Page 1


• Nejdřív jsem myslela, že požadavek lady Belle ohledně koupení kalhotek s velikonočním motivem kuřátka byla jenom náhoda. Potom mi ale došlo, že přesně takové trenky nosí princ Ayron o Velikonocích taky a musela mu tím pádem prohrabat šuplíky jako lady Saira! Určitě si myslí, že když spolu budou ladit, tak získá jeho přízeň. • Řeknu vám, že palác sice máme velký, ale aby se v něm lady Belle ještě stále nevyznala, když o velkých zámcích pořád čte? Měla by se stydět. • Počula som, že princ Damon má komplex menejcennosti a preto sa správa tak, ako sa správa a len si tým niečo dokazuje. Iste viete, a čo narážam. • Zjistila jsem, že lady Belle asi nebude takové neviňátko jak se zdá. Potkala jsem ji na chodbě s tím Irským kurevníkem a slyšela jsem, že se domlouvali na placený taneček u tyče s nějakým přídavkem. Radši jsem okamžitě utekla, protože to vypadalo, že ten přídavek dostane princ rovnou. • Pravidelně chodím večer zhasínat stáje a nedávno jsem tam objevil princeznu Ruelle, která asi dostala chuť večerní projížďky a zkoušela si tam osedlat prince Elijaha. Musí být v posteli pořádná dračice, protože jako předehru po princi házela podkovou a když si to nakonec radši rozmyslel a začal utíkat, venku ho prý ještě zkoušela chytit lasem.


• Slyšela jsem že princ Adam odešel, protože si uvědomil, že lady Kaylie není ta pravá... Trochu smůla když se vzdala prince Ayrona co? • Jedna důvěrná přítelkyně mi povídala, že princ Adam před lety zbouchl nějakou barovou tanečnici, které potají posílal alimenty a když se teď konečně zamiloval, rychle odjel zpřetrhat všechny kontakty se svojí tajnou rodinou, aby si mohl založit další a tentokrát plánovanou. • Počula som, že princ Adam radšej zdrhol, keď videl nahú Kaylie. Ani sa mu nedivím, určite má taký fešák na lepšie, ako na také škaredé káčatko s pristávacou plochou namiesto hrude. • Všichni víme, že je princ Adam nepovedené dítě. To, že zmizel tomu však dává úplně jiné rozměry. Je to nezodpovědný alkoholik a moje kamarádka ho viděla v baru v jiné provincii, jak se po něm válí nějaká dívka. Očividně lady Kaylie nemiluje až natolik a vůbec bych se nedivila, kdyby ji svedl schválně, aby naštval Ayrona za to, že on je tak skvělý mladý muž. Princ Adam by se měl prostě vydědit, protože je ostudou naší země. •Tenhle týden jsem potkala prince Adama s Kaylie a že to byla vážně skvělá podívaná. Princ se klasicky topil v chlastu a Kaylie zase v depresi a xanaxu. To jí ovšem nezabránilo v tom, aby mu vlepila pořádnou facku. Nejdřív jsem se lekla, ale když princ Adam spadnul ze židle, nemohla jsem se přestat smát. Je dost smutné, že už ho přepere i dívka. • Princ Adam ma sklamal na plnej čiare už si o ňom rozhodne nemyslím, že je skvelý! Tri roky sa o neho starám a on si ma ani nevšimol, namiesto toho sa pachtuje s nejakou nesympatickou holkou!


• Uzavíráme s komornými sázky, jestli si princ Ayron pořídil novou pomlázku kvůli tomu, aby si tématicky okořenil noční dovádění s účastnicemi nebo taky zaslechl řeči o tom, že jeho bratra uvidíme brzy zpátky v paláci a připravuje pravé velikonoční přivítání. Zůstává otázkou, jestli si hoši chtějí vzájemně vynahradit dlouhé odloučení něčím tvrdším nebo jde čistě o pomstu za svedení účastnice. • Procházela jsem tak kolem posilovny, když jsem uvnitř zahlédla napůl svlečeného prince Ayrona a protože všichni víme, jaký je ten chlapec kus, nemohla jsem odolat a chvilku ho sledovala. Teprve když začal trénovat boxování došlo mi, že na jednom boxovacím pytli má nalepenou fotku obličeje jeho bratra a buší do ní jako o život. • Princi Ayronovi už nestačí jenom jedna účastnice, ale najednou přefikne rovnou dvě! Měl totiž rande s lady Elisabeth v červeném salónku, kde jsem druhý den našla pohozené dámské kalhotky a jelikož všichni víme, že lady při podobných příležitostech kalhotky rozhodně nenosí, tak spekulujeme, komu vlastně patří. Musela to být pěkná fúrie, když donutila lady Elisabeth, aby se podělila. • Když jsem viděla prince Ayrona s lady Davinou na vyhlídce, vypadal že by jí raději shodil než aby si ji vzal.

