Page 1


www.lowrance.com

Lowrance on olnud ligi 50 aastat mereelektroonika turul maailma juhtivaim kaubamärk.

Sisukord

1957. aastal asutas Darrell Lowrance oma ettevõtte ja tutvustas USAs kalameestele esimest kaasaskantavat kalaleidjat. Ameerika kalameeste seas sai sellest kiiresti ‘võlukast’, mis muutis nende kalapüügimeetodeid. Alates sellest suurest muutusest kalameeste jaoks, on Lowrance välja töötanud muljetavaldava valiku innovatiivseid, kuid samas mõõduka hinnatasemega ja hõlpsasti kasutatavaid kalaleidjaid, kombineeritud kalaleidjaid/GPSe ning GPSkaardiplottereid.

3 4

Praegu müüakse igal aastal umbes miljon Lowrance’i toodet. Üheks oluliseks edu aluseks on tootevaliku ulatus: Lowrance pakub GPS-tooteid ka lennukitele, autodele ja matkajatele. Samuti on oluline, et Lowrance’i kaubamärk on seotud uuenduste, uute patentide ja silmapaistvate eriomadustega rohkem kui ükski teine mereelektroonika tootja.

2

5 6 7 8 9 10 11 12 13

HDS – kõrglahutusega süsteem HDS annab kasutamislihtsusele uue tähenduse Kombineeritud kajaloodid/ kaardiplotterid Kartograafia ülevaade GPS-kaardiplotterid Kajaloodid VHF-mereraadiod Ethernet ja armatuurlaua näidikud Kõrglahutusega digitaalne radar iFinderi käsi GPS-id Tarvikud ja varuosad


www.lowrance.com

HDS – kõrglahutusega süsteem Pöördeline samm mereelektroonika innovatsioonis HDSi kõrgeima eraldusvõimega lairibaülekandel põhinev kalaleidja Nüüd kasutatakse kõigis HDSi kalaleidjates ja kombineeritud kalaleidjates uskumatult head ja ainulaadset ning auhinnatud lairibaülekandel põhinevat kajaloodi digitaalset tehnoloogiat, tänu sellele saab paremat Lowrance’i kalaluuret kui kunagi varem! On tõestatud, et lairibaülekanne, mis on oluline lüli anduri ja teie HDSi ekraani vahel, võimaldab tänu suuremale tundlikkusele, kõrgemale eraldusvõimele ja sihtmärkide paremale nähtavusele ekraanil leida rohkem kalu.

Tere tulemast HDSiga uude mereelektroonika funktsionaalsete saavutuste maailma. Uus Lowrance’i multifunktsionaalsete HDSkuvarite seeria on pöördeline samm kalaluure ja navigatsioonielektroonika innovatsioonis. Kuvarites on ühendatud esmaklassiline Lowrance’i tehnoloogia ja radarite lahendused, lisaks on korpuse konstruktsioon atraktiivne, mis muudab paigaldamise väga mugavamaks. Kasutusele on võetud uus käepärasem operatsioonisüsteem, mis hõlbustab juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele.

Vähem taustamüra, rohkem sihtobjekte Tänu unikaalsele Lowrance’i digitaalsignaali töötlemistarkvarale väheneb müra ja suureneb tundlikkus lairibaülekande puhul. Tulemus: maksimaalne sihtobjektide eristamine, mis võimaldab tänu kõrglahutusele suurepäraselt eristada Lowrance’i „kalakaart“ ümbritsevast struktuurist ja teistest kaladest!

Kristallselge eristatavus Lowrance’i saavutustele digitaalses filtreerimises toob tunnustust ka lairibaülekanne, mis parandab oluliselt arusaadavust ekraanil, muudab veekogu põhjakujutised teravamaks ja joonistab ka välja selgema pildi objektidest, mis näiteks teiste kaubamärkide toodetel puuduvad või on halvasti nähtavad.

Detailsem informatsioon madalas vees ja suurem ulatus Parimaks kalastamiseks madalas vees lisab lairibaülekanne Lowrance’i 200 kHz ühesageduslikule andurile automaatselt 83 KHz talitluse. Sagedusel 83 kHz saate täieliku katvuse 120-kraadise lainurga all koos kalakaarte oluliselt parema määramise ja eraldamisega põhjastruktuurist ning termokliinidest.

Hämmastavalt hea tulemus sügavas vees Lairibaülekanne (broadband) sagedusega 83 KHz (näidatud valge-ekraan taustaga) annab laiema katvuse ja täpsemad tulemused sihtmärkide kohta, võimaldades hõlpsamini tuvastada termokliinis ja põhja lähedal ujuvaid kalu.

Lairiba-loodimise silmapaistvat taset elektroonikas saab tõestada püüdes kala sügavas vees ja avamere ilmastikutingimustes. Isegi suure paadi kiiruse korral hoiab lairiba põhjalukku sügaval, sihtides erakordselt hästi merepõhjas, laevavrakkide ja teiste objektide ümbruses olevaid kalakaari. Kasutades seda koos 1 kW anduriga, saab põhjalukku hoida sügaval ja saada veesamba andmeid tuhandete meetrite sügavuselt

Lisavõimalused tasuta

Lairibaülekanne (broadband) sagedusega 200 kHz (näidatud sinine-ekraan taustaga) määratleb hästi kalarohked kohad – näiteks meresopid, kus puud on mõlemal kaldal, mis on ümbritsetud ujuvatest sööda- ning püügikaladest. HDS – kõrglahutusega süsteem

Lisandväärtusena saavad HDSi lairibaga varustatud mudelid muuta HDSi M-seeria (või kollase Etherneti liidesega GlobalMap® kaardiplotteri) võimsaks kalaleidja/kaardiplotteri kombinatsiooniks koos täieliku sonari graafilise juhtimisega. Kui ühendada need Lowrance’i Etherneti võrku, võimaldab see eraldamist kogu kaetud ala ulatuses, termokliinides ja igasuguste veetingimuste korral. 3


www.lowrance.com

HDS annab kasutamislihtsusele uue tähenduse Vaatamine ja reguleerimine pole kunagi olnud lihtsam ja kasutajasõbralikum. Alates põhioperatsioonidest kuni keerukate professionaalsete funktsioonideni on HDS kavandatud väga läbimõeldult. See on uus tehnoloogia tase.

Stiilne ja mugavalt kasutatav

Nautige meie uut menüüvalikut

HDS on loonud kaasaegse disaini, sest tahab paremaks muuta iga paadi roolikonsooli. Kuid tänu disainile hõlbustab HDS ka teie Lowrance’i elektroonika ajakohastamist. HDS ühildub Lowrance’i andurite kõige uuemate mudelitega, lisaks sellele kollaste Etherneti kaablite ja NMEA® võrgu liidestega.

Uus, mitmekülgsem ja paindlikum HDSi operatsioonisüsteem pakub täiesti uut moodust Lowrance’i funktsioonide vaatamiseks ja valimiseks palju lihtsamate liigutustega. Uus menüüformaat on hõlpsasti arusaadav ja läbimõeldult funktsionaalne, mis võimaldab teil klaviatuuri funktsiooninuppudel mängleva kergusega ja kiiresti liikuda.

Kergem asukohta määrata HDSi sisse ehitatud suure tundlikkusega 16-kanaliline GPS+WAAS- antenn on esmaklassiline lahendus, tänu millele saab seadet paigaldada käepäraselt nii konsoolile kui ka armatuurlauale. Lisaks sellele töötab antenn ka võrgus NMEA 2000® andmevahetussüsteemidega. Ei mingeid välisantenne, segadust ega

4

Lihtsam kasutada Hõlpsamaks ja kiiremaks reguleerimiseks on HDS-8, HDS-8m, HDS-10 ja HDS-10m mudelid varustatud ainulaadse uue FlyWheel™ kerimisnupu ja ka alumiste talitlusklahvidega, et tagada kiirem juurdepääs funktsioonidele. Seega kulub vähem aega kasutamisele ja rohkem kalapüüdmisele.

Staar-ekraan sekeldusi. Ainult oivaline GPSi täpsus ja vähem ekslemist oma teekondadel Soovite rohkem? Olgu! Nimelt on HDSi jaoks saadaval uus ja kompaktne LGC4000 GPS+WAASi välisantennimoodul koos reaalajas satelliidisignaali värskendamiskiirusega 5 korda sekundis, mis tagab asukoha määramisel uskumatu täpsuse.

Vaatamismugavuse poolest särab HDS tõeliselt. Kõigi mudelite uus SolarMAX™ PLUS ekraan, tagab suurepärase detailide nähtavuse eredas päikesevalguses ja tagab parima lainurkvaate, mis üldse kunagi on saavutatud ekraanide osas. Enamikel mudelitest on ka reguleeritav säravvalge LED-taustavalgustus koos null-hämardusega, mis kaitseb silmi eriti öisel ajal. .

HDS annab kasutamislihtsusele uue tähenduse


www.lowrance.com

Kombineeritud kajaloodid/kaardiplotterid HDS-10

HDS-8

10,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan

8,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan

Resolutsioon: 600x800 pikslit

Resolutsioon: 600x800 pikslit

Mõõdud: 31,2 L x 22,5 K x 9,2 cm S

Mõõdud: 26,9 L x 19,7 K x 9,4 cm S

Heledus: 1400 nitti

Heledus: 1650 nitti

Toide: 10−17 V, maks. 1 A

Toide: 10−17 V, maks. 900 mA

Kaal: 2,1 kg

Kaal: 1,8 kg

Taustavalgus: puhas valge LED

Taustavalgus: puhas valge LED

Ainulaadne uus FlyWheel™ ja talitlusklahvid

Ainulaadne uus FlyWheel™ ja talitlusklahvid

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-10 xd CE maailma taustakaardita

000-0140-03

Hind 44 900

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-8 xd CE maailma taustakaardita

000-0140-08

HDS-7

Hind 34 400

HDS-5

6,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan

5” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan

Resolutsioon: 480x460 pikslit

Resolutsioon: 480x480 pikslit

Mõõdud: 22,3 L x 16,4 K x 8,8 cm S

Mõõdud: 18,4 L x 14,5 K x 8,8 cm S

Heledus: 1600 nitti

Heledus: 1000 nitti

Toide: 10−17 V, maks. 750 mA

Toide: 10−17 V, maks. 700 mA

Kaal: 1,3 kg

Kaal: 0,92 kg

Taustavalgus: puhas valge LED

Taustavalgus: külmkatood

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-7 xd CE maailma taustakaardita

000-0140-37

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-5 xd CE maailma taustakaardita

000-0140-33

Hind 13 000

Hind

HDS-5 83/200 CE maailma taustakaart

000-0140-01

13 500

22 300

HDS-5 50/200 CE maailma taustakaart

000-0140-43

14 400

HDSi kombineeritud seadmete ülevaade GPS/kaardiplotter 1 Hz SirfStar III 16-kanaliline GPSi siseantenn, saadaval koos valikulise 5 Hz välisantenniga 5000 teekonnapunkti 200 marsruuti 100 teekonnapunktiga Navionicsi maailma taustakaart Aktsepteerib Lowrance NauticPathi, Navionics Goldi, Navionics Platinumit, Navionics Platinum+ Navionics Turboview® − 2D/3D kaardilugeja

Sügavus kuni 1524 m, mis põhineb anduri tavarežiimil

Üldine Veekindel: IPX-7 Võrguühendus: NMEA 0183, NMEA 2000 Ethernet Uus atraktiivne käepärane menüüliides

Kajalood Sisseehitatud lairiba-kajalood (BROADBAND) Kaks sagedust 83/200 kHz standardvarustusse kuuluvast 200 kHz andurist 250 W / 32 W RMS tegelik 30000 W / 3750 W RMS analoogne ekvivalent

Kombineeritud kajaloodid/kaardiplotterid

5


www.lowrance.com

Kartograafia ülevaade Leiate kõik HDSi kaardiplotteri valikuvõimalused Platinumist Lowrance avardab sinu maailma üksikasjaliku kõrglahutuse ning 3D-elektronkaartidega. HDS ühildub kõigi 2009. aasta (ja varasemate) Navionicsi® kaartidega. Tänu järgmise põlvkonna elektronkaartide tehnoloogiale jätkab HDS pühendunud paadisõitjatele tee näitamist ka tulevikus. Lowrance’i HDS toetab järgmist kartograafia tootevalikut: – Lowrance NauticPath – Navionics Gold 44XG – Lowrance Freedom Maps – Navionics Platinum 17P – Navionics Silver – Navionics Platinum +

Navionics Platinum - 2D

Navionics TurboView® TurboView on HDSi rakendus, mis töötati välja koos Navionicsiga ning mis toimib ainult Lowrance HDS seadmetes. TurboView on liideteta 2D/3D vaatur, mis töötab koos Platinumi ja Platinum+ kaartidega, pakkudes varjutatud kontuure ja kõrge resolutsiooniga fotosid maast.

Navionics Platinum - 3D

Navionics Platinum – 3D koos varjutatud kontuuride ja maaga ülekattuv kõrge resolutsiooniga foto

Lowrance NauticPath Nautige detailset algajatele mõeldud elektronkaarti kõigile taskukohase hinna eest. Navionics Platinum - 3D koos varjutatud kontuuridega

6

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

NautiPath Europe West

108-195

1900

NauticPath Europe North

108-196

1900

NauticPath Mediterranean

108-197

1900

Navionics 44XG

XNAV44X6

4400

Navionics 17P

XNAV17P

6600

Navionics Platinum +

XNAVP+

9900

Kartograafia ülevaade


www.lowrance.com

GPS-kaardiplotterid

Samuti saadaval

GlobalMap® 5150c

HDS-10m 10,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan

5” resolutsioon 640x480 pikslit

Resolutsioon: 600x800 pikslit

Korpus LxKxS: 17,6 x 13,8 x 8,6 cm

Mõõdud: 31,2 L x 22,5 K x 9,2 cm S

Ei ühildu NMEA 2000

Heledus: 1400 nitti

NMEA 0183 väljund DSC VHFi jms jaoks

Toide: 10-17 V, maks. 1 A

Aktsepteerib NauticPathi ja Navionics Goldi kaarti

Kaal: 2,1 kg Taustavalgus: puhas valge LED Ainulaadne uus FlyWheel™ ja talitlusklahvid

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-10m CE maakaart

000-0140-04

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

Maakaart 5150c koos Lääne-Euroopa Nauticpathiga

116-32NP

8000

Hind 33 700

HDSi kaardiplotteri ülevaade GPS/kaardiplotter

HDS-7m 6,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan Resolutsioon: 480x640 pikslit Mõõdud: 22,3 L x 16,4 K x 8,8 cm S Heledus: 1600 nitti Toide: 10-17 V, maks. 750 mA Kaal: 1,3 kg Taustavalgus: puhas valge LED Kirjeldus

Toote nr.

HDS-7m CE maakaart

000-0140-18

Hind 16 200

1 Hz SirfStar III 16-kanaliline GPSi siseantenn, saadaval koos 5 Hz välisantenniga 5000 teekonnapunkti 200 marsruuti 100 teekonnapunktiga Navionicsi maailma taustakaart Aktsepteerib Lowrance NauticPathi, Navionics Goldi, Navionics Platinumit, Navionics Platinum+ Navionics TurboView® - 2D/3D kaardilugeja

Kajalood Kuvab kajaloodi, kui on ühendatud: – välise lairiba-kajaloodi mooduliga – Ühilduv Lowrance’i kajalood / kombineeritud seadmetega Ideaalne sekundaarse jaama seade

Üldine Veekindel: IPX-7 Võrguühendus: NMEA 0183, NMEA 2000 Ethernet Uus, atraktiivne ja käepärane menüüliides

HDS-8m 8,4” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan Resolutsioon: 600x800 pikslit Mõõdud: 26,9 L x 19,7 K x 9,4 cm S Heledus: 1650 nitti Toide: 10-17 V, maks. 900 mA Kaal: 1,8 kg Taustavalgus: puhas valge LED Ainulaadne uus FlyWheel™ ja talitlusklahvid

Kirjeldus

Toote nr.

HDS-8m CE maakaart

000-0140-11

Hind 25 700

HDS-5m 5” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan Resolutsioon: 480x480 pikslit Mõõdud: 18,4 L x 14,5 K x 8,8 cm S Heledus: 1000 nitti Toide: 10-17 V, maks. 700 mA Kaal: 0,92 kg Taustavalgus: külmkatood Kirjeldus

Toote nr.

HDS-5m CE maakaart

000-0140-25

GPS-kaardiplotterid

Hind 10 900

7


www.lowrance.com

Kajaloodid HDSi kajaloodi ülevaade

HDS-5x

Kajalood (BROADBAND)

5” üliselge SolarMax™ PLUS ekraan Resolutsioon: 480x480 pikslit Mõõdud: 18,4 L x 14,5 K x 8,8 cm S Heledus: 1000 nitti Toide: 10-17 V, maks. 700 mA Kaal: 0,92 kg Taustavalgus: külmkatood Kirjeldus

Toote nr.

HDS-5X xd-ta

000-0140-29

10 500

HDS-5X 83/200

000-0140-27

10 950

HDS-5X 50/200

000-0140-28

11 950

Veekindel: IPX-7 Võrguühendus: NMEA 0183, NMEA 2000 Ethernet Uus, atraktiivne hõlpsasti kasutatav menüüliides, sisseehitatud lairibakajalood

Hind

X67c

X135 X

X136 DF

Üldine

Sisseehitatud lairiba-kajalood Kaks sagedust 83/200 kHz, millest standardvarustusse kuulub 200 kHz andur 250 W / 32 W RMS tegelik 30000 W / 3750 W RMS analoogne ekvivalent Sügavus kuni 1524 m, mis põhineb kasutataval anduril

5” Film SuperTwist ekraan

ColorLINE™ parandab sihtmärkide eraldamist ja aitab määratleda põhjastruktuuri

16-tasemeline hallskaala

3,5” 256 värvi aktiivmaatriks TFT ekraan

Valge LED ekraani/klaviatuuri taustavalgustus

Valge LED ekraani/klaviatuuri taustavalgustus

Resolutsioon: 480x480 pikslit

Resolutsioon: 320V x 240H pikslit

Korpus LxKxS: 17,6 x 13,8 x 8,6 cm x 8,6 cm

Korpus LxKxS: 10,8 x 14,7 x 6,4 cm

Kahe sagedusega ahtriandur 50/200 kHz koos sisseehitatud temperatuurianduriga Kirjeldus

Toote nr.

Hind

X-135 CE

000-0117-012

7200

X-135 CE xd-ta

000-0117-132

6750

X-136 DF CE

000-0117-022

8850

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

X-67c CE

000-0110-502

5200

X52 4” Film SuperTwist ekraan 16-tasandiline hallskaala

X125 X

Ekraani/klaviatuuri taustavalgustus

5”Film SuperTwist ekraan

Resolutsioon: 240V x 160H pikslit

16-tasandiline hallskaala

Korpus LxKxS: 13,6 x 13,2 x 6,6 cm

Oranž LED ekraani/klaviatuuri taustavalgustus

X126 DF

Resolutsioon: 480x480 pikslit

X59 DF

Korpus LxKxS: 17,6 x 13,8 x 8,6 cm

Kahe sagedusega ahtriandur 50/200 kHz koos sisseehitatud temperatuurianduriga

Ei ole mõeldud NMEA 2000® võrguühenduse jaoks Kahe sagedusega ahtriandur 50/200 kHz koos sisseehitatud temperatuurianduriga. Kirjeldus

Toote nr.

Hind

X-125 PK ASY CE

000-0117-07

4700

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

X-52 CE

000-0110-612

4200

X-59 DF

000-0110-632

5200

X50 DS X96 X

4” Film SuperTwist ekraan

5” Film SuperTwist ekraan 16-tasandiline hall taustavalgustus

4-tasemelise hallskaala ekraani taustavalgustus

Hõõguv ekraan/klaviatuur

Resolutsioon: 240V x 160H pikslit

Resolutsioon: 320x 320 pikslit

Korpus LxKxS: 10,8 x 14,7 x 6,4 cm

Korpus LxKxS: 17,6 x 13,8 x 8,6 cm

8

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

X-96 CE

000-0110-76

4990

X-50DS CE

000-0110-68

2990

Kajaloodid


www.lowrance.com

VHF-mereraadiod LVR-250 VHF-raadio LVR Töökin Töökindlus ja atraktiivsed funktsioonid taskukohase hinnaga. Kvaliteetne 25W / taskuk 1 W statsionaarselt st paigaldatava DSCga varustatud VHF-mereraadio. varust Kuus Kuu mikrofoni puuteklahvi koos SCANiga, SCA võimas valjuhääldi ja lihtne lihtn parema või vasaku käega reguleerimine regu

Veekindell kkorpus orp pus ja mikrofon mikrof mik rofon rof ro on (standard JIS 7)) Süvistuskomplekt ja tolmukate kuuluvad standardvarustusse

Kanali Kana pöördnupp vajuta-ja-sisestafunktsiooniga funk

Mõõdud (LxKxS): 72 x 160 x 156 mm

Kolme Kolm lemmikkanali režiim koos skaneerimisega skan

Kaal:l 1,29 kkg

Valitavad kahe ja kolme valvekanali režiimid

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LVR-250E

000-0022-21

2700

LVR-880 VHF-raadio Esimene VHF, mis on varustatud FM-raadio ja NMEA® 2000 liidesega Track-Your-Buddy® kasutamiseks. Pluss lisafunktsi-oonid uues erilises 25W/1W DSC-mereraadios Resolutsioon: 64V x 128H pikslit Korpus (LxKxS): 18 x 9,6 x 15,6 cm

Suur 1,3”V x 2,6”H (3,3 x 6,6 cm) FSTN täismaatriks-LCD Tagantvalgustusega/hämardatav ekraan

Mikrofon (LxKxS): 8,5 x 5,1 x 3,5 cm Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LVR-880E

000-0022-22

4000

LHR-80 VHF-raadio Veepinnal püsiv ja veekindel, käsi VHF (standard JIS-7) 128 x 128 pikslit Sisseehitatud 12-kanaliline GPS-vastuvõtja, 500 teekonnapunkti Võimas 1400 mAh Li-polümeeraku (kuni 8+ tundi) koos kiirlaadijaga Kõik rahvusvahelised ja riigispetsiifilised kanalid Valitav 5/1 W ülekandevõimsus Kahe valvekanali seire Mõõdud (LxKxS): 68 x 140 x 38 mm Kaal: 0,318 kg Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LHR-80E

000-0022-23

4500

VHF-mereraadio ülevaade Lowrance’i uut VHF-meresideseadmete tootesarja iseloomustab suurepärane suutlikkus ja laiendatud funktsioonid. VHF-mereraadiod

9


www.lowrance.com

Ethernet ja armatuurlaua näidikud Lowrance’i lairiba-kajalood (BROADBAND) Sounder-1

Navico laiendusport Port-1 Plug & play plokk paljude LCX, LMS ja GlobalMap® toodete kiireks ühendamiseks lairiba-kajalood Sounder-1 mooduliga. (Kasutamata laienduspordid on varustatud kattega.)

Lowrance’i lairibaülekandel põhinev kajaloodi tehnoloogia on uus standard sonari maksimaalse võimsuse saavutamisel, mis võimaldab kasutamist kas 5-kontaktilise Etherneti liidesega varustatud eraldi Lowrance’i seadmega või mitmesuguste võrku ühendatud ühilduvate Lowrance’i mudelitega.

Kirjeldus

Toote nr.

LBS-1 (lairiba-kajalood)

000-0132-00

Hind 11 000

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

NEP-1 (laiendusport)

000-0132-03

3700

Armatuurlaua näidikute ülevaade

LST-3800 digitaalne sügavuse/ ttemperatuurinäidik

Kui ruum paadis on oluline – ja vead kala leidmisel ei tule kõne allagi – siis usaldage Lowrance’i, mille suurepärases kindlate ja kompaktsete kajaloodi pakettide valikus on ühendatud olulised kala leidmise omadused.

V Veetemperatuuri näitudega digitaalse ssügavusmõõturi tunnusjooned on töökindlus, ttäpsus ja kasutamislihtsus. Ideaalne lahendus ssiseveekogude ja rannikuvete paatidele.

LCF-1440 LCD-näidik (FLASHER)

2,5” diag. Film SuperTwisti täielik punktmaatriks; 4-tasemeline hall skaala Valge LED ekraani/klaviatuuri taustavalgustus Resolutsioon: 132 x 132 pikslit Korpus LxS: 9,7 x 9,1 cm

Nautige reaalajas kalaleidja resultatiivsust mitmekülgse ja hõlpsasti kasutatava LCD-näidikuga. Funktsioonide käepärasus armatuurlaual, selge ja pimestava valguseta vaade, kiire talitlus, Lowrance’i töökindlus ning taskukohane Hind. 2,5” diag.

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

Film SuperTwisti täielik punktmaatriksekraan

LST-3800 CE

000-0047-94

3500

4-tasemeline hallskaala Valge LED ekraani/klaviatuuri taustavalgustus Resolutsioon: 132 x 132 pikslit

LMF-200

Korpus LxS: 9,7 x 9,1 cm

Multifunktsionaalne NMEA 2000 näidik

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LCF-1440 CE

000-0049-471

5500

Sobib standardsesse 2-1/8” (55 mm) diag. avasse Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LMF-200 CE

000-0049-551

2990

LMF-200/EP-60R CE

000-0049-611

LDT-3200 digitaalne temperatuurinäidik

LMF-400

Täpne, tundlik digitaalne temperatuurinäidik kompaktses korpuses.

Multifunktsionaalne NMEA 2000 näidik Sobib 3-3/8” (86 mm) diag. avasse

2,5” diag. Resolutsioon: 132 x 132 pikslit Korpus LxS: 9,7 x 9,1 cm

10

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

LMF-400 CE

000-0049-541

3900

LDT-3200 CE

000-0007-28

2200

LMF-400 CE/EP-60R CE

000-0049-621

4900

Ethernet ja armatuurlaua näidikud


www.lowrance.com

Kõrglahutusega digitaalne radar Radar LRA-1800 R 2 kW, 18” skanner koos 2 kW protsessoriga 5,2° horisontaalne kiirelaius, 25° vertikaalne kiirelaius Ulatus kuni 24 nm

Radar LRA-5000 (Open Array) 4 kW, 5’ skanner Kirjeldus

Toote nr.

LRA-1800*

000-0102-38

Hind 28 000

1,7° horisontaalne kiirelaius, 25° vertikaalne kiirelaius Ulatus kuni 48 nm Nõuab mootorit

Radar LRA-2400 4 kW, 24” skanner koos 4 kW protsessoriga 4° horisontaalne kiirelaius, 25° vertikaalne kiirelaius Ulatus kuni 36 nm

Kirjeldus

Toote nr.

LRA-5000 PK ASY

000-0121-04

14 200

Hind

Open Array Mootor

000-0121-06

52 500

Radari ülevaade

Kirjeldus

Toote nr.

LRA-2400*

000-0102-39

Hind 43 800

Tänu edumeelsele digitaalsignaali töötlusele pakub Lowrance nüüd kahte uut kõrglahutusega radarit kiireks ja detailseks radarikiire sihtmärkide eristamiseks. Kompaktne, kerge ja võrku ühendatav seade võimaldab väikseid ja kaugemal asuvaid objekte kõigis tingimustes erakordselt täpselt tuvastada.

* 2007-8 kuvarid nõuavad RIM-300 kaablit (000-0121-10)

Radar

11


www.lowrance.com

iFinderi käsi GPS-id Lowrance iFINDER® EXPEDITION™ c

iFinderi ülevaade Uuenduste poolest tuntud Lowrance’i praeguses käsi GPSide tootevalikus on saadaval tooteid igaks otstarbeks ning erinevate Hindadega. Kui soovite elementaarset navigeerimist, detailsete kaartide ja skeemide ühilduvust või laulda oma lemmikmeloodiate saatel, siis selleks on Lowrance’il teile pakkuda sobiv GPS.

Lihtne on taibata, miks iFinder Expedition™ C on üks kõige populaarsemaid Lowrance’i käsi GPSe maal või vee peal kasutamiseks. See on midagi enamat kui ainult suur, kirgas, päikesevalguses loetav värviekraan. Seade pakub 16-kanalilise GPS+WAASi navigeerimise eeliseid, lisaks sellele kiireid satelliidilukke ja kaardi “ümberjoonistusi”. Täiendavaks boonuseks on kompass, altimeeter, häälteadete salvestamine, tähistusikoonide skoorid ja mäluruum teekonnapunktide ja marsruutide salvestamiseks.

Lowrance iFINDER® H2O c Just kalameeste, paadisõitjate ja kõigi nende jaoks, kes armastavad värskes õhus navigeerimist, ongi valmistatud veekindel värviline iFinder® H20c, mis on saadaval taskukohase hinnaga. 16-kanalilise GPS+WAASi täpsus ja värvilised, lausa kiiskavad detailid ning kiired ekraani värskendused muudavad navigeerimise hõlpsaks ja ekraani hästi jälgitavaks. Menüüd on lihtne kasutada ja nagu enamik iFinderi® mudeleid, aktsepteerib ka see detailseid sisesta-ja-esita kaarte navigeerimiseks nii maal kui ka vees. Ekraan: 2,83” diag. 16-bitine värvi-TFT ekraan Valge LED taustavalgustus Resolutsioon: 320V x 240H pikslit Korpus HxKxS: 6,4 x 14,2 x 3 cm

* Mälukaart ja kõrvaklappide adapter on eraldi saadaval

Ekraan: 2,83” diag. 16-bitine värvi-TFT ekraan Valge LED-taustavalgustus Resolutsioon: 320V x 240H pikslit Korpus LxKxS: 6,5 x 14,2 x 3 cm

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

iFinder Expedition c CE

000-0112-861

7200

Lowrance iFINDER® HUNT c

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

iFinder H2Oc CE

000-0112-672

6100

Võimaldab paremat küttimist tänu tehnoloogiale ja värviekraaniga mitmekülgse GPS-i suurepärasele suutlikkusele. Küttidelt küttidele konstrueeritud iFinder® HUNT on jõuline 16-kanaliline GPS, mis on varustatud hämmastavalt heade funktsioonidega ning pakitud Realtree Hardwoods® HD™ kaitsevärvi veekindlasse korpusesse. Eriline luurerežiim võimaldab luua piiriga ümbritsetud alasid ja märgistada olulisi punkte eksklusiivsete küttimisega seotud ikoonidega, nagu valvepostid, jahisaagi tüübid, ATV ja palju muud. Küttimisrežiimis on vahemaad antud meetrites, et aidata sihtmärke reastada.

Lowrance iFINDER® H2O Kõik samad omadused nagu värvikuvariga seadmel, mida iseloomustab kõrglahutusega mustvalge ekraan, 12-kanaliline GPS+WAAS vastuvõtja, 42 märgistusikooni ja kuni 12 tundi tööaega kahe AAtüüpi patareiga (ei kuulu komplekti). Ekraan: 3” diag. Film SuperTwist ekraan 16-tasemeline hallskaala Resolutsioon: 240V x 180H pikslit Kirjeldus

Toote nr.

Hind

iFinder H2O CE

000-0112-151

4400

Ekraan: 2,83” diag. 16-bitine värvi-TFT ekraan Valge LED-taustavalgustus Resolutsioon: 320V x 240H pikslit Korpus LxKxS: 6,4 x 14,2 x 3 cm *Mälukaart ja kõrvaklappide adapter on eraldi saadaval Kirjeldus

Toote nr.

Hind

iFinder Hunt c CE

000-0112-661

8800

Lowrance iFINDER® GO2 Mustvalge ekraaniga seade, mille täpne 16-kanalilise GPS+WAASi antenn koos sisseehitatud kaardistusega on pakitud mugavasse, kompaktsesse ning veekindlasse korpusesse. Tundlik ja täpne seade, mida on lihtne kasutada ja millel on arvukalt vajalikke funktsioone ja kõik see on saadaval üllatavalt madala hinnaga.

Lowrance iFINDER® HUNT Kõrglahutusega mustvalge ekraaniga seadmel on tegelikult kõik samad omadused nagu värviekraaniga seadmel, 12-kanaliline GPS+WAAS-vastuvõtja ja 42 märgistusikooni, pluss 17 spetsiaalset küttimisikooni. Pakub häälteadete salvestamist ilma MP3-mängijata.

• Ekraan: 2” diag. • Film SuperTwist ekraan

Ekraan: 3” diag. Film SuperTwisti 16-tasemeline hallskaala ekraan Valge LED-taustavalgustus Resolutsioon: 240V x 180H pikslit Korpus LxKxS: 6,4 x 14,2 x 3 cm

• 16-tasemeline hallskaala • Oranžkollane LED-taustavalgustus • Resolutsioon: 200V x 140H pikslit • Korpus LxKxS: 5,4 x 13,1 x 3,15 cm

12

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

Kirjeldus

Toote nr.

Hind

iFinder GO2 CE

000-0112-562

2000

iFinder Hunt CE

000-0112-331

6600

iFinderi käsi GPS-id


www.lowrance.com

Tarvikud ja varuosad Kirjeldus

Toote nr.

Kirjeldus

Hind

000-0125-28

LGC-4000 suure tundlikkusega NMEA2000 GPS WAAS antenn sagedusega 5 Hz

4100

N2K käivituskomplekt

000-0124-69

NMEA 2000 käivituskomplekt - toitekaabel, 0,6 m kaabel, 4,6 m kaabel, 2 x T-liidest, võrgu terminaatorid

652

N2K-T-RD

000-0119-79

NMEA 2000 T-liides täiendava kuvari ühendamiseks

194

N2KEXT-2RD

000-0119-88

0,6 m NMEA 2000 kaabel võrgu laiendamiseks või täiendava kuvariga ühendamiseks

298

N2KEXT-6RD

000-0127-53

1,8 m NMEA 2000 kaabel võrgu laiendamiseks või täiendava kuvariga ühendamiseks

523

N2KEXT-15RD

000-0119-86

4,6 m NMEA 2000 kaabel võrgu laiendamiseks või täiendava kuvariga ühendamiseks

523

N2KEXT-25RD

000-0119-83

7,6 m NMEA 2000 kaabel ainult magistraalvõrgu laiendamiseks

681

GPS-ANTENNID LGC-4000 CE PK NMEA 2000 ANDURID JA KAABLID

EP-60R

000-0120-39

Kütusekuluandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

EP-65R

000-0120-41

Vedelikutasemeandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

945

EP-70R

000-0120-49

Ahtri kiiruseandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

945

EP-80R

000-0120-51

Ahtri temperatuuriandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

815

EP-80R TH

000-0120-53

Läbi paadikere paigaldatav temperatuuriandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

815

EP-85R salvestusseade

000-0120-73

Võimaldab salvestada kasutatud kütuse andmeid NMEA 2000-ga ühilduva mootori kohta (ei ole nõutav Suzuki puhul)

EP-90R

000-0120-29

Rõhuandur koos 3 m kaabli ja T-liidesega

1012

Adapteri komplekt SimNeti ühendamiseks NMEA2000-ga

000-0127-45

Komplekt Simradi kompass anduriga (FC40, RC42) ühendamiseks. Sisaldab Simnet-N2k ühenduse adapterit (isasotsikuga), Simnet-2 ühendusseadet, T-liidest.

1142

N2K-PWR-RD

000-0119-75

NMEA 2000 toitesõlm (toitekaabel + T-liides); kasutatakse LMS/LCX/Globalmap seeria võrgu uuendamiseks HDS-süsteemi

597

NAC-MRD2MBL

000-0127-04

Adapteri kaabel sinise NMEA 2000 seadme ühendamiseks punase või musta võrguga

269

NAC-FRD2FBL

000-0127-05

Adapteri kaabel punase või musta NMEA 2000 seadme ühendamiseks sinise võrguga

269

Evinrude mootori liidese kaablid - RD

000-0120-62

Evinrude mootori liidese kaabel (4,6 m) ja T-liides

683

Suzuki mootori liidese kaablid - RD

000-0120-55

Suzuki mootori liidese kaabel (3,6 m) ja T-liides

815

Yamaha mootori liidese kaablid - RD

000-0120-37

Yamaha mootori liidese kaabel (4,6 m) ja T-liides

683

ETHEXT-6YL

000-0127-51

1,8 m Etherneti ristkaabel

326

ETHEXT-15YL

000-0127-29

4,6 m Etherneti ristkaabel

468

ETHEXT-25YL

000-0127-30

7,6 m Etherneti ristkaabel

672

ETHEXT-50YL

000-0127-37

15,2 m Etherneti ristkaabel

896

PDRT-WSU

000-0106-69

83/200 kHz trollingmootorile paigaldatav andur temperatuurianduri ja uniplug-liidesega

821

PD-WSU

000-0106-52

83/200 kHz trollingmootorile paigaldatav andur (ainult sügavus) uniplug-liidesega

597

PDT-WSU

000-0106-50

83/200 kHz trollingmootorile paigaldatav andur sisseehitatud temperatuurianduri ja uniplug-liidesega

747

PTT-WSU

000-0106-55

83/200 kHz kaasaskantav andur sisseehitatud temperatuurianduri ja uniplug-liidesega

796

TS-2U

000-0099-77

Teine temperatuuriandur kasutamiseks koos kõigi uniplug-toodetega, välja arvatud Cuda, FishEasy 245DS, X-50DS

579

SP-U

000-0099-76

Ahtri kiiruseandur uniplug-liidesega

627

ST-TU

000-0099-75

Ahtri kiiruse-/temperatuuriandur uniplug-liidesega

869

HS-WSBL

000-0106-71

83/200 kHz ahtriandur (ainult sügavus) sinise liidesega

HST-WSBL

000-0106-72

83/200 kH ahtriandur sisseehitatud temperatuurianduri ja sinise liidesega

PDRT-WBL

000-0106-89

83/200 kHz trollingmootorile paigaldatav andur temperatuurianduri ja sinise liidesega

821

PD-WBL

000-0106-73

83/200 kHz kere läbistav või trollingmootorile paigaldatav andur (ainult sügavus) sinise liidesega

681

PDT-WBL

000-0106-74

83/200 kHz ahtriandur sisseehitatud temperatuurianduri ja sinise liidesega

HST-DFSBL

000-0106-77

50/200 kHz ahtriandurkahe sagedusega ahtriandur 50/200 kHz koos sisseehitatud temperatuurianduri ja sinise liidesega

P319

000-0136-02

P319 madala profiiliga TH sügavus/temperatuur sinise liidesega

2360

P79

000-0136-03

P79 sisse (In-Hull) paigaldatav (ainult sügavus) sinise liidesega

1680

B60 12 kraadi

000-0136-04

B60 LP-BTH sügavus/temp. 12-kraadise kaldega koos sinise liidesega

3568

1012

945

MOOTORI LIIDESE KAABLID

ETHERNETI VÕRGU MOODULID JA KAABLID

ANDURID

Tarvikud ja varuosad

681 1024

876 2049

13


www.lowrance.com

Tarvikud ja varuosad Kirjeldus

Toote nr.

Kirjeldus

Hind

B744V koos FB-ga

000-0136-05

B744V läbi kere (Thru Hull) DST koos suure kiiruse voolundi ploki ja sinise liidesega (sobib metalllaevale)

5003

B164 12 kraadi

000-0136-06

B164 1 kW D/T 12-kraadise kaldega koos sinise liidesega

B258 koos FK-ga

000-0136-00

B258 BTH D/T koos suure kiiruse voolundi komplekti ja sinise liidesega

B260 koos FK-ga

000-0106-82

B260 BTH koos suure kiiruse voolundi komplekti ja sinise liidesega

13 197

M260 koos paadi keresse paigaldatava paagiga

000-0106-91

M260 (ainult sügavus) koos paadikeresse paigaldatava paagi komplekti ja sinise liidesega

11 875

TS-1BL

000-0099-95

Temperatuuriandur koos sinise liidesega (ei ole võrguühenduses)

579

SP-BL

000-0099-96

Ahtriandur sinise liidesega (ei ole võrguühenduses)

832

ST-TBL

000-0099-97

Ahtri kiiruse-/temperatuuriandur sinise liidesega (ei ole võrguühenduses)

956

TMB-S

000-0051-45

Anduri kinnituskronstein trollingmootorile

129

NDC-4

000-0119-31

NMEA-0183 väljundi kaabel M-52, M-68C ja kõigi Eagle 5” toodete jaoks

224

XT-15U

000-0099-91

4,6 m uniplug-pikenduskaabel

271

XT-12BL

000-0099-93

3,6 m sinine anduri pikenduskaabel

368

XT-20BL

000-0099-94

6 m sinine anduri pikenduskaabel

467

SB-9BL

000-0046-26

Lülituskarp 2 sinise liidesega anduri ühendamiseks ühe seadmega

1469

SB-10BL

000-0046-27

Lülituskarp sinise liidesega anduri ühendamiseks kahe seadmega

1469

TA-BL2U

000-0119-00

Adapter siniselt liideselt 50/200 kHz või 200 kHz anduritelt uniplug-seadmele

279

TA-X2U

000-0099-78

Adapter mustalt liideselt 50/200 kHz või 200 kHz anduritelt uniplug-seadmele

279

129

11875 8401

ADAPTER/PIKENDUSKAABLID JA LÜLITUSKARBID

MERESEADMETE KUVARITE PAIGALDUSKOMPLEKTID JA KONSOOLID GB-13

000-0101-98

Standardne kronstein mudelitele X-52 ja X-59DF

GB-14

000-0101-99

Standardne kronstein mudelitele X-96, X-125, X-135, X-136DF, kõigile 5" ekraaniga Eagle'i mudelitele

129

GBSA-1

000-0051-83

Pööratav adapter kasutamiseks mudelitega GB-13, GB-14, GB-19

129

GB-17

000-0113-16

Standardne kronstein mudelitele X-50DS, X-67C, M-52, M-68C ja kõigile 3,5-4" ekraaniga Eagle'i mudelitele

129

GBSA-3

000-0113-26

Pööratav adapter kasutamiseks mudeliga GB-17

189

MB-7

000-0101-62

RAM 1” kuulliigendiga konsool (3,5” õlaga) 4” seadmetele

672

FM-4

000-0113-03

Süvistuskomplekt mudelitele X-52 ja X-59DF

168

FM-5

000-0113-04

Süvistuskomplekt mudelitele X-96, X-125, X-135, X-136DF, kõigile 5” ekraaniga Eagle’i mudelitele

406

FM-6

000-0113-20

Süvistuskomplekt mudelitele X-50DS, X-67C, M-52, M-68C ja kõigile 3,5-4” ekraaniga Eagle’i mudelitele

129

GB-19

000-0124-57

Standardne kronstein HDS-5, HDS-5m, HDS-5x

139

GB-20

000-0124-58

Standardne kronstein mudelitele HDS-7, HDS-7m

279

GB-21

000-0124-59

Standardne kronstein mudelitele HDS-8, HDS-8m

279

GB-22

000-0124-60

Standardne kronstein mudelitele HDS-10, HDS-10m

318

MB-8

000-0101-63

RAM 1-1/2” kuulliigendiga konsool (8” õlaga) 5”-8” seadmetele

747

MB-35

000-0124-74

RAM pöördõlaga paigalduskonsool (8” õlaga) 5”-8” seadmetele

747

MB-36

000-0124-75

RAM tugevdatud 2-1/4” kuulliigendiga konsool (lühikese õlaga) 10” seadmetele

747

MB-37

000-0124-76

RAM 1-1/2” kuulliigendiga konsool (standardse õlaga) 10” seadmetele

747

MB-38

000-0124-77

RAM pöördõlaga paigalduskonsool 10” seadmetele

747

FM-12

000-0124-65

Süvistuskomplekt mudelitele HDS-5, HDS-5m, HDS-5x

129

FM-13

000-0124-66

Süvistuskomplekt mudelitele HDS-7, HDS-7m

129

FM-14

000-0124-67

Süvistuskomplekt mudelitele HDS-8, HDS-8m

129

FM-15

000-0124-68

Süvistuskomplekt mudelitele HDS-10, HDS-10m

129

PPP-12

000-0016-42

Kaasaskantav toitekomplekt mudelitele X-50DS, X-67C, M-52, M-68C ja kõigile 3,5"-4" Eagle'i mudelitele

1059

PPP-14

000-0016-44

Kaasaskantav toitekomplekt mudelile X-96 ja kõigile 5" Eagle'i mudelitele

1279

MERESEADMETE KAASASKANTAVAD KOMPLEKTID

14

PPP-15I

000-0016-45

Jääl kalastamise komplekt mudelitele X67C ja M68C

2240

PPP-16I

000-0016-46

Jääl kalastamise komplekt kõigile 5” Lowrance’i toodetele

2240

Tarvikud ja varuosad


www.lowrance.com

Tarvikud ja varuosad Kirjeldus

Toote nr.

Kirjeldus

Hind

Iminapakomplekt

000-0051-52

Iminapakomplekt kaasaskantavatele anduritele

167

348

VAHELDUVVOOLU JA SIGARETISÜÜTAJA TOITEKAABLID AC-CAF

000-0099-44

Vahelduvvooluadapter sisekeermega sigaretisüütaja pistikupesa ja 23 V seinakontakti ühendamiseks

CA-2

000-0099-11

Sigaretisüütaja toitekaabel mudelitele X-50DS, X-67C, M-68C, X-96, kõigile Eagle’i toodetele

406

CA-5

000-0099-60

Sigaretisüütaja toitekaabel mudelile iFinder GO2

315

CA-7

000-0119-03

Sigaretisüütaja toitekaabel kõigile iFinderi käsiseadmetele, välja arvatud GO2 ja Airmap 200

394

CA-8

000-0119-10

Sigaretisüütaja toitekaabel kõigile 5” ja suurematele Lowrance’i toodetele, välja arvatud X-96

453

CA-14

000-0127-38

Sigaretisüütaja toitekaabel mudelitele EHR-10, LHR-20, LHR-22

348

CA-15

000-0127-39

Sigaretisüütaja toitekaabel mudelile LHR-80

418

VA-1 3’ roostevabast terasest Whip-antenn

000-0022-25

3’ roostevabast terasest VHF-välisantenn. Kasutamiseks koos mudelitega EVR-100, EVR-150, LVR-250.

318

VA-1 L-konsool

000-0124-48

L-konsool VA-1 antenni paigaldamiseks küljele

179

2,5 m U/Glass VHF-antenn

AA000355

8’ klaaskiust kiiresti paigaldatav VHF-antenn. Kasutamiseks mudelitega EVR-150, LVR-250, LVR-880.

866

1 m U/Glass VHF-antenn

AA000358

1 m klaaskiust kiiresti paigaldatav VHF-antenn. Kasutamiseks mudelitega EVR-150, LVR-250, LVR-880.

614

Plastist kiiresti paigaldatav alus koos kaabliga

VHF-ANTENNID JA ALUSED

AA000223

Plastist kiiresti paigaldatav alus VA-2 ja VA-2A antennile. Kasutamiseks mudelitega EVR-150, LVR-250, LVR-880.

538

Roostevabast terasest kiiresti paigaldatav alus koos kaabliga

AA000224

Roostevabast terasest kiiresti paigaldatav alus VA-2 ja VA-2A antennile. Kasutamiseks koos mudelitega EVR-150, LVR-250, LVR-880.

811

1 m roostevabast terasest VHF-antenn + SO239 konsool

AA000352

Purjepaadi mastitopi VHF-antenn

577

5 m VHFi pikenduskaabel

AA000400

5 m VHFi pikenduskaabel

378

VBP-2

000-0016-51

1600 mAh akukomplekt koos pesa ja adapteriga mudelile LHR-20

1045

VBP-4

TBD

1400 mAh akukomplekt koos pesa ja adapteriga mudelile LHR-80

1045

VHT-2

000-0016-48

Leelisaku alus Lowrance'i VHF-käsiseadmele (akud ei kuulu komplekti)

149

NP - Põhja-Euroopa

000-0108-196

Nauticpath - Põhja-Euroopa

976

NP - Lääne-Euroopa

000-0108-195

Nauticpath - Lääne-Euroopa

976

NP - Vahemeremaad

000-0108-197

Nauticpath - Vahemeremaad

976

F16 - Saksamaa

000-0108-028

FreedomMaps - Saksamaa

976

F18 - Suurbritannia

000-0108-030

FreedomMaps - Suurbritannia

976

F22 - Hispaania/Portugal

000-0108-034

FreedomMaps - Hispaania/Portugal

976

F24 - maailma teatmekaart

000-0108-036

Freedom/Maps - maailma teatmekaart

976

MMCI-USB

000-0113-071

SD kaardilugeja / programmaator USB-pordiga

770

VHF-KÄSISEADME AKUD

MERE- JA MAAKAARDID

LOWRANCE’I KÄSISEADMETE TARVIKUD FA-8

000-0094-96

Antenn Lowrance'i GPS-käsiseadmetele

HPA-1

000-0119-18

Kõrvaklappide adapteri kaabel iFinderi mudelitele Hunt ja Hunt C

416

MB-11

000-0113-46

RAM paigalduskonsool 1" kuulliigendiga iFinderi käsiseadmetele, välja arvatud GO2

577

MB-12

000-0113-50

RAM ATV konsool koos õla ja 1" kuulliigendiga iFinderi käsiseadmetele, välja arvatud GO2

577

MB-13

000-0113-59

RAM paigalduskonsool koos õla ja 1" kuulliigendiga iFinderi mudelile GO2

522

HL-8

000-0093-17

Must vöötasku iFinderi mudelile GO2

348

HL-10

000-0093-20

Must vöötasku iFinderi käsiseadmetele, välja arvatud GO2

348

CR-3

000-0113-74

Asenduspesa iFinderi mudelile H20

385

CR-4

000-0124-04

Asenduspesa iFinderi mudelitele GO ja GO2

385

Tarvikud ja varuosad

1062

15


Maaletooja: Alter Electric OÜ Tehniline tugi: 6519666 (E-R: 8.30-17.00) Edasimüüjad: Tallinn Bike & Boat World AS Miiduranna tee 46, Viimsi Tel. 605 4477 Premium Boats OÜ Pihlaka tee 16, Haabneeme, Viimsi Tel. 600 1340 JMK Marine OÜ Rohuneeme tee 2, Viimsi Tel. 623 8763 Salmo kauplus Peterburi tee 2F, Tallinn Tel. 605 0735 Tartu Manufaktuur OÜ Turu 47, Tartu Tel. 730 3045 Pärnu Liu Paat OÜ Liu küla, Audru vald, Pärnumaa Tel. 447 4515, 5649 2339 Heidres OÜ / Pärnu Jahtklubi Lootsi 6, Pärnu Tel. 516 7662 Jõhvi Agdeck-Auto AS Pargi 39, Jõhvi Tel. 332 1430 Narva Agdeck-Auto AS Võidu 19, Narva Tel. 356 3437 Enoil Kaubandus OÜ Oru 6, Narva Tel. 359 4333

Lowrance  

Marine Electronic catalogue

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you