Page 1

Солодке життЯ Журнал для хороших людей

щомісячний вісник

ТОВ “Торгова фірма “Рудь”

випуск 28, липень 2013 р.

Вся правда про

ГРОШІ

50

корисних звичок

12

заповідей оптиміста Східні правила

ЧИСТОТИ Рубрика

Люди, ви чуєте?

Зупиніться! Рубрика

ПЕРСОНА

Стів Джобс

Унікальні речі своїми руками

GOOD LOOK

Вдалі комбінації у вашому дресс-коді

7

слів, які потрібно ЗАБУТИ

ВІТАЄМО

ІМЕНИННИКА Нашого Генерального директора!


ДУМКА ЕКСПЕРТА Створити бізнес значить зробити т е , ч и м м ож н а п и ш а т и с я , о б ' є д н а т и Річард Бренсон, талановитих людей бізнесмен, мільярдер і збудувати те, що може серйозно змінити життя оточуючих.

КОРПОРАТИВНЕ ЖИТТЯ

ВІТАЄМО

ІМЕНИННИКА!

Раді вітати Вас, Ігоре Євгеновичу, із Днем народження! З нагоди такого свята, від нашї великої команди зичимо Вам здорового та повного радості життя. Багато вже зроблено, і багато ще попереду. Бажаємо Вам енергії та витримки для взяття нових вершин! Дякуємо Вам усім колективом за те, що Ви роботодавець, якому можна довіряти. Ми без хвилювань думаємо про майбутнє компанії, впевнено зустрічаємо завтрашній день, відчуваємо захищеність та повагу до себе. Нехай Ваше життя та життя Ваших близьких буде сповнене щасливих і приємних подій! Нехай новини будуть тільки добрими, а очі сміятимуться від радості. Будьте повним сил та ентузіазму. Залишайтеся таким же розсудливим та далекоглядним керівником. Ваш колектив Ми з Вами - до наступних перемог!

Компанія «Рудь» —

виробник найсмачнішого морозива в Україні

Улюблене морозиво українців за даними опитування читачів

Притча місяця від

підтвердило опитування Сегодня.ua Вже вкотре компанія «Рудь» заслужено отримала звання найулюбленішого та найсмачнішого бренду морозива в Україні. За підсумками щорічного всеукраїнського рейтингу Сегодня.ua «Житомирський маслозавод» здобув 25% голосів користувачів сайту (загалом в опитуванні взяли участь понад 14 000 осіб). На думку учасників, саме у Житомирі виготовляють найсмачніше морозиво. Ми вдячні нашим споживачам за визнання, любов та повагу до нашої продукції. Саме для вас, шановні, ми щодня стаємо кращими, вдосконалюючи свою майстерність та накопичуючи безцінний досвід. Мешканці столиці та Київського регіону смакують краще морозиво завдяки роботі Торгової фірми “Рудь”. Саме дякуючи працівникам відділу збуту, логістики, доставки та інших підрозділів компанії, кияни можуть оцінити незрівнянний смак Морозива №1. Дякуємо, що ви є!

___________ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ ⋆ Одного разу цар Акбар розмовляв з кращими своїми придворними. Це були найбільш

талановиті і творчі люди королівства. У Акбара іноді траплялись диватства: він несподівано міг зробити що-небудь таке... І, звичайно, царя не запитаєш: "Чому?". Аж раптом, обурившись на щось, Акбар вдарив людину, що стояла поруч. Нею виявився Бірбал, найрозумніша людина при дворі. Бірбал почекав кілька секунд, напевно, думаючи, що робити, адже робити що-небудь було потрібно! І ось він розвернувся і дав ляпаса людині, яка стояла поруч з ним. Це був один з міністрів. Отакої! Той просто сторопів: "Що відбувається? Що це за жарти?" Потім, недовго думаючи, він вліпив по вуху наступному... Кажуть, що цей ляпас обійшов усю столицю. А вночі Акбара раптово вдарила його власна дружина. Він запитав: “ Що ти робиш?”. А вона відповіла: “Я не знаю в чому справа, але це відбувається по всій столиці. Сьогодні мене вдарила твоя старша дружина. Але вона старша за мене, тому я не могла відповісти їй тим же. А крім тебе мені нема кого вдарити. “Це ж треба...”, - задумливо промовив Акбар, “Мій власний ляпас повернувся до мене.” Пригадайте цю історію наступного разу, коли захочеться когось образити або принизити. Зроблене вами - вам же повернеться. Закон бумеранга. Тому творіть добро для свого ж блага!

2 Солодке життя №28


ДУМКА ЕКСПЕРТА Зрозумійте, що самі по собі гроші не є злом. Це просто інструмент, як, наприклад, олівець. Роберт Кіосакі, Олівець придатний для інвестор та автор написання прекрасного листа або скарги, через яку послідує звільнення. Коли конструювали олівець, його зробили таким, що він став зручний і для письма, і для удару гострим кінцем в око. Справа не в самому предметі, а в мотивації людини, що тримає в руках олівець чи гроші.

тема номеру Вся правда про

Суспільство не втомлюється переконувати нас, що не у грошах щастя. Так, самі по собі папірці навряд чи зроблять нас щасливішими. Для цього є сім’я, улюблена робота та морозиво :). У той же час, саме гроші є засобом для досягнення матеріальних цілей, створення більш комфортних умов життя та відпочинку. Правда? Погодились би жити багатше? ТАК? Тим не менш, наша голова повна безлічі непотрібних думок, які заважають впустити багатство у своє життя. Невже ми самі огороджуємо себе від грошей? Наводимо далі 7 помилкових переконань про гроші, позбувшись яких, ВИ ТОЧНО СТАНЕТЕ ЖИТИ КРАЩЕ. Перше помилкове переконання - великі гроші

ЧОМУ ТАК?

1.

дістаються тільки тяжкою працею.

Якщо це твердження засіло у Вашій голові, Ви все життя будете виконувати важку роботу і отримувати мізерну зарплату. Такою установкою Ви самі блокуєте для себе можливість заробляння великих грошей. Насправді заробити великі гроші Читайте далі... дуже легко - треба тільки впустити цю думку в свою свідомість і включити розум для їх заробляння! Друге помилкове переконання - гроші в житті не головне. І це твердження заважає Вам впустити у своє життя гроші, а з ними і щастя! Гроші - це своєрідне мірило Вашої успішності. Повірте, гроші дуже велика цінність! За допомогою грошей Ви можете отримати всі задоволення, які дарує нам життя та подарувати щастя своїм коханим і близьким. Важливо мати голову на плечах і не хапати зірок, якщо розбагатієте. Третє помилкове переконання - гроші псують людину. Якщо Ви так вважаєте - Ви в корені неправі. Всі мільйонери і мільярдери - розумні і самодостатні люди. У них набагато менше зла, ніж в озлоблених бомжів або алкоголиків. Не менш сумнівне і четверте твердження - чесною працею грошей не заробиш. Навпаки, саме таким чином і заробляються величезні стани. Корисна справа, потрібна людям, завжди приносить великі гроші своєму засновнику. П'яте помилкове переконання - соромно бути багатим, коли навколо стільки жебраків. Навпаки, багатим бути приємно! Ви можете дозволити собі подорожувати, насолоджуватися життям, піклуватися про своїх близьких. А в тому, що більшість людей навколо нас бідняки (не враховуючи людей із обмеженими можливостями) - тільки їх вина. Кожен сам творець своєї долі. Шосте невірне переконання про гроші - якщо гроші є, їх треба зберегти на «чорний» день. Навіщо ж так чинити? Навпаки, гроші потрібно вкладати в справу, змусити працювати і тоді вони будуть робити ще більше грошей. І «чорний» день не настане ніколи! Звичайно ж, майте на рахунку у банку необхідні для життя збереження на випадок настання обставин непереборної сили. І, нарешті, найбільш принизливе помилкове переконання - як бідним народився, бідним і помру -

2.

3.

4.

5.

6. 7.

проти долі не попреш!

Відмінний спосіб перекласти відповідальність за своє життя на обставини. Так міркують ледарі, які не хочуть нічого робити. Насправді, як показує практика, більшість всесвітньо відомих двозить Таксист пі мільярдерів - вихідці з бідних сімей. онера. ьй іл м ті мого в міс до ві о по вн рі Дані слова дещо різкі та агресивні, але розумні люди збагнуть їх справжню й розплачується То суть. Кожне твердженя можна розглядати під різними кутами зору. Але, лічильнику. Таксист: включивши здоровий глузд, ви побачите, що все це дійсно правда. Не бійтеся та вашого - Я вчора ені 100 м н ві не соромтеся бути багатим. Насолоджуйтесь тим, що можуть дати вам гроші. Але сина підвозив, так . й залишив не ставте їх на противагу моральним принципам, або сімейному благополуччю. доларів на ча т а к щ о в и -Ну то Бажаємо вам мати стільки грошей, щоб ви могли більше про нього та хочете: у . та ро си них не думати! аямільйонер, ____ Вранці не хочеться вставати? Відкрийте журнал "Форбс" і знайдіть там своє прізвище. Не знайшли? Тоді мерщій збирайтеся на роботу.

