Page 1


• Aileen Paley, něžná duše, krásná jako květinka. Kdo by jen tušil, že po nocích obráží bary a svádí zde nevinné muže, avšak POZOR! Ačkoli na vás dělá psí oči a špulí na vás rty, nikdy jí neplaťte předem, uteče i s penězi. Jablko nepadá daleko od stromu, dávejte pořádný pozor na tuhle podvodnici! • Uzavíráme sázky, co všechno musí člověk udělat, aby Aileen Paley odemkla pás cudnosti zajištěný snad řetězem. Nejenže kvůli tomu ten norský diplomat riskoval krk přerušením rvačky jejího příbuzného, ale prý jí ještě k narozeninám koupil nového dalmatina. Přejeme chudákovi hodně štěstí, možná když si sám obleček nějakého chlupáče obleče, tak se nad tím Aileen smiluje. • Videla som toho diplomata Therona, ako učí toho svojho medveďa nový povel. Vraj, aby ho varoval pred ženskými keď budú na blízku. Zdá sa, že tento žrebček nie je na ženské mäsko. • Doporučuji všem ženštinám dávat si bacha na norského diplomata Therona. Záměrně vypouští toho svého hafana hledat osamocené dívky a pak předstírá, jak je zachránil před jistým pokousáním. Všechno by bylo v pořádku, kdyby jako odměnu za záchranu nepožadoval polibek nebo další ještě horší služby, na které jsem neměla odvahu se ptát. • Včera večer jsem tak brouzdal po seznamce, jestli náhodou nenarazím na nějakou pěknou buchtu a nebudete věřit, co jsem našel. Lady Armen měla vyvěšený inzerát, kde hledá modrookého blonďáka s norskými předky! Sakra divné mi ale přišlo, že podmínkou schůzky je podobnost s obrázkem vikinga, který k inzerátu přidala. • Nesla jsem oběd do komnaty lady Armen, která ležela na posteli a vůbec si mě nevšimla. Upřeně totiž sledovala fotku nějakého blonďáka. Nejdřív jsem myslela, že to je princ, ale když pak začala s cukrováním typu „Můj sladký Nore“, začalo mi to být divné, tak jsem se nenápadně připlížila k posteli a co jsem neviděla! Lady slintala nad fotkou diplomata Therona!


• Nejsem žádná vášnivá drbna, ale tohle mi jednoduše nedalo. Princezna Blakelyn. Vypadá sice jako neškodné neviňátko, ovšem tudle procházím kolem kuchyně a slyším rachocení nádobí. Nakouknu dovnitř a co nevidím! Princeznu, jak vyndává a rozbíjí hrnky! Nemám tušení, jestli má nějakou psychickou poruchu, ale minule už nakukovala i do šuplat a byla zlomená jedna vařečka! • Zaslechla jsem, že princezna Blakelyn je mrcha, jak se patří a pro navázání spojenectví je schopná udělat úplně cokoliv. Jednak prý nabízela vlastní osmiletou sestru výměnou za snubní prsten kdejakému úchylovi a diplomatu Theronovi zkusila vydloubnout oko, aby mu ho vrátila jedině pod podmínkou, že si ji vezme. • Pracuji jako zdravotní sestřička na jedné klinice, ale neprozradím přesný název. Za to chci radši prásknout, že sem nedávno přišla Leslie Schreave kvůli potvrzení těhotenství! Měla si rovnou udělat i test otcovství, protože zůstává otázkou, jestli ji dřív stihl obskočit snoubenec nebo jeden z tanečních partnerů, kterých prý není zrovna málo. • Nedávno byly přes dobrou půlku paláce slyšet zvuky, jak si nějaký páreček užívá veselého večera, div se těmi nárazy nezačaly otřásat skleničky. Jako počestná žena jsem to nechala být, ale když měla druhý den vévodkyně Leslie zápěstí plná modřin bylo mi všechno hned jasné! Člověk by nečekal, že takové milé děvče rádo sado-maso. • Leslie Schreave musí být pěkně nenasytná dračice, protože současně střídá rovnou dva milence a myslí, že když jednoho označí jako ex přítele a dalšího zase tanečním partnerem, tak jí na to všichni skočíme. Co jsem slyšela, ten její snoubenec je taky pěkný kvítko a harém mu vůbec nevadí, ale plánují jít společně do čtyřky.


