Issuu on Google+

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Hledáte rychlý, chutný a cenově dostupný oběd v reprezentativních prostorách? Restaurant RRC Hluboká je místo, které hledáte! Za pouhých 490 Kč si můžete neomezeně vybírat ze všech předkrmů, hlavních chodů a dezertů, minerální voda, džusy, káva a čaj jsou také zahrnuty v ceně.

Business Lunch Buffet Přijďte si s Vašimi obchodními partnery vychutnat oběd v naší restauraci s perfektním servisem!

Středa 14. 9. 2011 12:00 - 15:00 hodin Cena 490 Kč / os. Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi v naší restauraci.

Rezervace přijímáme do pondělí 12.9. na tel. recepce +420 387 008 800 nebo +420 725 395 195. Na tuto akci se nevztahují slevy v rámci členství v RRC. Kapacita pro tuto akci je omezená.


RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Business Lunch Buffet RRC Hluboká Vám nabízí speciální menu, připravené s důrazem na pestrý výběr vynikajících pokrmů, ze kterých si každý vybere.

Parmská šunka s melounem piel de sapo Palačinky plněné marinovaným lososem a bylinkovou pěnou Kachní paštika zdobená vinným želé Lehký salát z mořských plodů Polévka dle nabídky Tradiční plněné ravioli Steak z lososa pečený na fenyklu Kuřecí medailonky plněné špenátem a camambertem Vepřová pečeně s vídeňským knedlíčkem Srnčí ragout Salátový buffet s variací dresinků Grilovaná zelenina Šafránová rýže Gratinované brambory Selekce sýrů Pomerančová panacotta Creme brulée Čerstvé porcované ovoce N ápo j ov ý bar

Nabídka ovocných džusů Minerální voda Čerstvě filtrovaná káva Pestrý výběr čajů


Business Lunch Buffet