__ __________ __________ робив за м са о , хт Тільки той ньому вж ра по сп свої гроші, знає їм ціну ...

Солодке життя №28

3


ДУМКА ЕКСПЕРТА В с е , щ о відбувається в житті, є матеріалізація чиїхось думок, я впевнений. Мені багато хто на це заперечує: «Ну ось, я дум ав, що виграю в Джим Керрі, актор лотерею, але не виграв. Чому?». А тому, що ти насправді і не сподівався, що виграєш. У моєму житті сталася маса подій тільки тому, що я ще в дитинстві переконав себе, що вони відбудуться.

ПОЗИТИВНЕ ЖИТТЯ Посміхнись життю і життя посміхнеться тобі! 1. Кожна посмішка, запевняють вчені, додає кілька секунд життя. 2. Посмішка притягує інших людей. Якщо ти посміхнешся щиро, то у відповідь тобі теж посміхнуться. 3. «Якщо хтось на тебе лається, злиться або ображається, задави його своїм позитивом». Крім того, посмішка - відмінні ліки від стресу. 4. Усмішка - це візитна картка. Ніхто не звертає увагу на похмурих і похнюплених. Посміхнися - і тебе помітять! 5. Посміхнися, тому що, врешті-решт, найкращий день - це сьогодні! :)

Посміхнись прямо зараз! Спасибі!

Я поспішаю. У мене безліч справ. Зовсім мало часу. Треба бігти. Скоріше. Так багато питань. Так багато сірості. Світ такий швидкий. Я не встигаю. Якщо такими є твої думки, то пора сказати - СТОП! Зупинись... Світ прекрасний. І навколо тебе знайдеться сотні приводів для щирої радості. Варто лише побачити, почути, зрозуміти. Холодним січневим ранком на станції метро Вашингтона розташувався чоловік і став грати на скрипці. Протягом 45 хвилин він зіграв 6 творів. За цей час, так як була година пік, повз нього пройшло більше тисячі чоловік. За 45 хвилин гри тільки 6 осіб ненадовго зупинилися і послухали, ще 20, не зупиняючись, кинули гроші. Заробіток музиканта склав $ 32. Ніхто з перехожих не знав, що скрипалем був Джошуа Белл - один з кращих музикантів у світі. Грав він одні з найскладніших творів, з коли-небудь написаних, а інструментом служила скрипка Страдіварі, вартістю $3,5 мільйона. За два дні перед виступом в метро, ​на його концерті в Бостоні, де середня вартість квитка становила $100, був аншлаг. Гра Джошуа Белла в метро є частиною соціального експерименту газети Вашингтон Пост про сприйняття, смак і пріоритети людей. Головними питаннями експерименту були: у буденному середовищі в невідповідний момент чи відчуваємо ми красу? Чи зупинимося, щоб оцінити її? Чи побачимо талант у несподіваній обстановці? Один з висновків з цього експерименту може бути наступним: Якщо ми не можемо знайти час на те щоб ненадовго зупинитися і послухати кращі з коли-небудь написаних музичних творів у виконанні одного з кращих музикантів планети; якщо темп сучасного життя настільки поглинаючий, що ми стаємо сліпі і глухі до таких речей - тоді що ж іще ми упускаємо?

Люди, ви чуєте?

Зупиніться!

☼1. Не ☼забувай ☼ ☼викидати ☼☼☼ ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ сміття ... з відра ... з голови ... з життя!

12

заповідей оптиміста

2. Коли твої справи йдуть погано - просто не ходи з ними. 3. Якщо помилку можна виправити - значить, ти ще не помилився. 4. Самий хороший вчитель в житті - досвід. Бере, правда, дорого, але пояснює дохідливо. 5. Завжди дякуй тим людям, які увійшли в твоє життя і зробили його прекрасним. І ще спасибі тим людям, які вийшли з нього і зробили ще кращим. 6. Завжди знайдеться хтось, кому не подобається те, що ти робиш. Це нормально. Всім підряд подобаються тільки кошенята. 7. Якщо хтось на тебе лається, злиться або ображається - задави його своїм позитивом. 8. Своє життя треба влаштовувати до тих пір, поки життя не почне влаштовувати тебе. 9. Не хочу вас засмучувати, але у мене все добре! 10. На граблі не наступаю. Я вже по них танцюю! 11. Рецепт молодості: радій кожній дрібниці і не нервуй через кожну сволоту. 12. Найкращий день - це сьогодні!