• Zjistil jsem, že Alaric si nechal den před vyřazením dovést na svůj pokoj některé účastnice Selekce. Co se tam přesně dělo, nevím, co však zůstává faktem, je to, že další den byly všechny do jedné vyřazeny. Že by se jim nezamlouvala princova nabídka k hromadnému sexu? • Z první ruky vím, jaké dárečky princ Alaric rozdal účastnicím na narozeninovém večírku. Sice jsem slíbila, že budu mlčet, ale teď už je to stejně jedno, když se lady určitě dávno pochlubily. Sám přišel jako hromádka neštěstí s nabídkou vzájemné výpomoci, kdy mi pomůže pěkně se uvolnit a zahnat stres. A buďme upřímní, kdo by tomu chlapci dokázal odolat. Tak jsem mu teda ty krabičky kondomů do toho narozeninového papíru zabalila. • Uklízela jsem pracovní stůl prince Alarica, když tu najednou vidím vyčuhovat kousek nějakého papíru. Musela jsem samozřejmě zkontrolovat, jestli to není kus odpadu a nestačila jsem se divit! Princ má vypracovaný harmonogram, v jaké kdy chce spát s jakou účastnicí a dokonce jim rozdává známky, jak dobře si s nimi užil! • Mám tady jednu vážně žhavou novinku! Prince Alarica prý viděli, jak pravidelně navštěvuje dům nějaké porno herečky! Nevím, nevím, ale podle mého měl princ radši zůstat jenom u videí, protože účetní teď řeší nesrovnalosti v rozpočtu paláce a vsadím se, že princ potají posílá alimenty své tajné rodině, kterou s tou ženskou omylem založil. • A to už víte že Lady Dominique má plastiku? No vážně, její komorné to vědí, však se jich zeptejte! A že prý jsou Norky krásné přirozeně, kdepak! • Večer som išla ešte skontolovať kuchyňu predtým, ako som mala zatvoriť, či je všetko na svojom mieste, no čakalo ma tam prekvapenie. Princezné Dominique a Mia nám, obyčajnému personálu zanechali darček v podobe koláča! No ešte väčším prekvapením bolo, že bol jedlý a skutočne dobrý! Sme rady, že nás princezné nechceli otráviť.


• Lady Paulina ukradla princeznej Mircei šaty a ešte bola na to hrdá. Chudák princezná sa z toho zosypala a ona sa niesla, ako páv. Videla som to na vlastné oči! To dievča v sebe nemá ani kúsok slušnosti! • Bylo mi divné, proč lady Paulina pod postelí schovává dlouhý černý plášť. Jednoho večera jsem ji sledovala a vyšlo najevo, že zahalená v plášti nutí služebným kousky chleba, dokud si je nevezmou. Určitě chce v princových očích stoupnout jako samozvaná ochránkyně chudých! • Pamatujete, jak se říkalo, jestli lady Paulina nenosí šaty z nejlevnějších městských tržnic? Nedávno jsem tam zrovna potkala svou dobrou kamarádku, která pracuje jako komorná a měla přesné pokyny od lady, která dokonce zná jednoho prodejce a dostává slevu pravidelného zákazníka. • Lady Paulina má nejspíš pocit, že ten její černý plášť funguje stejně jako neviditelný plášť Harryho Pottera a nikdo neuvidí, jak během nocí přehrabuje komnaty ostatním účastnicím nebo tam nastraží pastičky na myši a pak se za dveřmi směje, když do ní nějaká chuděra šlápne.

• Vedeli ste, že keď vám Mircea dá facku, je to zalichotenie? Vyzeráte lepšie ako ona. • Lady Mircea už vystřídala třetí skupinu komorných, protože trpí neovladatelnými záchvaty vzteku. Mojí přítelkyni, která si jenom z žertu vyzkoušela její čelenku do vlasů ubalila takovou facku, že ani nebyla schopná sama dojít na ošetřovnu. • Všechny nás překvapilo, proč lady Mircea dávno nevypadla za porušení pravidel a napadení účastnice. Určitě je v posteli pořádná divoška, která se nebojí princi občas pořádně naplácat a lady si tady nechává, protože by mu chyběly pravidelné výprasky. • Mircea praštila Paulinu na plese, protože Paulina ji polila boty vínem.


