Page 1

KINKANAIS KVEPIANČIOS ČIOP ČIOP KALĖDOS

Geriausi vakarėliai vyksta virtuvėje! Šiltas šventines akimirkas praleiskite ČIOP ČIOP komandos glėbyje. Netradicinė aplinka, unikali gaminimo kartu su profesionaliu virtuvės šefu patirtis paliks nepamirštamų įspūdţių. 

Gaminkite drauge su draugais ar kolegomis!

Surenkite kalėdinį įmonės komandos formavimo vakarėlį!

Papildomai degustuokite kvepiantį šokoladą, mėgaukitės gardţia kava ir/ar

suţinokite daugiau apie svaiginantį vyno pasaulį!


RONALDAS NAGROCKIS VIRTUVĖS:Italijos, Fusion, Moderni lietuviška, Tailando. PATIRTIS:„Jamie's Italian“restoranas Londone,televizijos šou „Pragaro virtuvė“ (vienas pagrindinių šefų), privatūs renginiai ir VIP vakarėliai, meniu sudarymas restoranams, TV projektai. ĮKVĖPIMAS: autentiškų kulinarinių tradicijų paţinimas keliaujant po skirtingus Italijos, Tailando, Portugalijosir kitų šalių regionus. KALBOS: lietuvių, rusų, anglų.

MODERNUS LIETUVIŠKAS KARAMELIZUOTAS RONALDO MENIU UŽKANDIS Lietuviško sūrio ir tamsaus alaus sriuba valgoma su pačių keptais namine duonos krutonsais. PAGRINDINIS PATIEKALAS Meduje kepta patarška kalakutas patiekiamas su kanapių bulvių koše ir aronijų vyne troškintais mėlynaisiais kopūstais. DESERTAS Pasukų paukščių pienas su miško uogomis ir karamelizuotais trapučiais.

ITALIŠKAS MĖTINIS RONALDO MENIU UŽKANDIS Moliūgų ir gorgonzolos kremas patiekiamas su kepintomis pistacijomis ir traškiais česnako lukštais. PAGRINDINIS PATIEKALAS Raudoname vyne troškintas triušis patiekiamas su ţolelių ir parmezano polenta, bei traškia rukola DESERTAS Uţkepti figų tartai patiekiami su mėtiniu maskarponės kremu.


GIAN LUCA DEMARCO VIRTUVĖS: Italijos tradicinė virtuvė. PATIRTIS: baigęs Italijos virtuves akademija, dirbęs "Michelin“ ţvaigţdutėmis paţymėtuose restoranuose Šiaurės Italijoje, kituose tų kraštų restoranuose, patirtis vedant įvairus privačius renginius, kulinarijos mokymų vedimas. ĮKVĖPIMAS: įkvėpimas - prigimtis ir tėvų, senelių bei prosenelių genai mylėti maistokultūrą, geri vaikystės prisiminimai, noras išsaugoti ir skleisti itališką virtuves tradiciją ir uţ Italijos ribų. KALBOS: italų. lietuvių,anglų.

TRADICINIS KVAPNUS TALIŠKAS LUC‘o MENIU UŽKANDIS Peperone bagna kauda – kepta paprika įdaryta ančiuviais patiekiama su česnakų padaţu. PAGRINDINIS PATIEKALAS Agnolotti al ragu – Įdaryti naminiai makaronai su ragu padaţu. DESERTAS Pan di natale – naminis tradicinis Panetone.

TRADICINIS ITALIŠKAS VULKANINIS LUC‘o MENIU UŽKANDIS Vulvant alls fonduta – Specialus itališkas sūrio fondiu. PAGRINDINIS PATIEKALAS Fritto misto alla piemontese – Įvairios jūrų gėrybės. DESERTAS Panettone ripieno al cioccolato – Šokoladinis naminis Panetone.


MARC d‘ERCEVILLE VIRTUVĖS: Prancūzijos, Moderni Lietuviška. PATIRTIS: „Michelin“ţvaigţdutėmis paţymėti restoranai Paryţiuje, Bretanėje ir Šveicarijoje, 5 ţvaigţdučių viešbutis-restoranas „Stikliai“ Vilniuje, privatūs renginiai ir VIP vakarėliai. ĮKVĖPIMAS: sezoniniai produktai, tradiciniai prancūzų virtuvės maisto gaminimo metodai. KALBOS: anglų, prancūzų.

PRANCŪZIŠKAS ŠOKOLADINIS MARC‘o MENIU UŽKANDIS Austrės patiekiamos su šampano (arba baltojo vyno) padaţu. PAGRINDINIS PATIEKALAS Elnienos išpjova su sūriu kriaušių pyragaičiu ir šalavijų padaţu. DESERTAS Šokoladinis triufelis patiekiamas su Bourbon vanilės padaţu.

EUROPIETIŠKAS CITRININIS MARC‘o MENIU UŽKANDŽIS Lėtai orkaitėje kepti kiaušiniai su ekologiška rūkyta lašiša ir brokolių kremu. PAGRINDINIS PATIEKALAS Lengvai pakepinta šernienos file su brendţiu, topinambų ir parmezano sūrio gratinu. DESERTAS Nedidelis pyragėlis iš švieţiai spaustų citrinų sulčių varškės, naminės tešlos ir prancūziško morengo.


ANNA BARANOVA VIRTUVĖS: Prancūzijos, Moderni lietuviška, Italijos, Tailando. PATIRTIS: gyvenimo ir patirties sėmėsi Prancūzijos gastronomijos sostinėje – Bordo, veda privačius VIP vakarėlius. ĮKVĖPIMAS: darbas su ryškiausiai šefas, Prancūzijos virtuvė, Tailando egzotika. KALBOS: lietuvių, rusų, anglų.

MODERNUS LIETUVIŠKAS SPANGUOLINIS ANNOS MENIU UŽKANDIS Švelni kaštainių ir grybų sriūba su šonine ir riešutais. PAGRINDINIS PATIEKALAS Orkaitėje keptas kukurūzinis viščiukas su spanguolėmis ir rozmarinu teikiama su perlotu ir virta kriauše. DESERTAS Medaus biskvito pyragaičiai su dţiovintų slyvų kremu ir aguonomis. GĖRIMAS Karštos obuolių sultys su romu ir cinamonu.

PRANCŪZIŠKAS MUSKATINIS ANNOS MENIU UŽKANDIS Uţkeptos midijos su ţolelių sviestu (a la escargot). PAGRINDINIS PATIEKALAS Anties krūtinėlė su brendţio ir muskato riešuto padaţu teikiama su glazūruotais obuoliais ir kvapniais ryţiais. DESERTAS Vyne virtos kriaušės su ledais. GĖRIMAS Vyno, apelsinų likerio ir cukatų gėrimas „Karštas prancūzas“.


PAPILDOMI PRIESKONIAI VAKARĖLIUI KOMANDOS FORMAVIMO RENGINIAI Niekas taip gerai nesujungia žmonių kaip maisto gaminimas kartu. Komandos formavimo renginio metu pajusite, kokia yra jūsų kolektyvo dvasia, kaip komandos nariai jaučiasi bendraudami toliau nuo darbo rutinos. • Komandos gali varžytis, kas geriau, profesionaliau, originaliau pagamins šefo pasiūlytus patiekalus • Komandos gali iš anksto sugalvoti, kokius patiekalus norėtų gaminti. Jei pageidaujate, apsispręsti, ką ir kaip gaminti, jums padės mūsų šefai. Vakarėlio metu komandos varţysis gamindamos savo patiekalus, o juos vertins renginio dalyviai, virtuvės šefas ir "Čiop Čiop" komandos nariai. Vakarui galite pasirinkti atskirą tematiką, kuria vadovaudamiesi gaminsite patiekalus. • Tarp ir po maisto gaminimo galėsite dalyvauti kulinariniame protmūšyje arba varžytis, kieno skonis yra labiausiai išlavintas. Tai spręsime uostydami ir "Kvapų namų" produkciją, ragaudami vynus, kavą, prieskonius.

DEGUSTACIJOS Vakaro metu galėsime surengti ir degustacijas: - kvepiančio šokolado su meistrais „Chocolate Naive“; - gardţios „Crooked Nose & Coffee Stories“ kavos; - saiginančio vyno; - įvairiaspalvių barmeno Silvestro kokteilių; - tikro alaus.


BARMENAS Profesionalus,tituluotas barmenas Silvestras paruoš Jums ypatingus Kalėdinius ir šilumą primenančius gėrimus, atskleis skonių paslaptis bei pasiūlys įvairius būdus kaip skaniai, šiltai ir šventiškai nustebinti kolegas, draugus ar šeimos narius.

PADAVĖJAS Padavėja pasirūpins maisto patiekimu svečiams, uţtikrins idealią tvarką renginio metu, pasirūpins, jog svečiams nieko netrūktų.

FOTOGRAFAS Gytis Oţiūnas – jaunas, patyręs fotografas įamţins svarbiausias Jūsų vakarėlio akimirkas! https://www.facebook.com/GytisOziunasPhoto

TEMINIO VAKARĖLIO DEKORAVIMAS Stalai ir aplinka gali būti papuošta Jūsų norima tema. Kepyklos “Tie kepėjai” meistrai, Jums pageidaujant pasiūlys Kalėdinį tortą.


ČIOP ČIOP PATALPOS Čiop Čiop erdvė padalinta į dvi dalis – maisto gaminimui skirtą erdvę ir ţaliąjį valgomąjį. • Ţaliojoje erdvėje vienu metu gali susėsti iki 35 žmonių • Maisto gaminimo erdvėje vienu metu gali gaminti 10-20 žmonių • Vakarėlyje gali dalyvauti iki 70 žmonių • Yra galimybė naudotis lofte esančiais vaizdo projektoriumi ir garso aparatūra


KALĖDINIŲ VAKARĖLIŲ ĮKAINIAI TRADICINIS KALĖDINSI VAKARĖLIS 10svečių–190-200Lt/asm 11-18 –160-180Lt/asm 19 -30 130-150Lt/asm 30 ir daugiau –110-120Lt/asm

PAPILDOMOS PASLAUGOS PAPILDOMI UŽKANDŽIAI : 10Lt/asm KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYS : 500Lt FOTOGRAFAS : 300-500Lt BARMENAS : 600Lt KOKTEILIŲ PAMOKA, VYNO DEGUSTACIJA, KAVOS DEGUSTACIJA, ŠOKOLADO DEGUSTACIJA : 50-80Lt/asm

KALĖDINIŲ PROGRAMŲ LAIKAS: Kalėdiniai pietūs 12-15/16 VAL Kalėdinė vakarienė 17/18-22/23VAL


SUSISIEKITE El. paštas: skanu@ciopciop.lt Tel: 8 663 66667

Mūsų adresas: Ševčenkos g.16, Vilnius www.ciopciop.lt Rekvizitai: UAB „Kinkanas“ Įm. k. 303140843 Sąskaitos nr.: LT4010051001766544 www.mokejimai.lt sąskaita: 291392

Ciop ciop kvepiancios kaledos  

Kaledinis pasiulymas www.ciopciop.lt

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you