4 Солодке життя №28


ДУМКА ЕКСПЕРТА Єдиний спосіб піднятися на вершину - долати сходинку за сходинкою, по одній за раз. І в процесі цього На світі жили або живуть люди, у яких багатьом з нас є чому підйому Ви раптово повчитися. Вони змінюють життя людей, навчаючи своєї мудрості. виявите у себе всі Маргарет Тетчер н е о б х і д н і я ко с т і , Той, хто прагне успіху, знайде у рубриці ПЕРСОНА те, що шукав! політик навички та вміння, потрібні для 12 правил успіху Стіва Джобса: досягнення успіху, якими Ви, начебто, 1 . З а й ма й с я с во є ю ніколи не володіли. ул ю б л е н о ю с п р а в о ю . Єдиний спосіб робити роботу добре - це любити її і віддаватися їй повністю. 2. Будь не таким, як усі. Думай нестандартно. 3. Чим би ти не займався, старайся все «Може бути / Можливо» зробити якнайкраще. Успіх Ви залишаєте собі лазівку, щоб не до тягне за собою інший успіх, тому у всьому прагни кінця приймати рішення. «Може бути, максимального успіху. піду в спортзал», «Можливо, стану 4. Як тільки ти створиш, або прийдеш на роботу в компанію, більше читати», - все це приховані склади список сильних і слабких сторін, як своїх, так і компанії. відмовки, коли ви не хочете щось робити, 5. Шукай можливості для здійснення великого прориву. але зізнатися самому собі в цьому Знайди ідеї, що вимагають швидких і рішучих дій, і "стрибни в це складно. вікно". Часто найважче - зробити перший крок. Просто зроби його. «Завтра» Май сміливість слідувати велінням своїх серця та інтуїції. 80% відкладеного "на завтра" не буде 6. Починай з малого, але мрій про велике. Не займайся виконане ніколи, хоча могло бути одночасно занадто багатьма речами. Займися спочатку простими вирішено / зроблено / сказано / написано справами, і поступово переходь до більш складних. сьогодні до кінця дня. Або ви занадто 7. Прагни стати лідером. Чим би ти не займався, у тебе має багато на себе звалюєте, або треба просто бути сама передова технологія, і вона повинна перебувати у тебе під переглянути щільність своїх планів і контролем. Будь першим і зроби цю технологію стандартом. структуру робочих завдань на день. 8. Концентруйся на досягненні результату, оскільки люди «Ніколи» оцінюють тебе за результатами твоєї роботи. Будь зразком якості. 9. Прагни отримувати зворотний зв'язок з різноманітних «Я ніколи не зможу підняти руку на іншу людину» - зможете, ще й як, якщо вашому джерел. Кожна людина скаже тобі щось корисне. життю або життю ваших близьких 10. Витрачай 50% свого часу на створення нових речей, загрожуватиме небезпека. «Ніколи їй не але при цьому слідкуй, щоб не виявилося, що ти залучений в вибачу» - вибачте, просто не відразу. занадто велике число справ. Концентруйся на важливих проектах. Тільки люди егоїстичні і самовдоволені 11. Витягуй уроки з невдач. Іноді ти робиш помилки. оперують формулюваннями на кшталт Найкраще визнати їх і переключити зусилля на інших сфери. 12. Вчися безперервно. Завжди є «ще одна річ», яку «ніколи», «ні за що» (так само як « з а в ж д и » т а потрібно дізнатися. «назавжди»).

Рубрика ПЕРСОНА

7

слів, які потрібно ЗАБУТИ

«Шкода, що ...»

Шкодувати про зроблене/незроблене немає сенсу: у вас є «машина часу», щоб все виправити? Нескінченні «шкода, що ...» - просто шлях по колу в пошуках того, що вже не можна знайти.

«Нема за що» «- Спасибі, що допоміг зі звітом. - Та нема за що!» І колега через місяць прийде до вас, як ні в чому не бувало, вважаючи, що ви просто зобов'язані допомогти йому. Замініть «немає за що» на «будь ласка»: надана вами послуга / витрачений час / докладені зусилля мають цінність, і «будь ласка» - найефективніший і позитивний спосіб донести цю цінність в доброзичливій формі.