• Princezna Aerys musela někomu hodně zaplatit, aby dostala falešné potvrzení, že je stále panna. Tahle holka sem přijela bez jakéhokoliv spodního prádla, což odůvodnila tím, že prostě miluje čerstvý vánek a dalo nám hodně práce ji přesvědčit, aby začala nosit aspoň podprsenky. • Dlouho všem nebylo jasné, proč jeden strážce podal výpověď, ale nakonec se svěřil jednomu příteli. Podle všeho jej několik dní pronásledovala princezna Aerys, která ho zkoušela zlákat ukazováním podvazků, až to nakonec nevydržela a zatáhla ho někam za sochu. Kdyby je nevyrušila služebná, byla by ho chudáka schopná klidně znásilnit. • Moji kolegové mezi sebou začali rozpočítávat, kdo bude následující dny držet hlídku poblíž bazénu a několikrát se společně skoro pohádali, protože tam pravidelně chodí princezna Aerys kvůli opalování bez plavek a oni se nemohou dočkat, kdy její ladné křivky znovu uvidí.

• Princezna Zephyrine nedávno v kuchyni nestydatě olizovala jednu kuchařku! Chvilku jsem zůstala zděšená, jakou nádheru sem princ vpustil a aby nakonec ještě nezačala svádět princeznu Antheiu, po které minule na plese nenápadně házela očkem. Pak můj šok ale ustoupil a začala jsem mít pochyby, jestli to náhodou nebyla Ellie Schreave! Princ by měl před lady brzy stáhnout trenky, ať v tom máme jasno! • Videla som princeznú Zephyrine, ako nakukuje do komnát ostatných účastníčok Selekcie. Netuším, čo tam hľadala, ale keď ma uvidela hneď zdupkala a začala hovoriť tou ich hatmatilkou. Naozaj ma vydesila. • Snažím sa prísť, čo robí táto princezná v Selekcii, keď je jedináčik. Rodičia ju zjavne nemajú radi, ak nebola uznaná, ako korunná princezná.


• Pamätáte si ten večer, kedy princ Alaric skočil na princa Nathaniela? Mnoho ľudí nevie, čo tomu predchádzalo, ale ja som stála trošku bokom od nich a nestačila som sa diviť, čo ten holanďan povedal našej princeznej. Chúďatko, ani sa nedivím, že jej slzy stekali po tvári. Toto správanie si naozaj nezaslúžila, veď je taká milá! • Slyšela jsem, že se princ Alaric hrabe v papírech a hledá důvod, aby si jeho sestra nemusela vzít Nathaniela. Ten ho zjevně opravdu nenávidí. • Minule som videl, ako princ Nathaniel išiel po ulici s nejakou zrzkou s ktorou sa držal za ručičky a naozaj sa k sebe mali. Zdá sa, že zasnúbenie pre neho nič neznamená a má radšej väčšie dračice. • Videla som holandského kráľa, ako pokukuje po princeznej Anthei. Zdá sa, že to zasnúbenie chcel skôr pre seba, ako pre syna. • Nechápu, proč s ním princezna zůstává. Je to jen velmi násilnický chlap, který si to za jejími zády rozdává s jinými dívkami a ke tomu ji i mlátí. Jsem si 100% jistá, že na té oslavě jí tu podlitinu způsobil on. • Podle mě se k sobě dokonale hodí. Princezna rozhodně není takovým andělem za jakého se vydává a jeho tvrdá ruka jí jen prospěje. Jak se říká, vrána k vráně sedá. • Naozaj očakávam, kedy tento anjelik pôjde po vzore svojej staršej sestry pri ktorej vyrastala a uprednostní radšej psov pred spoločnosťou ľudí, alebo si nájde nejakého pochybného strážcu, ktorý ani nestojí za zmienku. • Princ Nathaniel je boží! Já být Antheia už dávno stojím před oltářem, ten chlap je hotový adonis, nevím, kde dělá chybu, že ji nechce.