• Princezna Maikeen si myslí, kdo ví, jak není nenápadná, když se během plesů ochomýtá kolem občerstvení a plivne do každé druhé skleničky nebo olízne nějakou jednohubku. Určitě taky chytla HIV od toho placeného společníka a teď zkouší všechny nakazit, aby aspoň v něčem nebyla sama!


• Musím vám říct, že mě posledně překvapila lady Elisabeth. Byla na mě hrozně milá! Vůbec jako ten zbytek holek co se na člověka ani nepodívají... • Lady Elisabeth je šílený narcis! Přísahám, že každý večer tráví minimálně dvě hodiny před zrcadlem a víte co je nejhorší? Má tak odbornou pleť, že by jí nepomohly ani čtyři hodiny. Vždy když se na ni podívám, mám strach, že na mě něco vyskočí. A to nemluvím o tom, že na ni vždy vypotřebujeme lahvičku make-upu za jeden týden. • Podle lady Elisabeth hrála s princem během rande jenom společenské hry. Ha, tak prý společenské hry! Docela ráda bych viděla partičku šachů, která skončí rozdělaným pleťovým mlékem a odtrženými knoflíčky z pánské košile! • Zalévala jsem květiny na balkóně lady Elisabeth, která někde splašila pomlázku, a proto jsem nejdřív zvuku pleskání nevěnovala pozornost. Když jsem k tomu ale zaslechla ještě nějaké vzdychání, nedalo mi to, abych nenakoukla dovnitř, a to nebudete věřit! Lady stála před zrcadlem v erotickém kostýmku králíčka a pomlázku používala jako bičík! • Včera jsem potkala na chodbě nějakého strážce, jak se líbá s jiným mužem. Prvotně jsem byla v hrozném šoku, ale po pozornějším pohledu jsem zjistila, že tím jiným mužem, byla lady Davina! • Bylo mi hned divné, že zrovna lady Davina hledá přátele na ošetřovně a ještě zkouší cigaretami nebo whisky získat přízeň našeho plastického chirurga. Ale já jsem její plány odhalila! Nedávno totiž zapomněla schovat letáček o změně pohlaví, kterou nepochybně brzy plánuje.


• Videli ste princeznú Angel v náruči toho krásneho diplomata Rolanda, ale im to spolu pristane nemyslíte si? Bol by z nich naozaj krásny pár. Ten chlap ma úroveň, šarm a iste by sa o princeznú vedel postarať. • Tomu lacinému chlapci, Sethovi, podle všeho přestává nabízení vlastní společnosti pořádně vydělávat, protože z posledních úspor zaplatil těm únoscům, aby pak dvojčata vrátil za tučné výkupné, a ještě prý měli sebrat princeznu Angel, aby nikdo nestál v cestě jeho románku se strážcem Aidenem. • Zrovna jsem kupovala nové příčesky jedné lady, nepovím však které, když v tu jsem zahlédla toho gigola Setha, jak si zkouší ženskou blonďatou paruku, dlouhou zhruba stejně jako vlasy princezny Angel. Nejspíš začal žárlit, že mu milenec Aiden nevěnuje tolik pozornosti, tak se zkouší princezně přiblížit. • Strážca Aiden sa hrá asi na veľkého fotografa. Videla som ho, ako fotí v záhradách nahú princeznú Angel, ktorú obklopujú jej hafani. Zdá sa, že princezná už v sebe nemá ani trošku cudnosti. • Minule som videla Charlesa, ako obchytkáva princeznú Angel v zimných záhradách. Zdá sa, že s Aidenom nie sú až takí kamaráti, keď mu lezie do kapusty. • Naše duo Charlese a Aidena už jistě všichni známe a stejně tak toho gigola Setha. Nedávno jsem je zahlédla při zvláštní aktivitě. Všichni pobíhali po zahradách pouze v kuchyňských zástěrách. Nevím, co to mají za úchylky a zvláštní předehry, ale doporučovala bych jim, aby se trochu zklidnili.


• Nedávno jsem si povídala s lady Meredith a kdybyste viděli ten její slovník, šli byste do kolen! Slova, co říkala nejsem ani schopná vyslovit, ale můžu vám říct, že lady mluví jako dlaždič a podle mě je to absolutně nevhodná adeptka na budoucí královnu. Vůbec bych se nedivila, kdyby to byla rebelka v utajení nebo převlečený muž, protože se tak chová. Alespoň si ale může podat ruce s lady Davinou, určitě by tvořily krásný lesbický pár. • Mám jeden žhavý drb, který se týká lady Meredith. V zahradách jsem ji spatřila s diplomatem Nikolaiem a abych pravdu řekla, tak se k sobě pořádně měli. Tedy až do momentu, kdy lady chytla nějaký panický záchvat a známého záletníka málem na zahradě zakopala. Nevím, jestli je dobrý nápad, aby jedna z adeptek na naši budoucí královnu trpěla psychickým onemocněním a ještě vražednými sklony.

• Znáte naši zahradnici Leilani, co se tváří jako nějaký anděl? Tak to ani omylem, prý se na veřejnosti vyspala s princem Ravynem. Doufám, že aspoň otěhotní, aby na to doplatila. Takovéhle přetvařující se mrchy si totiž nic lepšího, než karmu nezaslouží. • Prince Ravyna bych místo milovníka spíš označila jako takového pedofila s vyzrálejšími chutěmi. Nedávno totiž lákal naši zahradnici Leilani do pokoje s tím, že potom dostane celou krabici jejích oblíbených koblih a jelikož jsem od té doby zahradnici neviděla, nejspíš mu na to skočila a teď leží připoutaná k jeho posteli.


• Podľa mňa by si Nikolai zaslúžil šibenicu! Opustil svoju skvelú snúbenicu, ktorú ku tomu všetkému nabúchal a teraz si trávi chvíľky vo výrivke s tou princeznou. Chudák slečna Rissa čaká jeho dvojčatá o ktoré sa on ani len nezaujíma, musela ukončiť svoju kariéru, kvôli deťom a teraz nemá, kto živiť, alebo stáť pri nej. Mal by sa hanbiť a z paláca by ho mali vyraziť! • Počul som Nikolaia, ako sa rozpráva s nejakým chlapom po telefóne a hovorí mu, že trón na Islande už má istý. Podľa mňa si mohol vybrať trošku lepšie a aspoň krajinu, ktorá je nejak vplyvná a nepotopí sa hneď, ako na ňu fúknete. • Diplomat Nikolai prý v něčem jede. Nevím co to je, ale prý nic pozitivního, takže začínám chápat, proč se s ním slečna Rissa rozešla. Co ale nechápu, je proč se s ním neustále tahá princezna Soleia, která je zřejmě úplně tupá. Vsadím se, že ji podvádí na každém rohu a vůbec bych se nedivil, kdyby měl nějaké pohlavní choroby i on. Princeznu ale očividně přitahují dost zvláštní existence, když se tahala i s tím teplým Charlesem. Měli by jít rovnou do trojky.

• Uklízela jsem zrovna pokoje královské rodiny, když jsem před komnatou prince Ayrona objevila lady Thalii a okamžitě mě to zarazilo, protože klečela namáčknutá na dveře. Nejdřív jsem myslela, že jenom odposlouchává, ale pak jsem pochopila, že zkoušela pode dveřmi podstrčit malou kameru! • Už nějakou dobu mi bylo divné, proč jsou pořád šlápoty pod oknem pokoje prince Ayrona, tak jsem tam nenápadně namontoval foto past a hle! Lady Thalia nasadila špehování princů nový level, protože místo dalekohledu tam chodí rovnou s foťákem a slyšel jsem, že pak pořádá společné promítání pro všechny účastnice.


Drby, drbky, drbčeky... • Počula som, že vojvodkyňa zo Slovinska má v obľube maľovanie mužov, keďže z jej komnaty často vychádzajú a jej komorné mi dokonca potvrdili, že tam má niekoľko obrazov aktov. Takže dámy ak nemáte darček pre vášho partnera napríklad na narodeniny myslím si, že vojvodkyňa Doroteja s maľovaním vášho tela nebude mať problém. • Už dlhšie som nikde nevidela behať tú malú Aniku. Stavím sa, že princa omrzela a tak ju radšej utopil vo víne, ktoré mu nakradla a teraz sa opäť zaujíma len o svoje radovánky. • Rissa musí kvůli tomu rozchodu se snoubencem z fáze deprese pomalu přecházet ke vzteku, protože nedávno ho napadla na ulici během procházky s princeznou Soleiou! Nebo aspoň tedy myslela, že to jsou oni, protože potom mi došlo, že začala mlátit nějaký nevinný pár, který se těm dvěma pouze podobal. • Videli ste lady Areti? Je to na pohľad hotový anjel, ale v skutočnosti? Počula som ju, ako telefonuje s nejakým priateľom z Holandska, ako sa zdá dobre si tam užívala a celkom jej to tam chýba. Je to riadna dračica. • Pamatujete všichni, jak se říkalo, že princ Mateo bude určitě gay? Teď se nám podařilo zjistit, že k tomu všemu ten chlapec ještě miluje exotiku, takže zklamu všechny nápadníky, kteří nemají minimálně šikmé oči. Minule mu totiž ten diplomat André nabízel zaučení nejen v oblasti deštného tance a jelikož jsme oba dlouho neviděli, nejspíš jeho divokému kouzlu podlehl. • Nedávno v komnatě lady Khione skoro nastala potopa, protože nejspíš prasklo nějaké potrubí. Jenže včera jsem šla vyzvednout svou zapomenutou prachovku a náhodou jsem viděla, jak lady zkouší spláchnout několik ponožek. Určitě jí leze na mozek nedostatek práce a tak chce získat srdce prince tím, že zachrání palác před vytopením.


Profile for RPG Selekce

Palácové drbny (3. číslo)  

Palácové drbny (3. číslo)  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded