈ

Виставка собак усіх порід 12.05.12 запрошуємо усіх бажаючих на реєстрацію. 32-77-30, 0667413335. • “ÐÈÍÎÊ” ²ÒÀª ç Äíåì íàðîäæåííÿ 24.04 Фірму “Паритет”, з днем заснування 24.04 ПП Іванець, з днем заснування 26.04 ТОВ “Текс”, з 11-річчям 29.04 Тарасенка Анатолія Миколайовича, директора ТОВ “Фармацевтична фірма”Ваше здоров’я” 23.04 Калініна Володимира Федоровича, приватного підприємця 23.04 Ткаченко Таїсію Кузьмівну, заступника головного бухгалтера фірми “Вторметал” 23.04 Бугайчук Вікторію Василівну 24.04 Дяченко Марину Миколаївну, комерційного директора компанії “Манеж” 28.04 Тимошенко Людмилу Анатоліївну, директора фірми “Рабиця” 28.04 Мериченко Тетяну Анатоліївну, менеджера зі збуту фірми “Сателіт” • ÑÂßÒÀ ÏÎIJ¯ ÄÀÒÈ 23.04 Всеукраїнський день психолога 23.04 Всесвітній день книг і авторського права 24.04 Радуниця. Поминання померлих 27.04 Віленської ікони Божої Матері 28.04 Ікони Божої Матері «Життєдайне джерело» 29.04 Святих Жон-Мироносець


При выборе матраса обратите особое внимание на следующие параметры: Беспружинный матрас Magniflex

Беспружинный блок не имеет внутри больших пустот, которые будут скапливать пыль. «Микропоры» беспружинного блока не имеют сообщающихся ячеек, поэтому проникновение пыли во внутренний блок исключается. Внутренний блок матраса закрыт гипоаллергенным теплорегулирующим наполнителем, который выполняет функцию пылевого фильтра. Пыль, которая попадает под чехол матраса, скапливается на пылевом фильтре и частично на верхнем слое внутреннего блока – легко удаляется пылесосом.

Беспружинный Ортопедический матрас Magniflex Merinos: - изготовлен из

Матрас пружинный (бонель, независимая пружина) Пустота внутри матраса с пружинным блоком, является фактически огромным насосом, который тянет пыль («эффект насоса») через аэраторы, чехол и тонкие верхние слои настилочных материалов. Через 2-4 года (в зависимости от комбинации слоев и используемых настилочных материалов) эксплуатации пружинного матраса, внутренний блок будет напоминать заполненный пылесборный мешок пылесоса.

А КО О И УП Н Е Л В О ИИ ИЗГОТ В ИТА Л

ВАНО

вулканизированного полиуретана Elioform - это воздухопроницаемыйй материал с микропористой структурой, у урой, которая улучшает его пластичные свойс ства и позволяет поглотить влагу с тела, кот торая образуется во время сна, и впоследствии последствии удалить ее. Этот материал сохраняет мягкость и эластичность вулканизированного полиуретана. Ортопедический матрас Merinos идеально подходит тем, кто предпочитает ортопедический эффект без лишнего давления и твердости. Особенностью ортопедического матраса www.magniflex.ua Merinos является то, что чехол сделан из мериwww.magniflex.it носовой шерсти, натурального, бесцветного материала, известного своей гигроскопичностью. Во время сна человек может потерять поллитра жидкости из-за потения, мериносовая же шерсть не только может впитать большое количество влаги, но и также оставаться сухой, распределив влагу по своим волокнам, что способствует быстрому испарению влаги. Сохраняя ваше тело сухим, и поддерживая его постоянную температуру, матрас может помочь предотвратить боль в суставах и ревматические болезПродолжение – в следующем номере. ни, и в тоже время улучшить циркуляцию крови.

~*S ,%2 +./+ 12(*."S "S**0 9% "(!0 2(? d. 6<.#. /(2 --? 1+S$ /.12 "(2(1? 1%0).'-.. o./%08%, "S*"12 -."+>>2<1? -% - .$(- $%1?2.* 0.*S", /.-$03#%, "S*- Z ! # 2.43-*6S.- +<-(,( – 6% S %12%2(* /0(,S9%--?, S .1"S2+%--?, S 83,.S'.+?6S?, S ' 5(12 "S$ 5.+.$3 7( 1/%*(.

Матрасы изготовлены из материалов, сертифицированных известными европейскими лабораториями, которые подтверждают то, что их составлющие гипоаллергенны и нетоксичны.

Більшість при виборі вікон звертають увагу на рекламу або поради знайомих. Але у розмаїтті рекламних роликів легко розгубитись, а думки порадників дуже суперечливі. Найбільш часто замовники вікон цікавляться тільки вибором ПВХ профілю, з якого зроблене вікно, забуваючи про те, що це лише матеріал, з якого виготовляють раму вікна. Це неправильно. Від профілю енергоефективність Вашого вікна залежить відсотків на п’ять, решта – це якість виробництва та монтажу. Визначити “на око” відповідність профілю технічним характеристикам практично неможливо. Тому, найважливіший момент при виборі – відповідність ДСТУ для житлових приміщень. Наявність відповідних сертифікатів у компанії, де Ви збираєтеся замовляти пластикові вікна, допоможе Вам вирішити це питання.

Пластикове вікно можна зробити з багатьох видів профілю і фурнітури,, які відрізняються і маркою, і якістю, і ціною. Головне завдання фахівців – м виготовити і встановити пластикові вікна, які повністю відповідають вашим бажанням і не вимагають зайвих витрат. Навіть найдорожчі і якісні вікнаа втрачають свої чудові властивості у разі неправильного монтажу.

Місце контакту вікна зі стіною є критичною зоною. Тут ймовірний ризик серйозних тепловитрат. Помилки монтажу призводять до послаблення структури ізолюючогоо шару і виникнення «містків холоду», через які у холодну пору року і по-кидає наші будинки дорогоцінне тепло. Найбільш простий спосіб забезпе-чити тепловий комфорт у всьому будинку – теплий монтаж вікон (монтаж з використанням додаткових теплоізоляційних матеріалів). Великі вікна, якіі надають необмеженого доступу сонячному світлу, – мрія багатьох власниківв котеджів і квартир. Це рішення підходить і для будинків з низьким енергос-поживанням, а також для скління лоджій і балконів. Ціни при цьому вельми гуманні, на відміну від дорогої теплоізоляції цих приміщень. Теплий монтаж вікна дозволяє не тільки запобігти утворенню містків хо-лоду, а й забезпечує безперервну вентиляцію і захист від зовнішніх впливівв і вологи, запобігає утворенню плісняви. Рекомендується така установка для всіх типів вікон, але найбільш відчутний ефект Ви зможете отримати разом м з енергоефективними вікнами. Багато людей досі нехтують «теплим монтажем» вікон на користь більш дешевих і простих рішень. Але чи є «теплий монтаж» настільки дорогим? Чи не вигідніше один раз вкласти гроші у інноваційні рішення, щоб згодом економити протягом багатьох років? Власник фірми “ДомоСервіс“ Світлана Васіна

r%/+() ,.-2 & "S*.$.'".+?Z "$"S7S ',%-8(2( "20 2( 2%/+ , .2&%,– '-('(2( 0 53-*( ' ./ +%--?.

Газета "Рынок-Черкассы" №15  

Рынок-Черкассы - информационный путеводитель по товарам и услугам в Черкасском регионе. Предоставляет оперативную, достоверную и эффективную...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you