Katalog_kosmetiky_SiberianHealth_2016_CZ

Page 1

Slovakia Czech Republic

KRÁSA A PROMĚNA KATALOG II/2015 – I/2016 KRÁSA A PREMENA KATALÓG II/2015 – I/2016

CZ

KRÁSA A PROMĚNA Siberian Health životní styl Katalog

SK

KRÁSA A PREMENA Siberian Health životný štýl KatalógCZ

SKUTEČNÁ PŘÍRODA. SKUTEČNÁ INOVACE. PRO LIDI. Tradice od roku 1996.

SK

OZAJSTNÁ PRÍRODA. OZAJSTNÁ INOVÁCIA. PRE ĽUDÍ. Tradícia od roku 1996.CZ

SIBIŘSKÁ KOLEKCE BALZÁMŮ Legendární kolekce přípravků péče o pokožku odhaluje tajemství prastarých burjatských lidových léčitelů. Její srdce tvoří ty nejčistší rostliny a plody, které vyrostly v divokém prostranství Altaje a Bajkalu. Přírodní složky jsou sloučeny do neopakovatelných elixírů krásy, které vám poskytnou opravdovou péči a komfort.

SÍLA DIVOKÉ PŘÍRODY! F RO

THE HE

http://www.ewg.org/skindeep/

SK

T AR

M

grfoermenula

100 % ACTIVE components

SIBÍRSKA KOLEKCIA BALZAMOV Legendárna kolekcia prípravkov starostlivosti o pokožku odhaľuje tajomstvo prastarých burjatských ľudových liečiteľov. Jej srdce tvoria tie najčistejšie rastliny a plody, ktoré vyrástli v divokom priestranstve Altaja a Bajkalu. Prírodné zložky sú zlúčené do neopakovateľných elixírov krásy, ktoré vám poskytnú ozajstnú starostlivosť a komfort.

SILA DIVOKEJ PRÍRODY!


20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: šťáva rakytníku řešetlákového, šťáva pomerančů, šťáva citrónů, šťáva meruněk, extrakt vodních řas, mrkvový extrakt.

SK

Aktívne bylinné zložky: šťava rakytníku rešetliakového, šťava pomarančov, šťava citrónov, šťava marhúľ, výťažok z vodných rias, mrkvový výťažok.

CZ SIBIŘSKÝ RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ

HYDRATAČNÍ PLEŤOVÁ MASKA OBOHACENÁ O VITAMÍNY

Šťávy bobulovin a ovoce spolu s bylinnými extrakty, obsažené ve formulce této přepychové, vitamíny nasycené liftingové masky, tonizující a hydratující pleť obličeje, dodávaje jí vyhlazený, mladistvý a svěží vzhled.

SK SIBÍRSKY RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ

HYDRATUJÚCA PLEŤOVÁ MASKA OBOHATENÁ O VITAMÍNY

Prírodný pleťový píling jemne čistí pokožku, odstraňuje zrohovatené bunky, urýchľuje regeneračné procesy a pomáha odstraňovať drobné vrásky. Tvár je hladšia, získava žiarivejšiu a rovnomernejšiu farbu.

4

75 ml 402584

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt bezu černého, extrakt kaštanu koňského, éterická silice máty.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok z čiernej bazy, výťažok z pagaštanu konského, éterická silícia mäty.

CZ SIBIŘSKÝ BEZ

OBNOVUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA S OKAMŽITÝM ÚČINKEM

Extrakty bezu černého a kaštanu koňského působí blahodárně na pleť očních víček, zlepšují odstín pleti a napomáhají zvýraznění obrysu obličeje, okamžitě pleti dodávají svěží vzhled.

SK SIBÍRSKA BAZA

OBNOVUJÚCA PLEŤOVÁ MASKA S OKAMŽITÝM ÚČINKOM

Výťažky z bazy čiernej a pagaštanu konského pôsobia blahodárne na pleť očných viečok, zlepšujú odtieň pleti a pomáhajú zvýrazniť obrysy tváre, okamžite pleti dodávajú svieži vzhľad.

75 ml 402583

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: sibiřský ženšen, extrakt dubové kůry, extrakt jalovce, extrakt mateřídoušky, extrakt podbělu lékařského.

SK

Aktívne bylinné zložky: sibírsky ženšen, výťažok z dubovej kôry, výťažok z borievky, výťažok z materinej dúšky, výťažok z podbeľu liečivého.

CZ SIBIŘSKÝ ŽENŠEN

PÉČE O OBLIČEJ 3 V 1 ČISTICÍ PŘÍPRAVEK + PEELING + MASKA

Přípravek slučuje tři základní etapy péče o pokožku: očistu, peeling a hloubkovou očistu. Šetrně odstraňuje líčidla a nečistoty, vytváří pocit komfortu.

SK SIBÍRSKY ŽENŠEN STAROSTLIVOSŤ O

TVÁR 3 V 1 ČISTIACI PRÍPRAVOK + PÍLING + MASKA

Prípravok zlučuje tri základné etapy starostlivosti o pokožku: očistu, píling a hĺbkovú očistu. Šetrne odstraňuje líčidlá a nečistoty, dodáva pocit pohodlia.

75 ml 402585


CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt sibiřské klikve, éterická silice jalovce virginského, éterická silice sladkého pomeranče, éterická silice grapefruitu.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok zo sibírskej brusnice, éterická silícia borievky virgínskej, éterická silícia sladkého pomaranča, éterická silícia grapefruitu.

CZ ARKTICKÁ BRUSINKA

KRÉM NA RUCE A NEHTY

Vitamíny saturovaný krém, přírodní, jak pírko lehounké textury se okamžitě vstřebává, aniž zanechává pocit lepkavosti. Výživná formulka, obohacená extrakty sibiřských bylin a éterickými silicemi regeneruje, vyživuje a hloubkově hydratuje pokožku rukou a nehty.

SK ARKTICKÁ BRUSNICA

KRÉM NA RUKY A NECHTY

Vitamínmi saturovaný krém, prírodný, ako pierko ľahučká textúra sa okamžite vstrebáva bez zanechania lepkavého pocitu. Výživná formulka, obohatená o výťažky zo sibírskych bylín a éterické silície regeneruje, vyživuje a do hĺbky hydratuje pokožku rúk a nechty.

75 ml 402586

CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt jahodníku lesního, extrakt máty, éterická silice sladkého pomeranče, éterická silice grapefruitu.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok z lesnej jahody, výťažok z mäty, éterická silícia sladkého pomaranča, éterická silícia grapefruitu.

CZ LESNÍ JAHODA A MÁTA

KRÉM NA RUCE A NEHTY

Krém, obohacený extrakty jahodníku lesního a máty vyhlazuje a vyživuje pokožku rukou, zajišťuje péči o nehty, křehké nehty zpevňuje. Jako pírko lehounká textura se okamžitě vstřebává.

SK LESNÁ JAHODA A MÄTA

KRÉM NA RUKY A NECHTY

Krém, obohatený o výťažky z lesnej jahody a mäty vyhladzuje a vyživuje pokožku rúk, zaisťuje starostlivosť o nechty, krehké nechty spevňuje. Ako pierko ľahučká textúra sa okamžite vstrebáva.

75 ml 402587

CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt sibiřského ženšenu, éterická silice jakovce virginského, éterická silice sladkého pomeranče, éterická bergamotová silice, éterická silice anděliky lékařské, éterická silice zázvoru.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok zo sibírskeho ženšenu, éterická silícia borievky virgínskej, éterická silícia sladkého pomaranča, bergamotový éterický olej, éterická silícia archangeliky lekárskej, éterická silícia zázvoru.

CZ SIBIŘSKÝ ŽENŠEN

KRÉM NA RUCE A NEHTY

Lehounká textura se okamžitě vstřebává, aniž zanechává pocit lepkavosti. Výživná formulka s extraktem sibiřského ženšenu a éterickou silicí jalovce virginského napomáhá regeneraci a vyhlazení pokožky rukou. Keratin, obsažený ve formulce krému přispívá ke zpevnění nehtů.

SK SIBÍRSKY ŽENŠEN

KRÉM NA RUKY A NECHTY

Ľahučká textúra sa okamžite vstrebáva bez zanechania lepkavého pocitu. Výživná formulka s výťažkom zo sibírskeho ženšenu a éterickou silíciou borievky virgínskej pomáha regenerovať a vyhládzať pokožku rúk. Keratín, obsiahnutý vo formulke krému prispieva k spevneniu nechtov.

75 ml 402588

5


CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt sibiřské klikve, éterická silice jalovce virginského, éterická silice sladkého pomeranče, éterická silice grapefruitu.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok zo sibírskej brusnice, éterická silícia borievky virgínskej, éterická silícia sladkého pomaranča, éterická silícia grapefruitu.

CZ SPRCHOVÝ GEL OBOHACENÝ O

VITAMÍNY "ARKTICKÁ BRUSINKA"

Přepychový sprchový gel, obohacený extrakty sibiřské brusnice, s vysokým obsahem vitamínů a blahodárně působícími éterickými silicemi nejen čistí vaši pokožku, ale dodává jí i příjemnou vůni, hloubkově ji hydratuje a intenzívně vyživuje; zanechává pocit měkkosti, pružnosti a komfortu.

SK SPRCHOVÝ GÉL OBOHATENÝ O

VITAMÍNY «ARKTICKÁ BRUSNICA»

6

Luxusný sprchový gél, obohatený o výťažky sibírskej brusnice, s vysokým obsahom vitamínov a blahodarne pôsobiacimi éterickými silíciami nielen čistí vašu pokožku, ale dodáva jej aj príjemnú vôňu, do hĺbky ju hydratuje a intenzívne vyživuje; zanecháva pocit mäkkosti, pružnosti a komfortu.

250 ml 402418

CZ

Aktivní bylinné složky: extrakty jahodníku lesního a máty, éterická silice sladkého pomeranče, éterická silice grapefruitu.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažky z lesných jahôd a mäty, éterická silícia sladkého pomaranča, éterická silícia grapefruitu.

CZ OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL

"LESNÍ JAHODA A MÁTA"

Svěží a vonný sprchový gel na bázi bylin vás obdaří energií a radostí po celý den. Extrakt máty báječně tonizuje pokožku, zatímco esence listí lesního jahodníku pokožku hydratuje a oživuje, sytí ji energií a vitamíny.

SK OSVIEŽUJÚCI SPRCHOVÝ GÉL

«LESNÁ JAHODA A MÄTA»

Svieži a vonný sprchový gél na báze bylín vás obdarí energiou a radosťou po celý deň. Výťažok z mäty báječne tonizuje pokožku, zatiaľ čo esencia lístia lesných jahôd pokožku hydratuje a oživuje, sýti ju energiou a vitamínmi.

250 ml 402417


CZ

Aktivní bylinné složky: altajský horský med, extrakt lipových květů, extrakt vrby bílé, extrakt komonice bílé, extrakt dobromysle.

SK

Aktívne bylinné zložky: altajský horský med, výťažok z lipových kvetov, výťažok z vŕby bielej, výťažok z komonice bielej, výťažok z pamajoránu obyčajného.

CZ VYŽIVUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL

"SIBIŘSKÝ MED"

Uživejte si jemnosti tohoto báječného sprchového gelu na bázi sibiřského medu! Jeho hedvábná textura blahodárně působí na pokožku, účinné extrakty sibiřských bylin o ni zároveň pečují. Rozmazlujte svou pokožku vůní a sladkou svěžestí tohoto ve své kategorii jedinečného sprchového gelu!

SK VYŽIVUJÚCI SPRCHOVÝ GÉL

«SIBÍRSKY MED»

Užívajte si jemnosť tohto skvelého sprchového gélu na báze sibírskeho medu! Jeho hodvábna textúra blahodárne pôsobí na pokožku, účinné výťažky zo sibírskych bylín ju zároveň ošetrujú. Rozmaznávajte svoju pokožku vôňou a sladkou sviežosťou tohto vo svojej kategórii jedinečného sprchového gélu!

250 ml 402582

CZ

Aktivní bylinné složky: jalovec, jedlový olej, eukalyptová silice, extrakt kozince, jedlová smola.

SK

Aktívne bylinné zložky: borievka, jedľový olej, eukalyptová silícia, výťažok z kozinca, jedľová živica.

CZ ZKLIDŇUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL

"SIBIŘSKÝ JALOVEC"

Tento obsahem bylin zvláště vydatný sprchový gel pro citlivou pleť, saturovaný aromatickými a účinnými extrakty sibiřských bylin a rostlin přirozeně změkčuje, hydratuje a zklidňuje pokožku, šetrně ji čistí při každodenním používání.

SK UPOKOJUJÚCI SPRCHOVÝ GÉL

«SIBÍRSKA BORIEVKA»

Tento obsahom bylín obzvlášť výdatný sprchový gél na citlivú pleť, saturovaný aromatickými a účinnými výťažkami zo sibírskych bylín a rastlín, prirodzene zmäkčuje, hydratuje a upokojuje pokožku, šetrne ju čistí pri každodennom používaní.

250 ml 402581

CZ

Aktivní bylinné složky: extrakt sibiřského ženšenu (eleuterokoku), éterická silice jalovce virginského, éterická silice sladkého pomeranče, éterická bergamotová silice, éterická silice anděliky lékařské, éterická silice zázvoru.

SK

Aktívne bylinné zložky: výťažok zo sibírskeho ženšenu (eleuterokoku), éterická silícia borievky virgínskej, éterická silícia sladkého pomaranča, begamotový éterický olej, éterická silícia archangeliky lekárskej, éterická silícia zázvoru.

CZ TONIZUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL

"SIBIŘSKÝ ŽENŠEN"

Tonizující sprchový gel s půvabnou vůní sibiřského ženšenu a povzbuzujícím dotykem jalovce virginského snadno dodá vašemu tělu enegii! Jeho skvělá formulka, obohacená přírodními hydratujícími látkami, dodá vaší pokožce pocit měkkosti, sametové hebkosti a pružnosti.

SK TONIZUJÚCI SPRCHOVÝ GÉL

«SIBÍRSKY ŽENŠEN»

Tonizujúci sprchový gél s pôvabnou vôňou sibírskeho ženšenu a povzbudzujúcim dotykom borievky virgínskej ľahko dodá vášmu telu energiu! Jeho skvelá formulka, obohatená o prírodné hydratujúce látky, dodá vašej pokožke pocit mäkkosti, zamatovej hebkosti a pružnosti.

250 ml 402416

7


PÉČE O OBLIČEJ STAROSTLIVOSŤ

O TVÁR

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: • ovocné kyseliny • malinový výtažek • výtažky ze sibiřských plodů

SK

Aktívne bylinné zložky: • ovocné kyseliny • malinový výťažok • výťažky zo sibírskych plodov

ČIŠTĚNÍ | ČISTENIE 20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku

8

CZ PŘÍRODNÍ PLEŤOVÝ PEELING

Přírodní pleťový peeling jemně čistí pokožku, odstraňuje zrohovatělé buňky, urychluje regenerační procesy a pomáhá odstraňovat drobné vrásky. Obličej je hladší, získává zářivější a rovnoměrnou barvu.

SK PRÍRODNÝ PLEŤOVÝ PÍLING

Prírodný pleťový píling jemne čistí pokožku, odstraňuje zrohovatené bunky, urýchľuje regeneračné procesy a pomáha odstraňovať drobné vrásky. Tvár je hladšia, získava žiarivejšiu a rovnomernejšiu farbu.   80 ml 4EN777


20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: • aloe vera • zrníčka jojoby • výtažky ze sibiřských plodů

SK

Aktívne bylinné zložky: • aloe vera • zrniečka jojoby • výťažky zo sibírskych plodov

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: • drcené olivové pecky • kofein a mentol • plody kaliny a klikvy

SK

Aktívne bylinné zložky: • drvené olivové jadrá • kofeín a mentol • plody kaliny a kľukvy

CZ BYLINNÝ ČISTÍCÍ GEL

CZ REGENERAČNÍ PLEŤOVÝ PEELING

SK BYLINNÝ ČISTIACI GÉL

SK REGENERAČNÝ PLEŤOVÝ PÍLING

Pečlivě čistí pleť, jemně odstraňuje kosmetiku a nečistoty. Nevyvolává podráždění při kontaktu s očima, změkčuje a uklidňuje pokožku. Hodí se pro všechny typy pleti, zejména pro smíšenou. Starostlivo čistí pleť, jemne odstraňuje kozmetiku a nečistoty. Nevyvoláva podráždenie pri kontakte s očami, zmäkčuje a upokojuje pokožku. Hodí sa pre všetky typy pleti, najmä pre zmiešanú.   80 ml 4EN831

Pomáhá odstraňovat zrohovatělé buňky a čistí pleť do hloubky, vyrovnává drobné nedokonalosti. Otevírá ucpané póry, pomáhá odvádět škodlivé látky a toxiny, zlepšuje buněčné dýchání. Pomáha odstraňovať zrohovatené bunky a čistí pleť do hĺbky, vyrovnáva drobné nedokonalosti. Otvára upchaté póry, pomáha odvádzať škodlivé látky a toxíny, zlepšuje dýchanie buniek.   80 ml 4EN835

30+ 40+ CZ

Aktivní bylinné složky: • výtažky z chrpy, fialky a podbělu • ovesný výtažek • výtažek z okurky

SK

Aktívne bylinné zložky: • výťažky z nevädze, fialky a podbeľa • ovsený výťažok • výťažok z uhorky

CZ HYDRATAČNÍ ČISTÍCÍ MLÉKO

Šetrně odstraňuje nečistoty, kosmetiku a zbytky mastnoty, uchovává ochrannou hydrolipidovou rovnováhu pleti. Odstraňuje začervenání, obnovuje energetický tonus pleti. Hodí se ideálně pro normální a suchou pokožku.

SK HYDRATAČNÉ ČISTIACE MLIEKO

Šetrne odstraňuje nečistoty, kozmetiku a zvyšky mastnoty, uchováva ochrannú hydrolipidovú rovnováhu pleti. Odstraňuje začervenanie, obnovuje energetický tonus pleti. Ideálne pre normálnu a suchú pokožku.   100 ml 4EN829

9


PÉČE O OBLIČEJ STAROSTLIVOSŤ

O TVÁR

TONIFIKACE | TONIFIKÁCIA 20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku


30+ 40+ CZ

Aktivní složky: • močovina • výtažek z heřmánku • výtažky z jahod, ostružin a jeřabin

SK

Aktívne zložky: • močovina • výťažok z rumančeka • výťažky z jahôd, čremchy, ostružín a jarabín

40+ CZ

Aktivní složky: • komplex aminokyselin • bambucký olej, broskev, mandle, konopí • výtažky ze zimolezu, rybízu a šípkové růže

SK

Aktívne zložky: • komplex aminokyselín • bambucký olej, broskyňa, mandle, konopa • výťažky zo zemolezu, ríbezle a šípkovej ruže

CZ OMLAZUJÍCÍ TONIKUM PRO

ZRALOU PLEŤ

Omlazující hydratační tonikum s obsahem aminokyselin a tuků ideálně hydratuje pleť, napomáhá její regeneraci. Rostlinné oleje pleť vyživují, činí jí ještě odolnější a pružnější.

SK PLEŤOVÉ TONIKUM PRE

ZRELÚ PLEŤ

Pleťové tonikum s obsahom aminokyselín a tukov ideálne hydratuje pleť, napomáha jej regenerácii. Rastlinné oleje pleť vyživujú a vďaka nim je ešte odolnejšia a pružnejšia.

CZ OSVĚŽUJÍCÍ A HYDRATAČNÍ PLEŤOVÉ

250 ml 4EN808

TONIKUM

Hydratační tonikum skvěle doplňuje účinek používání čisticího mléka a peelingu. Výtažky z lesních jahod, jeřabin, ostružin a višní skvěle pomáhají posilovat buněčné dýchání, obohacují pleť o stopové prvky a vitamíny. Heřmánek má změkčující a uklidňující účinek na suchou a citlivou pleť.

SK OSVIEŽUJÚCE A HYDRATAČNÉ PLEŤOVÉ

TONIKUM

Hydratačné tonikum skvelo dopĺňa účinok používania čistiaceho mlieka a pílingu. Výťažky z lesných jahôd, jarabín, ostružín a višní skvelo pomáhajú posilňovať dýchanie buniek, obohacujú pleť o stopové prvky a vitamíny. Rumanček má zmäkčujúci a upokojujúci účinok na suchú a citlivú pleť.   250 ml 4EN830

11


20+

CZ

30+

Aktivní bylinné složky: • olej z oliv, arniky a ryzce • výtažky z šípkové růže a ostropestřce

SK

Aktívne bylinné zložky: • olej z olív, arniky a rýdzika • výťažky z šípkovej ruže a pestreca

CZ

Aktivní bylinné složky: • rakytníkový a sójový olej • výtažky z ibišku a černého rybízu • výtažky z hlohu a ginko biloby

SK

Aktívne bylinné zložky: • rakytníkový a sójový olej • výťažky z ibišteka a čiernej ríbezle • výťažky z hlohu a ginko biloby

30+

CZ PŘÍRODNÍ OCHRANNÝ DENNÍ KRÉM

CZ EXTRA VÝŽIVNÝ NOČNÍ KRÉM

SK PRÍRODNÝ OCHRANNÝ DENNÝ KRÉM

SK EXTRA VÝŽIVNÝ NOČNÝ KRÉM

Jemný krém má osvěžující, hydratační účinek, koriguje nerovnosti tónu pleti a dodává jí zářivý a svěží vzhled. Rostlinné složky hydratují, obohacují pleť o vitamíny, stimulují její regeneraci. Částice odrážející světlo zakrývají drobné vrásky, na pohled vyrovnávají nerovnosti pleti. Jemný krém má osviežujúci, hydratačný účinok, koriguje nerovnosti tónu pleti a dodáva jej žiarivý a svieži vzhľad. Rastlinné zložky hydratujú, obohacujú pleť o vitamíny, stimulujú jej regeneráciu. Častice odrážajúce svetlo zakrývajú drobné vrásky, na pohľad vyrovnávajú nerovnosti pleti.   50 ml 4EN811

12

20+

Výživný a bohatý krém ideálně pečuje a regeneruje pleť. Rostlinné oleje a výtažky rostlin stimulují regenerační procesy v tkáních pokožky a také zabraňují ztrátám vlhkosti a vzniku příznaků suchosti pleti, obohacují pleť o vitamíny, pomáhají pleť regenerovat a vyhlazovat. Výživný a bohatý krém ideálne ošetruje a regeneruje pleť. Rastlinné oleje a výťažky rastlín stimulujú regeneračné procesy v tkanivách pokožky a taktiež bránia stratám vlhkosti a vzniku príznakov suchosti pleti, obohacujú pleť o vitamíny, pomáhajú pleť regenerovať a vyhládzať.   50 ml 4EN809


40+

CZ

Aktivní bylinné složky: • výtažek z čekanky a uralské lékořice • olej z ryzce • olej z šípkové růže

SK

Aktívne bylinné zložky: • výťažok z čakanky a uralskej sladovky • olej z rýdzika • olej z šípkovej ruže

40+

CZ

Aktivní bylinné složky: • cedrový olej • výtažek z uralské lékořice • výtažek z šišáku bajkalského

SK

Aktívne bylinné zložky: • cédrový olej • výťažok z uralskej sladovky • výťažok zo šišaku bajkalského

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ DENNÍ KRÉM

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM

SK PRÍRODNÝ REGENERAČNÝ DENNÝ KRÉM

SK PRÍRODNÝ REGENERAČNÝ NOČNÝ KRÉM

Krém pomáhá vyrovnávat nerovnosti pleti, vyhlazuje vrásky a vytváří pevnější kontury. Rostlinné složky v jeho složení pečují o zralou pleť a dodávají jí svěží vzhled. Krém zvyšuje odolnost pleti, navrací jí schopnost regenerace a činí pokožku jemnou a sametově hebkou. Krém pomáha vyrovnávať nerovnosti pleti, vyhládza vrásky a vytvára pevnejšie kontúry. Rastlinné zložky v jeho zložení ošetrujú zrelú pleť a dodávajú jej svieži vzhľad. Krém zvyšuje odolnosť pleti, navracia jej schopnosť regenerácie, vďaka čomu je pleť jemná a zamatovo hebká.   50 ml 4EN813

Výživný krém k péči o zralou pleť viditelně snižuje množství vrásek, vyrovnává nerovnosti pleti a kontury. Rostlinné výtažky osvěžují a vyrovnávají barvu pleti, zvyšují její pružnost, obnovují její schopnost regenerace. Díky obsahu výtažku z šišáku bajkalského má krém vysokou antoxidační účinnost. Výživný krém na ošetrovanie zrelej pleti viditeľne znižuje množstvo vrások, vyrovnáva nerovnosti pleti a kontúry. Rastlinné výťažky osviežujú a vyrovnávajú farbu pleti, zvyšujú jej pružnosť, obnovujú jej schopnosť regenerácie. Vďaka obsahu výťažku zo šišaku bajkalského má krém vysokú antoxidačnú účinnosť.

