Page 1

Saša Pipan Od: Poslano: Za: Zadeva:

Saša Pipan 10. junij 2013 10:54 Saša Pipan FLE Poland mailing - second part

Szanowna Pani Mario! Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem potwierdziła Pani, że zamierza korzystać z podręcznika do nauki języka francuskiego Wydawnictwa LektorKlett w nowym roku szkolnym. W związku z tym chcielibyśmy jak najszybciej zlecić wysyłkę przeznaczonego dla Pani bezpłatnego zestawu VIP →.

Niestety do chwili obecnej nie otrzymaliśmy od Pani pisemnej deklaracji korzystania z podręcznika na rok szkolny 2013/2014 i tym samym nie możemy zlecić do Pani wysyłki materiałów. Jako, że wcześniej złożyła Pani słowną deklarację korzystania z podręczników Wydawnictwa LektorKlett, specjalnie dla Pani przedłużamy termin odesłania druku deklaracji do 15 maja 2013 r.

1


* Prosimy o dosłanie deklaracji w terminie do 15 maja 2013. W przypadku nieotrzymania druku deklaracji w wyznaczonym terminie, Wydawnictwo LektorKlett nie jest w stanie zagwarantować dostarczenia zestawu VIP. Zależy nam na tym, aby nauczyciele korzystający z naszych podręczników mieli do swojej dyspozycji jak najszerszą paletę materiałów metodyczno-dydaktycznych. Dlatego też zachęcamy do odesłania deklaracji VIP i zapewnienia sobie komfortu pracy dzięki kompleksowej odbudowie metodycznej do naszych podręczników. W razie wszelkich pytań, służymy pomocą!

Natalia Sowińska

Wojciech Olender

Z-ca dyrektora ds. sprzedaży Region Zachodniopomorski (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.) n.sowinska@klett.pl 602 650 363

Region Pomorski (Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Grudziądz, Elbląg, Olsztyn) w.olender@klett.pl 728 534 622

Anna Rosół

Beata Jaroszewicz

Region Południowy (Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Kraków, Częstochwa, Opole) a.rosol@klett.pl 504 112 9538

Region Zachodni (Wrocław, Kalisz, Zielona Góra, Jelenia Góra, Wałbrzych) b.jaroszewicz@klett.pl 501 494 918

Agnieszka Bień Regionalny Konsultant Edukacyjny Region Centralny (Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radom, Lublin, Włocławek, Płock, Skierniewice, Ciechanów Łomża, Suwałki, Białystok, Siedlce)

Regionalny Konsultant Edukacyjny Region Wielkopolska (Poznań, Piła, Konin, Leszno, Bydgoszcz, Toruń) doradcy@klett.pl 504 112 9538 2


a.bien@klett.pl 660 723 166

Janusz Jakubczyk Regionalny Konsultant Edukacyjny Region Podkarpacie j.jakubczyk@klett.pl 668 222 698

Wysłano dzięki:

Rezygnacja z otrzymywania wiadomości lub uaktualnienie danych kontaktowych.

3

E maling 2 fle poland mailing second part  
E maling 2 fle poland mailing second part