«Неможливо» Світ продуманий так, що за певних вдалих обставин можливо ВСЕ. А стверджуючи, що для вас є щось неможливе, ви просто обмежуєте своє щастя. Повірте, що зможете. Віра і бажання - кращі друзі для вас.

«Випадково» «Я абсолютно випадково помилився», «Випадково забула», - та киньте ви! Були неуважні - і тому помилились. Ця помилка може мати як позитивні, так і негативні наслідки. Якими вони будуть - залежить від вас, а не від випадку. Вирішуйте самі, що говорити, а що ні. Головне - беріть відповідальність за сказане. Адже слова - це потужна зброя, яка може втоптати в землю, а може і підняти з колін.

Солодке життя №28

5


ДУМКА ЕКСПЕРТА Найбільша ко р и с т ь , я к у можна витягти з життя, витратити його на справу, яка переживе нас.

КОРИСНЕ ЖИТТЯ ЧИСТО запрошує по-східному вас у

Солодке життя

мандрівку Сходом, де мудреці навчать усіх охочих сіми правилам Чистоти. Уільям Джеймс, 1. "Чистота рук". Це означає не брати американський філософ зайвого. Тут також мається на увазі сорокова, десята чи інша частина доходів, яку слід віддати тим, хто її потребує. 2. "Чистота вух". Це означає не слухати людей наляканих, озлоблених, метушливих, а також захистити свої вуха від лихослів'я, пліток і порожніх розмов. 3. "Чистота очей". Берегти очі від ненависті, злості, заздрості і жадності. 4. "Чистота рота". Берегти свій рот від пустих балачок, пліток і лихослів'я. 5. "Чистота тіла і одягу". Це означає тримати тіло і одяг у чистоті. 6. "Чистота думок". Це означає прибрати з голови негативні думки і злі помисли. Також не проявляти до себе жалю. Навіщо жаліти себе? Чи не краще підбадьорити? 7. "Чистота душі і серця". Це означає берегти і охороняти свої душевні пориви і не ігнорувати їх. Любіть і не вимагайте нічого натомість. Любов вже сама по собі щастя. А ви очистилися?

Рубрика GOOD LOOK

Ми - обличчя компанії, а отже повинні виглядати на всі 100! Для того, щоб справити гарне враження та почувати себе впевнено, слідкуйте за публікаціями у рубриці GOOD LOOK. ЧОЛОВІКАМ Залежно від типу зовнішності, оберіть ту чи іншу комбінацію сорочки та краватки, яка зробить Вас привабливіше!

ТОБІ НЕ ЛИЧИТЬ

50

корисних звичок

Частина 4

31. Займайтеся спортом 2-3 рази Смуглі та темноволосі чоловіки можуть Білошкірим і світловолосим чоловікам на тиждень по 1 годині. в и ко р и с то ву ват и б і л ь ш с м і л и ву слід уникати темних аксесуарів. Ваш 32. Тренуйте мізки: вчіть вірші, кольорову палітру! вибір - краватки пастельних кольорів! розгадуйте кросворди, Ось ще варіанти вдалого сполучення сорочки та краватки. грайте в шахи. 33. Вивчайте 10 іноземних слів щодня. 34. Щодня приділяйте читанню Аксесуари, часто, грають вирішальну роль у створенні ЖІНКАМ мінімум 30 хвилин. ідеального образу жінки. Пропонуємо вам набір найбільш вдалих сполучень 35. Телефонуйте коханим і прикрас та вирізу блузи або комірця. Тепер комбінувати стане значно легше! батькам просто так. 36. Займіться йогою або дихальними вправами. 37. Заведіть особистий щоденник і записуйте туди всі свої досягнення і успіхи. 38. Висловлюйтеся красиво і грамотно. Слідкуйте за промовою. Виключіть з лексикону лайки і словапаразити. 39. Фотографуйте яскраві події. 40. Робіть гімнастику для очей.

6 Солодке життя №28 Закінчення у наступному випуску


ДУМКА ЕКСПЕРТА

Унікальні речі своїми руками Садовий декор своїми руками

Знадобиться т рохи фант азії т а небагато уміння, щоб прості речі ст а ли унікальними зробленими своїми руками. А це вже безцінно! Ділимось із вами кількома ідеями для дому, саду та побуту.

Привіт. В ефірі телепередача «Очманілі ручки». І сьогодні ми, за д о п о м о г о ю пластикових пляшок, картону і скотчу, зберемо бюджетний варіант морозильної камери Дербі!

Декор стіни сімейними фото Котушка = міні-бар!

Мушлі, стрічка, клей...

Яблучні кошики

(також згодиться для оформлення фоторамки або дзеркала)

Пусті пляшки від води можуть стати симпатичними клумбами Будиночок для киці із футболки та вішалок

Фартух з чоловічої сорочки. Стильно! Зрозуміли, з чого зроблено браслет? Друге життя старої покришки

Не викидайте палички від морозива!

Солодке життя №28

7


ДУМКА ЕКСПЕРТА Працюй так, ніби гроші тобі не потрібні! Танцюй так, як ніби на тебе ніхто не дивиться! Співай так, ніби тебе ніхто не чує! Люби так, ніби тобі ніколи не робили боляче! Марк Твен, Живи так, ніби життя на землі - це Рай! письменник

НАСИЧЕНЕ ЖИТТЯ Помідорне побоїще у Києві

31 серпня на Трухановому о с т р ов і в п е р ш е в і д буд е т ь с я знаменитий іспанський фестиваль Томатина, на якому всі учасники кидають один в одного помідорами. «За правилами фестиваль починається тільки після того, як хто-небудь залізе на високий дерев'яний стовп, попередньо змащений милом. Спеціально для сміливця ми постараємося знайти в Києві хамон », - розповіли організатори. Помідорний бій почнеться після пострілу з водяних гармат. Організатори відзначають, що помідори для бою учасникам нести з собою не доведеться - їх обіцяють продавати на місці. Перед кидком томати рекомендують розчавити в кулаці. Як повідомляють організатори на своїй сторінці в соціальних мережах, Томатина відбудеться 31 серпня на Трухановому острові в 17:00. Бій триватиме рівно годину. Щоб жити і радіти потрібно лише дві речі: по-перше - жити, по-друге - радіти!

Якщо у вас сьомий млинець виходить комом... ... до біса млинці - печіть комочки!

У липні народилися: 02 липня Шаравара Сергій Володимирович 03 липня Боюка Сергій Петрович 05 липня Котова Тетяна Вячеславівна 06 липня Чеботар Олександр Сергійович 07 липня Негодюк Сергій Вікторович 11 липня Ульяницький Павло Віталійович 13 липня Дубовець Олександр Олександрович 14 липня Марченко Максим Анатолійович 14 липня Бих Оксана Вікторівна 15 липня Кіндзерський Олексій Вікторович 15 липня Приходько Олександр Сергійович 16 липня Заіка Інна Романівна 18 липня Волошин Наталія Анатоліївна 19 липня Сташкевич Ігор Євгенович 20 липня Щербаков Максим Борисович 25 липня Оцупок Микола Вячеславович 26 липня Кісєльнікова Тамара Сергіївна 27 липня Ступак Ігор Володимирович 27 липня Шевченко Дмитро Володимирович 29 липня Бих Євген Іванович 30 липня Мельничук Олександр Анатолійович

Вітаємо наших іменинників!

Нехай ваше ЖИТТЯ буде СОЛОДКИМ!

“У вас буде дитина!”

Згідно з результатами дослідження, проведеного в Школі охорони здоров'я в Гарварді, морозиво є відмінним стимулятором вагітності. Вчені встановили, що жінки, які регулярно ласують морозивом, мають на 25% більше шансів завагітніти, ніж ті, хто нехтує смачним і поживним продуктом. Медики вважають, що вся справа в необхідних для жіночої репродукції жирах, які удосталь містяться в цьому смачному молочному продукті.

Морозива мало не буває!

Проведи через всі дев'ять креманок не відриваючи руки ламану лінію, що складається з чотирьох прямих відрізків. Провів? Тоді покажи Харитонову Саші як саме і отримаєш відро морозива, якщо будеш першим зі свого відділу!

ОБІЙМАЮЧИ БАТЬКІВ, МИ СТАЄМО СПОКІЙНИМИ. ОБІЙМАЮЧИ КОХАНИХ, МИ СТАЄМО ЩАСЛИВИМИ. ОБІЙМАЮЧИ ДІТЕЙ, МИ СТАЄМО ДОБРИМИ. ОБІЙМАЮЧИ ДРУЗІВ, МИ СТАЄМО ЩИРИМИ. ОБІЙМАЮЧИ ЗНАЙОМИХ, МИ СТАЄМО ВІДКРИТИМИ. ОБІЙМАЮЧИ ЖИТТЯ, МИ СТАЄМО МУДРИМИ.

8 Солодке життя №28

July 2013