20+

CZ

Aktivní bylinné složky: • makadamový a bambucký olej • olej z pšeničných klíčků •výtažek z korkovníka amurského a aloe • výtažky z šípkové růže a klikvy

SK

Aktívne bylinné zložky: • makadamový a bambucký olej • olej z pšeničných klíčkov • výťažok z korkovníka amurského a aloe • výťažky z šípkovej ruže a kľukvy

30+ 40+

CZ EXTRA VÝŽIVNÝ BALZÁM NA RTY A OČI

Výživný balzám sytí pokožku, chrání ji před popraskáním. Přírodní oleje mají výrazný hydratační a vyživující účinek. Výtažky z šípkové růže a klikvy, bohaté na vitamín C, obohacují pleť o vitamíny a zvyšují její tonus.

SK EXTRA VÝŽIVNÝ BALZAM NA PERY A OČI Výživný balzam sýti pokožku, chráni ju pred popraskaním. Prírodné oleje majú výrazný hydratačný a výživný účinok. Výťažky z šípkovej ruže a kľukvy, bohaté na vitamín C, obohacujú pleť o vitamíny a zvyšujú jej tonus.

15 ml 4EN779

50 ml 4EN812

13


20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní rostlinné složky: • bambucký olej, jadérka vinných hroznů, kukuřice • výtažky ze ženšenu, rakytníku, rodioly růžové

CZ

Aktivní rostlinné složky: • olej z cedrových ořechů • ovesná mouka • ginkgo biloba, ženšen, rodiola růžová

SK

Aktívne rastlinné zložky: • bambucký olej, jadierka viniča, kukurice • výťažky zo ženšenu, rakytníka, rodioly ružovej • výťažok zo zelenej riasy

SK

Aktívne rastlinné zložky: • olej z cédrových orechov • ovsená múka • ginko-biloba, ženšen, rodi­ ola ružová

CZ VITAMÍNOVÁ MASKA ZE SIBIŘSKÝCH

BOBULÍ PRO SUCHOU A DEHYDROVANOU PLEŤ

Hydratační maska se vzácnými oleji a mletými zralými bobulemi obohacuje pokožku o vitamíny, výživné látky, stopové prvky. Účinně hydratuje pleť, změkčuje ji, zvyšuje pružnost.

SK VITAMÍNOVÁ MASKA ZO SIBÍRSKYCH

PLODOV NA SUCHÚ A DEHYDROVANÚ PLEŤ

Hydratačná maska so vzácnymi olejmi a mletými zrelými bobuľami obohacuje pokožku o vitamíny, výživné látky, stopové prvky. Účinne hydratuje pleť, zmäkčuje ju, zvyšuje pružnosť.

14

20+ 30+ 40+

75 ml 4EN410

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ MASKA SE

SIBIŘSKÝM CEDROVÝM OLEJEM

Maska s regeneračním účinkem díky výživnému oleji z cedrových ořechů má výrazný hydratační a uklidňující účinek na pokožku, zvyšuje její pružnost, činí pleť hebkou a hedvábnou.

SK PRÍRODNÁ REGENERAČNÁ MASKA SO

SIBÍRSKYM CÉDROVÝM OLEJOM

Maska s regeneračným účinkom vďaka výživnému oleju z cédrových orechov má výrazný hydratačný a upokojujúci účinok na pokožku, zvyšuje jej pružnosť, vďaka nej je pleť hebká a hodvábna.   75 ml 4EN879

30+ 40+ CZ

Aktivní rostlinné složky: • kosmetický jíl • koncentrát z borovicových šištiček • výtažky z bergénie, dubové kůry, břízy a ovse

SK

Aktívne rastlinné zložky: • kozmetický íl • koncentrát z borovicových šušiek • výťažky z bergénie, dubovej kôry, brezy a ovsa

CZ ČISTÍCÍ MASKA S JÍLEM

MONTMORILLONITE

Čistící maska s kosmetickým jílem. Aktivní složky kosmetického jílu pronikají hluboko do pokožky, výborně ji čistí, normalizují výměnu minerálů, adsorbují a odvádí z pokožky nečistoty. Maska dodává pokožce pružnost, hladkost a rovnoměrnou zářivou barvu.

SK ČISTIACA MASKA S ÍLOM

MONTMORILLONITE

Čistiaca maska s kozmetickým ílom. Aktívne zložky kozmetického ílu prenikajú hlboko do pokožky, výborne ju čistia, normalizujú výmenu minerálov, adsorbujú a odvádzajú z pokožky nečistoty. Maska dodáva pokožke pružnosť, hladkosť a rovnomernú žiarivú farbu.   75 ml 4EN411


30+ 40+ CZ

Aktivní rostlinné složky: • výtažky z bezu a koňského kaštanu • výtažky z bílého rybízu a ostružin • esenciální oleje z pomerančové kůry, mandarinky a borovice

SK

Aktívne rastlinné zložky: • výťažky z bazy a pagaštanu konského • výťažky z bielej ríbezle a ostružín • esenciálne oleje z pomarančovej kôry, mandarínky a borovice

CZ REVITALIZAČNÍ MASKA PRO ZRALOU

PLEŤ

Revitalizační maska má výrazné hydratační, modelační a tonizační vlastnosti. Maska vyhlazuje pokožku, stimuluje všechny procesy buněčné obnovy, vypíná pleť a činí ji pevnější.

SK REVITALIZAČNÁ MASKA NA ZRELÚ PLEŤ

Revitalizačná maska má výrazné hydratačné, modelačné a tonizačné vlastnosti. Maska vyhládza pokožku, stimuluje všetky procesy bunkovej obnovy, vypína pleť, vďaka nej je pleť pevnejšia.   75 ml 4EN412

20+ 30+ 40+

30+ 40+

CZ

Aktivní rostlinné složky: • plody borůvky, klikvy, brusinky • výtažek z krvavce • výtažek ze zázvoru, kůry skořicovníku

CZ

Aktivní rostlinné složky: • rýžový a včelí vosk • olej z lískového ořechu • výtažky z lékořice, heřmánku, šišáku bajkalského • olej japonské kamélie

SK

Aktívne rastlinné zložky: • plody čučoriedky, kľukvy, brusnice • výťažok z krvavca • výťažok zo zázvoru, kôry škoricovníka

SK

Aktívne rastlinné zložky: • ryžový a včelí vosk • olej z lieskového orechu • výťažky zo sladovky, rumančeka, šišaku bajkalského • olej z japonskej kamélie

CZ OSVĚŽUJÍCÍ MASKA ZE SIBIŘSKÝCH

BOBULÍ PRO NORMÁLNÍ AŽ SMÍŠENOU POKOŽKU

Aromatické želé z lesních jahod obohacuje pokožku o vitamíny, stahuje rozšířené póry a má výrazný tonizační a stahující účinek. Pokožka je hydratovaná, barva pleti se vyrovnává.

SK OSVIEŽUJÚCA MASKA ZO SIBÍRSKYCH

PLODOV NA NORMÁLNU AŽ ZMIEŠANÚ POKOŽKU

Aromatické želé z lesných jahôd obohacuje pokožku o vitamíny, sťahuje rozšírené póry a má výrazný tonizačný a sťahujúci účinok. Pokožka je hydratovaná, farba pleti sa vyrovnáva.   75 ml 4EN413

CZ EXTRA VÝŽIVNÁ PLEŤOVÁ MASKA

Maska, nesmírně bohatá na výtažky z bylin, oleje a vosky, prospívá naprosto každému typu pleti. Skvěle hydratuje a chrání pleť před ztrátou vlhkosti, zlepšuje regenerační procesy, pomáhá odstraňovat příznaky stárnutí, zlepšuje barvu a strukturu, zvyšuje tonus pleti.

SK EXTRA VÝŽIVNÁ PLEŤOVÁ MASKA

Maska, nesmierne bohatá na výťažky z bylín, oleje a vosky, prospieva absolútne každému typu pleti. Skvele hydratuje a chráni pleť pred stratou vlhkosti, zlepšuje regeneračné procesy, pomáha odstraňovať príznaky starnutia, zlepšuje farbu a štruktúru, zvyšuje tonus pleti.   75 ml 4EN409

15


PÉČE O RUCE STAROSTLIVOSŤ O RUKY

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku


20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní rostlinné složky: • D pantenol, vitamín F • olej z ryzce, pistácie, rakytníka • šťáva z černého rybízu, mrkve, dýně, citrónu • výtažky z listů vlašského ořechu, jeřabiny Aktívne rastlinné zložky: • D pantenol, vitamín F • olej z rýdzika, pistácie, rakytníka • šťava z čiernej ríbezle, mrkvy, tekvice, citrónu • výťažky z listov vlašského orecha, jarabiny

CZ VÝŽIVNÝ KRÉM NA RUCE

Bohatý výživný krém na ruce s přírodními výtažky z mrkve, černého rybízu, dýně a citrónu dodává pokožce ruk hebkost a mladistvost. Přírodní složky chrání pokožku před vysoušením, hydratují ji, vyživují, oddalují příznaky stárnutí kůže.

SK VÝŽIVNÝ KRÉM NA RUKY

Bohatý výživný krém na ruky s prírodnými výťažkami z mrkvy, čiernej ríbezle, tekvice a citrónu dodáva pokožke rúk hebkosť a mladistvosť. Prírodné zložky chránia pokožku pred vysúšaním, hydratujú ju, vyživujú, odďaľujú príznaky starnutia kože.   65 ml 4EN819

20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

CZ

Aktivní rostlinné složky: • kukuřičný olej • olej z ryzce • výtažek z rozmarýnu

CZ

Aktivní rostlinné složky: • výtažek z uralské lékořice • výtažek z šišáku bajkalského • výtažek z šípků

SK

Aktívne rastlinné zložky: • kukuričný olej • olej z rýdzika • výťažok z rozmarínu

SK

Aktívne rastlinné zložky: • výťažok z uralskej sladovky • výťažok z šišaku bajkalského • výťažok z šípkovej ruže

CZ KRÉM NA RUCE S LEHKOU TEXTUROU

Okamžitě změkčuje a hydratuje pokožku. Pomáhá její regeneraci a vyrovnává drobné vrásky. Udržuje stejnoměrnou přirozenou barvu, pružnost a tonus pleti.

SK KRÉM NA RUKY S ĽAHKOU TEXTÚROU

Okamžite zmäkčuje a hydratuje pokožku. Pomáha ju regenerovať a vyrovnáva drobné vrásky. Udržuje rovnomernú prirodzenú farbu, pružnosť a tonus pleti.   65 ml 4EN773

CZ JEMNÝ PEELING NA RUCE

Peeling zjemňuje hrubší části pokožky a pomáhá odstraňovat šupinatění. Výtažek z uralské lékořice má zesvětlující a regenerační účinek. Výtažky z šišáku bajkalského a šípkové růže pomáhají udržovat ruce v ideálním pěstěném vzhledu.

SK JEMNÝ PÍLING NA RUKY

Píling zjemňuje hrubšie časti pokožky a pomáha odstraňovať šupinatenie. Výťažok z uralskej sladovky má zosvetľujúci a regeneračný účinok. Výťažky zo šišaku bajkalského a šípkovej ruže pomáhajú udržiavať ruky v ideálnom pestovanom vzhľade.   75 ml 4EN776

17


PÉČE O TĚLO STAROSTLIVOSŤ

O TELO

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku

18

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní rostlinné složky: • éterický olej čajovníku • éterický levandulový olej • éterický mátový olej

SK

Aktívne rastlinné zložky: • éterický olej čajovníka • éterický levanduľový olej • éterický mätový olej

CZ PŘÍRODNÍ MÝDLO

PRO INTIMNÍ HYGIENU

Šetrně čistí jemné části těla, udržuje přirozenou hydrataci sliznice intimních oblastí. Éterický olej čajovníku, který je jeho součástí, napomáhá rychlému hojení drobných poranění. Levandulový a mátový olej zabraňuje vzniku nepříjemného pachu. Mýdlo dodává příjemný pocit čistoty a svěžesti po celý den.

SK PRÍRODNÉ MYDLO

PRE INTÍMNU HYGIENU

Šetrne čistí jemné časti tela, udržuje prirodzenú hydratáciu sliznice intímnych oblastí. Éterický olej čajovníka, ktorý je jeho súčasťou, pomáha rýchlo zahojiť drobné poranenia. Levanduľový a mätový olej zabraňujú vzniku nepríjemného pachu. Mydlo dodáva príjemný pocit čistoty a sviežosti po celý deň.   250 ml 4EN825


40+ CZ

SK

Aktivní rostlinné složky: • trehalóza • výtažek z amarantu • výtažek z heřmánku a měsíčku Aktívne rastlinné zložky: • trehalóza • výťažok z amarantu • výťažok z rumančeka a nehtíka

CZ BYLINNÝ DEODORAČNÍ INTIMNÍ GEL

PRO ZRALOU POKOŽKU

Ztráta schopnosti pokožky udržovat hydrataci z důvodu hormonálních změn spojených se stárnutím vyvolává pocit nepohodlí, pachu, suchosti a podráždění v intimních oblastech. Čistící gel je tvořen sibiřskými bylinami a rostlinami, pokožku jemně čistí a poskytuje jí dlouhodobou hydrataci a pocit svěžesti po celý den. Hodí se pro každodenní použití.

SK BYLINNÝ DEODORAČNÝ INTÍMNY GÉL

PRE ZRELÚ POKOŽKU

Strata schopnosti pokožky udržiavať hydratáciu z dôvodu hormonálnych zmien spojených so starnutím vyvoláva pocit nepohodlia, pachu, suchosti a podráždenia v intímnych oblastiach. Čistiaci gél tvoria sibírske byliny a rastliny, pokožku jemne čistia a poskytujú jej dlhodobú hydratáciu a pocit sviežosti po celý deň. Hodí sa na každodenné použitie.

150 ml 4EN815

20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní rostlinné složky: • výtažek z bezu černého • inulin a močovina • dvouzubec, pohanka, borovicové šištičky • éterické oleje

20+ 30+ 40+

CZ

Aktivní rostlinné složky: • skořápky cedrových oříšků • výtažek z vrby bílé • proskurník lékařský, kurilský čaj a med

SK

Aktívne rastlinné zložky: • škrupinky cédrových orieškov • výťažok z vŕby bielej • ibiš lekársky, kurilský čaj a med

Aktívne rastlinné zložky: • výťažok z bazy čiernej • inulín a močovina • dvojzubec, pohánka, borovicové šušky • éterické oleje

CZ BYLINNÉ TĚLOVÉ MÝDLO

Jemné fytomýdlo šetrně myje pokožku těla. Komplex rostlinných výtažků má tonizační účinek, účinně hydratuje pokožku, dodává jí příjemné lehké aroma.

SK BYLINNÉ TELOVÉ MYDLO

Jemné fytomydlo šetrne umýva pokožku tela. Komplex rastlinných výťažkov má tonizačný účinok, účinne hydratuje pokožku, dodáva jej príjemnú ľahkú arómu.   250 ml 4EN880

TĚLOVÝ PEELING

Peeling zajišťuj jemné odstranění šupinek, zrohovatělých buněk, čistí do hloubky, vyrovnává strukturu pokožky, dodává jí hebkost. Taniny, které se nacházejí ve skořábkách cedrových oříšků stimulují vznik nových buněk.

SK TELOVÝ PÍLING

Píling zaisťuje jemné odstraňovanie šupiniek zrohovatených buniek, čistí do hĺbky, vyrovnáva štruktúru pokožky, dodáva jej hebkosť. Taníny, ktoré sa nachádzajú v škrupinách cédrových orieškov stimulujú vznik nových buniek.   200 ml 4EN836

19


PÉČE O TĚLO STAROSTLIVOSŤ

O TELO

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku


20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

CZ

Aktivní rostlinné složky: • éterický levandulový olej • éterické oleje z máty a santalového dřeva • výtažek z komonice • sezamový olej

CZ

Aktivní rostlinné složky: • oleje z červené papriky a vanilky • éterické oleje zázvoru a skořice • éterické oleje šalvěje, vetivérie, mandarinky

CZ

Aktivní rostlinné složky: • éterické oleje citrónové trávy a máty • éterické oleje smrku a mateřídoušky • olej zelené kávy a lískového ořechu

SK

Aktívne rastlinné zložky: • éterický levanduľový olej • éterické oleje z mäty a santalového dreva • výťažok z komonice • sezamový olej

SK

Aktívne rastlinné zložky: • oleje z červenej papriky a vanilky • éterické oleje zázvoru a škorice • éterické oleje šalvie, vetivérie, mandarínky

SK

Aktívne rastlinné zložky: • éterické oleje citrónovej trávy a mäty • éterické smrekové a materinodúškové oleje • olej zelenej kávy a lieskového orechu

CZ RELAXAČNÍ MASÁŽNÍ OLEJ

Získaná směs santalu, kardamomu, muškátu a eukalyptu příznivě působí na organizmus, navrací síly a posiluje imunitu. Vyrovnává a zjemňuje pokožku.

SK RELAXAČNÝ MASÁŽNY OLEJ

Získaná zmes santalu, kardamómu, muškátu a eukalyptu priaznivo pôsobí na organizmus, navracia sily a posilňuje imunitu. Vyrovnáva a zjemňuje pokožku.   100 ml 4EN834

CZ ZAHŘÍVACÍ MASÁŽNÍ OLEJ

Masáž s hřejivým olejem má celkový posilující účinek a stimuluje krevní oběh v organizmu. Pomáhá při svalové únavě.

SK HREJIVÝ MASÁŽNY OLEJ

Masáž s hrejivým olejom má celkový posilňujúci účinok a stimuluje krvný obeh v organizme. Pomáha pri svalovej únave.   100 ml 4EN833

CZ OSVĚŽUJÍCÍ MASÁŽNÍ OLEJ

Objevte neobyčejné teplo a energii sibiřských éterických olejů a máty s tonizačním účinkem. Olejová masáž zlepšuje krevní oběh a pomáhá snižovat únavu.

SK OSVIEŽUJÚCI MASÁŽNY OLEJ

Objavte neobyčajné teplo a energiu sibírskych éterických olejov a mäty s tonizačným účinkom. Olejová masáž zlepšuje krvný obeh a pomáha znižovať únavu.   100 ml 4EN832

2120+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

CZ

Aktivní složení: olej ze slunečnicových semínek, ricínový olej, včelí vosk, olivový olej, sezamový olej, éterický levandulový olej, jedlová pryskyřice, éterický jedlový olej, éterický eukalyptový olej, výtažek z mateří kašičky, výtažek z laskavce, výtažek z včelího pylu, medový výtažek, výtažek z listů rozmarýnu, éterický santalový olej, tokoferol.

CZ

Aktivní složení: ricínový olej, éterický mátový olej, éterický eukalyptový olej, kafr, éterický levandulový olej, éterický olej kakostu, rakytníkový olej, eterický olej puškvorce, éterický olej zázvoru, éterický olej majoránu, olej ze slunečnicových semínek, výtažek z listů rozmarýnu.

SK

Aktívne zloženie: olej zo slnečnicových semienok, ricínový olej, včelí vosk, olivový olej, sezamový olej, éterický levanduľový olej, jedľová živica, éterický jedľový olej, éterický eukalyptový olej, výťažok z ma­ terskej kašičky, výťažok z amarantu, výťažok z včelieho peľu, medový výťažok, výťažok z listov rozmarínu, éterický santalový olej, tokoferol.

SK

Aktívne zloženie: ricínový olej, éterický mätový olej, éterický eukalyptový olej, gáfor, éterický levanduľový olej, éterický olej muškátu, éterický olej anízu, éterický olej zázvoru, éterický olej majoránu, olej zo slnečnicových semia­čok, výťažok z listov rozmarínu.

CZ REGENERAČNÍ GEL

Účinná kombinace čistých rostlinných a éterických olejů, sibiřského včelího propolisu, pylu a mateří kašičky uklidňuje a pomáhá regenerovat pokožku po jejím vystavení účinkům slunce, větru, mrazu, bodnutí hmyzu a dalších poškozeních.

SK REGENERAČNÝ GÉL

Účinná kombinácia čistých rastlinných a éterických olejov, sibírskeho včelieho propolisu, peľu a materskej kašičky upokojuje a pomáha regenerovať pokožku po jej vystavení účinkom slnka, vetru, mrazu, po bodnutí hmyzom a ďalších poškodeniach.

30 ml 4EN802

CZ AROMATERAPEUTICKÝ A HŘEJIVÝ

MASÁŽNÍ BALZÁM

Aromaterapeutický balzám je speciálně vytvořen k úlevě při fyzické a psychické únavě. Éterické oleje rostlin mají uklidňující a hřejivý účinek, éterické oleje zázvoru, eukalyptu a máty působí antisepticky, chrání před negativním působením okolního prostředí, což je důležité zejména v mezisezónním období a v chladnějším období roku.

SK AROMATERAPEUTICKÝ A HREJIVÝ

MASÁŽNY BALZAM

Aromaterapeutický balzam je špeciálne vytvorený pre úľavu pri fyzickej a psychickej únave. Éterické oleje rastlín majú upokojujúci a hrejivý účinok, éterické oleje zázvoru, eukalyptu a mäty pôsobia antisepticky, chránia pred negatívnym pôsobením okolitého prostredia, čo je dôležité najmä v období medzi jednotlivými sezónami a v chladnejšom období roku.

30 ml 4EN800

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: jedlový olej, kafr, éterický eukalyptový olej, borovicový pryskyřice, výtažky z třezalky, mateřídoušky, čagy, dubové kůry, pivoňky, podběle, kopřivy, chmele, bergénie, slanobýlu chlumního, komonice, anděliky, mochny.

SK

Aktívne zloženie: jedľový olej, gáfor, éterický eukalyptový olej, borovicová živica, výťažky z ľubovníka, materinej dúšky, čagy, dubovej kôry, pivónie, podbeľa, žihľavy, chmeľu, bergénie, slanobyle, komonice bielej, archangeliky, nátržníka.

CZ VÝJIMEČNĚ ÚČINNÝ MASÁŽNÍ BALZÁM

Balzám pomáhá ulevovat při pocitech nepohodlí různého původu, snižuje únavu po fyzickém zatížení, zvedání břemen a při nachlazeních. Výživný komplex výtažků ze sibiřských bylin a jedlový olej mají výrazné hřejivé a uklidňující účinky. Jeho složení obsahuje velké množství vzácných bajkalských bylin, které balzámu dodávají zvláštní sílu.

SK EXTRA VÝŽIVNÝ MASÁŽNY BALZAM

Balzam pomáha uľavovať pri pocitoch nepohodlia rôzneho pôvodu, znižuje únavu po fyzickom zaťažení, dvíhaní bremien a pri nachladeniach. Výživný komplex výťažkov zo sibírskych bylín a jedľový olej majú výrazné hrejivé a upokojujúce účinky. Jeho zloženie obsahuje veľké množstvo vzácnych bajkalských bylín, ktoré balzamu dodávajú zvláštnu silu.

250 ml 4EN806

23


PÉČE O NOHY STAROSTLIVOSŤ

O NOHY

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku


20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní složení: • škrob z tapioky • výtažek z bílé vrby, dubové kůry, čagy • éterické oleje z levandule, smrkového jehličí, túje a jedle. Aktívne zloženie: • škrob z tapioky • výťažok z bielej vŕby, dubovej kôry, čagy • éterické oleje z levandule, smrekového ihličia, tuje a jedle.

CZ KRÉM PROTI ZÁPACHU NOHOU

Deodorant na nohy přirozeným způsobem spolehlivě chrání nohy před vznikem nepříjemného pachu, normalizuje vylučování potu a ponechává pokožku dlouhou dobu v suchu. Éterické oleje máty, túje a smrkového jehličí mají chladivý účinek a dodávají nohám pocit svěžesti a lehkosti.

SK KRÉM PROTI ZÁPACHU NÔH

Dezodorant na nohy prirodzeným spôsobom spoľahlivo chráni nohy pred vznikom nepríjemného pachu, normalizuje vylučovanie potu a zanecháva pokožku dlhodobo v suchu. Éterické oleje mäty, tuje a smrekového ihličia majú chladiaci účinok a dodávajú nohám pocit sviežosti a ľahkosti.   75 ml 4EN797

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: glycerin, hydrogenizované polyglyceridy sóje, olej ze zimozelenu, mentol.

SK

Aktívne zloženie: glycerín, hydrogenované polyglycerídy sóje, olej zimoľubu, mentol.

CZ TONIZUJÍCÍ KRÉM PRO

BEZCHYBNÉ NOHY

Přírodní krém je určený pro rychlou úlevu pocitu těžkých nohou, pomáhá nohám získat dlouhodobý pocit pohodlí a lehkosti. Kombinace aktivních složek zajišťuje hydrataci a zvýšení pružnosti pokožky nohou. Éterický olej zimozelenu, který je součástí složení, má tonizační účinek.

SK TONIZUJÚCI KRÉM PRE

DOKONALÉ NOHY

Prírodný krém je určený pre rýchlu úľavu pri pocite ťažkých nôh, pomáha nohám navodiť dlhodobý pocit pohodlia a ľahkosti. Kombinácia aktívnych zložiek zaisťuje hydratáciu a zvýšenie pružnosti pokožky nôh. Éterický olej zimoľubu, ktorý je súčasťou zloženia, má tonizačný účinok.   75 ml 4EN804

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: sezamový olej, výtažek z koňského kaštanu, výtažek z černého bezu, éterický mátový olej, kofein, éterický olej z hřebíčku, trehalóza, éterický olej majoránu, éterický eukalyptový olej, éterický olej smilu.

SK

Aktívne zloženie: sezamový olej, výťažok z pagaštanu konského, výťažok z bazy čiernej, éterický mätový olej, kofeín, éterický olej z klinčeka, trehalóza, éterický olej majoránu, éterický eukalyptový olej, éterický olej slamihy.

CZ CHLADIVÝ GEL NA NOHY

Bylinný kryogel pomáhá snižovat pocit únavy končetin. Okamžitý pocit chladu a uklidňujícího účinku éterických olejů pomáhá rychle odstranit únavu, uvolnit svaly nohou, sejmout pocit oteklosti a bolesti.

SK CHLADIACI GÉL NA NOHY

Bylinný chladiaci gél pomáha znižovať pocit únavy z končatín. Okamžitý pocit chladu a upokojujúceho účinku éterických olejov pomáha rýchlo odstrániť únavu, uvoľniť svaly nôh, sňať pocit opuchnutosti a bolesti.   75 ml 4EN803

25


PÉČE O VLASY STAROSTLIVOSŤ

O VLASY

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku


20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • ricínový olej • pšeničné a amarantové proteiny • výtažek z chmele

SK

Aktívne zloženie: • ricínový olej • pšeničné a amarantové proteíny • výťažok z chmeľu

CZ POSILUJÍCÍ ŠAMPON ČISTÁ ENERGIE

Posiluje, obnovuje a vyživuje slabé anebo poškozené vlasy. Šampon je obohacený o rostlinné výtažky a přírodní minerály, které vlasům dodávají pružnost a pevnost, minimalizují vliv na každodenní účes a okolní prostředí.

SK POSILŇUJÚCI ŠAMPÓN

ČISTÁ ENERGIA

Posilňuje, revitalizuje a vyživuje oslabené alebo poškodené vlasy. Šampón je obohatený o rastlinné výťažky a prírodné minerály, ktoré vlasom dodávajú pružnosť a pevnosť, minimalizujú vplyv na každodenný účes a okolité prostredie.   250 ml 4EN816

20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • ricínový olej • kofein • výtažek z chmele

SK

Aktívne zloženie: • ricínový olej • kofeín • výťažok z chmeľu

CZ VLASOVÝ KONDICIONÉR

ČISTÁ ENERGIE

Ideální pro jemné a oslabené vlasy. Tento lehký přírodní kondicionér vlasy hydratuje do hloubky a poskytuje jim luxusní vzhled, regeneruje, dodává vlasům pevnost a pružnost. Jemná bylinná receptura usnadňuje rozčesávání vlasů, činí je hedvábně hladkými a zářivými bez jakéhokoli zatížení.

SK VLASOVÝ KONDICIONÉR

ČISTÁ ENERGIA

Ideálny na jemné a oslabené vlasy. Tento ľahký prírodný kondicionér vlasy hydratuje do hĺbky a poskytuje im luxusný vzhľad, regeneruje, dodáva vlasom pevnosť a pružnosť. Jemná bylinná receptúra uľahčuje rozčesávanie vlasov a vďaka nej sú vlasy hodvábne hladké a žiarivé, bez akéhokoľvek zaťaženia.   250 ml 4EN817

CZ

Aktivní složení: šťáva z aloe vera, kofein, výtažek z vrbovky, L-arginin, vitamín PP, heřmánek, třezalka, výtažek z lopuchu, bez černý, pohanka, éterický olej máty kadeřavé, éterický olej z pomerančové kůry, éterický olej túje, éterický olej smrkového jehličí, suchý výtažek z čagy, éterický olej anýzu, éterický eukalyptový olej.

SK

Aktívne zloženie: šťava z aloe vera, kofeín, výťažok z vŕbovky, L-arginín, vitamín PP, rumanček, ľubovník, výťažok z lopúchu, baza čierna, pohánka, éterický olej mäty kučeravej, éterický olej z pomarančovej kôry, éterický olej tuje, éterický olej smrekového ihličia, suchý výťažok z čagy, éterický olej anízu, éterický eukalyptový olej.

CZ VLASOVÉ TONIKUM

Tonikum je určeno pro péči o pokožku hlavy. Éterické oleje v jeho složení mají uklidňující účinek, rostlinné výtažky pomáhají odstraňovat zvýšenou šupinatost vlasové části hlavy. Komplex aktivních složek tonika má příznivý vliv také na vlasové folikuly, činí je silnějšími a pevnějšími.

SK VLASOVÉ TONIKUM

Tonikum je určené na ošetrovanie pokožky hlavy. Éterické oleje v jeho zložení majú upokojujúci účinok, rastlinné výťažky pomáhajú odstraňovať zvýšenú šupinkatosť vlasovej časti hlavy. Komplex aktívnych zložiek tonika má priaznivý vplyv tiež na vlasové folikuly, sú vďaka nemu silnejšie a pevnejšie.   250 ml 4EN805

27


PÉČE O VLASY STAROSTLIVOSŤ

O VLASY

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • výtažky ze zázvoru, ženšenu, ginko biloby • olej túje a sibiřského cedru

SK

Aktívne zloženie: • výťažky zo zázvoru, ženšenu, ginko biloby • olej tuje a sibírskeho cédra

CZ ŠAMPON PRO VĚTŠÍ OBJEM VLASŮ

Výtažky z rostlin posilují výživu vlasových cibulek, stimulují růst vlasů a pomáhají získat větší objem. Éterické oleje v jeho složení hydratují a regenerují celý vlas, zabraňují křehkosti a lámavosti vlasů. Heřmánek s mátou vlasy změkčují, činí je zářivějšími a poslušnějšími, dodávají jim svěžest po celý den.

SK ŠAMPÓN PRE VÄČŠÍ OBJEM VLASOV

Výťažky z rastlín posilňujú výživu vlasových cibuliek, stimulujú rast vlasov a pomáhajú získať väčší objem. Éterické oleje v jeho zložení hydratujú a regenerujú celý vlas, bránia krehkosti a lámavosti vlasov. Rumanček s mätou vlasy zmäkčujú, sú vďaka nim žiarivejšie a poslušnejšie, dodávajú im sviežosť po celý deň.   250 ml 4EN380


20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • výtažky z heřmánku a měsíčku • tangerinkový olej • éterické oleje zázvoru, anýzu, túje

SK

Aktívne zloženie: • výťažky z rumančeka a nehtíka • tangerínkový olej • éterické oleje zázvoru, anízu, tuje

CZ VLASOVÝ KONDICIONÉR PRO VĚTŠÍ

OBJEM VLASŮ

Svěřte péči o své vlasy přírodnímu balzámu s medem, který pomáhá regenerovat vlas po celé jeho délce a vyrovnává jeho povrch, čímž usnadňuje rozčesávání. Aktivní složky v jeho složení snižují křehkost vlasů a dodávají jim přirozený lesk, pomáhají zvýšit jejich objem tím, že je zvedají od kořínků.

SK VLASOVÝ KONDICIONÉR PRE VÄČŠÍ

OBJEM VLASOV

Zverte starostlivosť o svoje vlasy prírodnému balzamu s medom, ktorý pomáha regenerovať vlas po celej jeho dĺžke a vyrovnáva jeho povrch, čím uľahčuje rozčesávanie. Aktívne zložky v jeho zložení znižujú krehkosť vlasov a dodávajú im prirodzený lesk, pomáhajú zvýšiť ich objem tým, že ich dvíhajú od korienkov.   250 ml 4EN381

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • výtažek z kůry bílé vrby • olej manuky, čajovníku a jalovcových bobulí • výtažek z třezalky, puškvorce • eukalyptový, tújový a šalvějový éterický olej

SK

Aktívne zloženie: • výťažok z kôry bielej vŕby • olej manuky, čajovníka a borievkových bobulí • výťažok z ľubovníka, puškvorca • eukalyptový, tujový a šalviový éterický olej

CZ BYLINNÉ SÉRUM PRO ZDRAVOU

VLASOVOU POKOŽKU

Výživné sérum s intenzivním účinkem působí proti příčinám vzniku lupů. Výtažky z rostlin a přírodní oleje mají antiseptický účinek, odstraňují svědění a šupinatění, působí tonizačně, pomáhají vlasy posilovat.

SK BYLINNÉ SÉRUM PRE ZDRAVÚ VLASOVÚ

POKOŽKU

Výživné sérum s intenzívnym účinkom pôsobí proti príčinám vzniku lupov. Výťažky z rastlín a prírodné oleje majú antiseptický účinok, odstraňujú svrbenie a šupinkatenie, pôsobia tonizačne, pomáhajú vlasy posilňovať.   250 ml 4EN807

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • L-arginin • éterický olej jalovcových bobulí • puškvorec, třezalka, kopřiva

SK

Aktívne zloženie: • L-arginín • éterický olej borievkových bobulí • puškvorec, ľubovník, žihľava

CZ BYLINNÝ ŠAMPON PRO ZDRAVOU

VLASOVOU POKOŽKU

Receptura šamponu s L-argininem posiluje vlasy, zabraňuje jejich vypadávání. Výtažky z třezalky a puškvorce mají tonizační účinek, normalizují funkci mazových žláz, působí antisepticky, osvěžujícím a posilujícím způsobem, dodávají vlasům přirozený lesk.

SK BYLINNÝ ŠAMPÓN PRE ZDRAVÚ

VLASOVÚ POKOŽKU

Receptúra šampónu s L-arginínom posilňuje vlasy, bráni ich vypadávaniu. Výťažky z ľubovníka a puškvorca majú tonizačný účinok, normalizujú funkciu mazových žliaz, pôsobia antisepticky, osviežujúcim a posilňujúcim spôsobom, dodávajú vlasom prirodzený lesk.   250 ml 4EN820

29


20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní složení: • šípkový olej • výtažek aloe vera • výtažky lopuchu a heřmánku Aktívne zloženie: • šípkový olej • výťažok z aloe vera • výťažky z lopúchu a rumančeka

CZ KONDICIONÉR LUXURY NA VLASY

BARVENÉ A VYSUŠENÉ

Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů, snižuje jejich lomivost a zvýrazňuje jejich lesk. Komplex bylinných extraktů napomáhá uchování barvy vlasů, činí je pevnějšími a dodává jim lesku.

SK KONDICIONÉR LUXURY NA VLASY

FARBENÉ A VYSUŠENÉ

Balzam uľahčuje rozčesávanie vlasov, znižuje ich lomivosť a zvýrazňuje ich lesk. Komplex bylinných výťažkov pomáha uchovávať farby vlasov, činí ich pevnejšími a dodáva im lesk.   250 ml 4EN780

20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní složení: • výtažky lopuchu a aloe vera • výtažky heřmánku a lipového květu • zeravový olej

30+ 40+

CZ

Aktivní složení: • šípkový olej • výtažek aloe vera • výtažky lopuchu a heřmánku

SK

Aktívne zloženie: • olej zo šípkovej ruže • výťažok z aloe vera • výťažok z lopúchu a rumančeka

Aktívne zloženie: • výťažky z lopúchu a aloe vera • výťažky z rumančeka a lipového kvetu • tujový olej

CZ JEMNÝ ŠAMPÓN NA VLASY BARVENÉ A

VYSUŠENÉ

Vlasy i pokožku hlavy šetrně čistí. Komplex extraktů lopuchu, heřmánku a lipového květu prospívá regeneraci vlasů, zpevňuje jejich strukturu. Proteiny laskavce a aloe vera vlasy vyživují, činí je pevnějšími a dodávají jim lesku.

SK JEMNÝ ŠAMPÓN NA VLASY FARBENÉ A

VYSUŠENÉ

Šetrne umýva vlasy i pokožku hlavy. Komplex výťažkov z lopúchu, rumančeka a lipového kvetu prospieva regenerácii vlasov, spevňuje ich štruktúru. Proteíny láskavca a aloe vera vlasy vyživujú, činia ich pevnejšími a dodávajú im lesk.   250 ml 4EN837

30

20+

CZ HYDRATAČNÍ MASKA NA VLASY BARVENÉ

A VYSUŠENÉ

Vlasová maska s fosfolipidy zajišťuje barveným vlasům trojí péči: vyživuje, hydratuje a uhlazuje neposlušné vlasy. Aloe vera a D-panthenol vlasy hydratují, vyrovnávají povrch vlasu, zvyšují pružnost vlasů a napomáhají snížení jejich lomivosti. Éterické silice pomerančové kůry a zeravový olej dodávají vlasům přirozený lesk a extrakt lipového květu jim pomáhá uchovat přirozenou barvu.

SK HYDRATAČNÁ MASKA PRE FARBENÉ A

SUCHÉ VLASY

Vlasová maska s fosfolipidmi zaisťuje farbeným vlasom trojnásobnú starostlivosť: vyživuje, hydratuje a uhládza neposlušné vlasy. Aloe vera a D-panthenol vlasy hydratujú, vyrovnávajú povrch vlasu, zvyšujú pružnosť vlasov a pomáhajú znižovať ich lámavosť. Éterické silície pomarančovej kôry a tujový olej dodávajú vlasom prirodzený lesk a výťažok z lipového kvetu im pomáha uchovať prirodzenú farbu.   200 ml

4EN838


20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+ CZ

SK

Aktivní složení: • mátová silice • extrakty lopuchu a rezavce šikmého • výtažek zázvoru • extrakt rohovníku • éterické silice šalvěje, anýzu a levandule Aktívne zloženie: • mätová silícia • výťažky z lopúchu a ryzavca šikmého • výťažok zo zázvoru • výťažok z rohovníku • éterické silície šalvie, anízu a levandule

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ VLASOVÝ

KONDICIONÉR

Vlasy hydratuje, dodává jim přirozený lesk a svit. Extrakt lopuchu zvyšuje jejich pružnost a potlačuje jejich lomivost a s ní spojené předčasné vypadávání. Přírodní oleje prospívají lesku vlasů.

SK PRÍRODNÝ REGENERAČNÝ VLASOVÝ

KONDICIONÉR

Vlasy hydratuje, dodáva im prirodzený lesk a jas. Výťažok z lopúchu zvyšuje ich pružnosť a potláča ich lámavosť a s ňou spojené predčasné vypadávanie. Prírodné oleje zvyšujú lesk vlasov.   250 ml 4EN823

CZ

SK

20+

CZ

Aktivní složení: • výtažky ibišku, pivoňky • výtažky heřmánku, třezalky • éterické silice máty, proskurníku, šalvěje, anýzu • extrakt zázvorového kořene a mátový olej

SK

Aktívne zloženie: • výťažky z ibišteku, pivónie • výťažky z rumančeka, ľubovníka • éterické oleje mäty, ibiša, šalvie, anízu

30+

Aktivní složení: • výtažek lopuchu • šalvějová, anýzová a levandulová éterická silice

40+

Aktívne zloženie: • výťažok z lopúchu • šalviový, anízový a levanduľový éterický olej

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ ŠAMPÓN

Speciální komponenta – hydrolyzát keratinu – aktivuje proces růstu vlasů, zpevňuje je a snižuje jejich lomivost. D-panthenol a inulin vlasy hydratují, činí je pružnějšími. Vitamín PP, extrakty lopuchu a zázvoru normalizují funkce vlasových folikulů a aktivují mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy. Éterické silice potlačují svědění a tvorbu lupů, zvýrazňují lesk vlasů.

SK PRÍRODNÝ REGENERAČNÝ ŠAMPÓN

Špeciálna zložka – hydrolyzát keratínu – aktivuje proces rastu vlasov, spevňuje ich a znižuje ich lámavosť. D-panthenol a inulín vlasy hydratujú, činia ich pružnejšími. Vitamín PP, výťažky z lopúchu a zázvoru normalizujú funkcie vlasových folikulov a aktivujú mikrocirkuláciu krvi v pokožke hlavy. Éterické silície potlačujú svrbenie a tvorbu lupín, zvýrazňujú lesk vlasov.   250 ml

4EN821

CZ PŘÍRODNÍ REGENERAČNÍ MASKA NA

VLASY

Přírodní komponenty v masce prospívají zpevnění vlasů a snížení jejich lomivosti, hydratují a dodávají vlasům pružnost, přirozený lesk a svit. Komplex kondicionérů usnadňuje rozčesávání vlasů a tvorbu účesu. Vaše vlasy oslňují svou krásou a přirozeným leskem!

SK PRÍRODNÁ REGENERAČNÁ MASKA NA

VLASY

Prírodné komponenty v maske pomáhajú spevňovať vlasy a znižovať ich lámavosť, hydratujú a dodávajú vlasom pružnosť, prirodzený lesk a jas. Komplex kondicionérov uľahčuje rozčesávanie vlasov a tvorbu účesu. Vaše vlasy oslňujú svojou krásou a prirodzeným leskom!   200 ml

4EN822

31


PÉČE PRO MUŽE STAROSTLIVOSŤ

PRE MUŽOV

20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

VĚK Doporučení: věk, kdy je vhodné začít používat přípravek VEK Odporúčanie: vek, kedy je vhodné začať používať prípravok DOBA Doporučená doba působení přípravku DOBA Odporúčaná doba pôsobenia prípravku

32

CZ

Aktivní složení: • výtažky z chmele a anděliky • výtažky z jitrocele a mateřídoušky • éterické oleje borovice, šalvěje a vetiveru

SK

Aktívne zloženie: • výťažky z chmeľu a archangeliky • výťažky zo skorocelu a materinej dúšky • éterické oleje borovice, šalvie a vetivérie

CZ ČISTICÍ PLEŤOVÝ BALZÁM

PRO MUŽE

Tento extrémně pěnivý balzám je speciálně vyvinutý pro muže. Přípravek šetrně čistí pleť, odstraňuje přebytek mazu a drobné nedostatky pleti. Již za několik minut bude pokožka ideálně matná, čistá a svěží.

SK ČISTIACI PLEŤOVÝ BALZAM

PRE MUŽOV

20+ 30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • výtažky z ženšenu a mateřídoušky • mátový, šalvějový a bergamotový éterický olej

SK

Aktívne zloženie: • výťažky z ženšenu a materinej dúšky • mätový, šalviový a bergamotový éterický olej

CZ TĚLOVÉ MÝDLO A ŠAMPON

PRO MUŽE

Jemný univerzální přípravek 2 v 1 se ideálně hodí na mytí vlasů a těla. Nedráždí citlivou pokožku, nevysušuje, skvěle se smývá a nezanechává pocit pnutí. Dodává tělu i vlasům svěžest a energii po celý den.

SK TELOVÉ MYDLO A ŠAMPÓN

PRE MUŽOV

Tento extrémne penivý balzam je špeciálne vyvinutý pre mužov. Prípravok šetrne čistí pleť, odstraňuje prebytok mazu a drobné nedostatky pleti. Už o niekoľko minút bude pokožka ideálne matná, čistá alebo svieža.

Jemný univerzálny prípravok 2 v 1 sa ideálne hodí na umývanie vlasov a tela. Nedráždi citlivú pokožku, nevysušuje, skvelo sa zmýva a nezanecháva pocit pnutia. Dodáva telu a vlasom sviežosť a energiu po celý deň.

80 ml 4EN145

200 ml 4EN088


20+ 30+ 40+

20+ 30+ 40+

CZ

Aktivní složení: • oleje z cedrových, lískových a pistáciových ořechů • výtažek ze zázvoru • výtažky z rozmarýnu, šalvěje, vetivérie

CZ

Aktivní složení: • výtažky z jitrocele a jestřabiny • výtažky z máty a divokého rozmarýnu • éterické oleje šalvěje, jalovce a vetivérie

SK

Aktívne zloženie: • oleje z cédrových, lieskových a pistáciových orechov • výťažok zo zázvoru • výťažky z rozmarínu, šalvie, vetivérie

SK

Aktívne zloženie: • výťažky zo skorocelu a jastrabiny • výťažky z mäty a divokého rozmarínu • éterické oleje šalvie, borievky a vetivérie

CZ ZKLIDŇUJÍCÍ BALZÁM PO HOLENÍ

Jemně hydratující přípravek pečující o pokožku po holení s Konjakem Mananem, přírodním hydratačním faktorem, bisabololem, inulinovým komplexem, cedrovým olejem a bylinnými výtažky. Poskytuje účinný osvěžující vzhled. Dodává pokožce svěží a upravený vzhled.

SK UPOKOJUJÚCI BALZAM PO HOLENÍ

Jemne hydratačný prípravok s Konjakom Mananom, prírodným hydratačným faktorom, bisabololom, inulínovým komplexom, cédrovým olejom a bylinnými výťažkami ošetruje pokožku po holení. Poskytuje účinný osviežujúci vzhľad. Dodáva pokožke svieži a upravený vzhľad.

CZ GEL NA HOLENÍ ULTRA COMFORT

Jemná receptura gelu zajišťuje lehký skluz břitu, čímž je proces holení ještě pohodlnější. Aktivní složky pomáhají změkčovat chloupky a změkčují pokožku bez toho, aby ji stahovaly. Gel nevyvolává podráždění, udržuje hydratační rovnováhu pleti.

SK GÉL NA HOLENIE ULTRA COMFORT

Jemná receptúra gélu zaisťuje ľahký sklz čepele, vďaka čomu je proces holenia ešte pohodlnejší. Aktívne zložky pomáhajú zmäkčovať chĺpky a zmäkčujú pokožku bez toho, aby ju sťahovali. Gél nevyvoláva podráždenie, udržuje hydratačnú rovnováhu pleti.

30+ 40+ CZ

Aktivní složení: • borovicový, šalvějový, mátový a bergamotový éterický olej • jalovcový éterický olej

SK

Aktívne zloženie: • borovicový, šalviový, mätový a bergamotový éterický olej • borievkový éterický olej

CZ BYLINNÝ ŠAMPON PRO MUŽE

Šampon je speciálně vyroben s ohledem na potřeby mužů - osvěžuje, vytváří bohatou pěnu, která se snadno oplachuje. Vlasy vypadají dlouhou dobu čistě a upraveně.

SK BYLINNÝ ŠAMPÓN PRE MUŽOV

Šampón je špeciálne vyrobený s ohľadom na potreby mužov - osviežuje, vytvára bohatú penu, ktorá sa ľahko oplachuje. Vlasy vyzerajú čisté a upravené po dlhý čas.   250 ml 4EN089

100 ml 4EN087

100 ml 4EN086

33


LABORATOŘ PŘÍRODNÍ KRÁSY LABORATÓRIUM PRÍRODNEJ KRÁSY

20+

CZ Vše krásné je jedinečné. Jedinečný je vzor vločky,

neopakovatelná je struktura listů a tvary oblaků. Stejně tak je neopakovatelná pleť každé ženy. Je jedinečná a zvláštní. Mění svůj stav v závislosti na ročním období, věku a také naší náladě. Samy tyto změny vidíme, cítíme a, lépe než jakékoli testy či kosmetologové, chápeme, co naše pleť právě teď potřebuje.

30+

Právě zkoumání stavu ženské pleti nás inspirovalo k vytvoření jedinečné kolekce přírodních koktejlů, pomocí kterých si může žena sestavit svůj vlastní elixír krásy. A tou je přírodní laboratoř krásy Experalta!

CO JE TO EXPERALTA

EXPERALTA představuje SESTAVENÍ SI VLASTNÍHO PROGRAMU PÉČE: • Osobité kosmetické výrobky. • Adaptace pečujících složek na potřeby a náladu vaší pleti

tady a teď.

• Všechny fáze péče o udržení krásy a mladistvosti pleti

(doporučuje se pro věk 30+).

SK Všetko krásne je jedinečné. Jedinečný je vzor vločky, neopakovateľná je štruktúra listov a tvary oblakov. Rovnako tak je neopakovateľná pleť každej ženy. Je jedinečná a zvláštna. Mení svoj stav v závislosti na ročnom období, veku a taktiež našej nálade. Samé tieto zmeny vidíme, cítime a, lepšie než akékoľvek testy či kozmetológovia, chápeme, čo naša pleť práve teraz potrebuje.

Práve skúmanie stavu ženskej pleti nás inšpirovalo k vytvoreniu jedinečnej kolekcie prírodných kokteilov, pomocou ktorých si môže žena zostaviť svoj vlastný elixír krásy. A tou je prírodné laboratórium krásy Experalta!

ČO JE TO EXPERALTA

EXPERALTA predstavuje ZOSTAVENIE SI VLASTNÉHO PROGRAMU STAROSTLIVOSTI: • Osobité kozmetické výrobky. • Adaptácia ošetrujúcich zložiek na potreby a náladu vašej

pleti tu a teraz.

• Všetky fáze starostlivosti o udržanie krásy a mladosti

pleti (odporúča sa pre vek 30+).

CZ EXPERALTA LUXUSNÍ MICELÁRNÍ VODA

PRO OBNOVU PLETI

SK

Díky nejnovějšímu micelárnímu složení čistí tento odličovač make-upu obzvlášť jemně, přesto velmi účinně. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Je bohatý na rostlinné výtažky s antioxidanty a bojuje proti stárnutí pleti. Pleť vyživuje, omlazuje a chrání.

EXPERALTA LUXUSNÁ MICELÁRNA VODA PRE OBNOVU PLETI

Vďaka najnovšiemu micelárnemu zloženiu čistí tento odličovač make-upu obzvlášť jemne, napriek tomu veľmi účinne. Je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Je bohatý na rastlinné výťažky s antioxidantmi a bojuje proti starnutiu pleti. Pleť vyživuje, omladzuje a chráni.   150 ml

402366


20+

20+

20+

30+

30+

30+ 40+

CZ LEGENDÁRNÍ PLEŤOVÝ PEELING

Pomáhá obnovovat povadlou pokožku, zmenšuje póry a zlepšuje barvu pleti. Umožňuje kontrolovat nadměrný lesk a červenání pleti a díky malému procentu obsahu ovocných kyselin má také lehký odlupující účinek.

SK LEGENDÁRNY PLEŤOVÝ PÍLING

Pomáha obnovovať povädnutú pokožku, zmenšuje póry a zlepšuje farbu pleti. Umožňuje kontrolovať nadmerný lesk a červenanie pleti a vďaka malému percentu obsahu ovocných kyselín má tiež ľahký odlupujúci účinok.   150 ml

500068

CZ HYDROFILNÍ ČISTÍCÍ OLEJ

Sloučení přírodních rostlinných a éterických olejů s vodou vytváří lehkou pěnící emulzi. Na rozdíl od jiných čistících přípravků působí zvlášť jemně, udržuje hydrolipidovou a ph rovnováhu pleti. Hebká mastnější struktura se ideálně hodí i pro majitelky zvlášť citlivé pokožky.

SK HYDROFILNÝ ČISTIACI OLEJ

Zlúčenie prírodných rastlinných a éterických olejov s vodou vytvára ľahkú penivú emulziu. Na rozdiel od iných čistiacich prípravkov pôsobí zvlášť jemne, udržiava hydrolipidovú a ph rovnováhu pleti. Hebká mastnejšia štruktúra sa ideálne hodí aj pre majiteľky zvlášť citlivej pokožky.   150 ml

500067

CZ MULTIAKTIVNÍ PEELING PRO OŽIVENÍ

PLETI

Peeling s přírodním jantarem zajišťuje několikafázové šetrné čištění a kvalitní péči o každý typ pleti, včetně citlivé pleti a pleti se sklonem k podráždění. Tři typy aktivních zrníček odlupují zrohovatělé částečky, vyhlazují pleť, otvírají póry a zlepšují tkáňové dýchání.

SK MULTIAKTÍVNY PÍLING NA OŽIVENIE

PLETI

Píling s prírodným jantárom zaisťuje niekoľkofázové šetrné čistenie a kvalitnú starostlivosť o každý typ pleti, vrátane citlivej pleti a pleti so sklonom k podráždeniu. Tri typy aktívnych zrniečok odlupujú zrohovatené čiastočky, vyhladzujú pleť, otvárajú póry a zlepšujú tkanivové dýchanie.   100 ml

402441

35


40+

30+ 40+

CZ FYTOSÉRUM

CZ FYTOSÉRUM

"KONCENTRÁT MLADOSTI"

Pomáhá udržovat odolnost a hladkost pleti, vrásky jsou méně viditelné.

SK KONCENTROVANÉ FYTOSÉRUM

MLADOSTI

Pomáha udržiavať odolnosť a hladkosť pleti, vrásky sú menej viditeľné.   30 ml

36

400854 / 500070

"VLNA VLÁHY"

Zajišťuje maximální hydrataci, zbavuje suchosti a šupinatění.

SK FYTOSÉRUM SO ZÁPLAVOU HYDRATÁCIE Zaisťuje maximálnu hydratáciu, zbavuje pleť suchosti a šupinkovatenia.   30 ml

500066


30+

30+

30+

40+

40+

40+

CZ FYTOSÉRUM

CZ FYTOSÉRUM

Zlepšuje zbarvení pleti, navrací pleti přirozenou červeň, jas a mladistvost.

Zlepšuje zbarvení pleti a zabraňuje vzniku pigmentace způsobené stárnutím kůže.

SK FYTOSÉRUM PRE ŽIARIVÚ PLEŤ

Zlepšuje zafarbenie pleti a bráni vzniku pigmentácie spôsobenej starnutím kože.   30 ml

CZ VÝŽIVNÉ FYTOSÉRUM PRO OKAMŽITOU

"OKAMŽITÁ OBNOVA"

"ZÁŘIVÁ PLEŤ"

500069

SK FYTOSÉRUM PRE OKAMŽITÚ OBNOVU

Zlepšuje zafarbenie pleti, navracia pleti prirodzenú červeň, jas a mladistvosť.   30 ml

402358 / 4EN855

OBNOVU

Ideálně vyživuje a sytí pleť, pomáhá její obnově a regeneraci.

SK FYTOSÉRUM S OKAMŽITOU OBNOVOU Ideálne vyživuje a sýti pleť, pomáha ju obnovať a regenerovať.   30 ml

401894

37


20+ 30+ 40+

CZ OŠETŘUJÍCÍ BALZÁM NA RTY

Udržuje přirozenou linii rtů, pečuje o jejich mladistvost a krásu.

SK OŠETRUJÚCI BALZÁM NA PERY

Udržuje prirodzenú líniu pier, stará sa o ich mladistvosť a krásu.   15 ml

LABORATOŘ PŘÍRODNÍ KRÁSY

LABORATÓRIUM PRÍRODNEJ KRÁSY

402321 / 401359


20+

30+

20+

30+

40+

30+ 40+

CZ AKTIVAČNÍ EMULZE

CZ KOSMETICKÁ BÁZE EXPERT

KOSMETICKÉ BÁZE

Účinný přípravek antioxidační ochrany s legendární altajskou houbou ochrání vaši pleť před negativními účinky volných radikálů a škodlivých faktorů z vnějšího prostředí.

SK EMULGAČNÁ BÁZA

RE-ACTIVÁTOR

Účinný prípravok antioxidačnej ochrany s legendárnou altajskou hubou ochráni vašu pleť pred negatívnymi účinkami voľných radikálov a škodlivých faktorov z vonkajšieho prostredia.   100 ml

402318 / 400853

Intenzivní přípravek péče o zralou pleť s bohatou krémovou strukturou obsahuje komplex účinných přírodních složek bojujících proti stárnutí pleti. Šetrně pečuje o zralou a vadnoucí pleť, revitalizuje ji, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a snižovat množství a hloubku vrásek.

SK EMULGAČNÁ BÁZA AGE EXPERT

Intenzívny prípravok starostlivosti o zrelú pleť s bohatou krémovou štruktúrou obsahuje komplex účinných prírodných zložiek bojujúcich proti starnutiu pleti. Šetrne ošetruje zrelú a vädnúcu pleť, revitalizuje ju, pomáha spomaľovať proces starnutia a znižovať množstvo a hĺbku vrások.   100 ml

402320 / 500045

CZ OCHRANNÝ KRÉM «ŽIVOTNÍ SÍLA»

Intenzivní přípravek pro každodenní péči s trojím účinkem neutralizuje působení volných radikálů, stimuluje regenerační procesy pleti a příznivě na ni působí během pobytu na slunci. Díky bohatému obsahu vysoce aktivních látek z plodů čichy krém den za dnem zlepšuje stav pleti, vyhlazuje ji a navrací pleti svěžest a jas.

SK OCHRANNÝ KRÉM «ŽIVOTNÁ SILA»

Intenzívny prípravok pre každodennú starostlivosť s trojnásobným účinkom neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, stimuluje regeneračné procesy pleti a priaznivo na ňu pôsobí počas pobytu na slnku. Vďaka bohatému obsahu vysoko aktívnych látok z plodov šuchy krém deň po dni zlepšuje stav pleti, vyhládza ju a navracia pleti sviežosť a jas.   50 ml

402319 / 4EN858

39


20+

20+

CZ K vytvoření vybrané kolekce Siberian Rose nás inspirovala zvláštní rostlina – sibiřská šípková růže. Její hodnota nespočívá pouze v aromatických květech, ale také v plodech, které jsou zdrojem vitamínů, minerálů, stopových prvků a mastných kyselin, nezbytných pro jas a krásu vaší pleti. Výrobky této řady obsahují olej a výtažky z šípkové růže, které pleť chrání, vyživují ji vitamíny a zlepšují její barvu. SK K vytvoreniu vybranej kolekcie Siberian Rose nás inšpirovala zvláštna rastlina – sibírska šípková ruža. Jej hodnota nespočíva iba v aromatických kvetoch, ale tiež v plodoch, ktoré sú zdrojom vitamínov, minerálov, stopových prvkov a mastných kyselín, nevyhnutných pre jas a krásu vašej pleti. Výrobky tohto radu obsahujú olej a výťažky z šípkovej ruže, ktoré pleť chránia, vyživujú ju vitamínmi a zlepšujú jej farbu.

CZ HYDRATAČNÍ PĚNA

Lehká aromatická pěna je vyrobena speciálně pro každodenní péči o pleť. Její výživná a zároveň jemná receptura je obohacena o silné rostlinné antioxidanty, které obsahují výtažky z aloe, růže a zimolezu. Růžový éterický olej pleť skvěle hydratuje, zlepšuje její barvu a stav.

SK HYDRATAČNÁ PENA

Ľahká aromatická pena je vyrobená špeciálne pre každodennú starostlivosť o pleť. Jej výživná a zároveň jemná receptúra je obohatená o silné rastlinné antioxidanty, ktoré obsahujú výťažky z aloe, ruže a zemolezu. Ružový éterický olej pleť skvelo hydratuje, zlepšuje jej farbu a stav.   150 ml 401360

40

CZ ČISTÍCÍ PĚNA SE SAMETOVÝM ÚČINKEM

Aromatická čistící pěna s rostlinnými výtažky je speciálně vytvořena pro péči o citlivou pokožku. Pleť šetrně a jemně čistí, tonizuje a regeneruje a dodává jí svěží a zářivý vzhled.

SK ČISTIACA PENA SO ZAMATOVÝM ÚČINKOM Aromatická čistiaca pena s rastlinnými výťažkami je špeciálne vytvorená pre ošetrovanie citlivej pokožky. Pleť šetrne a jemne čistí, tonizuje a regeneruje a dodáva jej svieži a žiarivý vzhľad.

150 ml 401361


20+

CZ EXTRA VÝŽIVNÁ TONIZAČNÍ RŮŽOVÁ

VODA

Tonizační výživná růžová voda bez alkoholu obsahuje 14 účinných rostlinných výtažků a éterických olejů, které vyživují, posilují a lehce tonizují každý typ pleti. Zažijte ten pocit, kdy je vaše pleť opět hydratovaná, pevná a získává mladistvý jas!

SK EXTRA VÝŽIVNÁ TONIZUJÚCA RUŽOVÁ

VODA

20+

CZ HARMONIZAČNÍ KRÉM PRO

PLEŤ OBLIČEJE

Harmonizační krém šetrně pečuje o pokožku obličeje a krku, vyživuje ji a sytí. Olej ze šípkové růže s vysokým obsahem flavonoidů pomáhá pleť regenerovat. Výtažky z růže v kombinaci s růžovým éterickým olejem vyrovnává tón pleti, dodává jí přirozený jas a jemnou květinovou vůni.

SK HARMONIZAČNÝ KRÉM NA TVÁR

Tonizujúca výživná ružová voda bez alkoholu obsahuje 14 účinných rastlinných výťažkov a éterických olejov, ktoré vyživujú, posilňujú a zľahka tonizujú každý typ pleti. Zažite ten pocit, keď je vaša pleť opäť hydratovaná, pevná a získava mladistvý jas!

Harmonizačný krém jemne ošetruje pokožku tváre a krku, vyživuje ju a sýti. Olej zo šípkovej ruže s vysokým obsahom flavonoidov pomáha pleť regenerovať. Výťažky z ruže v kombinácii s ružovým éterickým olejom vyrovnávajú tón pleti, dodávajú jej prirodzený jas a jemnú kvetinovú vôňu.

200 ml 401681

50 ml 4EE365

20+

CZ SATUROVANÝ PŘÍRODNÍ ŠÍPKOVÝ OLEJ Výživný olej z divoké růže se ideálně hodí pro intenzivní péči o pleť. Sytí a tonizuje do hloubky, stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost a pružnost pleti. Kompozice přírodních rostlinných olejů základu v kombinaci s vitamínem F pleť uklidňuje a vyživuje.

SK SATUROVANÝ PRÍRODNÝ ŠÍPKOVÝ OLEJ

Výživný olej z divokej ruže sa ideálne hodí pre intenzívnu starostlivosť o pleť. Sýti a tonizuje do hĺbky, stimuluje regeneračné procesy, zvyšuje odolnosť a pružnosť pleti. Kompozícia prírodných rastlinných olejov základu v kombinácii s vitamínom F pleť upokojuje a vyživuje.   15 ml 4EE363

41


CZ CHRONOLONG 30+ Řada proti prvním příznakům stárnutí Základem řady je VZÁCNÝ MINERÁL MALACHIT (hydrokarbonát mědi) nenahraditelný stopový prvek má silný omlazující účinek na pleť. SK CHRONOLONG 30+ Rad proti prvým príznakom starnutia Základom radu je VZÁCNY MINERÁL MALACHIT (hydrokarbonát mede) nenahraditeľný stopový prvok má silný omladzujúci účinok na pleť.

0

%

sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetické vonné látky. sulfáty, parabény, ftaláty, minerálne oleje, syntetické vonné látky.

30+


30+

30+

CZ ULTRA VÝŽIVNÉ PLEŤOVÉ SÉRUM

Sérum má intenzivní hydratační účinek, pleť je hedvábnější a jasnější, viditelně vypíná pokožku a pomáhá snižovat množství drobných vrásek.

SK ULTRA VÝŽIVNÉ PLEŤOVÉ SÉRUM

Sérum má intenzívny hydratačný účinok, pleť je hodvábnejšia a jasnejšia, viditeľne vypína pokožku a pomáha znižovať množstvo drobných vrások.   30 ml

402222

30+

CZ REVITALIZAČNÍ OČNÍ KRÉM

Krém s jemnou hedvábnou strukturou pomáhá oživit pleť vašich víček, hydratuje do hloubky, minimalizuje vrásky.

SK KRÉM-OBRYS NA OČNÉ VIEČKA

Krém s jemnou hodvábnou štruktúrou pomáha oživiť pleť vašich viečok, hydratuje do hĺbky, minimalizuje vrásky.   20 ml

402220

CZ ANTIOXIDAČNÍ KRYCÍ

PLEŤOVÝ KRÉM

Luxusní výživný krém skvěle hydratuje pleť, pomáhá viditelně zlepšovat její odolnost, tón a strukturu, zmenšuje drobné vrásky, zajišťuje její antioxidační ochranu.

SK ANTIOXIDAČNÝ KRYCÍ

PLEŤOVÝ KRÉM

Luxusný výživný krém skvelo hydratuje pleť, pomáha viditeľne zlepšovať jej odolnosť, tón a štruktúru, zmenšuje drobné vrásky, zaisťuje jej antioxidačnú ochranu.   50 ml

402221

43


CZ CHRONOLONG

ULTRA LIFTING. 40+

Modelace kontur obličeje: řada přípravků, mezi něž patří z hlediska své účinnosti jedinečné aktivní složky bojující proti stárnutí pleti, které udržují pružnost pleti, její odolnost a jas. SK CHRONOLONG

ULTRA LIFTING. 40+

Modelácia kontúr tváre: rad prípravkov, medzi ktoré patria z hľadiska svojej účinnosti jedinečné aktívne zložky bojujúce proti starnutiu pleti, ktoré udržiavajú pružnosť pleti, jej odolnosť a jas.

0

%

sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetické vonné látky. sulfáty, parabény, ftaláty, minerálne oleje, syntetické vonné látky.

40+


40+

40+

CZ SÉRUM PRO TVAROVÁNÍ

KONTUR OBLIČEJE

Luxusní sérum pro tvarování kontur intenzivně působí na zralou pleť. Okamžitě zlepšuje vnější vzhled pleti, způsobuje, že jsou vrásky méně viditelné. Den za dnem je pleť pevnější, je plná energie a získává pocit pohodlí.

SK SÉRUM NA TVAROVANIE

KONTÚR TVÁRE

Luxusné sérum na tvarovanie kontúr intenzívne pôsobí na zrelú pleť. Okamžite zlepšuje vonkajší vzhľad pleti, spôsobuje, že sú vrásky menej viditeľné. Deň po dni je pleť pevnejšia, plná energie a získava pocit pohodlia.   30 ml

401935

40+

CZ OČNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM

CZ KRÉM PRO OBNOVU ENERGIE PLETI

SK KRÉM-OBRYS NA OČNÉ VIEČKA

SK КRÉM NA TVÁR

Oční krém proti vráskám s lehkou strukturou intenzivně působí na pleť očního okolí, zlepšuje její stav, účinně odstraňuje drobné vrásky kolem očí a viditelné mimické vrásky. Díky vyhlazovacímu účinku lze používat jako základ pod make-up. Očný krém proti vráskam s ľahkou štruktúrou intenzívne pôsobí na pleť očného okolia, zlepšuje jej stav, účinne odstraňuje drobné vrásky očného okolia a viditeľné mimické vrásky. Vďaka vyhladzovaciemu účinku sa dá používať ako základ pod make-up.   20 ml

401937

Vysoce účinný přípravek s technologií bio-liftingu je vyvinut speciálně pro boj se změnami vyvolanými stárnutím pleti. Viditelně vypíná kontury obličeje, má viditelný omlazující účinek, dodává energii. Pleť je hladší, kontury výraznější, tón pleti jasnější.

"ENERGIA ZNOVUZRODENIA"

Vysoko účinný prípravok s technológiou bio-liftingu je vyvinutý špeciálne pre boj so zmenami vyvolanými starnutím pleti. Viditeľne vypína kontúry tváre, má viditeľný omladzujúci účinok, dodáva energiu. Pleť je hladšia, kontúry výraznejšie, tón pleti jasnejší.   50 ml

401936

45


CZ CHRONOLONG

REGENERACE. 50+

Intenzivní korekce změn vyvolaných stárnutím: vysoce účinné přípravky pro zralou pleť, mají viditelně omlazující účinek, očividně zmenšují i hluboké vrásky, pleť vypínají a obnovují. SK CHRONOLONG

REGENERACE. 50+

Intenzívna korekcia zmien vyvolaných starnutím: vysoko účinné prípravky pre zrelú pleť, majú viditeľne omladzujúci účinok, zjavne zmenšujú aj hlboké vrásky, pleť vypínajú a obnovujú.

0

%

sulfáty, parabeny, ftaláty, minerální oleje, syntetické vonné látky. sulfáty, parabény, ftaláty, minerálne oleje, syntetické vonné látky.

50+


50+

50+

CZ MULTIAKTIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PLEŤOVÉ

SÉRUM

Je mnohem víc než pouhým sérem, je to přípravek bojující proti stárnutí pleti s obsahem peptidů zlata, kávového oleje a výtažku z perel, obnovuje 5 životně důležitých funkcí pleti: regeneraci, hydrataci, posílení, výživu a ochranu.

SK MULTIAKTÍVNE OMLADZUJÚCE PLEŤOVÉ

SÉRUM

Je oveľa viac než púhe sérum, je to prípravok bojujúci proti starnutiu pleti s obsahom peptídov zlata, kávového oleja a výťažku z perál, obnovuje 5 životne dôležitých funkcií pleti: regeneráciu, hydratáciu, posilnenie, výživu a ochranu.   30 ml

401939

50+

CZ REGENERAČNÍ OČNÍ KRÉM

Komplexní přípravek na jemnou pleť očního okolí zakrývá stopy změn vyvolaných stárnutím – minimalizuje drobné vrásky, vyhlazuje strukturu pleti v okolí očí. Tmavé kruhy viditelně mizí. Pleť se v okolí očí vyhlazuje, stává se pevnější a jasnější, získává na dokonalosti.

SK REGENERAČNÝ OČNÝ KRÉM

Komplexný prípravok na jemnú pleť očného okolia zakrýva stopy zmien vyvolaných starnutím – mini­ malizuje drobné vrásky, vyhládza štruktúru pleti očného okolia. Tmavé kruhy viditeľne miznú. Pleť sa v okolí očí vyhládza, stáva sa pevnejšou a jasnejšou, získava dokonalosť.   20 ml

401940

CZ KRÉM PRO AKTIVACI KRÁSY

Den za dnem se pokožka vyhlazuje, je pružnější a odolná. Krém účinně zmenšuje dokonce i zřetelné vrásky a obnovuje jas pleti zevnitř.

SK KRÉM PRE AKTIVÁCIU KRÁSY

Deň po dni sa pokožka vyhládza, je pružnejšia a odolnejšia. Krém účinne zmenšuje dokonca aj zreteľné vrásky a obnovuje jas pleti zvnútra.   50 ml

401938


CZ SIBIŘSKÝ PROPOLIS

PŘÍRODNÍ ZUBNÍ PASTA PŘÍRODNÍ OCHRANA

Přírodní zubní pasta "Sibiřský propolis" obsahuje extrakty šípků, přírodní minerály rudé hlinky, přírodní éterické silice a bylinné extrakty. 1. Propolis zajišťuje komplexní péči o ústní dutinu a napomáhá potlačení nepříjemných pachů. 2. Extrakty takových sibiřských bylin, jako jsou badan, rakytník a šalvěj prospívají hygieně ústní dutiny. 3. Éterické silice kakostu a máty jsou známy svými přirozenými antibakteriálními vlastnostmi.

SK SIBÍRSKY PROPOLIS

PRÍRODNÁ ZUBNÁ PASTA PRÍRODNÁ OCHRANA

Prírodná zubná pasta "Sibírsky propolis" obsahuje výťažky zo šípok, prírodné minerály červenej hlinky, prírodné éterické silície a bylinné extrakty. 1. Propolis zabezpečuje komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu a pomáha potlačovať nepríjemné pachy. 2. Výťažky z takých sibírskych bylín, ako sú badan, rakytník a šalvia prospievajú hygiene ústnej dutiny. 3. Éterické silície pakostu a mäty sú známe pre svoje prirodzené antibakteriálne vlastnosti.   75 ml

4EN382 / 4EE758


CZ SIBIŘSKÝ ŠÍPEK

NOVINKA

PŘÍRODNÍ ZUBNÍ PASTA REGENERACE A REPARACE

Přírodní zubní pasta "Sibiřský šípek" obsahuje účinný extrakt šípků, přírodní minerály rudé hlinky, přírodní éterické silice vzácných bylin: jalovce, šalvěje, rakytníku a heřmánku. 1. Výtažky sibiřských šípků zlepšují prokrvení dásní. 2. Rudá hlinka je přírodním zdrojem snadno dostupných minerálních látek, napomáhá zpevnění zubní skloviny. 3. Výtažky sibiřského jalovce a šalvěje jsou proslulé svými přirozenými antibakteriálními účinky a zajišťují komplexní péči o ústní dutinu.

SK SIBÍRSKY ŠÍPOK

PRÍRODNÁ ZUBNÁ PASTA REGENERÁCIA A REPARÁCIA

Prírodná zubná pasta "Sibírsky šípok" obsahuje účinný výťažok zo šípok, prírodné minerály červenej hlinky, prírodné éterické silície vzácnych bylín: borievky, šalvie, rakytníka a rumančeka. 1. Výťažky zo sibírskych šípok zlepšujú prekrvenie ďasien. 2. Červená hlinka je prírodným zdrojom ľahko dostupných minerálnych látok, pomáha spevňovať zubnú sklovinu. 3. Výťažky zo sibírskej borievky a šalvie sú preslávené svojimi prirodzenými antibakteriálnymi účinkami a zaisťujú komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu.   75 ml 4EN379


NOVINKA

PŘÍRODNÍ ZUBNÍ PASTA PÉČE O CITLIVÉ ZUBY

SK SIBÍRSKY RAKYTNÍK

PRÍRODNÁ ZUBNÁ PASTA STAROSTLIVOSŤ O CITLIVÉ ZUBY

Zubní pasta "Sibiřský rakytník", obohacená hodnotnými oleji a šťávami rakytníku, vyznačující se antioxidantními vlastnostmi – přípravek pro přírodní ochranu i těch nejcitlivějších zubů a dásní.

Zubná pasta "Sibírsky rakytník", obohatená o hodnotné oleje a šťavy z rakytníka, sa vyznačuje antioxidantnými vlastnosťami – prípravok pre prírodnú ochranu aj tých najcitlivejších zubov a ďasien.

1. Výtažky rakytníku jsou odedávna známé jako jeden z přírodních prostředků ochrany sliznice ústní dutiny, spolupůsobí při potlačení krvácivosti dásní.

1. Výťažky z rakytníka sú odpradávna známe ako jeden z prírodných prostriedkov ochrany sliznice ústnej dutiny a spolupôsobia pri potláčaní krvácavosti ďasien.

2. Extrakty dobromysle a měsíčku přispívají k potlačení nežádoucí mikroflóry, spoluodpovědné za kazivost zubů. 3. Výtažek dobromysle má osvěžující účinky díky vysokému obsahu éterických silic.

2. Výťažky z pamajoránu a nechtíka prispievajú k potlačeniu nežiadúcej mikroflóry, ktorá je spoluzodpovedná za kazivosť zubov. 3. Výťažok z pamajoránu má osviežujúce účinky vďaka vysokému obsahu éterických silícií.

VÁŠ KONZULTANT: VÁŠ PORADCA:

75 ml

4EN026

www.siberianhealth.com

104895 / 092015

CZ SIBIŘSKÝ RAKYTNÍK