Page 1

Galéria šiat Ako vyzerá správne dresscode galérie šiat? Ktoré šaty sú vhodné a ktoré nie? Ako má vyzerať Vaša koláž? To si môžete naštudovať na ďalších stranách.

____________________________________________________ The Selection- Our generation.


Spoločenské šaty Spoločenské šaty sa nosia na príležitosti stretnutí, osláv etc. Sú to šaty, ktoré siahajú tesne nad kolená, alebo do polovičky lýtok. Spoločenské šaty sa nosia aj na vychádzky do mesta, kde sa udávajú, ako vychádzkové šaty! Spoločenské šaty nemusia mať jeden strih, ale hneď niekoľko, tieto Vám predstavíme na následujúcich stranách spoločne s vhodnými kolážami (z minulých ročníkov).


Spoločenské šaty- vychádzkové šaty Vychádzkové šaty nie sú veľmi okázalé, príliš zdobené a výrazné. Bývajú jednoduché, voľné, alebo obtiahnuté doplnené vhodnou kabelkou, klobúkom, či kabátikom.


Koláže spoločenských šiat Nižšie nájdete príklady koláži spoločenských šiat, ktoré sú aj esteticky doladené doplnkami. Nezabúdajte, že koláž musí obsahovať fotku dobre viditeľných šiat z predu, fotku FC postavy, topánky, účes a číčenie! Ostatné doplnky (špery, nehty etc.) sú dobrovoľné!


Večerné šaty Večerné šaty sú šaty vhodné na formálne oslavy, charitatívne akcie v paláci etc. Večerné šaty sú dlhé po zem, väčšinou s rozparkom, či krátkou vlečkou. Bývajú obtiahnuté, alebo jemne splývavé. Nie sú objemné, ako plesové šaty! Bývajú vyrobené z jednej vrsty látky (maximálne 2 vrstiev rovnakej látky).


Koláže večerných šiat Nižšie nájdete príklady koláži večerných šiat, ktoré sú aj esteticky doladené doplnkami. Nezabúdajte, že koláž musí obsahovať fotku dobre viditeľných šiat z predu, fotku FC postavy, topánky, účes a číčenie! Ostatné doplnky (špery, nehty etc.) sú dobrovoľné!


Plesové šaty a šaty na tribunál Plesové šaty sa nosia na plesy v kráľovskom paláci. Sú to šaty, ktoré siahajú po zem, môžu byť skromnejšie, alebo mohutnejšie. Tiež môžu mať vlečku a byť zdobené! Plesové šaty sa v Selekcii delia na 2 kategórie! Šaty pre Selekciu- sú menej honosné, ale elegantné! Nemajú vlečku a bývajú pomerne jednoduché. Môžu byť zdobené kamienkami a z rôznych látok. Šaty pre Elitu/ princezné- sú viac honosné, mávajú vlečku. Často bývajú zdobené kamienkami a inými ozdobami. Šaty na tribunál- majú určenú farbu a sú najhonosnejšie zo všetkých šiat. Tieto šaty si na seba oblečú len 4 účastníčky!

Šaty vhodné pre Selekciu:


Šaty vhodné pre Elitu / princezné:

Šaty vhodné na tribunál: Tieto šaty sú bielej alebo zlatej farby, či kombinácia týchto dvoch farieb.


Koláže plesových šiat Nižšie nájdete príklady koláži plesových šiat a šiat na tribunál, ktoré sú aj esteticky doladené doplnkami. Nezabúdajte, že koláž musí obsahovať fotku dobre viditeľných šiat z predu, fotku FC postavy, topánky, účes a číčenie! Ostatné doplnky (špery, nehty etc.) sú dobrovoľné!


______________________________________________ Only for: The Selection- Our generation.

Profile for RPG Selekce

Učebnica galérie šiat  

Učebnica galérie šiat  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded