Page 1

Elevorganisation 2013-2014 Elevrådsbestyrelse: Elevrådets facebookside finder du HER: http://www.facebook.com/pages/ROSBORGS-ELEVRÅD/199126493456458 Markus Glavind (formand) Steffen Tinnesen Jakob Jul Elben Thea Stolarczyk Horsted Moisés Alberto Suárez Zdunek Mathias Madsen Signe Cordius Pernille Arnholtz Juhler

3.z 3.e 3.v 3.c 2.x 3.y 3.f 2.p

Glavindmarkus@gmail.com elvis.steffen@gmail.com elben@gmx.com theahorsted@hotmail.com mszdunek@me.com mathias.madkjaer@gmail.com signecordius@hotmail.com juuhler1803@hotmail.dk

(Medlemmerne af elevrådsbestyrelsen vælges i januar for 1 år ad gangen)

Studieretningsteams: Caroline Poulsen Thomas Lykkegaard Rasmus Pausgaard Markus Glavind Gertrud Payal Pilegaard Thomsen Frederik Rønde Fabricius Moises Alberto Suarez Claudia Simoni Huse Pedersen Jonas Aastrup Eriksen Daniel Linnebjerg Bonnerup

EN-Sa-ps MA-GV-Ke -Ke MA-Fy-de MA-Fy-Ke MU-EN-me MU-MA-me MA-BT-Fy SA-EN-Ma SA-MA-eø SA-MA-eø

3.c 2.z 1.f 3.z 1.e 2.f 2.x 2.u 1.v 2.v

caroline_poulsen@live.dk lykkegaard_95@live.dk rasmuspausgaard@hotmail.com Glavindmarkus@gmail.com gertrud_thomsen@hotmail.com f.f_fab@hotmail.com mszdunek@me.com claudiashp@yahoo.dk jonas.aa.eriksen@gmail.com dalle_bonnerup@hotmail.com

Koordineringsudvalg (en repræsentant fra hvert studieområde): Lise Svendsen

2.u

Moises Alberto Suarez

2.x

lisesvendsen1995@gmail.com mszdunek@me.com

Daniel Linnebjerg Bonnerup

2.v

dalle_bonnerup@hotmail.com

Elizabeth S. Nygaard

2.u

elizabethsnygaard@gmail.com

2.r 3.z

a.k.brink@jubii.dk glavindmarkus@gmail.com

2.u 3.f

lisesvendsen1995@gmail.com signecordius@hotmail.com

PR-udvalg:

Skolebestyrelsen: Andreas Brink Markus Glavind

Kunstudvalg: Lise Svendsen Signe Cordius

Undervisningsmiljøudvalg:

Kantineudvalg:

Arkiv 425, september 2013

Elevorganisation 2013 14 160913  

http://www.rosborg-gym.dk/fileadmin/Arkiv/Dokumenter/Elevorganisation_2013-14_160913.pdf