Page 1

Vážení učitelé německého jazyka, zasíláme Vám zdarma netradičně zpravovaný nástěnný plakát, který slouží jako doplňkový materiál k novému učebnímu setu direkt neu. Zároveň Vám nabízíme ojedinělou možnost objednat si zcela zdarma učebnice direkt neu 1 a 2. Prolistujte nejprodávanější učebnici němčiny na českém trhu - stále ještě máte čas začít ji používat v novém školním roce - a užijte si se svými studenty fotbalový šampionát.

Věděli jste, že sada direkt je nejpoužívanější učebnicí němčiny v České a Slovenské republice?

ALE MY POUŽÍVÁME INTERAKTIVNÍ TABULI?

Nejméně 12 důvodů proč vybrat direkt neu!

Samotný plakát v elektronické podobě naleznete na našich webových stránkách www.klett.cz. To ale není zdaleka vše: k dispozici jsou zcela zdarma online cvičení ke každé lekci prvního dílu direktu neu . Šest různých typů náhodně generovaných testů Vám pomůže při přípravě na hodinu, ušetří Váš čas a namotivuje Vaše studenty.

* zohledněny náměty a připomínky vyučujících

* portfolio k autoevaluaci studentů

A CO ELEKTRONICKÁ VERZE CELÉ UČEBNICE?

* komunikativní přístup a přitom dostatečný důraz na gramatická cvičení

Od září 2012 bude k dispozici kompletní první díl direkt neu. A co bude umět? - zobrazit a skrýt výsledky jednotlivých cvičení - spouštět příslušné poslechy ve formátu MP3 - zadávat text, přiblížit / oddálit zobrazenou stránku, přichytit přílohu - uložit a znovu načíst rozpracovanou stranu a mnohem víc K tomu, abyste mohli s elektronickou verzí učebnice pracovat, Vám stačí PC s připojením na internet a zpětný projektor nebo jakákoliv interaktivní tabule.

Pokud máte zájem o výtisk zdarma, vyplňte laskavě tento formulář. Do jednoho týdne získáte zcela zdarma direkt neu 1 i 2. Mgr. Karolina Myšková vedoucí redakce karolina.myskova@klett.cz

ANO, CHCI ZÍSKAT ZDARMA UČEBNICI DIREKT NEU 1 A 2 Jméno a příjmení ………………………………………………………………………………………… Název školy ………………………………………………………………………………………………… Adresa školy ……………………………………………………………………………………………… E-mail ……………………………………………………. Telefon ………………………………… Nechtěl/a bych být informován/a o doplňkových materiálech, online cvičeních, elektronické verzi učebnice apod.

Dovolte, abychom Vám sdělili, že vyplněním a odeslánín tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete, nic neobjednáváte a v žádném případě nebudete muset cokoliv platit.

* moderní fotky a ilustrace * atraktivní vzhled a layout * vstupní strany s cíli lekce

* gramatické shrnutí s příklady v závěru každé lekce * zapojení reálií německy mluvících zemí * CD s veškerými poslechovými texty vloženo v učebnici * slovní zásoba uspořádaná dle oddílů v lekcích * fonetická cvičení na stejném místě v každé lekci * rámečky Abi-Sprechen a Abi-Schreiben odpovídající formátem zadání úloh u nové maturity

Klett nakladatelství s.r.o. Průmyslová 1472/11 Praha 10 102 00

direkt-poster