-1-

Het goede doel: De baten zijn bestemd voor

Stichting Vang Je Droom De opbrengst van deze veiling wordt door de Stichting Fundraising Rotary Wierden beschikbaar gesteld aan het goede doel “Stichting Vang Je Droom�. Veilingmeester: Bernard Kobes, voormalig burgemeester van Wierden.

Alle kavels zijn te bezichtigen via het internet op de website van: www.rotary-wierden.nl De veiling vindt plaats op 28 september bij de Zandstuve in Den Ham, inloop is vanaf 19.00 uur, de veiling zelf van 20.00 uur tot 21.00 uur en sluiting rond 22.00 uur. Betaalmogelijkheden direct na afloop van de veiling: Creditcard, pinpas en/of contant. De veilingvoorwaarden vindt u achterin deze catalogus.

-2-

Inhoudsopgave Kavel Naam

Omschrijving

01 D 02 K 03 O 04 K 05 D 06 S 07 D 08 K 09 D 10 K 11 D 12 K 13 O 14 O 15 O 16 K 17 D 18 K 19 D 20 K 21 O 22 K 23 O 24 K 25 O 26 K 27 D 28 K 29 O 30 K 31 O 32 K 33 D 34 K 35 D 36 K

Dagje zeilen ca. 4 pers. op IJsselmeer incl. lunch.. 5 Zwarte Kom van Keramiek.................................. 5 Scheepsmodel ‘Drakkar’...................................... 6 Schilderij Exploration .......................................... 6 Workshop schilderen max. 12 pers...................... 7 Hanger en Ring................................................... 7 Huiskamerconcert met Jazz / Kleinkunstliedjes..... 8 Schilderij met titel Falling 2012............................ 8 Dagdeel ontwerp/verbouw/nieuwbouw............... 9 Plastique van ijzer/gips......................................... 9 Creatieve workshop naar keuze 6 pers................ 10 Bronsplastiek....................................................... 10 Rituals Hammam pakket...................................... 11 Kilt...................................................................... 11 Kraanvogel excursie max. 4 pers.......................... 12 Schilderij Klar Aelven 1........................................ 12 Rondtour Almelo incl. lunch................................ 13 Potloden object................................................... 13 2 (loopbaan) coaching gesprekken...................... 14 Schilderij olieverf titel: Erbarme Dich.................... 14 Cheque voor consult dierenartspraktijk................ 15 Doek met titel: Wanorde..................................... 15 Concert electrische harp ..................................... 16 Twee zeefdrukken............................................... 16 Gesigneerde shirts Profronde Wierden................. 17 Papier Maché...................................................... 17 Optreden Miscellaneous...................................... 18 Beeldhouwwerk “De Baadster”........................... 18 Luxe damestas..................................................... 19 Digitale foto in lijst.............................................. 19 Wedstrijdshirt “End Polio Now”.......................... 20 Glasfusing met titel “Zonsopgang”..................... 20 Bedrijvenontbijt. Min. 6 pers................................ 21 Olieverf schilderij Tulpen en Twente..................... 21 Bed & Breakfast 2 pers. incl. ontbijt..................... 22 Fineart print on paper.......................................... 22

Louis Koehorst Leo Broos André Vissere Laura Rominu Ria Brand Hellen Muller Marion Paauwe Ruud van der Meulen Martine Schipper John Huls J. Heutink Frida Waanders Mooi Parfumerie Gerrie Bruins Gerrit Niezink Dick Voortman Marianne v.d. Steeg Herman Stiggelbout Lucelle Dankbaar Jan Aanstoot Herman ter Keurs Johannes Dollen Janne Minke Karel Leusink Berry Tesink Gemma Bouwman Caroline v.d. Molen Elly van Gent Jan Pas Johan Vörgers Herman Stiggelbout Herma Peterman Bakkerij Meinders Ingrid Groeneveld Wim Boom Lambert Oostrum

-3-

Blz.