• Lady Yelena si sem doviedla svojho vlastného osobného strážcu priamo z Ruska! Ten sa od nej nehne takmer ani len na krok. Je to skutočne len profesionálny záujem alebo sa skrýva za tým niečo viacej? Veď ako sa hovorí, pod lampu je najväčšia tma. • Naozaj nerozumiem tomu, prečo si vojvodkyňa Yelena brala do Illey toho svojho mužského strážcu. Za prvé nie je ani princezná, za druhé strážcov je tu dosť a za tretie ju počas útoku ani nechránil a namiesto toho si užíval s nejakou komornou. Tak nepotrebný človek tu asi ani ešte nikdy nebol! • Videla som Yelenu, ako sa nahá chodí kúpať do jaskyne, čo by nebol až taký problém, keby NAHÁ NECHODILA AJ PO POZEMKU PALÁCA, kým sa dostane do tej jaskyne. • Ževraj táto účastníčka nesúťaži o srdce princa, ale o to, ako skoro sa mu dostane do nohavíc. Myslím, že by si mohla podať ruku s princeznou Aerys.

Drby, drbky, drbčeky... • Vypadá to, že holky z královské rodiny mají slabost pro násilníky a vyvrhele. Nebo to alespoň vyplývá z obou snoubenců princezny Antheii a její neteře Leslie. Tak si říkám, pánové, jestli třeba na takovou facku nebo nadávky nesbalím Eirene nebo Ellie, nebo bych je dostal aspoň do té postele. • Viděla jsem Lady Ebbu jak se na jednom večírku dloube v nose! A ani to nedělala nenápadně! • Počula som, že to spolu princ Tristan a Samuel tiahnu. Zdá sa, že adoptovaný Jacob bude kráľom, keďže medzi Samueolove orgány pravdepodobne maternica nepatrí a ten si už dedica zaistil.


• Od vzdálené příbuzné jsem slyšela, že princezna Anika ráda nabízí své tělo. Doufám, že je to jen pouhý výmysl, neboť bych opravu nesnesla, aby se o post naší královny snažil člověk s takovým to vybraným vkusem pro trávení času. Snad to není pravda! •Princezna Anneli sice na fotkách vypadá skvěle, ovšem nejspíš to není úplná zásluha její přírodní krásy. Totiž podle toho, co se povídá, si nechala před nějakou dobou operačně zvětšit poprsí. Taková hanba, snad je to jen hloupá povídačka! • Před nějakou dobou jsem zaslechla, že princezna Chloe je chorobná alkoholička a ještě k tomu bere tvrdé drogy. Pokud se nejedná o výmysl, princezna i královská rodina by měli zvážit její následný převoz do zařízení pro poskytující léčbu, neboť může být jen otázkou času, kdy se tato zpráva roznese. Doufejme, že princezna je opravdu tak nevinná, jak působí na první pohled. • Slyšela jsem, že slečna Ellie pokukuje po slečnách v selekci. Každý si dává pozor na možné princovy rivaly ale co když mu do zelí leze jeho sestřenice? • Minule som počul rozprávať princeznú Rosseline a musím sa pýtať samého seba, či princeznej nechýba vzdelanie. Niekto jej postavenia by predsa mal perfektne ovládať angličtinu. Čudujem sa, že sa sem vôbec unúvala prihlásiť sa. Ja by som sa na jej mieste prepadol od hanby pod zem. • Princ Gabriel přede všemi dělá, kdo ví, jakého smilníka a drsňáka, ale uvnitř takový zlobivý chlapec určitě není. Nedávno jsem ho náhodou viděla sedět na vyhlídce, kde pozoroval zamilované páry, jedl čokoládovou bonboniéru a jednou rukou dokonce objímal plyšáka, aby se necítil tak sám. • Naozaj toho chudáka Bradena ľutujem. Je to tak milý a pekný chlapec a pritom si vybral asi jediné dievča, ktoré ho nechce. Videli ste, ako sa na ňu díva a ako sa k nej správa? Naozaj nechápem, čo na tej Leslie vidí, najmä, keď je teraz tehotná s iným! • Podľa mňa bola zahraničná Selekcia chyba, sú tam samé namyslené nevďačnice, ktoré len ohŕňajú nosom nad všetkým.


Profile for RPG Selekce

Palácové drbny 1. číslo (9. ročník)  

Palácové drbny 1. číslo (9. ročník)  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded