Page 1

12.janvāris, Rīga, Doma laukums – viss mierīgi! Bezdarbnieki stāv rindās, zemnieki nodod bankai ieķīlātos traktorus un mājas, skolotāji nolemj šogad gaļu neēst, pensionāri nolemj neēst vispār. Tikmēr Ministru Kabinetā...


Veči, beidzam cepties!!! Viss iet pēc plāna. Esmu visu nokārtojis. Šobrīd tikai jāizdomā, kā iekārtot kādā valdē mana šofera meitu un sievu. No pasta, dzelzceļa, lidostas un autoceļiem Lauris, Dainis un Reinholds otkatu atnesīs. Godža visus nomierinās, jo dzīvojam taču labi!


Uz pensionāriem šogad ietaupīsim krietni labāk! Tagad, kad viņi vairs nevar nopirkt zāles, problēma atkritīs pati par sevi. Kādi solījumi? Neko es neesmu solījusi! Solīts jau makā nekrīt. Ja?


Vakar ceļā no Briseles TAXFREE nopirku jauno Canon fotoaparātu. Tagad ziemas mēnešos bildēšu savas stirniņas studijā. Nesen internetā pamanīju vienu apetelīgu telīti. Cukurfabrikas jau nebija nekāds dzīvotājas. Pienu mēs varam iepirkt no Lietuvas, gaļu no Polijas, graudus no Kanādas. Latvijā jāaudzē tikai lielās dzērvenes un strausi. Tā tik būs štelle!


Ivar, mēs taču sarunājām, ka ceļam bibliotēku, koncertzāli, laikmetīgās mākslas muzeju?!

Labi, labi, Helēn! Punkts viens: Es saprotu. Punkts divi: Andris arī zvanīja. Punkts trīs: Bet saproti arī mani. Es jau viņus nevaru noturēt. Tu tagad paguli mājās, atpūties - gan jau viss nomierināsies, sakārtosies un pēc pāris nedēļām varēsi atgriezties pie iesāktajiem projektiem. Tagad ar Magoni un Vanagu iedzeriet vīnu, parunājiet par Operu. Es visu sakārtošu.


Policistiem algas es varu vēl šitik nogriezt! Slaisti un dienas zagļi! Iekšlietu ministrija nav arī mana prioritāte. Es tagad esmu pats svarīgākais valstī. Jo es vadu Tautas Partiju! Un ja aiz manis stāv Andris, tad mani nebaida ne policistu, ne ugunsdzēsēju problēmas. Un vispār – ugunsdzēsējs - tā nav nekāda profesija! Tas ir aicinājums, tādēļ ugunsdzēsēju darbam jābūt brīvprātīgam un bez samaksas.


...

Ai, Nasing spešal...


Čau Vinet! Klausies... 13.janvārī 17:30 Doma laukumā kaut kādi protesti paredzēti. Reņģēdāji grib atlaist Saeimu. Šitā mums nobruks visi projekti. Līdz nākamajām vēlēšanām jānoturās, jo ar Mareku vadībā jau mēs točna Saeimā netiksim. Un Valdis arī sāk buksēt. Moška vēl ņem un uzmet, jo nekad nevar zināt kurš ir lielākais kretīns... Sūti kavalēriju, lai izdzenā nemiera cēlējus. Ja baroni ar bauriem varēja tikt galā, tad mēs jau nu viens, divi...


Zirgiem man naudu neiedeva. Nāksies sūtīt mūsu vienīgo lidmašīnu. Apkaisīsim viņus ar pesticīdiem. Roze divas tonnas iedeva, jo visi zemnieki bankrotējot – tiem jau vairs nevajadzēs.


13.janvāris plkst. 17:30, Doma laukumā pulcējas tūkstoši latviešu, lai prasītu patriekt Saeimu, kas savai tautai ir nesusi tikai nelaimi: Nav darba. Nav algas. Nav godīgumu. Nav taisnības. Godmani, arī Tev jāiet mājās.


Paši ejiet mājās! Man ir plāns! Bet es jums neko neteikšu. Punkts! Pingvīnu ****!


Tauta prasa Valsts prezidentam Valdim Zatleram rosinト》 Saeimas atlaiナ。anu...


Valdi, man ir apnicis Tevi visu laiku stutēt. Esi beidzot vīrietis un izdomā pats!

Lilit, ko man tagad darīt?


...tikmēr, Saeimas deputāti turpina strādāt.

Pirms kāda notikuma 2009  
Pirms kāda notikuma 2009  

Mazliet par Valdību un tās atlaišanu