Inhoudsopgave

Kavel Naam

Omschrijving

37 O 38 K 39 O 40 K 41 O 42 K 43 O 44 D 45 K 46 K 47 O 48 K 49 O 50 K 51 O 52 D 53 D 54 O 55 K 56 O 57 D 58 O 59 O 60 O

Saxofoon optreden door Paul Thöni.................... 23 Schilderij acryl op doek........................................ 23 Fotosessie van 2 uur op locatie of studio............. 24 Foto op plexiglas................................................. 24 Pakketje met glazen bord etc.............................. 25 Schilderij Acryl op doek....................................... 25 Dag zeilen 2-4 pers. incl. lunch............................ 26 Pocketboek Operatie Demon............................... 26 Lineosnede 50x70............................................... 27 Schilderij met titel Wens...................................... 27 Wijnproeverij 12 pers.......................................... 28 Schilderij olieverf op linnen.................................. 28 Smulpakket kaas, wijn, noten.............................. 29 Bronzen beeldhouwwerk..................................... 29 Koeiensafari i.h. wilde westen van wierden......... 30 Gebonden boek 25 jaar Jan Aanstoot.................. 30 Workshop junkjam / djembe................................ 31 Natuurwandeling 2 uur in twente max. 15 p....... 31 Schilderij acryl 60x80........................................... 32 Dinerbon voor 4 pers. all-in................................. 32 Sloepentocht....................................................... 33 Voetbal met handtek. Heracles spelers................. 33 Cheque voor consult dierenartspraktijk................ 34 Divers drankenpakket.......................................... 34

Jean-René Thöni Veronique Kleinjan Johan Vörgers Hemmo Plas Remz Louise Bramer Maarten Osse Berry Tesink Marianne v.d. Eynde Hendrik Höften Twents Wijnhuis Piet v.d. Hoef Josien Wegink Marinel Vieleers Gasterij Oale Marckt Jan Aanstoot Tom v.d. Heuvel Gerrit Niezink Esther Boer IJzeren Pot Ben Lubberman Henk van Dijk Herman ter Keurs Prosecco

Blz.

Veilingvoorwaarden ........................................................................... 35

-4-

Kavel 1 Aanbieder:

Louis Koehorst

Omschrijving:

Dag zeilen voor +/- 4 personen op IJsselmeer. Vanaf Makkum naar Zuiderzeestadjes en v.v. Incl. Lunch

Soort kavel:

Dienst

Kavel 2 Aanbieder:

Leo Broos

Omschrijving:

Zwarte Kom. Keramiek gedraaide kom gepolijst gedecoreerd behandeld met terra sigillata, 16 doorsnee 28 cm

Materiaal/Techniek:

Keramiek

Soort kavel:

Kunst

-5-

Kavel 3 Aanbieder:

André Visser

Omschrijving:

Houten scheepsmodel ‘Drakkar’ Dit scheepsmodel heeft zwarte schilden en een Drakenkop op de boeg.

Soort kavel:

Overig

Kavel 4 Aanbieder:

Laura Rominu

Omschrijving:

Exploration. Acryl/Olieverf op doek 100x150

Soort kavel:

Kunst

-6-

Kavel 5 Aanbieder:

Ria Brand

Omschrijving:

Workshop schilderen voor max.12 personen (inclusief materiaal) door Ankie van Huizen (Almelo) datum i.o.m Ankie op een zaterdag.

Soort kavel:

Dienst

Kavel 6 Aanbieder:

Hellen Muller

Omschrijving:

Hanger +/- 50 x70 mm. Ring 20x20 mm. Zilver, zirkonia, rubber

Soort kavel:

Sieraad

-7-

Kavel 7 Aanbieder:

Marion Paauwe

Omschrijving:

Huiskamerconcert met Jazz- en Kleinkunstliedjes. Begeleiding: piano

Soort kavel:

Dienst

Kavel 8 Aanbieder:

Ruud van der Meulen

Omschrijving: Falling 2012 F6. Schilderij Olieverf op doek 60 x 80 abstract Materiaal/Techniek: Olieverf. Soort kavel:

Kunst

-8-

Kavel 9 Aanbieder:

Martine Schipper

Omschrijving:

1 dagdeel ontwerp: verbouw, nieuwbouw of renovatie (denk aan verduurzaming woning)

Soort kavel:

Dienst

Kavel 10 Aanbieder:

John Huls

Omschrijving:

Titel: Vang je Droom. Plastique van ijzer, draadijzer en gips. Formaat 75/10/12 cm.

Materiaal/Techniek:

ijzer, draadijzer, gips

Soort kavel:

Kunst

-9-

Kavel 11 Aanbieder:

J. Heutink

Omschrijving:

Creatieve workshop naar keuze bij Heutink Rijssen voor 6 personen. Zie website http://heutink.nl/info/workshops

Soort kavel:

Dienst

Kavel 12 Aanbieder:

Frieda Waanders

Omschrijving:

Bronsplastiek met titel: Kracht vanuit Kwetsbaarheid Formaat 20 x 30.

Materiaal/Techniek: Brons Soort kavel:

Kunst

- 10 -

Kavel 13 Aanbieder:

Mooi Parfumerie.

Omschrijving:

Rituals Hammam pakket Large

Soort kavel:

Overig

Kavel 14 Aanbieder:

Gerrie Bruins

Omschrijving:

Kilt 128 x 176 gemaakt door mw. Albersen

Soort kavel:

Overig

- 11 -

Kavel 15 Aanbieder:

Gerrit Niezink

Omschrijving:

Kraanvogelexcursie naar Diepholz (D) eind oktober-begin/half november. Duur ca 8 uur max 4. personen. Gratis vervoer.

Soort kavel:

Overig

Kavel 16 Aanbieder:

Dick Voortman

Omschrijving:

Olieverfschilderij Klar Aelven 1. Formaat: 100x50

Materiaal/Techniek: Olieverf Soort kavel:

Kunst

- 12 -

Kavel 17 Aanbieder:

Marianne v.d. Steeg

Omschrijving:

Rondtour Almelo/musea en lunch

Soort kavel:

Dienst

Kavel 18 Aanbieder:

Herman Stiggelbout

Omschrijving:

Object bestaande uit 13 houten potloden formaat br. 160 lengte 175

Soort kavel:

Kunst

- 13 -

Kavel 19 Aanbieder:

Lucelle Dankbaar

Omschrijving:

2 (loopbaan)coaching gesprekken

Soort kavel:

Dienst

zie pdf.

Kavel 20 Aanbieder:

Jan Aanstoot

Omschrijving:

Olieverf op linnen met titel: Erbarme Dich

Techniek:

Olieverf. Formaat 120 x 130 cm.

Soort kavel:

Kunst

- 14 -

Kavel 21 Aanbieder:

Herman ter Keurs

Omschrijving:

cheque voor consult dierenarts praktijk

Soort kavel:

Overig

Kavel 22 Aanbieder:

Johannes Dollen

Omschrijving:

Doek met titel: Wanorde.

Techniek:

Acryl op doek 80x80 cm

Soort kavel:

Kunst

- 15 -

Kavel 23 Aanbieder:

Janne Minke

Omschrijving:

concert elektrische harp

Soort kavel:

Overig

Kavel 24 Aanbieder:

Karel Leusink

Omschrijving:

2 zeefdrukken elk uit een oplage van 20

Soort kavel:

Kunst

- 16 -

Kavel 25 Aanbieder:

Berry Tesink

Omschrijving: Gesigneerde shirts van de enige gehouden Profronde van Wierden. Keuze uit 10 bekende wielrenners. Leo van Bon Bart Boom Tom Stamsnijder Tom Veelers Theo Bos Rik Reinerink Max van Heeswijk Niek Asbroek Peter Mohlman

Bijzonderheden: Ingelijst Soort kavel:

Overig

Kavel 26 Aanbieder:

Gemma Bouwman

Omschrijving:

Papier maché met titel: “De wachtende”

Materiaal/Techniek:

Papier mâché 125 x 160 cm

Soort kavel:

Kunst

- 17 -

Kavel 27 Aanbieder:

Caroline v.d. Molen

Omschrijving:

Optreden Vocaal Vrouwen Ensemble Miscellaneous uit Hengelo. Optreden +/- 2x 20/25 minuten met pauze tussen 2 optredens. Voor meer info zie www.miscellaneous.nu

Soort kavel:

Dienst

Kavel 28 Aanbieder:

Elly van Gent

Omschrijving:

Beeldhouwwerk met titel: De Baadster

Materiaal/Techniek:

Brons Unica 37x16x10 cm

Soort kavel:

Kunst

- 18 -

Kavel 29 Aanbieder:

Jan Pas

Omschrijving:

Luxe dameshandtas merk ‘Smaak’

Soort kavel:

Overig

Kavel 30 Aanbieder:

Johan Vörgers

Omschrijving:

Digitale foto op fotopapier in lijst A4 in passe partout

Soort kavel:

Kunst

- 19 -

Kavel 31 Aanbieder:

Herman Stiggelbout

Omschrijving:

Wedstrijdshirt gedragen tijdens de Marathon Enschede waar ik mij heb laten sponsoren voor het Rotaryproject ‘End Polio Now’. Uniek exemplaar.

Soort kavel:

Overig

Kavel 32 Aanbieder:

Herma Peterman

Omschrijving:

Glasfusing Zonsopgang

Omschrijving:

Glasfusing, Afmeting 23 x 85,5 cm

Soort kavel:

Kunst

- 20 -

Kavel 33 Aanbieder:

Bakkerij Meinders

Omschrijving:

Bedrijvenontbijt. Ontbijt wordt verzorgd op het bedrijf met heerlijk brood en zoetigheden. Minimaal 6 personen

Soort kavel:

Dienst

Meinders De Echte Bakker

Kavel 34 Aanbieder:

Ingrid Groenveld

Omschrijving:

Schilderij met titel: Tulpen en Twente

Techniek:

Olieverf met formaat 60 x 80

Soort kavel:

Kunst

- 21 -

Kavel 35 Aanbieder:

Wim Boom

Omschrijving:

B&B overnachting voor 2 personen met ontbijt en rondleiding/info cultuurhistorie

Soort kavel:

Dienst

Kavel 36 Aanbieder:

Lambert Oostrum

Omschrijving:

Fineart print met titel: Landscape 2015

Bijzonderheden:

Mixed Media, fineart print on paper and on dibond nr. 3/10

Soort kavel:

Kunst

- 22 -

Kavel 37 Aanbieder:

Jean-René Thöni

Omschrijving:

Saxofoon optreden 20-30 minuten (met cd) door Paul Thöni

Soort kavel:

Optreden

Kavel 38 Aanbieder:

Veronique Kleinjan

Omschrijving: Schilderij Techniek:

Acryl op doek incl. baklijst 50 x 60 cm.

Soort kavel:

Kunst

- 23 -

Kavel 39 Aanbieder:

Johan VĂśrgers

Omschrijving:

Fotosessie van 2 uur (personen of huisdieren) op locatie of in studio (dan max. 6 personen). 5 foto’s worden geselecteerd en bewerkt.

Soort kavel:

Overig

Kavel 40 Aanbieder:

Hemmo Plas

Omschrijving:

Foto op plexiglas. Formaat 70 x 90 cm. Titel: Nooduitgang

Soort kavel:

Kunst

- 24 -

Kavel 41 Aanbieder: Remz Omschrijving:

Pakketje met glazen bord, kaarsenstandaard en fiber mousse

Soort kavel:

Overig

Kavel 42 Aanbieder:

Louise Bramer

Omschrijving:

Schilderij met titel: Zonnige Abstractie

Materiaal/Techniek:

Acryl op doek. 120 x 100 cm.

Soort kavel:

Kunst

- 25 -

Kavel 43 Aanbieder:

Maarten Osse

Omschrijving:

Dag zeilen voor 2-4 personen met schipper op de Koh-I-Noor (44 voets zeiljacht) inclusief lunch, hapje en drank

Soort kavel:

Overig

Kavel 44 Aanbieder:

Berry Tesink

Omschrijving:

Pocket boekje Operatie Demon. De rol en ondergang van de Ned. passagiersschepen Pennland, Slamat en Costa Rica. Geschreven door Henk Top

Soort kavel:

Overig

- 26 -

Kavel 45 Aanbieder:

Marianne van den Eynde

Omschrijving:

Lineosnede met titel: De Nacht in

Materiaal/Techniek:

Grafiek linosnede 50x70 cm

Soort kavel:

Kunst

Kavel 46 Aanbieder:

Hendrik Hรถften

Omschrijving:

Schilderij met titel: Wens, gemaakt door Marieke Kunst. Formaat 80 x 140 cm

Soort kavel:

Kunst

- 27 -

Kavel 47 Aanbieder:

Twente Wijnhuis

Omschrijving:

Wijnproeverij op locatie voor 12 personen of in Vasse.

Soort kavel:

Overig

Kavel 48 Aanbieder:

Piet van de Hoef

Omschrijving: Schilderij Techniek

Olieverf op linnen 40x100 cm.

Soort kavel:

Kunst

- 28 -

Kavel 49 Aanbieder:

Josien Wegink ‘Kaas en smaak’

Omschrijving:

Soort kavel:

Overig

Kavel 50 Aanbieder:

Marinel Vieleers

Omschrijving

Bronzen beeldhouwwerk 20 x 9 x 6 incl. sokkel met titel: Man en Vrouw

Soort kavel:

Kunst

- 29 -

Kavel 51 Aanbieder:

Gasterij de Oale Marckt / Kaas en Smaak

Omschrijving:

Koeiensafari in het Wilde Westen van Wierden. Voor 20 personen.

Soort kavel:

Overig

Kavel 52 Aanbieder:

Jan Aanstoot

Omschrijving:

9 Boeken die een overzicht geven van 25 jaar kunstenaar (iets voor een relatiegeschenk)

Bijzonderheden:

Gebonden boeken geheel in full color.

Soort kavel:

Overig

- 30 -

Kavel 53 Aanbieder:

Tom van den Heuvel

Omschrijving:

Workshop junkjam / djembe

Soort kavel:

Dienst

Kavel 54 Aanbieder:

Gerrit Niezink

Omschrijving: Bijzonderheden:

Natuurwandeling ca. 2 uur in natuurgebied Twente. Locatie in overleg met de koper. Max 15 personen

Soort kavel:

Overig

- 31 -

Kavel 55 Aanbieder:

Esther Boer

Omschrijving:

Schilderij acryl met titel: Gekko.

Techniek:

Acryl met palletmes en kwast 60x80cm op 3D

Soort kavel:

Kunst

Kavel 56 Aanbieder:

IJzeren Pot

Omschrijving:

Dinerbon voor 4 personen

Bijzonderheden: All-In. Soort kavel:

Overig

- 32 -

Kavel 57 Aanbieder:

Ben Lubberman

Omschrijving:

Dagje sloep varen of zeilen voor 4 personen

Soort kavel:

Dienst

Kavel 58 Aanbieder:

Henk van Dijk

Omschrijving:

Voetbal met handtekeningen van Heracles spelers

Soort kavel:

Overig

- 33 -

Kavel 59 Aanbieder:

Herman ter Keurs

Omschrijving:

Soort kavel:

Overig

Kavel 60 Aanbieder: Prosecco Omschrijving:

Divers drankenpakket

Soort kavel:

Overig

- 34 -

Veilingvoorwaarden 1.

De nummers worden afzonderlijk of bij enige tegelijk bij opbod geveild en aan de hoogste bieder toegewezen.

De verkoping geschiedt naar de volgorde in deze catalogus. De verkoper houdt zich ten allen tijde het recht voor van de volgorde af te wijken, kopen te combineren, niet te verkopen of toe te voegen.

3.

De goederen/diensten worden voetstoots verkocht, zonder actie of refactie, in de toestand waarin het te verkopen goed zich bevindt.

4.

De koopprijs is het bedrag waartegen de kavel is toegewezen met een verhoging van 10% veilingcommissie. De koper is verplicht aan de verkoper de koopprijs voor aflevering te voldoen. 5.

Indien de afslager een vergissing maakt, heeft deze het recht zich te herstellen en mogen partijen van deze vergissing geen gebruik maken.

6.

Het staat de verkoper vrij een gedaan bod al dan niet aan te nemen en het bieden te doen voortgaan.

Alle geschillen in deze verkoping, nu of later voortvloeiende worden uitsluitend beslist door de op deze veiling toezichthoudende notaris.

De kopers verplichten zich de door hen gekochte goederen/ diensten direct na afloop van de veiling af te rekenen en de door hen gekochte goederen aan het einde van de avond af te halen. Voor gekochte diensten dient de koper contact op te nemen met betreffende aanbieder.

9.

Na de veiling is geen mogelijkheid meer om nog een kavel te kopen. - 35 -

Catalogus veiling 2016