Page 1

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Hledáte rychlý, chutný a cenově dostupný oběd v reprezentativních prostorách? Restaurant RRC Hluboká je místo, které hledáte! Za pouhých 490 Kč si můžete neomezeně vybírat ze všech předkrmů, hlavních chodů a dezertů, minerální voda, džusy, káva a čaj jsou také zahrnuty v ceně.

Business Lunch Buffet Přijďte si s Vašimi obchodními partnery vychutnat oběd v naší restauraci s perfektním servisem!

Středa 14. 9. 2011 12:00 - 15:00 hodin Cena 490 Kč / os. Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi v naší restauraci.

Rezervace přijímáme do pondělí 12.9. na tel. recepce +420 387 008 800 nebo +420 725 395 195. Na tuto akci se nevztahují slevy v rámci členství v RRC. Kapacita pro tuto akci je omezená.


RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Business Lunch Buffet RRC Hluboká Vám nabízí speciální menu, připravené s důrazem na pestrý výběr vynikajících pokrmů, ze kterých si každý vybere.

Parmská šunka s melounem piel de sapo Palačinky plněné marinovaným lososem a bylinkovou pěnou Kachní paštika zdobená vinným želé Lehký salát z mořských plodů Polévka dle nabídky Tradiční plněné ravioli Steak z lososa pečený na fenyklu Kuřecí medailonky plněné špenátem a camambertem Vepřová pečeně s vídeňským knedlíčkem Srnčí ragout Salátový buffet s variací dresinků Grilovaná zelenina Šafránová rýže Gratinované brambory Selekce sýrů Pomerančová panacotta Creme brulée Čerstvé porcované ovoce N ápo j ov ý bar

Nabídka ovocných džusů Minerální voda Čerstvě filtrovaná káva Pestrý výběr čajů

Business Lunch Buffet  
Business Lunch Buffet  

Za pouhých 490 Kč si můžete neomezeně vybírat ze všech předkrmů, hlavních chodů a dezertů, minerální voda, džusy, káva a čaj jsou také zahrn...